Procter & Gamble, Blend-a-med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Powiększ Procter & Gamble, Blend-a-med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, cienkie paski pokryte warstwą żelu, które przyklejone do powierzchni zębów, w bardzo bezpieczny sposób wybielą Twój uśmiech w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Podczas stosowania pasków, substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach w trakcie całego zabiegu.
Badania potwierdzają, że paski Blend-a-med Whitestrips wybielają zęby do 5 razy skuteczniej niż jakakolwiek pasta wybielająca i ponad 2 razy skuteczniej i szybciej niż dowolny środek do wybielania zębów dostępny w masowej sprzedaży.
Produktu wybielającego zęby do samodzielnego stosowania.

Cena: 60,00 / 28 pasków

• Zamiast wybielania bolące i nadwrażliwe zęby. Nie polecam tego produktu. Totalny bubel!
  • Rok temu przed weselem kuzynki chciałam wybielić zęby a że wtedy nie mogłam sobie pozwolić na profesjonalny zabieg w gabinecie stomatologicznym zaczęłam przekopywać internet w poszukiwaniu taniego produktu, który łatwo i bezpiecznie wybieliłby moje zęby. Tak właśnie natknęłam się na paski wybielające 3D Whitestrips od Blend a med. Opinie były w większości pozytywne więc zakupiłam opakowanie w wersji podstawowej.

Pamiętam, że za paski zapłaciłam 80 zł w jednej z osiedlowych drogerii. Teraz po czasie stwierdzam, że produkt nie jest wart takiej ceny.
    W opakowaniu mieści się 28 pasków. Używa się ich dwa razy dziennie, więc dziennie zużywamy cztery paski. Co łatwo przeliczyć - siedem dni wybielającej kuracji.

Według mnie ten produkt to zwykły bubel i nie znalazłam w nim ani jednej zalety ... Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na żadnym produkcie tak jak na tym.

Paski nie są wygodne w użyciu, zsuwają się, w dodatku mają nieprzyjemny smak.
    Poza tym są krótkie, więc nie obejmują wszystkich zębów, tylko te, które widać przy uśmiechaniu się. Podobnie jest ze szczelinami między zębami, gdyż żel nie radzi sobie w pełni z ich wybieleniem.

Należę do osób o zdrowych zębach, nie mam problemów z nadwrażliwością czy próchnicą, gdyż regularnie odwiedzam dentystę a mimo tego dostałam dużego bólu zębów po nałożeniu pasków. Pojawił się po trzech paskach i utrzymywał się przez około tydzień od zakończenia wybielania. Ból był nieprzyjemny do tego stopnia, że używałam pasków tylko raz dziennie przez 30 minut, nigdy dłużej. Zacisnęłam zęby i wytrzymałam.
    Z niecierpliwością czekałam aż paski w końcu się skończą i nie będę musiała ich już więcej nakładać na zęby. Nie mogłam pić herbaty, kawy ani zimnej coli. Oczywiście paski zębów nie wybieliły, nie widziałam żadnych efektów po ich użyciu.

Już nigdy nie sięgnę po te paski ani inne "cudowne" produkty do wybielania innych firm (żele, nakładki, pasty itp.). Dla mnie to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę i wyciąganie od nich kasy.
    Wolę wybrać się do profesjonalnego gabinetu dentystycznego, zapłacić znacznie więcej i tam wybielić sobie zęby. Przynajmniej wiem, że wyjdę od dentysty z bielszym uśmiechem.

Używam tego produktu od: użyłam raz - wrzesień 2013 r. (tydzień)
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i na pewno ostatnie!

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Ogólnie zawsze miałam ładne, jasne zęby, ale wiadomo z czasem (głównie przez picie kawy i herbaty) przestały być śnieżnobiałe. Kupiłam paski już kilka lat temu i wybielałam nie przez tydzień, tylko 3 dni, pomieważ oczekiwany efekt uzyskałam szybciej. Żęby stały się idealnie białe. Efekt utrzymuje się cały czas, moja dentystka nie może się napatrzeć na moje ząbki Pozostałe paski zużywam co kilka miesięcy dla podtrzymania efektu, albo przed jakimś ważnym wyjściem w celu odświeżenia bieli.
    Jeśli chodzi o ból to jest rzeczywiście. Jeden raz musiałam przerwać bo nie dało sie tego wytrzymać. Od tego czasu robię tak, że nie zawijam pasków do środka. Przeklejam je tylko na zewnątrz. Sposób jest gorszy, bo trzeba pilnować, żeby pasek się nie przesunął, ale dzięki temu nie ma mowy o jakimkolwiek bólu, a działanie jest takie jak powinno być Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić kitka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Całkiem fajną propozycją dla osób, które tak, jak ja mają problem z przebarwieniami. Piję sporo kawy, herbaty, do tego tytoń i niestety....dlatego potrzebna jest mi pasta, która systematycznie będzie chroniła moje zęby i działała wybielająco, dodatkowo używam tych pasków, które podtrzymują ten efekt. Polecam, warto spróbować. Cena na korzyść, wydajność również. Mały minus za to, że paski powodują dziwne uczucie... jakby były zbyt mocne i moje nadwrażliwe zęby odczuwają to w nerwach, takie łaskotanie, ale to już kwestia chyba moich zębów, nie wiem czy inni potwierdzają moje odczucia (?)

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Chcesz pochwalić klarysa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne !
  • U mnie efekty były już zauważalne po pierwszym użyciu Paski są mega,chociaż mają też dużo minusów, za co odjęłam gwiazdkę. Jednak nie przeszkadzają mi aż tak bardzo, bo efekt końcowy jest cudowny
    Plusy:

+faktycznie wybielają zęby, nawet o kilka odcieni
    +cena w tym przypadku nie jest minusem, a plusem - bo efekt jednej kuracji widoczny jest bardzo długo - w moim przypadku z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ponad rok

Minusy:

-podczas trzymania pasków na zębach czuje się dziwne mrowienie, jak np. po ugryzieniu czegoś zimnego
    -troche niewygodne w zakładaniu
    -ślinienie podczas noszenia
    -żel czasem wypływa spod pasków, a wtedy nieuniknione jest połknięcie go no i czasem było mi niedobrze

ale czego się nie robi dla pięknego uśmiechu wolę siedzieć sobie z paskami w domu, niż wybielać zęby u dentysty, a bardzo się go boję :
    Ilość zużytych opakowań: 2 kuracje

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Pomóżcie !!!!!!!!!!!!1 Gdzie można je jeszcze dostać na necie ? !!!!Wszytsko jest świetnie
    Cena, działanie, efekty są rewelacyjne !
    Jednak wiem ze produkt został wycofany, ale może ktoś kupował ostatnio i wie gdzie?

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić mariolski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre.
  • Paski stosowalam jakiś czas temu, co ok. 15-18m-cy. Z natury mam dość białe zęby, ale ponieważ paliłam, chciałam uzyskać 1-2 odcienie bielsze. Udało się, po skończonej kuracji zebrałam wiele komplementów Efekt w moim przypadku utrzymuje się kilkanaście miesięcy. Na razie nie potrzebuję ich stosować, ale kiedyś na pewno do nich wrócę.

plusy:
    + skuteczne
    + długotrwały efekt
    + nie powodują nadwrażliwości zębów (stosowałam jednocześnie pastę Sensodyne)
    + łatwo dostepne, cena niska w porównaniu z profesjonalnym zabiegiem

minusy:
    - powodują okresowy ślinotok
    - czasami zsuwają się z zębów

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 / 28szt.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnnaBas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt wybielenia dość krótkotrwały
  • Paski faktycznie WIDOCZNIE wybieliły ząbki. Stosowałam według zaleceń producenta.
    Efekt po kuracji na prawdę był zauważalny!

W trakcie stosowanie ząbki były wrażliwsze i czasem dało się czuć lekki dyskomfort z tego powodu.

Efekt bieli jest dość krótkotrwały, po miesiącu już nie było śladu po pięknym, białym uśmiechu.
    Jednak jeśli chce się osiągnąć efekt na jakiś konkretny termin to zdecydowanie polecam !

Cena jest dość wysoka jeśli patrzeć pod kątem trwałości bieli.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Do zakupu zmotywowały mnie piękne uśmiechy moich koleżanek oraz ówczesna promocja

Trzeba przyznać, że podczas używania pasków bolą zęby, jest to dziwne uczucie, czasem dość nie przyjemne.
    Producent zaleca stosowanie dwa razy dziennie, ja jednak stosowałam tylko raz na wieczór.
    Efekt był widoczny, niestety mam 'dorobionego zęba' i jego już paski nie ruszyły ;-)
    Zatem miałam jednego bardziej żółtego, dlatego też nie wiem czy skuszę się na ponowny zakup.

W każdym bądź razie paski działają i dają porządany efekt!

Używam tego produktu od: jeden raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brakiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Negatywnie
  • Nie widziałam efektów mimo, że stosowałam kosmetyk dosyć długo. Widziałam jedynie osłabienie szkliwa, pojawiła sie nadwrażliwość zębów....
    Polecam za to wybielanie Paris Smile. Nie będe sie rozpisywać, bo to nie miejsce na to, ale rozuiem, ze jak ktos tu zaglada, to jest zainteresowany tematem wybielania

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katarynka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Wiem, że powinnam dodać recenzję tego produktu, i moge powiedzieć tyle, że są świetne, moja siostra używała i efekt super. Ale powiedzcie mi, czy można jes jeszcze wogóle kupić?:/ bo podobno zostały wycofane;/ a jak mozna kupić to gdzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaska_wwy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij