Bell, Szybki utwardzacz do lakieru

Powiększ Bell, Szybki utwardzacz do lakieru

Zgłaszająca osoba: Mała:

Dzięki temu produktowi nie muszę już wydawać wysokich sum na dobre (trwałe), ale z reguły drogie lakiery do paznokci renomowanych firm, kupuję poprostu te, których kolor mi się podoba. Po umalowaniu paznokci lakierem odczekuję ok. 2 minuty i nakładam warstwę utwardzacza firmy Bell, który sprawia, iż lakier rzeczywiście (zgodnie z informacją na opakowaniu) wysycha w ciągu 60 sekund, nabiera pięknego połysku i trzyma się (w moim przypadku) cały tydzień. Dzięki temu mogę malować paznokcie raz na 7 dni (oszczędzam czas i pieniądze). Dzięki temu produktowi mam pełną paletę kolorów lakierów do paznokci kupowanych za przysłowiowe grosze i wszystkie z nich dzięki utwardzaczowi są bardzo trwałe. Jest to moje największe odkrycie - polecam gorąco.

Cena ok. 6 zł

• Dziwny
  • Nie za bardzo polecam
    zależy na jaki lakier się go położy, niektóry to nawet po 1 dniu mi odpryskiwał mimo użycia tego utwardzacza.
    Na niektórych lakierach strasznie długo schnie i trochę rozmywa lakier

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Carola16 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Wg mnie nieudany produkt
  • Nie wiem, jakim cudem ten preparat ma tyle gwiazdek, wg mnie to bezsensownie wydane 10 zł.
    *nie przyspiesza schnięcia lakieru, wręcz przeciwnie
    *sprzyja tworzeniu się smug i bąbelków
    *rozpuszcza kolor (co akurat może być zaletą jeśli jest nierówno nałożony)
    *nie wydłuża trwałości lakieru (czy z nim, czy bez - trwałość bez zmian)
    *stosowany był na lakiery Bell, Joko, Gosh - takie same właściwości
    Zupełnie niepotrzebny gadżet.Używam tego produktu od: kupiony pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić maen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy na jaki lakier...
  • Utwardzacz ten jest trochę dziwny jak dla mnie, otóż zależy na jaki lakier się go nałozy.
    Na jednym faktycznie wysycha w minutę i trzyma się dosłownie tydzień , a na innym znowu schnie pół dnia i lakier odpryskuje szybciej z tym utwardzaczem niż bez... :/
    Za tą cenę można kupić, jednak trzeba samemu wyczuć na jaki lakier się nadaje.
    Ogólnie może być, na lakierach na których się trzyma faktycznie przedłuża trwałość, można zmywać, sprzątać, pielić ogródek a on dalej jest

Chcesz pochwalić variatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Same plusy:
    + przedłuża jakość i wygląd kolorowego lakieru (z utwardzaczem Maybeline lakier kolorowy wytrzymywał 1,5 dnia, a z utwardzaczem Bell lakier w niezmienionej postaci wytrzymał 4 dni)
    + przyspiesza wysychanie
    + sam szybko wysycha
    + cena
    + wygodny pędzelek
    + nie zawiera formaldehydu i toluenu
    Warto wypróbować!

Edit. Dodaję jeszcze jedną gwiazdkę, bo nie znalazłam lepszego utwardzacza.
    Po tym czasie użytkowania stwierdzam, że jest wydajny i nie zmienia swoich właściwości.
    POLECAM!

Edit2. Dlaczego go wycofali? Może kto wie, który z tych nowych utwardzaczy Bell jest choć w połowie tak dobry jak ten? Shiny Top czy Quick Dry? Help!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić asiuleczka_kubeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, polecam
  • Ładnie pokrywa, przy czym dość szybko schnie - co dla zabieganych kobiet bardzo ważne, przedłuża trwałość lakieru - co przy moich słabych paznokciach jest bardzo ważne - wytrzymuję mi dzieki niemu lakier nawet do 4 dni - normalnie już po 12 godzinach miałabym odpryski. jedna wada że dość szybko psuje się w butelce, nigdy nie mogę całej zużyć - końcówka idzie do wyrzucenia

Ilość zużytych opakowań: 5-7 nie pamietam dokładnie

Chcesz pochwalić TAKIJA za czytelną i pomocną recenzję?
  • WoW !!!
  • Utwardzacz nabyłam oczywiście dzięki opinom na wizażu. Preparat jest super, pierwszy raz french trzyma mi się na paznokciach aż 4 dni. Dodam, że tak jak zwykle zmywam naczynia i sprzątam Jestem nim wręcz zachwycona. Drugi plus to połysk jaki otrzymujemy po jego zastosowaniu. Jak dla mnie KWC !
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić maryna27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam go zachęcona dobrymi opiniami na Wizażu i nie żałuję. Jest bardzo dobry, szybko wysycha, utwardza płytkę paznokcia, nabłyszcza i przedłuża trwałość lakieru do 4 dni!!. Cena bardzo fajna kosztował mnie tylko 6 zł. Naprawdę polecam, produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić natasha18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • O utwardzaczu Bell powiedziała mi jedna z moich klientek i jestem jej za to bardzo wdzięczna.

* lakier schnie rzeczywiście dużo szybciej
    * połysk cudowny
    * maluję paznokcie raz w tygodniu zamiast 3

Cena jest niewysoka, a jakość produktu bardzo dobra. Nakładam go ze trzy warstwy, co dodatkowo sprawia że paznokcie są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne.
    POLECAM

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:2 - ja jedno i drugie dla siostry

Chcesz pochwalić design.b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra rzecz
  • Podoba mi się. Dobrze się rozprowadza na paznokciu, szybko wysycha, lekko utwardza paznokieć. Czy rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru, to mam pewne wątpliwości – albo lakier Inglota jest tak nietrwały :/ Choć na paznokciach stòp lakier trzyma się faktycznie długo. Za to ładnie pogłębia kolor i nadaje mu blask. Dostałby trzy gwiazdki, ale potrafi jeszcze jedno. Gdy pomalowałam paznokcie zgęstniałym starym lakierem i zrobiłam brzydki „zamaz” – utwardzacz Bella tak jakby lekko go rozpuścił i wyròwnał warstwę lakieru oszczędzając mi zmywania i poprawek – paznokieć wyglądał nieskazitelnie. Za to duży plus.

Używam tego kosmetyku od/ kilku miesiecy

Chcesz pochwalić Annuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • podstawa
  • Recenzja:
    produkt nie bez (niewielkich )wad, ale postanowilam dac 5 bo nie wyobrazm sobie nie miec go w kosmetyczce
    dlaczego?
    *przede wszystim najwiekszy plus to chyba to ze kosztuje grosze (zaplacilam 6.80pln) co pozwala mi na naprawde spore oszczednosci (gdyby byl drozszy dalabym 4 gwiazdki)
    * przedluza dwukrotnie trwalosc lakieru co z kolei zwalnia mnie z koniecznosci czestego malowania paznokci czego nie lubie!
    *ozywia i chroni kolor lakieru, ktory bez niego potrafi zmatowiec
    *pieknie nablyszcza
    *bez problemu rozprowadza sie na plytce paznokcia
    (choc dla mnie pedzelek moglby byc wiekszy - mam dlugie paznokcie)

co do kontrowersji ktore wzbuzdza
    SCHNIECIE
    rozbieznosci w opiniach o tym produkcie wynikaja chyba z faktu stosowania roznych lakierow kolorowych i ilosci naloznych warstw. u mnie radzi sobie z tym w miare bez zastrzezen bo lakiery spodnie ktore stosuje szybko schna same w sobie choc po nalozeniu utwardzacza na pewno trzeba dluzej poczekac niz pisze producent.

jednak z przyzwyczajenia i dla najlepszych rezultatow - aby obylo sie bez przykrych niespodzianek nawet po paru godzinach - preparaty nawierzchniowe staram sie klasc na paznokcie juz dobrze wysuszone (to w koncu 4 warstwa! ) wtedy utwardzacz schnie naprawde blyskawicznie, zgodnie z obietnica

DOSTEPNOSC
    trudno go dostac fakt bo firma nie cieszy sie popularnoscia w duzych sieciach handlowych.
    ja sama musialam zamawiac w malej drogerii gdzie i tak go braklo,
    ale po zlozeniu zamowienia lakier byl juz w sprzedazy na drugi dzien

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić leeloo za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij