Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• Najgorszy z najgorszych
  • Takiego badziewia świat jeszcze nie widział !! Okropny wchodzi w pory, wyglada nie naturalnie, ścięta się bardzo szybko, zdecydowanie szkoda na niego każdej złotówki.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Litwos95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Przetestowałam juz wiele podkłądów min diora, chanela itd. Mimo intenywsnych poszukiwań mojego ,,ideału'' ZAWSZE wracam do True Match.
    Dlaczego?
    -dorze kryje
    -wygląda naturalnie/efekt 2giej skóry
    -rozjaśnia cere
    -wyrównuje koloryt
    -dobrze się rozprowadza/nie pozostawia smug
    -wtapia się w skóre
    - WYDAJNY
    Podkład dobrze kryje drobne niedoskonałości (głównie przebarwienia). Nie mam problemów z cera tj nie mam skóry trądzikowej. W moim przypadku podkład sprawdza się REWELACYJNIE. Polecam go osobą z cerą normalna,mieszaną i naczynkową . Jezeli zalezy Ci na naturalnzm efekcie ya niewielkie pienidye, yainwestuj w ten podkad, nie pożałujesz

Chcesz pochwalić pj000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie hit.
  • Mój podkład nr jeden. Odkąd świadomie zaczełam kupować kosmetyki jest ze mną. Idealnie kryje, zapach nie przeszkadza, praktycznie go nie ma. A przede wszystkim jest baaardzo wydajny. Mi starcza na conajmniej pół roku. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam

Chcesz pochwalić Latte88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowalający
  • Ciągle szukam tego jedynego. Wypróbowałam już dziesiątki podkładów - cóż, nadal muszę szukać. Jednak przy True Match zatrzymałam się ostatnio na dłużej.
    \nMam skórę tłustą, trądzikową. Wyleczyłam trądzik i związku z tym postanowiłam zrezygnować z ciężkich podkładów - a ten jest akurat: taki średni. Nie zapycha porów, a kolor Golden Vanilla jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Cienka warstwa mnie zadowala, dobrze się z nim czuję, nie ma smug.
    \nMinusem jest słaba trwałość i dostępność mojego koloru.
    \n

Chcesz pochwalić Safu za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredniak
  • A wiec tak w poszukiwaniach idealu przyszla kolej na niego, i tak
    Plusy:
    Cera sie po nim nie blyszczy
    Wyglada naturalni i nie robi efektu maski
    Posiada filtr
    Fajny jasny cieply odcien

Minusy
    Cena za wysoka nawet w promocji 41 zl na zwyczajny podklad jest za wysoko
    Slabo kryje
    Znika szybko z twarzy
    Ciemnieje
    Wysusza nawe mieszana cere
    Mala gama jasnych odcienie, najasniejszy wcale nie jest jakis super jssny.

Nie jst najgorszy, powiedzialabym przecitny ale jak na tak cene oczekiwalabym czegos wiecej, no ale producent jako nadrzedny cel stawia perfect match i to spelnia bo efektu maski tym podkladem nie da sie zrobic.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego.
  • Mam ten podkład już od ponad miesiąca. Na początku jak go nałożyłam to maasaakra. Kolor dobrałam jak ulał a wyglądał jakbym sobie krzywdę zrobiła. Podkreślił wszystko. Suche skórki, zmarszczki (mam 23 lata więc gdzie zmarszczki), pory też. Wszyyystko. Już go miałam sprzedać ale wpadłam po jakimś czasie żeby go mieszać z innym podkładem który nie odpowiadał mi kolorystycznie i nawet coś z tego wyszło.
    W między czasie zmieniłam sposób pielęgnacji twarzy i peelingi szczoteczką co dziennie to była rutyna. Niedawno spróbowałam go nałożyć na twarz samego bez dodatków i okazał się być bardzo ładny. Nic nie podkreślił (bo nic nie było) nawet w pory nie wszedł. Uznałam na początku że to jednak świetny podkład ale.
    No właśnie utrzymuje się w takim nienaruszonym stanie góra 3 godziny a potem schodzi z twarzy.Nie jakoś brzydko ale na wieczorne wyjście muszę nakładać podkład od nowa. Podkreślę że nakładałam go na różne kremy żeby sprawdzić czy czasem mu nie daję w kość ale to nic nie dało. Jak dla mnie taki se.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić homerkees za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi osobiscie nie spasował, moze nie nadawał się do mojej cery, ale osobiście więcej bym go nie kupił
  • Mi osobiście ten podkład nie spasował, ani trochę.
    Tworzył okropne smugi, których pozbyć jedynie mogłam się wacikiem. Uwidaczniał suche skórki, źle się rozprowadzał. Jest też mało wydajny, skończył mi się bardzo szybko, mimo że używałam go trochę. Nie nadawał się za bardzo do mieszania z innymi podkładami.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić tolerable za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry,ale ...
  • ma zarówno plusy jak i minusy...
    największym plusem jest to,ze nie zapycha, ma dużo fajnych odcieni, matuje i wyrównuje koloryt.
    Trochę jednak wysusza i podkreśla suche skorki. Moja cera tak jakby się do niego przyzwyczaiła i na końcu aplikacji wystąpił dziwny efekt ściągnięcia .Mimo swoich wad jest wart poświęcenia.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiek03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Używałam tego podkładu kilka miesięcy i na początku cera wyglądała idealnie, ale po pewnym czasie moja skóra zaczęła się męczyć tym podkładem.

Dodam, że musiałam robić poprawki co jakiś czas, zaczynałam się świecić. Używałam go z dopasowanym do niego pudrem Loreal.
    Nie za bardzo te 2 produkty zdały egzamin.

Ilość zużytych opakowań: 2-3 buteleczki

Chcesz pochwalić Miss L za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły ale
  • cena za wysoka jak na jakosc i trwałosc podkładu.
    jezeli chodzi o plusy to
    + Podkład ładnie wygląda tuż po nałożeniu max 2-4godziny

+ ma przyjemną konsystencję, ładnie pachnie i całkiem nieźle się rozprowadza

+ fajne, oryginalne opakowanie
    +cera wyglada swiezo i co najwazniejsze nie widac suchych skórek
    +lubie go na zime bo wtedy skóra jest wciaz mało nawilzona a on sobie swietnie radzi
    Minusy:
    - twarz świeci się i podkład znika wchłania sie i sciera
    - cena za wysoka jak na tą jakos cóz czasem warto popatrzec na skład i kupic według tego niż po znanej firmie nie wszystko złoto co się świeci. Czesto wracam do niego bo lubie to ze moja skóra chociaz przez max 4 godziny wyglada super

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!! Idealny!!!
  • Loreal True Match kolor Golden Natural abolutnie IDEALNY!!! Jestem zachwycona, kryje, matuje i nie daje efektu maski!!! Uwielbiam jego lekką konsystencję, a można powiedzieć, że jest bardzo rzadki. W reklamie nie kłamią idealnie dopasowuje się do koloru twarzy!!! Szukałam "świętego Grala" i mam!!! Dla mnie IDEALNY!!! Szczerze polecam warto.

Ilość zużytych opakowań: duże

Chcesz pochwalić Perroni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Uważam, ze podkład jest bardzo trwały, co jest jego największą zaletą, nawet po całym dniu wracając do domu makijaż wygląda dalej tak jak po jego nałożeniu rano! Poza tym super kryje, i jak dla mnie odcienie wpasowują się do koloru skóry! zdecydowanie Polecam!

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo!

Chcesz pochwalić rudzia911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Używanie tego podkładu to dla mnie kara.Kupiłam w zeszłym roku na zimę,gdy szukałam odcienia,który będzie dla mnie idealny.Kolor był trafiony,ale reszta....

Wady:

-strasznie wysusza,wszystkie suche skórki od razu są widoczne(baza nie pomoże)
    -ściera się
    -mam wrażenie ,że za bardzo matowi.

Może sprawdzi się latem,niestety nie mogłam go wówczas przetestować gdyż j.w. odcień wybrałam na zimę

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić karolima za czytelną i pomocną recenzję?
  • szybko się ściera
  • Biorąc pod uwagę szeroką gamę kosmetyków loreala, trochę jestem zdziwiona, że zrobił tak słaby podkład. Liczyłam na więcej, za tą cenę.

+ Podkład ładnie wygląda tuż po nałożeniu;

+ ma przyjemną konsystencję, ładnie pachnie i całkiem nieźle się rozprowadza

+ fajne, oryginalne opakowanie

Niestety efekt po kilku godzinach jest mierny:

- twarz świeci się nienaturalnie;

- podkład jest krótkotrwały, szybko się ściera i wymaga ciągłego poprawia podczas intensywnego dnia

- trochę lepi się i spływa - moim zdaniem troszkę za tłusty, szkoda, że nie nawilża, tylko zamiast tego powoduje, że cera jest nienaturalnie przetłuszczona i po prostu brudna

Używam tego produktu od: już dosyć dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam pierwszego

Chcesz pochwalić alina_glinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysusza!!!
  • Miałam styczność z tym podkładem jakieś 5 lat temu, gdy był nowością. Był to pierwszy droższy podkład na mojej twarzy i początkowo byłam nim absolutnie zachwycona - pięknie wyrównywał kolor, nadawał jedwabistego wyglądu mojej twarzy i miał rewelacyjny dla mnie odcień. Nie mam problemów z cerą, przebarwień ani pryszczy, więc krycie mi wystarczało.

Zachwyt się skończył, gdy okazało się, że podkład niesamowicie wysuszył moją skórę. Nie jest sucha sama w sobie, więc ewidentnie była to wina podkładu. Po kilku latach połowa niewykorzystanego kosmetyku wylądowała w koszu.

Próbowałam do niego wrócić, ale już pierwsza próba skończyła sięwidocznym wysuszeniem w okolicy nosa, brody i czoła.

Może obecna wersja jest lepsza, nie wiem.

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić petpeeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Z pokładem tym mam do czynienia już od wielu lat ( ok.5 ? ) jak nie dłużej ... jak wchodził na rynek polski to zaciekawiona nowością go kupiłam. Dla mnie jako ( wtedy ) nastolatki się nie sprawdzał , miałam dużo wyprysków na twarzy i w ogóle gorszy stan cery jak na dzień dzisiejszy. Teraz mam 25 lat ... i czasem po niego sięgam ... ostatnio właśnie sobie kupiłam po 2letniej przerwie.
    I jak dla mnie byłby całkiem w porządku , ale nie mogę my wybaczyć tego , że się tak szybko ściera! W moim przypadku z brody i okolic ust. Jak mam aktywny dzień i jestem poza domem 11-12 h ... to w połowie dnia już musze się ratować pudrem ... choć i tak wtedy twarz wygląda dziwnie w tej okolicy brody ... bo na niej już podkładu NIE MA ! Ehhh .... gdyby nie to , to ten podkład byłby na prawdę świetny . A sięgam po niego dlatego , że ma szeroką gamę kolorystyczną , przede wszystkim odpowiednią dla słowiańskiej urody. A nie jak większość podkładów drogeryjnych innych firm odcienie jak dla spieczonych solarą skwarek! Posiadam nr N2. Vanilla i idealnie się wtapia w moją cerę .

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić MissEvel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Pfff
  • Na szczęście podkład ten dostałam, gdybym wydała na niego własne pieniądze chyba bym się pochorowała ze złości.

Bardzo ładne opakowanie, delikatny zapach, sprawny dozownik, każdy dobierze kolor do siebie - wybór jest spory, dość luźna konsystencja dzięki czemu ładnie się rozsmarowuje, faktycznie dopasowuje się do cery.

Wszystko to super, tylko co z tego? Co z tego się pytam skoro nie zdążę nawet do pracy dojechać a już świecę się jak psu wiadoma część?!

Testowałam wiele podkładów ale naprawdę nie przypominam sobie żadnego, który by mi fundował smalec na twarzy w tak krótkim czasie.

Moim zdaniem Loreal dał ciała, podkład nie wart by na niego choćby spojrzeć.

Używam tego produktu od: miesiąca ale więcej nie wytrzymam
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Yooki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nienajgorszy podklad
  • Kupilam ponad miesiac temu na jakiejs promocji i powiem szczerze ze nie jest najgorszy mialam zdecycowanie gorsze podklady nie nadaje sie dla osob ktore poszukuja dobrego zmatowienia PLUSY:
    pakowanie szklane z pompka
    :ladne odcienie vanilla idealnie pasuje do mojej cery
    :przyjemna konsystencja
    obrze sie rozprowadza na twarzy
    :nie tworzy smug
    Minusy:
    :nie ukrywa niedosnonalosci
    :twarz bardzo sie swieci
    :szybko sie sciera

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić scarlet1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie odradzam
  • Na szczęście zakupiłam podkład na promocji Rossmanna z 40% upustem, więc nie szkoda było mi wyrzucić 1/3 opakowania.
    Próbowałam go używać na wiele sposobów: nakładając palcami, pędzlem, Beauty Blenderem (nie oryginalnym) i zawsze rozporwadzał się kiepsko. Podkład zostawia smugi, podkreśla suche skórki ale co najgorsze - uwidacznia pory.
    Jego trwałość jest krótka, w ciągu dnia w pracy musiałam robić poprawki.
    Jego plusem jest kolorystyczne dopasowywanie się do skóry.
    Jednak w całokształcie odradzam zakup, podkład nie jest wart nawet połowy swojej ceny.Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić Aleksandria777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabizna
  • Może zacznę od tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej bez jakiś większych problemów skórnych i u mnie ten podkład totalnie się nie sprawdził...Co do trwałości się nie wypowiem ponieważ nie byłam w stanie długo z niego korzystać. Przede wszystkim ciężko go nałożyć czy to za pomocą gąbeczki czy palcami ...masakra! Zastyga, tworzy taką suchą warstwę na twarzy, podkreśla suche skórki. Ja używam go jako korektora punktowego ponieważ ma taką ciężka konsystencję, a szkoda mi go wyrzucić, bo był dość drogi ...

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić martyska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czemu on się świeci? Byłby cudeńkiem!
  • Testowałam go jakiś czas temu.. Kurde wrażenia po nałożeniu: CUDO! Po kilku godzinach: olej na płótnie.

Plusy:
    - piękne jasne kolory
    - zapach
    - po nałożeniu skóra wygląda zdrowo i promiennie, jest rozświetlnona, ahh, mogłoby to trwać i trwać... Ale niestety szybko się kończy.

Minusy:
    - jest lepki na buzi (nie lubię tego uczucia)
    - świeci się i spływa, bo jest dość tłusty (mimo pudru sypkiego, bazy)

Może zrobię do niego drugie podejście, bo moja cera nie jest już taka problemowa. Pamiętam jakie zrobił na mnie wrażenie tuż po nałożeniu, później nie było tak kolorowo

Używam tego produktu od: 2 miesiący

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Galaxies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt
  • Miałam duże oczekiwania co do tego produktu ale bardzo się zawiodłam:
    Zalety:
    - kolor, duży wybór, jasne odcienie, żółte tony
    - nie świeci się
    - i to chyba tyle:P
    Wady:
    - mam cerę mieszaną/ tłustą z niedoskonałościami, podkład miał dawać mocne krycie, niestety może się tak wydawać tuż po aplikaji ale podkład bardzo szybko się ściera a niedoskonałości przebijają,
    - największym minusem i tego nie mogę mu darować jest fakt iż podkreśla najdrobniejsze suche skórki przez co jest bardzo widoczny na twarzy i wygląda nieestetycznie
    - leista konsystencja
    - krótko się utrzymuje
    - cena to gruuuuba przesad, za 10 złotych można kupić lepszy podkład,
    - brudzi ubrania i opakowanie
    Z podkulonym ogonem wracam do Revlon Colorstay, który jest o niebo lepszy i nie rozumię jak można True match podawać jako alternatywę dla niego. Raczej nie będę w stanie zużyć go do końca.
    Zupełnie nie rozmumiem tylu pozytywnych komentarzy. Jeśli ktoś ma problematyczną cerę to naprawdę NIE polecam!Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jamajka1905 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie
  • To był chyba mój pierwszy podkład ze średniej półki. Spodziewałam się po nim dużo i zawiódł na całej linii. Przede wszystkim tworzył maskę, którą ciężko było rozetrzeć i schodził z twarzy zostawiając ciemne placki. Żadnej z obietnic producenta nie uważam za spełnioną. Jak za tę cenę jest beznadziejny, gdyby kosztował ok. 20 zł byłabym w stanie zrozumieć jego jakość. Następcy nie mam ochoty testować.

Zaletą jest tylko ładne opakowanie. Używam tego produktu od: już nie używam Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Chcesz pochwalić divide za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • dawałam temu podkładowi wiele szans. Niestety, ale nie sprawdza się u mnie. Rozwarstwia się, tworzą się zacieki nawet , kiedy używam gąbeczki, twarz mi się błyszczy, a z pudrem w ogóle nie współgra, średnio radzi sobie z doskonałościami, nie dopasowuje się jak powinien. Do tego ta buteleczka, z której nigdy nie wyciśniesz podkładu do końca..

Ilość zużytych opakowań: 5, ostatnie niedokończone

Chcesz pochwalić littlebunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla Bladych Twarzy
  • Mam bardzo jasną, wrażliwą skórę. Od podkładu wymagam średniego krycia, naturalnego wyglądu i odpowiedniego odcienia.
    Używam koloru C1, czasem N1. C1 jest delikatnie różowy (idealny z moją skórą), N1 naturalny.

Krycie jest dobre, radzi sobie z niespodziankami. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, dobrze matuje. Jest bardzo wydajny, jedna buteleczka wystarcza mi na kilka miesięcy. Przy oszczędnym nakładaniu można wykonać świeży i naturalnie wyglądający makijaż.

Niestety, podkład ma też wady.
    Skóra powinna być dobrze nawilżona, a suche skórki złuszczone. W przeciwnym wypadku wszystko 'wyjdzie na światło dzienne'. W czasie, gdy moja skóra jest sucha, podkład idzie w odstawkę. Na przesuszonej twarzy nawet mała ilość produktu jest widoczna, pudrowata, nieestetyczna.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić tessercat za czytelną i pomocną recenzję?