Clearasil, Complete, Oczyszczające płatki na wągry

Powiększ Clearasil, Complete, Oczyszczające płatki na wągry

Zgłaszająca osoba: shanianin

Oczyszczające płatki na wągry odblokowują pory ułatwiając substancjom czynnym penetrację do ich wnętrza i działanie antybakteryjne. Są nasączone specjalnym płynem, który nie tylko usuwa istniejące wągry, ale również skutecznie zapobiega powstawaniu nowych. Płatki zawierają także wyciąg z aloesu o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Po ich zastosowaniu skóra pozostaje dokładnie oczyszczona i świeża.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Isoceteth-20, Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Gel, Parfum, Triethanolamine, Disodium EDTA, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Denatonium Benzoate, Propylparaben, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Citral, Isoeugenol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Cinnamyl Alcohol

Cena: 15 zł / 65 sztuk

• Szajs!!!
  • Kiedyś stosowałam aby pozbyć się trądziku,niestety bezskutecznie.

zalet:
    -dostępność
    -cena
    -wydajność

Wady:
    -ohydny zapach
    -szczycie twarz
    -zawiera alkochol
    -wysusza twarz
    -nieskuteczny

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet, nawet...
  • Obecnie produkt ma nową szatę graficzną.
    Od zawsze miałam problem z wągrami, bo mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T. Peelingi nie pomagają, a dobrą robotę tak naprawdę robi jedynie kosmetyczka i oczyszczanie skóry. Niestety, nie jestem w stanie uczęszczać na takie zabiegi równo co dwa tygodnie, więc szukam różnych "desek ratunku".
    Nieco zraziłam się do płatków na wypryski tej firmy, bo nie pomagały, a wręcz nasilały powstawanie krostek.
    Kupiłam płatki na wągry i..miłe zaskoczenie. Co prawda, nie usuwa już istniejących wągrów, co jest jego największym minusem. Ale zapobiega powstawania nowych. Z tego jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej trudno było mi się z tym uporać. Zaletą na pewno jest płyn w którym nasączone są płatki, oraz "drapiąca" ich powłoka, która dociera głęboko w naskórek i usuwa np makijaż, który w moim wypadku najwięcej zapycha pory.

W zasadzie mogę polecić ten kosmetyk, ja będę go stosować tak długo, dopóki będzie działał. A usuwanie istniejących wągrów muszę nadal pozostawiać kosmetyczce.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-wszego

Chcesz pochwalić Kasiuncia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam niemiłe wspomnienia z tą firmą ;/
  • Kupiłam je jakieś 5 lat temu (wówczas pojawił się po raz pierwszy trądzik u mnie i wągriska). Same płatki mi się podobały, fajnie zapakowane, ale kosmetyk ma działać !!!
    Nie usuwa wągrów, skóra była bardzo wysuszona, a to było przyczyną kolejnych wykwitów na skórze, czuć było alkoholem.
    Tragedia, teraz mam też wypryski, ale o wiele mniej i wiem, że podstawą pielęgnacji jest także nawilżenie skóry (choć mam tłust w strefie T), bo jeśli używamy mocnych 'wysuszaczy' np alkohol to jeszcze gorzej na tym wyjdzie. Nie kupujcie, szkoda kasy i nerwów!

Używam tego produktu od: tak jak wcześniej pisałam kupiłam je jakieś 5 lat temu (używałam przez 2-3 tygodnie)

Chcesz pochwalić ankafanka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubilam
  • Wlasnie zrobilam przeglad mojej buzki i wyszlo na to, ze wiekszosc (wiadomo, ze nie wszystkie) wagrow zniknela. Zaskorniki to moja zmmora, wiec jestem bardzo zadowolona! Po za tym,nawet gdyby platki wagrow nie usunely wcale to i tak kocham sposob w jaki ten kosmetyk oczyszcza skore. Wysusza- fakt. Zapach- intensywny, ale mnie odpowiada.

Po za tym sa bardzo wygodne w uzyciu, szybko, sprawnie...

Czyli tak:

Plusy:
    - swietnie oczyszcza
    - ladnie pachnie
    - duza czesc wagrow zniknela
    - przyjemne w uzyciu: szybko i sprawnie
    - dosyc tanie

Minusy:
    - no wysuszaja(ale jak sie do tego jakis krem nawilzajacy pozniej uzyje to nie ma problemu)

Czyli jak dla mnie wiecej zalet niz wad

Używam tego produktu od:3 tygodnie? miesiac?
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Framme za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejne
  • Kupiłam te płatki z nadzieją pozbycia się wągrów niestety nic nie pomagają!

minusy;
    -wysuszaja skórę
    -nie usuwa wągrów
    -intensywny i nieprzyjemny zapach

plusów jak dla mnie nie ma żadnych!

Używam tego produktu od:niedawna

Chcesz pochwalić pheonixx85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Tak jak inne wizazystki ktore podchodzily do tego produktu sceptycznie ja tez taka bylam. PO jakims tygodniu przekonalam sie ze platki sa warte siebie. Skora po uzyciu wyglada tak gladko i swiezo. Na poczatku szczypie ale da sie wytrzymac. Zauwazylam ze zmniejsza pory i wygladza. Jestem posiadaczka dowej wersji ULTRA. Posiadam rowniez nowa wersje na wagry i tez daje rade. Niestety nie ma na KWC. A szkoda.Obydwa godne polecenia.Używam tego produktu od:3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań:2op x 90platkow

Chcesz pochwalić eliza1983ca za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest superrrrrrrrrrrrrr
  • Jest najlepszy ! Dzięki niemu pozbyłam się problemów ze skórą

Chciałam nawiązać do recenzji osób ktore narzekały na produkt, na opakowaniu dokładnie pisze jaki jest skład produktu i skoro jest w nim alkohol to wiadomo że wysusza więc osoby z delikatną i suchą skorą nie mogą go stosować

Ja używam tego produktu około pótora roku i jest baardzo zadowolona wydajne pudełeczko starcza na miesiąc a kosztuje w granicach 15-20zł więc to naprawde wychodzi malutko! A do tego moja tłusta i wiecznie wysypana skóra wspaniale reaguje na te waciki i nie mam żadnych problemów

Chcesz pochwalić palitkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt dobre
  • W moim przypadku w ogóle nie podziałały. Podrażniły mi twarz. Piekły mnie oczy. Masakra. Strasznie śmierdzą. Jedynie dobrze oczyszczają twarz. Już więcej nie kupię. A myślałam, że będą skuteczne

Chcesz pochwalić Kiniaczka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • zaskoczenie na duży plus!
  • Świetne są!
    Używam nowej wersji, mama mi kupiła i najpierw się wystraszyłam alkoholowego zapachu i drapiących bibułek, ale stosowałam co wieczór po demakijażu i... jestem zaskoczona! cera jest mięciutka, gładka, nawilżona (o dziwo!), bez podrażnień, bez wyprysków - cudo!

moja mieszana cera ze skłonnością do przesuszania już dawno nie wyglądała tak ładnie i zdrowo Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić vadi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Takie sobie
  • Płatki na pewno oczyszczają i odziwo nie wysuszają za mocno, ale jakiś cudownych efektów nie ma. Używałam starej i nowej wersji i oceniam tak samo- dobre, ale mogłyby być lepsze.

Używam tego produktu od: ponad rok, dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Grea za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś okropnego
  • Nie wiem jak ja mogłam to kupić.Poprostu jest to badziew za niemałe pieniadze.I juz na pewno nie oczysza porów. Poprostu tragedia,nic mi nie pomogło i do tego ten okropny zapach.

Używam tego produktu od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić asqa8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś w sobie mają...
  • Na początku byłam przerażona tymi płatkami. Ostre, szorstkie jak papier ścierny, śmierdzą i wysuszają jak nie wiem co. Schodziła mi skóra z opuszków palców. A przy tym nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu oczyszczania.

Równolegle stosowałam z nimi maseczke oczyszczajaca st. ives . Ta maseczka rzeczywiście mi pomogła i całą zasługę oczyszczania przypisywałam jej, ale zauwazyłam, że odkąd przestałam uzywac tych płatków, część wągrów zapchała się od nowa, a te, które jeszcze nie zniknęły są trochę większe.

Tak więc sama nie wiem. Chyba te płatki jednak cos w sobie maja...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lilv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!!!!!
  • Dobre strony:
    -nie ma(moim zdaniem)

Złe:
    -wysusza skóre(strasznieeeeeeee)
    -jest strasznie ostry i nie miły w zapachu
    -nie skuteczny
    -mam wągry i mi te płatki nic nie podziałały

Wiec nie polecam!

Używam tego produktu odawno urzywałam jakies 1,5 m.

Chcesz pochwalić Dominisiaaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • blee
  • kupiłam go bo poleciła mi koleżanka, często wyskakuja mi pryszcze na czole. a czasami jakkas mała krostka gdzieś indziaj na twarzy. gdy zaczęłam używać tych płatków to na czole pojawiło się o wiele więcej pryszczy uzywałam na początku rano i wieczorem. teraz tylko wieczorem. mam nadzieje że te pryszcze to dlatego że narazie moja buzia się przyzwyczaja do tego produktu więc mam nadzieje ze niedlugo zmienie o nim zdanie...

Używam tego produktu odwoch tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justyska88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypal
  • bardzo zle wspomniam te platki
    w ogole nic mi nie pomogly,a wrecz pogorszyly gdyz pamietam,ze dostalam ogromnego uczulenia

cena dosc droga jak na jego dziialanie,a raczej brak jego dzialania

nie polecam

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Chcesz pochwalić Emilkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo mi pomógł na wągry w okolicach nosa. Co prawda nie wyczyscil nosa ze jest czysciutki jak łza. Ale w porownaniu do tego co mialam widze ogromna poprawe.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić marta2992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt!
  • Te platki sa swietne i doskonale oczyszczaja twarz!
    Stosowalam go kiedys codziennie a teraz tylko sporadycznie i jestem naprawde zadowolona z rezultatow!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić NoLQa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • jejeje chyba dzisiaj kupie je
  • bardzo dobre płatki działają antybaktreryjnie (to się czuje ) lekko rozjaśniają buźkę i działają! POLECAM ja kupie sobie je jeszcze raz -są wydajne

Używam tego produktu od:teraz nie

Chcesz pochwalić aivil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny i skuteczny
  • Bardzo ?adnie oczyszcza i od?wie?a skór?. Nie znam nic lepszego. Bardzo por?czny, za niewielk? cen?, nie podra?nia skóry, piel?gnuje j?. Ma przyjemny zapach, odtyka pory, nawil?a skór?. Polecam.

U?ywam tego produktu od:2 lata
    Ilo?? zu?ytych opakowa?:8

Chcesz pochwalić yarowisnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie!!!
  • Zdecydowanie nie polecam. Zwykłe waciki nasączone spirytusem po co wydawac 20 zł skoro samemu sobie mozna takie zrobić. No gdyby jeszcze pomagały a to nic. Skóra jest po nich wysuszona i szorstka. Wągry jak były tak i są.

Używam tego produktu od:trzy razy użyłam
    Ilość zużytych opakowań:3 płatki

Chcesz pochwalić kelisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na moje ...
  • ... wągry. Miał je zredukować, zmiejszyć, usunąć? Wolne żarty. Lubię produkty Clearasil, wiele razy mi pomógł, ale ten produkt to chyba pomyłka. Wg mnie może robić niejako za tonik - oczyszcza buźkę z łoju, potu i makijażu. Reszty plusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:hoho .. dawno to było.

Chcesz pochwalić Mika-m za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, ale do innych celów
  • Nie wiem doprawdy, co mną kierowało przy zakupie tych płatków. Ja, oświecona przez wizaż, a tu taka wpadka, bibułki nasączone alkoholem dla mojej wrażliwej, naczynkowej cery.

Użyłam ich kilkakrotnie. Faktycznie, nasączone są od serca, co daje u mnie podrażnienie, wysuszenie i jeszcze gorszy wysyp krostek. A zaskórniki jak siedzą tak siedzą i dobrze się mają:/ Wrzuciłam całe opakowanie na dno szafy i tak przeleżało z dobre pół roku. Szkoda mi było wyrzucić te płatki, w końcu jakaś inwestycja to była... i wymyśliłam.. przecieram nimi obudowę komórki. Świetnie działają, zbierają cały brud i myślę, że alkohol w nich zawarty świetnie dezynfekuje.

Generalnie, dobre płatki, ale nie do twarzy.

Używam tego produktu odo twarzy - jakieś 3 dni

Chcesz pochwalić Mona Liza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle, używam go
  • Płatki oczyszczają skóre, mam wrażenie że ziałają jak piling bo sa dość ostre. Są tez mocno nasączone płynem oczyszczajacym.
    Zadowolona jestem bo jest efekt p/wagrom, a przy regularnym uzyciu skóra robi sie gładsza i daelikatniejsza w dotyku.
    Wady to extremalne oczyszczenie, oraz zmiana "smaku" skóry - skóra robi sie bowiem bardzo gorzka, co powoduje moje zdzziwienie.
    Mogłobybyć lepiej

Używam tego produktu od:kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aprzybyla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszanie jako skutek uboczny
  • Przede wszystkim naprawdę usuwa wągry Mam cerę mieszaną i używałam ich tylko na nos i co dwa dni, choć producent zaleca używać 2 razy dziennie. Nie da rady tak często bo są za silne i niemalże żrące. No i niestety,ale wysuszają cerę :-(Mówię to ja, której nigdy nie zdarzyło się by jakiś kosmetyk spowodował taką suszę na nosie.

Daję 3 gwiazdki bo spełnił obietnicę usunięcia wagrów,ale więcej pozytku nie robi.

Jednym zdaniem - usuwa wągry i wysusza ...przy okazji ;-)

Używam tego produktu od:1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowańkoło 15-20 płatków z pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ptaszysko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spirytus i tyle
  • Recenzja: Niestety u mnie się one nie sprawdziły. Strasznie mi wysuszyły i podrażniły moją skórę. zaraz po przetarciu twarzy płatkiem, skóra robiła się czerwona i zaczynała mnie piec. Nigdy więcej do nich nie wrócę.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: użyłam kilka płatków z pierwszego opakowania i reszte wyrzuciłam.

Chcesz pochwalić monyczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?