Avon, Today EDP

Powiększ Avon, Today EDP

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

• Mój ideał!
  • Obecnie to mój ulubiony zapach:
    - elegancka butelka zachęca do sięgnięcia po perfumy
    - zapach dość intensywny, ale lekki zarazem, czuć w nim kwiaty
    - nawet jak sama się popryskam perfumami to w ciągu dnia czuję ich delikatny zapach
    - zapach bardzo długo się utrzymuje, po pewnym czasie jak sięga się ubranie z szafy to jeszcze pachnie
    - nie plami ubrań, nie uczula
    - cena adekwatna do jakości (zawsze kupuję jak jest przeceniony)
    - wydajny

Mój faworyt na dzień dzisiejszy, chociaż sięgam też po inne perfumy i wody toaletowe z AVON, aby zapach mi się nie przejadł.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

Chcesz pochwalić malwmalw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne, ponadczasowe
  • To cudowne ,ponadczasowe perfumy. Z każdym flakonikiem odkrywam je na nowo. Skorzystałam z aktualnej promocji-55pln , by znowu się nimi cieszyć. Początkowo zielono-świeże po chwili rozwijaja się w nuty kwiatowe frezji i kwiatu pomarańczy wzmocnione tuberozą . Te tonację są wiodące. Pozstałe kwiaty uzupełniają , hibiskus uzupełnia miodowa słodyczą, pieprz nadaje intensywnoći. Całoś na tle cedrowego lasu, utrwalone przyskórnym piżmem. Zapach bardzo trwały 8-9 godzin spokojnie wyczuwalny, na ubraniach dużo dłużej,przy małej ilości aplikacji. Zapach właściwie stosuję przez cały rok, lecz w czasie upałów po niego nie sięgam. Sprawia wrażenie droższego niż jest. Nie bez powodu został nagrodzony w 2005 roku. Flakonik klasyczny , trochę ciężki. Raczej nie do noszenia w torebce. Nie ma też potrzeby. Nie uczula i nie plami ubrań.

Używam tego produktu od: od 8 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe flakony,1 zaczęty

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne, ale jest "ale"
  • Kupiłam próbkę tych perfum i byłam autentycznie zachwycona, piękny, kwiatowy, długo utrzymywał się na skórze, na ubraniach, na szaliku. Poprawiały mi nastrój. Kupiłam butelkę, przeszczęśliwa rozpakowałam, psiknęłam i .... rozczarowanie - perfumy pachną inaczej, niż próbki, nie całkowicie inaczej, ale to już nie to, czuć jakąś dziwną, ostrą jakby alkoholową nutę, której w próbce nie było. Poza tym w ogóle nie są trwałe, po 2-3 godzinach nie czułam zapachu ani na bluzce, ani na nadgarstku, podczas gdy w przypadku próbki przez osiem godzin w pracy go czułam i wtulałam nos w bluzkę albo nadgarstek. Nie wiem o co chodzi, ale jestem straszliwie rozczarowana i czuję się trochę oszukana. Ciekawa jestem, czy ktoś miał podobne odczucia.

Używam tego produktu od: próbki od dwóch miesięcy, butelka od dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek, 1/5 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tygrycja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał na chłodne dni. <3
  • Pierwszy raz kupiłam ten zapach 7 lat temu. Byłam wtedy młodziutką dziewczyną i nie do końca do mnie pasował, choć mój ostry (metalowy ) styl całkiem nieźle się z nim komponował - warto wiedzieć, że Today to zapach bardzo intensywny i konkretny, choć jednocześnie kobiecy i słodki.
    Teraz, po wielu latach, postanowiłam do niego wrócić. Jest moim ideałem na chłodne dni i ostatnio używam tylko jego - jest cudownie otulający, kwiatowy, ma w sobie niesamowicie kobiecą słodycz.
    Warto też napisać o jego trwałości - jest to woń niezwykle intensywna, zostająca na skórze długo, przez wiele godzin, a na ubraniach nawet przez wiele dni. Te perfumy nie ustępują jakością wysokopółkowym zapachom. Flakon jest elegancki, ciężki - również przypominający te perfumy o bardzo wysokich cenach.
    Reasumując, na najbliższe miesiące jest to mój ideał, uwielbiam go i delektuję się każdą jego nutą. Jest piękny!

Używam tego produktu od: 7 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 2, aktualnie w trakcie 3.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejne zlote cudo
  • Dobry zapach na zime, pozna jesien i wieczory. Jest mocny, seksowny i majestatyczny. Pasuje do kobiet twardo stapajacych po ziemi, uwodzicielek. Do wodnej nimfy nie bedzie kompletnie pasowal, przytloczy ja swoim ciezarem. Na pewno jeszcze kupie bo warto go miec pod reka. Jest bardzo trwaly a na allegro mozna go kupic calkiem tanio

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mocny, trwały, mocno jaśminowy
  • Zapach ten poznałam ok 6-7 lat temu, gdy kończyłam gimnazjum. Dostałam wtedy flakonik perfum od koleżanki która była konsultantką. Teraz wspominając zakupiłam je dużo taniej niż w katalogu.
    Zapach dosyć mocny ciężki, bardzo kwiatowy. Czuję głównie jaśmin ale później przebijają inne nuty i zapach nie jest już taki ostry choć nadal mocny. Bardzo trwały, na skórze kilka godzin a na ubraniach kilka dni. Pasują na wieczór, lub jesień/zimę, w lecie mogą trochę dusić.
    Nie polecam fankom świeżych zapachów, lub dziewczęcych owocowo-kwiatowych.
    Flakon masywny, ciężki z grubego szkła. Mi się podoba, tylko do perfekcji koreczek mógłby być szklany a nie plastikowy. Korek nie spada w torebce. Podoba mi się też napis całej trylogii na "psikaczu".
    Będę do tego zapachu wracać, choć nie będę używać codziennie gdyż może się znudzić.

PS. Cena katalogowa zbyt wysoka, nie dałabym za nie 99zł.

Używam tego produktu od: 6-7 lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i troszkę drugiego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Twoje Slodkie Marzenie za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak
  • Dlugo 'czaiłam' sie na jakiś zapach z avonowskiej Trylogii, głównie na orientalne Tomorrow. Jednakże akurat w promocji pojawil sie Today (50 ml) w zestawie z balsamem o tym samym zapachu więc nie można było zmarnować okazji I tak na mojej półce pojawił sie Today . Poczatkowo po pierwszym niuchnięciu stwierdziłam ze jest to zapach dosć poważny i nie spodobał mi sie .. . No i jeszcze te kwiaty. . Ale po czasie przyzwyczaiłam sie do niego i bardzo go lubie i to za jego powagę która początkowo mnie zniechęciła. Na mnie wcale nie jest przesadnie wyczuwalny i napewno nie duszacy . Trwalosc srednia a szkoda. . Myslam ze bedzie lepiej. Mimo wszystko polecam miłośniczkom kwiatkow, które przesadnie nie emanuja slodycza Flakon ciężki nie nadający sie do podróży w torbie ale za to na półce elegancko sie prezentuje.

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Never ending story
  • Avonowskie Today... Często o nich słyszałam, często o nich czytałam. Różne opinie. Skrajne. Zachwyty, ale też przeciwieństwa-że dusi, że brzydki. Przez co jeszcze bardziej byłam go ciekawa.
    Aż pewnego ciepłego, wiosennego dnia jadąc z siostrą na zakupy znalazłam w jej samochodzie miniaturkę perfum. Powąchałam i...przepadłam(nie mając jeszcze pojęcia, że to właśnie ONE).-Możesz je sobie wziąć, mi się nie podobają-powiedziała siostra. Wzięłam. A jakże. I w domu zobaczyłam, że to Avon. Today.

Dla mnie Today jest esencją ciepła, wiosny, kwiatowego bogactwa ze szlachetnymi dodatkami. Mnóstwo tutaj odurzającego, mocnego, wibrującego jaśminu, łagodnej, lecz wyrazistej frezji. I akacji. Ja tutaj czuję przede wszystkim akację-taką jaką się czuje w czerwcowe, gorące dni, kiedy jadę sobie rowerem, a na poboczach rosną te drzewa. Białe kwiaty pełne słodkiego, narkotycznego dla mnie wręcz, zapachu. Poza tym wyczuwam balsamiczny cedr i otulające piżmo-bez tej mieszanki powyższe nuty kwiatowe nie byłyby tak mocne, charakterne-tej duet świetnie podkreśla i nadaje charakteru całości. Do tego w tle czai się troszkę róży, bardzo łagodnej, niemal niewidocznej. Ale jest.

Zapach jest bardzo mocny i ciepły. W nadmiarze wręcz migrenogenny. Dla mnie jest cudownym dodatkiem na każdą porę roku-do kobiecej sukienki, lekkiej, zwiewnej bluzki, czarnego płaszcza. W ciepłe dni wpisuje się w słońce, ciepło i optymizm, bujną przyrodę, zaś jesienią i zimą otula kwiatowym bogactwem, ociepla.

Czując Today widzę ciepłe majowe, czerwcowe popołudnie. Złociste słońce powoli zbliża się ku zachodowi rzucając złoty blask na drzewa pełne zielonych, bujnych liści, kwiaty, alejki, trawniki. Wszystko w pełnym rozkwicie, feeria barw, faktur, kształtów. W powietrzu unosi się zniewalajacy, intensywny zapach wiosny.

Projekcja niezła, czuć nieco ten zapach wokół mnie, chociaż w moim przypadku perfumy i tak trzymają się bliżej skóry, Today nie jest tu wyjatkiem. Trwałość-kilka godzin, trzymają sie całkiem długo, chociaż ponowna aplikacja w środku dnia byłaby wskazana. Jednak i tak czas przez jaki się te perfumy utrzymują na mnie jest niezły, ponieważ mam tego pecha, że perfumy krótko się trzymają mojej skóry i ubrań

Powiem tyle-dla mnie ten zapach jest czymś przepięknym. Dla mnie wszystko może pachnieć Avonowskim Today-ja oczywiście, a także wszystkie moje bluzki, szaliki, płaszcz, moja pościel(nie przeszkadzałby mi w śnie w ogóle), ręczniki... Matko...ja mojego kota mogłabym tym zapachem wypsikać, aby mi tak pachniał podczas naszych zabaw i głaskań!(chociaż wątpię, aby moja kicia była tym pomysłem zachwycona). Możecie się stukać w czoło, śmiać się, ale te perfumy nie znudzą mi się nigdy. Dla mnie są przepiękne, uwielbiam je. Jeszcze nigdy nie miałam ich dosyć, jeszcze nigdy coś mi się w nich nie spodobało.

Ubolewam nad wysoką ceną w katalogu(bidna licealistka jestem), która wciąż utrudnia mi kupno pełnowymiarowego flakonu. I wciąż z nadzieją(nadzieja matką głupich, ale co tam) wysyłam telepatycznie sygnały do moich bliskich, aby mi sprezentowali Today, choćby na moje zbliżające się urodziny Na razie zachwycam się zawartością miniaturki, której używam na specjalne okazje.

Flakonik śliczny, elegancki i minimalistyczny. Lubię takie kanciaste, są pełne klasy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie miniaturki

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Całkiem fajne
  • Srednio mi przypadły do gustu. Zbyt duszące, mocne. Czuć wyraźnie jaśmin, aż za intensywnie. Ogólnie zapach ok, kwiatowy , ale podkreślam - duszący. Spodziewałam się czegoś odrobinę lżejszego. Na moim ciele utrzymują się pare godzin.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić ces za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gwiazda !
  • Zapach trwały, mocny zniewalajacy, bardzo kobiecy, dodaje szyku i elegancji, a także dodaje pewnosci siebie, gdymam go na sobie wiem ze mogę pozwolic sobie na wiele

Jest jak narkotyk mogłabym go wąchać wiecznie..

Wystarczy dwa psikniecia i pachnę cały dzień, zapach utrzymuje się na ubraniach pare dni, nieraz po wyciagnieciu z szafy np apaszki nadal czuje ten zapach

Nie jest ani mocny, ani duszacy jest taki jak powinien być !

Zawsze gdy go mam na sobie ktoś zauważy jak pieknie pachnę,nieraz sama się zastanawiam kto tak ładnie pachnie... ops to ja

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakce

Chcesz pochwalić Emilady za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij