Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Powiększ Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych,  zniszczonych i farbowanych

Zgłaszająca osoba: hair

Do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, przywraca włosom połysk. Prowitamina B5 reguluje prawidłową wilgotność włosów, zwiększa ich objętość. Maska regeneruje strukturę zniszczonego włosa i odżywia. Włosy odzyskują połysk, elastyczność, sprężystość, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral. (25.03.2008)

• są lepsze
  • Kupiłam zachęcona recenzją na blogu anwen. Plus za cenę, jeśli chodzi o działanie to jedyny efekt jaki zauważyłam to delikatne wygładzenie. Tak to nie zauważyłam jakiegoś odżywienia czy nawilżenia. Jak dla mnie ta maska zdecydowanie powinna być gęstsza. Porównywalna do jakiejkolwiek średniej odżywki, szału nie ma. A i zapach jak dla mnie tragiczny, ale to kwestia gustu ;d

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dominikap5060 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki tam średniak.
  • KONSYSTENCJA, ZAPACH, WYDAJNOŚĆ
    maska jest bardzo gęsta, pachnie rzeczywiście babcinie. Przez konsystencję jest bardzo wydajna.

DZIAŁANIE I OCENA
    nakładając maskę po raz pierwszy nie miałam właściwie żadnych odczuć. Pomyślałam: no maska jak maska. Z każdym kolejnym użyciem widziałam, że włosy są za lekkie. Zgodnie z sugestiami postanowiłam ją wykorzystać jako bazę do tuningu. No i niestety, tu też się u mnie nie sprawdza. Jedno podejście szczególnie zapadło mi w pamięć: też było zbyt lekko mimo, że maska dostała ponad łyżkę lubianego oleju. Myślę, że maskę warto kupić jako bazę do domowych eksperymentów, bo jest tania i mogłaby się sprawdzić. U mnie na plus ułatwianie rozczesywania. Działania w kontekście skóry głowy nie widzę żadnego, ani obciążania u nasady ani szczególnego odświeżenia czy innych efektów. Jest na skórze głowy to jest, nie ma to nie ma... przynajmniej nie podrażnia skalpu.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Może nie jest to jakiś cudowny środek, ale dość dobrze radził sobie z moimi włosami. Po dłuższym trzymaniu maski na włosach, szczególne pod ręcznikiem, włosy były gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku. Zapach dość specyficzny. Używałam jej też czasem jako zwykłej odżywki i dawała radę. Kupiłam w Simply za grosze, chyba 5 zl.

Używam tego produktu od: Ok. 3 miesiące

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście, świetna!
  • Bardzo, bardzo przyjemna maska, wygodna w użyciu, w lekkim opakowaniu z cienkiego plastiku z zakrętką.
    Biała, dość rzadka, ale nie spływa z włosów, szybko się ją nakłada i równie szybko spłukuje.
    Zapach nie odstrasza, ale na pewno nie zachwyca. Na szczęście na włosach jest prawie niewyczuwalny.
    Efekt?
    Wyraźnie zmiękcza włosy, stają się gładsze, bardziej zdyscyplinowane i miękkie, a wszystko to bez silikonów.
    Już podczas spłukiwania włoski stają się przyjemnie lejące, mięciutkie, wspaniałe
    Warto maskę potrzymać na włosach trochę dłużej, ok. pół godziny, pod czepkiem. Wtedy działa najlepiej.
    Polecam wszystkim przynajmniej spróbować, bo 5 zł to prawie nic, a można się miło zaskoczyć

Ilość zużytych opakowań: 4 (po ok. 250 ml)

Chcesz pochwalić mrsellegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i dobra!
  • Maska o prostym i krótkim składzie, u mnie idealnie sprawdza się do stosowania co 2 dni. Nie posiadam na głowie loczków afro ale mam mocno falowane włosy które również potrzebują nawilżenia, moja czupryna bardzo ją polubiła

PLUSY:
    - tania (ok 6 zł),
    - poręczne opakowanie,
    - lekki, przyjemny i niedrażniący zapach,
    - konsystencja kremu,
    - nie spływa z włosów,
    - łagodny i przyjemny skład,
    - maska świetne się sprawdza jako baza,
    - nie obciąża włosów,
    - znacznie p0prawia skręt moich włosów

MINUSY:
    Jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 (240 ml) w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Owieczka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ukochana maska
  • Uwielbiam ja i ubolewam nad tym, ze u mnie w woj, swietokrzyskim nie ma Auchan. Uwielbiam rowniez jej siostre odzywke gdyz tworza one dla mnie duet idealny. Nie obciaza moich wlosow, ulatwia ich rozczesywanie, nadaje pieknego blasku i nie powoduje szybszego przetluszczania.
    Jest wydajna, ma miła konsystnecje i nawet mozliwie pachnie. Kupie ja po raz kolejny gdyz po kazdym jej zastosowaniu (naprzemiennie z inymi maskami i odzywkami zeby nie przyzwyczaic wlosow do niej) zbieram komplementy ze ladne mam dzis wlosy. Jest to dla mnie wazne, bo uwazam ze mimo 2 lat wlosomaniactwa nie mam wymarzonego wlosia

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić Kasia225 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska!
  • Kupiłam tę maskę, użyłam parę razy i przestałam. Po pewnym czasie znowu miałam zamiar nałożyć ją na włosy. I co? Prawie nic nie zostało Mojej siostrze tak bardzo się spodobało, że zużyła mi całą maskę

+niska cena
    +włosy się nie elektryzują
    +ułatwia rozczesywanie
    +włosy są miękkie

+/- dziwny zapach

-słaba dostępność Auchan i Simply

Chcesz pochwalić gusia98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • było miło i się zbyło
  • Zacznę od tego iż jest to mój kolejny już słoiczek. Kupiłam przez opinie na wizażu, oczywiście mega pozytywne. W Auchanie za 4zł z hakiem. No bajka, myślę sobie. Wypaplałam 1 słoik. Włosy były fajne, miłe w dotyku, przyjemne, nie pachniały pięknie ale nie psuło mi to efektu. Stosowałam ją raz w tygodniu.Potem kolejny słoik i kolejny.Potem zaś miałam przerwe, używałam mase innych masek i jakiś czas temu postanowiłam zakupić znowu Glorie.No i nie było już zachwytów. Moje włosy po użyciu były oklapnięte, ciężkie, matowe i takie jakby tłuste. I tak za każdym razem. Jestem już przy kończu słoiczka bo szkoda mi wyrzucić, wciąż daje mu szanse,ale jak na razie jest źle. Nie wiem czemu.Włosy są farbiwane jak zawsze, farbami tymi co zawsze,raz na ponad 3 miesiace i nie wiem co się stało.Ogólnie jest źle.Ciężko się rozczesują.Ale najgorsze jest to uczucie przetłuszczonych włosów tuż po umyciu.Następnego dnia wyglądają już naprawdę niefajnie i nadają się tylko do ponownego umycia. Nie mam pojęcia co się stało. Zatem na dzień dzisiejszy jestem na nie

Używam tego produktu od: ok 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić skoneczko za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo za grosze!
  • Maskę kupiłam będąc przy okazji w auchan, dużo o niej czytałam, a jak zobaczyłam cenę (5zł z groszami) to stwierdziłam, że zaryzykuję.
    I muszę przyznać, że ani trochę się nie rozczarowałam, bo maska jest świetna.
    Świetnie nawilża włosy, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie, pogrubia, nie obciąża włosów, nie podrażnia, wydajna, kosztuje grosze, włosy się nie puszą, czego chcieć więcej?
    Jedynie na minus ta dostępność, wycieczka do auchan to dla mnie ponad 1h drogi, no ale zawsze jest allegro

całkowicie polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczna maska
  • zaczęłam jej używać, gdy postanowiłam "zabrać" się za moje włosy które uważałam za "nieokiełznaną szopę" po prostu niewłaściwie o nie dbałam, ale to inna historia na pewno polecam ją osobom, które chcą dobrze dbać o swoje falowane/ kręcone włosy, dzięki tej masce nie puszą się tak (a jest to dość częste jeśli chodzi i ten typ włosów) i są zdrowsze zdaniem
    plusy:
    -włosy zdrowsze, mniej puszące się
    -pomaga w uzyskaniu ładnych fal/loków
    -dość wydajna
    -niska cena
    -przyjemny zapach
    minusy:
    dla mnie nie ma

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (tych "nowych"

Chcesz pochwalić millllenka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij