Joanna, Reflex Blond

Powiększ Joanna, Reflex Blond
Produkt dostępny w 4 sklepach. Cena już od 5,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Kasia.1986

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.

Skład: aqua, hydrogen peroxide, coceth-7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, juniperus communis, hydrolyzed keratin, parfum, phosphoric acid, [+/- sodium stannate, salicylic acid, acetanilid]

Cena: 7,50zł / 150ml

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo dobry rozjaśniacz.
  • Najczęściej używam tego rozjaśniacza na odrosty. Wtedy ich już tak nie widać, są rozjaśnione, mają ładny odcień. Można uzyskać też efekt pasemek w różnych refleksach. Włosy są miękkie, błyszczące, jest szybki efekt rozjaśnienia. Produkt jest tani, wydajny. Małym minusem może być zapach, ale już się do niego przyzwyczaiłam.

Używam tego produktu od: ok. roku.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Chcesz pochwalić Solie za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• ok
  • Nie jest to mój hit, ale jak za taką cenę, uważam, że rozjaśniacz jest rewelacyjny. Wprawdzie wysusza włosy i trzeba się na to przygotować, ale stopniowe rozjaśnianie włosów bardzo mi odpowiada i super, że mogę to robić samodzielnie. Minusem jest problem z dostępnością, bo w moim mieście nigdzie nie mogłam dostać.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Chcesz pochwalić klementysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne włosy
  • Moje włosy są naturalnie w kolorze jasnego blondu. Niestety posiadaczki włosów blond, wiedzą, że kolor u nasady jest inny i inny na końcach, które już naturalnie rozjaśniło słońce. Używam tego spray'u już ponad 2 lata (średnio raz w tygodniu). Co on mi daje? Moje włosy wyglądają rewelacyjnie. Kolor jest równomierny na całej długości, odcień wpada w platynę. W słońcu iskrzą się jak diamenty, niektóre pasma są jeszcze bardziej rozjaśnione i wygląda to jak zamierzony efekt żmudnej pracy fryzjera. Rewelacja!
    Plusy:
    -łatwy w użyciu
    -idealny dla naturalnych blondynek, by ich kolor włosów był rewelacyjny!
    -nie niszczy włosów
    -nadaje włosom blask - w słońcu iskrzą się jak diamenty
    -tani!
    -bardzo wydajny - ja używam raz w tygodniu
    POLECAM!. Każdy pyta gdzie farbuję włosy, rewelacyjny kolor! Teraz jest nowa wersja w drogeriach (wzbogacona jakąś odżywką - efekt ten sam) POLECAM!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny produkt
  • Zaczęłam zabawę z tym produktem dwa lata temu kiedy miałam włosy w tonacji naturalnego blondu.
    Stosowałam w lecie z reguły idąc na plażę by się fajnie utlenił a później zmywałam. Efekt idealny, naturalne refleksy, można wyczarować świetne kolory dokładając na poszczególne pasma produkt ponownie.
    Wszyscy znajomi pytali jaki mam kolor, jaka farba i jaki fryzjer a to było kilka psiknięć od niechcenia Joanną. Po czasie byłam u fryzjerki i pytała czym robię włosy bo ona by ich za nic nie zmieniła. wyszedł efekt naturalnego dziewczęcego blondu.
    Teraz mam całą głowę rozjaśnioną jako, że w zimie odrostu robiłam farbami ale z chęcią powtórzyłabym ten proces stawania się blondynką.

Obecnie stosuję Joanny do tonowania odrostu - sprawdza się fantastycznie.

Produkt tani, łagodny, skuteczny, nie niszczy włosów.
    Minusów brak.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieźle ale niedoskonale
  • Mam włosy średni mysi blond ale raczej chłodny odcień. Farbowanie jest nie dla mnie - bo cenię naturalny efekt a taki u fryzjera sporo kosztuje;p
    \n
    \n+ łatwa i błyskawiczna aplikacja
    \n+ niska cena
    \n+ widocznie rozjaśnia włosy
    \n+ raczej wydajny
    \n
    \n- po pewnym czasie żółkną (złocisty blond)
    \n- mocno wyszusza

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Andziolas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie.
  • Wybrałam go do pierwszego rozjaśnienia włosów. Zdecydowała o tym też niska cena oraz jego dostępność. Niestety moje włosy z grubych i mocnych stały się gumowate i nijak można było je rozczesać (nie pomagały nawet odżywki ,maski!!!) ,moje ciemno blond włosy stały się ŻÓŁTE z rudym połyskiem!!! Poza tym ten sprej tak mi zniszczył włosy ,że trzeba było obcinać ponad 10 cm!!!

Nie polecam osobom ,które nigdy nie farbowały same włosów. Nie radzę stosować go w dużej ilości i na całe włosy (zawiera składnik wody utlenionej: Nadtlenek Wodoru).

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić kotkidwa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, naturalny efekt, rewelacja!
  • Produkt zakupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Włosy farbuję od 4 lat - z ciemnego na jasny blond. Zaczynałam od pasemek, później farba - zawsze u fryzjera - po drodze z wieloma nieciekawymi przygodami (np. popalone włosy przez byłą fryzjerkę).

Od Nowego Roku postanowiłam powrócić do naturalnego koloru włosów, lecz odrost dawał się już powoli we znaki a jego kontrast z włosami farbowanymi był ogromny. Odnalazłam więc spray z Joanny (wahałam się między nim a Johnem Frieda) - nie żałuję podjętej decyzji (różnica cenowa ogromna: 8,50zł kontra 50-60zł).

WAŻNE jednak jest to, aby używać tego sprayu "z głową" - ja stosuję zupełnie inaczej niż sugeruje producent - zainspirowana jedną z opinii wizażanek, która poradziła się fryzjera. A mianowicie:
    - spray stosuję raz w tygodniu, tylko na odrost, na suche włosy (najlepiej, gdy są "wczorajsze"
    - pozostawiam go na ok. 3h (nie suszę) - po tym czasie myję włosy i nakładam maskę nawilżającą.

Efekt jest bardzo bardzo bardzo delikatny - co akurat mnie ucieszyło, ponieważ posiadamy nad tym kontrolę a nie okazuje się, że nagle na głowie widnieje platynowy blond. Wykonałam już ok. 6 zabiegów z przerwą po 5 na ok. 2tyg (brak czasu). Mi taki efekt odpowiada, naturalny ciemny blond został pięknie rozjaśniony - co zauważyły koleżanki i nawet mój mężczyzna Teraz kolory ładnie w siebie przechodzą i mogę zapuszczać włoski. Nie ma absolutnie odcienia żółci.

O aplikacji ciężko mi się wypowiedzieć, bo zawsze prosiłam o pomoc mamę, ze względu na włosy średniej długości. Mama twierdzi, że produkt wygodny w aplikacji, ze względu na rozpylacz, aczkolwiek aplikowanie samemu mogłoby stać się problematyczne.

Plusy:
    - cena!!!
    - efekt bardzo delikatny - łatwo kontrolować efekt
    - zapach (dość ciężki, perfumowy, ale otwarte okno działa cuda)
    - wydajność

Minusy:
    - dostępność (Internet, drogerie osiedlowe)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

Chcesz pochwalić Ewussiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ważne, aby umiejętnie go używać
  • Włosów nigdy nie farbowałam, mam taki typowy polski ''szary blond'', który po zimie jeszcze się przyciemnił.
    Sprayu używałam w zeszłym roku latem, teraz znów po niego sięgam.

Spryskuję suche włosy, głową w dół, u nasady, a później już trzymając głowę normalnie robię co kilka cm przedziałek i dokładnie spryskuję. Trzymam to na włosach około godzinę. Zmywam dość silnym szamponem, nakładam bogatą odżywkę i dokładnie smaruję jedwabiem (bez alkoholu w składzie).
    Po takim użyciu włosy są miękkie, błyszczące, sypkie i nie są przesuszone.

Spray rozjaśnia włosy skutecznie, a właściwie tworzy pasemka i refleksy w różnych odcieniach blondu- od złocistego, przed miodowy aż do miedzi. Efekt bardzo mi się podoba
    Wiadomo, że inaczej zadziała u osób, które często farbują włosy- wtedy efektu raczej nie można przewidzieć.

Plusy:
    - skuteczne rozjaśnienie w różnych odcieniach
    - nie niszczy włosów, jeśli zadba się o nie właściwie
    - szybki i łatwy do osiągnięcia efekt
    - cena
    - wygodne opakowanie, produkt od razu gotowy do użycia
    - wydajny- mam włosy proste, do połowy pleców i na jedną ''sesję'' rozjaśniania zużywam około jedną piątą butelki

Minusy:
    - zapach
    - dość trudno dostępny

Na pewno będę do niego wracała

Używam tego produktu od: rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ada871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tego szukałam
  • Potrzebowałam czegoś aby zmienic odcień moich myszowatych włosów, których nie farbuje, nie katuje rozjaśniaczami, po prostu jakie są takie są. Ale po tej zimie jednak stwierdziłam, że stały sie one tak szare i bez życia, że potrzebują jakiejś pomocy. Szukałam tego kosmetyku w różnych drogeriach. Znalazłam go w małej , mało znanej drogerii. Efekt zauważyłam juz po DRUGIM użyciu. Spryskiwałam nim mokre włosy, mniej wiecej co drugi dzień. Obecnie jestem juz po 4 zabiegu. Kosmetyku w buteleczce zostało jeszcze sporo, ponad połowa. Włosy rozjaśniły sie momentalnie nabrały ciepłego odcienia. Nie zauważyłam aby były przesuszone albo w gorszej kondycji. Nie są obciążone ani klejące. Jednak zauważyłam jeden minus. Gdy włosy są zbyt mokre kosmetyk zaczyna się PIENIĆ :| gdy zauważyłam takie coś, zmyłam włosy wodą. Firma mogła zadbać jeszcze o to, aby po spryskaniu włosy lepiej sie rozczesywały. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić whateverlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt dobry gdy odpowiednio stosowany
  • Gdy opowiedziałam mojej fryzjerce o sposobie używania tego rozjaśniacza (nałożyć na mokre włosy i wysuszyć ciepłym nawiewem/wyjść na słońce) stwierdziła, że to nie jest najlepsza metoda. "Nie powinno się trzymać rozjaśniacza na włosach przez cały dzień!" - to jej słowa.
    Doradziłam mi inny sposób stosowania. Rozjaśniacz używam na włosy suche. Trzymam maksymalnie przez noc, najlepiej 2-3 godziny. Nie ogrzewam, nie wychodzę na słońce. Po zmyciu nakładam maskę/odżywkę. Radzę unikać kontaktu ze skórą głowy (może podrażniać). Lepiej psiknąć produkt na dłoń i nakładać na włosy u nasady unikając skóry głowy.
    Przy takim użytkowaniu włosy nie są zniszczone i wyglądają bardzo naturalnie.
    Produkt jest raczej dla osób cierpliwych. Dobry efekt, bez zniszczeń, można uzyskać przy stopniowym, rozciągniętym w czasie rozjaśnianiu i odpowiedniej pielęgnacji/ odżywianiu włosów.

+ nie masakruje włosów
    + tani
    + wydajny
    + stopniowalny, naturalny efekt

- duszący zapach
    - może podrażniać skórę głowy
    - słabo dostępny

Ilość zużytych opakowań: dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić terezjana za czytelną i pomocną recenzję?