Procter & Gamble, Blend-a-med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Powiększ Procter & Gamble, Blend-a-med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, cienkie paski pokryte warstwą żelu, które przyklejone do powierzchni zębów, w bardzo bezpieczny sposób wybielą Twój uśmiech w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Podczas stosowania pasków, substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach w trakcie całego zabiegu.
Badania potwierdzają, że paski Blend-a-med Whitestrips wybielają zęby do 5 razy skuteczniej niż jakakolwiek pasta wybielająca i ponad 2 razy skuteczniej i szybciej niż dowolny środek do wybielania zębów dostępny w masowej sprzedaży.
Produktu wybielającego zęby do samodzielnego stosowania.

Cena: 60,00 / 28 pasków

• super
  • Pomóżcie !!!!!!!!!!!!1 Gdzie można je jeszcze dostać na necie ? !!!!Wszytsko jest świetnie
    Cena, działanie, efekty są rewelacyjne !
    Jednak wiem ze produkt został wycofany, ale może ktoś kupował ostatnio i wie gdzie?

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić mariolski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre.
  • Paski stosowalam jakiś czas temu, co ok. 15-18m-cy. Z natury mam dość białe zęby, ale ponieważ paliłam, chciałam uzyskać 1-2 odcienie bielsze. Udało się, po skończonej kuracji zebrałam wiele komplementów Efekt w moim przypadku utrzymuje się kilkanaście miesięcy. Na razie nie potrzebuję ich stosować, ale kiedyś na pewno do nich wrócę.

plusy:
    + skuteczne
    + długotrwały efekt
    + nie powodują nadwrażliwości zębów (stosowałam jednocześnie pastę Sensodyne)
    + łatwo dostepne, cena niska w porównaniu z profesjonalnym zabiegiem

minusy:
    - powodują okresowy ślinotok
    - czasami zsuwają się z zębów

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 / 28szt.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnnaBas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt wybielenia dość krótkotrwały
  • Paski faktycznie WIDOCZNIE wybieliły ząbki. Stosowałam według zaleceń producenta.
    Efekt po kuracji na prawdę był zauważalny!

W trakcie stosowanie ząbki były wrażliwsze i czasem dało się czuć lekki dyskomfort z tego powodu.

Efekt bieli jest dość krótkotrwały, po miesiącu już nie było śladu po pięknym, białym uśmiechu.
    Jednak jeśli chce się osiągnąć efekt na jakiś konkretny termin to zdecydowanie polecam !

Cena jest dość wysoka jeśli patrzeć pod kątem trwałości bieli.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Do zakupu zmotywowały mnie piękne uśmiechy moich koleżanek oraz ówczesna promocja

Trzeba przyznać, że podczas używania pasków bolą zęby, jest to dziwne uczucie, czasem dość nie przyjemne.
    Producent zaleca stosowanie dwa razy dziennie, ja jednak stosowałam tylko raz na wieczór.
    Efekt był widoczny, niestety mam 'dorobionego zęba' i jego już paski nie ruszyły ;-)
    Zatem miałam jednego bardziej żółtego, dlatego też nie wiem czy skuszę się na ponowny zakup.

W każdym bądź razie paski działają i dają porządany efekt!

Używam tego produktu od: jeden raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brakiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Negatywnie
  • Nie widziałam efektów mimo, że stosowałam kosmetyk dosyć długo. Widziałam jedynie osłabienie szkliwa, pojawiła sie nadwrażliwość zębów....
    Polecam za to wybielanie Paris Smile. Nie będe sie rozpisywać, bo to nie miejsce na to, ale rozuiem, ze jak ktos tu zaglada, to jest zainteresowany tematem wybielania

