Bell, Podwójne cienie prasowane `Pawie oczko`

Bell, Podwójne cienie prasowane `Pawie oczko`

Dzięki delikatnej, kremowo-satynowej konsystencji, nałożysz precyzyjnie cień. Do stworzenia kosmetyku zastosowano najnowszej technologii ekskluzywne wypełniacze w postaci nylonowych mikrokuleczek oraz mineralnych płytek miki co gwarantuje trwałość makijażu.

średnie

Miałam kiedyś zestaw fioletów. O ile bardzo lubię cienie bell, to te oceniam jako średnie.

Są dość twarde, ciężko nanieść je na pędzelek.

Kolory w opakowaniu są ładne, na powiece już nie tak intensywnie. Mogłyby być lepiej dobrane.

Mam mały problem z cieniowaniem, czasem zostawiały małe plamy, które ciężko było rozetrzeć, czasem cieniowały się całkiem w porządku.

Aplikatorek niezbyt przypadł mi do gustu, wolałam używać pędzelków.

Cena niska, ciężko dostępne, ja więcej się nie skuszę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 kolor

Mają plusy i minusy

Ja mam ten pierwszy odcien (beż i brąz), chciałam postawić na naturalny look.

Cienie same w sobie ok choć wg mnie mogłyby być bardziej napigmentowane, lecz no cena jest bardzo dobra, więc nie oczekujmy cudów. Opakowanie troszkę cieżko się otwiera, ale za tą cenę no nie możemy raczej oczekiwać opakowania pięknego z lusterkiem, ale to już mniej istotne.

Niestety po jakimś czasie kolory są mniej nasycone i rolują się w załamaniach. Może gdybym miała bazę efekt byłby bardzo dobry, ale że takowej jak narazie nie posiadam oceniam tak jak jest:)

Aplikator według mnie jest po prostu zbędny. Zupełnie nie radzi sobie z nałożeniem kosmetyku, gdyż po kilku stosowaniach gtaki jakby drucik wyszedł więc mógł podrażniać powieki. Juz nawet palcem chyba lepiej nakładać :D

Obrazowo:
:)cena
:)wydajność
:)dostępny w kraju
:):(ładne kolory, ale mogłyby być bardziej napigmentowane, takie bardziej wyraziste
:(ciężko otworzyć opakowanie
:(aplikator jest beznadziejny
:(po jakimś czasie kolory bledną i rolują się w załamaniach

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Dosc dobre

Bardzo delikatne, cukierkowe kolorki dobre do sworzenia dziewczecego makijazu. Jednak cienie nie sa zbyt trwale, dosc szybko zbijaja sie w zalamaniach powiek, za co minus ale ogolnie za te cene moze byc. moj kolor 16:)

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:czyba 2

Dobre

Cienie Bell są "poprawne". Kolor na oku jest intensywny, taki jak w opakowaniu, trzymają się przeciętnie, na "gołym" oku kilka godzin. Trochę się osypują. Cena jest niewielka. Nie podobają mi się zestawienia kolorystyczne, mam jedno jedyne, ktore wydało mi się trafione - brąz z beżowym. Załączony aplikator mogli sobie odpuścić ;) Duzy minus za to że opakowanie samo z siebie połamało się na zawiasie...

Dobre ale z bazą

Plusy:
+ podwójne uzupełniające się kolory :) przynajmniej ja takie wybierałam :)
+ pacynka dwustronna, fajne rozwiązanie każda pacynka ma swój kolorek
+ cena przystępna
+ / - jak w jednym opakowaniu trafiłam na super konsystencje w małym oczku (kremowa, lekka i poddana pacynce przy nabieraniu) tak w księzycu twarda i oporna na pacynkę i na odwrót. Ale z tą twardością można sobie poradzić
+ nie osypują się,
+ łatwe do nałożenia
+ śliczne pastelowe kolory
+ przystępna cena

Minus:
- bez bazy szybko sie rolują :(

Używam tego produktu od: rok

2,5 * Średniak

To był zakup pod wpływem chwili ;) Miałam zły humor i dodatkowo ...drogeria koło mnie się likwidowała i mieli przeceny.
Mam kolor 21-Ciepły,średnio ciemny róż+ ciepły fiolet.

Plusy:
+Kolory intensywne, żywe i nie blakną na powiece po kilku godzinach.
+nie trzeba ich nakładać wielu warstw by kolorek był taki sam jak w paletce (jak to jest czasem z innymi firmami).
+Bardzo Ciekawe Rozwiązanie (pomysł z umieszczeniem 2 odcieni w formie pawiego oczka i ta zakrzywiona pacynka)

Minusy:
-słabo trzymają się powieki
-ciężko się je nakłada (są twarde i oporne na tą pacynkę)

No i kolorki jednak nie moje ale już za to minusa nie daje.

Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

całkiem, całkiem....

Dostałam te "pawie oczko" juz ze dwa lata temu. Mam Wsiekły rózowy z oczkiem fioletowym. Niestey fioletu nie zdarzyłam sie "naużywać" bo po upadku opakowania rozsypał mi sie po całym pudełeczku no i musiałam sie go pozbyc zeby mieć czysty różowy. A tego różowego to bałam sie użyc bo wydało mi sie ze bedzie za mocny ale myliłam sie-jest ok-barzo przyjemna konsystencja, mi sie jakoś nie zbiera w załamaniach powieki ale fakt ze szybko znika. Trzeba poprawiac zeby utrzymac intensywnośc kolorku. I jeszcze jedno-fantastyczny aplikator!! nie szoruje mi powieki, ładnie nabiera ise nim cienie i rozprowadza. Too jedyne cienie do których używam aplikatora (reszte nakładam palcem)
polecam ta cienie choc mimo DUZEJ kolorystyki (jak zobaczyłam w ałości dopiero na zdjeciu powyzej) to ciesko wybrac cos bo połączenia sa dośc odwazne i te kolory sa dość cukierkowe.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:cały czas 1 ale uzywane od przypadku do przypadku

zawiodłam się

Hmmmmmmm
Kupiłam ten cień zachwycona kolorem szaro-grafitowym.
I tu już zaczynają się minusy co cień ładnie wyglda jedynie w pudełku.
Błyszczących drobinek na powiece można z lupą szykać a same cienie są bardzo nietrwałe. Poza tym strasznie opornie się nakładają.
W pudełeczku wydaje się że cienie są kolorystecznie idealnie dobrane to na oku już nie jest tak fajnie. Cieniowanie nie jest niestety możliwe a szkoda

Szkoda że nietrwałe

Bardzo żałuję, że te cienie tak krótko się trzymają, a znikając z powieki dają mało elegancki efekt. Są bowiem niesłychanie przyjemne w aplikacji - mięciutkie, satynowe, nakładają się łatwo i tak, jak się chce - nie tak jak one chcą ;) . Póki świeżo nałożone, wyglądają naprawdę bardzo ładnie na powiece.

Za główną ich zaletę uważam ilość i trafność zestawów kolorystycznych. Doprawdy, miałam apetyt na wiele z nich, w końcu zdecydowałam się na jeden, ale do tej pory się łamię i nie wiem czy mimo nietrwałości nie skuszę się na następne. Ja je po prostu jakoś tak irracjonalnie lubię. Może pokombinuję jeszcze z jakimiś mega-utrwalaczami pod cienie?...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niezbyt

Mam zestaw numer 4 - oliwka i beż. W opakowaniu kolory te mnie zauroczyły, wyglądają na prawdę ślicznie. Niestety na powiece beż wygląda jak zgniła pomarańcza, okropieństwo! Co do koloru oliwkowego nie mam zastrzeżeń. To zestawienie mogłoby w tym przypadku być na odwrót, bo pomarańczowy cień do niczego mi się nie przyda!
Szkoda, z tym kolorem bo cień sam w sobie nie jest wcale taki zły. Co dziwne, nie zbiera się w załamaniach, nie osypuje.. Co najważniejsze jest dość trwały. Z czasem kolor niestety blaknie i robi się coraz mniej wyrazisty. Aplikator beznadziejny.

Używam tego produktu od:

fajny efekt, ładne kolory

Cienie mają ładnie zestawione kolory, pasują do kolorowego stroju (ja mam zielone i czerwono-zółte). Nie zbierają się w zagłębieniach powiek, tylko powoli znikają równomiernie. Ogólnie jestem na tak;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch ;]

nie!!

Specjalnie dzis sie nim pomalowalam (czego nie robie od dluzszego czasu), aby go ocenic. Po pierwsze nie trafilam w odcien, szukalam czegos z fioletem ale zestaw nr 18 jest nijaki. Sam cien ma przyjemna konsystencje, jest matowy i dobrze sie naklada, to na tyle plusow. Kolory sa o wiele mniej intensywne na powiece niz w opakowaniu i na dodatek jeszcze blakna z uplywem czasu. Po niedlugim czasie zbiera sie w zalamaniach. Poza tym cien znkia w ciagu 3-4 godzin z powieki i zostaje tylko resztki w zgieciach. Nie wart swojej oceny na wizazu i swojej ceny, bo za te same pieniadze mozna kupic cien sypki tej samej firmy, ktory jest o wiele lepszy pod wzgledem trwalosci i kolorystyki.