Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• Jedna z największych pomyłek
  • Jestem cierpliwa, dawałam temu podkładowi wiele szans, próbując go nakładać z bazami, bez nich, różnymi pędzlami. Efekt zawsze taki sam. Utrzymuje się... maksimum 1,5 godziny a później znika. Zupełnie go nie ma, a jeśli już po boku twarzy mogę go znaleźć, to jest kompletnie zwarzony.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić figurawoskowa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Najlepszy podkład wysokiej jakości
  • Podkład jest rewelacyjny,idealnie kryje,matuje bardzo długi czas,nie ściera się,wydajny.

Plusy :
    -Duża gama odcieni
    -idealne krycie
    -matuje długi czas
    -dopasowuje się do koloru cery

Minusy:
    -cena,jak dla mnie troszkę za drogi,ale często w rossmanie jest w promocji
    -opakowanie,część podkładu nie możemy zużyć przez to iz jest to szklana buteleczka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić martaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Mój ulubieniec!
    podkład idealny do cery mieszanej, lekki ale kryjący.
    Mam ciemną oliwkowa skóre, wiekszość podkładów po pewnym czasie zamienia sie na mojej twarzy w pomarańcze , ten cały dzień utrzymuje śliczny kolor!

+nie zapycha
    +nie zmienia koloru na twarzy
    +nie podkresla skórek
    +dobrze kryje
    +jest lekki
    +pompka

-cena
    -w upały czasami "tężeje" na twarzy

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Chcesz pochwalić badylek81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Porażka
  • Nigdy nie używałam podkładu, który tak by podreślał suche skórki. Poza tym szybko się ściera i słabo kryje.
    Plus za dużą gamę kolorystyczną. Moja koleżanka go używa i jest zadowlona, ale dla mnie to jest najgorszy podkład, jakiego używałam.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia ale...
  • Kupiłam buteleczkę tego podkładu w wigilię a dziś wyrzuciłam, z tym, że od jakiegoś czasu go mieszałam z ciemniejszym, bo skóra nabrała koloru.
    Posiadałam kolor N1 a cerę mam mieszaną w kierunku do suchej

+ kolor- w zimie jestem wręcz niezdrowym bladziochem na ten moment jest to JEDYNY podkład, jaki spotkałam o idealnym dla mnie kolorze. W ogóle gama kolorów jest bardzo duża, co jest plusem.
    + jest to lekki podkład ale krycie można stopniować
    + każdy podkład się utlenia ale ten praktycznie niewidocznie
    + nie zapycha
    + jak już wyżej napisałam- ogromnie wydajny
    + nie czuję żadnego zapachu
    + piękny flakonik z pompką

+/- cena jak się trafi na promocji jest przyzwoita, natomiast niektóre drogerie krzyczą sobie normalnie ok 65zł co już jest sporą ceną

- matowi- dla mnie za bardzo suche wykończenie, musiałam go mieszać z czymś bardziej nawilżającym.
    - niestety lubi odkładać się w zmarszczkach/porach podkreślić skórki jeśli ktoś je ma
    - bardzo lejąca konsystencja
    - nie jest jakiś specjalnie trwały

Podkład "pomiędzy", dużo plusów i sporo minusów, jednak jeśli nie znajdę czegoś lepszego w takim kolorze właśnie dla owego koloru wrócę do niego następnej zimy i zapewne będę go mieszać z innymi jasnymi podkładami o bardziej nawilżającym wykończeniu a niestety źle dobranym, odrobinkę zbyt ciemnym kolorze (najczęściej najjaśniejszym z proponowanych przez firmę), których mam zapas.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały, jak dotąd nie znalazłam lepszego
  • True Match, kolor N2 (Vanilla) używam od około 1,5 roku. Jako szczęśliwa posiadaczka bladego lica oraz czerwonego noska i różowych- przaśnych polików, podkład uznaje za idealny, by ww. niedoskonałości przykryć.

Plusy:
    - ładne, wygodne opakowanie
    - przystępna cena
    - długotrwałe zmatowanie podkładu, nawet po 10 godzinach twarz wygląda jakbym dopiero poprawiła makijaż
    - zakrywa niedoskonałości, nie tworząc tzw. efektu maski
    -nie waży się z pudrami wykończeniowymi innych firm
    - nie błyszczy się na twarzy

Minusy
    - nie jest wydajny. Opakowanie starcza na około 2 msc.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk

Chcesz pochwalić Komornica za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, matujący podkład
  • L'Oreal - True Match, podkład do twarzy, który posiada delikatną konsystencję, dobrze rozprowadza się na twarzy i utrzymuje się długo. Odcień na twarzy niestety ciemnieje w ciągu dnia. W ofercie jest bardzo szeroka gama kolorystyczna, dzięki której można dobrać odpowiedni odcień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aneri3108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie, tańsze podkłady lepiej się sprawują
  • Mam odcień N2 Vanilla.
    Wcześniej używałam testera C2 Vanilla Rose ale robił się różowy na twarzy.
    Odcień jest idealny ale... zauważyłam że zaczyna delikatnie ciemnieć na twarzy.
    Słabo kryje i bardzo szybko schodzi z nosa. To jest jedyny podkład z wielu które przetestowałam który tak szybko schodzi z nosa.
    Wchodzi w zagłębienia po trądziku i pory, takiego problemu nie miałam z innymi podkładami.

Na plus :
    opakowanie z pompką
    duży wybór kolorów
    jest lekki i prosty w nakładaniu
    delikatnie matuje ale na krótko

Na minus :
    cena ale na Allegro tanio wychodzi niż w drogerii
    słabe krycie
    szybko schodzi z twarzy
    wchodzi w zagłębienia
    ciemnieje

Używam go zamiennie z podkładem Bell za 13 zł z Biedronki i jest różnica, nie dość że ten Bell jest tańszy i to sporo to uważam że jest lepszy od Loreala.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AnulkaSmerfulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • ...ale to tylko dlatego, że kolor c3 Beige Rose jest po prostu perfekcyjny dla mojej cery, nigdy nie miałam mocniej odpowiedniego pod tym względen podkładu, kompletnie go nie widać na skórze. Jest bardzo leciutki, a kryje całkiem całkiem. Ja akurat dużego krycia nie potrzebuję, więc dla osób z trądzikiem będzie niedobry. Nie zamienię go na nic innego Nie zauważyłam, żeby ciemniał.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić sowhay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma!
  • Nie jest to mój ideał niby jest dedykowany do cery mieszanej ale myślę że do skóry normalnej lub suchej byłby lepszy. Mam cerę mieszaną, z lekko widocznymi naczynkami więc krycie nie jest wystarczające. Ogromny plus za bardzo duży wybór kolorów i to że rzeczywiście idealnie dopasowuje się do twarzy.
    Jednak minus bo świeci się okropnie, skóra wygląda na tłustą, nie zadbaną.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 awaryjnie jak nie było nic lepszego

Chcesz pochwalić justilucky za czytelną i pomocną recenzję?