Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• nie sprawdzi się przy suchej skórze
  • Jestem posiadaczką cery bardzo suchej. Zachęcona opiniami w internecie kupiłam ten podkład w odcieniu bodajże 02.

Zalety:
    +ładne odcienie
    +bardzo wydajny
    +zapach nie jest chemiczny
    +duże opakowanie

Podkład ten wg mnie ma jednak więcej wad niż zalet:
    -bardzo wysusza
    -akcentuje suche skórki
    -tworzy efekt maski, a przy tym nierówno kryje
    -cena jest za wysoka w porównaniu do jakości

Więcej do niego nie wrócę. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam zeszłą zimą
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny, używałam lepszych...

• Podkład przez długi czas był moim numerem jeden. Później odkryłam, że źle dobrałam dla siebie ten produkt. Powinnam szukać kosmetyków bardziej matujących. Ten niestety zbyt mocno podkreślał moje niedoskonałości. Fakt – fajnie dopasowywał się do kolory cery i szybko się wchłaniał, ale utrzymywał się raczej krótko. 2-3 godziny i mój makijaż wymagał poprawki, albo pudru.

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić kleosmyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Podkład nie jest zły, ale też nie rewelacyjny.
    Ma ciekawą konsystencję, łatwo się rozprowadza jednak nawet przypudrowany wchodzi w zmarszczki.

Trwałość ma przeciętną. Wytrzymuje kilka godzin. Nałożony na bazę trzyma się znacznie dłużej.

Zasadniczym plusem jest kolorystyka. Mam bardzo jasną cerę o żółtym zabarwieniu więc N1 jest prawie idealny.

Nie zapycha porów, łatwo się zmywa.

Jednak od podkładu oczekuję większego krycia i trwałości.
    Za regularną cenę na pewno nie kupiłabym go ponownie. Za o wiele niższą może bym się skusiła.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MalinkaArt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kupuje już kilkunaste opakowanie. Podkładu używam od lat i choć zdarza mi się próbować innych, żaden nie dorasta mu do pięt.
    Ukrywa syche skórki, matuje, bardzo dobrze kryje.
    Jest lekki i pasuje nawet dla bladziochów
    Używam [w zależności od pory roku] N1 i N2

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić missachten za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ładnie dopasowuje sie do cery, duzy wybor kolorow dla kazdego cos, fajnie sie rozprowadza ale trzeba nakladac umiejetnie. Przy cerze problematycznej nie radzi sobie. Przy jednej warstwie nie kryje niedoskonałości po nalozeniu drugiej warstwy w miejscach niedoskonałości kryje tak sobie ale tworzy sie efekt maski. NA PEWNO DOBRY PODKLAD DLA CERY BEZ NIESPODZIANEK.

Chcesz pochwalić Dranda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład na pewno nie jest wart swojej ceny i więcej go nie kupię.
  • Podkład kupiłam ponieważ naczytałam się o nim wiele pozytywnych opini, ale już po pierwszym użyciu wiedziałam że się nie polubimy. Nie jest to podkład ciężki, konsystencja jest bardzo lejąca, ale wykończenie jest strasznie nienaturalne.

- tworzy smugi
    - nie ma żadnego krycia
    - szybko znika
    - zapycha
    - STRASZNIE podkreśla suche skórki, z którymi nigdy nie miałam problemu
    - uwidacznia pory, zmarszczki mimiczne

+/- efekt matu, który i tak długo się nie utrzymuje

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić pure_diamond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubiłam, ale znalazłam lepszy
  • Używałam go w liceum i na studiach - w sumie ok 5 lat na przemian z Infallible.

W tym czasie moja cera nie miała większych problemów, nie była również zbyt wymagająca, więc wystarczył mi jego poziom krycia (a nie krył jakoś szczególnie mocno).

Dobrze się nakładł, miał ładnych zapach, odcień ładnie dopasowywał się do skóry, chociaż trzeba uważać bo ciemnieje, także ja brałam zawsze nieco jaśniejszy kolor.

Konsystencja rzadka, trzeba go ostrożnie aplikować, pompka ratuje nieco sytuację. Szklane opakowanie - zbiło mi się kilka razy, nie uważam, żeby było to dobre rozwiązanie.

Pamiętam też, że nie był wydajny i trwały, robiłam poprawki przy nosie (mam tam popękane naczynka) i w strefie T ok 1-2 razy dziennie. Poza tym zostawiał ślady.

Poza tym polecam dla cery bez większych problemów, raczej normalna w kierunku suchej.

Ilość zużytych opakowań: 15-20

Chcesz pochwalić Reshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład!
  • Idealnie stapia się z cerą, kryje niedoskonałości, w miarę szeroka gama kolorów, bardzo wydajny, idealna konsystencja, brak efektu maski, znośny zapach, utrzymuje się dość długo na skórze, nic dodać, nic ująć! Tylko kupować.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa albo trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cathlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ!
  • Idealny podkład na letnie dni. Dość rzadki, nie wygląda jak maska, super duża gama kolorów !
    Zimą polecam go używać razem z gęstym kremem pod makijaż.
    Podkłąd należy do tych lekkich, nie jest mocno napigmentowany (chyba że nałozymy go bardzo duża ilość) co dla mnie jest plusem. Myśle że beda z niego zadowolone dziewczyny o cerze dobrej i średniej. Te z problematyczna moga być niezadowolone z krycia.

DLA MNIE IDEAŁ. Za każdym razem kiedy kupię coś innego ,szybko załuję i wracam skruszona do TM!

WYDAJNY!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

Chcesz pochwalić kozunia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry podkład.
    Moja skóra jest raz tłusta, raz sucha. Zaczerwieniona,naczynkowa, bez wyprysków, ale pojawiają się zaskórniki.
    Przy pierwszych podejściach podkład wydawał mi się strasznie suchy, ale zakupiłam bardziej nawilżający krem pod i wszystko wyszło pięknie.

Używam odcień n1.
    + bardzo jasny, odcień idealny, odcień jest bardziej ciepły niż zimny, ma żółtawy odcień.
    + eleganckie opakowanie z pompką
    + ładnie się stapia z odcieniem skóry
    + wydajny, wystarcza mi jedno naciśnięcie pompki
    + długo się utrzymuje
    + maskuje zaczerwienienia : naczynka, blizny, jakieś drobne wypryski.
    + nadaje naprawdę jednolity odcień skórze
    + nie za gesty, nie za rzadki
    + nie widać porów

- widać go trochę, szczególnie na nosie tworzy taki efekt pyłku
    - skóra się bardzo świeci, bez pudru nie ma mowy, żeby wyjść do ludzi :P Gdyby nie to to było by 5 gwiazdek
    - osadza się w zmarszczkach, na szczęście mam tylko jedną na czole

Trzeba uważać przy nakładaniu na twarz, jak się zrobi to szybko i nieumiejętnie to zrobią się smugi.
    Ja nakładam jak maseczkę, cieniutką warstwę i wklepuję.
    Do skóry trądzikowej się nie nadaje. Wszystkie wypryski będzie widać.

Polecam Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mibo za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij