Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Cena: 9zł / 50ml
/m/

uniwersalne
normalna
w słoiczku
lekkie

Zależnie od cery

Krem kupiłam za własne pieniądze, nie biorę udziału w testowaniu :)

Wydaje mi się że zmieniłabym kategorię tego kremu - na noc :)

Krem jest lekki, odżywczy, fajna konsystencja, trochę jak Nivea Soft, bardzo dobrze nawilża. Dla fanek marki Nivea na pewno wart zasotosowania.

Jednak dla mojej mieszanej cery nie jest to krem na dzień albo inaczej nie jest to krem pod makijaż :)

Nie wchłania się zbyt szybko, jest wg mnie półtułsty, jeżeli nałożymy makijaż zaraz po aplikacji kremu podkład będzie cięzki do przypudrowania a podkłąd będzie spływał - do dla mnie jedyny minus jeżeli oceniam krem w kategori "uniwersalny".

Ogólnie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dobry produkt, który radzi sobie z suchością

Produkt ten jest bardzo wydajny i starcza na długo. Bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania, więc nie ma uczucia ciężkości. Idealny pod makijaż. Chętnie kupie ponownie, ponieważ jest w niskiej cenie.
Produkt jest delikatny i nie uczula.

Ratunek dla suchej cery

Na ten krem trafiłam przypadkowo na jakiejś promce.
Już po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona.
Krem jest mega lekki, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.
Bardzo fajnie nawilża skórę i koi podrażnienia.
Sprawdza się nawet pod makijaż, dogaduje się z podkładem.
Cera po regularnym stosowaniu jest ukojona, nawilżona i zregenerowana.
Jednym słowem powiem, że ten krem to ratunek dla suchej i podrażnionej cery.
Polecam!

Nawilżenie i lekkość

Krem posiada lekką konsystencję, która wchłania się niemal natychmiast.
Nie pozostawia lepkiej warstwy.
Posiada przyjemny zapach, nie jest on drażniący.
Przy regularnym stosowaniu zauważymy nawilżenie i miękkość skóry.

Lekki, fajna konsystencja i zapach.

Pomoc jaką niesie dla mojej suchej skóry jest niezastąpiona. Długotrwale i skutecznie nawilża moją skórę, dzięki niemu nie czuję ściągania skóry, nie mam uczucia jej swędzenia. Moja skóra widocznie nabiera sprężystości i miękkości. To coś czego oczekuję od kremu. Krem można kupić w bardzo dobrej cenie, a jakość można porównać do drogich kosmetyków. Moja skóra czuje się odżywiona i nawilżona. Polecam - warto.

Bardzo nieprzyjemne doświadczenie

Słoiczek o lekko zwężającym się kształcie ku dołowi opakowania z prostą szata graficzną o błękitnych barwach kupiłam w lokalnym sklepie, bo potrzebowałam czegoś na szybko a nie miałam czasu na wycieczkę do drogerii. Miał odżywiać, nawilżać i wygładzać.
Zapach łagodny, delikatny, szybko ulatniający się ze skóry. Jestem alergikiem i bardzo mocno reaguję na zapachy, dlatego nie bałam się o podrażnienia - to był błąd.
Konsystencja lekka, jednak zwięzła i nie spływająca z palca w czasie aplikacji.
Mojej mieszanej cerze ze skłonnością do wyprysków i zaskórników otwartych w strefie T oraz suchą okolicą pod oczami i policzkami przy pierwszym użyciu przyniósł ukojenie i lekkie wygładzenie. Po kilku użyciach zaczęłam zauważać jednak zwiększenie występowania niedoskonałości w strefie T tak jak i na policzkach. Pojawiły się bolesne wypryski, skóra szybko zaczynała się czerwienić, odstające skórki zwiększyły swoje obszary. Oczy zaczynały łzawić i strasznie mnie piec już w trakcie nakładania na skórę, strefa T mocno zaogniona, z jeszcze bardziej rozszerzonymi porami i masą niedoskonałości, po miesiącu użytkowania cera była w opłakanym stanie, pomogło zaprzestanie stosowania i rozpoczęcie kuracji z kwasem salicylowym i pielęgnacją z kwasem hialuronowym.
Wspomnienie pieczenia kojarzy mi się z podrażnieniem wywołanym stosowaniem kremu Hyaluron Specialist, który mocno mnie uczulił i wymusił szybkie poszukiwania czegoś kojącego i nawilżającego.
Nie zużyłam opakowania do końca, ale komuś w rodzinie jednak musiał przypasować, bo kiedyś będąc w domu rodzinnym zauważyłam szybkie ubywanie zawartości z opakowania, a nikt nie skarżył się na podrażnienia i nie wyglądał źle.

Jakość za rozsądną cenę!

Niedrogi bardzo dobrej jakości krem idealny no codziennie skóry. Bardzo ładnie delikatnie pachnie posiada składniki dzięki którym skóra czuję się nawilżona i zregenerowana. Słoiczek mam też dużą pojemność, krem jest wydajny. Stosuję go na przemian z innymi. Krem nie podrażnia.

Bardzo przyjemny

Zakupiłem go całkiem przypadkiem, skonczyl mi się krem i tak szukając szukając nie wiedziałam co wybrać i nagle wpadł mi w ręce. Patrzę nawilzenie i odżywienie i bardzo dobra cena coś dla mnie.
Bardzo ładne opakowanie , krem przepięknie pachnie standardowy zapach dla kremów Nivea.
Stosuje go codziennie rano i wieczorem. Gdy nie mam makijażu super się sprawdza przez cały dzień skora jest naprawdę super nawilozna, a nawet po całej nocy gdy rano wstaję cera również jest w bardzo dobrej kondycji .
Ale również świetnie sprawdził mi się pod makijaz. Więc napewno będę do niego wracać jak i również polecam.

nawilża na długi czas

Krem jest godny polecenia.
Jego konsystencja jest lekka, delikatna.
Bardzo łatwo rozprowadza na skórze.
Nie trzeba go dużo nakładać, dzięki czemu jest również wydajny.
Pięknie pachnie.
Bardzo dobrze nawilża. Skóra po jego użyciu jest miękka i miła w dotyku

Ideał pod każdym względem

Łatwo się go rozprowadza, szybko się wchłania, jest delikatny, przyjemnie pachnie, jest takim kremikiem na co dzień i na każdą okazję. Pasuje mi absolutnie pod każdym względem.

Krem na brak kremu

Dla mnie najbardziej uniwersalny krem.
Mam cerę suchą, czasami problematyczną, bardzo lubię robić sobie tzw „detox” od kremów, wtedy zawsze sięgam po ten.
Jeżeli nie znajdę na półce nic co mnie interesuje a akurat skończył mi się krem bardzo lubię do niego wracać wtedy korzystam do do końca opakowania ????
Stosuję na noc na dzień, jedynie pod makijaż nie polecam u mnie się roluje i świeci.

Intensywne nawilżenie

Intensywnie nawilżający krem. Dla mnie idealny na noc na olejek dzięki czemu rano skóra jest wspaniale nawilżona a w ciągu dnia się nie wyświetla. Jest poza tym wydajny

Mój wybór

Na codzień już od kilku lat używam tego kremu. Doskonale nawilża, nie zatyka porów, nie podrażnia, a jednoczesnie ma cudowny, charakterystyczny zapach. Mam skóre skłonna do podraznień i wysuszania sie na poluczkach (jednoczwnie wyswiecania w strefie T). Krem swietnie sprawdza sie zarowno latem, ale tez zimą (choć na wieksze mrozy dobrze dodac czegos tłuściejszego). Doskonale nadaje się jako baza pod makijaż (nic się nie roluje, podklad trzyma się na nim doskonale)