Joanna, Reflex Blond

Powiększ Joanna, Reflex Blond

Zgłaszająca osoba: Kasia.1986

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.

Skład: aqua, hydrogen peroxide, coceth-7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, juniperus communis, hydrolyzed keratin, parfum, phosphoric acid, [+/- sodium stannate, salicylic acid, acetanilid]

Cena: 7,50zł / 150ml

• Dla naturanych jasnych blondynek!
  • Jeżeli jesteś naturalną jasną blondynką, a na jesień, zimę włosy Ci ciemnieją i pojawiają się "odrosty" jest to szampon dla Ciebie! ja stosuje tylko na odrosty 1 w miesiącu, włosów nigdy nie farbowałam.

+ pomaga pozbyć się zimowych odrostów
    + potem włosy nie przetłuszczają się
    + faktycznie rozjaśnia włosy
    + niska cena

- śmierdzi! ale można się przyzwyczaić
    - zabiera blask, dlatego ważne jest stosowanie odżywki
    - są odrosty
    - włosy mogą wypadać...

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo!

Chcesz pochwalić niezdecydowana 8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Umiejętnie nałożony działa cuda!
  • Mam naturalne włosy blond, które jesienią przyjmują tzw.”mysi”wygląd. Latem słońce rozjaśnia mi włosy, a w sezonie jesienno-zimowym niestety potrzebuję trochę sobie pomóc. Ten rozjaśniacz świetnie się do tego nadaje!
    +rozjaśnia i daje efekt refleksów
    +najlepiej działa bez suszenia
    + efekt jest naturalny i długotrwały
    + niska cena
    +wydajność
    - okropny zapach..;/

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jakość za niską cenę
  • Świetny produkt do rozjaśnienia włosów. Chcąc uzyskać naturalne i delikatne rozjaśnienie włosów skusiłam się na ten spray. Nie zawiodłam się. Przy stosowaniu tak jak polecił producent, moje włosy uzyskały bardzo naturalne refleksy i rozjaśnienie, nie niszcząc ich.
    Zapach jak w tego rodzaju produktach, choć zdecydowanie lżejszy od zapachu farb do włosów itp.
    Cena jest baaardzo atrakcyjna, choć z dostępnością nie jest tak łatwo.
    Przy zamiarze wycofania produktu zrobię dość spore zapasy, bo chętnie stosuję ten produkt co 2 mycie, w celu podtrzymania koloru

Ilość zużytych opakowań: 4/150ml

Chcesz pochwalić werna za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny produkt dla blondynek
  • Bardzo dobry produkt do "naturalnego" rozjaśniania.Wygodne opakowanie,zapach drażni no ale to rozjaśniacz.Włosy po nim prawie wcale mi się nie zniszczyły, uzyskałam efekt naturalnego słonecznego rozjaśnienia (z ciemnego blond na jasny).Aktualnie mam już spore odrosty ale wyglądają bardzo naturalnie więc nie musze się martwić o kolejne zabiegi.Polecam stosowanie tego produktu w okresie wakacyjnym (słonecznym),sama na pewno wróce do tego produktu.Jedyny minus to taki że podczas stosowania pojawiała się u mnie wysypka na rękach,dłoniach i dekoldzie ale schodziła do kilku godzin. Polecam stosować zgodnie z ulotką !
    Cena też bardzo dobra,u mnie dostępny jest tylko w super-pharmie

Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

Chcesz pochwalić patipati17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, ale należy umiejętnie stosować!
  • Produkt umiejętnie stosowany spisuje się świetnie!

Za pierwszym razem używałam trzy dni pod rząd, a potem suszyłam włosy. Teraz stosuję raz na miesiąc/ półtora, by nie mieć odrostów.
    Oczywiście, po stosowaniu produktów bardzo dbam o właściwą pielegnację, czyli nawilżam włosy olejami na noc.

Tak stosowany:
    - nie niszczy włosów, naprawdę nie zrobił mi żadnej opisywanej niżej tragedii - umiar potrzebny jest we wszystkim,
    - fajnie rozjaśnia do jasnego blondu z refleksami, u mnie efekt jest b. naturalny, ludzie pytają, czy to mój naturalny kolor,
    - prosty w aplikacji, aczkolwiek tutaj też potrzeba umiejętności, żeby nie zrobić sobie jakiejś plamy - ja robię przedziałki w różnych miejscu, spryskuje włosy i rozczesuje grzebieniem,
    - zapach - mnie się on podoba, taki jakby lekko migdałowy,
    - wydajny - stosowany z umiarem starczył mi na rok i jeszcze pewnie z pół roku zajmie mi wykończenie butelki,
    - i ta cena!

Dla mnie to wszystko, czego potrzebuję - mój mysi blond nabiera złotych refleksów.

Używam tego produktu od: od roku

Chcesz pochwalić singermarla87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Fajny produkt jeśli chodzi o działanie,faktycznie stopniowo rozjaśnia włosy,nadając naturalny odcień blondu.
    Jednak trzeba z nim uważać ponieważ wysusza włosy.
    Cena niska,ciężko natomiast z dostępnością tego produktu.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mariakoput za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt budzący bardzo skrajne emocje
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami, chcąc zmniejszyć różnicę koloru między odrostem, a resztą rozjaśnianych włosów a także w celu zniwelowania wiecznie powracających rudości, zakupiłam w promocji 2 opakowania.

pierwsze użycie:
    po umyciu włosów, spryskałam spray'em całe włosy po czym przeszłam do suszenia. Szybko zorientowałam się, że wybrałam najgorszy z proponowanych przez producenta sposób użycia.
    Włosy nie chciały się dosuszyć, a gdy już udało mi się tego dokonać - kleiły się i były nieprzyjemne w dotyku. Jednak najgorszym koszmarem były opary z produktu które powstawały podczas oddziaływania suszarką. Zapach bardzo drażnił drogi oddechowe i oczy, kilkakrotnie musiałam robić przerwy, żeby odetchnąć w innym pomieszczeniu... Na samo wspomnienie mam gęsią skórkę.
    Jeśli chodzi o efekty to odrost delikatnie rozjaśniał (mój naturalny kolor to ciemny blond, za pomocą promieni słonecznych potrafił zyskać kolor nawet i jasnego blondu) i przestał kontrastować w resztą włosów, natomiast jeśli chodzi o długość to ja niewielką różnicę zauważyłam, ale tylko ja

drugie użycie:
    nauczona poprzednim doświadczeniem druga aplikacja odbyła się przed myciem. Zapach znów niesamowicie drażnił, zastanawiałam się jak coś tak śmierdzącego może nie niszczyć włosów (bo to obiecuje nam producent) i zarzekałam się w duszy, że to moje ostatnie użycie tego produktu. Po męczarniach z wysuszeniem, znów z licznymi przerwami, umyłam włosy jak zawsze i nałożyłam ulubioną maskę, gdy wyschły byłam w szoku!
    Włosy były lśniące, śliskie, gładkie, świetnie się ułożyły. Już od dawna nie udało mi się osiągnąć aż takiego efektu na moich biednych włosach. Co najważniejsze ten 'rozjaśniacz' ich nie zniszczył, wręcz mam wrażenie, że w połączeniu z maską polepszył ich opłakany stan (ale czy aby na pewno to możliwe?)
    Włosy po 2 zastosowaniu ponownie delikatnie się rozjaśniły, także w tej kwestii delikwent działa.

W związku z powyższym mam ogromny dylemat, zostało mi jeszcze drugie opakowanie i nie wiem co z nim począć, czy efekt aby na pewno jest warty męczarni przez jaką przeszłam podczas suszenia przy dwóch poprzednich użyciach? Może inaczej sprawa by się miała, gdybym miała możliwość wysuszenia ich na słońcu (to jako drugą z opcji na wzmocnienie efektu rozjaśniania proponuje producent) niestety wrześniowa pogoda temu nie sprzyjała, więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć.
    Zapewne zużyję drugie opakowanie (w zasadzie użyłam z niego ok. 4 psiknięcia) do końca, ale póki co muszę od tego śmierdziela odpocząć.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie rozpoczęte.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić foxlady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit!
  • Jestem wierna temu rozjaśniaczowi od roku. Używam go tylko w jesień, zimę i wczesną wiosnę, kiedy słońce nie jest intensywne. Nadaje moim włosom w kolorze ciemny blond złotawy połysk i delikatnie je rozjaśnia. Ten produkt trzeba stosować umiejętnie, ja używam go tylko na odrosty. Ważne jest także odżywienie włosów po zabiegu. Nie nadaje się do intensywnego rozjaśnienia włosów, bo wtedy je zniszczy. Ja nie narzekam na ich kondycję.
    + cena
    + dostępność
    + skuteczność
    + wydajność
    - zapach, ale bardzo mi nie przeszkadza

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić Folowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Niecałe 2 lata temu lekko rozjaśniłam włosy, malowanie odrostów kosztowało mnie 100 zł. Szkoda mi było co miesiąc wydawać tyle kasy, więc chciałam troszkę rozjaśnić te odrosty i farbować je co 2 miesiące. Po spryskaniu i umyciu włosów, odrosty były w identycznym kolorze, co reszta włosów Nie farbowałam włosów już od 2 lat, ciągle pryskam je tym sprayem
    Włosy nie niszczą się tak jak po farbie, spryskanie zajmuję chwilę, kosztuje mnie to o wiele mniej niż farba albo wizyta u fryzjera.
    U mnie akurat kolor pasuje idealnie, bo jestem z natury blondynką, a spray tylko trochę rozjaśnia moje włosy. Nie wiem jakby to było np. u brunetek albo u szatynek

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Nie wiem, może z 5?

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Martyna0987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słońce we włosach
  • Rozjaśniacza używałam ok pół roku temu, kiedy nie miałam zielonego pojęcia o normalnych rozjaśniaczach.
    Do odświeżenia koloru nadaje się idealnie Używałam na mokre włosy, po czym suszyłam je - przez pierwsze opakowanie; następnie na suche włosy - drugie opakowanie. Nie wiem, która metoda okazała się lepsza.. Spektakularnych efektów nie widziałam po 1 opakowaniu, więc kupiłam kolejne na promocji za 6 zł, ale zaznaczam, że moje włosy są dość dziwne i oporne. Nigdy nie wiem co mi zafundują. Wracając do rzeczy - rozjaśniacz jak na sam początek przygody z rozjaśnianiem w domu spisał się naprawdę bardzo dobrze. Z włosów w odcieniu ciemnego brązu rozjaśnił mi coś do jasnego brązu z rudą poświatą, ale to normalne. Daję 4,5 gwiazdki, bo nie zadziałał na moje końcówki. Może to nie jego wina, ale nie ruszył ich nic a nic, i zaznacze że nie spryskiwałam się nim sama więc niemożliwe, żeby nierównomiernie był rozpylony, zresztą po każdej aplikacji przeczesywałam włosy grzebieniem.
    Jednak pomimo tego zdecydowanie polecam, nawet na włosy farbowane i ciemne.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu, przez ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić limit za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij