Davidoff, Echo Woman EDP

Powiększ Davidoff, Echo Woman EDP

Zgłaszająca osoba: Pstryczek

Kobiecość jest znowu w modzie. Nowy zapach Davidoff 'Echo Woman' zachęca kobiety, aby kierowały się głosem serca... Inspiracją dla zmysłowej i lekkiej kompozycji stała się nuta grappy, której intensywność łagodzi białe piżmo, a jej pociągający charakter podkreśla soczysta malinowa granita. Klasyczne nuty kwiatowe irysa nadają całości charakter ponadczasowy i wyjątkowo kobiecy, zaś ambra i fioletowy kwiat oxalis są nowoczesne i delikatnie uwodzące. Pierwsze wrażenie to oszałamiające bogactwo różu. Opakowanie perfum jest utrzymane w kolorze malinowym. Flakon projektu Karima Rashida przypomina kamień - talizman, o idealnie gładkiej powierzchni. Idź za głosem serca.

Nuty zapachowe: irys, fiołek, grappa, białe piżmo, ambra, oxalis, malinowa granita.

• Zbyt słabe
  • Kolor zapachu jest piękny i można je kupić bardzo tanio w internecie.

Jednak zapach ten jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo słaby niezależnie od tego jak dużo go na siebie wylejesz. Perfumy te są całkiem łądne, podobne do Caroliny Herrery Chic z nutą mango jednak mniej słodkie.

Mimo wszystko są one tak słabe, że uważam, iż jest to strata pieniędzy. Muszę przyznać, że w tych czasach projektanci zapominają dodać trochę zapachu do alkoholu, któy zamykają we falkoniku. Niby w tych perfumach zapach się pojawia, tak jak powiedziałam jest całkiem miły ale ciągle zbyt słaby.

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulotna malina
  • Krótko i na temat.
    Zapach jest bardzo charakterystyczny, tak charakterystyczny, że każda osobą która się z nim zapoznała na pewno rozpozna na ulicy jego nosicielkę. Gdyby jeszcze nie był tak popularny byłoby to jego zaletą.
    Jeśli chodzi o plusy, jest bardzo rześki, świeży, ma bardzo estetyczne opakowanie.
    Czuć maliny ale nie słodkie ale raczej takie ozonowe. Poprawia nastrój, jak dla mnie idealny na wiosnę
    Największą jego wadą jest niestety trwałość, na mój nos to góra dwie godziny.
    Doceniam pomysłowość twórcy zapachu jednak sam zapach nie należy do moich ulubieńców, moja 30stka stoi praktycznie nietknięta.

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Forestus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Winogronowe echo
  • Delikatna, rozwodniona kompozycja, w którym pierwsze skrzypce gra winogrono, a fiołek tylko akompaniuje. Nie wyczuwam nuty irysa. Bardzo słaba trwałość (około 2 godzin) sprawia, że trudno mi uwierzyć, iż jest to woda perfumowana. Flakon piękny, minimalistyczny.Używam tego produktu od: SporadycznieIlość zużytych opakowań: Próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cosmetix za czytelną i pomocną recenzję?
  • <333
  • Jestem ogromną, ogromną fanką perfum.
    W tych zakochałam się od pierwszego powąchania...
    Są świeże, lekkie, owocowe, pozytywne. Cudowne!
    Pierwsze co wyczułam, to arbuz.
    Jednakże po przeczytaniu nut nigdzie nie zauważyłam arbuza... Może więc to grappa daje podobny do arbuza aromat?

Tak czy siak zapach jest wspaniały, lekki i świeży.

Niestety trwałość ma znikomą, a jeśli jest zapachem drogim, to naprawdę producent powinien być zobowiązany do zapewnienia odpowiedniej trwałości.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml w trakcie

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...i się ulotnił.
  • Nadeszła wiosna i poszukiwania lekkich perfum. Wybór padł na Echo. Bardzo delikatny kwiatowy zapach z lekką nutką owocową . Rozpylając go czujemy niesamowite orzeźwienie.
    \nFlakonik prosty, wygodnie leży w dłoni. Atomizer dobrze rozpyla produkt.
    \nNiestety nie jest on trwały, a "co za tym idzie", wydajnośc pozostawia wiele do życzenia. Po rozpyleniu go na skórę utrzymuje się ok. 2-3 godzin (jest to woda perfumowana, w porównaniu z innymi jest to mierny wynik). Trzeba go używac kilka razy dziennie , gdy chcemy utrzymac zapach.
    \nZapach podoba mi się niesamowicie, do codziennego stosowania jest idealny, ale ta trwałośc...kiepska.
    \nCzy kupię go ponownie ? Sama nie wiem, jest tyle pięknych zapachów, których chciałabym spróbowac.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten lekki i kobiecy zapach.
  • Zakochałam się w tym zapachu - lekki, wręcz eteryczny, kwiatowo-owocowy zapach jest idealny zwłaszcza na lato, ale najchętniej używałabym go cąły rok. Świetnie pasuje na codzień i na wieczorne wyjścia.

Niestety stosunek ceny do trwałości jest bardzo nieadekwatny i za to odejmuję jedną gwiazdkę. By zapach był wyczuwalny trzeba w ciągu dnia go odnawiać co wpływa na szybkie zużycie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach licealistki..
  • Kupiłam je mojej 17 letniej córce,po błagalnym..mamo proszeI lubię ją czuc gdy koło mnie stanie,całusa na powitanie dostanę a Davidoff otuli mnie swoim tłem.To zapach idealny dla nastolatki,do białego kołnierzyka i torby Adidasadzienny,spokojny,nie duszacy ot z tych lekkich ..Ładny!!!!nie raz jak kolezanki córki przychodza to musze pół godziny wietrzyc mieszanie ,taki duszacy aromat zabija ochote do obcowania z młodzieżą..a Echo jest infantylnie słodkie,więc jak najbardziej dla młodych

Używam tego produktu od: 4 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatne
  • Śliczny zapach taki świezy i bardzo eteryczny, typowy letni dla młodej dziewczyny. Opakowanie atrakcyjne w swojej prostocie i ten odcień różu Z trwałością jest dużo gorzej, trzeba go użyć dość dużo. Mimo wszystko nie żałuję zakupu, tym bardziej, że kupiłam go w promocyjnej cenie.

Używam tego produktu od: trzeci dzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona
  • Zapach piękny, buteleczka cudowna, firma zaufana a jednak zapach bardzo nietrwały. Po ok. 20 min praktycznie go nieczuć. Jestem strasznie zawiedzona bo ogólnie zapachy davidoff są bardzo trwałe. Może dlatwego właśnie nie ma echo na oficjalnej stronie davidoff? Niestety nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego 100ml

Chcesz pochwalić Anettibetti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie intrygujące
  • Zachęciła mnie malina w składzie, dlatego zamierzałam kupić je w ciemno przez internet, na szczęście wcześniej zdarzyło mi się być w perfumerii, gdzie mogłam wypróbowac ten zapach. Muszę z przykrością stwierdzić, że nie czuję tam żadnych malin ani w ogóle żadnych konkretnych nut poza charakterystyczną nutką tanich, słabej jakości perfum, jakie za 15 zł można kupić w sklepiku z kosmetykami. Być może nie jest to nawet zły zapach, ale na pewno nie dla mnie, nie tylko z powodu owej nuty, ale głównie przez swoją banalność, słabą trwałość i nudę. Niezły jest tylko flakonik, choć w prównaniu z innymi, nie powala

Używam tego produktu od: tylko testy
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Intrygujący, acz krótkotrwały
  • To jeden z tych zapachów, z którymi przygoda trwa bardzo krótko...
    Wywąchany w SP, kupiony w promocyjnej cenie, w ślicznym flakonie o pojemności 30 mililitrów... chciałam go mieć, był taki nietypowy... ani zielony (których jestem fanką), ani kwiatowy (których unikam). Woń alkoholu (która wraz z upływem czasu umyka) kojarzy się z okresem młodości, imprezami. I tak jakoś psikałam się nim, psikałam i liczyłam, że między nami coś zaiskrzy. Ale nic z tego... linia we flakonie obniżała się w gwałtownym tempie, po 1) musiałam się mocno spryskać, aby go czuć (a ja głównie dla siebie kupuję zapachy, nie dla otoczenia), po 2) zapach ulatywał bardzo szybko więc w trakcie dnia ponawiałam "aromatyzowanie" ciała.
    Na razie na pewno nie kupię. Nie nadaje się na ciepły okres. Ale nie wykluczam jego ponownego zakupu, bo nie był najgorszy. Pachnie intrygująco, niepowtarzalnie, kupiłam go w fazie totalnego zamroczenia miłosnego, może tak miłość działa na zmysł powonienia? I może znów wtedy się pokochamy - ja i on - Davidoff?

Używam tego produktu od: skończyłam rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lutu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podobał mi się
  • Dostałam je w prezencie, chciałam sobie kiedyś kupić lecz cena nie pozwalała.

+byłam zakochana w tym zapachu, mogłabym psikać się nim codziennie
    +bardzo wydajny !

-nietrwały
    -cena
    -po jakimś czasie jego zapach znudził mi się i był dla mnie wręcz \'\'duszący\'\'

Fajnie było go dostać i wypróbować czegoś w wyższej półki. Niestety nie kupiłabym go już, nawet gdybym miała kupić perfumy w tej cenie.Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić mari00anka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Jakie miłe zaskoczenie, kupiłam perfumy w fajnej cenie w Rossmannie(coś koło 60 zl) otworzyłam,popsikałam i mega pozytyw-perfumy lekkie,rześkie ale na spokojnie będę je nosiła teraz zimą.Według mnie podobne do Puma Create , raczej dla młodych dziewczyn, na codzień do pracy.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej 30 ml

Chcesz pochwalić agulenas82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny zapach
  • Będąc w USA kupiłam go na prezent kuzynce. Zapach mi się podobał, ale wydawał mi się mało przyciągający i bez wyrazu. Po 4 latach tak od niechcenia będąc w perfumerii powąchałam i coś mnie w nim urzekło. Dopiero w kontakcie ze skórą otwiera swoją wielostopniowość.
    Na pierwszy plan przebija się zapach maliny-jest intensywny jak koncentrat malinowy. Dopiero po jakimś czasie staje się delikatny i można wyczuć kwiatowe akordy.
    Mnie osobiście kojarzy się z owocowymi karmelkami brando
    Nawet przy zakupie w ciemno nie można się rozczarować.
    Używam tego produktu od: jakiegoś czasuIlość zużytych opakowań: 50ml w tracie
    Niestety trwałość jest na 4 dużo trzeba się spryskać,żeby pozostał na dłużej niż 3h.

Chcesz pochwalić fliperrka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bezpłciowy i nietrwały
  • nie wiem, co mnie podkusiło, by kupić.
    pewnie promocja w lokalnej drogerii.
    setka za cenę, za którą nie kupiłabym w Polsce 50-tki.
    za grosze, można powiedzieć.
    no i mam.
    potrzebne mi było coś do pracy. kolorek wskazywał raczej na coś łagodnego i subtelnego. zaryzykowałam.

zapach, lekki, kwiatowy... i tyle. trudno jest o nim coś napisać, bo nie jest absolutnie charakterystyczny. mimo że używam go do pracy, nie potrafię powiedzieć o nim nic więcej. nawet w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć jak to on tak naprawdę pachnie.

nieinwazyjny, niekonfliktowy, niewidoczny i bezpłciowy można powiedzieć.
    do pracy z ludźmi idealny.

jeśli użyję go przed wyjściem do pracy, to już po chwili go nie czuję i zapominam, co zapachowego dziś na sobie mam.

nie wiem, kiedy wypsikam tę setkę.
    do tego jeszcze jest nietrwaly

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: setka pierwsza i ostatnia

Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Szukałam perfum na co dzień i znalazłam właśnie Echo, dla mnie fantastyczne.
    Potrzebowałam czegoś lekkiego, dla młodej kobiety, nienachalnego i to jest TO:

+lekkie
    +świeże
    + nie przytłaczają
    + nienachalne
    + nie duszące
    + delikatne
    + kobiece
    + bardzo trwałe

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Dotka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm...
  • Zapach świeży, dobry na wiosnę-lato, jednak bez żadnej rewelacji. Ładny, bo ładny... i nic poza tym. Podobny do wielu innych kwiatowych zapachów. Taki zwyklak na codzień, ale ładny...
    Nie drażni, nie męczy, nie kręci. Czy trwały? Raczej średnio.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Chcesz pochwalić e/milka za czytelną i pomocną recenzję?
  • natrętna malina
  • W minimalistycznym flakonie zagnieździł się malinowy potwór, malinowa nuta zdominowała bowiem, według mnie, inne nuty. Zapach dobry dla nastolatki eksperymentującej dopiero z zapachami, dla mnie zbyt nachalny i jednowymiarowy, płaski. Irytuje mnie ten musujący, huraoptymistyczny róż, żaluję zakupu dokonanego pod wpływem emocji.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe opak. 50 ml

Chcesz pochwalić Dinanika za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwyczajny
  • Jest to zwyczajny zapach na co dzień.
    Sama bym go prawdopodobnie nie kupiła bo mam już innego faworyta ale tak się złożyło, że dostałam w prezencie.
    Zapach nie jest dla mnie ani świeży ani słodki - taki nie drażniący żadnego nosa, raczej słabo wyczuwalny a psiknięty na skórę szybko się ulatnia (trochę dłużej trzyma na ubraniu ale też średnio). Nuty zapachowe trudno oceniać bo każdemu podoba się coś innego aczkolwiek jak dla mnie echo jest bardzo codziennym zapachem, takim neutralnym.
    Zużyję go chętnie ale sama bym się nie zdecydowała na jego zakup.Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Chcesz pochwalić Asia3012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny ale nietrwały
  • Tak jak kolezanka ponizej kupilam perfumy w ciemno jednak mnie zapach mile zaskoczyl. Zapach sam w sobie jest ładny,delikatny. Powiedziałabym, że ten różowy kolor opakowania bardzo do niego pasuje, zapach jest taki miły, przyjemny, delikatny, pudrowy. Jednak jego olbrzymią wadą, jest brak trwałości. Wylewam na siebie litry perfum, a mimo to prawie ich nie czuje.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Gazelaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mdły
  • Kupiłam ten zapach w ciemno idąc tropem Echo Man, który nota bene jest wspaniały.
    Wersja dla kobiet bardzo mnie rozczarowała. Generalnie bardzo lubię wszystkie różowe zapachy, ale ten jest po prostu nijaki, jakby czegoś w nim brakowało. Może to przez fiołek, który dość mocno dominuje, przynajmniej na mojej skórze.
    Trawałość zapachu pozostawia wiele do życzenia a flakon jest dość nieporęczny. Cięzko nacisnąć atomizer i czaem sporo perfum ląduje zwyczajnie na palcu.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

Chcesz pochwalić Ogryzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lekki, delikatny, idealny na dzień. Ciekawy niedrażniący zapach, utrzymujący się dość przeciętnie. Lubię go mieć na półce i co jakiś czas używam. Cena obecnie bardzo przystępna, kupiłam za 100zł w super-pharm.

Chcesz pochwalić kasiapoznan1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nuda, panie dzieju
  • Moja mama i ja mamy podobny gust w kwestii perfum, więc podczas odwiedzin czasem wymieniamy się flakonikami. Tak było w przypadku Echa. Mama kupiła je, bo nie mogła znaleźć swoich ulubionych perfum, a kiedy udało się jej na nie trafić, bez żalu oddała mi Davidoffa. Mnie na pierwszy rzut oka spodobał się flakonik - prosty i dyskretny.

Zaznaczam na wstępie, iż nie jestem fanką tej marki, bo wszystkie perfumy mają w sobie jakąś taką drażniącą nutkę, która dyskwalifikuje je już na wstępie.

Kiedy spryskałam nadgarstek Echem byłam mile zaskoczona, bo nie poczułam tego, co zwykle. Czekałam na to, co będzie dalej. Może nie spodziewałam się rewolucji, ale chociaż ewolucji. A tu nic. Na początku Echo jest musujące i soczyste. Niemal czuję bąbelki uderzające mnie w nos podczas popijania owocowego drinka. Pomyślałam, że zapowiada się szampańska zabawa, ale dalej zamiast eksplozji fajerwerki gasną, bledną i pojawiają się liche, anemiczne kwiatki. Gdzieś tam w tle błąka się owocowa nuta, lecz są to już przejrzałe owoce bez świeżości i soku. I tak Echo trwa do samego końca.

Trwałość perfum jest często kwestią indywidualną. Na mnie ten zapach utrzymuje się cały dzień. Niestety, jest to faktycznie echo woni, która mogła być ciekawa i intrygująca, a jest wtórna, banalna. Takich perfum na rynku jest całe mnóstwo. Nie zwracają uwagi, nie przeszkadzają, nie zachwycają. Nuda, panie dzieju!

Używam tego produktu od: od sierpnia zmagam się z połową 50 ml
    Ilość zużytych opakowań: połowa 50 ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ljubljana za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • moim zdaniem są to najlepsze perfumy jakie miałam.
    wiadomo że firma echo nie zalicza się do najtańszych ale to dobrze wydane pieniądze.

mają śliczny zapach, taki bardzo kobiecy.
    szkoda tylko że jak już wszyscy tutaj pisali i się z tym zgodzę : szybko się ulatnia niestety ..
    ale polecam jak najbardziej!

Chcesz pochwalić Azelciaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • BOSKI
  • Zapach jest BOSKI, bardzo kobiecy a co najważniejsze podoba się każdemu mężczyźnie, zawsze pytają się mnie czym pachnę Używam go od 4 lat. Nigdy z niego nie zrezygnuję! pozdrawiam i polecam

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: 10 albo i więcej

Chcesz pochwalić kamx za czytelną i pomocną recenzję?