Pharmaceris, A, Bioaktywny peeling enzymatyczny (cera wrażliwa, skłonna do alergii)

Łagodny, bezzapachowy peeling usuwający zbędną, zrogowaciałą warstwę naskórka twarzy bez konieczności tarcia. Po zabiegu skóra staje się gładsza, odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt. Zawiera naturalny enzym keratynolityczny, delikatnie złuszczający martwe komórki oraz naturalne składniki przyspieszające regenerację i odnowę naskórka.

mega podrażnienie

Zachwycona opiniami kupiłam... mam cerę wrażliwa, naczynkową, chciałam delikatnie oczyścić twarz.
Pół gwiazdki produkt otrzymuje za ładny zapach. Reszta do kitu, dostałam takiego uczulenia po zmyciu kosmetyku, że nic tylko płakać. Strasznie mnie skóra boli, swedzi mam czerwone łuszczące się plamy, wyglądam jeszcze gorzej. smaruję witaminą A, ale wolno działa... Myślałam, że trochę ukoi mi skórę, a tak męczę się już kolejne tygodnie.. Bo miesiąc to chyba coś za długo na takie podraznienie?!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 użycie

Naprawdę warto!!

Polecam wszystkim Wizażankom o wrażliwej cerze!
Peeling naprawdę skuteczny.
Po użyciu tego peelingu skóra jest gładziutka, przyjemna w dotyku, koloryt skóry wyrównany.
Po zabiegu skóra lepiej oddycha, jest promienna i zdecydowanie lepiej wchłania kremy i inne specyfiki :)
Zapach apteczny (jak go określiła moja poprzedniczka), jednak nie przeszkadza w stosowaniu i nie drażni.
Peelingu nie stosować częściej niż raz na tydzień (tak jak zaleca producent), ponieważ może wtedy nadmiernie łuszczyć się skóra ( moja schodziła z nosa małymi płatami ;) )
Konsystencja przyjemna, taka kremowo-żelowa.
Kosmetyk naprawdę łagodny ale skuteczny.

Używam tego produktu od: już prawie rok

koszmar w małej tubce

Ten peeling jest koszmarny! Przynajmniej dla cery wrażliwej, a taką mam!Tworzy tłustą powłokę na twarzy, którą czuje się nawet po jego zmyciu. Zalepia pory i ogólnie wrażenie uduszonej twarzy nie mija nawet po całej nocy (na ogół peelingi robię sobie na noc). O oczyszczaniu nic nie piszę, bo nie poczułam się ani przez moment oczyszczona! :(
W każdym razie, może komuś odpowiadać, ale jak dla mnie, to najgorszy kosmetyk z całej serii!!!!

Genialny!

Na koncie mam sporo produktów tego typu ale ten na chwilę obecną jest bezkonkurencyjny.Delikatny ale skuteczny,wygladza twarz,lekko rozjaśnia,daje efekt aksamitnej skóry.Nie ma szans żeby oczyścił pory na nosku ale stosowany regularnie widocznie je oczyszcza i zmniejsza.Żadnych podrażnień.Dość niewydajny ale można mu to wybaczyć.Trzymam go dłużej na twarzy niż zaleca producent a od czasu do czasu stosuję 2 razy pod rząd na jedną sesję,tj. nałoże-odczekam-zmywam-nałoże-odczekam-zmywam-nakładam maseczkę-idę spać-jestem baaaardzo zadowolona z rezultatów :) Dodam,że mam wrażliwą,alergiczną cerę.

Miodzio ;)

Po pierwszym użyciu długo zastanawiałam się, o co to całe halo z peelingami enzymatycznymi. Kupiłam akurat ten, bo cena przystępna i to był jedyny, jaki wtedy był w aptece, do której poszłam. Ziarnisty się skończył i chciałam wypróbować ten. Poczułam się rozczaorwana, bo przyzwyczajona byłam do odczuwalnych od razu efektów peelingu, ALE...
Stosowany regularnie, dwa razy w tygodniu zdziałał (w połączeniu z maseczką) dosłowne cuda. Brak podrażnień mechanicznych sprawił, że trądzik jest widoczny tylko z bardzo bliska. Naskórek jest złuszczany bardzo delikatnie nie naruszając zdrowej częsci. Przyjemny w użyciu, wydajny, zmiękcza i wygładza skórę. Jeden z moich absolutnych niezbędników :)

Bardzo dobry preparat. Idealny dla cery trądzikowej i skłonnej dla podrażnień.
Nie wywołał u mnie żadnej alergii. Cera po nim jest zdecydowanie gładsza. Jest niesamowicie wydajny. Jedyne co mi przeszkadza to zapach. Taki chemiczny, nieprzyjemny, na szczęście nie trzeba długo go trzymać na twarzy :)

Jest OK

Z zasady nie używam peelingów ziarnistych, bo są dla mnie zbyt drażniące i "brutalne". Na dodatek wymagają zdecydowanego pomasowania, aby zadziałały, co powoduje nadmierne rozciaganie skóry, a tego wolę unikać. Bazuje więc wyłącznie na enzymatycznych, a ten, Eris, był jednym z pierwszych, jakie w ogóle pojawiły się na polskim rynku. Jakoś tak przyzwyczaiłam sie do niego i uważam, że jest w porządku. Rzeczywiście jest delikatny, łagodny, nie drażni, nie wysusza. Wygodny i miły w stosowaniu (konsystencja kremu), zapach prawie niewyczuwalny. Stanowi dobry wstęp do każdej maseczki. Ja trzymam go zwykle 10 min, a potem zmywam specjalną gąbeczką, b. delikatnie masując. Cera po nim jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza.
Gdyby była taka możliwość, dałabym mu 3 i pół gwiazdki - zasługuje na 3,50 i na zainteresowanie wszystkich osób, które nie lubią peelingów ziarnistych :).

Ulubiony

To mój pierwszy peeling enzymatyczny, ale już wiem, że do tych z granulkami nie wrócę :) Kosmetyk jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, nie lepi się, nie spływa z twarzy. Choć trzeba go potrzymać na twarzy kilka minut, to nie odczuwa się żadnego dyskomfortu. Dobrze się zmywa. Nie podrażnia, łagodzi i koi skórę. Po zmycia twarz jest niezwykle rozjasniona, miękka, oczyszczona równie dobrze jak po użyciu peelingu mechanicznego :) Sprawia, że skóra jest gładka, napięta i doskonale przygotowana do dalszej pielęgnacji. Dla mnie jest niezastąpiony, gdy na twarzy pojawią się jakieś wypryski. Jest wydajny, mam go kilka tygodni, używam raz lub dwa razy w tygodniu i mam wrażenie, że nic nie ubyło:) Polecam z czystym sumieniem :)

bez efektu

Bardzo dobry pomysł peelingu bez granulek i zapachu. Kupiłam go w okresie przewrażliwienia cery. Niestety, nie dał żadnego efektu złuszczającego. Twarz wyglądała tak samo przed użyciem, jak i po. Nie podrażnia, pachnie aptecznie.