Joanna, Reflex Blond

Powiększ Joanna, Reflex Blond

Zgłaszająca osoba: Kasia.1986

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.

Skład: aqua, hydrogen peroxide, coceth-7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, juniperus communis, hydrolyzed keratin, parfum, phosphoric acid, [+/- sodium stannate, salicylic acid, acetanilid]

Cena: 7,50zł / 150ml

• Mój typ
  • Do rozjaśniacza podeszłam dość sceptycznie, wcześniej zakupiłam rozjaśniacz w kremie Loreal Casting Sunkiss który był drogi i pokładałam w nim wielkie nadzieje na rozjaśnienie włosów po nieudanym farbowaniu - niestety klapa, drogie nie znaczy dobre. Kolor po farbowaniu był bardzo ciemny coś w rodzaju śliwki w połączeniu z czarnym, a miał wyjść mahoniowy kasztan :/. Sunkiss nawet o ton nie rozjaśnił, natomiast Joanna spray to strzał w dziesiątkę, na tem moment włosy zbliżyły się do odcienia rudości który chciałam osiągnąć. Spray nie śmierdzi, ma delikatny zapach, włosy po zaaplikowaniu nie są sklejone. Nie zauważyłam również zniszczenia ich czy przesuszenia.

Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Spełnia oczekiwania
  • Kupiłam po nieudanym farbowaniu, kiedy moje naturalne blond włosy, zamiast lekko zmienić kolor na ciemny miedziany blond, stały się popielato-brązowe.
    W tym miejscu rozwiewam wątpliwości - rozjaśniacz działa nie tylko na naturalnych włosach, ale też na farbowanych.
    Używałam zgodnie z opisem: psikałam równomiernie na umyte włosy, przeczesywałam gęstym grzebieniem i suszyłam suszarką. Efekt zauważyłam po jakimś 6-7 użyciu. Ostatecznie, przeprowadziłam ok. 10 zabiegów, po których moje włosy rozjaśniły się do ciepłego średniego blondu.
    Rozjaśniacza używałam intensywnie, co dwa-trzy dni, żeby jak najszybciej pozbyć się niechcianego koloru. Preparat nie pogorszył stanu moich włosów, ale regularnie nakładałam też maski i odżywki.
    Jest wydajny, zużyłam raptem pół butelki. Wygodny w stosowaniu, atomizer dobrze rozpyla produkt.
    Kupiłam za 6 zł bez promocji.

Nie mam się do czego przyczepić, więc daję pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić jaksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to
  • To jest dokładnie to, czego potrzebowałam!
    Nie dość, że super rozjaśnia, to jeszcze wysusza włosy, dzięki czemu nie przetłuszczają mi się już one tak często.

Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, borykałam się więc z problemem wiecznie przetłuszczających się i nie układających włosów.
    Dzięki temu produktowi zniknęły moje problemy

Polecam osobom, które nie farbowały włosów.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić fev7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Uważam, że ten spray jest bardzo dobry kiedy ktoś go używa tak jak trzeba, ja osobiście psikam go na odrost i pozostawiam na całą noc, rano myję włosy i pozostawiam do wyschnięcia i mam piękne jasne włosy (robię tak, ponieważ poznałam dziewczynę, która tak robiła i miała śliczne blond włosy, więc kiedy dowiedziałam się, że jest taki spray natychmiast go kupiłam, żałuję tylko, że tak późno się o nim dowiedziałam, kiedy moje włosy były już po wielu zabiegach fryzjerskich..) Oczywiście wiadomo, że jest to rozjaśniacz i może niszczyć włosy, ale jeżeli będziemy go stosować tylko na odrost to nie zniszczy nam tak strasznie włosów. W dodatku tym spray\'em można stopniowo rozjaśniać włosy, co jest dużym plusem. A dzięki temu osoby z naturalnymi włosami mogą uzyskać naturalny efekt i piękne refleksy.
    Jak do każdych włosów rozjaśnianych polecam odżywki i maski wtedy włosy nie zniszczą się aż tak bardzo. A dziewczyny które piszą, że włosy są jak guma może po prostu nadużywały tego produktu Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i 3 w trakcie

Chcesz pochwalić majka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dopracowany produkt...
  • Zanim skusiłam się na ten produkt przeczytałam opinie o nim. Drogi to on nie był...tym lepiej bo jeszcze bardziej nie umiałabym przeboleć tej straty zwłaszcza, że zawsze byłam zadowolona z produktów Joanny. Niestety tym razem jeśli o mnie chodzi to pudło. Ma naprawdę drażniący zapach, żeby nie powiedzieć smród. włosy ciężko było wysuszyć, a jak już je wysuszyłam były ciężkie i bez połysku. Kolejny minus to przetłuszczanie włosów. Wiem, że tego typu produkty aby rozjaśnić włosy - wysuszają je i tym samym włosy się buntują...moje baaaardzo się zbuntowały. Jedną gwiazdkę daję za rozjaśnianie. Bo to on robi. Jednak ja do niego nie wrócę!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GodiMaryam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam ten rozjaśniacz, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Niestety bardzo się zawiodłam na tym produkcie.

Użyłam go zaledwie kilka razy. Może i rozjaśniał, ale spowodował na moim mysim blondzie okropny efekt żółtka! Ma nieprzyjemny, drażniący zapach. Bardzo zniszczył moje długie włosy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić L I L Y za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam w 100%!
  • Już od dawna chciałam rozjaśnić moje włosy. Zastanawiałam się na refleksami u fryzjera, ale miałam złe wspomnienia po robieniu ombre, za które zapłaciłam kupe kasy, a którego w ogole nie było widać. Zakupiłam więc ten spray i to był strzał w 10! Włosy super mi się rozjaśniły, z mojego naturalnego ciemnego blondu do takiego pszenicznego koloru. Wygladają jakby rozjaśnilo je słońce, wydaje mi się, że o jakieś 2 tony spokojnie. Nie oczekiwałam tlenionego efektu i go nie mam całe szczęście. Używałam go 4 razy, raz na dzień po umyciu włosów (wcześniej nakładałam olejek arganowy na mokre włosy). Po spryskaniu suszyłam włosy suszarką wg zaleceń producenta.

Plusy:
    -trwały efekt
    -niska cena
    -rozjaśnia stopniowo, można kombinować ile się chce
    -szybko łapie włosy, u mnie po 2 zastosowaniu widziałam różnicę
    -nie widzę jakieś różnicy jeśli chodzi o zniszczonie struktury włosa, pewnie jakieś jest (ja miałam włosy naturalne,nigdy nie farbowane poza końcówkami- zostało mi tam jakieś 2cm po ombre)

Minusy:
    -nie widzę

Myślę, że negatywne opinie biorą się z tego, że dziewczyny źle używały rozjaśniacza albo za często? Trudno powiedzieć, ja jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: tygodnia 150 ml
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet połowy 1 opakowania 150 ml

Chcesz pochwalić black_captain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie zaskoczenie
  • Nabyłam w końcu to cudo. Jednak przedtem długo biłam się z myślami czytając te wszystkie negatywne opinie. Bardzo bałam się zniszczenia włosów. Dzięki jednej z wizażek postanowiłam jednak się przełamać. Moje włosy są z natury koloru mysiego, od x lat farbuję je na blondy. Ostatnio 2 lata miałam jedną ukochaną farbę, ale od kiedy urosły mi kudełki miałam problem z farbowaniem ich. Przez chwilę kombinowałam żeby wrócić do naturalnego, potem znów jednak zafarbowałam i zawsze to robiłam ze względu na 1 cm odrost i rudość przy odroście. Teraz na szczęście nie muszę już tego robić!!!! Po 2 aplikacjach na sam odrost (tj. na przedziałek i linii włosów) jest on rozjaśniony do koloru reszty włosów (złoty blond). Efekt jest dla mnie strasznie satysfakcjonujący, bo nie lubię platyny. Moim zdaniem dziewczyny, które mówią, że im zniszczył włosy musiały go za dużo i często stosować. Aplikacja na odrost, precyzyjna jest możliwa i nie sądzę aby to niszczyło włosy. W środkowej części włosów póki co odrost jest mało widoczny także nie będę już psikać. Odświeżę kolor za miesiąc, może 2 i myślę, że włosy mi za to podziękują

minus malutki za zapach- porażka. Ale to jest tylko chemia, nie spodziewałam się cudów. Jednak w kompozycji nuty kokosa powstaje masakra

Edit: Jednak nie:/ Kolor po 3-4 aplikacjach na same odrosty dał mi jednak rudy tj "Świński blond". Wygląda on sztucznie i okropnie. W dodatku już po 4(!) aplikacjach mam lekko sianowate włosy.

Chcesz pochwalić iwonsia01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak.
  • Rozjaśniacz jest super. Kupiłam go w ciemno jakiś ponad rok temu, ponieważ chciałam rozjaśnić swoje włosy w nie za szybkim czasie jak robi to zwykły rozjaśniacz. Chciałam uniknąć sztucznego efektu. Dał radę Sprawdza się znakomicie.
    Plusy:
    + nie daje sztucznego efektu
    + nie niszczy włosów
    + ładnie rozjaśnia
    + wygodny w użyciu
    + tani
    Minusy:
    - nie sprawdza się w rozjaśnianiu farbowanych włosów
    - trudno go dostać
    Stosuję go teraz na odrosty i fajnie działa.
    Czytałam, że dziewczyny narzekają, że po użyciu pozostaje na włosach. Laski, przecież to logiczne, że nie wyparuje.. Za każdym razem jak go używam, po zabiegu myję włosy.
    Godny polecenia, jest super

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić passionateerato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby efekt
  • Niestety- produkt nie spełnił moich oczekiwań. Mimo wielu powtórzeń "zabiegu" efekt rozjaśnienia był niezauważalny. Z drugiej strony włosy bardzo się przesuszyły, jedynym ratunkiem było ścięcie całych końcówek (używałam tego kosmetyku do ombre).
    Plusem jest wygodna aplikacje i cena produktu.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Sweet :) za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia i totalny koszmar
  • Szczerze nie polecam tego produktu.

Użyłam go tylko dlatego, żeby nie zniszczyć sobie włosów. A tu efekt odwrotny. Produkt ten utrzymuje się na włosach nawet po ich użyciu (czuć specyficzny zapach). Oblepia je i wnika w ich strukturę...
    Włosy strasznie się niszczą. W pół roku z włosów przetłuszczających się mam suche i kruche, a rozjaśniałam tylko odrosty. Produkt śmierdzi, a rozjaśnia bardzo specyficznie, pozostawiając kolor żółtka...
    Wszystkim szczerze zainteresowanym zdrowymi włosami odradzam i polecam wydać trochę więcej pieniędzy i iść do fryzjera...

Chcesz pochwalić Dewajtis12_05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo rozjaśnia
  • Czytałam na forach, że rozjaśniacz ten niszczy włosy. W opisie producenta też jest napisane, że należy ramiona chronić ręcznikiem, odzież też. Czytałam, że dziewczyny maja po tym preparacie wysuszone włosy. I że ładnie rozjaśnia.
    Ja mam odmienne odczucia. Całkiem przeciwne. Mam włosy grube, gęste, suche, wielokrotnie farbowane na blond. Sama mam ciemne włosy więc odrosty są widoczne a ciągłe farbowanie z powodu odrostów osłabia włosy, także ten środek wydał mi się w sam raz.
    Spray dobrze psika na włosy, ja nie psikam włosów z 20 cm jak w instrukcji tylko z ok 5-8 cm na te odrosty. Niestety strasznie słabo mi się rozjaśniają za to włosy bardzo się wzmocniły i stały się o wiele lepiej nawilżone i takie sprężyste, fajne. Także mam całkiem odmienne spostrzeżenia i nie wiem dlaczego.
    Widzę, że nie uchronię się przed farbowaniem jednak, bo mogę tylko przedłużyć czas od jednej farby do drugiej, ale całkiem mi ten spray farbowania nie zastąpi.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Essentiales za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko jest dla ludzi rozsądnych
  • Według mnie kosmetyk ten dostaje negatywne opinie przez osoby które nie potrafią go używać. Jeśli ktoś używa go tylko z kilku dniowym odstępem to nie ma się co dziwić, że włosy tego nie wytrzymują. Ja stosowałam go kilka raz co 2-3 tygodnie i zyskałam naturalnie wyglądający jasny blond (wyjściowy ciemny blond).

+nie niszczy włosów jak zwykłe rozjaśniacze
    +ładnie rozjaśnia bez rudych refleksów
    +łatwy w użyciu
    +nie szczypie skóry głowy
    +pozwala na kontrolowanie stopnia rozjaśnienia
    +tani jak barszcz

- należy stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu ze względu na silny zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 (150ml)

Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • -Pierwsze efekty są widoczne bardzo szybko, wystarczył tydzień lub dwa rozjaśniania i różnica ogromna
    - Jest tani
    -W ogóle nie zniszczyl mi włosów i efekt byl naprawde fajny
    -Według mnie pachnie też całkiem dobrze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Borczyczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJGORSZY KOSMETYK WSZECHCZASÓW!!
  • Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Specjalnie założyłam konto na wizażu, żeby ostrzec was przed tym kosmetykiem!

Rozjaśniałam nim włosy z ciemnego blondu na jasny i po 3 latach dalej się mecze z efektami ubocznymi tego KOSZMARU!
    Na poczatku byłam zachwycona cudem za 7zł, które pozwala uzyskać mi w miare naturalny efekt blondu, a z czasem zniszczyło mi tak włosy, że nie mogłam ich rozczesanie graniczyło z cudem.

Plusy?
    No tak, rozjaśnia. Można stopniować efekt rozjaśnienia, który nasila się wraz z aplikacją.

Minusy:
    Po rozjaśnieniu tym kosmetykiem włosy praktycznie nadają się do ściecia. Są całkowicie zniszczone, wysuszone, rozdwojone, wypadają, są matowe, bez blasku.

Ja was prosze, niech was nic nie podkusi to kupna tego koszmaru. Moim koleżankom wyrządził taką sama krzywde, mimo iż miałyśmy różne rodzaju włosów.

Opinie na temat tego kosmetyku powinny być dodawane dopiero po kilku miesiącach po stosowaniu ponieważ na poczatku wszystko wydaje się w porzadku.

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić cariniaso za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosować rozważnie!
  • Jakieś dwa lata temu miałam zachciankę by rozjaśnić nieco włosy. Naturalne są w kolorze ciemnego blondu, latem rozjaśniają się do miodowego. Niestety zimą dzięki temu mam naturalny odrost (ktoś powiedziałby, że to modne ombre ale to już kwestia gustu). Zgadnie z zaleceniem producenta użyłam go na niefarbowanych włosach, a więc tylko na (dość dużym) odroście

Początkowo byłam bardzo zadowolona z jego działania, lecz w długoterminowej perspektywie był to fatalny wybór! Sprayu używałam przez ponad 8 miesięcy. Zniszczone końcówki ścinam do dziś :/

Plusy:
    - ładnie rozjaśnia, kolor jest naturalny, można go stopniować w zależności od upodobań,
    - niska cena
    - wygodne stosowanie

Minusy:
    - silne przesuszenie włosów (ktoś powie, że każdy rozjaśniacz niszczy, ale ten jest o tyle bardziej groźny, że niszczy stopniowo, może mniej przy jednorazowym użyciu lecz dla odpowiedniego efektu użyjemy go na pewno więcej niż jeden raz w krótkich odstępach czasu).
    - silny zapach (choć i tak lepszy niż u większości utleniaczy)

Mimo, że starałam się postępować z nim bardzo racjonalnie to i tak zmasakrowałam swoje włosy. Te na których był użyty do dziś są szorstkie i łamliwe bez silikonowego serum.Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić Beatrice S za czytelną i pomocną recenzję?
  • alternatywa dla John Frieda
  • Rozjaśniacz ten zakupiłam, ponieważ skończył mi się ten z Johna Friedy za ok. 55 PLN. Dlatego postanowiłam poszukać duuuużo tańszego odpowiednika.

