Ziaja, Wazelina biała

Powiększ Ziaja, Wazelina biała

Zgłaszająca osoba: koculek

Wazelina biała (Vaselinum album FP V)
Działanie:
Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje uszkodzony naskórek. Ma działanie natłuszczające i ochronne.
Zastosowanie:
Do preparatów farmaceutycznych. Zewnętrznie.

Dostępne opakowania: 30g, 400g, 1kg, 4kg, 8kg oraz w pojemności 30ml, jako "Wazelina Biała Kosmetyczna".

Skład: Petrolatum. (24.08.2012)

Cena: 3zł / 30g

• moje must have
  • Wazelinę z Ziaji odkryłam niedawno, wcześniej używałam innych tego typu produktów m.in. 'miodków' z Oriflame, ale po wielu latach zachwytu nad nimi zmęczył mnie ich... cudowny zapach

Wazelina Ziaji jest bezzapachowa, bezbarwna i TANIA. Dla mnie to istotne bo używam jej naprawdę dużo.

Właściwości wazeliny każdy zna więc nie ma się co rozwodzić nad nimi. Ja z powodzeniem stosuję ją przede wszystkim na usta, ale też skórki wokół paznokci, pięty, czasem większe partie ciała a nawet okolice oczu. Rewelacyjnie natłuszcza, nie ma obaw że podrażni (wreszcie córka nie krzyczy że ją kremik szczypie jak to bywa w przypadku wszystkich innych produktów), mieści się do każdej torebki, a nawet kieszeni kurtki a to ważne bo się z nią już nie rozstanę

Ma przyjemne dla oka opakowanie jak zresztą wszyskie kosmetyki Ziaji, jednak niezbyt praktyczne otwarcie - wieczko trzeba podważyć/odemknąć przez co nie trudno uszkodzić paznokcie.

POLECAM. Ze względu na cenę nie stracicie a na pewno zyskacie nieinwazyjny, 100% niepodrażniający, świetnie natłuszczający niezbędnik

Chcesz pochwalić kofanaanana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepozorna
  • Wazelinę marki Ziaja, kupiłam zeszłej zimy w Hebe za około 2,30zł, szukałam wtedy ratunku dla spierzchniętych ust. Jako, że wcześniej z niewiadomych przyczyn doprowadziłam swoje usta do stanu krytycznego ( drobne pęknięcia, odrywające się skórki ect.) szukałam czegoś na prawdę dobrego. Z braku ratunku postanowiłam spróbować wazeliny za 2,30.
    Pierwszego wieczora nakładałam ją kilkakrotnie na usta i ich stan wydał mi się nieco lepszy, po kilku dniach doprowadziłam swoje wargi do dobrego stanu.
    Czasem używałam jej na skórę twarzy na noc i rano budziłam się z nawilżoną, odpowiednio natłuszczona i wyglądająca na wypoczętą cerą. Jak wiadomo, w przypadku cery tłustej takie eksperymenty mogą doprowadzić do licznych przykrych niespodzianek dlatego zastosowanie na twarz polecam tylko posiadaczkom suchej skóry.
    Zachęcam także do aplikowania jej na łokcie, kolana i dłonie ( raczej na noc, kiedy dodatkowo możemy założyć bawełniane rękawiczki).
    O konsystencji pisać nie będę, bo jest typowa dla wazeliny.
    Odejmuję pół gwiazdki za to, że muszę wkładać do niej palce czego nie lubię w przypadku kosmetyków do ust oraz pół gwiazdki za brak zapachu, który wpłynąłby na przyjemność jej używania.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna
  • Jest to dla mnie kosmetyk niezbędnyw każdym gospodarstwie domowym;-) Niweluje przesuszenia skóry.Pomaga zwłaszcza zimą na popękaną od mrozu skórę na rękach i jest absolutnie najlepsza w roli balsamu do warg przez cały rok.Nie ma zapachu ani smaku a wargi wyglądają jak po najlepszym balsamie.Kosztuje niewiele.Polecam.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona!
  • Wazelika z Ziaji jest moim niezbędnikiem odkąd upatrzyłam ją u mamy w pracy i posmarowałam sobie nią usta. Po 10 min usta były w o wiele lepszym stanie mimo, że ja jako tako nie mam większych problemów z ustami i nigdy nie były tak mocno przesuszone że skórki odchodziły i oblewały się krwią. Kiedy nałożymy ją wieczorem rano mamy usta przygotowane pod każdą szminke.
    Świetnie się też sprawdza jako "odżywka" do rzęs, można nią ujarzmić brwi, posmarować pięty, łokcie, kolana, jest też dobra jako mazidło pod oczy lub na rozdwojone końcówki.
    Ta wazelina jest po prostu uniwersalna
    Jeszcze nie zawiodłam się na żadnym kosmetyku Ziaji

Używam tego produktu od: 2mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO!!!
  • Cudotwórca dla moich ust! Na wstępie powiem, że nie mam jakichś większych problemów z ustami, czasami są przesuszone przez warunki atmosferyczne, czasami nie wiadomo dlaczego, ale ogólnie nie jest źle. Ten produkt dla moich ust sprawdza się świetnie. Według mnie najlepiej nałożyć go wieczorem przed snem, a rano budzimy się z gładziutkimi usteczkami POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Vanliya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bye bye zmarszczki pod oczami!
  • Mam dopiero 20 lat, ale i tak przez jakiś czas zmagałam się (już czas przeszły!) z dość wyraźnymi zmarszczkami pod oczami, spowodowanymi przesuszeniem okolic oczu. Próbowałam wielu kremów, niestety dla 20 latek po prostu nie ma specyfików przeciwzmarszczkowych, bo przecież "w takim wieku zmarszczek się nie posiada". W sumie to prawda, ja jednak miałam ten problem, gdyż skórę pod oczami mam wyjątkowo suchą i delikatną. Każdy krem dawał chwilowe uczucie nawilżenia, po krótkim czasie znów była susza :/ Na moje szczęście trafiłam na tę niepozorną wazelinkę w sklepie i nagle przypomniało mi się, że jakaś gwiazda (chyba Joanna Krupa) powiedziała w wywiadzie, że wklepuje wazelinę pod oczy. Postanowiłam zrobić to samo i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Po ok. tygodniu regularnego stosowania (rano, po południu i przed snem) skóra pod moimi oczami wygładziła się i co najważniejsze zniknęły znienawidzone poziome "kreski"! Teraz używam tylko na noc i zmarszczki nadal się nie pojawiły Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dzięki wazelinie głębokie zmarszczki nie znikną, gdyż nie ma ona działania przeciwzmarszczkowego tylko nawilżające albo wręcz natłuszczające. Polecam osobom młodym, które borykają się z delikatnymi zmarszczkami, spowodowanymi nieodpowiednim nawilżeniem okolic oczu. Używam jej także jako balsamu do ust, jak większość dziewczyn. Gorąco polecam!!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Majka_blondgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Kupiłam ją, ponieważ szukałam czegoś na dobrą regenerację ust. Przeglądając internet trafiłam na wiele pozytywnych opinii na co to wazelina nie jest dobra, co jeszcze bardziej mnie zachęciło do zakupu Oto moja opinia:

ZALETY:

+ przede wszystkim cena, zapłaciłam za nią ok. 2zł
    + znakomicie regeneruje usta
    + stosowana na ciało czy twarz, również doskonale regeneruje i natłuszcza
    + bezwonna
    + dostępność, nietrudno ją kupić
    + uniwersalna, ma wiele zastosowań
    + daje pożądany efekt, póki co nie zawiodła

WADY:

- brak

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić nimfadoraaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Od kiedy pamiętam moja kuzynka była niezwykłą fanką tej wazeliny, początkowo nie wiedziałam co ona widzi w wazelinie. Uważałam wazelinę za zwykłą przeźroczystą maź, która nawet nie pachnie. Teraz uwielbiam ją właśnie za to,że nie pachnie przez co nie nudzi się. Uwielbiam nałożyć ją wieczorem na usta, rano moje usta są dobrze nawilżone, stosuję ją także na rzęsy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić CarolineRed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona wazelina
  • Jest to moja ulubiona wazelina. Stosuję ją do ust i czasem na rzęsy. Na ustach jak i na rzęsach spisuje się genialnie. Usta po ok tygodnia stosowania są miękkie gładkie. Sprawdza się równie dobrze na wielkie mrozy , kiedy nasze usta najbardziej potrzebują naszej pomocy. Rzęsy równie dobrze wyglądają po jej stosowaniu są dłuższe , lekko pogrubione i stały się ciemniejsze. Wazelinka jest bardzo tania i dobra.

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wazelinka
  • PLUSY:
    - wydajność
    - skuteczność
    - wielofunkcyjność
    - cena
    - dostępność
    - natłuszcza
    - dobrze chroni

MINUSY:
    - wolę produkty w sztyfcie
    - trochę zbiera się w załamaniach ust

Używam tego produktu od: ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij