Malwa, Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Powiększ Malwa, Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Zgłaszająca osoba: hair

Do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, przywraca włosom połysk. Prowitamina B5 reguluje prawidłową wilgotność włosów, zwiększa ich objętość. Maska regeneruje strukturę zniszczonego włosa i odżywia. Włosy odzyskują połysk, elastyczność, sprężystość, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral. (25.03.2008)

• Super, ale obciąża
  • Jest to naprawdę niezła maska - nawilża, odżywia i wygładza włosy. W ogóle się nie elektryzują. Ma fajną konsystencję, nie spływa, nie śmierdzi. Jest bardzo wydajna i tania jak barszcz. Niestety, nie dla mnie - za bardzo obciąża i przetłuszcza włosy. Polecam suchym włosom

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Totalne wygładzenie
  • Kiedy zostałam włosomaniaczką nieraz wpadałam na blogach na tę właśnie maskę. Chyba nigdy nie zdarzyło się, żeby ktoś napisał negatywną opinię na jej temat. Mieszkałam niegdyś w małej miejscowości i miałam trudności z zakupem, jednak w końcu się udało.

Działanie maski jest zniewalające:
    + wygładza, wygładza, wygładza! Koniec z puchem na głowie, włosy są gładkie i śliskie, robią wrażenie naprawdę niskiej porowatości,
    + nawilża włosy i odżywia - często trzymam ją na 15-20 minut pod czepkiem, daje wtedy najlepsze efekty,
    + gdy się spieszę, nakładam ją na minutkę w roli odżywki i też się dobrze sprawdza - wygładza i lekko nawilża włosy, ale nie jest to efekt wow,
    + zdecydowanie ułatwia rozczesywanie, mam z tym zawsze ogromny problem, a ta maska mi to świetnie ułatwia, nieraz ratowała mnie z imprezowych kołtunów
    + cena jest po prostu śmieszna, w Auchan można ją kupić za nieco ponad 5 zł,
    + lubię "słoiczkowe" opakowania,
    + konsystencję ma rzadką, ale i tak jest wydajna.

Do minusów zaliczam (za to odjęłam pół gwiazdki):
    - zdarza się, że przez to mocne wygładzenie potrafi obciążyć włosy, zmniejsza się przez to ich objętość,
    - brzydko pachnie, jakoś tak babcino... ale już się przyzwyczaiłam
    - słaba dostępność - osiedlowe sklepiki lub Auchan.

Maska za grosze, a działa cuda.
    Sprawdza się solo, ale dodając inną maskę/odżywkę/olej można dodatkowo "podbić" jej działanie. Polecam posiadaczkom średnio- i wysokoporowatych włosów. Dla niskoporowatych będzie zbyt obciążająca lub w najlepszym wypadku nie zrobi na włosach nic (no może prócz ułatwienia rozczesywania).

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • superowa maska
  • Długo zbierałam się żeby ją kupić, kupiłam i nie żałuję. Miło by było gdyby pojawiło się opakowanie 1000 ml, bo to aż grzech tyle plastiku kupować. Cena nie jest taka znowu niska, biorąc pod uwagę jej wydajność, ponadto za 240 ml zapłacimy ponad 5 zł. Najbardziej boli mnie, że nie mogę kupić wielkiego opakowania!

Na moich włosach działa na tyle dobrze, że nawet jej nie tuningowałam. Czuję, że szyszki chmielu z prowitaminą B5 dają czadu i zaprzyjaźniły się z moimi włosami. Moje włosy są z natury raczej wysokoporowate (przy skalpie na pewno już bliżej średniej porowatości), są średniej grubości i gęstości. Końcówki pamiętają jeszcze czasy mocnego tapirowania, jakiegoś farbowania i na pewno suszenie gorącym nawiewem, bo nie wyobrażałam sobie ja) i moje włosy też) istnienia bez niej. Suszarka ułatwiała nam wszystko. Używam tej maski średnio raz w tygodniu, bo nie chcę, aby moje włosy się nią znudziły, poza tym wiem, że potrzebują czasem treściwszych masek.

Na pewno kupię jeszcze wiele opakowań, maska jest naprawdę super.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 240 ml

Chcesz pochwalić kundzi4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super odkrycie!
  • Moje włosy mają skłonność do puszenia się, mają mieszaną strukturę, są ciężkie. Nie jest łatwo je spacyfikować, próbowałam wielu różnych poduktów z najwyższych półek, fryzjerskich półek oraz każdej innej z możliwych. Aż trafiłam na tę maskę! Wiem już, że jest to miłość od pierwszego użycia i zostaniemy ze sobą długo, a oto dlaczego:
    - pozostawiona na dłużej (około 30 min.) zapewnia optymalne odżywienie i wygładzenie bez zbędnego obciążenia i przyklapnięcia (bonus: efekt będzie fajniejszy po zakończeniu płukania mega zimną wodą przez minutę, by zamknąć łuski włosa)
    - włosy są miękkie i delikatne
    - włosy są sypkie
    - nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza
    - maska zapewnia ładny naturalny połysk
    - fryzura sama się układa
    - cena!
    - zapach: dla mnie lekko mydlany
    - konsystencja: dosyć wodnista, jednak bez problemu utrzymałam maskę na włosach przez 1/2h

Serio, warto ją wypróbować, myślę, że nie ustępuje innym produktom dostępnym na rynku. Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: niedawna, ale zamierzam kupić karton na zapas
    Ilość zużytych opakowań: na razie pierwsze w toku

Chcesz pochwalić banova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z czystym sumieniem polecam!
  • Skuszona opiniami na wizażu kupiłam maskę w Auchan za jakieś nieduże pieniądze (bodajże 6-7 zł) iiii... jestem bardzo zadowolona!

Plusy:
    - włosy po niej są miękkie i delikatne w dotyku,
    - nie puszą się,
    - cena nieduża,
    - maska wydajna,

Minusy:
    - niestety z dostępnością tej maski jest problem, ponieważ nie widziałam jej w popularnych drogeriach, znalazłam dopiero w Auchan w Opolu,
    - zapach jest dość specyficzny, jednym przypadnie do gustu, innym nie. I ja jestem w tej drugiej grupie (dlatego odjęłam pół gwiazdki). Zapach utrzymuje się na włosach, ale nie jest on aż tak straszny, żeby zrezygnować z maski, która naprawdę świetnie wpływa na kondycję moich włosów!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić aleksisowabiedrona za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie.
  • Maska jak maska. Nie wywarła na mnie ani dobrego ani złego wrażenia.

+ Cena.
    + Włosy są po niej miłe w dotyku i sypkie.

- Dostępność.
    - Wydajność.
    - Zapach - lekko babciny.

Można wypróbować, ale po co.... Moje włosy potrzebują jednak czegoś bardziej specjalistycznego

Używam tego produktu od: kwiecień 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • Maskę kupiłam w Auchan zachęcona przez przychylne recenzje na Wizażu i się nie zawiodłam. Bardzo dobra maska, taki pewniaczek

+włosy są niezwykle miękkie i gładkie
    +nie puszą się ani trochę, są odpowiednio dociążone
    +maska jest bardzo wydajna
    +odpowiednia konsystencja, nie spływa z włosów
    +cena

-nie zauważyłam

Warto wypróbować, polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić zielonooka487 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska gdy zaczyna się włosomaniactwo !!!
  • Maska świetnie sprawdza się na moich włosach. Są teraz mięciutkie, lśniące i pięknie sie układają polecam ją wszystkim dziewczyną które walczą o zdrowe lśniące włosy. I w dodatku ta cena. Warto zaryzykować !!! U mnie sie sprawdziła w 100%

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić xxxpaaatinkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Dobra maska z krótkim składem. Odżywia i nawilża włosy, czasem zdarza się jej obciążać włosy, ale mam z natury cienkie i delikatne, więc standard. Nie wiem jak będzie się sprawować przy włosach zniszczonych, ale utrzymuje zadbane włosy w ich dobrym stanie. Świetnie się po niej rozczesują. Zapach i opakowanie nie robią wrażenia, ale liczy się zawartość. Maska jest tana i wydajna, ale za to trudno dostępna. Polecam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Fajna
  • Maska bardzo ładnie wygładza, nawilża i nabłyszcza włosy. Włosy po jej użyciu, nawet dużej ilości nie są przyklapnięte i się nie przetłuszczają. Łatwo się zmywa z włosów. Zapach ma jak dla mnie neutralny, nie nachalny a więc za to plus. Jest bardzo wydajna a do tego tania

Minusem jest konsystencja, jak dla mnie zbyt wodnista, maska czasem spływa mi z włosów, gdy chcę ją dłużej potrzymać na włosach
    Jest mało dostępna, spotkałam ją tylko w mniejszych drogeriach i Auchan.

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?