Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Powiększ Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Zgłaszająca osoba: Lila12

Gęsty i mocno nabłyszczający usta błyszczyk. Żelowa konsystencja nadaje błyszczący efekt. Dostępny w wielu odcieniach.

Cena: 105zł

• zbyt gesty
  • Uzywalam tych blyszczykow kilka lat temu i nie moge powiedziec o nich nic zlego. Dla mnie ta konsystencja jest zbyt gesta, ale co kto lubi. Daja fajny kolor i efekt mieniacych sie ust, sa dosc trwale jak na blyszczyk ale nieco drogie. Z blyszczykow przerzucilam sie na balsamy pielegnujace do ust i intensywniejsze szminki.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak to jest mój typ
  • lubię markę Chanel, ich produkty jakoś mnie nie zawodzą, trzymają poziom i nie ma rozczarowania. Tak też było z tym błyszczykiem. Zakupiłam odcień bezbarwny 171 ocean shimmer, z drobinkami. Mimo ze sa drobinki, na ustach nie daje to zlego efektu. Usta pieknie byszcza i efekt jest mokrych ust. Dobrze nawilza, troszke sie klei ale trzyma sie za to na swoim miejscu i dlugo wytrzymuje nie trzeba co 5 minut poprawiac. Opakowanie ladne, minimalistyczne, no same plusy. Zaznaczylam moj typ KWC, nie wiem czy sie to nie zmieni, ale narazie moj nr 1 wsrod blyszczykow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić poison0123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam tego mordoklejka
  • Błyszczyki Chanel po Color Fever Glos od Lancome, to moje najukochańsze mazidełka do ust- one nie malują ust, tylko czarują kolorem, możemy uzyskać efekt jaki zamarzymy, bo kolorów jest mnóstwo.
    Jedyny błyszczyk z jakim się spotkałam, który zawsze nałożony na usta mnie zaskakuje, oczywiście pozytywnie
    Mój ulubiony codzienny kolor to 131- delikatny róż z różnokolorowymi drobinkami, na ustach daje efekt transparenty mieniąc się na róż-biel- trochę wrzos- wielowymiarowy blask!!!
    Zawsze mając go na sobie robi wrażenie- nie tylko na mnie
    Trwałość- standardowa
    Kolory- piękne, lśniące od bardziej po mniej kryjące
    Opakowanie- klasyczne, trwałe
    Bardzo dobrze się go nosi, nie migruje poza linię ust ani w kąciki, blednie równomiernie, jedyny malutki mankament- trochę lepi usta- nie jakoś perfidnie, ale jednak, no i trzeba pamiętać nosząc go o dodatkowej pielęgnacji, bo nie nawilża, choć też nie wysusza
    Aplikator taki jak lubię- gąbeczka, więc nadaje się do torebki, można ponawiać aplikację bez użycia lusterka
    Ogólnie uwielbiam za kolory i efekt na ustach, ale nie dostaje KWC za tę odrobinę lepkości, którą chcąc mieć bajeczne usta, trzeba jakoś wziąć na klatę

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić carolainaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku, ale bez rewelacji
  • Nie zawiodłam się na tym produkcie, aczkolwiek jako błyszczyk wolę Lip Fusion. Mój odcień to 46 Praline - niebieskie oczy, ciemne włosy, chłodny odcień cery - Pani Zima Ładny odcień, opakowanie, zapach. Jednak przeszkadza mi w tym produkcie to, że niemiłosiernie się klei, zwłaszcza przy aplikacji mnóstwo kosmetyku, który się klei zostaje w opakowaniu. Bardzo dobry produkt, ale znam lepszy i więcej tego nie kupię.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Niebieskooka arystokratka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupilam go w lutym na studniówkę, i mimo częstego malowania wciąż go mam. Kolor 297, w odcieniu brudnego karmelu. Absolutny faworyt pośród błyszczyków. Myślę, że gdyby nie cena, chetnie kupiłabym jeszcze pare w innych kolorach. Dlugo wytrzymuje na ustach, dzieki drobinkom zlota slicznie sie mieni

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy

Chcesz pochwalić dagdagy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny błyszczyk, efekt cudowany
  • Zaczne od tego, ze jestem maniaczką pomadek i błyszczyków i wiele przetestowałam (Loreal, Isadora, Dior, Bourjois).Oceniam popularny kolor 142 Pink Teaser- ciepły róż, niestety o ile w opakowaniu wyglada na mocny kolor, to na ustach jest delikatny, i oczekiwałam, ze bedzie wyrażniejszy, dlatego używam go na pomadkę (tez Chanela kolr Gardenia) i wtedy ładnie współgrają. Błyszczyk wygląda przeslicznie, ma piękną poswiatę, nawet nie nazwałabym tego drobinkami tylka własnie taką Chanelowską poświatą (znaną juz w ich pomadkach). Błyszczyk jest trwały i co jest dla mnie bardzo ważne - NIE KLEI SIĘ, co jakd la mnie dyskwalifikuje kosmetyk.Opakowanie klasyczne, ładne, takie jak lubię, wygodna aplikacja gąbeczką, minusem jest ze kosmetyku duzo zbiera się na tym patyczku aplikatora, czego nie widziałam w innych markach.Ceny nie oceniam, bo to Chanel , do tego sprawa mało obiektywna, do tego nie ma wpływu na jakość kosmetyku. Dla niektórych cena kosmetyku za 10 zł. jest wygórowana. Polubiłam, ale dla mnie ten subtelny efekt jest minusem, a dla niektórych zaletę. Ja jednym pociagnięciem chciałabym mieć kolorowe usta, jednak usta wyglądają tak ładnie, ze daje 4,5 gwiazdki, nawet za ten subtelniejszy efekt.Cena ostatnio w Sephorze 125 zł., dla mnie do akceptacji, skoro to kosmetyk na min. 3 miesiące. Duzy wybór kolorów- widziałam pewnie z 20-25.
    Coraz bardziej mnie zachwyca.

