Malwa, Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Powiększ Malwa, Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Zgłaszająca osoba: hair

Do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, przywraca włosom połysk. Prowitamina B5 reguluje prawidłową wilgotność włosów, zwiększa ich objętość. Maska regeneruje strukturę zniszczonego włosa i odżywia. Włosy odzyskują połysk, elastyczność, sprężystość, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral. (25.03.2008)

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Fajna
  • Maska bardzo ładnie wygładza, nawilża i nabłyszcza włosy. Włosy po jej użyciu, nawet dużej ilości nie są przyklapnięte i się nie przetłuszczają. Łatwo się zmywa z włosów. Zapach ma jak dla mnie neutralny, nie nachalny a więc za to plus. Jest bardzo wydajna a do tego tania

Minusem jest konsystencja, jak dla mnie zbyt wodnista, maska czasem spływa mi z włosów, gdy chcę ją dłużej potrzymać na włosach
    Jest mało dostępna, spotkałam ją tylko w mniejszych drogeriach i Auchan.

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydała się
  • Maska przydała się w kryzysowym momencie, gdy wychodziłam ze skutków nieudanego farbowania – włosy miałam totalnie przesuszone i zniszczone (niestety blond mi się nie udał)
    Maska zadziałała kojąco na włosy, wspomogła proces regeneracji, który każdy człowiek posiada ;-) Dzięki niej włosy łatwiej rozczesywały się, były gładsze i błyszczące. Zapach maski niezbyt atrakcyjny, jak i konsystencja, ale działanie oceniam na plus.

Używam tego produktu od: stycznia 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aureliaanger za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak sobie
  • Odżywka nie zachwyciła mnie na tyle by dać jej więcej jak 3 gwiazdki.Nie mogę też powiedzieć, że nie działa, że to jakaś porażka .... też nie, ale nic specjalnego nie zdziałała, nie zauważyłam ogromnych efektów, takich które daje tylko ona. Wg mnie działa jak większość dostępnych na rynku odżywek, masek itd.
    Włosy trochę wygładzone, łatwiejsze w rozczesaniu i faktycznie nie elektryzują się, nawet obecnie gdy pogoda zmusza nas do zakładania nakryć głowy,które to często powodowały elektryzowanie się włosów.

Ale nic poza tym.

Acha, no może jeszcze cena przyciąga.

Raczej nie zdecyduję się na kolejny zakup. Poszukam czegoś bardziej odpowiedniego dla moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić trapez5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gładkie włosy
  • To chyba pierwszy produkt, po zastosowaniu którego zobaczyłam wyraźne działanie na moich włosach.

Nakładam (niestety nieregularnie) po myciu na ok. godzinę i spłukuję. Po wyschnięciu włosy są lejące i się nie plączą się tak jak normalnie.

Nie powoduje szybszego przetłuszczania, wręcz powiedziałabym, że moje włosy są dłużej świeże.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić berinn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się
  • To moja pierwsza maska do włosów i zakup, który rozpoczął włosomaniactwo.
    Zaczęłam zapuszczać włosy, więc chciałam, aby prócz tego, że rosną wyglądały zdrowo, nie wypadały i układały się.

Maska ma poręczne opakowanie o pojemności 270 ml w bardzo przyzwoitej cenie.
    Stosowałam ją na kilka sposobów:
    - solo na umyte włosy ok 30 min pod folią i ręcznikiem
    - pod koniec olejowania na około 1h pod folią i ręcznikiem
    - pod koniec olejowania na około 1h, dodając do niej np. hydrolizat keratyny, sok z aloesu, inną odżywkę.

Maska sprawdza się zarówno użyta solo po/przed myciem jak i baza do eksperymentowania z półproduktami.

Za każdym razem efekt był taki jakiego oczekiwałam- gładkie, miękkie, błyszczące i sypkie włosy, które łatwo rozczesać. Nie obciążała mi włosów. Nie przyspieszała przetłuszczania.

Za niską cenę możemy kupić przyzwoitą maskę do włosów to pewne

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra na krótko
  • Na moich wlosach spisywala się bardzo dobrze a mam rozjasniane. Stosowana przed myciem nie daje chyba zadnych efektow. Po myciu na krotko (3-5 minut) bądź dlugo (ok 30 minut) dawala dobre rezultaty wlosy byly lekko dociazone, gładkie, nie było zadnego problemu z rozczesaniem. Zapach moze nie jest najlepszy ale mi nie przeszkadza po za tym nie utrzymuje się dlugo na wlosach. Sadze ze informacje napisane na opakowaniu sa jak najbardziej wiarygodne. Jednak co do wypadania wlosow nie jestem pewna bo stosowalam jednoczesnie inne preparaty przeciw wypadaniu. Idealna do tuningowania, choc sama w sobie też jest ok. Jednak przy dłuższym stosowaniu wlosy sie przyzwyczajają i nie odczuwałam juz tak pozytywnych efektów. Po 2 miesiacach wróciłam do niej i znów ja uwielbiam. Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 240 ml

Chcesz pochwalić lola_612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Odżywki używam od wielu lat (jeszcze jak była w innym opakowaniu) co jakiś czas. Nie jest ani wydajna, ani szczególnie nie wygładza włosów, ani nie pachnie ładnie ale chyba jako jedyna do tej pory faktycznie hamuje wypadanie włosów!
    Kupuję ją z chęcią co jakiś czas, zwłaszcza zimą i czasem po lecie, kiedy włosy są w gorszej kondycji.
    Cena rewelacyjna.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cud
  • dlaczego tak pozno odkrylam te maske? dlaczego?! doskonała pod praktycznie kazdym względem jedyna wada to zbyt wodnista konsystencja (nawet gdy naloze czepek i recznik to woda splywa mi po szyi brrrr).
    maska cudownie wygladza, nablyszcza, nie ma absolutnie mowy o przeciazeniu wlosow. nadaje sie do stosowania zarowno przed myciem jak i po myciu. ma prosty sklad, delikatny zapach, ktory co prawda nie wszystkim moze sie podobac, ale nie utrzymuje sie na wlosach, wiec bez obaw mozna jej uzywac. to chyba moja ulubiona i awaryjna maska, bo wiem ze na pewno mi nie zaszkodzi i zawsze musze ja miec na poleczce z kosmetykami do wlosow. a cena? ktoz to slyszal zeby taka wspaniala maska kosztowala 5 zl?! grzech jej nie kupic! naprawdę gorąco polecam i zachecam do jej kupna, na pewno znajdziecie w auchanie. 5 zl to grosze i gdyby nawet maska nie przypadla wam do gustu mozecie oddac kolezance albo zuzyc na wiele innych sposobów. polecam!

ps. moze nie byc wystarczająca dla wlosow mocno przesuszonych, bo to nie jest maska mocno odzywcza, ani typowo emolientowa badz humekantowa. gloria moze byc również świetną baza do masek, mozna smialo dodawac do niej olejki lub półprodukty.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić rebelfleur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tanie i dobre
  • Nie ma co się rozpisywać. Po prostu robi swoją robotę. Włosy są miękkie, gładkie, lejące się. Bez odżywki mam na głowie straszne siano, a dzięki tej masce mogę się uczesać jak człowiek
    Minusem jest tylko to, że jest tak słabo dostępna - łatwo ją dostać jedynie w Auchan i Realu, gdzie zwykle nie chodzę.

Chcesz pochwalić pepsi_cola za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Maska w sama w sobie nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia.Ale któregoś dnia nałożyłam ja w duecie z olejkiem i to był strzał.
    Włosy śliskie, gładkie, miękkie. Tego szukałam.
    Nie podoba mi się zapach ale dla efektu przeżyję

Odejmuję jedną gwiazdkę za dostępność. W moim mieście 180 tyś mieszkańców nie do zdobycia.

Opakowanie tez szału nie robi ale nie jest to dla mnie ważne jeśli produkt jest dobry.

Wydajność średnia. Ale cena nie wysoka więc się nie czepiam.

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąc

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?