Malwa, Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Powiększ Malwa, Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Zgłaszająca osoba: hair

Do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, przywraca włosom połysk. Prowitamina B5 reguluje prawidłową wilgotność włosów, zwiększa ich objętość. Maska regeneruje strukturę zniszczonego włosa i odżywia. Włosy odzyskują połysk, elastyczność, sprężystość, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral. (25.03.2008)

• superowa maska
  • Długo zbierałam się żeby ją kupić, kupiłam i nie żałuję. Miło by było gdyby pojawiło się opakowanie 1000 ml, bo to aż grzech tyle plastiku kupować. Cena nie jest taka znowu niska, biorąc pod uwagę jej wydajność, ponadto za 240 ml zapłacimy ponad 5 zł. Najbardziej boli mnie, że nie mogę kupić wielkiego opakowania!

Na moich włosach działa na tyle dobrze, że nawet jej nie tuningowałam. Czuję, że szyszki chmielu z prowitaminą B5 dają czadu i zaprzyjaźniły się z moimi włosami. Moje włosy są z natury raczej wysokoporowate (przy skalpie na pewno już bliżej średniej porowatości), są średniej grubości i gęstości. Końcówki pamiętają jeszcze czasy mocnego tapirowania, jakiegoś farbowania i na pewno suszenie gorącym nawiewem, bo nie wyobrażałam sobie ja) i moje włosy też) istnienia bez niej. Suszarka ułatwiała nam wszystko. Używam tej maski średnio raz w tygodniu, bo nie chcę, aby moje włosy się nią znudziły, poza tym wiem, że potrzebują czasem treściwszych masek.

Na pewno kupię jeszcze wiele opakowań, maska jest naprawdę super.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 240 ml

Chcesz pochwalić kundzi4 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• super odkrycie!
  • Moje włosy mają skłonność do puszenia się, mają mieszaną strukturę, są ciężkie. Nie jest łatwo je spacyfikować, próbowałam wielu różnych poduktów z najwyższych półek, fryzjerskich półek oraz każdej innej z możliwych. Aż trafiłam na tę maskę! Wiem już, że jest to miłość od pierwszego użycia i zostaniemy ze sobą długo, a oto dlaczego:
    - pozostawiona na dłużej (około 30 min.) zapewnia optymalne odżywienie i wygładzenie bez zbędnego obciążenia i przyklapnięcia (bonus: efekt będzie fajniejszy po zakończeniu płukania mega zimną wodą przez minutę, by zamknąć łuski włosa)
    - włosy są miękkie i delikatne
    - włosy są sypkie
    - nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza
    - maska zapewnia ładny naturalny połysk
    - fryzura sama się układa
    - cena!
    - zapach: dla mnie lekko mydlany
    - konsystencja: dosyć wodnista, jednak bez problemu utrzymałam maskę na włosach przez 1/2h

Serio, warto ją wypróbować, myślę, że nie ustępuje innym produktom dostępnym na rynku. Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: niedawna, ale zamierzam kupić karton na zapas
    Ilość zużytych opakowań: na razie pierwsze w toku

Chcesz pochwalić banova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z czystym sumieniem polecam!
  • Skuszona opiniami na wizażu kupiłam maskę w Auchan za jakieś nieduże pieniądze (bodajże 6-7 zł) iiii... jestem bardzo zadowolona!

Plusy:
    - włosy po niej są miękkie i delikatne w dotyku,
    - nie puszą się,
    - cena nieduża,
    - maska wydajna,

Minusy:
    - niestety z dostępnością tej maski jest problem, ponieważ nie widziałam jej w popularnych drogeriach, znalazłam dopiero w Auchan w Opolu,
    - zapach jest dość specyficzny, jednym przypadnie do gustu, innym nie. I ja jestem w tej drugiej grupie (dlatego odjęłam pół gwiazdki). Zapach utrzymuje się na włosach, ale nie jest on aż tak straszny, żeby zrezygnować z maski, która naprawdę świetnie wpływa na kondycję moich włosów!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić aleksisowabiedrona za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie.
  • Maska jak maska. Nie wywarła na mnie ani dobrego ani złego wrażenia.

+ Cena.
    + Włosy są po niej miłe w dotyku i sypkie.

- Dostępność.
    - Wydajność.
    - Zapach - lekko babciny.

Można wypróbować, ale po co.... Moje włosy potrzebują jednak czegoś bardziej specjalistycznego

Używam tego produktu od: kwiecień 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • Maskę kupiłam w Auchan zachęcona przez przychylne recenzje na Wizażu i się nie zawiodłam. Bardzo dobra maska, taki pewniaczek

+włosy są niezwykle miękkie i gładkie
    +nie puszą się ani trochę, są odpowiednio dociążone
    +maska jest bardzo wydajna
    +odpowiednia konsystencja, nie spływa z włosów
    +cena

-nie zauważyłam

Warto wypróbować, polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić zielonooka487 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska gdy zaczyna się włosomaniactwo !!!
  • Maska świetnie sprawdza się na moich włosach. Są teraz mięciutkie, lśniące i pięknie sie układają polecam ją wszystkim dziewczyną które walczą o zdrowe lśniące włosy. I w dodatku ta cena. Warto zaryzykować !!! U mnie sie sprawdziła w 100%

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić xxxpaaatinkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Dobra maska z krótkim składem. Odżywia i nawilża włosy, czasem zdarza się jej obciążać włosy, ale mam z natury cienkie i delikatne, więc standard. Nie wiem jak będzie się sprawować przy włosach zniszczonych, ale utrzymuje zadbane włosy w ich dobrym stanie. Świetnie się po niej rozczesują. Zapach i opakowanie nie robią wrażenia, ale liczy się zawartość. Maska jest tana i wydajna, ale za to trudno dostępna. Polecam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Fajna
  • Maska bardzo ładnie wygładza, nawilża i nabłyszcza włosy. Włosy po jej użyciu, nawet dużej ilości nie są przyklapnięte i się nie przetłuszczają. Łatwo się zmywa z włosów. Zapach ma jak dla mnie neutralny, nie nachalny a więc za to plus. Jest bardzo wydajna a do tego tania

Minusem jest konsystencja, jak dla mnie zbyt wodnista, maska czasem spływa mi z włosów, gdy chcę ją dłużej potrzymać na włosach
    Jest mało dostępna, spotkałam ją tylko w mniejszych drogeriach i Auchan.

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydała się
  • Maska przydała się w kryzysowym momencie, gdy wychodziłam ze skutków nieudanego farbowania – włosy miałam totalnie przesuszone i zniszczone (niestety blond mi się nie udał)
    Maska zadziałała kojąco na włosy, wspomogła proces regeneracji, który każdy człowiek posiada ;-) Dzięki niej włosy łatwiej rozczesywały się, były gładsze i błyszczące. Zapach maski niezbyt atrakcyjny, jak i konsystencja, ale działanie oceniam na plus.

Używam tego produktu od: stycznia 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aureliaanger za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak sobie
  • Odżywka nie zachwyciła mnie na tyle by dać jej więcej jak 3 gwiazdki.Nie mogę też powiedzieć, że nie działa, że to jakaś porażka .... też nie, ale nic specjalnego nie zdziałała, nie zauważyłam ogromnych efektów, takich które daje tylko ona. Wg mnie działa jak większość dostępnych na rynku odżywek, masek itd.
    Włosy trochę wygładzone, łatwiejsze w rozczesaniu i faktycznie nie elektryzują się, nawet obecnie gdy pogoda zmusza nas do zakładania nakryć głowy,które to często powodowały elektryzowanie się włosów.

Ale nic poza tym.

Acha, no może jeszcze cena przyciąga.

Raczej nie zdecyduję się na kolejny zakup. Poszukam czegoś bardziej odpowiedniego dla moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić trapez5 za czytelną i pomocną recenzję?