Powiększ L`Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

• Całkiem niezły
  • Muszę przyznać, że zostałam pozytywnie zaskoczona, ponieważ zbytnio nie ufam kosmetykom drogeryjnym, tak ten produk okazał się zadowalający. Mam cerę trądzikową, ze tłustą strefą t i suchą w pozostałych partiach, więc trudno mi dobrać kosmetyk. Największym problemem są zawsze zatykające się pory i krycie, jednak tutaj podkład w połączeniu z odpowiednim korektorem sprawdza się znakomicie.

Plus:
    +lekka, przyjemna konsystencja,
    +średnie, aczkolwiek dla mnie wystarczające krycie,
    +ładny zapach,
    +niedrogi,
    +nie podrażnia skóry,
    +równomierne krycie i brak efektu maski,
    +ładnie trzyma się na buzi nawet do kilku godzin,
    +nie pozostawia trwałych śladów na odzieży,
    +nie zatyka porów.

Minusy:
    -średnio wydajny, trzeba go troszkę nałożyć by pokryć całą buzię.

Chcesz pochwalić zeberi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie znam lepszego
  • Nigdy jeszcze nie miałam podkładu, który okazałby się równie idealny. Nie tworzy maski, do mojej cery pasuje zarówno odcień jasny jak i ciemniejszy. Twarz się nie świeci, podkład utrzymuje się u mnie cały dzień. Cena faktycznie nie jest niska, ale dla takiej jakości warto wydać kilka groszy więcej. No i przede wszystkim - jest mega wydajny!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Kamaah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój KWC!!!
  • Ideał ideał ideał. Uwielbiam go, rewelacyjnie dopasowuje się do koloru skóry jednocześnie kryjąc niedoskonałości i przebarwienia. Nie pozostawia tzw. "maski". Skóra wygląda naturalnie. W połączeniu z korektorem i pudrem w kompakcie z tej samej serii efekt jest rewelacyjny. Skóra jest jak aksamit. Nie wyobrażam sobie dnia bez niego.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mysza_mysza_mysza za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie mój typ
  • Posiadam cerę tłustą z rozszerzonymi porami i moim zdaniem właścicielki takiej cery nie będą z niego zadowolone, ponieważ cera pod nim szybko się przetłuszcza i zwiększa widoczność porów. Cera zaraz po nałożeniu faktycznie wygląda promiennie, świeżo i jest aksamitna, jednak ten efekt nie utrzymuję się nawet godzinę. Mam go do około 2 miesięcy i mam wrażenie, że się utlenił w buteleczce i jest ciemniejszy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie rewelacyjny.
  • Krycie powyżej średniego, lekko satynowe. Posiadam odcień W3, ale na zimę jest ciut za ciemny. Jeśli chodzi o trwałość spokojnie wytrzyma 8h. Stosuje go na zmianę, ponieważ przesusza mi skórę. ( mam cerę mieszaną) Rozprowadza się bardzo przyjemnie... lecz jest bardzo lejący i polecam nakładanie pędzlem. Nie pozostawia smug.
    PS. Stosuje całą game kosmetyków z serii True Match i co do pudru "w3" jest ciut ciemniejszy niż podkład w tym samym odcieniu.

Chcesz pochwalić wiola2512 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie sprawdzi się przy suchej skórze
  • Jestem posiadaczką cery bardzo suchej. Zachęcona opiniami w internecie kupiłam ten podkład w odcieniu bodajże 02.

Zalety:
    +ładne odcienie
    +bardzo wydajny
    +zapach nie jest chemiczny
    +duże opakowanie

Podkład ten wg mnie ma jednak więcej wad niż zalet:
    -bardzo wysusza
    -akcentuje suche skórki
    -tworzy efekt maski, a przy tym nierówno kryje
    -cena jest za wysoka w porównaniu do jakości

Więcej do niego nie wrócę. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam zeszłą zimą
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny, używałam lepszych...

• Podkład przez długi czas był moim numerem jeden. Później odkryłam, że źle dobrałam dla siebie ten produkt. Powinnam szukać kosmetyków bardziej matujących. Ten niestety zbyt mocno podkreślał moje niedoskonałości. Fakt – fajnie dopasowywał się do kolory cery i szybko się wchłaniał, ale utrzymywał się raczej krótko. 2-3 godziny i mój makijaż wymagał poprawki, albo pudru.

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić kleosmyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Podkład nie jest zły, ale też nie rewelacyjny.
    Ma ciekawą konsystencję, łatwo się rozprowadza jednak nawet przypudrowany wchodzi w zmarszczki.

Trwałość ma przeciętną. Wytrzymuje kilka godzin. Nałożony na bazę trzyma się znacznie dłużej.

Zasadniczym plusem jest kolorystyka. Mam bardzo jasną cerę o żółtym zabarwieniu więc N1 jest prawie idealny.

Nie zapycha porów, łatwo się zmywa.

Jednak od podkładu oczekuję większego krycia i trwałości.
    Za regularną cenę na pewno nie kupiłabym go ponownie. Za o wiele niższą może bym się skusiła.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MalinkaArt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kupuje już kilkunaste opakowanie. Podkładu używam od lat i choć zdarza mi się próbować innych, żaden nie dorasta mu do pięt.
    Ukrywa syche skórki, matuje, bardzo dobrze kryje.
    Jest lekki i pasuje nawet dla bladziochów
    Używam [w zależności od pory roku] N1 i N2

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić missachten za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ładnie dopasowuje sie do cery, duzy wybor kolorow dla kazdego cos, fajnie sie rozprowadza ale trzeba nakladac umiejetnie. Przy cerze problematycznej nie radzi sobie. Przy jednej warstwie nie kryje niedoskonałości po nalozeniu drugiej warstwy w miejscach niedoskonałości kryje tak sobie ale tworzy sie efekt maski. NA PEWNO DOBRY PODKLAD DLA CERY BEZ NIESPODZIANEK.

Chcesz pochwalić Dranda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij