Sephora, Enlightening Shimmer Compact Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Powiększ Sephora, Enlightening Shimmer Compact Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: pixie7

Prasowany puder rozświetlający o wspaniałym, choć subtelnym połysku. Do stosowania jako miejscowy highlighter albo na całą twarz, bardzo oszczędnie, dla dodania blasku cerze. Może być też oczywiście używany na całe ciało.
Dostępny jest w trzech kolorach:
- Warm Ivory - neutralny jasny srebrzysty beż
- Pink
- Gold

Skład:
/Warm Ivory/ Talc, Mica, Zea Mays (Corn) Starch, Aluminium Silicate, Nylon-12, CI 77891 (Titanium Dioxide), Caprylic / Capric Trigliceride, Dimethicone, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Octyldodecanol, Calcium Aluminum Borosilicate, Methylparaben, Parfum (Fragrance), Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Trimethylsiloxysilicate, Lauroyl Lysine, Sorbitan Olivate, Ethylparaben, Propylparaben, Silica, CI 77491 (Iron Oxides), Butylparaben, BHA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Canina (Fruit Oil), Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, CI 77492 (Iron Oxides).
/Pink/ Talc, Mica, Cl 77891 (Titanium Dioxide), Capryliv/Capric Triglyceride, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Glyceryl Isostearate, Cyclomethicone, Dimethicone, Boron Nitride, Phenoxyethanol, Octyldodecanol, Trimethylsiloxysilicate, Zea Mays (Corn) Starch, Aluminum Silicate, Nylon-1,2, Cl 77491 (Iron Oxides), Calcium Aluminium Borosilicate, Cl 15850 (Red 7 Lake), Methylparaben, Sorbitan Olivate, Parfum (Fragrance), Silica, Ethylparaben, Cl 77492 (Iron Oxides), Propylparaben, BHA, Butylparaben, Isobutylparaben, Limonene, Simmondsia Chinensis (Jajoba), Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Lauroyl Lysine, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Cl 77499 (Iron Oxides), Geraniol, Buthylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone

Cena: 24zł / 11g

• Błyszczy...
  • Miałam ten rozświetlacz w odcieniu Pink.

PLUSY
    - miły zapach
    - wydajny
    - pięknie rozświetla
    - nie zapycha porów

MINUSY
    - osypuje się
    - trwałość ***> do poprawki
    Używam tego produktu od: 2010Ilość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • bez "wow!"
  • sama nie wiem, co o nim sądzić.

przede wszystkim efekt nabłyszczenia jest bardzo delikatny, muszę ostro namachać się pędzlem, żeby było widać coś więcej niż leciuteńki błysk - dlatego dość dobrze nadaje się na dzień, do wykończenia codziennego, niezobowiązującego makijażu. o mocniejszym efekcie można raczej zapomnieć (używam go tylko do rozświetlania, nie na całą twarz)

najgorsze jest to, że strasznie się osypuje (dotknięcie pędzlem sprawia, że wysypuje się z opakowania, nałożony na twarz też "osiada" niekoniecznie tam, gdzie powinien).

podoba mi się zapach, kwiatowe tłoczenia, cena. dobrze, że nie jest to jakiś brokat, ale drobniutki pyłek, bez efektu odpustowości, nie używam go jednak codziennie, ale od czasu do czasu (jak mi się przypomni, bo efekt jest zbyt słaby, żebym bez niego czuła się "naga" i czekam na wiosnę - może w promieniach słońca będzie spisywał się lepiej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić otka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity-4!
  • Bardzo go lubię,kolor jaki posiadam to I 10-już go chyba nie ma kiedyś był jeszcze dostępny na wyprzedaży.

Delikatnie rozświetla,ładnie podkreśla łuk brwiowy czy kości policzkowe bez efektu "festyniara".

Ponadto produkt jest bardzo wydajny,mam opakowanie już 2 lata i w ogole nie widać zużycia.Poza tym ma dosc przystępną cene jak na sam rozświetlacz.

Używam tego produktu od:2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • milutki
  • Milutki. Ładnie rozświetla i jednocześnie brązuje (mam odcień mocny brąz). Idealny na policzki jak i na całą twarz. Troszkę drażni mnie delikatny zapach ale jest do zniesienia

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ffNo5 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Bardzo dobry rozświetlacz
  • Bardzo go lubię! Dlaczego:
    *śliczny efekt -niebrokatowy, nietandetny połysk
    *wydajność -trochę ponad pół opakowania zużyłam w ciągu roku prawie codziennego stosowania
    *zapach -intensywny, ale przyjemny
    *nie zapycha mnie
    *poręczne opakowanie, aczkolwiek już mi się coś w środku ukruszyło
    *nie brudzi ubrań itp.

Jedynie trwałość mogłaby być lepsza.

Używam odcienia jasnego, beżowo-srebrzystego, ostatnio wybrałam się do sephory dokupić złotawy i spotkała mnie niemiła niespodzianka -nowe opakowanie i cena 39zł :/ Może jak się pogodzę z tą zmianą (albo okaże się, że coś źle widziałam ), to go kupię.

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 0,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maen za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakość za niską cenę
  • Używałam do tej pory brązowego.Jestem bladziochem i się sprawdzał, nie dawał efektu wysmarowania się cegłą.Łagodnie rozświetlał i ładnie brązowił nawet blade lico. Obecnie używam różowego i jest świetny, cudnie rozświetla moim zdaniem na buzi jest mniej różowy a bardziej rozświetlający. Opakowanie jest wydajne,pod koniec puder się kruszy ale nie miałam pudru który pod koniec by się nie rozkruszył. Rozsądna cena za ładny efekt. Polecam

Używam tego produktu od:półtora roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić rybaratownik za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Spełnia swoją rolę-świetnie rozświetla.Drobinki nie są zbyt duże,ale widoczne.Mam odcień Pink.

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Chcesz pochwalić fugeela za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 227 raz(y)
  • Bardzo lubie
  • Jestem posiadaczka odcienia warm ivory. Wlasciwie uzywam go tylko dlatego, ze go uwielbiam. Nie musze go nakladac, gdyz uzywam pudru brazujacego sephory i podkladow, a jednak zawsze nakladam ten puder na koncu. Twarz wyglada promiennie, jest pieknie wymodelowana. Nie moge sie wrecz obejsc bez minimalnej jego ilosci. Jest bardzo miekki, jedwabisty. Czasem z braku czasu lub czystego lenistwa nakladam ten puder na policzki, zamiast rozu i na powieki, zamiast cienia, swietnie sie spisuje, pieknie rozswietla, odswieza oko, kryje oznaki zmeczenia, nie podkresla zmarszczek. Raczej nie jest to kosmetyk kieszonkowy, ktory mozna nosic zawsze ze soba w torebce, gdyz konsystencja jest bardzo mialka, pylaca, puder moze zrobic nam przykra niespodzianke, np zabrudzic kosmetyczke. Ma bardzo duzo swiecacych drobinek, wiec trzeba uwazac, aby z nim nie przesadzic, wystarczy doslownie ciut, delikatne musniecie. Super sie rozprowadza na calej twarzy i ciele. To moj absolutny KWC. Nie zapycha porow i nie wysusza skory, cera jest wygladzona i wyglada zdrowo. Kosmetyk jest bardzo wydajny, Cena przystepna. Podkreslam jednak, ze nie jest to puder kryjacy niedoskonalosci, przy nakladaniu tylko na zwykly krem, raczej nie spisze sie, gdyz na buzi pozostawia wlasciwie tylko te cudne, malutenkie drobinki brokatu, nie matuje i nie kryje, chyba ze na opalonej, idealnie gladkiej, zdrowej skorze, ktora nie potrzebuje tuszowania, a jedynie podkreslenia naturalnego piekna. Polecam, jako puder do wykonczenia makijazu.

Ilość zużytych opakowań: koncze drugie

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • puder jest baaardzo wydajny, uzywam juz jednego opakowania ponad rok- przy codziennym uzywaniu, ma dobra cene, a jego jakosc jest bardzo dobra, ładnie rozswietla nie swieci sie bardzo mocno, nie zapycha. kwc!

Używam tego produktu od:rok
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 !

Chcesz pochwalić niqsia13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy, oryginalny
  • nie znam takiego drugiego, doskonale mi pasuje, używam Gold i narazie napewno nie zamienię na inny, mimo że w zimę cera się robi jaśniejsza.
    Używam go zwyczajnie na podkład, super rozświetla, kryje, wytrzymuje cały dzień (chociaż to pewnie kwestia dobrego podkładu).
    Dla dziewczyn z ciemną cerą genialny.
    Dodatkowo 5 za wydajność i cenę.
    Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić nadhias za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij