Make Up For Ever, Ultra HD Concealer (Korektor pod oczy)

Make Up For Ever, Ultra HD Concealer (Korektor pod oczy)

Korektor Ultra HD marki Make Up For Ever koryguje widoczność cienie pod oczami, wyrównuje koloryt konturu oka, maskuje oznaki zmęczenia, daje jednolity i rozświetlony rezultat. Unikalny kompleks 4K sprawia, że makijaż jest niewidoczny, naturalny i komfortowy. Długotrwała formuła łatwo wtapia się w skórę, a spojrzenie stake się świeże i wypoczęte.

pod oczy
wygładzające, rozświetlające, kryjące
w kremie, w pędzelku / w aplikatorze

Warto zainwestować

ostatnio szukałam nowego korektora. padło na MUFE i nie żałuję. korektor dobrze spisuje się w przypadku cer, gdzie nie ma konieczności lania betonu pod oczy. jego konsystencja jest raczej wodnista, krycie średnie - mam na myśli, że wystarczające, bez efektu maski. oczywiście, wchodzi w drobne zmarszczki, jesteśmy tylko ludźmi, a korektory są korektorami, a nie żelazkami. ale i tak produkt sprawuje się bardzo dobrze, upiększa, zakrywa, rozjaśnia skórę, matuje. nie ma do czego się przyczepić. jeśli chodzi o opakowanie - jest całe z miękkiego tworzywa. nic nie przecieka, nic się nie urywa, nie odpada. całkiem miłe opakowanie. ja ze swojej strony mogę serdecznie polecić ten korektor.

Minus za opakowanie

Korektor jest o.k. Nic więcej. Piekna paleta kolorow - to duzy plus.
Kiepskie opakowanie - to wg mnie duzy minus w tej kategorii cenowej. Estetyka jest dla mnie wazna, a z tubki bardzo szybko zniknely napisy - wyglada to naprawde slabo. Poza tym zakretka przecieka - wyplywa korektor, wiec noszenie w torebce odpada :/
Kryje cienie i jakies drobiazgi, ale nie jest trwaly na twarzy. Pod oczami o.k. Wole jednak jesli korektor odbija swiatlo jak YSL touche eclat - wtedy faktycznie wygladam lepiej, a z tym korektorem mam wrazenie, ze czegos mu brakuje. Niby kamufluje cienie, ale to za malo. Plus rowniez za duza pojemnosc - raczej sie zestarzeje niz zuzyje.. ;)

Mieszane uczucia

Podoba mi się efekt jaki tworzy zaraz po nałożeniu i przypudrowaniu (bez pudru wchodzi mocno w zmarszczki). Po odpowiedniej ilości cienie są zakryte, wygląda to naturalnie i schludnie. Niestety po ok. 3-4 godzinach (w zależności od czynników zewnętrznych) czar pryska i korektor po prostu znika a sińce i cienie pod oczami mają się w najlepsze. Uważam, że za taką cenę firma powina popracować troszeczkę nad trwałością produktu. Drugą denerwującą rzeczą jest opakowanie, z którego ciężko jest mi wycisnąć odpowiednią ilość, zawsze wypluje za dużo korektora. Na plus zdecydowanie wybór kolorystyczny i wydajność produktu.

Ulubieniec wśród korektorów

Mam spore cienie pod oczami, które ciężko zakryć. Korektory, których używałam wcześniej nie dawały takiego krycia jakiego oczekiwałam plus ważyły się i rolowały. Ten natomiast zapewnia niesamowite krycie, ładnie się nim pracuje dodając warstwy, jest bardzo trwały i nic złego nie dzieje się z nim na twarzy. Dodatkowo jest bardzo wydajny dlatego pomimo wysokiej ceny warto w niego zainwestować.

wtopa

Zakupiłam ten korektor w Sephorze przy okazji jakiejś promocji, więc nie zapłaciłam za niego tak wysokiej ceny ( i dzięki Bogu)...
Moim zdaniem za taką cenę ten korektor powinien być znacznie lepszy.
Nie może się nawet porównać z korektorami z firmy Catrice czy Collection.

-fatalny aplikator, zwłaszcza gdy produktu jest już mniej niż połowa, ciężko się go wycisnąć
-nie kryje zbyt dobrze
-można go budować, co zwiększa krycie, ale wyżej wymienione i tańsze korektory tego nie potrzebują
-opakowanie szybko się zniszczyło
-cena zawyżona
-wydajny

Porazka

Jak na swoja cene i marke - porazka. Wazy sie, wchodzi w zalamania i slabo kryje. Jedyny plus to duza gama kolorystyczna. Ale co z tej gamy jesli produkt sam w sobie zly? Ugh

Zbyt małe krycie

Kupiłam go, bo jak na selektywny korektor nie był bardzo drogi, tubka spora, a zawartość wyglądała obiecująco- taki treściwy kremik w ciepłym jasnym odcieniu, wszystko tak, jak lubię. Uważam, że korektory rozświetlające w pisaku są mało wydajne. Tutaj pojemność pozwoliła mieć nadzieję, że produktu wystarczy na przepisowych sześć miesięcy.
I rzeczywiście, wystarczyło. Wykończyłam tubkę i mam mieszane uczucia.
Ten korektor jest dziwny. Z jednej strony- kremowy, gęsty, ale jednocześnie -paradoksalnie- bardzo słabo kryje sińce pod oczami. Ogromna szkoda, bo poza tym prezentuje dobrą jakość: nie wysusza skóry, nie zbiera się w zmarszczkach, jest trwały.
Dla kogo? Dla osób, które nie mają sińców (tylko po co takim osobom korektor?:).
Muszę szukać dalej :-(

Gdyby tylko mocniej krył...

Generalnie jest dziwny. Ani dobry, ani zły. Poszukam lepszego.

PLUSY
- nawilżający
-opakowanie
- jedyny korektor, który nie wszedł w moje zmarszczki mimiczne, ładnie wygładza skórę pod oczami i jej nie postarza
- nie trzeba go pudrować pod oczami (aczkolwiek można
- ciekawa gama kolorystyczna
- nie zbiera się, nie waży, ma dobrą trwałość
- dostępność

MINUSY
- mało produktu w opakowaniu
- za słabe krycie (jest lekkie w str. średniego, a ja szukam mocnego krycia)

NEUTRALNIE
- cena

Uważam, że to świetny dzienny korektor, jeżeli jednak ktoś ma spore worki, albo cienie pod oczami, to nie będzie do końca zadowolony. Niemniej, jest to wysokiej jakości produkt.

Pieniądze w błoto ..

Piękny jasny kolor Y21 chyba jedyny jaki przypasował mi do karnacji no ale na tym koniec dobrego .Nie kryje cieni na pewno nie fioletowo czerwonych,osadza się na skórze jest widoczny i zwyczajnie po roztarciu znika ...ślad po nim zaginął .Nie kupie ponownie ani nie polecam 120 zł w kosz ,odradzam jeśli szukacie coś na swoje większe cienie pod oczami .

cudowny!

Rewelacja! Świetne krycie, dodatkowo posiadam kolor z różowymi tonami, który bardzo dobrze neutralizuje moje brzydkie cienie :/.
Lubię go też mieszać z MUF Full Cover - wtedy efekt jest jeszcze lepszy!
Super tubka, idealna - higieniczna, dawkuje dobrą ilość produktu, wydajny, nie wysusza skóry pod oczami :) Generalnie polecam! Cudo!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Lżejsza - świetna wersja full cover :)

To może tak: moja cera ma nierównomierny koloryt, ale cienie pod oczami... obok cieni to nawet nie leżało, to są siniory :) A skóra pod oczami jest wymagająca, wiadomo - nie można stosować gęstych, wysuszających kosmetyków, bo zmarszczki za jakiś czas dadzą o sobie znać z podwójną siłą... jednym słowem - dobry korektor pod oczy to podstawa i wyzwanie zarazem. Dlatego daleka jestem od gęściorów i kamuflaży pod okiem. Ciężary typu MUFE Full cover odpadają w przedbiegach. Potrzebny mi był korektor pod oczy, a nie tapeta ;)

Przez wieeele lat byłam wierna korektorowi EL DW. Mocno napigmentowany, ale nie gęsty. O troszkę tępym, choć pudrowym wykończeniu. Matowy, trzymał cały dzień, nie ścierał się, nie osadzał ani nic innego, był to mój kosmetyk właściwie na każdy dzień i sytuację. Mini minusy - delikatnie ciemniał i jakby nierównomiernie się rozprowadzał podczas aplikacji, ale można było go stopniować, więc problem znikał.

Ale kilka dni temu, przy okazji zakupu kremu do twarzy, zauważyłam jakąś nowość od MUFE, czyli właśnie ten korektor. Pani wytłumaczyła mi, że jest to zastępstwo korektora we flamastrze (1,5ml za 160zł, a fle), tak zachwalanego na YouTube. Postanowiłam spróbować.

Produkt otrzymujemy w opakowaniu 7ml. Kosztuje 119zł (więc w sumie niedrogo), a w ramach organizowanych co chwila promocji można kupić 10-20% taniej. Tubeczka ma wygodne zakończenie - dziubek z dziurką, a zatem na palec i hop pod oczko. Bezzapachowy.

Konsystencja - no właśnie... właściwie nie jest gęsta, ale mocno napigmentowana. Zachowuje się na skórze inaczej, niż wspominany EL DW, co jest zauważalne już w momencie aplikacji. Korektor ma delikatnie rozjaśniające, jakby satynowe wykończenie. W momencie aplikacji konsystencja jest mokra, ale po nałożeniu na twarz staje się jakby sucha, gęsta, jednakże kolor rozprowadza się rewelacyjnie - równomiernie, pokrywając wszystkie niedoskonałości.

Efekt - najlepszy, jaki do tej pory widziałam. Nie prześwituje, kolor równomiernie rozprowadzony. Lekko satynowy efekt. Nie osadza się w zakamarkach i świetnie pracuje z pudrem transparentnym tej samej firmy. Nie ciemnieje, trzyma się cały dzień. I kryje naprawdę dobrze - to jest chyba max, jakie może zaoferować korektor pod oczy (bo full cover nim nie jest, ale wiadomo też, że pod oko się nie nadaje - szybko zastyga, wchodzi w zakamarki, wymaga kremu, nie pracuje...). Więc wygląda na to, że znalazłam swój ideał....

Używam tego produktu od: kilku dni