Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• Podsumowując podkład jest idealnym wyjściem awaryjnym
  • Nie jest to mój ideał ale zawsze wracam do tego podkładu. Chyba ze względu na to że wciąż szukam swojego KWC. Mam cerę mieszaną, z lekko widocznymi naczynkami więc krycie jak dla mnie jest wystarczające, jeżeli pojawiają się jakieś mega niespodzianki wspomagam się korektorem. Tak jak wspomniałam krycie jest ok ale jak dla mnie zbyt słabo matuje, skóra świeci się zaledwie po godzinie ale nie jest to zbyt olbrzymi problem bo jeżeli wspomogę się bibułkami matującymi do końca dnia jest już ok i pozostaje nie naruszony na buzi do wieczora. Ogromny plus za bardzo duży wybór kolorów i to że rzeczywiście idealnie dopasowuje się do twarzy. Jeżeli nie znajdę swojego ideału pewnie wciąż będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: od kąd pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań w trakcie 6 opakowania

Chcesz pochwalić justilucky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Skusiłam się na niego przy promocji w Rossmannie i nie żałuję!

+ Konsystencja jest dość rzadka, lejąca co sprawia, że łatwo się go rozprowadza i można z nim fajnie pracować.
    + Jego wielkim plusem jest to, że jest bardzo dużo odcieni ciepłych, zimnych jak i tych bardziej neutralnych, każdy znajdzie coś dla siebie.
    + Idealnie dopasowuje się do odcienia skóry.
    + Nie podkreśla suchych skórek.
    + Utrzymuje się na twarzy ok 5h bez poprawek.
    + Zostawia ładne, satynowe wykończenie.
    + Twarz wygląda zdrowo i promiennie.
    + Podkład nie jest matujący, a mimo to nie mam potrzeby używania pudru matujacego.
    + Idealnie współgra z korektorem z tej samej serii.
    + Nie utlenia się, nie ciemnieje (mam odcień N1)!

Jedynym minusem jest cena, ale moim zdaniem wart każdej złotówki.

Chcesz pochwalić klaudiaaax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Od dłuższego czasu marzył mi się ten podkład, tak wiele o nim słyszałam na różnych kanałach na youtube, aż wreszcie go kupiłam na ostatniej promocji w Rossmannie -49% i jestem mile zaskoczona. Wybrałam odcień D4/W4 i dopasowuje się idealnie.

To co przykuło moją uwagę w drogerii było oczywiście piękne, szklane opakowanie i co najważniejsze z pompką, która dozuje idealną ilość kosmetyku, w przeciwieństwie do mojego ulubieńca Revlon Colorstay, ale o tym innym razem..

Producent obiecuje idealne dopasowanie do koloru skóry, a także nieskazitelne wykończenie i z tym rzeczywiście muszę się zgodzić, po nałożeniu produktu na twarz nie czuję absolutnie żadnej ciężkości czy lepkości, jest on delikatny, bardzo nawilżający i skóra jest aksamitna w dotyku.

Jedyny minus według mnie to niezbyt długa trwałość, ale uwaga moja skóra jest tłusta i tak naprawdę żaden podkład nie wytrwa na mojej twarzy tak długo jak powinien, podejrzewam, że osoby o skórze normalne/suchej będą zachwycone.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mikro93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry podkład, ładnie wtapia się w skórę i ma bardzo ładne odcienie pięknie zakrywa wszystkie niedoskonałości . nowa wersja lepsza moim zdaniem

Chcesz pochwalić Lawlietka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam,pieniądze wyrzucone w bloto
  • Kupilam go w promocji w rossmanie,ze jeśli kupie jednpen produkt w jakieś cenie drugi e tej samej za 1 gr. Zdecydowała się wziąć ten oraz Max Factor Faceinfinity.

Produkt L'oreala tragiczny i kompletnie nietrafiony.

+bardzo dobre krycie, żaden inny produkt takiego mi nie zapewnil
    +przez chwilę wydaje się stworzony idealnie do Twojej cery

-cena
    -wymaga poprawek
    -mimo jasnego odcienia, po pol godzinie stalam się dosłownie brązowa na twarzy, jakbym kupiła ze 4 tony ciemniejszy podkład
    - po godzinie zaczęłam się powtornie świecić,żaden puder nie dawał sobie rady z tym swieceniem, a jeśli dawał to na chwile,koniec końców musialam go zmyc chusteczka higieniczna od razu po przyjeździe na uczelnie
    - tworzy efekt maski

Dalam mu szanse jeszcze jeden raz ze wzgledu na krycie i wymieszalam go x bardzo jasnym podkładem matujacym, licząc ze choć trochę zlikwiduje swiecenie i efekt maski, niestety bezskutecznie. Nigdy nie kupiec go kolejny raz, nikomu nie polece.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno, ale wyprobowalam go tylko kilka razy

Chcesz pochwalić fakszi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • podkład ma świetną gamę kolorystyczną, ja zakupiłam N1, po nałozeniu na skórę wyglada ładnie, ale tylko wtedy gdy nie mam czego kamuflować, a chce jedynie wyrównać koloryt, jesli wyskoczy mi jakis wyprysk, to od razu proponuje sięgnąć po korektor bo fluid tego nie przykryje

PLUSY
    -od razu po nałożeniu ładny, promienny wygląd
    -świetna gama kolorystyczna, ładne jasne kolory dla bladziochów jak ja

MINUSY:
    - ten promienny wygląd po nałozeniu przeradza się w tłustą, swiecacą się cere. Ja nie mam cery świecącej się, jednak po nałożeniu tego podkładu świece się jak choinka, nie jest to promienny wygląd, a efekt tłustej, spoconej twarzy
    - wchodzi z pory i wszelkie zmarszczki mimiczne niemiłosiernie je podkreslając, z tym podkladem wygladam na 10 lat starsza
    - trwałosc, po 2-3 godzinach makijaz nadaje sie do poprawki

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Karolina105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Ten podkład zdecydowanie nie jest do suchej cery.
    True match ma bardzo fajny, duży wybór kolorów, fajną konsystencje, jednak nie jest dla mnie. Już po pierwszym dniu zaczęły pojawiać mi się suche plamki na twarzy, co wyglądało bardzo nieestetycznie. Zdecydowanie wysusza i nadaje się do tłustej lub mieszanej cery. Czasem mieszam go z innym podkładem gdy chce uzyskać bardziej matowe wykończenie.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Natalia20b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Podkład nie przypadł mi do gustu. Mało kryje , szybko się ściera . Skóra po nałożeniu podkładu świeci się po około 3 godzinach. Niestety oczekiwałam od niego więcej .

Chcesz pochwalić ciesiela660 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Trochę tych buteleczek już zużyłam, aby móc się wypowiedzieć na temat tego mościa. Nie mam w zwyczaju zwracać uwagi na opakowanie, bo najistotniejsza jest dla mnie zawartość.
    KRYCIE PRZYZWOITE
    TRWAŁOŚĆ BARDZO DOBRA
    NIE ZAPYCHA
    Z SUCHYMI SKÓRKAMI NIE DOGADUJE SIĘ
    PRZEPIĘKNE KOLORY-mam skórę z żółtymi tonami
    WYDAJNY- przy codziennym nakładaniu,lecz zaznaczę,że często mieszam go aby nabrał lekkiego efektu i jeszcze lepiej trafić w odcień
    CENA PRZYZWOITA zawsze kupuje w momencie gdy jest na niego promocja

Podkład najczęściej mieszam z BB lub z CC kremem,bo wole lżejszą wersje na twarzy. Krycie jest dobre,nawet bym powiedziała bardzo dobre. Wszystkie inne niespodzianki, które koniecznie chcą być widoczne na twarzy zawsze przykrywam korektorem,bo to jego zadanie. Cera po podkładzie jest doprowadzona do porządku. Zaczerwienienia, plamy po \'niespodziankach\', cienie pod oczami- wszystko jest ładnie ujednolicone i przygotowane do dalszej pracy z makijażem. Nałożony na krem i bazę, przypudrowany wytrzymuje na mojej mieszano/tłustej cerze jakieś 2/3 H. Później najczęściej zmuszona jestem przypudrować w strefie T. Wszystkie dodatki: bronzer, róż trzymają się do końca dnia na nim.
    Jestem bardzo zadowolona z tego co robi ten podkład,mimo ciągłego próbowania czegoś innego na te ważniejsze dni,gdzie wiem,że muszę dobrze wyglądać i że efekt ma być długi używam jego

Ilość zużytych opakowań: 4/5 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olaojacie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Posiadałam dwa odcienie, kiedyś nieco jaśniejszy, obecnie ciemniejszy, którego używam w lato. Ogólnie- świetny produkt!
    PLUSY
    +trwały, nawet w upały nie "spływa"
    +ładnie wyrównuje koloryt
    +baardzo wydajny!
    +nie zapycha porów, nie tworzy maski
    +łatwo się rozprowadza
    +dopasowuje się do cery (ale wiadomo, bez przesady, osoby o alabastrowej cerze raczej nie powinny używać ciemniejszych odcieni )
    +czuły aplikator, można łatwo dozować pożądaną ilość podkładu
    MINUSY
    -ogólenie: cena, ale przy takiej wydajności (jak u mnie) nie jest to problem, bo wydaje się te pieniądze raz na dwa lata

Na zimę używam obecnie innego podkładu, ale w sumie i tak zawsze do niego wracam i musi znajdować się w mojej kosmetyczce, w tym czy innym odcieniu.
    Jak dla mnie - niezastąpiony

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3

Chcesz pochwalić kelizabeth za czytelną i pomocną recenzję?