Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Porażka
  • Nigdy nie używałam podkładu, który tak by podreślał suche skórki. Poza tym szybko się ściera i słabo kryje.
    Plus za dużą gamę kolorystyczną. Moja koleżanka go używa i jest zadowlona, ale dla mnie to jest najgorszy podkład, jakiego używałam.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• mieszane uczucia ale...
  • Kupiłam buteleczkę tego podkładu w wigilię a dziś wyrzuciłam, z tym, że od jakiegoś czasu go mieszałam z ciemniejszym, bo skóra nabrała koloru.
    Posiadałam kolor N1 a cerę mam mieszaną w kierunku do suchej

+ kolor- w zimie jestem wręcz niezdrowym bladziochem na ten moment jest to JEDYNY podkład, jaki spotkałam o idealnym dla mnie kolorze. W ogóle gama kolorów jest bardzo duża, co jest plusem.
    + jest to lekki podkład ale krycie można stopniować
    + każdy podkład się utlenia ale ten praktycznie niewidocznie
    + nie zapycha
    + jak już wyżej napisałam- ogromnie wydajny
    + nie czuję żadnego zapachu
    + piękny flakonik z pompką

+/- cena jak się trafi na promocji jest przyzwoita, natomiast niektóre drogerie krzyczą sobie normalnie ok 65zł co już jest sporą ceną

- matowi- dla mnie za bardzo suche wykończenie, musiałam go mieszać z czymś bardziej nawilżającym.
    - niestety lubi odkładać się w zmarszczkach/porach podkreślić skórki jeśli ktoś je ma
    - bardzo lejąca konsystencja
    - nie jest jakiś specjalnie trwały

Podkład "pomiędzy", dużo plusów i sporo minusów, jednak jeśli nie znajdę czegoś lepszego w takim kolorze właśnie dla owego koloru wrócę do niego następnej zimy i zapewne będę go mieszać z innymi jasnymi podkładami o bardziej nawilżającym wykończeniu a niestety źle dobranym, odrobinkę zbyt ciemnym kolorze (najczęściej najjaśniejszym z proponowanych przez firmę), których mam zapas.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały, jak dotąd nie znalazłam lepszego
  • True Match, kolor N2 (Vanilla) używam od około 1,5 roku. Jako szczęśliwa posiadaczka bladego lica oraz czerwonego noska i różowych- przaśnych polików, podkład uznaje za idealny, by ww. niedoskonałości przykryć.

Plusy:
    - ładne, wygodne opakowanie
    - przystępna cena
    - długotrwałe zmatowanie podkładu, nawet po 10 godzinach twarz wygląda jakbym dopiero poprawiła makijaż
    - zakrywa niedoskonałości, nie tworząc tzw. efektu maski
    -nie waży się z pudrami wykończeniowymi innych firm
    - nie błyszczy się na twarzy

Minusy
    - nie jest wydajny. Opakowanie starcza na około 2 msc.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk

Chcesz pochwalić Komornica za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, matujący podkład
  • L'Oreal - True Match, podkład do twarzy, który posiada delikatną konsystencję, dobrze rozprowadza się na twarzy i utrzymuje się długo. Odcień na twarzy niestety ciemnieje w ciągu dnia. W ofercie jest bardzo szeroka gama kolorystyczna, dzięki której można dobrać odpowiedni odcień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aneri3108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie, tańsze podkłady lepiej się sprawują
  • Mam odcień N2 Vanilla.
    Wcześniej używałam testera C2 Vanilla Rose ale robił się różowy na twarzy.
    Odcień jest idealny ale... zauważyłam że zaczyna delikatnie ciemnieć na twarzy.
    Słabo kryje i bardzo szybko schodzi z nosa. To jest jedyny podkład z wielu które przetestowałam który tak szybko schodzi z nosa.
    Wchodzi w zagłębienia po trądziku i pory, takiego problemu nie miałam z innymi podkładami.

Na plus :
    opakowanie z pompką
    duży wybór kolorów
    jest lekki i prosty w nakładaniu
    delikatnie matuje ale na krótko

Na minus :
    cena ale na Allegro tanio wychodzi niż w drogerii
    słabe krycie
    szybko schodzi z twarzy
    wchodzi w zagłębienia
    ciemnieje

Używam go zamiennie z podkładem Bell za 13 zł z Biedronki i jest różnica, nie dość że ten Bell jest tańszy i to sporo to uważam że jest lepszy od Loreala.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AnulkaSmerfulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • ...ale to tylko dlatego, że kolor c3 Beige Rose jest po prostu perfekcyjny dla mojej cery, nigdy nie miałam mocniej odpowiedniego pod tym względen podkładu, kompletnie go nie widać na skórze. Jest bardzo leciutki, a kryje całkiem całkiem. Ja akurat dużego krycia nie potrzebuję, więc dla osób z trądzikiem będzie niedobry. Nie zamienię go na nic innego Nie zauważyłam, żeby ciemniał.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić sowhay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podsumowując podkład jest idealnym wyjściem awaryjnym
  • Nie jest to mój ideał ale zawsze wracam do tego podkładu. Chyba ze względu na to że wciąż szukam swojego KWC. Mam cerę mieszaną, z lekko widocznymi naczynkami więc krycie jak dla mnie jest wystarczające, jeżeli pojawiają się jakieś mega niespodzianki wspomagam się korektorem. Tak jak wspomniałam krycie jest ok ale jak dla mnie zbyt słabo matuje, skóra świeci się zaledwie po godzinie ale nie jest to zbyt olbrzymi problem bo jeżeli wspomogę się bibułkami matującymi do końca dnia jest już ok i pozostaje nie naruszony na buzi do wieczora. Ogromny plus za bardzo duży wybór kolorów i to że rzeczywiście idealnie dopasowuje się do twarzy. Jeżeli nie znajdę swojego ideału pewnie wciąż będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: od kąd pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań w trakcie 6 opakowania

Chcesz pochwalić justilucky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Skusiłam się na niego przy promocji w Rossmannie i nie żałuję!

+ Konsystencja jest dość rzadka, lejąca co sprawia, że łatwo się go rozprowadza i można z nim fajnie pracować.
    + Jego wielkim plusem jest to, że jest bardzo dużo odcieni ciepłych, zimnych jak i tych bardziej neutralnych, każdy znajdzie coś dla siebie.
    + Idealnie dopasowuje się do odcienia skóry.
    + Nie podkreśla suchych skórek.
    + Utrzymuje się na twarzy ok 5h bez poprawek.
    + Zostawia ładne, satynowe wykończenie.
    + Twarz wygląda zdrowo i promiennie.
    + Podkład nie jest matujący, a mimo to nie mam potrzeby używania pudru matujacego.
    + Idealnie współgra z korektorem z tej samej serii.
    + Nie utlenia się, nie ciemnieje (mam odcień N1)!

Jedynym minusem jest cena, ale moim zdaniem wart każdej złotówki.

Chcesz pochwalić klaudiaaax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Od dłuższego czasu marzył mi się ten podkład, tak wiele o nim słyszałam na różnych kanałach na youtube, aż wreszcie go kupiłam na ostatniej promocji w Rossmannie -49% i jestem mile zaskoczona. Wybrałam odcień D4/W4 i dopasowuje się idealnie.

To co przykuło moją uwagę w drogerii było oczywiście piękne, szklane opakowanie i co najważniejsze z pompką, która dozuje idealną ilość kosmetyku, w przeciwieństwie do mojego ulubieńca Revlon Colorstay, ale o tym innym razem..

Producent obiecuje idealne dopasowanie do koloru skóry, a także nieskazitelne wykończenie i z tym rzeczywiście muszę się zgodzić, po nałożeniu produktu na twarz nie czuję absolutnie żadnej ciężkości czy lepkości, jest on delikatny, bardzo nawilżający i skóra jest aksamitna w dotyku.

Jedyny minus według mnie to niezbyt długa trwałość, ale uwaga moja skóra jest tłusta i tak naprawdę żaden podkład nie wytrwa na mojej twarzy tak długo jak powinien, podejrzewam, że osoby o skórze normalne/suchej będą zachwycone.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mikro93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry podkład, ładnie wtapia się w skórę i ma bardzo ładne odcienie pięknie zakrywa wszystkie niedoskonałości . nowa wersja lepsza moim zdaniem

Chcesz pochwalić Lawlietka za czytelną i pomocną recenzję?