Lierac, Bust-lift, Preparat ujędrniający piersi

Lierac, Bust-lift, Preparat ujędrniający piersi

Preparat zwiększa jędrność biustu, przeciwdziała opadaniu piersi. Zawiera substancje wzmacniające, wygładzające i nawilżające. Dzięki zawartości kwasów AHA - powoduje lekką eksfoliację. Może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Cena: 91 zł / 100 ml

bez zachwytu

Napina troszke skore, odzywia i nawilza. Ksztalt piersi bez zmian, zero uniesienia:) Nie mam duzego ani oklapnietego biustu,jedynie troche "zmeczony" dlugim karmieniem. Myslalam, ze efeky beda bardziej spektakularne. Cena za wysoka w stosunku do jakosci.

Od euforii do irytacji

Coś takiego te kosmetyki Lierac'a w sobie mają, że wzbudzają u mnie gamę skrajnych emocji. Jak jakaś zaleta mnie zachwyci, to zaraz się okazuje, że jakaś wada skutecznie ją równoważy. Nie inaczej było w przypadku tego specyfiku.

Zacznę może od tego, że jego kupno było dziełem przypadku - zamierzałam nabyć wersję w kremie, ale pomyliłam się w aptece i w rezultacie przytargałam do domu płyn w sprayu. Stwierdziłam, że to nie takie znowu nieszczęście i zaczęłam używać, a spray w użyciu nawet wygodniejszy był niż różne mazidła. Człowiek (kobieta) ;)dwa razy psiknie, lekko wklepie przyjemnie pachnący płyn w skórę i może się ubierać - bardzo sympatycznie...

No ale teraz, po opróżnieniu całego opakowania, mam poważny problem. Bo niby kosmetyk poprawił zwartość skóry piersi, ujędrnił jakby, wygląda nawet na to, że zwalczył nieco rozstępy, ale... No właśnie, ale... Ogólnie stan skóry coś mi się nie podoba. :( Zrobiła się jakaś taka niejednolita w kolorycie, zszarzała (?), mizerna jakaś, bardziej unaczyniona (co pięknie nie wygląda). No pogorszyła się, kurczę nie wiem jak to określić. I zła jestem. Może powinnam zużyć więcej tego specyfiku i długofalowy efekt byłby lepszy, bo to dopiero początek jakiegoś procesu? Ale jakoś nie mam ochoty kupować następnej butelki za 100 zł, by przekonać się, nie daj Boże, że ten Lierac jednak nie taki cudowny. I że na jedno pomaga, a na co innego szkodzi. Teraz mam nawet dylemat z kupnem pierwotnie zamierzonej wersji, czyli kremiku. Oj, biedna ja, biedna ;)

A, jeszcze jedno - efektu podniesienia biustu nie zaobserwowałam, a to w końcu Bust Lift się nazywa.

lubię go

jeden z lepszych preparatów do pielęgnacji biustu, jakie testowałam. Wygodne opakowanie z pompką , niesamowita wydajność. Łatwo się rozprowadza, błyskawicznie wsiąka, więc jest to idealny preparat dla zabieganych. Skórę miałam po nim nawilżoną i dobrze napiętą. Czy kształt biustu się poprawił - trudno mi ocenić, ale byłam zadowolona z efektów. Teraz używam żelu z tej serii, więc będę musiała porównać...