Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Powiększ Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Zgłaszająca osoba: Lila12

Gęsty i mocno nabłyszczający usta błyszczyk. Żelowa konsystencja nadaje błyszczący efekt. Dostępny w wielu odcieniach.

Cena: 105zł

• Chyba najlepszy, a na pewno najlepszy jaki miałam
  • Oceniam kolor desire

Kupiłam w promocji, ale na pewno wydałabym na niego więcej, bo:

ma piękny kolor z drobinkami
    jest odpowiednio gęsty i chociaż nie lubię tego uczucia na ustach, z nim jakoś ta gęstość jest do zniesienia
    nawilża usta i zostawia uczucie nawilżenia na dłuższy czas
    ma odpowiednio wąskie i eleganckie opakowanie
    dobry aplikator
    neutralny zapach
    wygląda naturalnie na ustach
    dośc długo jak na błyszczyk utrzymuje się na moich ustach

minusy:
    na razie nie widzę

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić wiszniolek za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• uwielbiam!
  • Błyszczyk dostałam w prezencie. Posiadam odcień 175. Po pierwsze - ma świetną konsystencję, po drugie nie znika po chwili, ma intenstywny kolor, który dobrze 'trzyma' się ust. Wiadomo, przy takiej cenie można się rozmyślić i sama pewnie na pierwszy raz bym go nie kupiła, szczególnie, że istnieją bardzo dobre kosmetyki tego typu za mniejszą kwotę. Jednak co tu dużo mówić, jest świetny. Najlepszy jaki miałam. Mimo ceny warty polecenia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić madamelukrecja za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam
  • Niedawno skończyłam błyszczyk, który używałam od 2 lat. Chanel jest dosyć drogi, więc nie zdecydowałam się kupić drugiego opakowania ;-) jednak oceniam go bardzo dobrze, mam też świadomość, że za takie pieniądze mogłabym mieć co najmniej 5 dobrych błyszczyków.
    +konsystencja (lekka, kremowa)
    +długotrwałe działanie, nie zmywa się tak szybko
    +wygodna aplikacja, praktyczny pędzelek
    +nie zmienia swoich właściwości pod wpływem czasu jak niektóre błyszczyki (np. zapach, konsystencja)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić donatanxyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZBYT DELIKATNY, PRAWIE NIEZAUWAŻALNY
  • Błyszczyk jak błyszczyk. Nie powalił mnie na kolana. Używałam już lepszych i to za niższą cenę...

Plusy:
    + nie klei się
    + jest wydajny
    + ma ładny zapach

Minusy:
    - daje bardzo delikatny efekt, prawie niewidoczny
    - za wysoka cena

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Bardzo lubię za naprawdę mięciutki i precyzyjny aplikator, piekny błysk, który utrzymuje sie naprawdę długo nawet podczas jedzenia i picia, kolory - mam Pampille i jestem w nim zakochana, drobinki brokatowe są naprawdę niewidoczne, dają substelny efekt błyszczenia, nie przerysowaną "bombkę". Gwiazdkę odejmuję za to, że po pewnym czasie użytkowania błyszczyk okropnie gęstnieje i robią się "gluty".

Chcesz pochwalić crayola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • + Eleganckie, kobiece opakowanie.
    + Wygodny i precyzyjny aplikator.
    + Trwałość - daje radę nawet podczas jedzenie i picia.
    + Kolory.

- Bardzo gęsty!
    - Okropnie wielkie, brokatowe drobinki.
    - Śmierdzi.
    - Cena, cena, cena...
    - niewydajny.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt gesty
  • Uzywalam tych blyszczykow kilka lat temu i nie moge powiedziec o nich nic zlego. Dla mnie ta konsystencja jest zbyt gesta, ale co kto lubi. Daja fajny kolor i efekt mieniacych sie ust, sa dosc trwale jak na blyszczyk ale nieco drogie. Z blyszczykow przerzucilam sie na balsamy pielegnujace do ust i intensywniejsze szminki.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak to jest mój typ
  • lubię markę Chanel, ich produkty jakoś mnie nie zawodzą, trzymają poziom i nie ma rozczarowania. Tak też było z tym błyszczykiem. Zakupiłam odcień bezbarwny 171 ocean shimmer, z drobinkami. Mimo ze sa drobinki, na ustach nie daje to zlego efektu. Usta pieknie byszcza i efekt jest mokrych ust. Dobrze nawilza, troszke sie klei ale trzyma sie za to na swoim miejscu i dlugo wytrzymuje nie trzeba co 5 minut poprawiac. Opakowanie ladne, minimalistyczne, no same plusy. Zaznaczylam moj typ KWC, nie wiem czy sie to nie zmieni, ale narazie moj nr 1 wsrod blyszczykow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić poison0123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam tego mordoklejka
  • Błyszczyki Chanel po Color Fever Glos od Lancome, to moje najukochańsze mazidełka do ust- one nie malują ust, tylko czarują kolorem, możemy uzyskać efekt jaki zamarzymy, bo kolorów jest mnóstwo.
    Jedyny błyszczyk z jakim się spotkałam, który zawsze nałożony na usta mnie zaskakuje, oczywiście pozytywnie
    Mój ulubiony codzienny kolor to 131- delikatny róż z różnokolorowymi drobinkami, na ustach daje efekt transparenty mieniąc się na róż-biel- trochę wrzos- wielowymiarowy blask!!!
    Zawsze mając go na sobie robi wrażenie- nie tylko na mnie
    Trwałość- standardowa
    Kolory- piękne, lśniące od bardziej po mniej kryjące
    Opakowanie- klasyczne, trwałe
    Bardzo dobrze się go nosi, nie migruje poza linię ust ani w kąciki, blednie równomiernie, jedyny malutki mankament- trochę lepi usta- nie jakoś perfidnie, ale jednak, no i trzeba pamiętać nosząc go o dodatkowej pielęgnacji, bo nie nawilża, choć też nie wysusza
    Aplikator taki jak lubię- gąbeczka, więc nadaje się do torebki, można ponawiać aplikację bez użycia lusterka
    Ogólnie uwielbiam za kolory i efekt na ustach, ale nie dostaje KWC za tę odrobinę lepkości, którą chcąc mieć bajeczne usta, trzeba jakoś wziąć na klatę

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić carolainaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku, ale bez rewelacji
  • Nie zawiodłam się na tym produkcie, aczkolwiek jako błyszczyk wolę Lip Fusion. Mój odcień to 46 Praline - niebieskie oczy, ciemne włosy, chłodny odcień cery - Pani Zima Ładny odcień, opakowanie, zapach. Jednak przeszkadza mi w tym produkcie to, że niemiłosiernie się klei, zwłaszcza przy aplikacji mnóstwo kosmetyku, który się klei zostaje w opakowaniu. Bardzo dobry produkt, ale znam lepszy i więcej tego nie kupię.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Niebieskooka arystokratka za czytelną i pomocną recenzję?