Avon, Today EDP

Powiększ Avon, Today EDP

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

• Opera mydlana
  • Nie wiem jak inaczej mogłabym opisać ten zapach niż zapach mydlin. Nie znajduje tu nic ładnego. Podobne nuty ma plyn do kąpieli z owsem formy Yves Rocher. Totalny zapach mydlin. Masakra dla mojego nosa. Jedyny plus za trwałość.

Używam tego produktu od: probki
    Ilość zużytych opakowań: całe szczęście zadnego

Chcesz pochwalić ewelciaz za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja metody

• Ciężki kwieciuch
  • Zapach jest ciężki,elegancki i kwiatowy.Chociaż nie ma w składzie kwiatów akacji to ja właśnie wyczuwam tylko te kwiaty. Ja mam perfumetkę i nie wiem czy skuszę się na cały fakonik. Dla mnie zapach jest za ciężki i za bardzo kwiatowy.Uważam że jest dla kobiet po 40-stce. Dużym plusem jest trwałość tych perfum. Cena zbyt wysoka bez promocji. Flakon kobiecy i luksusowy.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie perfumetki 10 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić spokojna87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogrzewający
  • Do marki Avon zawsze podchodzę jak do jeża.Perfumy jakością mnie nie zachwycały,do czasu,kiedy koleżanka z pracy przyszła wypachniona wodą Today.Oczywiście kojarzyłam zapach z pocierania nadgarstkiem katalogowej strony.
    Spodobał mi się,był ciepły i intensywny.Zamówiłam w ten sam dzień.
    Uwielbiam go,używam drugiego flakonu.Nie potrafię porównać go do innego zapachu,kojarzy mi się z bursztynem Nie jest duszący a otulający.
    Trwałość świetna jak na katalogowe perfumy.Mogłyby być częściej w promocji

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Roxyiyxor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zapachowy hit!
  • Od lat, odkąd byłam dzieckiem pragnęłam właśnie takiego zapachu. Sąsiadka używała czegoś podobnego, z identyczną nutą zapachową (dawno, dawno temu). W długi czas po jej zejściu klatką schodową, było czuć tę niebiańską woń. Wiedziałam, że kiedyś będą moje. Nie miałam tylko pojęcia jak się nazywają ani jaki mają skład zapachowy, więc szukałam na nos. Po 20 latach wreszcie trafiłam na Avon Today, który należał do mojej mamy. Po otwarciu korka, zmiękłam w sobie i stanęło mi przed oczami całe życie poszukiwań. Był to dokładnie ten sam zapach. Mało się wtedy nie popłakałam

Perfumy pachną moim czekaniem. Gdybym miała je określić jednym zdaniem, to są one moim najwspanialszym snem. Są cudownie słodkie, miękkie i aksamitne, troszkę pudrowe. Z nutką melancholii. Koją zmysły i wprawiają mnie w stan doskonałego upojenia, choćbym nie wiem jak podły miała nastrój.

Pierwsza chwila po aplikacji jest orientalno-gorzka, czuć jaśmin, drzewo sandałowe i cedr. Z czasem wybija się na pierwszy plan piżmo i frezja. Pod koniec dnia pachną dla mnie delikatnym, pełnym słodyczy kwiatowym koktajlem. Nie ma w nich nic natrętnego ani ciężkiego. Nie są dzikie i niepokojące. Mimo, że nie ma w nich nic drapieżnego, są wyjątkowe. Wspaniale bezpieczne, tak jak ramiona ukochanego mężczyzny. Cudownie się nadają na jesienne, chłodne dni oraz do leniuchowania w łóżku, z dobrą książką i aromatyczną kawą.

Ubrana w ten zapach, czuję się, jakbym była otulona kaszmirowym, najbardziej miękkim swetrem na świecie. Puchatym i dającym poczucie absolutnej błogości. Czuję się w nim spełnioną, świadomą kobietą.

Używam ich na codzień i jestem zakochana po uszy. Zdeklasowały nawet moją ukochaną Eve od J. Sander.

Ich trwałość jest zdumiewająca. Za uchem, na lini włosów utrzymują się cały dzień. Na ciuchach czuć je nawet po praniu. Używam ich skromnie, przekonana, że w niczym nie należy przesadzać, zwłaszcza w ilości zapachu. Kilka kropel za uchem spokojnie wystarcza.

Elegancki, minimalistyczny flakon z ciężkiego szkła dopełnia całości. Perfumy niczym nie ustępują drogim zapachom z ekskluzywnej perfumerii.

Nie przepadam za kosmetykami Avonu. Kiepska jakość w kosmicznej cenie ale te perfumy to prawdziwa perełka. Kupuję je na allegro, nigdy nie drożej niż 50 zł z przesyłką.

Perfumy uwielbiane przez mojego męża i znajomych.

Mój JEDYNY, prawdziwy, ukochany zapach!

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakony po 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Moim zdaniem jest to najpiękniejszy zapach Avonu, bardzo delikatny i elegancki, chociaż dosyć intensywny. Jedyne co można mu zarzucić to to, że nie trzyma się wybitnie długo, w ciągu dnia konieczne są poprawki. To z pewnością zapach ciepły, pogodny, z klasą. Dosyć mocno czuć wodę różaną, jaśmin, hibiskus. Kompozycja ma w sobie całą masę bardzo oryginalnych składników i myślę, że to właśnie sprawia, że zapach jest nader oryginalny, mam na myśli np. strelicję królewską lub też sok z kaktusa Saguaro.

Minusy:
    -niewystarczająca trwałość,
    -delikatnie za drogi, nawet w promocji.

Cechy neutralne:
    -flakon wygląda ładnie, ale moim zdaniem zatyczka jest trochę nieporęczna, bez przerwy mi spada.

Plusy:
    -piękny, oryginalny zapach z klasą.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze w moim zasięgu
  • Zapach jest bardzo kobiecy, często go kupowałam i regularnie używałam jako mój zapach na „co dzień”. Bardzo lubię kosmetyki Avon i polecam szczególnie perfumy tej firmy.
    +kobiecy
    +romantyczny
    +delikatny
    +oryginalny
    +bardzo trwały
    +przystępna cena

Chcesz pochwalić fraumal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękna róża
  • Zapach piękny-z w wyższej półki-kwiatowy-słodki, niestety trochę nachalny, elegancko-kwiatowy mocny, ciepły-podkreślający kobiecość.Zapewne zużyłam tych perfum najwięcej ze wszystkich zapachów, jakich używałam, a było tego sporo.Pachnie, jak w dawnych latach fioleczki olejku różanego przywożonego z Bułgarii, ale do głosu dochodzą również inne kwiaty.Kobieca elegancja za rozsądnę cenę.Zapach bardzo trwały, wydajny, zwracający uwagę otoczenia, może z czasem znudzić i zemdlić.Mnie z uwagi na nadużywanie po prostu już się znudził.Zapewne najpiękniejszy z całej tej serii Avonu, inne już mnie tak nie zachwyciły..Elegancki flakon z grubego szkła.Ciężkawy do noszenia w torebce, ale zapewne ozdoba toaletki.Polecam dla każdej kobiety, raczej 30+, na eleganko, na codzień,na wieczór na sportowo nie.Pierwszy zapach z Avonu , który powalił mnie na kolana i byłam mu wierna kilka lat(a to w moim przypadku całe wieki)Zawsze kupowałam na Allegro za rozsądną cenę ponad 30 zł i jest jej zapewne wart.Chyba każda kobieta będzie czuła sie w nim dobrze i chyba o każdej porze roku.Zapewne jeszcze kiedyś do niego wrócę, ale bardziej latem, by nagrzewł sie na mojej skórze i trwał ze mną swoim pięknem.Inne Panie będą go wolały zimą do otulenia się tym aromatem, ale ja lubię jak jest migrenogennieTen zapach uzależnia

Używam tego produktu od: od kilku lat, kiedy pojawił się w katalogu
    Ilość zużytych opakowań: oj wiele wiele po 50 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Obecnie to mój ulubiony zapach:
    - elegancka butelka zachęca do sięgnięcia po perfumy
    - zapach dość intensywny, ale lekki zarazem, czuć w nim kwiaty
    - nawet jak sama się popryskam perfumami to w ciągu dnia czuję ich delikatny zapach
    - zapach bardzo długo się utrzymuje, po pewnym czasie jak sięga się ubranie z szafy to jeszcze pachnie
    - nie plami ubrań, nie uczula
    - cena adekwatna do jakości (zawsze kupuję jak jest przeceniony)
    - wydajny

Mój faworyt na dzień dzisiejszy, chociaż sięgam też po inne perfumy i wody toaletowe z AVON, aby zapach mi się nie przejadł.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

Chcesz pochwalić malwmalw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne, ponadczasowe
  • To cudowne ,ponadczasowe perfumy. Z każdym flakonikiem odkrywam je na nowo. Skorzystałam z aktualnej promocji-55pln , by znowu się nimi cieszyć. Początkowo zielono-świeże po chwili rozwijaja się w nuty kwiatowe frezji i kwiatu pomarańczy wzmocnione tuberozą . Te tonację są wiodące. Pozstałe kwiaty uzupełniają , hibiskus uzupełnia miodowa słodyczą, pieprz nadaje intensywnoći. Całoś na tle cedrowego lasu, utrwalone przyskórnym piżmem. Zapach bardzo trwały 8-9 godzin spokojnie wyczuwalny, na ubraniach dużo dłużej,przy małej ilości aplikacji. Zapach właściwie stosuję przez cały rok, lecz w czasie upałów po niego nie sięgam. Sprawia wrażenie droższego niż jest. Nie bez powodu został nagrodzony w 2005 roku. Flakonik klasyczny , trochę ciężki. Raczej nie do noszenia w torebce. Nie ma też potrzeby. Nie uczula i nie plami ubrań.

Używam tego produktu od: od 8 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe flakony,1 zaczęty

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne, ale jest "ale"
  • Kupiłam próbkę tych perfum i byłam autentycznie zachwycona, piękny, kwiatowy, długo utrzymywał się na skórze, na ubraniach, na szaliku. Poprawiały mi nastrój. Kupiłam butelkę, przeszczęśliwa rozpakowałam, psiknęłam i .... rozczarowanie - perfumy pachną inaczej, niż próbki, nie całkowicie inaczej, ale to już nie to, czuć jakąś dziwną, ostrą jakby alkoholową nutę, której w próbce nie było. Poza tym w ogóle nie są trwałe, po 2-3 godzinach nie czułam zapachu ani na bluzce, ani na nadgarstku, podczas gdy w przypadku próbki przez osiem godzin w pracy go czułam i wtulałam nos w bluzkę albo nadgarstek. Nie wiem o co chodzi, ale jestem straszliwie rozczarowana i czuję się trochę oszukana. Ciekawa jestem, czy ktoś miał podobne odczucia.

Używam tego produktu od: próbki od dwóch miesięcy, butelka od dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek, 1/5 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tygrycja za czytelną i pomocną recenzję?