Joanna, Reflex Blond

Powiększ Joanna, Reflex Blond

Zgłaszająca osoba: Kasia.1986

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.

Skład: aqua, hydrogen peroxide, coceth-7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, juniperus communis, hydrolyzed keratin, parfum, phosphoric acid, [+/- sodium stannate, salicylic acid, acetanilid]

Cena: 7,50zł / 150ml

• Pieniądze wyrzucone w błoto.
  • Zachciało mi się rozjaśnić lekko włosy bez tradycyjnego rozjaśniacza, więc zakupiłam ten oto.
    Po pierwszym użyciu - nic, po drugim - nic, po trzecim - nic, itd.
    Starczył mi chyba na 7 lub 8 użyć.
    Albo ten spray nie działa, albo ja jestem ślepa...

Nie zniszczył mi specjalnie włosów,
    Nie kosztował dużo,
    Dostępność,
    Wydajność,
    NIE ROBI NIC, NIE ROZJAŚNIA,
    Okropnie śmierdzi,
    Z butelki się leje,

Nie polecam.
    Może kupie kieeedyś, jeśli wypróbuję inne rozjaśniacze.
    Pewnie za pięćdziesiątym użyciem zobaczę jakiś efekt.

Używam tego produktu od: Czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zimne donie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje oczekiwania spełnia
  • Produkty tego typu są dość indywidualne, z racji podatności moich włosów na wszelkie zabiegi mi bardzo spasował. Włosy mam naturalny blond, z tym że są dużo ciemniejsze u nasady, i chciałam rozjaśnić włosy że tak powiem "miejscowo", i to się udało

plusy:
    -naprawdę rozjaśnia
    -cena
    -łatwość aplikacji
    -wydajność (starcza na bardzo długo)

minusy:
    -zapach
    -dostępność (u mnie w mieście znalazłam produkt tylko w jednym sklepie)
    -wysusza włosy (niestety jak każdy produkt tego typu wysusza włosy)

Ilość zużytych opakowań: cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić atena64 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucie
  • Wstęp:
    Mam mieszane uczucie do tego produktu. Mam włosy z natury suche, mają rozdwojone końcówki. Mój kolor włosów to jasny brąz.

Plusy:
    + cena,
    + dostępność,
    + działanie - na pewno ten produkt działa. Po pierwszym zastosowaniu wyszedł mi taki miodowy blond z dodatkiem rudego. Więc produkt na pewno działa. Dalej nie stosowałam tego produktu.

Minusy:
    - minusem jest to, że mój stan włosów pogorszył się o 150%, dlatego musiałam przerwać stosowanie tego produktu.

Podsumowanie:
    Myślę, że u każdego produkt inaczej zadziała. Może u mnie produkt tak zniszczył włosy ze względu na ich stan wyjściowy. Dlatego nie polecam tego produktu dla osób, które mają suche i zniszczone włosy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny delikatny rozjaśniacz
  • w zimę kupiłam ten spray, aby nadać moim poszarzałym blond włosom życia wystarczyło ok. 5 użyć z zastosowaniem suszarki, aby włosy zostały skutecznie rozjaśnione. Nie niszczy włosów, jest wydajny, nie plami obrań przy rozpylaniu, do tego cena jest bardzo przystępna.

odejmuję pół gwiazdki za to, że po zastosowaniu plącze włosy, ale po umyciu ich z odżywką nie widać żadnych objawów wysuszenia czy zniszczenia, więc da się przeżyć

Ilość zużytych opakowań: 1,5 butelki

Chcesz pochwalić niebanalna12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ
  • Do rozjaśniacza podeszłam dość sceptycznie, wcześniej zakupiłam rozjaśniacz w kremie Loreal Casting Sunkiss który był drogi i pokładałam w nim wielkie nadzieje na rozjaśnienie włosów po nieudanym farbowaniu - niestety klapa, drogie nie znaczy dobre. Kolor po farbowaniu był bardzo ciemny coś w rodzaju śliwki w połączeniu z czarnym, a miał wyjść mahoniowy kasztan :/. Sunkiss nawet o ton nie rozjaśnił, natomiast Joanna spray to strzał w dziesiątkę, na tem moment włosy zbliżyły się do odcienia rudości który chciałam osiągnąć. Spray nie śmierdzi, ma delikatny zapach, włosy po zaaplikowaniu nie są sklejone. Nie zauważyłam również zniszczenia ich czy przesuszenia.

Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Spełnia oczekiwania
  • Kupiłam po nieudanym farbowaniu, kiedy moje naturalne blond włosy, zamiast lekko zmienić kolor na ciemny miedziany blond, stały się popielato-brązowe.
    W tym miejscu rozwiewam wątpliwości - rozjaśniacz działa nie tylko na naturalnych włosach, ale też na farbowanych.
    Używałam zgodnie z opisem: psikałam równomiernie na umyte włosy, przeczesywałam gęstym grzebieniem i suszyłam suszarką. Efekt zauważyłam po jakimś 6-7 użyciu. Ostatecznie, przeprowadziłam ok. 10 zabiegów, po których moje włosy rozjaśniły się do ciepłego średniego blondu.
    Rozjaśniacza używałam intensywnie, co dwa-trzy dni, żeby jak najszybciej pozbyć się niechcianego koloru. Preparat nie pogorszył stanu moich włosów, ale regularnie nakładałam też maski i odżywki.
    Jest wydajny, zużyłam raptem pół butelki. Wygodny w stosowaniu, atomizer dobrze rozpyla produkt.
    Kupiłam za 6 zł bez promocji.

Nie mam się do czego przyczepić, więc daję pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić jaksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to
  • To jest dokładnie to, czego potrzebowałam!
    Nie dość, że super rozjaśnia, to jeszcze wysusza włosy, dzięki czemu nie przetłuszczają mi się już one tak często.

Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, borykałam się więc z problemem wiecznie przetłuszczających się i nie układających włosów.
    Dzięki temu produktowi zniknęły moje problemy

Polecam osobom, które nie farbowały włosów.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić fev7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Uważam, że ten spray jest bardzo dobry kiedy ktoś go używa tak jak trzeba, ja osobiście psikam go na odrost i pozostawiam na całą noc, rano myję włosy i pozostawiam do wyschnięcia i mam piękne jasne włosy (robię tak, ponieważ poznałam dziewczynę, która tak robiła i miała śliczne blond włosy, więc kiedy dowiedziałam się, że jest taki spray natychmiast go kupiłam, żałuję tylko, że tak późno się o nim dowiedziałam, kiedy moje włosy były już po wielu zabiegach fryzjerskich..) Oczywiście wiadomo, że jest to rozjaśniacz i może niszczyć włosy, ale jeżeli będziemy go stosować tylko na odrost to nie zniszczy nam tak strasznie włosów. W dodatku tym spray\'em można stopniowo rozjaśniać włosy, co jest dużym plusem. A dzięki temu osoby z naturalnymi włosami mogą uzyskać naturalny efekt i piękne refleksy.
    Jak do każdych włosów rozjaśnianych polecam odżywki i maski wtedy włosy nie zniszczą się aż tak bardzo. A dziewczyny które piszą, że włosy są jak guma może po prostu nadużywały tego produktu Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i 3 w trakcie

Chcesz pochwalić majka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dopracowany produkt...
  • Zanim skusiłam się na ten produkt przeczytałam opinie o nim. Drogi to on nie był...tym lepiej bo jeszcze bardziej nie umiałabym przeboleć tej straty zwłaszcza, że zawsze byłam zadowolona z produktów Joanny. Niestety tym razem jeśli o mnie chodzi to pudło. Ma naprawdę drażniący zapach, żeby nie powiedzieć smród. włosy ciężko było wysuszyć, a jak już je wysuszyłam były ciężkie i bez połysku. Kolejny minus to przetłuszczanie włosów. Wiem, że tego typu produkty aby rozjaśnić włosy - wysuszają je i tym samym włosy się buntują...moje baaaardzo się zbuntowały. Jedną gwiazdkę daję za rozjaśnianie. Bo to on robi. Jednak ja do niego nie wrócę!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GodiMaryam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam ten rozjaśniacz, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Niestety bardzo się zawiodłam na tym produkcie.

Użyłam go zaledwie kilka razy. Może i rozjaśniał, ale spowodował na moim mysim blondzie okropny efekt żółtka! Ma nieprzyjemny, drażniący zapach. Bardzo zniszczył moje długie włosy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić L I L Y za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij