Rossmann, Rival de Loop, Creamy Lipstick (szminka do ust)

Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Creamy Lipstick (szminka do ust)

Zgłaszająca osoba: tea

Kremowa szminka do ust, dostępna w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Cena: 9,99 zł

• Rewelacja - 107 (przępiękna fuksja^^)
  • Dałam za nią w niemieckim Rossmannie w promocji całe 1,69

Wybrałam sobie przepiękny, niezwykle intensywny kolor fuksji - 107.

Opakowanie jest baaardzo eleganckie i solidne - nie otwiera się samo, nie łamie - wygląda jak szminka za 200 zł

Kolor na ustach piękny - trzeba samemu zobaczyć żeby się przekonać!!! Utrzymuje się bardzo długo.

Szminka łatwo się nakłada, jest dość "sucha", nie tłusta. Nie ma zapachu ani smaku - jest neutralna i bardzo dobrze!

Nie wysusza, ale i nie nawilża ust - neutral Najlepiej oczywiście nakładać ją na nawilżone, gładkie usta (zresztą jak każdą szminkę).

Nie podkreśla skórek.

Jestem z niej meeeega zadowolona i uważam, że nie trzeba wydawać kokosów na te wszystkie Mac'i, Chanele czy Diory, bo głównie płacimy za markę i renomę, a nie za sam produkt.

Za około 8 zł mam rewelacyjną jakość, przyjemność stosowania i spokój ducha, że nie ogołociłam połowy zawartości portfela

POLECAM

(z poprzenich recenzji domyśliłam się, że wcześniej jakość tych szminek była chyba gorsza... Tu w Niemczech przynajmniej są one rewelacyjne i dużo Niemek jest z nich baaaardzo zadowolonych)

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Chcesz pochwalić Kaja1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Miałam kolor 52 Berlin

+dość wydajna
    +ładne opakowanie.
    +nie wysusza bardzo ust, ale też ich nie nawilża
    +trwała
    +nie podkreśla bardzo suchych ust.
    +nie ma nieprzyjemnego zapachu, więc jak się ją przypadkiem zje z ust to nie ma tragedii
    -troszeczkę niemiły zapach, takiej pomadki za 3 zł

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kot Kotkowaty za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze sie trzyma
  • Jakis czas firma zmianila opakowania na szare, potem na czarne, do tego zmieniono sklad tych pomadek. nie zawieraja one oleju mineralnego, a i jesi dobrze pamietam parabenow. Jedynie co sie nie zmienilo to ich dosc sucha konsystencja. Mialam i w szarym opakowaniu i niedawno zakupilam inny odcien w czarnym opakowaniu. Pomadki sa dosc suche, chodz bez problemu mozna je nalozyc na usta prosto ze sztyftu. Nie maja smaku i przez swoja suchosc dobrze sie trzymaja. O cieplej porze roku jest to dla nie ok, ale jak przychodza chlody... no niestety moje usta lubia wysychac i ja lubie kremowe odzywcze pomadki, ktore przy okazji nadania im koloru, dodotakowo chronia usta. Przy tej pomadke musze wtedy uzyc pod spod pomadki pielegnacyjnej.
    Zmiany opakowan i skladow wyszly tym pomadka na dobre, bo nie ma juz opisywanego wczesniej przez inne wizazanki zlego smaku pomadki. Same niemieckie konsumentki wypowiadaja sie bardzo dobrze o tej pomadce. Doceniaja jej trwalosc, a jak ktos potrzebuje odzywczej konsytencji uzywaja pod spod pomadek pielegnujacych. Te same plusy i ja odnotowalam, ale jednak ciagle bawienie sie z dwiema pomadkami... nie zawsze jest mi to na reke. Bylo by milo gdyby RdL pomyslal o pomadce ktora naprawde jest taka jak jej nazwa czyli cudnie kremowa, odzywcza i chroniaca usta przed zimnem, a przy okazji nadawala by naszym ustom kolor. Przez to ze pomadka nie chroni suchych ust przez chlodem odejmuje jedna gwiazdke, bo reszta to same zalety.

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie...
  • hm.... zachecila mnie niska cena... a jednak najczesciej jest tak, ze niska cena, niska jakosc.
    w sumie kolor bardzo fajny, ale szybko schodzi z ust i uwydatnia pekniecia ust.

Używam tego produktu od:miesiaca

Chcesz pochwalić linve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Plus za - cenę ( prawie za darmo)
    Plus za - kolorki (dużo na prawdę ładnych odcieni)

i to tyle z plusów : D

Bez dosmarowywania się BeBe nie da rady tego używac. Wysusza usta.. jest taka jakaś.. twarda. Nieprzyjemnie się ją używa - śmiesznie to zabrzmi, ale czuję sie jakbym malowała usta ... ziemniakiem. Jeśli chodzi o trwałośc, to powiem szczerze - wytrzymała u mnie dłużej niż kilka Avonów czy LOreali... chyba dlatego, że nie jest smaczna : D

Tak więc podsumowujac - warto kupic dla koloru i potem lekko podrasowac kremami czy błyszczykami, ale osobiscie jesli ją zgubię płakała nie będę...

Używam tego produktu od: hmm... hmmm....
    Ilość zużytych opakowań: poki co - zero

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zeta Zeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie szminka
  • Mam odcień 02 - złocisty beż. Kupiłam ją dla koloru.
    Szminka nie ma właściwości pielęgnacyjnych - w związku z tym podkreśla niedoskonałości ust. Trochę też wysusza. Nakładam ją na usta wcześniej pociągnięte Bebe - i efekt jest nawet, nawet...
    Wydajna, rozporwadza się dośc łątwo.
    Szkoda - gdyby miała składniki nawilżające i pielęgnacyjne, to mogłaby być naprawdę fajną szminką. Plus za duży wybór kolorów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić allmode za czytelną i pomocną recenzję?
  • No w miarę
  • Mam bardzo ciemną, taką bordo. W sumie nie mam doświadczenia ze szminkami, ale wydaje mi się że długo sie trzyma. Ma intensywny kolor, niestety przesusza usta Konsystencja jest fajna-taka zwięzła i nie muszę używać konturównki, bo nie wypływa poza obręb warg. Jest ok ale niczym szczególnym nie zwala z nóg. Ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adagryfice za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • Jak wiele recenzentek skusiłam się na kolor 02 - ładny i maznęłam się testerem - kolor delikatny lekko błyszczący wydawało się że nie wysuszy ust. Niestety trzeba kilka razy pociągnąć usta szminką żeby zobaczyć jakiś efekt, dodatkowo usta wyglądają na spierzchnięte i przesuszone. Ostatecznie ujdzie jako podkład pod błyszczyk. A szkoda bo kolorek i sam wygląd pomadki zachęa do kupna.
    Co dla innych pomadek jest plusem tutaj moze być minusem - bardzo wydajna!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Chcesz pochwalić żurawinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • eee tam
  • Podobał mi się w niej zapach i kolor,miałam jasny róż.Jest mało widoczna na ustach i można robić poprawki bez lusterka,ale ogólnie to żadna rewelacja.Nie ma właściwości pielęgnacyjnych i nie jest trwała.

Nabyłam ją już dawno,kiedy dopiero zaczynałam przygodę ze szminkami i nie mam zamiaru do niej wracać.

Używam tego produktu od:nie używam
    Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Chcesz pochwalić Nati femme fatale za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepska
  • Ja mam odcien 02 taki zloty bezyk. Kupilam jak wszystko do ust ze wzgledu na kolor, no i cene, bo nie chce wydawac za duzo pieniedzy na eksperymenty. Szminka jest bardzo twarda, wysusza i zbiera sie w zalamaniach. Trwalosc tez niezbyt porazajaca. Zaplacilam za nia jakies 6zl, wiec nie zaluje, ale tez nie kupie jej ponownie.

Używam tego produktu od:

Chcesz pochwalić dotka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Rzadko używam szminek, więc nie mam dużego porównania .
    Niemniej jestem zadowolona z tej pomadki - nie wysusza (a nawet lekko nawilża), nie zbiera się w załamaniach, nie ściera. Super trwała też nie jest, ale czego oczekiwać po takiej cenie - kupiłam ją za ok. 3 zł. Mam kolor - 02, który daje naprawdę ładny, lekko złoty efekt.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ally83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie oczarowuje
  • Kupiłam jakiś czas temu (w promocji za około 6 zł) Creamy Lipstick nr 19 - ciemna śliwka. PLUSY: bardzo nieznaczny, przyjemny zapach; kremowa; ładne opakowanie; nie kruszy się ani nie zniekształca na końcówce; rozprowadza się raczej dobrze. MINUSY: nietrwała; nie urzeka (czegoś jej brakuje); nie daje ustom dodatkowych korzyści - typu nawilżenie (mi lekko przesuszyła usta); po jej nałożeniu usta wyglądają źle. Przed jej nałożeniem, warto jest zadbać o usta (nawilżyć; użyć pomadki ochronnej), chociaż niestety niewiele to daje. PODSUMOWUJĄC: można się w nią zaopatrzyć i mieć jako szminkę "do noszenia w kieszeni/torebce".

PS. znalazłam jednak dla niej świetne zastosowanie (dokładnie dla mojego numeru 19) - bardzo dobrze się sprawdza jako cień do powiek - wyrazisty, bardzo trwały (10 godzin), lekko metaliczny, błyszczący, typowo wieczorowy. Nakładam szminkę na powieki aplikatorem do cieni lub pędzelkiem i efekt jest świetny. Jak na cień w sztyfcie za tą cenę i w tym kolorze jest super - 4 gwiazdki dla szminko-cienia.

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba jakość
  • Szminka sama w sobie jest średnia. Pomimo ładnego koloru (nr 31) to tak naprawde nie jest rewelacyjna. Słabo trzyma się na ustach, jest sucha, wyglada jak podklad na ustach do tego ściera się tworząc białe "otoczki". Moze gdyby nawilżala to byloby lepiej jednak dla mnie to nic fantastycznego.

Nie polecam

Chcesz pochwalić natasha18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lipa Wszech Czasów
  • Jeszcze nigdy nie malowałam się tak tandetną pomadką! Mama kupiła ale nawet ona nie dała rady tego badziewia znieść Próbowała mi to "coś" wcisnąć... Pare razy się umalowałam. Pomadka ma suchą konsystencję, nierównomiernie się rozprowadza, w niektórych miejcach nie ma jej w ogóle, w innych jest zbyt gruba warstwa... Śmierdzi, wysusza i jest odrażająca! Bleeee... Próbowałam na krem nawilżający, próbowałam na nią nałożyć wazelinkę lub błyszczyk... Ale i tak jest do niczego Lepiej dołożyć parę złotych, kupić jakąś fajniejszą pomadeczkę i używać jej z przyjemnością!

Ilość zużytych opakowań: mama miała jedno i ani ona ani ja nie chciałyśmy na nie patrzeć

Chcesz pochwalić Moonlight za czytelną i pomocną recenzję?
  • sam kolor nie wystarczy
  • Recenzja: Jedynymi plusami tych pomadek są cena i szeroka gama kolorów i to naprawdę ładnych. Ja wybrałam kolor, którego bardzo długo szukałam, czyli 25-brudny róż matowy. Super. Niestety po nałożeniu cały czar prysł. Szminka jest za twarda, ma okropny zapach i smak. Używam jej bardzo rzadko i koniecznie z błyszczykiem, żeby choć trochę nawilżyć usta (a chciałam jej używać samej dla tego matu właśnie, ale się nie da). Po samej pomadce usta są strasznie wysuszone. Opakowanie przyzwoite. Nie sądzę abym do niej jeszcze kiedyś wróciła.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 3 miesięcy / 1

Chcesz pochwalić karo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od biedy ujdzie
  • Recenzja:

Niska cena i duzy wybor kolorow skusily mnie do kupna tej szminki. Opakowanie - takie sobie. Konsystencja w porzadku. Szminka ma jednak okropny smak i zapach, co powoduje duzy dyskomfort no i niestety bardzo szybko sie sciera.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić lobuziaczka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • dobra
  • Recenzja: tania jak barszcz kolory są ładne, nasycone. na ustach wygląda bardzo ładnie (ja mam akurat mocno nasycocną czerwoną i jestem bardzo zadowolona). ma przzyjemną konsystencję. pachnie bardzo delikatnie - na ustach jej w ogole nie czuć. ma calkiem ładne opakowanie.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań1.

Chcesz pochwalić cdz za czytelną i pomocną recenzję?
  • co za paskuda
  • Skusiłam się ładnym kolorem, niską ceną (10 zł) oraz eleganckim opakowaniem (sam napis "Rival..." szybko się ściera, ale nasadka nie pęka itp.). Mam odcień 25, czyli delikatny, matowy róż. Niedługo potem zakupiłam jeszcze jedną w promocji za 5 zł. I po co mi to było?
    Moje główne zastrzeżenia: sztyft jest zbyt twardy, pomadka wysusza usta. Gdy usta są spierzchnięte podkreśla najmniejsze skórki.
    Nieźle pokrywa usta kolorem, trwałość dobra, nie klei się.
    Pachnie niby klasycznie, ale jakoś nieprzyjemnie, jest wydajna.
    Nie przekonała mnie do siebie niczym. Nie mam przyjemności z jej używania, a pomadka ma mi ją akurat zapewniać.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kupiłam 2, zużyłam niewiele i wyrzuciłam

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Recenzja: Kupiłam kolor intensywnie pomarańczowy 06 zachęcona niską ceną, inne firmy nie mają takiego wyboru intensywnych kolorów, a chciałam sprawdzić jak mi w tym pomarańczu będzie. kolorem jestem zachwycona! Konsystencja też jest ok, ale moim zdaniem nie rozprowadza się gładko, lecz więcej wchodzi w linie na ustach i to mi w niej lekko przeszkadza. Jestem z zakupu w sumie b. zadowolona - niska cena pozwala na przerestowanie koloru, ale następnym razem pójdę z nią jako z wzorem żeby kupić szminkę w takim samym kolorze ale pozwalającej na bardziej równomierne rozkładanie na ustach.

Używam tego kosmetyku od TYGODNIA.

Chcesz pochwalić Woda za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • I znowu nie to..
  • Recenzja: Kupiłam sobie odcień 30 (od razu wpadł mi w oko) taki beżowy, cielisty, matowy. Aż mi się ręce trzęsły przy pierwszej aplikacji, bo tak mnie cieszył ten zakup. Tania, kolor idealny, ładne opakowanie.. No i niestety, zawiodłam się.. Szminka jest twarda, źle się prowadzi po skórze, zbiera się w załamaniach skóry, usta wcale nie wyglądają ładnie. Są jak spierzchnięte, a to mi się raczej nie zdaża przy moim olbrzymim zastępie pomadek i błyszczyków ochronnych. Położona na "gołe" usta wygląda brzydko, położona na warstwę balsamu-waży się i roluje..
    Nie polubię jej. na razie noszę ją w torebce, ale pewnie niedługo o niej zapomnę zupełnie. Szkoda.

Używam tego kosmetyku od tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tea za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • bardzo sympatyczna pomadka, jedyna obecnie w mojej kosmetyczce.Jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia 02.Pomadka nie jest tłusta i bardzo miękka, jest taka średnia,ani twarda ani mjiękka,ale kremowa,równomiernie się ją nakłada.Mój odcien jest z miką i masa perłową w kolorze bladej brzoskwini lekko opalizujace w stronę rozbielonego złota,Dobrze odżywia,w miarę trwała.Ma ładne opakowanie wydajna
    Używam tego kosmetyku od wrzesnia/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sarimatha za czytelną i pomocną recenzję?