ZALETY:

- cena,
    - bardzo łatwa aplikacja,
    - naturalny efekt, jaki jakby dawało slońce,
    - wydajność

WADY:

- nieładnie pachnie, no ale to jest rozjaśniacz,
    - troszkę szczypie na skórze głowy ( ja, go używałam tylko do odrostów),
    - no i na pewno w jakiś sposób niszczy włosy.

Przestałam go używać, bo chcę pozbyć się blondu. Ale mimo wszystko jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 80 % jednego opakowania

Chcesz pochwalić MiAsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze wykonane zadanie
  • Mam naturalny średni, prawie jasny blond. Zawsze kusiła mnie wizja jaśniutkiego blondu i w końcu kupiłam

+ Niska cena
    + Pojemność, na dłuższe włosy wystarczy na ok. 5 użyć
    + Rozjaśnia stopniowo, w razie czego można przestać
    + Nie zniszczył włosów (póki co)
    + Efekt jest zadowalający
    - Po użyciu suszarki włosy były splątane
    - Gdy włosy wysychają, zapach staje się drażniący

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić rinneko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje fajny refleks na włosach
  • uż pierwsza aplikacja dała mi lekki, jaśniejszy odcień. Spray przy nakładaniu całkiem przyjemnie pachnie, jednak po kilku godzinach na włosach zaczyna mieć octowaty, nieprzyjemny zapach. Włosy po aplikacji były lekko szorstkie w dotyku i matowe, ale nie przejęłam się tym zbytnio. Myję włosy co dwa dni i na drugi dzień również nałożyłam spray, wysuszyłam włosy suszarką tak jak zaleca producent i wieczorem umyłam włosy. Były one z powrotem mięciutkie i lśniące.150ml na moje długie włosy starczyło mi na 5 aplikacji. Uważam, że całkiem nieźle. Czytałam różne opinie, niektóre z dziewczyn pisały, że strasznie niszczy włosy. Nic podobnego, nie zauważyłam nawet lekkiego zniszczenia, a przecież jakby nie było...to rozjaśniacz. Przy suszeniu włosy mogą się lekko plątać, więc trzeba uważać i delikatnie je rozczesywać. Spodobała mi się forma nakładania i łatwość z jaką można uzyskać słoneczny blask na włosach. Dobrze oceniam ten produkt i to za jedyne niecałe 7zł

Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Patalus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzi i wysusza
  • Tak naprawdę, to nie ma potrzeby nic dodawać - ma bardzo intensywny zapach, nieprzyjemny, gryzący i bardzo wysusza włosy - czego nie widać od razu, a po czasie, po kilku użyciach.

Mimo, że robiłam to rzadko i na trochę przed myciem głowy, to i tak znaczącą wysuszyła końcówki i włosy na długości. Nie był to dobry pomysł, mimo, że efekt był fajny. Rozjaśniła lekko nawet moje brązowe włosy.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić blue_apple za czytelną i pomocną recenzję?
  • niszczy włosy, ale działa
  • Miałam blond włosy, później farbowałam, chciałam przestać, ale oczywiście odrosty były o wiele ciemniejsze.

Odstawiałam farbę wzięłam rozjaśniacz.
    Wszystko dobrze, włosy rozjaśniowe, ale kondycja włosów drastycznie spadła.
    Stały się łamliwe, słabe, cienkie, chyba nawet matowe. Bardzo przesuszone. Nawet odżywki nawilżające nie radziły sobie.
    Każde ich rozczesanie kończyło się męczarnią.

Cena przystępna.
    Butelka wygodna w użyciu.
    Atomizer sie nie psuł, działał bez zarzutu.
    Zapach taki sobie, napewno nie rumiankowy.

Skończyłam ostatnią butelkę, ściełam włosy, i nasza przygoda się kończy.
    Szkoda włosów.

Ale to trzeba przyznać. Produkt sie sprawdził, rozjaśnił włosy, efekt ładnnych wizualnie pasemek sie utrzymywał.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić juli_jka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam ten rozjaśniacz bo bardzo chciałam mieć jaśniejsze włosy. Jak dla kogoś kto nie musi mieć wszystkiego natychmiast to ten spray jest super. Po pierwszych stosowaniach nie widziałam żeby coś kolwiek rozjaśnił (mam ciemny blond/jasny brąz) ale po ok pięciu już było widać. Nie stosowałam go długo, bo słyszałam opinie, że włosy mi żółkną. Co prawda pryskałam tylko na końcówki i na grzywkę. Grzywka była bardzo fajna lecz końcówki bardzo suche po mimo różnych odrzywek i maseczek. Mi jednak bardzo podoba się ten kolor... Szczególnie jak słoneczko świeci to ślicznie to wygląda. I i jeszcze taki szczegół... Strasznie cuchnie

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pat_11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Świetny spray o widocznym i nieinwazyjnym (na kondycję włosów) działaniu. Efekty można zauważyć już po pierwszym użyciu - włosy są zdecydowanie jaśniejsze, powstają śliczne refleksy.

Na początku używałam tego produktu co 3-4 dni, po dojściu do oczekiwanego efektu, odstawiłam go. Teraz używam go sporadycznie - raczej do podkreślenia ombre, chociaż teraz słońce samo "robi robotę" .

Pół gwiazdki odejmuję za to, że włosy lekko się przesuszyły, ale to naprawdę praktycznie żaden problem, bo po normalnym rozjaśnianiu włosy są w dużo gorszej kondycji.

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Czytałam różne opinie na temat tego produktu, a chciałam delikatnie rozjaśnić włosy (miałam ciemny brąz), nie chciałam drastycznych zmian i bałam sie o strukturę włosów. Zdecydowałam się na zakup i nie żałuję. Działa delikatnie, z ciemnego brązu doszłam do naturalnego miodowego koloru, ale stosowałam produkt 2-3 razy w tygodniu. Nie mialam czerwonych ani rudawych włosów. Pod koniec opakowania czuć wodę utlenioną, ale da sie znieść. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić bluedress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!!!!!
  • Zacznę od tego, że gorąco go wszystkim odradzam, którzy chcą mieć zdrowe włosy.
    Na samym początku byłam z niego bardzo zadowolona, rozjaśnił moje włosy do koloru blond, potem śrenio co 2 miesiące robiłam sobie nim tylko odrosty, więc nie za często i sprawdzał się idealnie.
    Niestety, po roku moje włosy stały się... dziwne. Po umyciu zaczęły się robić jak guma, trudno było je rozczesać, ale stwierdziłam, że więcej odżywek i będzie w porządku. Niestety nie było. Po kolejnym pół roku włosy po umyciu były nie do ogarnięcia - jako mokre to jako tako dało się je rozczesać, ale w momencie, gdy stawały się takie w pół mokre, w pół suche były jednym wielkim gumowym kołtunem. Po wysuszeniu - w miarę normalne. Odstawiłam zatem produkt, zaczełam ostro je regenerować, niestety ta regeneracja trwa już 2 lata, a dopiero od kilku miesięcy widzę rezultaty. To się wżera we włos i całkowice niszczy jego strukturę. Moje 3 koleżanki również miały to samo - włosy z gumy, a jedna przedłużyła 'rozjaśnianie panną joanna' o kolejne pół roku i zrobił jej się kołtun którego już nigdy nie rozczesała (jak to guma...), poszło pod nożyczki. Także bardzo mocno się strzeżcie bo prędzej czy później wyjdą gumowe włosy, nie do ogarnięcia...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić c4toosi4 za czytelną i pomocną recenzję?