Joanna, Reflex Blond

Powiększ Joanna, Reflex Blond

Zgłaszająca osoba: Kasia.1986

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.

Skład: aqua, hydrogen peroxide, coceth-7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, juniperus communis, hydrolyzed keratin, parfum, phosphoric acid, [+/- sodium stannate, salicylic acid, acetanilid]

Cena: 7,50zł / 150ml

• Produkt dobry gdy odpowiednio stosowany
  • Gdy opowiedziałam mojej fryzjerce o sposobie używania tego rozjaśniacza (nałożyć na mokre włosy i wysuszyć ciepłym nawiewem/wyjść na słońce) stwierdziła, że to nie jest najlepsza metoda. "Nie powinno się trzymać rozjaśniacza na włosach przez cały dzień!" - to jej słowa.
    Doradziłam mi inny sposób stosowania. Rozjaśniacz używam na włosy suche. Trzymam maksymalnie przez noc, najlepiej 2-3 godziny. Nie ogrzewam, nie wychodzę na słońce. Po zmyciu nakładam maskę/odżywkę. Radzę unikać kontaktu ze skórą głowy (może podrażniać). Lepiej psiknąć produkt na dłoń i nakładać na włosy u nasady unikając skóry głowy.
    Przy takim użytkowaniu włosy nie są zniszczone i wyglądają bardzo naturalnie.
    Produkt jest raczej dla osób cierpliwych. Dobry efekt, bez zniszczeń, można uzyskać przy stopniowym, rozciągniętym w czasie rozjaśnianiu i odpowiedniej pielęgnacji/ odżywianiu włosów.

+ nie masakruje włosów
    + tani
    + wydajny
    + stopniowalny, naturalny efekt

- duszący zapach
    - może podrażniać skórę głowy
    - słabo dostępny

Ilość zużytych opakowań: dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić terezjana za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRYCZNY NISZCZYCIEL
  • Jestem naturalna blondynką, ale chciałam trochę rozjaśnić swój "polski blond". Nie chciałam iść na koloryzację do fryzjera, a wszystkie naturalne metody dawały dla mnie zbyt subtelny i nietrwały efekt.
    Po przejrzeniu KWC zdecydowałam się na ten produkt. Zamówiłam go w sklepie internetowym. Spryskałam włosy ot na oko, niezbyt równomiernie i wysuszyłam gorącym nawiewem. Efekt naprawdę mnie zadowolił, ale wiadomo, że jak płeć piękna dostanie palec to chce całą rękę!
    Odczekałam kilka dni i kiedy moim włosom wciąż nie stało się nic złego, postanowiłam powtórzyć zabieg. Tak wykończyłam butelkę (miałam włosy niemal do pasa, więc dużo tego schodziło na raz).
    A potem? Potem to już tylko płacz i zgrzytanie zębów
    Zamiast wymarzonego rozjaśniania ja po prostu stopniowo rozpuszczałam sobie włosy
    Pobiegłam po ratunek do internetu, a kiedy zawiódł to nawet do fryzjera. Niestety, zamiast włosów miałam już tylko ciągnące się gumki wszystko trzeba było ściąć... [*]

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić fatfright za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Niestety, ale w moim przypadku preparat uczynił więcej złego niż dobrego. Włosy po jego zastosowaniu stały się słabe i suche. Efekt kolorystyczny, co prawda został osiągnięty, ale zbyt dużym kosztem.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Co mnie skusiło do zakupu? Hmm. Chyba opinie na internecie miałam dosyc ciągłego rozjaśniania u fryzjera więc zakupiłam to cudo. Zapach ma mega duszący, drażniący. Czy rozjaśnia? tak..Z natury mam ciemny blond włosy a on mi je rozjaśniał na jakiś-jasny brąz.. Generalnie gdybym całe włosy miała w tym odcieniu to byłoby ok. Tak wiem to nie zalezy od sprayu a pewnie od "pigmentu" włosa,tym bardziej uważam że dla mnie się nie nadaje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mal_wi_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona
  • A ja użyłam pierwszy raz produktu ponad rok temu, jednak że nieco niezgodnie z zastosowaniem.
    \nCzęsto farbuje włosy i szukałam produktu, który rozjaśnił by kolor jaki wówczas posiadałam. Ekspedientka w kosmentycznym polecila mi własnie ten spray. Na początku nie byłam przekonana, szczególnie z powodu zastrzerzeń na opakowaniu. Jednak odważyłam się, do tego płukałam włosy w rumianku I stosowałam codziennie odżywke. Efekt faktycznie zauważalny, a dzięki odżywką włosy praktycznie nie były zniszczone. Dziś ponownie postanowiłam zakupić produkt, ponieważ moje włosy są na tyle długie, że kupowanie trzech farb stało się nie opłacalne i nadszedł czas powrócić z brązu do naturalnego blondu...

Chcesz pochwalić volonte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jestem naturalną blondynką. Zawsze mam butelkę w łazience. Stosuję ten spray od ok. 10 lat, 1-2 razy w miesiącu dla podtrzymania/odświeżniea koloru. Spryskuję suche lub mokre włosy i suszę albo na słońcu (latem) -wtedy są najlepsze efekty, albo suszarką (zimą). Włosy są jasne, efekt można stopniować, nie są żółte, raczej takie słomkowe Joanna nie zniszczyła mi włosów, efekt jest bardzo naturalny, prawie każdy pyta czy to naturalny kolor włosów (łącznie z fryzjerami ). Po każdym rozjaśnianiu nakładam bogatą maskę, wzmocnioną olejkami i włosy są nawilżone, błyszczące i miękkie. Jeśli przez tyle lat nic im nie jest, będę stosować nadal. Mam nadzieję, że nie wycofają tak świetnego produktu...

Ilość zużytych opakowań: Pełno

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić kitka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny jeśli odpowiednio używasz
  • Naturalnie jestem blondynką, nie mam zniszczonych włosów, nigdy nie farbowałam. Reflex blond używam jesienią i zimą, aby rozjaśnić, ciemniejące bez słońca włosy. Moim zdaniem ilość negatywnych komentarzy spowodowana jest złym używaniem. Nawet jeśli chce mocniej rozjaśnić włoski, nie robię tego częściej niż raz w tygodniu. Na suche włosy nakładam produkt, suszę ciepłym strumieniem powietrza i trzymam to na głowie 2-3 godzinki, nie więcej! Po tym czasie myję dokładnie włosy, ewentualnie nakładam maskę lub jakąś lepszą odżywkę.

Nie zauważam przesuszenia, łamliwości czy innych "skutków ubocznych". Z czystym sumieniem polecam.
    Pamiętajcie, wszystkiego należy używać z głową!

Ilość zużytych opakowań: dużo....

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić paulcia1466 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla naturanych jasnych blondynek!
  • Jeżeli jesteś naturalną jasną blondynką, a na jesień, zimę włosy Ci ciemnieją i pojawiają się "odrosty" jest to szampon dla Ciebie! ja stosuje tylko na odrosty 1 w miesiącu, włosów nigdy nie farbowałam.

+ pomaga pozbyć się zimowych odrostów
    + potem włosy nie przetłuszczają się
    + faktycznie rozjaśnia włosy
    + niska cena

- śmierdzi! ale można się przyzwyczaić
    - zabiera blask, dlatego ważne jest stosowanie odżywki
    - są odrosty
    - włosy mogą wypadać...

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić niezdecydowana 8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Umiejętnie nałożony działa cuda!
  • Mam naturalne włosy blond, które jesienią przyjmują tzw.”mysi”wygląd. Latem słońce rozjaśnia mi włosy, a w sezonie jesienno-zimowym niestety potrzebuję trochę sobie pomóc. Ten rozjaśniacz świetnie się do tego nadaje!
    +rozjaśnia i daje efekt refleksów
    +najlepiej działa bez suszenia
    + efekt jest naturalny i długotrwały
    + niska cena
    +wydajność
    - okropny zapach..;/

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jakość za niską cenę
  • Świetny produkt do rozjaśnienia włosów. Chcąc uzyskać naturalne i delikatne rozjaśnienie włosów skusiłam się na ten spray. Nie zawiodłam się. Przy stosowaniu tak jak polecił producent, moje włosy uzyskały bardzo naturalne refleksy i rozjaśnienie, nie niszcząc ich.
    Zapach jak w tego rodzaju produktach, choć zdecydowanie lżejszy od zapachu farb do włosów itp.
    Cena jest baaardzo atrakcyjna, choć z dostępnością nie jest tak łatwo.
    Przy zamiarze wycofania produktu zrobię dość spore zapasy, bo chętnie stosuję ten produkt co 2 mycie, w celu podtrzymania koloru

Ilość zużytych opakowań: 4/150ml

Chcesz pochwalić werna za czytelną i pomocną recenzję?