Ziaja, Wazelina biała

Powiększ Ziaja, Wazelina biała

Zgłaszająca osoba: koculek

Wazelina biała (Vaselinum album FP V)
Działanie:
Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje uszkodzony naskórek. Ma działanie natłuszczające i ochronne.
Zastosowanie:
Do preparatów farmaceutycznych. Zewnętrznie.

Dostępne opakowania: 30g, 400g, 1kg, 4kg, 8kg oraz w pojemności 30ml, jako "Wazelina Biała Kosmetyczna".

Skład: Petrolatum. (24.08.2012)

Cena: 3zł / 30g

• Idealny kosmetyk za niską cenę.
  • Wazelinę każdy powinien posiadać, bo sprawdza się zawsze. Ta od firmy ziaja jest bezzapachowa, długo się utrzymuje, nawilża i faktycznie leczy podrażnienia( np. gdy mamy nos czerwony od ciągłego wydmuchiwania go). Jest tańsza od innych tego typu kosmetyków, kiedyś kupiłam ją za 1,50 zł i zużyłam już wiele opakowań. Wiem, że nigdy mnie nie zawiedzie i, że faktycznie działa. Inne wazeliny często nie nawilżają lub robią to w mniejszym stopniu. Najlepsza!

Ilość zużytych opakowań: z 15

Chcesz pochwalić marysiaoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam sie
  • Wazelinę zachwalała moja koleżanka dlatego na okres zimy postanowiłam ją kupić, żeby zabezpieczyć swoje usta przed wysychaniem. Niestety nie sprawdziła się na mojej skórze. Kolejny produkt z Ziaji do niczego. Więcej nic z tej firmy nie kupię,bo zapycha!

Plusy:
    -nawilżenie,
    -bez zapachu,
    -szybko się wchłania,
    -nie widoczna, bezbarwna,
    -cena,
    -sprawdza się na suchych skórkach na paznokciach,

Minusy:
    -zapchała moje usta! Pojawiły się białe krostki wokół ust i na ustach. Zdziwiłam się, bo zdarzyło się to zaledwie po kilku dniach używania,
    -opakowanie! nienawidzę malować ust palcem, nie poręczne i wchodzi za paznokcie,

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić GoshaNeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Normalna wazelina. Każdy powinien mieć w domu coś takiego
  • Wazeliny nie używam często, ale to chyba taki kosmetyk który ma w domu większość z nas.
    Ma dobrą konsystencje, porządne pudełko. Do tego przyjazna cena i wydajność. Dobrze mieć ją w domu.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie raczej kiepska
  • Na początku myślałam, że wazelina jak wazelina i pozytywne recenzje też mnie zachęciły do zakupu. Jednak teraz wydaje mi się, że ta wazelina nie jest dla mnie. Ma wielu zwolenników, może komuś przypaść do gustu, ale dla mnie akurat jest kiepska, więc chyba nie kupię, chyba, że nie znajdę nic lepszego (no ale wątpię, raczej znajdę). W sumie jedynie dla mnie w miarę chroni, owszem, to też jest dobre, ale jednak trochę za mało, bym chciała kupować ją więcej.

Przydałoby się, żeby jak to robią podobno wazeliny choć trochę regenerowała czy nawilżała, a u mnie to nie miało miejsca, a nie raz i nie dwa nakładałam solidną porcję na usta czy na suche skórki czy na ręce solo lub z kremem do rąk i efekt był naprawdę praktycznie żaden. Także jako ochrona może być, jasne, że czasem ochroniło to moje usta czy nos przed zmarznięciem, ale nic więcej dla mnie, więc jednak kiepsko. Wolę kupić inną wazelinę, która coś więcej zrobi, choć oczywiście cudów nie wymagam, co to to nie. Ja raczej nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecała połowa, używałam nieregularnie i bardziej na wyjście potem, bo jak pisałam nie przypadła mi do gustu, resztę chyba wyrzucę, bo jest jej jeszcze dużo

Chcesz pochwalić Candy_lips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza wazelina na świecie!
  • Miłe zaskoczenie, że w takiej cenie można kupić naprawdę dobrą wazelinę. Wydajna, spełnia swoją funkcję znakomicie. Polecam wszystkim, którzy podczas zimy męczą się z problemem suchych i pękających ust

Chcesz pochwalić izaabbella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Po dużym przeziebieniu i kompletnie zatkanym nosie pozostała mi jedyna przypadłość....suche, spierzchnięte usta z paskudną czerwoną obwolutą i minimalnymi rankami. Smarowałam usta chyba wszystkim co mi wpadło w ręce; pomadki, balsamy, olej kokosowy, migdałowy, miód itd. W akcie deperacji w supermarkecie sięgnęłam po wazelinę z ziaji, zdając sobie sprawę z tego, że produkt posiada gęstą, lepką konsystencję i niekoniecznie wygodne stosowanie. Jednak na moje usta okazał się zbawienny. Po dwukrotnym zastosowaniu, pierwsza dawka gruba warstwa na noc, wszystkie objawy poprzeziębieniowe ustąpiły. Reszta balsamów poleciała w kosz, zostawiłam jedynie pomadkę bo wazelina nie bardzo nadaje się do stosowania przed wyjściem z domu.
    \\nJedyny minus to brak zapachu, choć zapewne gdyby firma zaczęła coś kombinować z zapachem, produkt uległ by "zepsuciu" i mógłby konkurować na półce z innymi pseudo mazidłami nawilżającymi, które ładnie pachną i nie czynią nic z problematyczną skórą.

Chcesz pochwalić Kasia131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony kosmetyk, idealny!
  • Szukałam taniej wazeliny Ziaja to był strzał w 10! Nie ma zapachu, jest baaardzo wydajna i jest poręczna, bo w małym opakowaniu (ja mam 30 ml). Jest idealna na usta, lepsza niż jakakolwiekpomadka do ust, nawilża, chroni. Moje usta odzyskały "nowe życie", były bardzo popękane, pozbyłam się skórek, widać ,że są zadbane ;p
    POLECAM W 100

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Quashima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo solidna wazelina
  • Wazelina bardzo dobrze nawilża spierzchnięte i suche usta. Utrzymuje się na nich bardzo długo. Ma przyjemną, gęstą konsystencję. Usta są lśniące. Opakowanie kosmetyku starcza na bardzo długi okres. Cena - powalająca ! Szkoda tylko, że nie pachnie Wtedy byłaby całkowita 5 ! Tak jest 4,5

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej...
  • Ta wazelina to jest jakies nieporozumienie. Serio. Nie mam zielonego pojecia dlaczego ma takie dobre recenzje. Jak dla mnie same minusy:
    - Śmierdzi. Ale smierdzi tak strasznie, ze nie moge jej uzywac na twarz. Wiec uzywam jej na kolana i lokcie, nie daje w zasadzie zadnych efektow ale robie to dlatego zeby nie wyrzucac pelnego opakowania. Chyba zaczne nia pastowac buty...
    - Nijak nie natluszcza tylko zaraz po nalozeniu wysycha.
    -Ma ciezka konsystencje, ciagnie sie i zle sie ja rozprowadza na skorze,
    - To podeleczko jest bardzo niepraktyczne, ciagle sie tlusci i nie da sie go otworzyc.
    Jak dla mnie masakra. Na szczescie byla tania wiec nie wyrzucilam w bloto duzo pieniedzy :p

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić la leche za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezwykle wydajna
  • Idealna do torebki, świetnie nawilża i „nigdy” się nie kończy ;-)
    Zalety:
    +nawilża suche usta i zapobiega przesuszeniem
    +łagodzi podrażnienia
    +regeneruje
    +odżywia
    +pielęgnuje
    +jest bardzo wydajna
    +wygodne i praktyczne opakowanie
    +bardzo niska cena
    Wady
    -brak zapachu

Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić joannawch za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij