Lancaster, Aquamilk, Absolute Moisture Cream (Krem nawilżający)

Powiększ Lancaster, Aquamilk, Absolute Moisture Cream (Krem nawilżający)

Zgłaszająca osoba: Kamlisa

Krem do skóry suchej i mieszanej, na dzień i na noc, intensywnie i długotrwale nawilżający. Sprawia, że skóra jest gładka, miękka i odświeżona.
Zawiera: kwas mlekowy, ekstrakt z mleczka kokosowego, mleczko ryżowe, miód, olej słonecznikowy.

Skład: /wersja Rich/ Water (Aqua), Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Steareth-2, Stearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Steareth-21, Squalane, Butyrrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Cyclohexasiloxane, PEG-8, Pentaerythrityl Stearate/Caprate/Caprylate Adipate, Cocos Nucifera (Coconut) Water, Diazolidinyl Urea, Xanthan Gum, Palmitoyl Mare Milk, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Alcohol Denat., Coffea Arabica (Coffee) Seed Oil, Lecithin, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Butylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Tocopheryl Acetate, Pongamia Pinnata Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Lactic Acid, Honey (Mel) Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Benzophenone-4, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Carbomer, Polysorbate-20, Ceratonia Siliqua Gum, Titanium Dioxide (CI 77891).(04.07.2008)

• Dobry
  • Dobrze się wchłania nie zostawiając tzw.filmu i nadaje skórze aksamitność.Dobrze nawilża i zapach ma przyjemny.Ogólnie wszystko ok,ale jedna gwiazdkę zabrałam za konsystencję,która moim zdaniem jest zbyt rzadka jak do słoiczka.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:2,5

Chcesz pochwalić femigoa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny!!
  • Krem sie bardzo dobrze wchlania i dobrze nawilza.
    Ladnie pachnie i ma cudna konsystencje.
    Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
    Ja krem nabylam po promocyjnej cenie w zestawie z roznymi probkami zaplacilam 86zl. za 50ml kremu wiec niewiem dlaczego piszecie ze kosztuje 150?
    Ja jestem bardzo zadowolona..i mimo zlych opini poprzedniczek PolecamUżywam tego produktu od:4 probkix5ml , 50ml kremu

Chcesz pochwalić malinadas za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie...
  • krem który nawilża, odświeża skórę, nadaję jej gładkość, no można by powiedzieć idealny, do tego pachnie cudnie, w przeciwieństwie do kremu pod oczy z tej serii. ale myślę że za tą cenę można sobie lepiej dogodzić.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:1 słoiczek 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pawlola za czytelną i pomocną recenzję?
  • A fe!
  • Zacznę od zastrzeżenia, że osoba, która nabyła dla mnie to mleczko otrzymała zlecenie nabycia kremu Revolcanic i ten to od początku jest pomyłką. Nie mam skóry normalnej z tendencją do suchej, tylko suchą z tendencją do proszku po prostu, więc krem nie jest dla mnie.
    Powód, dla którego nagłówek mojej recenzji jest, jaki jest nie wynika jednak z niedopasowania do potrzeb skóry. Nic na to nie poradzę, ale to mleczko po prostu śmierdzi! Chemia, kwachy jakieś, okropieństwo!
    Co do efektu nawilżenia - jest marny, przynajmniej w porównaniu z kremem Revolcanic do suchej i bardzo suchej skóry. Aquamilk namacza raczej skórę, niż nawilża. Różnica polega na tym, że po wyschnięciu mleczka efekt nawilżenia też jakoś wysycha...
    Dodatkowo specyfik ten nie łagodzi podrażnień (na przykład powstałych pod wpływem chlorowanej wody w basenie).
    Wiem, że to właściwie nie jest krem przeznaczony do mojej skóry (dlatego litościwie dwie gwiazdki, a nie jedna), ale coś przecież powinien robić, nie?!

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 0,1 i nie wiem, co począć z resztą

Chcesz pochwalić Sabbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Recenzja: Krem ma delikatny zapach i aksamitną konsystencję. Ładnie się rozsmarowuje, ładnie wchłania, pozostawia wrażenie nawilżonej i wypielęgnowanej buzi. Stosuję go rano albo wtedy, gdy mam wrażenie suchej skóry. Używanie go to przyjemność...
    11.03.05 Teraz uzywam juz opakowanie 50 ml, o ile własciwości są nadal te same, to zapach...jakby inny...chemiczny właściwie...
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 5 próbek, kupiłam opakowanie 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?