KWC LogobyWIZAŻ logo
Lakiery do włosów

Aussie Volume + Hold, Miracle HairsprayLakier do włosów

4,4 na 5105 opinii

Kupi ponownie: 71% osób
    Cloudberry
    18 maja 2019 o 11:53
    Dla mnie najlepszy!
    Jak trudne jest znalezienie dobrego lakieru, który nie zrobi nam smętnie sterczących strąków na głowie, a będzie też utrwalał, wie chyba każda Wizażanka, która ma cienkie włosy. Ja również. Zanim trafiłam na swój nr 1, długo szukałam. Później wiele razy testowałam też inne produkty, ale w końcu przekonałam się, że ten lakier sprawdza się u mnie najlepiej. Ten lakier ma standardowe, proste opakowanie bez większych udziwnień. Podoba mi się design - prosty, ale estetyczny. W standardowej puszce jest tyle lakieru, co w innych podobnych produktach. W środku znajduje się bardzo dobry produkt. Lakier, który działa. Utrwala moją fryzurę, nie tworząc efektu strąków. Nadaje objętość tak, jak obiecuje producent. Utrwala na cały dzień, skutecznie. Nie skleja, a resztki produktu łatwo dają się wyczesać. Plus też za to, że choć uzywam go długo i codziennie - nie wysusza moich włosów. Nie przyspiesza też ich przetłuszczania. To mój nr 1 i będę wracać do niego jeszcze wiele razy.
    Zalety:
    • + nie skleja włosów;
    • + utrwala fryzurę;
    • + nie powoduje szybkiego przetłuszczania włosów;
    • + łatwo można wyczesać jego resztki;
    • + włosy zostają puszyste;
    • + nadaje objętość;
    • + można go kupić w niezłej cenie;
    • + ładnie pachnie.
    Wady:
    • nie znalazłam
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    martynka0803
    7 stycznia 2018 o 14:29
    Fajny
    Fajny lakier. Nie skleja włosów, daje bardzo naturalny efekt. Dobry na co dzień, na wielkie wyjścia za słaby. Jeden z nielicznych lakierów, który pięknie pachnie. Fajny design opakowania.
    Zalety:
    • + nie skleja włosów
    • + nie obciąża
    • + piękny, naprawdę piękny zapach
    • + nie duszący
    • + dobra aplikacja
    • + śliczne opakowanie
    • + nie podrażnia
    • + nie plącze
    • + nie wysusza włosów
    • + nadaje lekki połysk
    Wady:
    • - niezbyt trwały
    • - nie odporny na warunki atmosferyczne
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Boska Andzia
    1 września 2015 o 10:11
    Super lakier!
    Jestem jedną z osób, któe dostały szansę przetestowania produktów Aussie. Dzięki temu stałam się ich fanką! Cała kolekcja ma super zapach i nie skleja włosów. Lakier świetnie utrwala, bez tzw. "efektu kasku". Bardzo lubię go używać. Stał się on moim produktem numer 1 w stylizacji włosów. Serdecznie polecam :) Używam tego produktu od: kilku dni Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aniel_lka
    14 maja 2020 o 16:11
    3 / 5
    Średniak
    Kupiłam ten lakier, ponieważ bardzo lubię szampony do włosów tej marki. Produkt ma estetyczne, praktyczne opakowanie. Jest wydajny. Niestety oczekiwałam lepszego utrwalanie fryzury. Dość mocno skleja on pasma włosów a po paru godzinach mocno se wytrąca i musze lakierować fryzurę od nowa. nie jest najgorszy ale jednak za tę cenę można kupić zdecydowanie lepszy produkt.
    Zalety:
    • + wydajność
    • + opakowanie
    Wady:
    • - słabo utrwala
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

lime vanilla
    27 lipca 2017 o 17:01
    najlepszy
    Lakieru używam sporadycznie, więc jedna butelka wystarcza mi prawie 6 miesięcy. Testowałam różne, bo mam włosy tzw. jedwabiste. Jest ich dużo, są bardzo śliskie i elastyczne. Po prostu bardzo trudne w ułożeniu. Problemem nawet są loki czesane wiatrem, bo po pół godzinie wyglądają jak wygniecione straki... Jedynie fryzjerka jest w stanie jakoś je poskromić, ale też nie od razu i zawsze usłyszę jakie to ja mam niesforne te włosięta. Aussie kupiłam głównie dla zapachu. Jest świetny. Kiedy upnę sobie koka i go nim spryskam to mój mąż jest zachwycony. Nie tylko lubi upięte włosy,ale i kiedy słodko pachną. Kok trzyma się nieznacznie dłużej niż w opcji saute. Trzeba podkreslić, że lakier nie powoduje efektu zlepienia włosów czy mokrej Włoszki. Nie utrwala zbyt mocno. Jest niewidoczny i łatwo daje się wyczesać.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

Elbeenka
    14 marca 2016 o 17:53
    2 / 5
    jak można wytrzymać ten zapach ?
    Strasznie irytuje mnie zapach całej tej linii, jest mega duszący i po prostu nieprzyjemny. Przypomina mi odświeżacze do łazienki... Nie oczekuje od lakieru zbyt wiele i używam go również baaardzo rzadko. Jedyna rzecz, którą oczekiwałam od niego to utrzymanie mojej grzywki lekko uniesionej na bok na wysokości oczu, niestety efekt był krótkotrwały i po niecałej godzinie włosy zaczęły żyć własnym życiem. Chciałam lakier oddać mamie, jednak jej również zapach ani trochę nie podpasował. + faktycznie nie skleja włosów - przeokropny zapach - nie utrzymał mi włosów nawet pół h Używam tego produktu od: wakacji Ilość zużytych opakowań: użyłam go może z 3 razy

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    RowanSss
    27 lutego 2016 o 14:33
    3 / 5
    Okej, ale zadka nie urywa
    Przyzwoity lakier, chociaż miałam już lepsze, i to za mniejszą cenę (ten kupiłam za ok. 20 zł w Rossmannie). Fajnie "zagęszcza", daje taki naturalny efekt puszystych i uniesionych włosów , jednak utrwalenie trochę leży. Mam włosy za ramiona, z ogromną tendencją do oklapywania - bez wspomagania wyglądam jak wierzba płacząca, co strasznie mnie irytuje, dlatego oczekuję od lakieru z łatką Volume + Hold dobrego "usadzenia" moich włosów na miejscu. Na tym polu porażka, bo o ile Aussie dobrze je napusza i zagęszcza, to niestety w miejscu to one się nie trzymają wcale. Testowałam jakiś czas temu również na większe wyjście, gdzie sprawdził się średnio, bo loki opadły koncertowo szybko. Z pewnością zapach na ogromny plus, bo wśród typowo duszących, chemicznych lakierów, ten bardzo lubi się z nosem. Pachnie watą cukrową, lukrem, czymś słodkim, ciepłym, trochę jak po wejściu do dobrej cukierni. Nie sądzę, abym kupiła go znowu, lecz nie żałuję, że go wypróbowałam. Polecam na pewno osobom z krótszymi włosami, bo na dłuższe i grubsze może działać zbyt delikatnie Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie skończone

Kokosek177
    7 lutego 2016 o 14:40
    rewelacyjny!
    Mam długie i ciężkie włosy, które nierzadko lekko tapiruję, dlatego od lakieru oczekuję głównie utrwalenia i uniesienia włosów. Ten lakier w 100% spełnia swoje zadanie. Mega utrwala, włosy po nim nie są posklejane i oklapnięte. Do tego ładnie pachnie. Nie znam trwalszego lakieru. Zdecydowanie nr 1! Wad nie ma, ale zauważyłam, że strasznie dużo trzeba się namachać, zanim można przystąpić do pryskania :D może tylko ja tak mam :) Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

youmfasshole
    5 stycznia 2016 o 21:46
    Do króciutkich włosów idealny
    Jest bardzo lekki Bardzo naturalny efekt- nie skleja włosów! Cudowny zapach Przy codziennym stosowaniu stracza na ok 3 miesiące Z pianką z tej samej serii działa jeszcze lepiej- dobrze utrzymuje efekt push-up\'u Minusem jest tylko to, że dla długich włosów może mieć zbyt lekkie działanie Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

martens69
    4 listopada 2015 o 19:12
    1 / 5
    Nie dla mnie
    Ze wszystkich testowanych produktów z tej serii, lakier najmniej przypadł mi do gusty. Po użyciu włosy były posklejane, zrobiły się z nich strąki, nie chciały się układać. Obciążył moje cienkie i delikatne włosy, wyglądały smętnie. Zaraz po zastosowaniu lakieru miałam ochotę umyć włosy, również z powodu bardzo sztucznego, cukierkowego i męczącego zapachu, który utrzymuje się długo, czułam go nawet podczas mycia włosów. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

kotunia25
    30 października 2015 o 21:10
    Można kupić
    Moje pierwsze wrażenie to zapach przywołujący wspomnienia z dzieciństwa - tak pachniało w salonie fryzjerskim gdzie chodziłam z moją mamą. Lakier oprócz ładnego zapachu sprawia, że włosy są lekkie, nie posklejane, fryzura ma naturalny wygląd za co cenię ten lakier. minusem tego produktu jest to, że ten efekt utrzymuje się na moich włosach około 4 godziny. Myślę jednak, że w przyszłości jeszcze kupię ten lakier. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

94kingusia94
    23 października 2015 o 16:17
    Produkt poprawny
    Produkt miałam przyjemność przetestować w ramach akcji Świat Aussie. Jestem wielką włosomaniczaką więc starannie staram się dobierać kosmetyki z którymi współpracuję. Plusy: + nie skleja włosów + nie obciąża ich + piękny zapach + dobra aplikacja + poręczne opakowanie + nie podrażnia + nie plącze + nie podrażnia + połysk Minusy: - nie daje efektu push up - utrwala fryzurę na 3,5 - cena Produkt mnie nie zachwycił, ponieważ potrzebuję lakieru który trwale zabezpieczy moją fryzurę. Nie jest to produkt tani, a niestety nie spełnił do końca moich oczekiwań. Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

izoolka
    16 października 2015 o 14:01
    Lekki
    Testowałam ten lakier w ramach współpracy z Aussie. Jako plus zaliczam to że jest lekki, nie obciąża włosów i utrwala na 3+/5. Więc jest to raczej produkt do średnio wymagających włosów lub do włosów które nie wymagają silnego utrwalenia. Ma przyjemny zapach i nie uczula. Na minus zaliczam dziwny atomizer, ale może tylko mi trafił się felerny. Używam tego produktu od: 1miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 duże

zimna woda
    9 października 2015 o 11:06
    Delikatny
    Delikatny lakier na codzień. Nie skleja, nie usztywnia. Mam krótkie włosy i używam do stylizacji również pianki. Lakier dobrze wykańcza fryzurę, utrwala. Jednocześnie nie czuć go na włosach, nie skleja (chyba, że wypsikamy pół butelki), ładnie podkreśli fryzurę. Właśnie to przychodzi mi do głowy, na myśl o tym lakierze, że jest delikatny :) Nie utrwali szalonej fryzury, ale gładki kok, grzywkę. Włosy będą trzymać fason, ale jednocześnie będą naturalne. Może pomóc unieść włosy u nasady, ujarzmić jakieś odstające kosmyki. Łatwo go zmyć. Dobry, łagodny lakier :) Używam tego produktu od: 6-8 tygodni Ilość zużytych opakowań: w użyciu jedno

malutka904
    8 października 2015 o 16:14
    5 / 5
    Lakier jak najbardziej ok. Przede wszystkim: * nie skleja włosów * super pachnie *nie uczula(bynajmniej mnie) * włosy cały dzień świetnie ułożone * nie obciąża włosów * nie wysusza skóry głowy Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 2

patrysia333
    5 października 2015 o 13:29
    Przyjemny produkt na codzień
    Lakier bardzo dobrze utrwala fryzurę, a jednocześnie nie czuć jego obecności na włosach. Rzeczywiście pozwala uzyskać większą objętość włosów. Uważam, że jest idealny do włosów cienkich i delikatnych. Bardzo go polubiłam i z pewnością do niego wrócę. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Olcia005
    4 października 2015 o 16:13
    coś na codzień
    *produkt przyjemny, lekki *nie skleja *ma piękny zapach *dobry skład *nie znalazłam minusów Jest idealny do stosowania na co dzień i utrwalania zwykłych fryzur!! Naprawdę polecam :) Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

vanilia1986
    2 października 2015 o 12:51
    Bardzo delikatny
    Bardzo delikatny lakier, nie tworzy skorupy, czy strąków na włosach. Subtelnie podkreśla i utrzymuje fryzurę. Daje bardzo naturalny efekt. Dodatkowego efektu objętości nie zauważyłam. Odrobinę nabłyszcza włosy. Naprawdę godny polecenia dla osób, które chcą delikatnie utrwalić fryzurę, tak aby wyglądała naturalnie. Używam tego produktu od: 6 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Produkty podobne