Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• Dobry -
  • Robiłam do niego kilka podejść. Najpierw kupiłam C1 i nie polubiliśmy się. Byłam bardzo wkurzona bo wydalam na niego prawie 60 zł. Poczytałam recenzje i zdziwiła mnie ilość tych pozytywnych. Wykończyłam 1 opakowanie i nadal nie przekonana do tego kosmetyku udałam się do drogerii po drugie opakowanie. Tym razem wzięłam N1. Było już o wiele lepiej ale to nadal nie było to. Pewnego razu postanowiłam go wymieszać z Revlon Colorstay i wtedy stał się cud. Buźka jak malowana, jakby z photoshopa. Ani jednej skazy. Po prostu ideał.

Plusy:
    +gama kolorystyczna
    +opakowanie z pompką
    +konsystencja( dość rzadka ale dla mnie w sam raz)
    +krycie średnie ale można budować
    +na twarzy wydaje się lekki
    +przypudrowany utrzymuje się dość długo
    +w połączeniu z R.Colorstay daje efekt photoshopa
    +nie tworzy efektu maski

Minusy:
    -cena( w niektórych drogeriach w granicach 60 zł/ najlepiej kupować na promocjach)

Podsumowując podkład jest dobry ale mam wrażenie, że brakuje tutaj efektu ŁAŁ. Jeżeli dobrze dobierzemy odcień faktycznie idealnie dopasowuje się do skóry.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić ciaoobella92 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Niezwykle trwały, matujący i do tego lekki!
  • W tym przypadku podziałałam z opóźnionym zapłonem... podkład przeszedł właśnie rewolucje, zastąpiono go nową wersją. A ja recenzuję starą wersję, którą na szczęście można kupić jeszcze w internecie (i to za połowę starej ceny).
    True Match kupiłam miesiąc temu na wyprzedaży w Rossmannie za... 17 zł! Grzech było nie wziąć ;-) Wybrałam kolor D1W1 (Ivory Gold) - jasny, ale z żółtymi tonami. Wcześniej nigdy nie zwracałam uwagi na ten podkład. A tutaj niespodzianka.
    Mam cerę mieszaną, strefa T czasami daje w kość. Podkład bardzo dobrze matuje - 6h spokoju, potem lekki manewr bibułką i znowu spokój na 6h! Jest lekki, bowiem wystarczy naprawdę niewielka ilość, by ładnie wyrównać koloryt i zakryć, to co trzeba. Większe blizny pewnie trzeba potraktować korektorem, jak to zwykle bywa przy dużych niedoskonałościach.
    Dobrze się rozprowadza, jest wodnisty, beztłuszczowy, ale krycie ma moim zdaniem rewelacyjne. Przypomina mi Double Wear z EL jeżeli chodzi o konsystencje, krycie i mat. Zdradziłam z nim Revlona CS, bowiem o ile Revlon dobrze kryje, to zostawia na skórze lepiącą się warstwę, którą czuć przez cały dzień.
    True Match może podkreślić pory (jak większość podkładów matujących), ale problem niweluje dobrze dobrana baza pod makijaż (u mnie sprawdza się ta z Rimmela).
    Ostatnio miałam okazję testować True Matcha na... plaży. Wypad do kawiarni zakończył się spontanicznie na plaży - 4h na słońcu w wysokiej temperaturze i... nic! Lekko błyszczące skrzydełka nosa. Byłam zaskoczona, bo plażuję bez makijażu i spodziewałam się, że taki spontan zakończy się katastrofą. Naprawdę miłe zaskoczenie
    Zrobiłam sobie już zapas starej wersji podkładu, nowej nie znam - będę śledziła recenzje. Trochę późno odkryłam solidnego True Matcha, ale lepiej późno niż wcale

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Kupilam N2. Kolor rzeczywiscie dopasowal sie do mojej cery. Krycie mysle 70. Matowosc 50%. nosze okulary i w tym miejscu bardzo sie wazy. ogolnie troche zbyt krotko wyglada dbrze. po 2-3 godzinach u mnie robi sie tlusta plama nawet w polaczeniu z true match w kamieniu. ale coz.. nie znalalam nic lepszego narazie.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Monroepiercing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Kupiłam ten produkt na przecenie, po przeczytaniu wielu opinii na jego temat. Zauważyłam, że są ona bardzo różne, ale postanowiłam spróbować... Okazał się najgorszym podkładem jaki miałam, po nałożeniu go na cerę zaczął bardzo ciemnieć, co bardzo mi nie pasowało, ponieważ jestem posiadaczką bardzo jasnej cery :/ Wyczytałam również, że jest "lekki, ale kryjący" W tej kwestii lepszy, a droższy jdynie o 10 zł jest Revlon Colorstay, który bardzo polecam kobietkom o cerze wymagającej dużego krycia

Używam tego produktu od: użyłam go raz
    Ilość zużytych opakowań: 3 pompki

Chcesz pochwalić Tinistatina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z największych pomyłek
  • Jestem cierpliwa, dawałam temu podkładowi wiele szans, próbując go nakładać z bazami, bez nich, różnymi pędzlami. Efekt zawsze taki sam. Utrzymuje się... maksimum 1,5 godziny a później znika. Zupełnie go nie ma, a jeśli już po boku twarzy mogę go znaleźć, to jest kompletnie zwarzony.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić figurawoskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład wysokiej jakości
  • Podkład jest rewelacyjny,idealnie kryje,matuje bardzo długi czas,nie ściera się,wydajny.

Plusy :
    -Duża gama odcieni
    -idealne krycie
    -matuje długi czas
    -dopasowuje się do koloru cery

Minusy:
    -cena,jak dla mnie troszkę za drogi,ale często w rossmanie jest w promocji
    -opakowanie,część podkładu nie możemy zużyć przez to iz jest to szklana buteleczka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić martaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Mój ulubieniec!
    podkład idealny do cery mieszanej, lekki ale kryjący.
    Mam ciemną oliwkowa skóre, wiekszość podkładów po pewnym czasie zamienia sie na mojej twarzy w pomarańcze , ten cały dzień utrzymuje śliczny kolor!

+nie zapycha
    +nie zmienia koloru na twarzy
    +nie podkresla skórek
    +dobrze kryje
    +jest lekki
    +pompka

-cena
    -w upały czasami "tężeje" na twarzy

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić badylek81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Porażka
  • Nigdy nie używałam podkładu, który tak by podreślał suche skórki. Poza tym szybko się ściera i słabo kryje.
    Plus za dużą gamę kolorystyczną. Moja koleżanka go używa i jest zadowlona, ale dla mnie to jest najgorszy podkład, jakiego używałam.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia ale...
  • Kupiłam buteleczkę tego podkładu w wigilię a dziś wyrzuciłam, z tym, że od jakiegoś czasu go mieszałam z ciemniejszym, bo skóra nabrała koloru.
    Posiadałam kolor N1 a cerę mam mieszaną w kierunku do suchej

+ kolor- w zimie jestem wręcz niezdrowym bladziochem na ten moment jest to JEDYNY podkład, jaki spotkałam o idealnym dla mnie kolorze. W ogóle gama kolorów jest bardzo duża, co jest plusem.
    + jest to lekki podkład ale krycie można stopniować
    + każdy podkład się utlenia ale ten praktycznie niewidocznie
    + nie zapycha
    + jak już wyżej napisałam- ogromnie wydajny
    + nie czuję żadnego zapachu
    + piękny flakonik z pompką

+/- cena jak się trafi na promocji jest przyzwoita, natomiast niektóre drogerie krzyczą sobie normalnie ok 65zł co już jest sporą ceną

- matowi- dla mnie za bardzo suche wykończenie, musiałam go mieszać z czymś bardziej nawilżającym.
    - niestety lubi odkładać się w zmarszczkach/porach podkreślić skórki jeśli ktoś je ma
    - bardzo lejąca konsystencja
    - nie jest jakiś specjalnie trwały

Podkład "pomiędzy", dużo plusów i sporo minusów, jednak jeśli nie znajdę czegoś lepszego w takim kolorze właśnie dla owego koloru wrócę do niego następnej zimy i zapewne będę go mieszać z innymi jasnymi podkładami o bardziej nawilżającym wykończeniu a niestety źle dobranym, odrobinkę zbyt ciemnym kolorze (najczęściej najjaśniejszym z proponowanych przez firmę), których mam zapas.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały, jak dotąd nie znalazłam lepszego
  • True Match, kolor N2 (Vanilla) używam od około 1,5 roku. Jako szczęśliwa posiadaczka bladego lica oraz czerwonego noska i różowych- przaśnych polików, podkład uznaje za idealny, by ww. niedoskonałości przykryć.

Plusy:
    - ładne, wygodne opakowanie
    - przystępna cena
    - długotrwałe zmatowanie podkładu, nawet po 10 godzinach twarz wygląda jakbym dopiero poprawiła makijaż
    - zakrywa niedoskonałości, nie tworząc tzw. efektu maski
    -nie waży się z pudrami wykończeniowymi innych firm
    - nie błyszczy się na twarzy

Minusy
    - nie jest wydajny. Opakowanie starcza na około 2 msc.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk

Chcesz pochwalić Komornica za czytelną i pomocną recenzję?