Davidoff, Echo Woman EDP

Powiększ Davidoff, Echo Woman EDP

Zgłaszająca osoba: Pstryczek

Kobiecość jest znowu w modzie. Nowy zapach Davidoff 'Echo Woman' zachęca kobiety, aby kierowały się głosem serca... Inspiracją dla zmysłowej i lekkiej kompozycji stała się nuta grappy, której intensywność łagodzi białe piżmo, a jej pociągający charakter podkreśla soczysta malinowa granita. Klasyczne nuty kwiatowe irysa nadają całości charakter ponadczasowy i wyjątkowo kobiecy, zaś ambra i fioletowy kwiat oxalis są nowoczesne i delikatnie uwodzące. Pierwsze wrażenie to oszałamiające bogactwo różu. Opakowanie perfum jest utrzymane w kolorze malinowym. Flakon projektu Karima Rashida przypomina kamień - talizman, o idealnie gładkiej powierzchni. Idź za głosem serca.

Nuty zapachowe: irys, fiołek, grappa, białe piżmo, ambra, oxalis, malinowa granita.

• Zbyt słabe
  • Kolor zapachu jest piękny i można je kupić bardzo tanio w internecie.

Jednak zapach ten jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo słaby niezależnie od tego jak dużo go na siebie wylejesz. Perfumy te są całkiem łądne, podobne do Caroliny Herrery Chic z nutą mango jednak mniej słodkie.

Mimo wszystko są one tak słabe, że uważam, iż jest to strata pieniędzy. Muszę przyznać, że w tych czasach projektanci zapominają dodać trochę zapachu do alkoholu, któy zamykają we falkoniku. Niby w tych perfumach zapach się pojawia, tak jak powiedziałam jest całkiem miły ale ciągle zbyt słaby.

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulotna malina
  • Krótko i na temat.
    Zapach jest bardzo charakterystyczny, tak charakterystyczny, że każda osobą która się z nim zapoznała na pewno rozpozna na ulicy jego nosicielkę. Gdyby jeszcze nie był tak popularny byłoby to jego zaletą.
    Jeśli chodzi o plusy, jest bardzo rześki, świeży, ma bardzo estetyczne opakowanie.
    Czuć maliny ale nie słodkie ale raczej takie ozonowe. Poprawia nastrój, jak dla mnie idealny na wiosnę
    Największą jego wadą jest niestety trwałość, na mój nos to góra dwie godziny.
    Doceniam pomysłowość twórcy zapachu jednak sam zapach nie należy do moich ulubieńców, moja 30stka stoi praktycznie nietknięta.

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Forestus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Winogronowe echo
  • Delikatna, rozwodniona kompozycja, w którym pierwsze skrzypce gra winogrono, a fiołek tylko akompaniuje. Nie wyczuwam nuty irysa. Bardzo słaba trwałość (około 2 godzin) sprawia, że trudno mi uwierzyć, iż jest to woda perfumowana. Flakon piękny, minimalistyczny.Używam tego produktu od: SporadycznieIlość zużytych opakowań: Próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cosmetix za czytelną i pomocną recenzję?
  • <333
  • Jestem ogromną, ogromną fanką perfum.
    W tych zakochałam się od pierwszego powąchania...
    Są świeże, lekkie, owocowe, pozytywne. Cudowne!
    Pierwsze co wyczułam, to arbuz.
    Jednakże po przeczytaniu nut nigdzie nie zauważyłam arbuza... Może więc to grappa daje podobny do arbuza aromat?

Tak czy siak zapach jest wspaniały, lekki i świeży.

Niestety trwałość ma znikomą, a jeśli jest zapachem drogim, to naprawdę producent powinien być zobowiązany do zapewnienia odpowiedniej trwałości.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml w trakcie

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...i się ulotnił.
  • Nadeszła wiosna i poszukiwania lekkich perfum. Wybór padł na Echo. Bardzo delikatny kwiatowy zapach z lekką nutką owocową . Rozpylając go czujemy niesamowite orzeźwienie.
    \nFlakonik prosty, wygodnie leży w dłoni. Atomizer dobrze rozpyla produkt.
    \nNiestety nie jest on trwały, a "co za tym idzie", wydajnośc pozostawia wiele do życzenia. Po rozpyleniu go na skórę utrzymuje się ok. 2-3 godzin (jest to woda perfumowana, w porównaniu z innymi jest to mierny wynik). Trzeba go używac kilka razy dziennie , gdy chcemy utrzymac zapach.
    \nZapach podoba mi się niesamowicie, do codziennego stosowania jest idealny, ale ta trwałośc...kiepska.
    \nCzy kupię go ponownie ? Sama nie wiem, jest tyle pięknych zapachów, których chciałabym spróbowac.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten lekki i kobiecy zapach.
  • Zakochałam się w tym zapachu - lekki, wręcz eteryczny, kwiatowo-owocowy zapach jest idealny zwłaszcza na lato, ale najchętniej używałabym go cąły rok. Świetnie pasuje na codzień i na wieczorne wyjścia.

Niestety stosunek ceny do trwałości jest bardzo nieadekwatny i za to odejmuję jedną gwiazdkę. By zapach był wyczuwalny trzeba w ciągu dnia go odnawiać co wpływa na szybkie zużycie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach licealistki..
  • Kupiłam je mojej 17 letniej córce,po błagalnym..mamo proszeI lubię ją czuc gdy koło mnie stanie,całusa na powitanie dostanę a Davidoff otuli mnie swoim tłem.To zapach idealny dla nastolatki,do białego kołnierzyka i torby Adidasadzienny,spokojny,nie duszacy ot z tych lekkich ..Ładny!!!!nie raz jak kolezanki córki przychodza to musze pół godziny wietrzyc mieszanie ,taki duszacy aromat zabija ochote do obcowania z młodzieżą..a Echo jest infantylnie słodkie,więc jak najbardziej dla młodych

Używam tego produktu od: 4 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatne
  • Śliczny zapach taki świezy i bardzo eteryczny, typowy letni dla młodej dziewczyny. Opakowanie atrakcyjne w swojej prostocie i ten odcień różu Z trwałością jest dużo gorzej, trzeba go użyć dość dużo. Mimo wszystko nie żałuję zakupu, tym bardziej, że kupiłam go w promocyjnej cenie.

Używam tego produktu od: trzeci dzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona
  • Zapach piękny, buteleczka cudowna, firma zaufana a jednak zapach bardzo nietrwały. Po ok. 20 min praktycznie go nieczuć. Jestem strasznie zawiedzona bo ogólnie zapachy davidoff są bardzo trwałe. Może dlatwego właśnie nie ma echo na oficjalnej stronie davidoff? Niestety nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego 100ml

Chcesz pochwalić Anettibetti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie intrygujące
  • Zachęciła mnie malina w składzie, dlatego zamierzałam kupić je w ciemno przez internet, na szczęście wcześniej zdarzyło mi się być w perfumerii, gdzie mogłam wypróbowac ten zapach. Muszę z przykrością stwierdzić, że nie czuję tam żadnych malin ani w ogóle żadnych konkretnych nut poza charakterystyczną nutką tanich, słabej jakości perfum, jakie za 15 zł można kupić w sklepiku z kosmetykami. Być może nie jest to nawet zły zapach, ale na pewno nie dla mnie, nie tylko z powodu owej nuty, ale głównie przez swoją banalność, słabą trwałość i nudę. Niezły jest tylko flakonik, choć w prównaniu z innymi, nie powala

Używam tego produktu od: tylko testy
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij