Ziaja, Wazelina biała

Powiększ Ziaja, Wazelina biała

Zgłaszająca osoba: koculek

Wazelina biała (Vaselinum album FP V)
Działanie:
Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje uszkodzony naskórek. Ma działanie natłuszczające i ochronne.
Zastosowanie:
Do preparatów farmaceutycznych. Zewnętrznie.

Dostępne opakowania: 30g, 400g, 1kg, 4kg, 8kg oraz w pojemności 30ml, jako "Wazelina Biała Kosmetyczna".

Skład: Petrolatum. (24.08.2012)

Cena: 3zł / 30g

• niezbędna
  • Wazelina jest mi niezbędna, aby zapewnić wystarczające nawilżanie moim ustom – w tym celu właśnie ją stosuję. Polecam, warto spróbować. Wcześniej wydawałam mnóstwo kasy na pomadki, a teraz znalazłam oszczędny i bardziej wydajny sposób ;-)

+nawilża
    +natłuszcza
    +dobra zarówno na mrozy jak i na upały – skutecznie chroni, tworząc warstwę
    +nabłyszcza, może być substytutem pomadki czy błyszczyka
    +podkreśla naturalną linię i kształt ust
    +wydajna
    +niska cena
    +brak zapachu
    +brak wywoływania podrażnień

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić dunka594 za czytelną i pomocną recenzję?
  • must heve
  • Nie wyobrażam sobie bez niej mojej półki w łazięce.Wazelina to kosmetyk wielozadaniowy koji i goji świetnie natłuszcza sprawdza się na spierzchnięte usta dłonie ,pięty, kolana ,łokcie.Jest po prostu niezastąpionym kosmetykiem.Świetnie radzi sobie z podrażnionym od kataru nosem a także z otarciami skóry.Bezzapachowa i treściwa tylko pudełko mogło sie lepiej otwierać ale poza tym jset to kosmetyk ratownik więc każdy powinien go mieć szczególnie że kosztuje grosze.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić wiolina21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obowiązkowo.
  • Wazelinę mam zawsze przy sobie. Używam go głównie na usta ale sprawdza się także przy podrażnieniu. Jest to moim zdaniem podstawowy kosmetyk w pielęgnacji. I przy okazji tani i bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nadal w użyciu (30 g)

Chcesz pochwalić CoconutCoke za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER !
  • Szukałam kosmetyku na suche usta. Używałam wielu balsamów, pomadek, ale przez przypadek trafiłam na tą wazelinę i nie zamienię chyba już na nic innego. Jest mega tania i wydajna.

Super nawilża usta w ciągu dnia. Na noc, lub po peelingu nakładam grubszą warstwę i rano są idealne!

Używam też na noc do rzęs i brwi. Po miesiącu widzę ogromną poprawę. Włoski są o wiele dluższe i gęstsze.

Sprawdza się też na suche łokcie i kolana.

POLECAM !

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny kosmetyk za niską cenę.
  • Wazelinę każdy powinien posiadać, bo sprawdza się zawsze. Ta od firmy ziaja jest bezzapachowa, długo się utrzymuje, nawilża i faktycznie leczy podrażnienia( np. gdy mamy nos czerwony od ciągłego wydmuchiwania go). Jest tańsza od innych tego typu kosmetyków, kiedyś kupiłam ją za 1,50 zł i zużyłam już wiele opakowań. Wiem, że nigdy mnie nie zawiedzie i, że faktycznie działa. Inne wazeliny często nie nawilżają lub robią to w mniejszym stopniu. Najlepsza!

Ilość zużytych opakowań: z 15

Chcesz pochwalić marysiaoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam sie
  • Wazelinę zachwalała moja koleżanka dlatego na okres zimy postanowiłam ją kupić, żeby zabezpieczyć swoje usta przed wysychaniem. Niestety nie sprawdziła się na mojej skórze. Kolejny produkt z Ziaji do niczego. Więcej nic z tej firmy nie kupię,bo zapycha!

Plusy:
    -nawilżenie,
    -bez zapachu,
    -szybko się wchłania,
    -nie widoczna, bezbarwna,
    -cena,
    -sprawdza się na suchych skórkach na paznokciach,

Minusy:
    -zapchała moje usta! Pojawiły się białe krostki wokół ust i na ustach. Zdziwiłam się, bo zdarzyło się to zaledwie po kilku dniach używania,
    -opakowanie! nienawidzę malować ust palcem, nie poręczne i wchodzi za paznokcie,

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić GoshaNeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Normalna wazelina. Każdy powinien mieć w domu coś takiego
  • Wazeliny nie używam często, ale to chyba taki kosmetyk który ma w domu większość z nas.
    Ma dobrą konsystencje, porządne pudełko. Do tego przyjazna cena i wydajność. Dobrze mieć ją w domu.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie raczej kiepska
  • Na początku myślałam, że wazelina jak wazelina i pozytywne recenzje też mnie zachęciły do zakupu. Jednak teraz wydaje mi się, że ta wazelina nie jest dla mnie. Ma wielu zwolenników, może komuś przypaść do gustu, ale dla mnie akurat jest kiepska, więc chyba nie kupię, chyba, że nie znajdę nic lepszego (no ale wątpię, raczej znajdę). W sumie jedynie dla mnie w miarę chroni, owszem, to też jest dobre, ale jednak trochę za mało, bym chciała kupować ją więcej.

Przydałoby się, żeby jak to robią podobno wazeliny choć trochę regenerowała czy nawilżała, a u mnie to nie miało miejsca, a nie raz i nie dwa nakładałam solidną porcję na usta czy na suche skórki czy na ręce solo lub z kremem do rąk i efekt był naprawdę praktycznie żaden. Także jako ochrona może być, jasne, że czasem ochroniło to moje usta czy nos przed zmarznięciem, ale nic więcej dla mnie, więc jednak kiepsko. Wolę kupić inną wazelinę, która coś więcej zrobi, choć oczywiście cudów nie wymagam, co to to nie. Ja raczej nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecała połowa, używałam nieregularnie i bardziej na wyjście potem, bo jak pisałam nie przypadła mi do gustu, resztę chyba wyrzucę, bo jest jej jeszcze dużo

Chcesz pochwalić Candy_lips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza wazelina na świecie!
  • Miłe zaskoczenie, że w takiej cenie można kupić naprawdę dobrą wazelinę. Wydajna, spełnia swoją funkcję znakomicie. Polecam wszystkim, którzy podczas zimy męczą się z problemem suchych i pękających ust

Chcesz pochwalić izaabbella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Po dużym przeziebieniu i kompletnie zatkanym nosie pozostała mi jedyna przypadłość....suche, spierzchnięte usta z paskudną czerwoną obwolutą i minimalnymi rankami. Smarowałam usta chyba wszystkim co mi wpadło w ręce; pomadki, balsamy, olej kokosowy, migdałowy, miód itd. W akcie deperacji w supermarkecie sięgnęłam po wazelinę z ziaji, zdając sobie sprawę z tego, że produkt posiada gęstą, lepką konsystencję i niekoniecznie wygodne stosowanie. Jednak na moje usta okazał się zbawienny. Po dwukrotnym zastosowaniu, pierwsza dawka gruba warstwa na noc, wszystkie objawy poprzeziębieniowe ustąpiły. Reszta balsamów poleciała w kosz, zostawiłam jedynie pomadkę bo wazelina nie bardzo nadaje się do stosowania przed wyjściem z domu.
    \\nJedyny minus to brak zapachu, choć zapewne gdyby firma zaczęła coś kombinować z zapachem, produkt uległ by "zepsuciu" i mógłby konkurować na półce z innymi pseudo mazidłami nawilżającymi, które ładnie pachną i nie czynią nic z problematyczną skórą.

Chcesz pochwalić Kasia131 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij