Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• jestem na tak
  • Trochę tych buteleczek już zużyłam, aby móc się wypowiedzieć na temat tego mościa. Nie mam w zwyczaju zwracać uwagi na opakowanie, bo najistotniejsza jest dla mnie zawartość.
    KRYCIE PRZYZWOITE
    TRWAŁOŚĆ BARDZO DOBRA
    NIE ZAPYCHA
    Z SUCHYMI SKÓRKAMI NIE DOGADUJE SIĘ
    PRZEPIĘKNE KOLORY-mam skórę z żółtymi tonami
    WYDAJNY- przy codziennym nakładaniu,lecz zaznaczę,że często mieszam go aby nabrał lekkiego efektu i jeszcze lepiej trafić w odcień
    CENA PRZYZWOITA zawsze kupuje w momencie gdy jest na niego promocja

Podkład najczęściej mieszam z BB lub z CC kremem,bo wole lżejszą wersje na twarzy. Krycie jest dobre,nawet bym powiedziała bardzo dobre. Wszystkie inne niespodzianki, które koniecznie chcą być widoczne na twarzy zawsze przykrywam korektorem,bo to jego zadanie. Cera po podkładzie jest doprowadzona do porządku. Zaczerwienienia, plamy po \'niespodziankach\', cienie pod oczami- wszystko jest ładnie ujednolicone i przygotowane do dalszej pracy z makijażem. Nałożony na krem i bazę, przypudrowany wytrzymuje na mojej mieszano/tłustej cerze jakieś 2/3 H. Później najczęściej zmuszona jestem przypudrować w strefie T. Wszystkie dodatki: bronzer, róż trzymają się do końca dnia na nim.
    Jestem bardzo zadowolona z tego co robi ten podkład,mimo ciągłego próbowania czegoś innego na te ważniejsze dni,gdzie wiem,że muszę dobrze wyglądać i że efekt ma być długi używam jego

Ilość zużytych opakowań: 4/5 opakowań

Chcesz pochwalić olaojacie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Posiadałam dwa odcienie, kiedyś nieco jaśniejszy, obecnie ciemniejszy, którego używam w lato. Ogólnie- świetny produkt!
    PLUSY
    +trwały, nawet w upały nie "spływa"
    +ładnie wyrównuje koloryt
    +baardzo wydajny!
    +nie zapycha porów, nie tworzy maski
    +łatwo się rozprowadza
    +dopasowuje się do cery (ale wiadomo, bez przesady, osoby o alabastrowej cerze raczej nie powinny używać ciemniejszych odcieni )
    +czuły aplikator, można łatwo dozować pożądaną ilość podkładu
    MINUSY
    -ogólenie: cena, ale przy takiej wydajności (jak u mnie) nie jest to problem, bo wydaje się te pieniądze raz na dwa lata

Na zimę używam obecnie innego podkładu, ale w sumie i tak zawsze do niego wracam i musi znajdować się w mojej kosmetyczce, w tym czy innym odcieniu.
    Jak dla mnie - niezastąpiony

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3

Chcesz pochwalić kelizabeth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepoprawnie przyzwoity
  • To jest ten rodzaj podkladu, ktory moze w 100 % nie jest twoim ideałem ale wciaz dajesz mu szanse i nie mozesz o nim zapomniec.

Daje fajny efekt koncowy, fantastycznie sie stania ze skora. Krycie ma średnie, Ale jak cos malego wystkoczy wystarczy poprawic raz jeszcze w tym miejscu podkład.
    Trwałość przyzwoita. nie zmiena sie z czasem.
    Jest lekko wodnisty co nie ułatwia nakladania, ale nie zapycha moje mieszanej cery.

Moge z nim iść w stały zwiazek, chcoc ni eobiecuje ze nie skusze sie na jakis skok w bok

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić LooLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych, jakie testowałam
  • Posiadam cere normalna z delikatnym błyszczeniem strefy T.
    Plusy:
    -dzięki płynnej konsystencji łatwo sie rozprowadza
    -dobrze kryje
    -nie zapycha
    -nie wysusza
    -ekonomiczny, opakowanie starczyło mi na ok 5.5miesiaca, przy prawie codziennym stosowaniu
    -neutralny zapach
    -dodaje skórze "delikatności"
    Wady:
    -słabo matowi
    -utrzymuje się na skórze do ok 6 godzin, potem jakby wyparowywuje :/

Używam tego produktu od: wakacji

Chcesz pochwalić dreamonforest za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś tak teraz......
  • Jestem po 30-stce. Kupiłam gi jakieś 4 miesiące temu. Wtedy pasował do mojej cery. Była bez problemowa. Cena też nie odstraszala. Kupilam go w Rissmanie chyba za 40 zł. Niestety moja skóra uległa ogromnej zmianie. Nie winię akurat podkładu ale już nie jest tak dobry. Teraz mam cerę suchą z tendencją do zapychania. Niestety podkład zapycha.

Plusy

Matuje
    Łatwo się rozprowadza
    Nie ma efektu maski
    W miarę trzyma się na twarzy
    Duża gama kolorów

Minusy

Cena bez promocji
    Podkreśla suche skórki
    Po pewnym czasie robi się na buzi nienaturalny wygląd
    Wydaje mi się że ciemnieje
    Dla suchej cery odradzalabym

Używam tego produktu od: 6 Miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kara30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy niż myślałam.
  • 1. Największa zaleta - paleta kolorów

Zawsze miałam problem z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu - nawet najjaśniejsze są dla mnie wyraźnie za ciemne. Oczywiście, rozumiem, skąd to się bierze - dla koncernów kosmetycznych największym i najbogatszym rynkiem zbytu jest zachód i południe Europy, a tam kobiety mają trochę ciemniejszą karnację. Czekając aż któryś koncern w końcu wypatrzy tę niszę na rynku jaką są Słowianki, szukałam swojego podkładu wśród coraz bardziej "luksusowych" marek. I nawet nie przyszło mi do głowy, że pierwszy tę niszę wyczuł L'oreal.

Kolor N1 jest jasny, ale nie trupio blady. Bardzo ładny, beżowy odcień. Jest raczej neutralny, ale bardzo dobrze wygląda na chłodnej karnacji, twarz jest zwykle nieco bardziej różowa niż szyja i neutralny odcień ładnie to wyrównuje. Pozostałe kolory 1, 2 i 3 (N - neutralne, C- chłodne, W - ciepłe) też są bardzo jasne, jasne lub raczej jasne. Podejrzewam, że faktycznie większość kobiet znajdzie coś dla siebie.

2. Druga spora zaleta - to jak wygląda na twarzy

Kolor faktycznie się wtapia w odcień skóry. Nie ma żadnych smug, tego brzydkiego wrażenia kontrastu między pomalowaną i niepomalowaną częścią kobiety.

3. Pierwsza kontrowersja - krycie

Krycia nie ma prawie wcale. Dla części kobiet (w tym dla mnie) to zaleta. Skóra jest dyskretnie ujednolicona, ale nie zamalowana. Dzięki temu wygląda bardzo zdrowo, naturalnie i w zasadzie jak bez makijażu. Nie przeszkadza mi, że widać jakąś czerwonawą plamkę czy lekką nierówność - takie rzeczy nie przyciągają uwagi, a nieobciążona skóra wygląda naprawdę znacznie lepiej.

Natomiast jeżeli ktoś potrzebuje większego krycia, to oczywiście nic go do L'oreala nie przekona. Odradzam też korektor z tej serii - to jest taki podkład, tylko w mniejszym opakowaniu.

4. Największa kontrowersja - jakość

Widać, że nie jest to produkt z górnej półki. Trzeba go równo rozprowadzić i bardzo uważać, co się robi - ma tendencję do wchodzenia w pory i inne załamania na skórze (nawet niewidoczne gołym okiem). Zaczyna błyszczeć po 2-3 godzinach i nie wytrzymuje całego dnia na twarzy. Trzeba robić poprawki.

Gdyby był droższy, uznałabym go za bubel. Z kolei gdyby był tańszy, pewnie uznałabym go za fantastyczną okazję. A tak, to uznaję, że jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić turawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Muszę przyznać, że zostałam pozytywnie zaskoczona, ponieważ zbytnio nie ufam kosmetykom drogeryjnym, tak ten produk okazał się zadowalający. Mam cerę trądzikową, ze tłustą strefą t i suchą w pozostałych partiach, więc trudno mi dobrać kosmetyk. Największym problemem są zawsze zatykające się pory i krycie, jednak tutaj podkład w połączeniu z odpowiednim korektorem sprawdza się znakomicie.

Plus:
    +lekka, przyjemna konsystencja,
    +średnie, aczkolwiek dla mnie wystarczające krycie,
    +ładny zapach,
    +niedrogi,
    +nie podrażnia skóry,
    +równomierne krycie i brak efektu maski,
    +ładnie trzyma się na buzi nawet do kilku godzin,
    +nie pozostawia trwałych śladów na odzieży,
    +nie zatyka porów.

Minusy:
    -średnio wydajny, trzeba go troszkę nałożyć by pokryć całą buzię.

Chcesz pochwalić zeberi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie znam lepszego
  • Nigdy jeszcze nie miałam podkładu, który okazałby się równie idealny. Nie tworzy maski, do mojej cery pasuje zarówno odcień jasny jak i ciemniejszy. Twarz się nie świeci, podkład utrzymuje się u mnie cały dzień. Cena faktycznie nie jest niska, ale dla takiej jakości warto wydać kilka groszy więcej. No i przede wszystkim - jest mega wydajny!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Kamaah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój KWC!!!
  • Ideał ideał ideał. Uwielbiam go, rewelacyjnie dopasowuje się do koloru skóry jednocześnie kryjąc niedoskonałości i przebarwienia. Nie pozostawia tzw. "maski". Skóra wygląda naturalnie. W połączeniu z korektorem i pudrem w kompakcie z tej samej serii efekt jest rewelacyjny. Skóra jest jak aksamit. Nie wyobrażam sobie dnia bez niego.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mysza_mysza_mysza za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie mój typ
  • Posiadam cerę tłustą z rozszerzonymi porami i moim zdaniem właścicielki takiej cery nie będą z niego zadowolone, ponieważ cera pod nim szybko się przetłuszcza i zwiększa widoczność porów. Cera zaraz po nałożeniu faktycznie wygląda promiennie, świeżo i jest aksamitna, jednak ten efekt nie utrzymuję się nawet godzinę. Mam go do około 2 miesięcy i mam wrażenie, że się utlenił w buteleczce i jest ciemniejszy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij