Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Żurawinowy peeling cukrowy

Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Żurawinowy peeling cukrowy

Lirene Żurawinowy peeling cukrowy wygładza skórę i dostarcza jej składników zawartych w wyciągu z żurawiny. Dzięki zawartym w nim polifenolom, kosmetyk neutralizuje wolne rodniki. Ekstrakt z imbiru oraz Glicerinum Purum działają nawilżająco, dzięki czemu skóra ciała staje się wygładzona i miękka. Po użyciu produktu skóra jest gotowa na dalsze zabiegi pielęgnacyjne.

ujędrniający, oczyszczający, odświeżający, nawilżający
zapachowa
w tubie
peeling cukrowy

mój hit!

genialny produkt! lepszego wybrać nie mogłam.

plusy:
- przepięknie pachnie,
- używanie go bardzo relaksuje,
- pozostawia skórę gładką i aksamitną

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Smakowy

Piling raczej ma srednie wlasciwosci ścierne, ale za to bardzo ładnie nie pachnie i mam wrażenie ze nie wysusza skory jak inne produkty. Bardzo lubie nakladac go na kilkanaście minut a nastepnie wmasowywac w skórę przez jeszcze trochę. Myślę ze moge go polecic osobom ze skórą sucha i mieszaną.

Przyjemny i delikatny

Peeling cukrowy Lirene ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję, nie jest przesadnie gęsty ani zbyt wodnisty. Sprawia, że skóra po jego użyciu jest widocznie wypielęgnowana, nawilżona i miękka. Nie uczulił mojej ważliwej skóry ani nie spowodował jej przesuszenia. Zużyłam opakowanie z przyjemnością.

Dobry peeling

Nie wiem czy bardziej lubię ten peeling za działanie czy za jego zapach:)
Mówiąc krótko działa i robi to co ma robić. Masuje i odświeża skórę poprzez drobinki cukru.
Pięknie pachnie i zostawia fajną warstwę na skórze. Zapach utrzymuje się przez jakiś czas.
Wygodne opakowanie. Wystarcza na kilka użyć na całe ciało.

Żurawina

Peeling ma żelową konsystencję z dodatkiem drobinek. Fajna, wygodna tuba, ułatwia apliakację nie trzeba grzebać w pudełku. Skóra po użyciu jest miękka, gładka. Na skórze pozostaje lekki film. Dzięki temu nie trzeba już używać balsamu. Zapach słodki, ale przyjemny. Bardzo ładna szata graficzna. Cena przystępna. Jestem jak najbardziej na tak.

Dobrze działa i pięknie pachnie

Peeling dostałam w prezencie i był to prezent jak najbardziej trafiony. Peeling jak najbardziej się u mnie sprawdził , skóra po nim jest mięciutka, wygładzona. Aplikacja peelingu jak to peelingu drobinki cukru są wyczuwalne na skórze, ale zapach oraz efekty rekompensują to uczucie. Konsystencja jest dosyć gęsta, co ułatwia aplikacje, a drobinki cukru dosyć duże. Co do opakowania to nie jest odkręcane czyli duży plus.

Fajny jest

Lubię ten peeling za to że skutecznie peelinguje skórę. Ma dużo drobinek i jest bardzo gęsty. Pięknie pachnie. Skóra po jego użyciu jest miękka i gładka. Cena to około 20zł,warto poczekać na promocję i przetestować. Dostępny w prawie każdej drogerii. Średnio wydajny.

Żurawinowy peeling cukrowy zdał egzamin

Jeśli ktoś lubi słodkie zapachy produktów to gorąco polecam. Peeling ma żelową konsystencję ale dużo w nim drobinek i prze to wykonuje swoje zadanie. Pozostawia skórę napiętą z delikatną warstwą wosku...

Przyjemny

Opakowanie produktu, to wygodna tuba z miękkiego, ale trwałego tworzywa. Dzięki temu aplikacja jest łatwa i przyjemna, a całość nie odkształca się.
Zapach peelingu jest przyjemnie owocowy. Obawiałam się sztucznego, nużącego aromatu, jednak jest on orzeźwiający i lekko słodki. Zapewnia przyjemność stosowania :)
Konsystencja jest żelowa, z optymalną ilością drobinek. Część z nich to małe, czerwone kuleczki, a część to cukier. Ich połączenie zapewnia dobre ścieranie martwego naskórka, z delikatnym masażem. Skóra po użyciu jest miękka, wyraźnie wygładzona, a suche partie stają się ukojone. Kosmetyk lekko natłuszcza, pozostawiając ochronny film na skórze. Dzięki temu obejdzie się nawet i bez balsamu.
Podsumowując całość, produkt oceniam pozytywnie. Chętnie wypróbuje też inne wersje zapachowe od lirene.

Cukier + olej

plusy:
+ dobrze złuszcza

minusy:
- przesłodzony zapach
- zostawia oleistą warstwę
- nieco zbyt ostre drobinki

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ wygodne opakowanie

bardzo przyjemny

Peeling bardzo przyjemny w użyciu, jest dość delikatny, po użyciu pozostawia wrażenie jakby posmarowało się skórę olejkiem. Nie przepadam za peelingami cukrowymi, ale ten pachnie tak cudownie, że na pewno do niego wrócę.

Piękny zapach po wyciśnięciu znika

Ok, zacznę od tego, że nie wierzę w cudowne działanie peelingów. Jakoś trudno mi uwierzyć, że są jak siłownia i wyszczuplają ciało, że są jak wosk i wygladzają ciało i się naczytałam jeszcze innych rzeczy, że np ujędrniają. Jednak każdy wierzy w to na co ma ochotę i używa, w tym celu do jakiego chce. Ja używam peelingu w celach relaksacyjnych. Czyli, gdy biorę gorący prysznic i chcę się odstresować, potrzebuję dobrego peelingu. Musi przedewszystkim super, pięknie pachnieć i ten zapach się musi unosić wszędzie, potem mieć fajną konsystencję, aby trochę podrapał. Ten peeling, fakt, pachnie przepięknie niby żurawiną, chociaż ja tam czuję słodziutkie cukieraski i fajnie, tak ma być, ale dlaczego tylko zapach jest na początku po wciśnięciu, a po rozsmarowaniu wszystko się ulatnia i zostaje tylko cukier? Słabo, zero przyjemności. Równie dobrze mogę umyć ręce w mydle, a potem spłukać się wodą z cukrem. Opakowanie też średnie, wolę peelingi w słoikach, niż w tubkach, bo w połowie jest już problem z wyciśnięciem.

jest ok

Delikatny peeling o cudownym zapachu żurawiny.
Zapakowany w praktyczne opakowanie, bardzo wygodne i estetyczne.
A w środku delikatny żel, w którym zatopione są peelingujące kuleczki. Są dość delikatne i niestety nie jest ich za dużo.
Produkt do delikatnego, codziennego mycia, ponieważ do mocnego złuszczania jest za słaby.
Nie uczulił, skóra po nim jest gładka, delikatne, dobrze nawilżona.
Średnio wydajny-ale wynika to pewnie z małej ilości drobinek!