Davidoff, Echo Woman EDP

Powiększ Davidoff, Echo Woman EDP

Zgłaszająca osoba: Pstryczek

Kobiecość jest znowu w modzie. Nowy zapach Davidoff 'Echo Woman' zachęca kobiety, aby kierowały się głosem serca... Inspiracją dla zmysłowej i lekkiej kompozycji stała się nuta grappy, której intensywność łagodzi białe piżmo, a jej pociągający charakter podkreśla soczysta malinowa granita. Klasyczne nuty kwiatowe irysa nadają całości charakter ponadczasowy i wyjątkowo kobiecy, zaś ambra i fioletowy kwiat oxalis są nowoczesne i delikatnie uwodzące. Pierwsze wrażenie to oszałamiające bogactwo różu. Opakowanie perfum jest utrzymane w kolorze malinowym. Flakon projektu Karima Rashida przypomina kamień - talizman, o idealnie gładkiej powierzchni. Idź za głosem serca.

Nuty zapachowe: irys, fiołek, grappa, białe piżmo, ambra, oxalis, malinowa granita.

• kwiatowa fala uderzeniowa
  • Nazwa nie przystaje do charakteru tej wody toaletowej. Kolor za to doskonale go oddaje.

Nie jest to wcale zapach lekki i zwiewny jak echo. Przeważają w nim kwiatki i to takie różowe. Dominują fiołki i coś kojarzącego się z peonią. Prawdopodobnie jest to irys, którego zapachu dobrze nie znam.
    Maliny, które bez wątpienia znajdują się w tej kompozycji, są przywalone własnie takim bukietem.
    Efekt finalny: woda odurza kwiatami, jest wyrazista i trochę dusząca.

Echo przywodzi mi na myśl lekko zmrożony, słodkawy koktajl podany w różowym szkle.
    Siedzę sobie z tym kieliszkiem w ogrodzie. Jest duszno, słońce wali po oczach, a nad moją głową, zwabiona słodyczą drinka, lata natrętna osa. Wkurzam się i wracam do domu. Koktajlu ze sobą nie zabieram. Tak czuję Echo

Trwałość: zaskakująco dobra
    Butelka: fajowa, ale co z tego?

Używam tego produktu od: 1, 5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno - 50 ml + body deo spray 100 ml (zestaw upominkowy)

Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Może kiedyś
  • Dostałam ten perfum w prezencie. Zapach jest ładny, świeży, delikatny. Niestety nie jest trwały. U mnie wytrzymuje do 2 godz. Można kupić lepsze perfumy i trwalsze za taką cenę. Nie wiem czy skusiłabym się na zakup tego zapachu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _black_witch_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadły mi do gustu
  • Lekkie, zwiewne? Nic z tych rzeczy, mam zupełnie inne odczucia. Zapach choć dość delikatny, jest jednak bardzo ciężki i duszący, migrenogenny wręcz. Wyczuwam przede wszystkim mdłe kwiaty w towarzystwie nachalnej słodyczy i męczącego irysa.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeży, kobiecy
  • Ten zapach dostałam w prezencie od taty. Wcześniej w zasadzie nigdy o nim nie słyszałam. Miłe zaskoczenie. Jak dla mnie kobiecy, świeży i.. arbuzowy! Nie wiem dlaczego, ale wyczuwam w nim głównie arbuza. Daje cztery gwiazdki, bo wole mocniejsze zapachy, ale ten jest dla mnie idealny na codzień.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Chcesz pochwalić imfancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwsza trójka zapachów.
  • ukochane perfumy. wspaniały, subtelny acz słodki zapach.
    trwałość - subtelna co nie oznacza, że zapach się ulatnia. on się czai, we włosach. przy lekkim potrząśnieciu włosami uwalnia się i czaruje...

podoba mi się flakon, który nie jest może fantazyjny.
    niestety, zdrapuje się z niego napis no i brakuje zabezpieczenia w postaci skuwki.
    noszę perfumy niedbale wrzucone do torebki i bywa to kłopotliwe, gdy ulewają się z opakowania prosto w podszewkę...

Używam tego produktu od: na przestrzeni kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 50 ml

Chcesz pochwalić fuszin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt słabe
  • Kolor zapachu jest piękny i można je kupić bardzo tanio w internecie.

Jednak zapach ten jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo słaby niezależnie od tego jak dużo go na siebie wylejesz. Perfumy te są całkiem łądne, podobne do Caroliny Herrery Chic z nutą mango jednak mniej słodkie.

Mimo wszystko są one tak słabe, że uważam, iż jest to strata pieniędzy. Muszę przyznać, że w tych czasach projektanci zapominają dodać trochę zapachu do alkoholu, któy zamykają we falkoniku. Niby w tych perfumach zapach się pojawia, tak jak powiedziałam jest całkiem miły ale ciągle zbyt słaby.

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulotna malina
  • Krótko i na temat.
    Zapach jest bardzo charakterystyczny, tak charakterystyczny, że każda osobą która się z nim zapoznała na pewno rozpozna na ulicy jego nosicielkę. Gdyby jeszcze nie był tak popularny byłoby to jego zaletą.
    Jeśli chodzi o plusy, jest bardzo rześki, świeży, ma bardzo estetyczne opakowanie.
    Czuć maliny ale nie słodkie ale raczej takie ozonowe. Poprawia nastrój, jak dla mnie idealny na wiosnę
    Największą jego wadą jest niestety trwałość, na mój nos to góra dwie godziny.
    Doceniam pomysłowość twórcy zapachu jednak sam zapach nie należy do moich ulubieńców, moja 30stka stoi praktycznie nietknięta.

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Forestus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Winogronowe echo
  • Delikatna, rozwodniona kompozycja, w którym pierwsze skrzypce gra winogrono, a fiołek tylko akompaniuje. Nie wyczuwam nuty irysa. Bardzo słaba trwałość (około 2 godzin) sprawia, że trudno mi uwierzyć, iż jest to woda perfumowana. Flakon piękny, minimalistyczny.Używam tego produktu od: SporadycznieIlość zużytych opakowań: Próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cosmetix za czytelną i pomocną recenzję?
  • <333
  • Jestem ogromną, ogromną fanką perfum.
    W tych zakochałam się od pierwszego powąchania...
    Są świeże, lekkie, owocowe, pozytywne. Cudowne!
    Pierwsze co wyczułam, to arbuz.
    Jednakże po przeczytaniu nut nigdzie nie zauważyłam arbuza... Może więc to grappa daje podobny do arbuza aromat?

Tak czy siak zapach jest wspaniały, lekki i świeży.

Niestety trwałość ma znikomą, a jeśli jest zapachem drogim, to naprawdę producent powinien być zobowiązany do zapewnienia odpowiedniej trwałości.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml w trakcie

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...i się ulotnił.
  • Nadeszła wiosna i poszukiwania lekkich perfum. Wybór padł na Echo. Bardzo delikatny kwiatowy zapach z lekką nutką owocową . Rozpylając go czujemy niesamowite orzeźwienie.
    \nFlakonik prosty, wygodnie leży w dłoni. Atomizer dobrze rozpyla produkt.
    \nNiestety nie jest on trwały, a "co za tym idzie", wydajnośc pozostawia wiele do życzenia. Po rozpyleniu go na skórę utrzymuje się ok. 2-3 godzin (jest to woda perfumowana, w porównaniu z innymi jest to mierny wynik). Trzeba go używac kilka razy dziennie , gdy chcemy utrzymac zapach.
    \nZapach podoba mi się niesamowicie, do codziennego stosowania jest idealny, ale ta trwałośc...kiepska.
    \nCzy kupię go ponownie ? Sama nie wiem, jest tyle pięknych zapachów, których chciałabym spróbowac.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?