Kululu, Eye Eye Captain Brush nr 0356 (Pędzel do kremowych cieni)

Kululu, Eye Eye Captain Brush nr 0356 (Pędzel do kremowych cieni)

Kululu pędzel do kremowych cieni Eye Eye Captain jest wykonany z włosia syntetycznego.
Kululu pędzel do kremowych cieni Eye Eye Captain jest przeznaczony do kremowych cieni. Dzięki swojemu rozmiarowi sprawdza się również przy konturowaniu kosmetykami na bazie wody.

pędzle
do cieni, do oczu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

świetny produkt!

Między innymi na ten pędzel skusiłam się podczas moich pierwszych zakupów w Kululu (w sumie zakupiałm 5 sztuk) i był to bardzo dobry wybór.

Początkowo miałam przeznaczyć go do nakładania cieni, jednak w praktyce najbardziej pasuje mi do korektora pod oczy i tak też się przyjął.

Dociera do wszystkich kącików, nie smuży, ma idealny kształt do okolic oczu i bardzo dobrze współpracuje z moim korektorem. Odkąd kupiłam używam codziennie!

Jak cała reszta, którą mam, pędzel jest solidnie wykonany, a włosie starannie przycięte.

Świetny produkt! Aż mam ochotę na więcej... :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, używany codziennie