Joanna, Reflex Blond

Powiększ Joanna, Reflex Blond

Zgłaszająca osoba: Kasia.1986

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.

Skład: aqua, hydrogen peroxide, coceth-7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, juniperus communis, hydrolyzed keratin, parfum, phosphoric acid, [+/- sodium stannate, salicylic acid, acetanilid]

Cena: 7,50zł / 150ml

• świetny delikatny rozjaśniacz
  • w zimę kupiłam ten spray, aby nadać moim poszarzałym blond włosom życia wystarczyło ok. 5 użyć z zastosowaniem suszarki, aby włosy zostały skutecznie rozjaśnione. Nie niszczy włosów, jest wydajny, nie plami obrań przy rozpylaniu, do tego cena jest bardzo przystępna.

odejmuję pół gwiazdki za to, że po zastosowaniu plącze włosy, ale po umyciu ich z odżywką nie widać żadnych objawów wysuszenia czy zniszczenia, więc da się przeżyć

Ilość zużytych opakowań: 1,5 butelki

Chcesz pochwalić niebanalna12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ
  • Do rozjaśniacza podeszłam dość sceptycznie, wcześniej zakupiłam rozjaśniacz w kremie Loreal Casting Sunkiss który był drogi i pokładałam w nim wielkie nadzieje na rozjaśnienie włosów po nieudanym farbowaniu - niestety klapa, drogie nie znaczy dobre. Kolor po farbowaniu był bardzo ciemny coś w rodzaju śliwki w połączeniu z czarnym, a miał wyjść mahoniowy kasztan :/. Sunkiss nawet o ton nie rozjaśnił, natomiast Joanna spray to strzał w dziesiątkę, na tem moment włosy zbliżyły się do odcienia rudości który chciałam osiągnąć. Spray nie śmierdzi, ma delikatny zapach, włosy po zaaplikowaniu nie są sklejone. Nie zauważyłam również zniszczenia ich czy przesuszenia.

Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Spełnia oczekiwania
  • Kupiłam po nieudanym farbowaniu, kiedy moje naturalne blond włosy, zamiast lekko zmienić kolor na ciemny miedziany blond, stały się popielato-brązowe.
    W tym miejscu rozwiewam wątpliwości - rozjaśniacz działa nie tylko na naturalnych włosach, ale też na farbowanych.
    Używałam zgodnie z opisem: psikałam równomiernie na umyte włosy, przeczesywałam gęstym grzebieniem i suszyłam suszarką. Efekt zauważyłam po jakimś 6-7 użyciu. Ostatecznie, przeprowadziłam ok. 10 zabiegów, po których moje włosy rozjaśniły się do ciepłego średniego blondu.
    Rozjaśniacza używałam intensywnie, co dwa-trzy dni, żeby jak najszybciej pozbyć się niechcianego koloru. Preparat nie pogorszył stanu moich włosów, ale regularnie nakładałam też maski i odżywki.
    Jest wydajny, zużyłam raptem pół butelki. Wygodny w stosowaniu, atomizer dobrze rozpyla produkt.
    Kupiłam za 6 zł bez promocji.

Nie mam się do czego przyczepić, więc daję pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić jaksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to
  • To jest dokładnie to, czego potrzebowałam!
    Nie dość, że super rozjaśnia, to jeszcze wysusza włosy, dzięki czemu nie przetłuszczają mi się już one tak często.

Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, borykałam się więc z problemem wiecznie przetłuszczających się i nie układających włosów.
    Dzięki temu produktowi zniknęły moje problemy

Polecam osobom, które nie farbowały włosów.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić fev7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Uważam, że ten spray jest bardzo dobry kiedy ktoś go używa tak jak trzeba, ja osobiście psikam go na odrost i pozostawiam na całą noc, rano myję włosy i pozostawiam do wyschnięcia i mam piękne jasne włosy (robię tak, ponieważ poznałam dziewczynę, która tak robiła i miała śliczne blond włosy, więc kiedy dowiedziałam się, że jest taki spray natychmiast go kupiłam, żałuję tylko, że tak późno się o nim dowiedziałam, kiedy moje włosy były już po wielu zabiegach fryzjerskich..) Oczywiście wiadomo, że jest to rozjaśniacz i może niszczyć włosy, ale jeżeli będziemy go stosować tylko na odrost to nie zniszczy nam tak strasznie włosów. W dodatku tym spray\'em można stopniowo rozjaśniać włosy, co jest dużym plusem. A dzięki temu osoby z naturalnymi włosami mogą uzyskać naturalny efekt i piękne refleksy.
    Jak do każdych włosów rozjaśnianych polecam odżywki i maski wtedy włosy nie zniszczą się aż tak bardzo. A dziewczyny które piszą, że włosy są jak guma może po prostu nadużywały tego produktu Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i 3 w trakcie

Chcesz pochwalić majka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dopracowany produkt...
  • Zanim skusiłam się na ten produkt przeczytałam opinie o nim. Drogi to on nie był...tym lepiej bo jeszcze bardziej nie umiałabym przeboleć tej straty zwłaszcza, że zawsze byłam zadowolona z produktów Joanny. Niestety tym razem jeśli o mnie chodzi to pudło. Ma naprawdę drażniący zapach, żeby nie powiedzieć smród. włosy ciężko było wysuszyć, a jak już je wysuszyłam były ciężkie i bez połysku. Kolejny minus to przetłuszczanie włosów. Wiem, że tego typu produkty aby rozjaśnić włosy - wysuszają je i tym samym włosy się buntują...moje baaaardzo się zbuntowały. Jedną gwiazdkę daję za rozjaśnianie. Bo to on robi. Jednak ja do niego nie wrócę!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GodiMaryam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam ten rozjaśniacz, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Niestety bardzo się zawiodłam na tym produkcie.

Użyłam go zaledwie kilka razy. Może i rozjaśniał, ale spowodował na moim mysim blondzie okropny efekt żółtka! Ma nieprzyjemny, drażniący zapach. Bardzo zniszczył moje długie włosy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić L I L Y za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam w 100%!
  • Już od dawna chciałam rozjaśnić moje włosy. Zastanawiałam się na refleksami u fryzjera, ale miałam złe wspomnienia po robieniu ombre, za które zapłaciłam kupe kasy, a którego w ogole nie było widać. Zakupiłam więc ten spray i to był strzał w 10! Włosy super mi się rozjaśniły, z mojego naturalnego ciemnego blondu do takiego pszenicznego koloru. Wygladają jakby rozjaśnilo je słońce, wydaje mi się, że o jakieś 2 tony spokojnie. Nie oczekiwałam tlenionego efektu i go nie mam całe szczęście. Używałam go 4 razy, raz na dzień po umyciu włosów (wcześniej nakładałam olejek arganowy na mokre włosy). Po spryskaniu suszyłam włosy suszarką wg zaleceń producenta.

Plusy:
    -trwały efekt
    -niska cena
    -rozjaśnia stopniowo, można kombinować ile się chce
    -szybko łapie włosy, u mnie po 2 zastosowaniu widziałam różnicę
    -nie widzę jakieś różnicy jeśli chodzi o zniszczonie struktury włosa, pewnie jakieś jest (ja miałam włosy naturalne,nigdy nie farbowane poza końcówkami- zostało mi tam jakieś 2cm po ombre)

Minusy:
    -nie widzę

Myślę, że negatywne opinie biorą się z tego, że dziewczyny źle używały rozjaśniacza albo za często? Trudno powiedzieć, ja jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: tygodnia 150 ml
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet połowy 1 opakowania 150 ml

Chcesz pochwalić black_captain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie zaskoczenie
  • Nabyłam w końcu to cudo. Jednak przedtem długo biłam się z myślami czytając te wszystkie negatywne opinie. Bardzo bałam się zniszczenia włosów. Dzięki jednej z wizażek postanowiłam jednak się przełamać. Moje włosy są z natury koloru mysiego, od x lat farbuję je na blondy. Ostatnio 2 lata miałam jedną ukochaną farbę, ale od kiedy urosły mi kudełki miałam problem z farbowaniem ich. Przez chwilę kombinowałam żeby wrócić do naturalnego, potem znów jednak zafarbowałam i zawsze to robiłam ze względu na 1 cm odrost i rudość przy odroście. Teraz na szczęście nie muszę już tego robić!!!! Po 2 aplikacjach na sam odrost (tj. na przedziałek i linii włosów) jest on rozjaśniony do koloru reszty włosów (złoty blond). Efekt jest dla mnie strasznie satysfakcjonujący, bo nie lubię platyny. Moim zdaniem dziewczyny, które mówią, że im zniszczył włosy musiały go za dużo i często stosować. Aplikacja na odrost, precyzyjna jest możliwa i nie sądzę aby to niszczyło włosy. W środkowej części włosów póki co odrost jest mało widoczny także nie będę już psikać. Odświeżę kolor za miesiąc, może 2 i myślę, że włosy mi za to podziękują

minus malutki za zapach- porażka. Ale to jest tylko chemia, nie spodziewałam się cudów. Jednak w kompozycji nuty kokosa powstaje masakra

Edit: Jednak nie:/ Kolor po 3-4 aplikacjach na same odrosty dał mi jednak rudy tj "Świński blond". Wygląda on sztucznie i okropnie. W dodatku już po 4(!) aplikacjach mam lekko sianowate włosy.

Chcesz pochwalić iwonsia01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak.
  • Rozjaśniacz jest super. Kupiłam go w ciemno jakiś ponad rok temu, ponieważ chciałam rozjaśnić swoje włosy w nie za szybkim czasie jak robi to zwykły rozjaśniacz. Chciałam uniknąć sztucznego efektu. Dał radę Sprawdza się znakomicie.
    Plusy:
    + nie daje sztucznego efektu
    + nie niszczy włosów
    + ładnie rozjaśnia
    + wygodny w użyciu
    + tani
    Minusy:
    - nie sprawdza się w rozjaśnianiu farbowanych włosów
    - trudno go dostać
    Stosuję go teraz na odrosty i fajnie działa.
    Czytałam, że dziewczyny narzekają, że po użyciu pozostaje na włosach. Laski, przecież to logiczne, że nie wyparuje.. Za każdym razem jak go używam, po zabiegu myję włosy.
    Godny polecenia, jest super

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić passionateerato za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij