Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Powiększ Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych,  zniszczonych i farbowanych

Zgłaszająca osoba: hair

Do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, przywraca włosom połysk. Prowitamina B5 reguluje prawidłową wilgotność włosów, zwiększa ich objętość. Maska regeneruje strukturę zniszczonego włosa i odżywia. Włosy odzyskują połysk, elastyczność, sprężystość, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral. (25.03.2008)

• poprawna
  • Poczatkowo używałam jako maseczkę, ale nie wiem czy to ma takie działanie. Raczej nie, jest dość lekka, do częstego stosowania. Nawilża, lekko odżywia, ale nic poza tym. Wszystko robi poprawnie, bez zachwytów, ochów i achów, ale może mam takie odczucia, bo dostałam włosy raczej łatwe w pielęgnacji. Nie wywołuje swędzenia, nie obciąża. Jest tania i mega wydajna, trudno dostępna, w brzydkim opakowaniu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, po prostu.
  • Kolejny dobry produkt w Auchan.
    Cudów nie zdziała, ponieważ sam chmiel i panthenol nam włosów nie naprawi ale zdecydowanie warto go mieć.
    Nie nadaje się do codziennego stosowania, przynajmniej dla mnie. Moje włosy tak jakby się do niego przyzwyczajały ale stosowany co jakiś czas (nawet co kilka dni) naprawdę je ożywiał.
    Jestem posiadaczem loków, które lubią sobie oklapnąć. Na sam koniec każdego mycia stosuje odżywkę b/s i wcześniejsze nałożenie odżywki d/s po umyciu szamponem przypomina mi o późniejszym szybszym przetłuszczeniu dlatego często unikam tej części.
    Mimo wszystko ten produkt je wzmacnia i nie przyspiesza diametralnie przetłuszczania, widać pozytywną zmianę. Stosowany regularnie moim zdaniem może pomóc. Tymbardziej ze względu na chmiel w składzie powinno się ją wręcz delikatnie wsmarować w skóre głowy a napewno nam za to podziękuje.

Moje plusy:
    + wyciąg z szyszek chmielu i panthenol
    + potrafi zdecydowanie poprawić wygląd i kondycje włosów
    + nieprzekombinowany skład

Minusów nie ma, ponieważ nie traktuje tego produktu jako maske do włosów, która nam je naprawi lecz jako pomocną odżywkę budzącą włosy wtedy kiedy tego potrzebujemy.

Tania rzecz, a cieszy.

Ilość zużytych opakowań: 4 x 240ml

Chcesz pochwalić soocurly za czytelną i pomocną recenzję?
  • ni to grzeje ni to ziębi
  • Kupiłam podkuszona pozytywnymi opiniami.

PLUSY:
    - troszkę wygładza
    - mam po niej mega objętość włosów
    - cena.

NEUTRALNE:
    - zapach, ani mi nie przeszkadza, ani nie zachwyca.

MINUSY:
    - nie zauważyłam nawilżenia, a od maski tego właśnie wymagam,
    - lubi sobie spłynąć z włosów na kark, nienawidzę tego!
    - z dostępnością jest ciężko.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić foxlady za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze
  • Kupiłam zachęcona recenzją na blogu anwen. Plus za cenę, jeśli chodzi o działanie to jedyny efekt jaki zauważyłam to delikatne wygładzenie. Tak to nie zauważyłam jakiegoś odżywienia czy nawilżenia. Jak dla mnie ta maska zdecydowanie powinna być gęstsza. Porównywalna do jakiejkolwiek średniej odżywki, szału nie ma. A i zapach jak dla mnie tragiczny, ale to kwestia gustu ;d

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dominikap5060 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki tam średniak.
  • KONSYSTENCJA, ZAPACH, WYDAJNOŚĆ
    maska jest bardzo gęsta, pachnie rzeczywiście babcinie. Przez konsystencję jest bardzo wydajna.

DZIAŁANIE I OCENA
    nakładając maskę po raz pierwszy nie miałam właściwie żadnych odczuć. Pomyślałam: no maska jak maska. Z każdym kolejnym użyciem widziałam, że włosy są za lekkie. Zgodnie z sugestiami postanowiłam ją wykorzystać jako bazę do tuningu. No i niestety, tu też się u mnie nie sprawdza. Jedno podejście szczególnie zapadło mi w pamięć: też było zbyt lekko mimo, że maska dostała ponad łyżkę lubianego oleju. Myślę, że maskę warto kupić jako bazę do domowych eksperymentów, bo jest tania i mogłaby się sprawdzić. U mnie na plus ułatwianie rozczesywania. Działania w kontekście skóry głowy nie widzę żadnego, ani obciążania u nasady ani szczególnego odświeżenia czy innych efektów. Jest na skórze głowy to jest, nie ma to nie ma... przynajmniej nie podrażnia skalpu.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Może nie jest to jakiś cudowny środek, ale dość dobrze radził sobie z moimi włosami. Po dłuższym trzymaniu maski na włosach, szczególne pod ręcznikiem, włosy były gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku. Zapach dość specyficzny. Używałam jej też czasem jako zwykłej odżywki i dawała radę. Kupiłam w Simply za grosze, chyba 5 zl.

Używam tego produktu od: Ok. 3 miesiące

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście, świetna!
  • Bardzo, bardzo przyjemna maska, wygodna w użyciu, w lekkim opakowaniu z cienkiego plastiku z zakrętką.
    Biała, dość rzadka, ale nie spływa z włosów, szybko się ją nakłada i równie szybko spłukuje.
    Zapach nie odstrasza, ale na pewno nie zachwyca. Na szczęście na włosach jest prawie niewyczuwalny.
    Efekt?
    Wyraźnie zmiękcza włosy, stają się gładsze, bardziej zdyscyplinowane i miękkie, a wszystko to bez silikonów.
    Już podczas spłukiwania włoski stają się przyjemnie lejące, mięciutkie, wspaniałe
    Warto maskę potrzymać na włosach trochę dłużej, ok. pół godziny, pod czepkiem. Wtedy działa najlepiej.
    Polecam wszystkim przynajmniej spróbować, bo 5 zł to prawie nic, a można się miło zaskoczyć

Ilość zużytych opakowań: 4 (po ok. 250 ml)

Chcesz pochwalić mrsellegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i dobra!
  • Maska o prostym i krótkim składzie, u mnie idealnie sprawdza się do stosowania co 2 dni. Nie posiadam na głowie loczków afro ale mam mocno falowane włosy które również potrzebują nawilżenia, moja czupryna bardzo ją polubiła

PLUSY:
    - tania (ok 6 zł),
    - poręczne opakowanie,
    - lekki, przyjemny i niedrażniący zapach,
    - konsystencja kremu,
    - nie spływa z włosów,
    - łagodny i przyjemny skład,
    - maska świetne się sprawdza jako baza,
    - nie obciąża włosów,
    - znacznie p0prawia skręt moich włosów

MINUSY:
    Jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 (240 ml) w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Owieczka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ukochana maska
  • Uwielbiam ja i ubolewam nad tym, ze u mnie w woj, swietokrzyskim nie ma Auchan. Uwielbiam rowniez jej siostre odzywke gdyz tworza one dla mnie duet idealny. Nie obciaza moich wlosow, ulatwia ich rozczesywanie, nadaje pieknego blasku i nie powoduje szybszego przetluszczania.
    Jest wydajna, ma miła konsystnecje i nawet mozliwie pachnie. Kupie ja po raz kolejny gdyz po kazdym jej zastosowaniu (naprzemiennie z inymi maskami i odzywkami zeby nie przyzwyczaic wlosow do niej) zbieram komplementy ze ladne mam dzis wlosy. Jest to dla mnie wazne, bo uwazam ze mimo 2 lat wlosomaniactwa nie mam wymarzonego wlosia

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić Kasia225 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska!
  • Kupiłam tę maskę, użyłam parę razy i przestałam. Po pewnym czasie znowu miałam zamiar nałożyć ją na włosy. I co? Prawie nic nie zostało Mojej siostrze tak bardzo się spodobało, że zużyła mi całą maskę

+niska cena
    +włosy się nie elektryzują
    +ułatwia rozczesywanie
    +włosy są miękkie

+/- dziwny zapach

-słaba dostępność Auchan i Simply

Chcesz pochwalić gusia98 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij