Ziaja, Wazelina biała

Powiększ Ziaja, Wazelina biała

Zgłaszająca osoba: koculek

Wazelina biała (Vaselinum album FP V)
Działanie:
Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje uszkodzony naskórek. Ma działanie natłuszczające i ochronne.
Zastosowanie:
Do preparatów farmaceutycznych. Zewnętrznie.

Dostępne opakowania: 30g, 400g, 1kg, 4kg, 8kg oraz w pojemności 30ml, jako "Wazelina Biała Kosmetyczna".

Skład: Petrolatum. (24.08.2012)

Cena: 3zł / 30g

• Niezbędna
  • Jest to dla mnie kosmetyk niezbędnyw każdym gospodarstwie domowym;-) Niweluje przesuszenia skóry.Pomaga zwłaszcza zimą na popękaną od mrozu skórę na rękach i jest absolutnie najlepsza w roli balsamu do warg przez cały rok.Nie ma zapachu ani smaku a wargi wyglądają jak po najlepszym balsamie.Kosztuje niewiele.Polecam.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona!
  • Wazelika z Ziaji jest moim niezbędnikiem odkąd upatrzyłam ją u mamy w pracy i posmarowałam sobie nią usta. Po 10 min usta były w o wiele lepszym stanie mimo, że ja jako tako nie mam większych problemów z ustami i nigdy nie były tak mocno przesuszone że skórki odchodziły i oblewały się krwią. Kiedy nałożymy ją wieczorem rano mamy usta przygotowane pod każdą szminke.
    Świetnie się też sprawdza jako "odżywka" do rzęs, można nią ujarzmić brwi, posmarować pięty, łokcie, kolana, jest też dobra jako mazidło pod oczy lub na rozdwojone końcówki.
    Ta wazelina jest po prostu uniwersalna
    Jeszcze nie zawiodłam się na żadnym kosmetyku Ziaji

Używam tego produktu od: 2mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO!!!
  • Cudotwórca dla moich ust! Na wstępie powiem, że nie mam jakichś większych problemów z ustami, czasami są przesuszone przez warunki atmosferyczne, czasami nie wiadomo dlaczego, ale ogólnie nie jest źle. Ten produkt dla moich ust sprawdza się świetnie. Według mnie najlepiej nałożyć go wieczorem przed snem, a rano budzimy się z gładziutkimi usteczkami POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Vanliya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bye bye zmarszczki pod oczami!
  • Mam dopiero 20 lat, ale i tak przez jakiś czas zmagałam się (już czas przeszły!) z dość wyraźnymi zmarszczkami pod oczami, spowodowanymi przesuszeniem okolic oczu. Próbowałam wielu kremów, niestety dla 20 latek po prostu nie ma specyfików przeciwzmarszczkowych, bo przecież "w takim wieku zmarszczek się nie posiada". W sumie to prawda, ja jednak miałam ten problem, gdyż skórę pod oczami mam wyjątkowo suchą i delikatną. Każdy krem dawał chwilowe uczucie nawilżenia, po krótkim czasie znów była susza :/ Na moje szczęście trafiłam na tę niepozorną wazelinkę w sklepie i nagle przypomniało mi się, że jakaś gwiazda (chyba Joanna Krupa) powiedziała w wywiadzie, że wklepuje wazelinę pod oczy. Postanowiłam zrobić to samo i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Po ok. tygodniu regularnego stosowania (rano, po południu i przed snem) skóra pod moimi oczami wygładziła się i co najważniejsze zniknęły znienawidzone poziome "kreski"! Teraz używam tylko na noc i zmarszczki nadal się nie pojawiły Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dzięki wazelinie głębokie zmarszczki nie znikną, gdyż nie ma ona działania przeciwzmarszczkowego tylko nawilżające albo wręcz natłuszczające. Polecam osobom młodym, które borykają się z delikatnymi zmarszczkami, spowodowanymi nieodpowiednim nawilżeniem okolic oczu. Używam jej także jako balsamu do ust, jak większość dziewczyn. Gorąco polecam!!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Majka_blondgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Kupiłam ją, ponieważ szukałam czegoś na dobrą regenerację ust. Przeglądając internet trafiłam na wiele pozytywnych opinii na co to wazelina nie jest dobra, co jeszcze bardziej mnie zachęciło do zakupu Oto moja opinia:

ZALETY:

+ przede wszystkim cena, zapłaciłam za nią ok. 2zł
    + znakomicie regeneruje usta
    + stosowana na ciało czy twarz, również doskonale regeneruje i natłuszcza
    + bezwonna
    + dostępność, nietrudno ją kupić
    + uniwersalna, ma wiele zastosowań
    + daje pożądany efekt, póki co nie zawiodła

WADY:

- brak

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić nimfadoraaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Od kiedy pamiętam moja kuzynka była niezwykłą fanką tej wazeliny, początkowo nie wiedziałam co ona widzi w wazelinie. Uważałam wazelinę za zwykłą przeźroczystą maź, która nawet nie pachnie. Teraz uwielbiam ją właśnie za to,że nie pachnie przez co nie nudzi się. Uwielbiam nałożyć ją wieczorem na usta, rano moje usta są dobrze nawilżone, stosuję ją także na rzęsy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić CarolineRed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona wazelina
  • Jest to moja ulubiona wazelina. Stosuję ją do ust i czasem na rzęsy. Na ustach jak i na rzęsach spisuje się genialnie. Usta po ok tygodnia stosowania są miękkie gładkie. Sprawdza się równie dobrze na wielkie mrozy , kiedy nasze usta najbardziej potrzebują naszej pomocy. Rzęsy równie dobrze wyglądają po jej stosowaniu są dłuższe , lekko pogrubione i stały się ciemniejsze. Wazelinka jest bardzo tania i dobra.

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wazelinka
  • PLUSY:
    - wydajność
    - skuteczność
    - wielofunkcyjność
    - cena
    - dostępność
    - natłuszcza
    - dobrze chroni

MINUSY:
    - wolę produkty w sztyfcie
    - trochę zbiera się w załamaniach ust

Używam tego produktu od: ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic mi więcej nie potrzeba
  • Produkt stosuję już od dłuższego czasu. Gdy sięgnęłam po pierwsze opakowanie stwierdziłam, że już mi nie potrzebne nic do pielęgnacji moich ust. Ta wazelina robi wszystko co robić powinna. Pielęgnuje moje usta tak jak sobie tego życzę. Dodatkowo ładnie wygląda na ustach i czasem gdy nie mam ochoty na żadną pomadkę wychodzę tylko w niej. Pod pomadki spisuje się równie dobrze. Dużym plusem jest to, że nie ma zapachu. Często zapachy produktów do ust bardzo mi przeszkadzają, a z tą wazeliną nie mam takiego problemu. Oczywiście nie trzeba wspominać, że cena jest śmiesznie niska, a pojemność bardzo duża i wystarcza na długi czas

Chcesz pochwalić kika2207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalna
  • I za to ją kocham! Nie mogę jej nic zarzucić.
    -Ma bardzo delikatny, neutralny zapach więc nadaje się nie tylko do ust
    -Dobrze natłuszcza
    -Nawilża
    -Tania i łatwo dostępna
    -Wydajna
    -Wygodne i schludne opakowanie
    -Nabłyszcza usta

Uwielbiam ją jako mazidełko do ust, maść na suche łokcie czy składnik własnych mikstur i receptur. Jest niezastąpiona i dobra na wszystko. Warto mieć w torebce, łazience, toaletce, przy łóżku. Wszędzie..

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?