Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• Podkład na pewno nie jest wart swojej ceny i więcej go nie kupię.
  • Podkład kupiłam ponieważ naczytałam się o nim wiele pozytywnych opini, ale już po pierwszym użyciu wiedziałam że się nie polubimy. Nie jest to podkład ciężki, konsystencja jest bardzo lejąca, ale wykończenie jest strasznie nienaturalne.

- tworzy smugi
    - nie ma żadnego krycia
    - szybko znika
    - zapycha
    - STRASZNIE podkreśla suche skórki, z którymi nigdy nie miałam problemu
    - uwidacznia pory, zmarszczki mimiczne

+/- efekt matu, który i tak długo się nie utrzymuje

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić pure_diamond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubiłam, ale znalazłam lepszy
  • Używałam go w liceum i na studiach - w sumie ok 5 lat na przemian z Infallible.

W tym czasie moja cera nie miała większych problemów, nie była również zbyt wymagająca, więc wystarczył mi jego poziom krycia (a nie krył jakoś szczególnie mocno).

Dobrze się nakładł, miał ładnych zapach, odcień ładnie dopasowywał się do skóry, chociaż trzeba uważać bo ciemnieje, także ja brałam zawsze nieco jaśniejszy kolor.

Konsystencja rzadka, trzeba go ostrożnie aplikować, pompka ratuje nieco sytuację. Szklane opakowanie - zbiło mi się kilka razy, nie uważam, żeby było to dobre rozwiązanie.

Pamiętam też, że nie był wydajny i trwały, robiłam poprawki przy nosie (mam tam popękane naczynka) i w strefie T ok 1-2 razy dziennie. Poza tym zostawiał ślady.

Poza tym polecam dla cery bez większych problemów, raczej normalna w kierunku suchej.

Ilość zużytych opakowań: 15-20

Chcesz pochwalić Reshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład!
  • Idealnie stapia się z cerą, kryje niedoskonałości, w miarę szeroka gama kolorów, bardzo wydajny, idealna konsystencja, brak efektu maski, znośny zapach, utrzymuje się dość długo na skórze, nic dodać, nic ująć! Tylko kupować.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa albo trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cathlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ!
  • Idealny podkład na letnie dni. Dość rzadki, nie wygląda jak maska, super duża gama kolorów !
    Zimą polecam go używać razem z gęstym kremem pod makijaż.
    Podkłąd należy do tych lekkich, nie jest mocno napigmentowany (chyba że nałozymy go bardzo duża ilość) co dla mnie jest plusem. Myśle że beda z niego zadowolone dziewczyny o cerze dobrej i średniej. Te z problematyczna moga być niezadowolone z krycia.

DLA MNIE IDEAŁ. Za każdym razem kiedy kupię coś innego ,szybko załuję i wracam skruszona do TM!

WYDAJNY!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

Chcesz pochwalić kozunia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry podkład.
    Moja skóra jest raz tłusta, raz sucha. Zaczerwieniona,naczynkowa, bez wyprysków, ale pojawiają się zaskórniki.
    Przy pierwszych podejściach podkład wydawał mi się strasznie suchy, ale zakupiłam bardziej nawilżający krem pod i wszystko wyszło pięknie.

Używam odcień n1.
    + bardzo jasny, odcień idealny, odcień jest bardziej ciepły niż zimny, ma żółtawy odcień.
    + eleganckie opakowanie z pompką
    + ładnie się stapia z odcieniem skóry
    + wydajny, wystarcza mi jedno naciśnięcie pompki
    + długo się utrzymuje
    + maskuje zaczerwienienia : naczynka, blizny, jakieś drobne wypryski.
    + nadaje naprawdę jednolity odcień skórze
    + nie za gesty, nie za rzadki
    + nie widać porów

- widać go trochę, szczególnie na nosie tworzy taki efekt pyłku
    - skóra się bardzo świeci, bez pudru nie ma mowy, żeby wyjść do ludzi :P Gdyby nie to to było by 5 gwiazdek
    - osadza się w zmarszczkach, na szczęście mam tylko jedną na czole

Trzeba uważać przy nakładaniu na twarz, jak się zrobi to szybko i nieumiejętnie to zrobią się smugi.
    Ja nakładam jak maseczkę, cieniutką warstwę i wklepuję.
    Do skóry trądzikowej się nie nadaje. Wszystkie wypryski będzie widać.

Polecam Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mibo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo lubię ten podkład. Jak dla mnie ma wiele plusów, ale ze względu na cenę ok. 55zł nie używam go stale, natomiast jak jest w promocji np. za 39zł to bardzo chętnie do niego wracam.
    Mam cerę naczynkową a ten podkład świetnie kryje wszelkie niedoskonałości, matuje, rozświetla, wygląda naturalnie (bynajmniej u mnie) i długo się utrzymuje. Dodatkowym atutem jest jego wydajność, bo starcza mi na ok pół roku, a konsystencja i opakowanie również umilają używanie.
    Kiedyś miałam taką sytuację związaną z tym podkładem w pracy, a mianowicie: miałam zaledwie parę dni urlopu i w tym czasie akurat kupiłam True Match, oczywiście użyłam go do pracy i usłyszałam od paru osób, że moja cera wygląda na bardzo wypoczętą, rozpromienioną... itp. Oczywiście nie była to zasługa paru dni wolnego tylko czary mary z True Match i myślę, że to jest dobra puenta do recenzji tego podkładu

Używam tego produktu od: ok 3 lata

Chcesz pochwalić lamiaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podład jaki miałam
  • True Match'a używam od kilku lat. Jest to jedyny podkład, który ładnie przykrywa moje przebarwienia na twarzy. Dodatkowo matuje świecący się nosek i czoło. Moja cera nie toleruje innych podkładów - mam wysypkę, robią mi się liszaje i inne paskuctwa. Stosowłam już wiele odcieni, ale ostatnio najelpszym jest dla mnie DW3.

+ ładny zapach
    + świetna konystencja
    + rzeczywiście matuje skórę
    + idelanie komponuje się z cerą
    + wydajny (przy codziennym stosowaniu starcza na 2-3 miesiące).

- cena, jednak w okresie promocji można go kupić za ok. 32 zł.

Ilość zużytych opakowań: W ciągu roku zużywam ok. 4-5 opakowań podkładu.

Chcesz pochwalić ruciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Bardzo słabo kryje. Wysusza i podkreśla suchą skórę. Nietrwały, wymaga ciągłego poprawia podczas intensywnego dnia.

Plusem jest szeroka gama odcieni do wyboru i wygodny dozownik, który zapobiega nadmiernej aplikacji podkładu.

Podkład zdecydowanie nie spełnia swoich funkcji dlatego odradzam zakup.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MoonikaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po dłuższym zastosowaniu zdecydowanie nie
  • Loreal True Match używałam od czasów liceum. Bardzo lubiłam ten podkład za jego konsystencje szczególnie latem kiedy jest gorąco a ma się cere którą trzeba malować. Mam wrażliwą twarz po walce z trądzikiem. Lubiłam ten podkład ponieważ krył zaczerwienienia i drobne wypryski. Jak dla mnie wyglądał naturalnie dobrze się wtapiał w skórę. Jest on bardzo wydajny. Ma ładną szklaną buteleczkę. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie wysuszał. Niestety po dłuższym stosowaniu bardzo wysuszył mi cere. Nie polecam go dziewczyną z cerą podobną do mojej chyba, że na krótki okres stosowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić judys210294 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy z najgorszych
  • Takiego badziewia świat jeszcze nie widział !! Okropny wchodzi w pory, wyglada nie naturalnie, ścięta się bardzo szybko, zdecydowanie szkoda na niego każdej złotówki.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Litwos95 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij