Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Suchy szampon Aussie Aussome Volume Miracle Dry Shampoo z ekstraktem z nasion jojoby to szybki ratunek, gdy włosy tracą formę między kolejnymi myciami. Zwiększa objętość fryzury i odświeża cienkie włosy.

suche szampony
oczyszczające
w spray'u

szybki ratunek dla nieświeżych włosów

Działanie jest rewelacyjne, szampon idealnie sprawdza się w ratunkowych sytuacjach.Poręczne opakowanie, wydajność i piękny design przyczyniają się do jego atrakcyjności.Włosy są po nim odświeżone, uniesione oraz łatwiejsze w ułożeniu.

Używam tego produktu od: kilku dni

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

nie jest źle

Szampon odświeża włosy i ich nie obciąża. Nie pozostawia też białych śladów.
Zapach ok, dość delikatny.

Mam małe "ale" do trwałości efektów. Po szamponie w tej cenie oczekuję, że jednak trochę dłuższego działania. Nie jest źle, ale na tle konkurencji wypada przeciętnie.

średniaczek

Nie jest najgorszy na rynku, ale też nie czyni cudów. Ma przyjemny, delikatny zapach, nie pozostawia śladów na włosach, ale u mnie efekt odświeżenia daje bardzo średni i krótkotrwały - wymaga dodatkowych aplikacji w ciągu dnia, w przeciwnym razie włosy po 2-3 godzinach wracają do pierwotnego stanu.

średni jak dla mnie

Produkt kupiłam przed wyjazdem na wakacje w celu a może się przyda na szybko przed wyjściem. Moja wersja była tą mini w związku z czym nie musiałam go zabierać ponownie do domu.
Jeśli chodzi o sam produkt nie ma drażniącego zapachu, nie pozostawia białych plam na włosach i szybko się rozczesuje. Minusem jest krótki efekt działania na moich włosach ponieważ używając go rano po południu włosy wracały do swojego poprzedniego stanu. Może to kwestia porowatości włosów i na moich się sprawdził jednak efekt ktorego oczekiwałam był za krótki.

Warto spróbować na swoich i przekonać się samemu .

średniaczek

Bardzo przeciętny produkt, lepszy jest batiste. Zapach średni i działanie także. Dla mnie po prostu troche słabe odświeżanie, trochę skleja (jak lakier) , włosy stają się sztywne. Ogólnie jestem na nie.

Dobry ale są podobne i tańsze

Suchy szampon charakteryzuje się bardzo dobrą skutecznością. Charakteryzuje się dla mnie neutralny zapachem ani on drażniący ani przyjemny och i ach . Suchy szampon jest łatwy w użyciu. Nie zostawia białych śladów. Łatwo się wyczesuje i zmywa z włosów. Jeśli chodzi o działanie to skutecznie odświeża. Produkt wydajny. Chociaż tak samo działające można kupić taniej.

Na początek

Był to mój pierwszy suchy szampon do włosów. Otrzymałam go w prezencie i cieszę się, że tylko w małym opakowaniu. Niestety u mnie się nie sprawdził. Nie wystawiałam produktu na jakieś specjalne próby - były to zazwyczaj " jednodniowe " włosy, żeby tylko je na szybko odświeżyć. Pozostawił białe plamy, które na początek próbowałam wyczesać, ale niestety - troszkę je polepił.

Włosy: długie, blond, przetłuszczające się, cienkie, proste

dramat

Najgorszy suchy szampon jaki miałam. Na szczęście kupiłam go tylko w małym, podróżnym opakowaniu. W ogóle nie odświeża włosów. Mam wrażenie że po zastosowaniu tego szamponu wyglądają jeszcze gorzej niż przed. Włosy są jeszcze bardziej klapnięte, sklejone. Nigdy więcej go nie kupię, szkoda każdej złotówki...

Suchy szampon aussie

Potrzebowałam małego opakowania suchego szamponu i trafiło na aussie. Markę raczej kojarzyłam jako dobrą, jednak ten produkt to zdecydowanie im nie wyszedł.
Można psikać i psikać i żadnych efektów jakbym włosy wodą pryskała.
Jeśli produkt nie spełnia najważniejszego zadania cieżko mówić o zaletach. Zdecydowanie lepszy jest suchy szampon z biedronki i w dodatku tańszy.

Kangur sie nie spisał

Wiele oczekiwałam od tego szamponu. Ma dużo pozytywnych opinii ale szczerze mówiąc nie wiem skąd one się wzięły. Tak naprawdę suchy szampon który ma odświeżać włosy i sprawiać że będą wyglądac czyściej w ogóle nie działa. Można nim psikac i psikac a włosy i tak są nieświeże (nie mówię o tygodniowy przetłuszczaniu tylko o 2 dyniowych włosach). Zostawia również białe ślady. Zapach również nie jest jego mocną stroną a wydajność pozostawia wiele do życzenia.

Jak lakier ...

Nie lubię efektu sztywnych włosów jak po lakierze, tutaj niestety to występuje. Odświeżenie ok, ale zostawia sztywne włosy, skleja je, białe ślady też są widoczne.
Ogólnie cena jest dość wysoka, a jakość słaba w porównaniu do innych suchych szamponów.

Słabo

Odświeża, ale włosy w dotyku są po prostu okropne. A i sam efekt odświeżenia nie utrzymuje się długo, strasznie przereklamowana marka... Sprawdzi się w bardzo kryzysowej sytuacji, ale od częstszego używania można zmarnować, szkoda pieniędzy,

liczyłam na więcej

Niestety ten szampon nie jest godny polecenia. Ma nieprzyjemny zapach, taki dławiący, włosy po nim wyglądają jeszcze gorzej, są bardzo sztywne i nieprzyjemne w dotyku. Cena też nie należy do najwyższych. Nie mój typ :(