Chcesz pochwalić zina36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny...
  • Bardzo chciałam mieć ten błyszczyk i w końcu dostałam go od chłopaka. Odcień nr 149 Nakkar.
    Po 1 - kolor jest zupełnie inny niż na stronie Chanel. Wybrałam ten odcień, bo na stronie internetowej wyglądał był brzoskwiniowy. Jednak okazało się, że w rzeczywistości jest różowy... Uwierzcie, że na stronie Chanel naprawdę kolor jest inny.
    Po 2 - FATALNA KONSYSTENCJA! Po takiej marce i takiej cenie spodziewałam się cudów, ale jednak błyszczyk po prostu SIĘ KLEI. Jest bardzo nieprzyjemny na ustach, ciężki, cały czas czuję, że go mam.

Plusów żadnych nie widzę - kolor fatalny, konsystencja fatalna. Ponad 100zł wyrzucone w błoto!

Chcesz pochwalić cellophane za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 51 raz(y)
  • Eleganckie i zmysłowe usta.
  • Ulubieniec wśród błyszczyków

Ten błyszczyk jest kwintesencją jakości od Chanel. Efekt na ustach jest elegancki, zmysłowy i absolutnie soczysty

posiadam odcień 148 petit petale, który w opakowaniu wygląda jak intensywnie pastelowy róż - na ustach jest półtransparentny i mieni się tysiącem drobinek - nie jest to jednak efekt w żadnym wypadku tandetny.

Plusy:
    - trwały
    - pieknie wygląda na ustach - wywołuje efekt WOW i wiele osób pyta co mam na ustach
    -nie zbiera się w załamaniu ust
    - drobinki nie są absolutnie wyczuwalne
    -usta wyglądają na pełniejsze
    -usta stają się niesamowicie nawilżone i wygladzone nawet kiedy błyszczyk zniknie z ust
    -nie klei się, nie skleja długich włosów
    -nie rozlewa się poza kontur ust nawet kiedy się obficie nałoży

Jest to błyszczyk który w połączeniu z dobra maskarą daje piękny elegancki a jednocześnie zmysłowy efekt!

uwielbiam go też za opakowanie - piękne,eleganckie, trwałe, mi się w ogóle nic z niego nie wylewa, złoty element w ogóle nie ściera się - po prostu CHANEL

Na koniec kwestia dla mnie najwazniejsza - nie posiada zapachu i smaku co jest jego największą zaletą - nie cierpię kiedy czuje w ustach smak błyszczyków. Często zdaża się, że smak jest chemiczny i mocno wyczuwalny - tutaj absolutnie tego nie ma.

KWC. za wszystko. bez wad.

EDIT: numer 148 właśnie mi się skończył - błyszczyk jest mega wydajny i aktualnie posiadam kolor 64 (złoto) ale bardzo bardzo subtelne dające efekt błysku w stylu glow. Też jest super więc nadal zostaje moim KWC

Używam tego produktu od: jakiś czasIlość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudne błyszczyki
  • Posiadam trzy błyszczyki w kolorach stonowanych, dostałam je od mamy. Powiem szczerze,że błyszczyki sa świetne Nawilżaja usta, są cudownie napigmentowane- usta stają się eleganckie. Bardzo trwałe jak na błyszczyki. Zapach nijaki, tak jak smak.
    Wyglądają bardzo seksownie i kobieco na ustach, dla mnie super Będę kupować.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 różnych

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • kurcze, no niestety nie
  • Zawsze na dzień kobiet kupuje sobie jakas luksusowa szminke/blyszczyk. Raz padło na ten.
    Nie byłam zadowolona. Strasznie sie lepil, ble okropne uczucie. Zbiera sie na szczycie opakowania i na szczoteszce i brudzi wszystko.
    Nie jest wart swojej ceny. Ja dosłownie wyrzuciłam je do śmieci, bo tam po jakimś czasie wylądował mój błyszczyk.
    Jedna gwiazdka z dobrą trwałość.

podsumowując, wole błyszczyki avon, nawet te za 10 złotych z colory trend bardziej mi odpowiadaja niz ten. Ale szminki Chanel to cud.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam, uzywałam z przerwami przez rok, ale musiałam sie do tego zmuszac
    Ilość zużytych opakowań: calego nie zuzyłam, wyrzuciłam 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić kokopola za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij