Elizabeth Arden, Bye Lines, Anti-Wrinkle Serum (Serum przeciwzmarszczkowe)

Powiększ Elizabeth Arden, Bye Lines, Anti-Wrinkle Serum (Serum przeciwzmarszczkowe)

Zgłaszająca osoba: Jennifer_

Serum Elizabeth Arden opóźnia powstawanie zmarszczek, szarości, zwiotczenia. Jest idealny dla kobiet, którym nie wystarcza już codzienny krem nawilżający, a nie muszą uciekać się do działających superintensywnie kremów przeciwzmarszczkowych, liftingujących czy innych. Serum to zawiera olejek z nasion ogórecznika i z nasion kolendry oraz lipid naturalnie występujący w skórze oraz pochodną witaminy A. Bye Lines wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka, podnosząc w ten sposób poziom nawilżenia, a także uelastycznia i ujędrnia skórę, wygładzając zmarszczki. Należy nakładać go codziennie przed użyciem dotychczas stosowanego kremu nawilżającego.

Skład: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Squalane, Isostearic Acid, Coriander Oil (Coriandrum Sativum), Pentylene Glycol, Ceramide 6-II, Borage Seed Oil (Borago Officinalis), Retinyl Linoleate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Phytosphingosine, Fragrance (Parfum) (01.07.2008)

Cena ok. 250zł / 30ml

• Ciężkawy
  • Mam go od prawie roku i nie bardzo używam. Zaaplikowany na całą twarz powoduje błyszczenie strefy T. Ma przyjemny, lekko ziołowy zapach, ale konsystencja lepsza jest jednak do cer suchych, a moja do nich nie należy. Nie zauważyłam upiększających rezultatów tuż po zastosowaniu, ani też na dłuższą metę, choć przyznam się bez bicia, że nigdy nie stosowałam go dłużej niż tydzień pod rząd; raczej sporadycznie. Pomijając mój brak systematyczności, zaznaczyć należałoby również, że efekty działania serum mają prawo być bardziej zapobiegawcze, niż doraźne. Podsumowując: kupiłam, wypróbowałam, i nie zostałam uwiedziona

Używam tego produktu od: 10 m-cy, sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Chcesz pochwalić Marcelinka za czytelną i pomocną recenzję?