Bell, Szybki utwardzacz do lakieru

Bell, Szybki utwardzacz do lakieru

Dzięki temu produktowi nie muszę już wydawać wysokich sum na dobre (trwałe), ale z reguły drogie lakiery do paznokci renomowanych firm, kupuję poprostu te, których kolor mi się podoba. Po umalowaniu paznokci lakierem odczekuję ok. 2 minuty i nakładam warstwę utwardzacza firmy Bell, który sprawia, iż lakier rzeczywiście (zgodnie z informacją na opakowaniu) wysycha w ciągu 60 sekund, nabiera pięknego połysku i trzyma się (w moim przypadku) cały tydzień. Dzięki temu mogę malować paznokcie raz na 7 dni (oszczędzam czas i pieniądze). Dzięki temu produktowi mam pełną paletę kolorów lakierów do paznokci kupowanych za przysłowiowe grosze i wszystkie z nich dzięki utwardzaczowi są bardzo trwałe. Jest to moje największe odkrycie - polecam gorąco.

Dziwny

Nie za bardzo polecam
zależy na jaki lakier się go położy, niektóry to nawet po 1 dniu mi odpryskiwał mimo użycia tego utwardzacza.
Na niektórych lakierach strasznie długo schnie i trochę rozmywa lakier

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Wg mnie nieudany produkt

Nie wiem, jakim cudem ten preparat ma tyle gwiazdek, wg mnie to bezsensownie wydane 10 zł.
*nie przyspiesza schnięcia lakieru, wręcz przeciwnie
*sprzyja tworzeniu się smug i bąbelków
*rozpuszcza kolor (co akurat może być zaletą jeśli jest nierówno nałożony)
*nie wydłuża trwałości lakieru (czy z nim, czy bez - trwałość bez zmian)
*stosowany był na lakiery Bell, Joko, Gosh - takie same właściwości
Zupełnie niepotrzebny gadżet.Używam tego produktu od: kupiony pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: pół

Zależy na jaki lakier...

Utwardzacz ten jest trochę dziwny jak dla mnie, otóż zależy na jaki lakier się go nałozy.
Na jednym faktycznie wysycha w minutę i trzyma się dosłownie tydzień :D, a na innym znowu schnie pół dnia i lakier odpryskuje szybciej z tym utwardzaczem niż bez... :/
Za tą cenę można kupić, jednak trzeba samemu wyczuć na jaki lakier się nadaje.
Ogólnie może być, na lakierach na których się trzyma faktycznie przedłuża trwałość, można zmywać, sprzątać, pielić ogródek a on dalej jest :D

Same plusy:
+ przedłuża jakość i wygląd kolorowego lakieru (z utwardzaczem Maybeline lakier kolorowy wytrzymywał 1,5 dnia, a z utwardzaczem Bell lakier w niezmienionej postaci wytrzymał 4 dni)
+ przyspiesza wysychanie
+ sam szybko wysycha
+ cena
+ wygodny pędzelek
+ nie zawiera formaldehydu i toluenu
Warto wypróbować!

Edit. Dodaję jeszcze jedną gwiazdkę, bo nie znalazłam lepszego utwardzacza.
Po tym czasie użytkowania stwierdzam, że jest wydajny i nie zmienia swoich właściwości.
POLECAM!

Edit2. Dlaczego go wycofali? Może kto wie, który z tych nowych utwardzaczy Bell jest choć w połowie tak dobry jak ten? Shiny Top czy Quick Dry? Help!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Dobry, polecam

Ładnie pokrywa, przy czym dość szybko schnie - co dla zabieganych kobiet bardzo ważne, przedłuża trwałość lakieru - co przy moich słabych paznokciach jest bardzo ważne - wytrzymuję mi dzieki niemu lakier nawet do 4 dni - normalnie już po 12 godzinach miałabym odpryski. jedna wada że dość szybko psuje się w butelce, nigdy nie mogę całej zużyć - końcówka idzie do wyrzucenia

Ilość zużytych opakowań: 5-7 nie pamietam dokładnie

WoW !!!

Utwardzacz nabyłam oczywiście dzięki opinom na wizażu. Preparat jest super, pierwszy raz french trzyma mi się na paznokciach aż 4 dni. Dodam, że tak jak zwykle zmywam naczynia i sprzątam :) Jestem nim wręcz zachwycona. Drugi plus to połysk jaki otrzymujemy po jego zastosowaniu. Jak dla mnie KWC !
Ilość zużytych opakowań:

Świetny

Kupiłam go zachęcona dobrymi opiniami na Wizażu i nie żałuję. Jest bardzo dobry, szybko wysycha, utwardza płytkę paznokcia, nabłyszcza i przedłuża trwałość lakieru do 4 dni!!. Cena bardzo fajna kosztował mnie tylko 6 zł. Naprawdę polecam, produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zdecydowanie polecam!

O utwardzaczu Bell powiedziała mi jedna z moich klientek i jestem jej za to bardzo wdzięczna.

* lakier schnie rzeczywiście dużo szybciej
* połysk cudowny
* maluję paznokcie raz w tygodniu zamiast 3

Cena jest niewysoka, a jakość produktu bardzo dobra. Nakładam go ze trzy warstwy, co dodatkowo sprawia że paznokcie są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne.
POLECAM

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:2 - ja jedno i drugie dla siostry :)

Dobra rzecz

Podoba mi się. Dobrze się rozprowadza na paznokciu, szybko wysycha, lekko utwardza paznokieć. Czy rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru, to mam pewne wątpliwości – albo lakier Inglota jest tak nietrwały :/ Choć na paznokciach stòp lakier trzyma się faktycznie długo. Za to ładnie pogłębia kolor i nadaje mu blask. Dostałby trzy gwiazdki, ale potrafi jeszcze jedno. Gdy pomalowałam paznokcie zgęstniałym starym lakierem i zrobiłam brzydki „zamaz” – utwardzacz Bella tak jakby lekko go rozpuścił i wyròwnał warstwę lakieru oszczędzając mi zmywania i poprawek – paznokieć wyglądał nieskazitelnie. Za to duży plus.

podstawa

produkt nie bez (niewielkich )wad, ale postanowilam dac 5 bo nie wyobrazm sobie nie miec go w kosmetyczce
dlaczego?
*przede wszystim najwiekszy plus to chyba to ze kosztuje grosze (zaplacilam 6.80pln) co pozwala mi na naprawde spore oszczednosci (gdyby byl drozszy dalabym 4 gwiazdki)
* przedluza dwukrotnie trwalosc lakieru co z kolei zwalnia mnie z koniecznosci czestego malowania paznokci czego nie lubie!
*ozywia i chroni kolor lakieru, ktory bez niego potrafi zmatowiec
*pieknie nablyszcza
*bez problemu rozprowadza sie na plytce paznokcia
(choc dla mnie pedzelek moglby byc wiekszy - mam dlugie paznokcie)

co do kontrowersji ktore wzbuzdza
SCHNIECIE
rozbieznosci w opiniach o tym produkcie wynikaja chyba z faktu stosowania roznych lakierow kolorowych i ilosci naloznych warstw. u mnie radzi sobie z tym w miare bez zastrzezen bo lakiery spodnie ktore stosuje szybko schna same w sobie choc po nalozeniu utwardzacza na pewno trzeba dluzej poczekac niz pisze producent.

jednak z przyzwyczajenia i dla najlepszych rezultatow - aby obylo sie bez przykrych niespodzianek nawet po paru godzinach - preparaty nawierzchniowe staram sie klasc na paznokcie juz dobrze wysuszone (to w koncu 4 warstwa! ) wtedy utwardzacz schnie naprawde blyskawicznie, zgodnie z obietnica

DOSTEPNOSC
trudno go dostac fakt bo firma nie cieszy sie popularnoscia w duzych sieciach handlowych.
ja sama musialam zamawiac w malej drogerii gdzie i tak go braklo,
ale po zlozeniu zamowienia lakier byl juz w sprzedazy na drugi dzien

działa

Kupiłam utwardzacz zachęcona pozytywnymi recenzjami wizażanek i jestem zadowolona, oto recenzja:

1. Przedłuża trwałość lakieru z 2 dni(french-inglota) do 4,a czasem do 5 dni czyli o 100%
2. Nadaje świetny, długotrwały połysk
3. Jest bardzo tani.
4. Nakładam go juz na wyschnięty lakier i wtedy faktycznie schnie szybko-kiedy jednak postepuje zgodnie z zaleceniem producenta schnie kilkanaście minut.

Podsumowując jest to najlepszy utwardzacz i zaoszczędza mi pracy - french manicurerobie teraz raz na 4-5 dni, więc dla mmnie jest SUPER.

Ten lakier jest po prostu boski. Jest bardzo trwały, na prawdę trzyma się przez tydzień! (nawet na kiepskim lakierze za 2,50 :) ) Do tego szybko wysycha, nie przez minutę ale też nie przez kilka godzin jak to niektóre lakierki maja w zwyczaju (tak ok 10-15 minut) A przy tym wszystkim jest śmiesznie tani.
Polecam go każdemu, żaden inny nie jest tak dobry