Soraya, Złocista Pielęgnacja - Krem rozświetlająco-brązujący z drobinkami złota

Powiększ Soraya, Złocista Pielęgnacja - Krem rozświetlająco-brązujący z drobinkami złota

Zgłaszająca osoba: Gonia

Jest przeznaczony do całorocznej pielegnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie szarej, pozbawionej blasku. Polecana jest dla osób, u któych występuje efekt zmęczonej twarzy spowodowany brakiem dostępu do światła dziennego, przemęczeniem czy też brakiem snu. Krem nadaje natychmiastowy efekt delikatnej opalenizny i rozświetlonej skóry. Niweluje oznaki zmęczenia.
Ma delikatną konsystencję, posiada aktywne składniki, które zapewniają promienny wygląd i doskonałą pielegnację. Drobinki złota sprawiają, że skóra nabiera złocistego blasku, a specjalnie dobrane pigmenty brązujące nadają skórze delikatnie brązowy odcień.
Zawiera minerały: magnez, potas, wapń, cynk, mangan, miedź. Skóra jest doskonale nawilżona, jędrna i elastyczna. Wit. E neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczeste starzenie się i wiotczenie skóry a d-panthenol doskonale koi i łagodzi podrażnienia. Redukuje konieczność używania fluidu.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Hydrolyzed Algin, Chlorella Vulgaris, Maris Aqua, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Panthenol, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Methylparaben, Propyl-paraben, Carbomer, DMDM Hydantoin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Parfum, CI 77492, 77491, 77499, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxide), Benzyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hydroxymethylpentyl Cyclohexene Carboxaldehyde (Lyral), Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamic Aldehyde, Alpha-Methyl Ionone

Cena: ok. 13 zł / 50 ml

• Najgorszy krem brązujący jaki miałam
  • Jest to zdecydowanie najgorszy krem brązujący jaki miałam w życiu.

Wady:
    - nie podoba mi się konsystencja, moim zdaniem powoduje ona, że twarz wygląda nienaturalnie, po nałożeniu tego kremu, widać, że ma się brązer i że nie jest to naturalna opalenizna
    - ciężko go równomiernie nałożyć
    - tak jak ktoś już niżej napisał, strasznie świeci się po nim twarz, mam cerę mieszaną. Absolutnie nie nadaje się on dla ludzi z cerą mieszaną, czy tłustą
    - nie zauważyła po nim żadnego nawilżenia

Zalety: brak

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Chcesz pochwalić klara1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wystarczająco dobry
  • Od razu zaznaczę, że tylko sporadycznie używam kremów koloryzujących czy pudrów brązujących - mam cerę bardzo jasną i często nie wygląda to dobrze. Tego kremu też trzeba nauczyć się używać, a nie jest to takie proste.

Po pierwsze używam go bardzo mało - z opakowania jednorazowo wypływa zbyt dużo, stąd też mniejsza wydajność.
    Po drugie - trzeba bardzo, ale to bardzo dokładnie go rozprowadzić, bo ma tendencję to tworzenia smug i plam na jasnej skórze.
    Ale gdy już się postaramy to efekt jest bardzo dobry - skóra w cieplejszym odcieniu, zdrowsza, nawilżona, krem bardzo dobrze łączy się z podkładem, który po nim się nie ślizga.

Zazwyczaj stosuję ten krem do wieczornego makijażu, kiedy po całym dniu pracy chcę wyglądać na wypoczetą. Nakładam go też na dekolt. Nie mam potrzeby szukania żadnego innego produktu tego typu.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka...
  • Dostałam ten krem jakiś rok temu i od czasu do czasu go używam, starając się go zużyć.

Zadowolona nie jestem. Po nałożeniu mam na twarzy ciemną, świecącą na złoto maskę. Przestraszyć się można, kiedy z lustra patrzy na mnie osoba o nienaturalnie przyciemnionej skórze twarzy. Zamiast efektu rozświetlonej od słońca, lekko zbrązowiałej skóry mam nienaturalną maskę, która ani mnie nie upiększa, ani mi się nie podoba.

Dlatego staram się zużyć krem smarując nim dłonie i ręce aż do ramion.

Chcesz pochwalić Aggie125 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny

+ świetnie się rozprowadza

- brak minusów

Polecam gorąco !!

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić kolciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy w swojej kategorii!
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kremiku. Ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug, a złote drobinki (nie żaden brokat!) subtelnie rozświetlają. Ja używam tego kremu wiosną, jesienią i zimą, kiedy skóra najczęściej jest blada i pozbawiona blasku, a krem ten nadaje ładny i naturalny kolor oraz rozświetla. Latem go odstawiam. Któraś z recenzentek źle go oceniła, bo szukała samoopalaczy. To nie jest samoopalacz! To krem delikatnie koloryzujący. Niektórzy narzekają, że nie kryje niedoskonałości skóry. To nie puder, nie fluid! Krem koloryzujący to zupełnie co innego i należy to rozróżniać, bo potem pojawiają się nieporozumienia.
    Dla mnie ten krem to strzał w 10!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Katarzynka77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • W związku z używaniem tego produktu mam mieszane uczucia.
    Nadaje naprawdę ładny i naturalny koloryt. Żadnej żółci. Konsystencja i zapach także bez zarzutu.
    Jednak nie polecam osobom ze skórą tłustą lub mieszaną. Po godzinie od nałożenia twarz jest tłusta i świecąca w negatywnym tego słowa znaczeniu.
    Dodatkowo na niekorzyść działają zawarte w kremie drobinki. Są one zbyt duże i mało subtelne, prawie brokat. Na szczęście po jakimś czasie znikają.

Używam tego produktu od:paru mieś
    Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Chcesz pochwalić mooniqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zle...
  • Kupilam ten brazer bez zastanowienia, tak na probe, szukalam czegos z drobinkami. Krem niezle sie rozprowadza, ale trzeba uwazac, zeby nie powstaly smugi.
    Drobinki sa troche za duze i zbyt widoczne jak na moj gust, ale nie narzekam
    Po przypudrowaniu efekt jest na plus, buzka jest nieco przyciemniona, ale gladka.
    Mysle, ze moge polecic
    Cena ok, chyba bedzie superwydajny...

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

Chcesz pochwalić Ł@siczk@ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Ma półpłynną konsystencję, dobrze nawilża, ale też nieco natłuszcza - w końcu to krem.
    Zgodnie z obietnicą delikatnie brązuje, łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug, przy czym nie kryje przebarwień, dlatego podkładu nie zastąpi.
    Znakomicie rozświetla cerę i podkreśla opaleniznę
    Złociste drobinki są cudowne! Pięknie połyskują, zwłaszcza w promieniach słońca, przy czym efekt jest subtelny i w dobrym smaku.
    Nieporozumieniem jest nazywanie tych rozświetlających drobinek "brokatem"... Jedna z recenzentek użyła takiego określenia, a kilka kolejnych bezkrytycznie powieliło...
    Odejmuję jedną gwiazdkę, gdyż krem zatyka pory, dlatego nie nadaje się, w moim odczuciu, dla cery tłustej, z niedoskonałościami.
    Mnie odpowiada - jestem z rezultatu zadowolona

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 lata, ostatnią tubkę zużyłam parę m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 (3?)

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • hm
  • Po wakacjach postanowiłam przedłużyć efekt ładnej, zdrowej skóry na twarzy.. opalonej, rozświetlonej. wybrałam się więc do drogerii i wybierając wśrod wielu samoopalających kremów do twarzy, skuszona ceną, informacją na opakowaniu że zastępuje podkład (choć nie używam takich rzeczy bo czuję się jak w masce) kupiłam ten krem. i rzeczywiście nadaje ładny kolor, nie pozostawia smug, ale ten brokat... może i w słoneczny dzień ładnie odbija światło co powoduje ze cera jest promienna, ale w szare jesienne dni efekt jest straszny: brokat jest gruby widoczny, wygląda nienaturalnie. no i przy nakładaniu kremu oblepia dłonie zamiast twarzy (co można uznać za plus :P ) mam cerę wrażliwą, ale pod ym względem krem zyskuje plus, nie uczula, jest łagodny. trudno mi go jednoznacznie w ogóle ocenić...

Używam tego produktu od: klku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: troszkę opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ecruetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • jakiegos oszalamiajacego wrazenia na mnie nie zrobil.ale lubie go.nawilza ok,natychmiast sie wchlania, super sa te drobinki,ladnie podkreslaja opalenizne i za to przede wszystkim ten krem lubie.
    nie wiem czy kupie bo zakupilam od razu 2 opakowania na lato,a na jesien i zime jeszcze nie wybralam sobie kremu

Używam tego produktu od:kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań:13 opakow

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić keythh26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja!
  • Krem ten dla mnie jest rewelacją. Po pierwsze mam jasną karnację, jestem typową blondynką o niebieskich oczach, dlatego w zimie moja cera nie wygląda korzystnie - jednym słowem jestem bardzo blada...ale krem ten znacznie poprawia koloryt mojej cery, delikatnie ją rozświetla - a własciwie robią to drobinki zawarte w kremie. Nie zgodze sie z komenatrzami poprzedniczek, iż krem ten nadaje żółty koloryt - u mnie to zupełnie inaczej wyglada, cera jest o ton ciemniejsza, ale brązowa. Używam go na codzien i nie widzę w tym nic dziwnego, ponieważ jeszcze do tej pory nikt mi nie zwrócił uwagi. Drobinki nie są chyba, aż tak bardzo zauważalne. Poza tym ostatnio nawet koleżanka zapytała czym smaruje buźke bo ładnie wygląda.
    Jednak zaznacze, że krem ten nadaje się do cery bez widocznych przebarwień i niedoskonałości bo on jedynie poprawia koloryt cery i delikatnie ją rozświetla - na pewno nie kryje. Zreszta chyba taka rola kremu, w końcu to nie podkład.

Plusem jest też wydajność, mam go już od roku, stosuje dosyć często, a krem nadal jest.

Podsumowanie: Jeżeli ktoś szuka kremu, który o ton, może nawet o kilka tonów poprawi koloryt cery to jak najbardziej POLECAM.

Chcesz pochwalić elly2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto...
  • Zakupiłam go już dawno, natomiast stosuję sporadycznie, jedynie w celu rozświetlenia ramion, dekoldu lub nóg. Do twarzy się nie nadaje, nierówno barwi, zostają więc placki, do tego strasznie się świeci (przez brokatowe drobinki).
    Producent obiecuje nawilżenie, jędrność i usunięcie oznak zmęczenia - ja tego nie odnotowałam.
    To nasze pierwsze i ostatnie spotkanie.

Chcesz pochwalić Diorissimo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Suuuupppeeeerrrr
  • Dla mnie bomba! krem ma lekka konsystencje nie jest ciezki. Bardzo ladnie brazuje twarz. Jak dla mnie jego najwieksza zaleta jest to ze latem kiedy jest goraco mozna uzywac go zamiast podkladu, zima uzywam go jako kremu pod podklad.

Używam tego produktu od:roku moze troche wiecej
    Ilość zużytych opakowań:4 moze troche wiecej

Chcesz pochwalić mruff za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie ten brokat...
  • brązuje twarz na ładny kolor, dobrze sie rozprowadza , smug raczej nie ma,a te co powstają łatwo dają sie rozetrzec. dla mnie plusem jest to ze kolor schodzi przy demakijazu, zeszlego lata uzywalam zamiast podkladu. tego lata juz nie kupilam poniewaz bardzo nie podoba mi sie brokat zawarty w tym kremie, jest duzy, widoczny z daleka i ciezko go sciągnąc. gdyby nie to na pewno kupilam bym jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:latem 2005 uzywalam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olenk@@ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako rozświetlacz do nóżek-TAK
  • Heh dobry ale jako brązujący rozświetlacz do nóżek bo do tego go wykorzystuję hrhr,na buzię jak dla mnie się nie nadaje-nie podoba mi się efekt brrr,kolor i te drobinki wrrr,zdecydowanie mówię nie! na nóżki i inne części ciała jak nabardziej

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego hr

Chcesz pochwalić Monika:) za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • godny polecenia
  • Bardzo dobry krem zarówno dla cery opalonej, jak i bladej jak ściana. Nie pozostawia żadnych smug (jak niektóre recenzentki pisały)-trzeba tylko pamiętać, że to krem rozświetlający, a nie samoopalacz i należy nakładać go jak normalny krem a nie z przesadą by mieć buzię jak po powrocie z Tunezji. Wydajny. Niektórym moga przeszkadzać drobinki złota, ale to daje dobry efekt i na prawdę nikt na ulicy nie ogląda się z tego powodu. Kiedy twarz jest opalona to krem fantasycznie tę opalenizną podkreśla!

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić esa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Recenzja:
    Dostałam ten krem na święta i jestem z niego zadowolona.
    1*drobne brokatowe drobinki nadające skórze blasku
    2*lekko brązuje skórę, nadaje jej ładny odcień, na dzień używam go tylko do podkreślenia kości policzkowych, wieczorem na całą twarz
    3*łatwo się nakłada, ładnie pachnie
    4*lekka konsystencja
    Mam bardzo dobra opinię na temat tego kremu. Może dlatego, że nie oczekuje od niego efektu kryjącego... Nie wiem, ale dla mnie jest super!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić e21ewelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOSKI
  • Dziewczyny, ja zupelnie nie wiem co wy chcecie od tego kremu! Ja go wprost uwielbiam!!! Dobrze, ze zakupilam intuicyjnie w drogerii, wrzucilam do koszyka zachecona opakowaniem, bo przeczytawszy opinie na wizazu, raczej omijalabym go z daleka.
    Dobra, zgadzam sie, ze ma kolor rzadkiej kupy, ale za to cudownie pachnie i poza tym widze same zalety.
    Przede wszystkim krem jest leciutki, pieknie i slisko sie rozprowadza, ja uzywam go oczywiscie po uprzednim nalozeniu kremu nawilzajacego, bo mam sucha cere, i naklada sie go bardzo ladniei szybciutko, jest fajny slizg; oczywiscie trzeba uwazac, aby nie dac go za duzo, poniewaz pozostawi smugi, no ale to jest zasada odnoszaca sie do kazdego juz kremu brazujacego.
    Zdziwily mnie opinie typu "ogromne tandetne drobiny zlota wielkosci potluczonej bombki", ja mam chyba inna wersje?! ale te drobinki sa bardzo ladne, malutkie, subtelne, jest ich w sam raz - nie za duzo i nie za malo, rozprowadzaja sie rownomiernie na calej twarzy, delikatnie polyskuja, ale powtarzam, jest to efekt bardzo subtelny, delikatny!
    Naprawde kocham ten krem, poniewaz przepieknie rozswietla twarz, a szczegolnie zmeczona, niewyspana, porzarzala buzie, jak dla mnie, dziala jeszcze lepiej niz Eliksir na krotkie noce Daxa. Ten krem dodaje mojej twarzy blasku, kolorytu, swiezosci, ale nie sprawia, ze sie swieci, efekt jest po prostu dokladnie taki jakiego oczekiwalam a nawte te oczekiwania przekroczyl!!!
    Bardzo ladnie i szybko sie wchlania, co do nawilzania sie nie wypowiem bo nie liczylam na to, mam krem nawilzajacy, a od tego chcialam rozswietlania. Bardzo ladnie pachnie, fakt, nie kryje doskonale, no ale to przeciez nie jest podklad dziewczyny! Natomiast na spokojne dni, kiedy nie mam ochoty sie malowac, lecz nie chce tez straszyc ludzi, ten krem wystarczy by nadac mojej buzi naturalny efekt.
    Ogolnie sprawdza sie super na dzien - jako ze nie brazowi mocno mojej twarzy, jak wiekszosc tego typu specyfikow, tylko daje naturalny efekt - jak i na wieczor, na jakas imprezke, gdzie mozna nalozyc go wiecej, a twarz zyskuje promienny wyglad.
    Uzywalam juz wielu kosmetykow rozswietlajacych i uwazam, ze ten, za 12zl, ktore zaplacilam, jest jednym z lepszych za tak mizerna stosunkowo cene i z czystym sumieniem zasluguje na 4* (i mimo negatywnych opinii, polecam sprobowac! )

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • zepsuto fajny krem
  • Recenzja: Witam!
    Pierwsze opakowanie używałam z zadowoleniem, ponieważ jak na tak przystępną cenę nadawał lekki naturalny kolor, nie pozostawiał żadnych smug i miał piękny zapach i lekką konsystęcję. Źle nawilżał, ale używałam go na inny krem i taka kombinacja była OK. Niestety, jak skończyłam pierwsze opakowanie i zakupiłam następne, okazało się że producent zamienił małe i dyskretne drobinki (nie rzucające się w oczy) na gruby, brzydki brokat. Wygląda fatalnie, nienaturalnie - blee. Podsumowując - w obecnej formie NIE POLECAM, chyba że Soraya naprawi swój błąd.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: początek drugiego opakowania i na tym koniec
    Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić kasiabor za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mojej cery może być..
  • moja cera szybko się opala i po 30 minutach na słońcu mam juz ciemną buźkę, dlatego ten kremik dla mojej cery może być, nie wiedać żadnych smug ani przebarwień- krem lekko podkreśla opaleniznę, no a niestety drobinki rzeczywiście trochę za grube...jakby byly o połwe drobniejsze dałabym 4 gwiazdki a tak to są 3...

Używam tego kosmetyku od kilku dni/ ilość zużytych opakowań: połowa próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Asasella za czytelną i pomocną recenzję?
  • czemu nie?
  • Recenzja: Kupiłam ten kremopodkład bo nie cierpię swojej bladej twarzy jesienią i w zimie a nie zawsze chce mi sie bawić z podkładem. Soraya całkiem fajnie to wymyśliła- kosmetyk jest bardzo lekki, łatwo sie rozprowadza ale nie w dużej ilości (smugi!). Twarz nie jest tak trupio blada i jeszcze ładnie się świeci słonecznym blaskiem. Poza tym ten kosmetyk nie spływa i ściera się jak normalny podkład więc na imprezę doskonały. Szkoda, że tak mało kryje i jednak nie niweluje konieczności użycia podkładu jeśli chcemy mieć ładną cerę. Ale w końcu nie jest jednak podkładem! Na weekend czemu nie?

Używam tego kosmetyku od pół roku/ ilość zużytych opakowań: ciągle jedno!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem OK
  • Recenzja: Też nie rozumiem tego narzekania. Ja sie skusiłam na niego jakoś w luttym i od tego czasu służy mi całkiem nieźle, cały czas to samo opakowanie Używam go do pracy, gdy nie mam ochoty na "mocną pudernicę". Ładnie sie rozsmarowuje, dając równy i niezbyt mocny efekt opalenizny. Trzeba tylko poczekac bo rzeczywiście zaraz po nałożeniu wygląda dosyc ciemno, ale potem stapia się z kolorem skóry. Drobinki złota tez nie są zbyt nachalne. Używałam wielu kremów koloryzujących, mojego pierwszego i najububieńszego nie ma juz nawet na rynku. Ten jest pierwszy z drobinkami i naprawde nie uważam ich za mocno widoczne. Co do nawilżania i wpływu witamin to się nie wypowiem bo i tak nakładam go na krem nawilżający i nie oczekuję tego, ale czasem używam go po basenie i skóra nie jest spierzchnięta czy "spragniona".
    Ogólnie jestem zadowolona i jeśli nie skusi mnie nic nowego, to pewnie kupie nastepne opakowanie na lato

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od 3,5 miesiąca - 1 opakowanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mar_go za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie jest taki zły
  • Recenzja: ...
    A ja jestem zniego zadowolona. Kolor faktycznie niezbyt zachęcający, ale nikt nie pisze o tym, że po rozsmarowaniu na skóze nie ma śladu po pomarańczowym odcieniu. Krem stapia sie ze skórą dobrze, rozświetlając drobinkami. Nie tworzy smug, ładnie pachnie, jest niedrogi. Używałam wielu kremów rozświetlających - ten jest z nich najlepszy. Nie wiem - może to kwestia aplikacji, ilości nakładanego kosmetyku, ale ja uważam, że daje ładny i naturalny efekt zdrowej, lekkiej opalenizny. No i jest wydajny.
    Używam tego kosmetyku od4 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: ...1 i będą następne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kamaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taki diabeł straszny
  • Rzeczywiscie produkt jest bardzo sredni, ale to glownie ze wzgledu na kolor, ktory jest wrecz pomaranczowy i konsystencje - bardzo gesta i taka jakby...hmmm....tlustawa? Przy duzej opaleniznie kremik spelnialby swoje zadanie np. na dekolcie czy ostatecznie do rozswietlenia kosci policzkowych - mnie te drobinki sie podobaja w sam raz na jakis wieczorny wypad. Ogolnie 3+ ... aha i zapaszek tez ladny a sam krem starcza na dluuuugo.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasia5558 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mnie sie podoba
  • Recenzja: Ja uzywam juz drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Za te cene swietnie sie sprawdza. Rozswietla twarz, dodaje jej letniego blasku. Uwazam ze jest to moje odkrycie 2004. Napewno jest mocniejszy od Ziai i Bielendy. Wedlug mnie to raczej dziala jak samoopalacz. Mam samoopalacz Clarinsa i uwazam ze Soraya jest rownie dobra!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ewki11 za czytelną i pomocną recenzję?