Ziaja, Wazelina biała

Powiększ Ziaja, Wazelina biała

Zgłaszająca osoba: koculek

Wazelina biała (Vaselinum album FP V)
Działanie:
Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje uszkodzony naskórek. Ma działanie natłuszczające i ochronne.
Zastosowanie:
Do preparatów farmaceutycznych. Zewnętrznie.

Dostępne opakowania: 30g, 400g, 1kg, 4kg, 8kg oraz w pojemności 30ml, jako "Wazelina Biała Kosmetyczna".

Skład: Petrolatum. (24.08.2012)

Cena: 3zł / 30g

• Ulubiona wazelina
  • Jest to moja ulubiona wazelina. Stosuję ją do ust i czasem na rzęsy. Na ustach jak i na rzęsach spisuje się genialnie. Usta po ok tygodnia stosowania są miękkie gładkie. Sprawdza się równie dobrze na wielkie mrozy , kiedy nasze usta najbardziej potrzebują naszej pomocy. Rzęsy równie dobrze wyglądają po jej stosowaniu są dłuższe , lekko pogrubione i stały się ciemniejsze. Wazelinka jest bardzo tania i dobra.

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wazelinka
  • PLUSY:
    - wydajność
    - skuteczność
    - wielofunkcyjność
    - cena
    - dostępność
    - natłuszcza
    - dobrze chroni

MINUSY:
    - wolę produkty w sztyfcie
    - trochę zbiera się w załamaniach ust

Używam tego produktu od: ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic mi więcej nie potrzeba
  • Produkt stosuję już od dłuższego czasu. Gdy sięgnęłam po pierwsze opakowanie stwierdziłam, że już mi nie potrzebne nic do pielęgnacji moich ust. Ta wazelina robi wszystko co robić powinna. Pielęgnuje moje usta tak jak sobie tego życzę. Dodatkowo ładnie wygląda na ustach i czasem gdy nie mam ochoty na żadną pomadkę wychodzę tylko w niej. Pod pomadki spisuje się równie dobrze. Dużym plusem jest to, że nie ma zapachu. Często zapachy produktów do ust bardzo mi przeszkadzają, a z tą wazeliną nie mam takiego problemu. Oczywiście nie trzeba wspominać, że cena jest śmiesznie niska, a pojemność bardzo duża i wystarcza na długi czas

Chcesz pochwalić kika2207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalna
  • I za to ją kocham! Nie mogę jej nic zarzucić.
    -Ma bardzo delikatny, neutralny zapach więc nadaje się nie tylko do ust
    -Dobrze natłuszcza
    -Nawilża
    -Tania i łatwo dostępna
    -Wydajna
    -Wygodne i schludne opakowanie
    -Nabłyszcza usta

Uwielbiam ją jako mazidełko do ust, maść na suche łokcie czy składnik własnych mikstur i receptur. Jest niezastąpiona i dobra na wszystko. Warto mieć w torebce, łazience, toaletce, przy łóżku. Wszędzie..

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdzona, tania, dobra
  • Wazeliny używam już naprawdę długo:
    +pielęgnuje usta
    +nawilża
    +chroni podczas mrozów i upałów
    + nabłyszcza, dobra zamiast błyszczyka
    + tania

Myślę, że warto ją mieć w torebce, zawsze przy sobie ;-)

Chcesz pochwalić Spencer007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka w kit...
  • dla mnie ta wazelina to nic specjalnego

plusem na pewno jest cena i dostępność oraz opakowanie

minusem jest jej gęstość na moich ustach się nie sprawdza może do smarowania innych części ciała jest ok wolę inną

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna.
  • Używam jej cały rok, latem może mniej intensywnie, ale zawsze jest na podorędziu. W zasadzie to taki kosmetyk, który jakiś wielkich cudów nie robi, ale głupio go nie mieć.
    Używam jej głownie w warunkach domowych, co wieczór przed snem, przed wyjściem z domu, czy gdy potrzebują tego moje usta, bo dobrze sobie z nimi radzi. Przede wszystkim natłuszcza i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Zimą niezbędna absolutnie, bo regeneruje podrażnione mrozem wargi.
    I wiem, że tak samo działa milion innych pomadek ochronnych, są nawet lepsze, bo można je higienicznie aplikować. Są napompowane przeróżnymi substancjami cud, ale co wazelinka to wazelinka
    Tania jak barszcz i absolutnie mega wydajna.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: też kilka

Chcesz pochwalić error_error za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój must have!
  • Zdecydowanie niezbednik w mojej kosmetyczce! Idealny jako balsam do ust, natłuszczacz na suche i podraznione miejscia i jako... odżywka do rzes! Tak! U mnie idealnie sie sprawdza i choć czasami mi sie krystalizuje na ustach to jestem w stanie jej to wybaczyc. Jest bardzo tania i wydajna, czego chceć wiecej

Używam tego produktu od: zawsze
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilosc

Chcesz pochwalić maagda11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra przyjaciółka!
  • Myslę,że to najlepsza wazelina kosmetyczna z jaką się spotkałam. Podbiła moje serce, ponieważ jest pomocna w kilky dziedzinach i we wszystkich spisuje się na medal.
    PLUSY :
    1.Nawilża usta - wystarczy nałożyć niewielką ilość , najlepiej przed snem ,a rano usta są w idealnym stanie, bez popękań ,miękkie i gładkie.
    2.Poprawia znieszczone końce włosów - używana przed snem ; wcierana w rozdwojone końce włosów działa cuda. Szybko i łatwo się zmywa jej nadmiar podczas mycia włosów nawet zwykłym ,delikatnym szamponem.
    3.Mozna ją dodawać do olejów przy pielęgnacji cery. Nawilża skóre twarzy i sprawia ze wygląda zdrowo, jest idealnie napięta.
    4. Jest bardzo wydajna.
    5.Bardzo szybko działa na wysuszoną skórę dłoni.
    6.Zabezpiecza kontur wewnętrzny przy farbowaniu włosów na ciemne kolory.
    7.Nie uczula.
    8. Bardzo taniutka.
    9.Wcierana w macierz paznokcia przyśpiesza jego wzrost.
    10. Cienka warstwa nakładana na skórę sprawia ,że pięknie się błyszczy nie obciązając i przedłuża intensywność zapachów perfum.
    MINUSY:
    brak

Używam tego produktu od: 11miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić zycie_z_pasja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik w kosmetyczce
  • Uwielbiam tę wazelinę, używam jej od czasów gimnazjum i zostanie ze mną jeszcze bardzo, bardzo długo.

+ nawilżenie, natłuszczenie ust
    + można spokojnie aplikować ją na podrażnioną skórę, przyspiesza gojenie się ran (przykład - kiedy mamy mocno podrażnioną skórę wokół nosa podczas kataru)
    + cena
    + dostępność
    + wszechstronność użycia, można wykorzystać ją na naprawdę wiele sposobów
    + wygodne opakowanie, które nie psuje się w żaden sposób, nie pęka itp.

Minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, jest ze mną 24/7

Chcesz pochwalić lizkaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij