Eveline Cosmetics, Hydra Impact 360, Energetyzujący lekki krem nawilżający na dzień

Lekki krem Eveline Hydra Impact 360, oparty na technologii Hydra Impact Formula, wzbogacony koenzymem Q10 nawilża i przywraca skórze świeży, promienny wygląd. Normalizuje wydzielanie sebum i przywraca równowagę między przesuszonymi i przetłuszczającymi się partiami twarzy. Skutecznie likwiduje niedoskonałości i zaczerwienienia, dzięki czemu ujednolica koloryt skóry. Masło karite zapobiega przesuszaniu i utracie wody z naskórka. Wzmacnia, odżywia i regeneruje skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem.
Energetyzujący lekki krem nawilżający na dzień Eveline Hydra Impact 360 nie zawiera parabenów i sztucznych barwników.

miłe zaskoczenie

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że krem za kilkanaście złotych jest tak świetny.
Może jakiegoś spektakularnego nawilżenia nie daje, ale nie oczekujmy tego w tej cenie. Za te kilkanaście złotych mamy kremik, który super się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstewki, nadaje się pod makijaż! Genialny budżetowy kremik:) miły w używaniu:)

Pod makijaż

Krem jest bardzo lekki,idealnie nadaje się pod makijaż,ponieważ nawilża skórę,a nie jest ciężki,bardzo szybko się wchłania. Ma bardzo ładny zapach,opakowanie jest z porządnego plastiku,wygodne. Współgra z każdym podkładem,którego używałam. Krem jest tani i dobrze dostępny.Produkt odznacza się znaczną wydajnością i każde opakowanie używam kilka miesięcy.

Jest ok

Krem szybko się wchłania i nie zostawia uczucia maski.
Przyjemnie pachnie i na odpowiednią konsystencję.

Jeśli chodzi o nawilżanie to nie zauważyłam wielkiej różnicy.
Jeśli chodzi o matowienie to nie zauważyłam tego wcale.

Krem raczej dla osób z cerą normalna bez niedoskonałości

Uwaga na wadliwe opakowania!

Do tej pory bylam wierna klientka marki Eveline. Mam z niej wiele kosmetykow do makijazu, kremow, balsamow i maseczek. Zawsze bylam z nich zadowolona.
Po zakupieniu kremu zdziwil mnie jego nieprzyjemny zapach i konsystencja (jakby olej zostal wylany na powierzchnie). Po uzyciu kremu hydra impact 360 moja cera w ciagu kilku godzin sie wysuszyla. Naturalnie nalozylam nastepna warstwe a w rezultacie po nastepnych kilku godzinach miala twarz pelna wypryskow!!!
Moze to nie wina kremu lecz wadliwego opakowania, serii itd. Napisalam maila do Dzialu obslugi Eveline z prosba o wyjasnienie. Proponowalam nawet odeslanie kremu pod wskazany adres. Maila zignorowali.
Bardzo nieprzyjemne ze w ten sposob traktuja klientow nawet nie badajac przyczyn niewlasciwego dzialania swojego kremu.
2 razy sie zastanowie zanim z polki sklepowej znowu siegne po ta marke i raczej wybiore konkurencje ;)

Matuje i "wysypuje"

Plusy:
Szybko się wchłania i można robić od razu makijaż
Matuje na kilka godzin (u mnie strefa T tylko się przetluszcza)
Idealnie wygładza

MINUSY:
WIELKI MINUS za to ze "wysypuje" mi po nim buzie, nie mam żadnych problemów z wypryskami ogólnie (przed okresem jak pojawią mi się 2 to max) a ten krem to jakaś wylęgarnia ich. Odstawialam i pryszczyki znikły, wróciłam do niego i spowrotem pojawiły - zatem idzie w odstawke. Wiem że wersja zielona tego kremu - bodajże typowo matująca - powoduje taki objaw w większości przypadków... Gorszego skutku ubocznego sobie nie wyobrażam :( ale być może to kwestia indywidualna

EDYCJA: odejmuje gwiazdkę (ocena z 2 na 1), ponieważ robi to samo mojej siostrze, ktorej oddalam krem, mimo powyzszych plusow nie zasluguje na dobra ocene bo nikt nie chce miec takich przykrych skutkow ubocznych stosujac kosmetyki

Cudeńko

Kupiłam go w promocji za 10,99zł więc tanio.
Krem wchłania sie niesamowicie szybko a co najważniejesze wchłania sie idealnie nie pozostawiając filmu. Mam cere mieszana i nawet w strefie T krem nie powoduje przetłuszczania co powodował mój ostatni krem Nivea i to zaraz po nałozeniu.
Choc nie jest to wersja matująca ten krem matuje moja cere i po jakims czasie cera faktycznie wgladała na bardziej swieza, promienna.
Jedynym minusem jest zapach. Dla mnie jest okropny ale wiadomo to kwestia indywidualna więc nie odejmuje za to gwiazdki.

Błyskawicznie się wchłania

Krem rzeczywiście jest lekki, błyskawicznie się wchłania. Idealny dla osób żyjących w pośpiechu, gdyż po nałożeniu kremu od razu można przystąpić do zrobienia make up\'u.
Kompatybilny ze wszystkimi kolorowymi kosmetykami.
Dość przyjemnie pachnie, aczkolwiek jak dla mnie zbyt intensywnie. Nawilżenie w porządku, przywracanie świeżego wyglądu? Nie zauważyłam ... Delikatnie pomaga w likwidacji niedoskonałości, jednak nie pozbywa się zaczerwienień. Nie ujednolica kolorytu skóry.
Cena bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

super!

W końcu znalazłam super krem - jest lekki, pięknie się wchłania, ładnie nawilża. Nie zostawia tłustej warstwy na twarzy. Skóra jest po nim gładka i nawilżona. Świetnie nadaje się jako baza pod podkład.

Tani krem z super jakością.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

śmiało można brać!

Produkt ma świetną relację ceny do jakości. Skóra po nim jest faktycznie nawilżona, ale nie błyszczy się, szybko się wchłania, ma przyjemny, nienachalny zapach. Jedynym minusem jest to, że dosyć szybko krem się kończy, przynajmniej w moim wypadku.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

świetny na dzień, pod makijaż

Krem jest bardzo dobry. Moja wymagająca skóra szybko go wchłania, nie zapycha się, ani nie pozostawia tłustej warstwy.
Używam go i na dzień i na noc.
Jest bardzo dobrą bazą pod makijaż.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacyjnie matuje

Plusy:
- natychmiast po nałożeniu idealnie matuje cerę na dłuuuugie godziny
- świetnie nawilża, zatrzymuje wodę w naskórku
- pięknie pachnie, idealnie mnie rozbudza w senny poranek
- absolutny must have na lato; matuje i zarazem tonizuje skórę, a dodatkowo ma zawartość filtrów; czego chcieć więcej?
- niska cena
- łatwa dostępność

Minusy:
- szkoda, że opakowanie jest troszkę tandetne; bardzo tani plastik