Soraya, Złocista Pielęgnacja - Krem rozświetlająco-brązujący z drobinkami złota

Powiększ Soraya, Złocista Pielęgnacja - Krem rozświetlająco-brązujący z drobinkami złota

Zgłaszająca osoba: Gonia

Jest przeznaczony do całorocznej pielegnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie szarej, pozbawionej blasku. Polecana jest dla osób, u któych występuje efekt zmęczonej twarzy spowodowany brakiem dostępu do światła dziennego, przemęczeniem czy też brakiem snu. Krem nadaje natychmiastowy efekt delikatnej opalenizny i rozświetlonej skóry. Niweluje oznaki zmęczenia.
Ma delikatną konsystencję, posiada aktywne składniki, które zapewniają promienny wygląd i doskonałą pielegnację. Drobinki złota sprawiają, że skóra nabiera złocistego blasku, a specjalnie dobrane pigmenty brązujące nadają skórze delikatnie brązowy odcień.
Zawiera minerały: magnez, potas, wapń, cynk, mangan, miedź. Skóra jest doskonale nawilżona, jędrna i elastyczna. Wit. E neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczeste starzenie się i wiotczenie skóry a d-panthenol doskonale koi i łagodzi podrażnienia. Redukuje konieczność używania fluidu.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Hydrolyzed Algin, Chlorella Vulgaris, Maris Aqua, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Panthenol, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Methylparaben, Propyl-paraben, Carbomer, DMDM Hydantoin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Parfum, CI 77492, 77491, 77499, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxide), Benzyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hydroxymethylpentyl Cyclohexene Carboxaldehyde (Lyral), Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamic Aldehyde, Alpha-Methyl Ionone

Cena: ok. 13 zł / 50 ml

• Najgorszy krem brązujący jaki miałam
  • Jest to zdecydowanie najgorszy krem brązujący jaki miałam w życiu.

Wady:
    - nie podoba mi się konsystencja, moim zdaniem powoduje ona, że twarz wygląda nienaturalnie, po nałożeniu tego kremu, widać, że ma się brązer i że nie jest to naturalna opalenizna
    - ciężko go równomiernie nałożyć
    - tak jak ktoś już niżej napisał, strasznie świeci się po nim twarz, mam cerę mieszaną. Absolutnie nie nadaje się on dla ludzi z cerą mieszaną, czy tłustą
    - nie zauważyła po nim żadnego nawilżenia

Zalety: brak

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Chcesz pochwalić klara1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wystarczająco dobry
  • Od razu zaznaczę, że tylko sporadycznie używam kremów koloryzujących czy pudrów brązujących - mam cerę bardzo jasną i często nie wygląda to dobrze. Tego kremu też trzeba nauczyć się używać, a nie jest to takie proste.

Po pierwsze używam go bardzo mało - z opakowania jednorazowo wypływa zbyt dużo, stąd też mniejsza wydajność.
    Po drugie - trzeba bardzo, ale to bardzo dokładnie go rozprowadzić, bo ma tendencję to tworzenia smug i plam na jasnej skórze.
    Ale gdy już się postaramy to efekt jest bardzo dobry - skóra w cieplejszym odcieniu, zdrowsza, nawilżona, krem bardzo dobrze łączy się z podkładem, który po nim się nie ślizga.

Zazwyczaj stosuję ten krem do wieczornego makijażu, kiedy po całym dniu pracy chcę wyglądać na wypoczetą. Nakładam go też na dekolt. Nie mam potrzeby szukania żadnego innego produktu tego typu.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka...
  • Dostałam ten krem jakiś rok temu i od czasu do czasu go używam, starając się go zużyć.

Zadowolona nie jestem. Po nałożeniu mam na twarzy ciemną, świecącą na złoto maskę. Przestraszyć się można, kiedy z lustra patrzy na mnie osoba o nienaturalnie przyciemnionej skórze twarzy. Zamiast efektu rozświetlonej od słońca, lekko zbrązowiałej skóry mam nienaturalną maskę, która ani mnie nie upiększa, ani mi się nie podoba.

Dlatego staram się zużyć krem smarując nim dłonie i ręce aż do ramion.

Chcesz pochwalić Aggie125 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny

+ świetnie się rozprowadza

- brak minusów

Polecam gorąco !!

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić kolciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy w swojej kategorii!
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kremiku. Ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug, a złote drobinki (nie żaden brokat!) subtelnie rozświetlają. Ja używam tego kremu wiosną, jesienią i zimą, kiedy skóra najczęściej jest blada i pozbawiona blasku, a krem ten nadaje ładny i naturalny kolor oraz rozświetla. Latem go odstawiam. Któraś z recenzentek źle go oceniła, bo szukała samoopalaczy. To nie jest samoopalacz! To krem delikatnie koloryzujący. Niektórzy narzekają, że nie kryje niedoskonałości skóry. To nie puder, nie fluid! Krem koloryzujący to zupełnie co innego i należy to rozróżniać, bo potem pojawiają się nieporozumienia.
    Dla mnie ten krem to strzał w 10!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Katarzynka77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • W związku z używaniem tego produktu mam mieszane uczucia.
    Nadaje naprawdę ładny i naturalny koloryt. Żadnej żółci. Konsystencja i zapach także bez zarzutu.
    Jednak nie polecam osobom ze skórą tłustą lub mieszaną. Po godzinie od nałożenia twarz jest tłusta i świecąca w negatywnym tego słowa znaczeniu.
    Dodatkowo na niekorzyść działają zawarte w kremie drobinki. Są one zbyt duże i mało subtelne, prawie brokat. Na szczęście po jakimś czasie znikają.

Używam tego produktu od:paru mieś
    Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Chcesz pochwalić mooniqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zle...
  • Kupilam ten brazer bez zastanowienia, tak na probe, szukalam czegos z drobinkami. Krem niezle sie rozprowadza, ale trzeba uwazac, zeby nie powstaly smugi.
    Drobinki sa troche za duze i zbyt widoczne jak na moj gust, ale nie narzekam
    Po przypudrowaniu efekt jest na plus, buzka jest nieco przyciemniona, ale gladka.
    Mysle, ze moge polecic
    Cena ok, chyba bedzie superwydajny...

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

Chcesz pochwalić Ł@siczk@ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Ma półpłynną konsystencję, dobrze nawilża, ale też nieco natłuszcza - w końcu to krem.
    Zgodnie z obietnicą delikatnie brązuje, łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug, przy czym nie kryje przebarwień, dlatego podkładu nie zastąpi.
    Znakomicie rozświetla cerę i podkreśla opaleniznę
    Złociste drobinki są cudowne! Pięknie połyskują, zwłaszcza w promieniach słońca, przy czym efekt jest subtelny i w dobrym smaku.
    Nieporozumieniem jest nazywanie tych rozświetlających drobinek "brokatem"... Jedna z recenzentek użyła takiego określenia, a kilka kolejnych bezkrytycznie powieliło...
    Odejmuję jedną gwiazdkę, gdyż krem zatyka pory, dlatego nie nadaje się, w moim odczuciu, dla cery tłustej, z niedoskonałościami.
    Mnie odpowiada - jestem z rezultatu zadowolona

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 lata, ostatnią tubkę zużyłam parę m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 (3?)

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • hm
  • Po wakacjach postanowiłam przedłużyć efekt ładnej, zdrowej skóry na twarzy.. opalonej, rozświetlonej. wybrałam się więc do drogerii i wybierając wśrod wielu samoopalających kremów do twarzy, skuszona ceną, informacją na opakowaniu że zastępuje podkład (choć nie używam takich rzeczy bo czuję się jak w masce) kupiłam ten krem. i rzeczywiście nadaje ładny kolor, nie pozostawia smug, ale ten brokat... może i w słoneczny dzień ładnie odbija światło co powoduje ze cera jest promienna, ale w szare jesienne dni efekt jest straszny: brokat jest gruby widoczny, wygląda nienaturalnie. no i przy nakładaniu kremu oblepia dłonie zamiast twarzy (co można uznać za plus :P ) mam cerę wrażliwą, ale pod ym względem krem zyskuje plus, nie uczula, jest łagodny. trudno mi go jednoznacznie w ogóle ocenić...

Używam tego produktu od: klku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: troszkę opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ecruetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • jakiegos oszalamiajacego wrazenia na mnie nie zrobil.ale lubie go.nawilza ok,natychmiast sie wchlania, super sa te drobinki,ladnie podkreslaja opalenizne i za to przede wszystkim ten krem lubie.
    nie wiem czy kupie bo zakupilam od razu 2 opakowania na lato,a na jesien i zime jeszcze nie wybralam sobie kremu

Używam tego produktu od:kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań:13 opakow

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić keythh26 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij