Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Powiększ Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych,  zniszczonych i farbowanych

Zgłaszająca osoba: hair

Do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, przywraca włosom połysk. Prowitamina B5 reguluje prawidłową wilgotność włosów, zwiększa ich objętość. Maska regeneruje strukturę zniszczonego włosa i odżywia. Włosy odzyskują połysk, elastyczność, sprężystość, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral. (25.03.2008)

• Całkiem w porządku
  • Może nie jest to jakiś cudowny środek, ale dość dobrze radził sobie z moimi włosami. Po dłuższym trzymaniu maski na włosach, szczególne pod ręcznikiem, włosy były gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku. Zapach dość specyficzny. Używałam jej też czasem jako zwykłej odżywki i dawała radę. Kupiłam w Simply za grosze, chyba 5 zl.

Używam tego produktu od: Ok. 3 miesiące

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście, świetna!
  • Bardzo, bardzo przyjemna maska, wygodna w użyciu, w lekkim opakowaniu z cienkiego plastiku z zakrętką.
    Biała, dość rzadka, ale nie spływa z włosów, szybko się ją nakłada i równie szybko spłukuje.
    Zapach nie odstrasza, ale na pewno nie zachwyca. Na szczęście na włosach jest prawie niewyczuwalny.
    Efekt?
    Wyraźnie zmiękcza włosy, stają się gładsze, bardziej zdyscyplinowane i miękkie, a wszystko to bez silikonów.
    Już podczas spłukiwania włoski stają się przyjemnie lejące, mięciutkie, wspaniałe
    Warto maskę potrzymać na włosach trochę dłużej, ok. pół godziny, pod czepkiem. Wtedy działa najlepiej.
    Polecam wszystkim przynajmniej spróbować, bo 5 zł to prawie nic, a można się miło zaskoczyć

Ilość zużytych opakowań: 4 (po ok. 250 ml)

Chcesz pochwalić mrsellegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i dobra!
  • Maska o prostym i krótkim składzie, u mnie idealnie sprawdza się do stosowania co 2 dni. Nie posiadam na głowie loczków afro ale mam mocno falowane włosy które również potrzebują nawilżenia, moja czupryna bardzo ją polubiła

PLUSY:
    - tania (ok 6 zł),
    - poręczne opakowanie,
    - lekki, przyjemny i niedrażniący zapach,
    - konsystencja kremu,
    - nie spływa z włosów,
    - łagodny i przyjemny skład,
    - maska świetne się sprawdza jako baza,
    - nie obciąża włosów,
    - znacznie p0prawia skręt moich włosów

MINUSY:
    Jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 (240 ml) w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Owieczka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ukochana maska
  • Uwielbiam ja i ubolewam nad tym, ze u mnie w woj, swietokrzyskim nie ma Auchan. Uwielbiam rowniez jej siostre odzywke gdyz tworza one dla mnie duet idealny. Nie obciaza moich wlosow, ulatwia ich rozczesywanie, nadaje pieknego blasku i nie powoduje szybszego przetluszczania.
    Jest wydajna, ma miła konsystnecje i nawet mozliwie pachnie. Kupie ja po raz kolejny gdyz po kazdym jej zastosowaniu (naprzemiennie z inymi maskami i odzywkami zeby nie przyzwyczaic wlosow do niej) zbieram komplementy ze ladne mam dzis wlosy. Jest to dla mnie wazne, bo uwazam ze mimo 2 lat wlosomaniactwa nie mam wymarzonego wlosia

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić Kasia225 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska!
  • Kupiłam tę maskę, użyłam parę razy i przestałam. Po pewnym czasie znowu miałam zamiar nałożyć ją na włosy. I co? Prawie nic nie zostało Mojej siostrze tak bardzo się spodobało, że zużyła mi całą maskę

+włosy się nie elektryzują
    +ułatwia rozczesywanie
    +włosy są miękkie

+/- dziwny zapach

-słaba dostępność Auchan i Simply

Chcesz pochwalić gusia98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • było miło i się zbyło
  • Zacznę od tego iż jest to mój kolejny już słoiczek. Kupiłam przez opinie na wizażu, oczywiście mega pozytywne. W Auchanie za 4zł z hakiem. No bajka, myślę sobie. Wypaplałam 1 słoik. Włosy były fajne, miłe w dotyku, przyjemne, nie pachniały pięknie ale nie psuło mi to efektu. Stosowałam ją raz w tygodniu.Potem kolejny słoik i kolejny.Potem zaś miałam przerwe, używałam mase innych masek i jakiś czas temu postanowiłam zakupić znowu Glorie.No i nie było już zachwytów. Moje włosy po użyciu były oklapnięte, ciężkie, matowe i takie jakby tłuste. I tak za każdym razem. Jestem już przy kończu słoiczka bo szkoda mi wyrzucić, wciąż daje mu szanse,ale jak na razie jest źle. Nie wiem czemu.Włosy są farbiwane jak zawsze, farbami tymi co zawsze,raz na ponad 3 miesiace i nie wiem co się stało.Ogólnie jest źle.Ciężko się rozczesują.Ale najgorsze jest to uczucie przetłuszczonych włosów tuż po umyciu.Następnego dnia wyglądają już naprawdę niefajnie i nadają się tylko do ponownego umycia. Nie mam pojęcia co się stało. Zatem na dzień dzisiejszy jestem na nie

Używam tego produktu od: ok 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić skoneczko za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo za grosze!
  • Maskę kupiłam będąc przy okazji w auchan, dużo o niej czytałam, a jak zobaczyłam cenę (5zł z groszami) to stwierdziłam, że zaryzykuję.
    I muszę przyznać, że ani trochę się nie rozczarowałam, bo maska jest świetna.
    Świetnie nawilża włosy, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie, pogrubia, nie obciąża włosów, nie podrażnia, wydajna, kosztuje grosze, włosy się nie puszą, czego chcieć więcej?
    Jedynie na minus ta dostępność, wycieczka do auchan to dla mnie ponad 1h drogi, no ale zawsze jest allegro

całkowicie polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczna maska
  • zaczęłam jej używać, gdy postanowiłam "zabrać" się za moje włosy które uważałam za "nieokiełznaną szopę" po prostu niewłaściwie o nie dbałam, ale to inna historia na pewno polecam ją osobom, które chcą dobrze dbać o swoje falowane/ kręcone włosy, dzięki tej masce nie puszą się tak (a jest to dość częste jeśli chodzi i ten typ włosów) i są zdrowsze zdaniem
    plusy:
    -włosy zdrowsze, mniej puszące się
    -pomaga w uzyskaniu ładnych fal/loków
    -dość wydajna
    -niska cena
    -przyjemny zapach
    minusy:
    dla mnie nie ma

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (tych "nowych"

Chcesz pochwalić millllenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna.
  • To trzeci kosmetyk z serii "Gloria", który miałam okazję przetestować. Miałam już wodę brzozową oraz emulsję do włosów.

Maski używałam raz w tygodniu, zazwyczaj z ziołowym szamponem.

Włosy po użyciu maski były miękkie i błyszczące. Dużo łatwiej mogłam je rozczesać. Czułam, że są lepiej nawilżone. Nie zauważyłam obciążenia moich cienkich włosów. Jednak maska dużo lepiej działała, gdy nałożyłam na głowę foliowy czepek.

Co mnie bardzo cieszy - kosmetyk nie pachnie tak intensywnie jak emulsja. Czuję charakterystyczny zapach szyszek chmielu, ale nie uderza mnie aż tak w nozdża jak zapach wyżej wymienionej odżywki.

Biała maź nie jest wcale taka gęsta. Mimo to nie spływała nigdy z włosów. Nawet niezła wydajność jak na taką pojemność i cenę.

Myślę, że kiedyś wrócę do Glorii. Jest w niskiej cenie i bardzo przyzwoitej jakości.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłam ją w Auchan za 5,29. Pojemność 240 ml, opakowanie zwyczajne ale jakie działanie Moje włosy pokochały ją od pierwszego użycia. Nakładam ją na umyte, lekko osuszone włosy na 8 minut. Spinam włosy klamerką a po czasie spłukuję. Włosy są mięciutkie, pachną nawet dwa dni po umyciu. Konstystencja jest w sam raz - nie za gęsta, nie za rzadka. Polecam wszystkim, zwłaszcza początkującym jak ja Włosomaniaczkom

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

Chcesz pochwalić Annulka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Maskę Gloria używałam juz jakiś czas temu i właśnie przymierzam się do kupna kolejnego opakowania. W międzyczasie stosowałam wiele innych produktów, ale wracam do maski Gloria.

1) Opakowanie:

Najczęściej to przykuwa naszą uwagę jako pierwsze. Jak to opakowanie, proste, skromne pudełeczko. Nic dodać nic ująć, może to nie to samo co opakowania produktów drogeryjnych, ale i tak wyrzucamy opakowania, więc w sumie, nie ma co zwracać na to uwagi. Plus za to, że można wykorzystać produkt do samego końca, nic się nie zmarnuje.

2) Zapach:

Jak dla mnie nienajgorszy. Da się naprawdę wytrzymać, nie pachnie fiołkami, ale nie śmierdzi też chemią. Ciężko scharakteryzować, ale podchodzi pod zapachy ziół,czy medykamentów, ale jest to taki trochę neutralny zapach. Kobieta,czy też mężczyzna przyzwyczajony do drogeryjnych, chemicznych zapachów, które często z powodzeniem imitują perfumy, rzeczywiście możemy się czuć niezadowolone, ale zapach to moim zdaniem mało istotny czynnik kosmetyku.

3) Cena:

Jak dla mnie bardzo przystępna. W zaokrągleniu 7 zł. Na długie włosy wystarczyła mi na miesiąć więc jak dla mnie bardzo ekonomiczny produkt. Myślę, że cena na każdą kieszeń.

4) Dostępność:

Nie mam zamiaru narzekać na dostępność, fakt, jest to jakieś utrudnienie, ale znając życie, gdyby maska Gloria była ogólnie dostępna i reklamowana, to odbiłoby się to na jakości i cenie. Na niekorzyść oczywiście. Ja znajduję ten kosmetyk zawsze przy okazji wizyty w Auchan,czy sieci Simply. Zawsze można też zamówić na allegro.

5) Działanie:

Najważniejszy czynnik kosmetyku, coś na co zwracam szczególną uwagę. Włosy po użyciu kosmetyku były bardzo miękkie. Fakt, nie mam zniszczonych włosów, ale są z natury suche, trudne do ułożenia, porowate, puszą się. Po użyciu maski Gloria były miękkie, elastyczne, gładkie, łatwiej było mi nad nimi zapanować. Używałam maski zarówno po wykonaniu keratynowego prostowania Encanto, jak i przed wykonaniem samego zabiegu, więc mam porównanie.
    Przed zabiegiem kosmetyk jak opisywałam ułatwiał mi rozczesywanie, układanie, troszkę zmiękczał włosy, były gładkie i się błyszczały. Oczywiście, efekty nie były tak spektakularne jak po wykonaniu zabiegu Encanto, ale dla włosów, które nie są spalone i zniszczone tak, że nic im nie pomoże odżywka będzie idealna. Włosy się po niej nie przetłuszczały, co więcej, fajnie działała na moją skórę, trochę ją unormowała i zauważyłam, że troszkę szybciej mi rosły włosy. Bardzo fajna, z krótkim składem, dla włosów przesuszonych, zniszczonych koloryzacją czy prostowaniem na pewno po czasie pomoże włosom.
    Po wykonaniu zabiegu Encanto maska była idealna, bo włosy były nieobciążone, jeszcze gładsze jeśli to było możliwe, puszyste. Naprawdę maska idealna. W dodatku konsystencja odżywki jest bardzo delikatna, zawsze to miła odmiana od bardzo ciężkich i gęstych masek oraz odżywek.

Podsumowując, uważam, że maska chyba dla każdego, aczkolwiek trzeba sprawdzić na swoich włosach, bo te każdy ma inne. Jeżeli nie masz popalonych, ciągnących się jak guma włosów, to moim zdaniem ta maska na pewno coś pomoże, ja osobiście wracam do niej z miłymi wspomnieniami oraz sentymentem

Używam tego produktu od: Używałam około rok temu.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karen_walker za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalna
  • Może zacznę od tego że nie używam tej maski jako produktu silnie pielęgnacyjnego. Do tego jest zdecydowanie dla mnie za lekka.
    Maska jest dla mnie zdecydowanie świetnym produktem przeznaczonym do modyfikacji i uzupełniania różnych mieszanek.
    I tak używam jej z olejkiem do włosów, dodaje półprodukty kosmetyczne, wykorzystuje jako nawilżacz przy nakładaniu henny czy do mycia włosów.
    Jak dla mnie świetnie sobie radzi w tych rolach i zdecydowanie pozostanie na stałe w pielegnacji włosowej.
    Minusy to dostepność i za lekka konsystencja co przekłada się na wydajność.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Tynka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Zainteresowałam się tą maską, gdyż moje włosy są zniszczone od lakierów, suszarek i innych. Jestem zadowolona, że jednak kupiłą tę maskę.
    Plusy:
    +niska cena
    +wygładza
    +są łatwe do rozczesania
    +zapach
    Minusy:
    -trudnodostępna

Chcesz pochwalić bajk0va za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra baza pod wszelakie kuracje
  • Lubię tą maseczkę. Zużyłam z wiele opakowań jej. Przez pewien czas myślałam, że mnie uczula, a się okazało, że podrażnienie wynika z innych przyczyn... Dlatego wróciłam do niej. Obecnie ma zmienioną szatę graficzną (tak samo jak emulsja).

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturlanych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choc trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażań, wiśnia), przez brąz po poraz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana masakrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Obecnie często przez rok lub trochę ponad muszę stosować dobór kosmetyków dla ortodoksyjnej CG – mimo, że mam proste, moje włosy mają przez ten okres zerową tolerancję na polimery typu sylikony, pq, czy guma guar. Jedynym polimerem które włosy wtedy znoszą jest PVP stosowany w środkach stylizacyjnych typu żel do włosów.

Obecnie moje włosy są w stanie tolerancyjnym na lekkie sylikony, jednak ta maska jest genialna gdy nie mogę ich stosować (głównie okres - późna jesień - zima i wczesna wiosna).

Konsystencja jest kremowa, delikatna. Zapach bardzo ładny, delikatny. Nadaje się tylko jako baza ponieważ nie zawiera żadnych protein - moje włosy kochają proteiny. Sama maska pomaga mi rozczesać włosy, dokładam ją do kuracji, masek odżywczych.

Nie zwiększa przetłuszczania, ba dzięki zawartości szyszek chmielu zmniejsza przetłuszczanie. Nie obciąża, włosy są bez efektu naleśnika. Są puszyste. Regeneracji nie zapewni, choć jest genialną bazą emolientową. Włosy po niej samej nie są jakoś genialnie zregenerowane, ale nie przetłuszczają się tak szybko, są nawilżone. Są lekkie i puszyste, miękkie. Polecam.

Cena ok, dostępność - ja kupuje w Auchan na Woli - szkoda, że gdzie indziej za bardzo jej nie widzę. Ale mimo niskiej dostępności polecam.

Wydajność - na poziomie miesiąca

Ilość zużytych opakowań: z 7 - 8 opakowań

Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Na moich wysokoporowatych, przesuszonych włosach cudów nie zrobiła.
    Sprawia, że włosy są bardziej zdyscyplinowane, ułatwia rozczesywanie. Ze względu na atrakcyjną cenę często do niej wracam.
    Często stosuje ją w metodzie OMO jako pierwsze O.
    Maska jest trudno dostępna

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić pajpi za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK dla niewymgajacych wlosow
  • Bardzo fajna odzywka dla niewymagajacych wlosow
    Podejrzewam, ze dla mocno zniszczonych potrzebujacych glebokiem pielegnacji bedzie zbyt delikatna, ale do stosowania na codzien swietnie sie nadaje.
    Nie sugerowalabym sie tym, co mowi producent - dla suchych, zniszczonych i farbowanych wlosow moze byc za lekka.

+zmiekcza wlosy,
    +wygładza,
    +super nadaje sie do tuningow i do miksow przed myciem,
    +niska cena

+/-pozytywny, ale ubogi sklad (to raczej odzywka niz maska)

-trudnodostępna
    -dziwny zapach...
    -niewydajnaUżywam tego produktu od: kilku miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Na moich wysokoporowatych, puszących się, suchych włosach cudów nie zrobiła. Może dlatego, że jest bardzo lekka jak na maskę. Mogłabym nawet powiedzieć, że bardziej przypomina odżywkę. Być może do tuningowania się nada. Ma miły skład, niezbyt bogaty ale jest ok. Zapach średni, ale nie utrzymuje się długo na włosach. Cena na plus. Z włosami coś tam zrobiła, ale nie widać było jakichś wielkich efektów. Wolę ją jako dodatek do domowych masek.Używam tego produktu od: 3 msceIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić medinet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, ale bez szału
  • Odżywka jest tania i dobrze dostępna (auchan, małe drogerie i pewnie inne sklepy). Ma stosunkowo prosty skład i jest tania. W awaryjnych sytuacjach (podrażnienia skóry głowy) sprawdziła się dobrze, jednak nie sotosowałabym jej jako produkt głęboko pielęgnacyjny. Odżywka dobrze sprawdza się wzbogacona o dodatkowe nawilżacze Sama w sobie nie obciąża włosów i jest dość wydajna. Mam delikatną i suchą skórę głowy, nie podrażniła mnie i nie spodowowała łupiezu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne, chwilowo przerwa w stosowaniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gusia825 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo uniwersalny produkt.
  • Myślę, że ta maska spektakularny efekt może dać tylko na totalnie zaniedbanych włosach. Ja zanim odkryłam włosomaniactwo, mniej lub bardziej pokracznie ulepszałam pielęgnację moich włosów już od dawna i u mnie ta maska cudów nie zrobiła.

Jednak tak wysoka ocena nie bierze się znikąd:
    + fajny, prosty, emolientowo-humektantowy skład, który po pierwsze - nie obciąża włosów, a po drugie - idealnie nadaje się do wzbogacania (tuningowania )
    + stosowałam ją w OMO i jako pierwsze O, i jako drugie i w obu się sprawdziła - choć o dziwo, lepiej jako drugie.
    + zauważalnie zmiękcza włosy
    + śmieszna cena
    + zapach moim zdaniem przepiękny, choć widzę, że pod tym względem należę do mniejszości...

Neutralnie odnoszę się do konsystencji czy opakowania - są po prostu przeciętne.

Wydajność jest raczej niespecjalna, ale przy tej cenie trudno to uznać za realną wadę.

Jedynym prawdziwym minusem jest dostępność - pierwsze opakowanie zamówiłam przez internet płacąc za wysyłkę więcej, niż za samą maskę... Nie każdy ma czas i możliwość jeździć po nią do Auchan albo biegać po małych drogeryjkach.

Uważam jednak, że jej działanie jest tych trudów warte i moje obecne, drugie opakowanie z pewnością nie będzie ostatnim.

Na koniec minianaliza składu:
    Cetrimonium Chloride - antystatyk, konserwant
    Cetyl Alcohol - emulgator, emolient
    Humulus Lupulus Extract - wyciąg z chmielu, "substancja aktywna"
    Panthenol - witamina E, ale już po kompozycji zapachowej, więc raczej za mała ilość by mogła coś zdziałać
    E 471 - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, emulgator
    Citric Acid - wyrównuje pH
    ... i na koniec jeszcze trochę konserwantów i substancji zapachowych.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie już rozpoczęte

Chcesz pochwalić Rafineria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale nie za często
  • Na początku bardzo fajnie zmiękcza włosy, ale nie można stosować jej zbyt często, bo można osiągnąć odwrotny efekt.
    Zapach niezbyt fajny, pozostaje na włosach, ale na nich się zmienia i włosy ładnie pachną.
    Wydajność i cena również na plus. Włosów nie regeneruje i dzięki niej również mniej się nie puszą.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yellow Banana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra!
  • Kupuje jedynie tą maskę do włosów. Od kilku miesięcy, działa lepiej niż większość znanych firm, które wcześniej przetestowałam.
    Mam farbowane i prostowane włosy, po użyciu maski włosy znaczie nabrały siły i blasku
    Przystępna cena.
    Faktycznie trudna do zdobycia- Auchan

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Ania2412 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Maska nie robi nic specjalnego z włosami. Nawilża i wygładza.
    Nie lubiłam jej konsystencji. Efekt nawilżenia utrzymuje się tylko do następnego mycia włosów.
    Nie kupie jej ponownie.

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Chmiel i pantenol niezbyt wysoko. Moje włosy wolą porządniejsze dawki.

Minusy:
    - brak większego działania
    - brak poprawy stanu włosów
    - mała wydajność; skoro nie działa tak jakby się tego chciało, to nakłada się jej więcej i więcej i w efekcie szybko się kończy
    - dostępność (chyba tylko w supermarketach i na allegro)

Plusy:
    + faktyczna obecność pantenolu i chmielu w składzie, a nie tylko w opisie
    + przyjemny zapach i konsystencja
    + śmiesznie tania, ale co z tego...

Nie mam szczęścia do masek, jedynie do odżywek.

Używam tego produktu od: już nie

Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra!
  • Mam włosy do połowy pleców, gęste, grube, trochę suche przez prostownicę/suszarkę i z rozdwajającymi się końcówkami. Nie cierpię katować ich drogimi, drogeryjnymi kosmetykami, które zazwyczaj nie działają, za to świetnie oblepiają i "sprawiają wrażenie" jakoby włosom służyły. Chętnie za to sięgam po rodzime kosmetyki z niższej półki, dlatego też skusiłam się na tę maskę.

Moim włosom przypasowała. Wrodzony leń sprawia, że zazwyczaj stosuję takie kosmetyki na 5-10 minut pod prysznicem, a nie pół godziny pod czepkiem, ale ta maska i tak działa na nie pozytywnie. Przede wszystkim widzę wyraźnie nawilżenie, a dzięki temu zniwelowanie efektu siana, które daje prostownica. Wyraźnie wygładza, zmiękcza i nabłyszcza. Ma dziwną, taką budyniowatą konsystencję, ale rozprowadza się dobrze i nawet nie spływa. Pachnie trochę dziwnie, ale dla efektu jestem w stanie to znieść. Do tego kosztuje grosze, ale niestety jest trudno dostępna- widuję ją tylko w Auchan oraz w pewnej drogerii no-name w rodzinnym mieście, ale naprawdę warto się za nią nalatać, bo działa!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić nouvelle90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have
  • Jest to mój odwieczny must have. Zacznę od tego, że moje włosy są farbowane raz w miesiącu, namiętnie prostowane, suszone i kręcone. Odżywka sprawia, że włosy gładko się rozczesują ( ale to zasługa również Tangle Teezer), są mniej zniszczone ( co napewno jest też zasługą olejowania i naftowania) oraz przyjemne w dotyku. Odżywka ma to do siebie ( jak każda inna zresztą), że włosy szybko się do niej przyzwyczajają i traci ona na swej jakości, więc używam jej zamiennie z Kallosem. Jednak wciąż poszukuję lepszego zamiennika do tej genialnej odżywki.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Justyna15 za czytelną i pomocną recenzję?