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katarynka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Wiem, że powinnam dodać recenzję tego produktu, i moge powiedzieć tyle, że są świetne, moja siostra używała i efekt super. Ale powiedzcie mi, czy można jes jeszcze wogóle kupić?:/ bo podobno zostały wycofane;/ a jak mozna kupić to gdzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaska_wwy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne, polecam
  • Na paski skusiłam się rok temu bo były w promocji. Przecinałam je na pół zamiast zawijania pod spód, bo po zawinięciu bolały mnie zęby, jakby ktoś wbijał szpilkę w ząb, poza tym się zsuwały. Węższe trzymały się idealnie na zębach. I tak maiłam ich na dwa razy więcej używania. Na zębach trzymałam minimum po 1,5-2 godz, nic mnie nie bolało, a po 30 min nie było żadnych efektów. Zużyłam tak pod rząd dwa opakowania, czyli łącznie miesiąc wybielania. Rozmawiałam na ich temat z moja dentystką, powiedziała, że sa w pełni bezpieczne, nie szkodzą na zęby, jedynie trochę na dziąsła, ale po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Należy pamiętać, że paski wybielają tylko DO NATURALNEGO KOLORU ZĘBÓW, więc jeśli ktoś z natury ma żółte zęby paski nic nie pomogą. Plusem też oczywiście jest cena i dostęność. Kurację trzeba jednak powtarzać, ja powtórzyłam po pół roku, ale zużyłam tylko pół opakowania, teraz właśnie wykańczam drugą połowę. Ale nawet po pól roku nie były tak bardzo żółte jak przed wybielaniem, trochę ciemniejsze tylko jak po paskach. Ząbki teraz mam tak białe, że wszyscy pytają co z nimi zrobiłam. Zostanę im wierna na długo.Używam tego produktu od: od grudnia 2011Ilość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić itomaszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lipa
  • Jesli można byłoby dac zero gwiazdek to bym dała.

Plusy
    - dostępnośc (apteki, drogerie)
    - rozsądna cena
    - łatwe użytkowanie

Minusy
    - kompletny brak efektu!
    - paski słabo sie trzymają w porównaniu z innymi produktami

To był pierwszy produkt do wybielania zebów jakiego używałam. Jest beznadziejny. Jesli nie stać sie na laserowe wybielanie zebów (które notabene nie polecam) to użyj paskó Crest Advance sa świetne efekt po 2 użyciach widoczny gołym okiem!

Używam tego produktu od: Uzywałam 4 lata temu prze 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno kuracja 14 dni

Chcesz pochwalić KajaSta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super skuteczne
  • Paski wybielające Blend-a-med Whitestrips 3D są świetne ! Dzięki nim pozbyłam się mojego kompleksu mega żóltych zębów.. Uważam, że są warte swojej ceny. W moim przypadku kuracje trzeba powtarzać co jakieś pół roku, a jedna kuracja 7dniowa kosztuje ok 55zł. Paski dla większej skuteczności trzymałam nie co dłużej nawet ok 45minut. Raz nawet z nimi zasnęłam co spowodowało dużą nadwrażliwość zębów, ale jest to tylko i wyłącznie moja wina. I myślę, że nadwrażliwość jest sprawą indywidualną, jedni ją bedą mieć drudzy nie. Jeśli chodzi o efekt końcowy to byłam w wielkim szoku. Zęby lśniły. Uwielbiałam się przeglądać w lusterku i uśmiechać. Jedynym minusem jest to, że nie wybielają licówek, wypełnień itp a niestety dwójeczkę górną mam odbudowaną i nie wyglądało to zbyt estetycznie, ale wymieniłam podkład u dentysty na jaśniejszy i nie było widać różnicy. Polecam ;-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 kuracja 7dniowa

Chcesz pochwalić Inez_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezłe
  • Paski kupiłam w promocji za ok. 45zł. Miałam dość żółte zęby, ponieważ piję bardzo dużo herbaty, soków, jem zupki chińskie itp. Na czas stosowania pasków narzuciłąm sobie tzw. białą dietę.

Jestem zadowolona z efektów. W porównaniu z pastami wybielającymi, których stosowanie nigdy nie przynosiło porządanych efektów, paski wypadają całkiem przyzwoicie. Używałam ich przez 3 dni 2x dziennie. 4. dnia pojawiła się nadwrażliwość, więc użyłam ich raz dziennie. 6. dnia powróciłam do stosowania rano i wieczorem.

Efekt wybielania widziałam już po czterech zastosowaniach i chyba faktycznie jest on widoczny, gdyż 2 niezależne od siebie osoby, które nie wiedziały nic o moich "zabiegach" zwróciły uwagę na biel moich zębów Wiadomo, że nie jest to efekt śnieżnej bieli, który być może jest do uzyskania u dentysty, ale po prostu naturalny, ładny odcień.

Jestem zadowolona z działania tych pasków, daję 4* ze względu na nadwrażliwość (która w prawdzie szybko przeminęła) i z tego powodu, iż nie wiem jak długo efekt się utrzyma.

Używam tego produktu od: 7 dniIlość zużytych opakowań: 1 (28 pasków)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić green apple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za tę cene
  • Według mnie paski bazują na zwykłej wodzie utlenionej (nadtlenku wodoru) i fluorze w żelu. Kupiłam raz te paski i raczej nie kupie znowu, po co przepłacać jak kupie wysoko-fluorową pastę i wodę utlenioną do płukania za 15zł.
    Plusem jest to, że można trzymać to dłużej na zębach. Niestety powodują ostry ból zęba, widać nie mam mocnego szkliwa i kiedy substancje dochodziły do nerwów do aż mnie zamroczyło z bólu. Plus, że z paskami można mówić, tylko dziwnie, moja znajoma określiła to jako amerykański akcent
    I najważniejsze - działanie... takie same lub trochę większe jak przy regularnym stosowaniu pasty dla palaczy.
    Jak obniżą cenę o co najmniej 50% to może kupie je znowu. Na razie bazuje na paście wybielającej, płynie do płukania zapobiegającym przebarwieniom i wodzie utlenionej

Używam tego produktu od: kiedyś rok temu

Chcesz pochwalić themadcaplaughs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powodują nadwrażliwość zębów, wybielają skuteczniej od past
  • Paski zakupiłam w promocji w SuperPharm.

Używałam ich 2 x dziennie.

Po zużyciu całego opakowania moje zęby były delikatnie wybielone. Nie był to jakiś spektakularny efekt, nie raziłam bielą swoich zębów. Nikt też nie zauważył, że mam uśmiech jak gwiazda z wielkiego ekranu. Efekt był subtelny, ale widoczny.
    Do opakowania miałam dołączony próbnik kolorów zębów, po zakończeniu kuracji zęby zbielały o jakieś 2 tony.

Produkt zdecydowania bardziej skuteczny niż wybialające pasty dostępne na rynku. Efekt uzyskamy o wiele szybciej, ale należy pamiętać tutaj o systematyce.
    Dla zapominalskich nie polecam.

Aplikacja pasków higieniczna, łatwa w obsłudze. Trzeba nakleić pasek z żelem na zęby i sobie posiedzieć, ja nakładałam je przed zrobieniem makijażu.

Niestety wadą pasków było to, że bardzo uwrażliwiły moje zęby, które normalnie takich przypadłości nie mają. Czułam jak moje zęby mnie bolą, odczuwałam taki lekki przeszywający ból, takie delikatne łupanie zębów, nie wiem jak to określić. O reagowaniu na ciepłe/zimne posiłki nie wspomnę - przeszywający ból, znośny i chwilowy jednak ból.
    Dolegliwości te utrzymywały się przez jakiś czas po zakończeniu wybielania, mimo że używałam delikatnej szczoteczki i ziołowej pasty. Później wszystko wróciło do normy. Efekt był krótkotrwały.

Polecam osobom, które np. mają swój ślub i chcą delikatnie wybielić zęby. Ale ostrzegam, że rewelacji nie będzie. Minus za niekomfortowy przeszywający ból zębów i wzmożona wrażliwość na ciepłe/zimne posiłki.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przestroga dla innych dziewczyn...
  • Moja recenzja jest ostrzeżeniem dla innych osób, które pragną przetestować ten wynalazek.

Zacznę od tego ten produkt działa - rzeczywiście zęby stają się bielsze. Ale to chyba jedyny plus i nie wiem, czy naprawdę warto się męczyć.

Podczas mojego wybielania zęby początkowo mnie nie bolały - bóle zaczęły się po 3 komplecie pasków (a używałam ich raz dziennie, a nie dwa !). Ból był na tyle silny, że nie mogłam nic zjeść, nie ustępował pomimo leków przeciwbólowych, napicie się czegokolwiek było katorgą - zęby reagowały na każdą temperaturę. Wybielanie przeprowadziłam do końca, bo szkoda mi było wydanych pieniędzy...i to był błąd! Obecnie pomimo upływu czasu wciąż bolą mnie zęby przy piciu ciepłych herbat lub zimnych napojów.

Nie wiem, czy warto jest się tak męczyć...

Używam tego produktu od: prawie 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Americanwoman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja jak na domowe warunki
  • Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na temat pasków. Sama użyłam ich wiele lat temu i pamiętam jak byłam bardzo zadowolona. Nie miałam jakoś bardzo żółtych zębów, nigdy nie paliłam, kawę piłam raczej od czasu do czasu. Efekt kuracji był jednak mocno widoczny, zauważalny zarówno dla mnie jak i osób w mojego otoczenia.
    Być możę zęby były chwilowo wrażliwsze ale znośnie. Co do ślinotoku to i owszem zdarzał się czasem ale dla mnie to niewielki mankament. Cena nie jest zbyt wysoka. W porównaniu do tych wszystkich past wybielających dostępnych na rynku, które nie dają ŻADNEGO efektu wybielenia to te paski są rewelacyjne. Poleciłam je jeszcze przyszłemu mężowi i u niego efekt był ten sam a może nawet różnica była bardziej zauważalna. Wiadomo że najlepsze efekty można uzyskac u dentysty ale nie oszukujmy się nie za kilkadziesiąt złotych. Moje zęby były bielsze przez kilka miesięcy, nie pamiętam ile dokładnie ale nie odczułam żeby to był krótki czas. Jak dla mnie jest to super produkt i na pewno jeszcze się na nie zdecyduję jednak teraz wybiorę te mocniejsze

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Chcesz pochwalić KingaBa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam.
  • paski rzeczywiście trochę wybieliły zęby, jednak nie minął miesiąc i już wróciły do swojego dawnego odcienia.
    ogromny minus za to, ze.. po prostu sieje spustoszenie w buzi :P dziąsła są strasznie podrażnione, mi się dodatkowo robiły ciągle jakieś bąble i jakieś obszary na podniebieniu były jakby wytarte? O_o nie wiem co to było ale z tydzień po kuracji ( która trwała 5 dni nie 7 ze względu na te skutki uboczne ) musiałam doprowadzać jamę ustną do stanu sprzed wybielania.

niestety ja GŁUPIA skusiłam sie na nie mimo, że nie było promocji i żałuję każdej wydanej na to złotówki, lepiej zainwestować w coś porządnego i mieć przynajmniej jakieś korzyści, większe niż skutki uboczne...

poza tym kilkakrotnie występowało u mnie okropne uczucie, przeszywający ból, jakby ktoś mi włożył cienką igiełkę w środek zęba- na szczęscie było to krótkotrwałe.

dolny pasek jakiś taki niedopasowany- zdarzyło się, że się zsunął.

ślinotok u mnie nie wystąpił.

Chcesz pochwalić anusia9292 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • nie warto
  • Pasków używałam w zeszłym roku. Gdyby nie to, że były w promocji, pewnie nigdy bym na nie nie spojrzała. Te paski to jakaś masakra:

-zsuwają się strasznie, nawet jeśli nic się nie mówi
    -ślinotok gwarantowany
    -zapach (smak?) żelu w ustach strasznie mnie drażnił
    -niekomfortowe stosowanie

Ale teraz najgorsze!

-bardzo uwrażliwia zęby, po prostu bolały już po pierwszym użyciu, a jak kapka żelu ze śliną dostała się w mały ubytek (o którym nie wiedziałam wcześniej) to wywołało taki ból, że do końca dnia miałam wszystkiego dosyć

-co więcej miałam wrażenie, że wprost zżera dziąsła, bardzo je osłabił, straciły kolor...

Wybieliły wprawdzie o 2 odcienie, ale na baaardzo krótko. Nie piję kawy, herbatę z umiarem, nie palę...
    Krótko mówiąc nie zdążyłam się nacieszyć, a już było tak, jak przedtem. W dodatku z bonusem! Do dziś leczę nadwrażliwość.

Przez paskudne objawy nie mogłam zużyć wszystkich pasków, ale i tak jak głupia nałożyłam ich dość sporo myśląc naiwnie, że mogę pocierpieć, a efekt jest tego warty. Powtarzam więc za tytułem - nie warto.

Chcesz pochwalić kael za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej nie kupię
  • Paski rzeczywiście wybielają zęby, niestety mają dwie zasadnicze wady. Po pierwsze zęby stają się po ich użyciu bardzo wrażliwe. Po drugie (co je dyskwalifikuje w mojej ocenie) dolne paski zsuwają się z zębów. Dodam, że bardzo starannie je nakładałam i niemalże w bezruchu (szczęki ) wytrzymywałam te 30 minut.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić kashka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • wcześniej stosowałam paski white luxe i chodź tamte są lepsze, to zupełnie przypadkowo za drugim razem kupiłam te i uważam że choć nie radzą sobie tak dobrze w wybielaniem jak te mocniejsze to i tak sa fajne, zależy co kto woli:
    - te nie podrażniają moich zębów - a choć nie mam wrażliwych zębów to przy tych luxe miałam problem po 3 dniach stosowania z jedzeniem slodkiego na przykład
    - dobrze wybielają, efekt nie jest spektakularny ale jest naprawdę widoczny
    - wiadomo że choć producent mówi że wystarczy stosować raz na 12 miesięcy to, to nie wystarczy, ja stosowałam te luxe jakieś 6 miesięcy temu, ale efekt był widoczny może z 2 miesiące, podejrzewam że przy tcyh będzie podobnie
    *** cena jest w miarę ok, ja kupiłam swoje na promocji w superpharmie za chyba 30zł

Używam tego produktu od: 7 dni

Chcesz pochwalić agnszp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widoczny, szybki efekt
  • Zaczęłam korzystać z pasków wybielających prawie 3 lata temu. Szczerze mówiąc nie za bardzo wierzyłam w ich skuteczność. Pozytywne zaskoczenie!
    Po zużyciu wszystkich pasków różnicę naprawdę daje się zauważyć. Nie było już pozostałości po codziennym piciu kawy, nabliżsi też prawili komplementy "śnieżnobiałego uśmiechu".

Plusy:

- widoczny efekt
    - na paski należy poświęcić jedynie godzine dziennie
    - oddzielne opakowania (bez problemu można wzwiąść ze sobą, do torebki)
    - działanie utrzymuje się do kilku miesięcy (odkryłam także, że stosowanie później pasty blend-a-med powoduje, że efekt utrzymuje się nawet rok)

Minusy:

- odklejanie pasków z folii wiąże się często z pobrudzeniem dłoni żelem wybielającym
    - cena. Przeważnie tylko przed świętami w grudniu są jakiekolwiek promocje.

Naprawdę polecam W sumie na pewno wychodzi taniej niż wybielanie u specjalisty

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Biedrona_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupuje raz w roku
  • Pasków uzywam raz w roku. Kupuje je zawsze w promocji za ok30-40 zł. Efekt utrzymuje się ok. 8 miesięcy.

- Powodują dużą nadwrażliwość, dlatego podczas ich używania szczotkuje ząbki pastą colgate pro-senstive która bardzo pomaga

- nie docierają do przestrzeni międzyzębowych

- niektóre dziewczyny napisały, że powodują ślinotok, ale w instrukcji jest napisane że jest to NORMALNE!! bo przecież jak wkładamy jedzenie do ust to też to powoduje ślinotok..

- trochę mogą się ślizgać ale tylko jesli dużo się gada i rusza buzią

Ja zauważyłam różnicę już po 3 dniach używania. Różnicy między tymi a de lux nie widze.

Paseczki to dobre rozwiązanie dla osób które chcą szybko i tanio wybielić swoje ząbki. nie oszukujmy sie za 30-40 zł to żaden dentysta zębów nam nie wybieli, ale od pasków tez nie oczekuje efektu jak po wybielaniu w gabinecie , które kosztuje o wiele wiele więcej.
    Ogólnie bardzo bardzo polecam, żadna pasta wybielająca im nie dorówna.
    Szkoda tylko że nie wypuszczą na rynek pasków na tylne zęby bo te sięgają mi tylko po piątek)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fonfona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śnieżna biel
  • Dziewczyny jakie 80 zł??? Wiecie za ile ja kupiłam te paski w tamtym tygodniu? 30 zł w Superpharm (z kartą członkowską Lifestyle), a bez karty w promocji za 38. Wystarczy uważnie czytać 80 zł kosztuje wersja LUXE czyli niby mocniejsza i szybszy efekt, ale wierzcie mi na słowo nie warto przepłacać az drugie tyle. No chyba że potrzebujecie efektu na gwałt w pare dni, to moooże....Ale ja po tych paskach zwykłych również już po 3 użyciach widziałam efekty. I niestety duże podrażnienie wystąpiło, więc nie wiem tym bardziej jak można używać jeszcze mocniejszych ;p I jeszcze za to dopłacać: )
    Jeśli chodzi o efekt, to ja z uwagi na to, że należe do ludzi, którym nie straszny ból, cierpienie i efektu jestem w stanie znieść wszytko to jestem zachwycona! Naprawde warto, zęby przez ponad pół roku miałam jak perełki Bialutkie (jak to mój tata określał wręcz niebieskie) ;p Moim zdaniem działają i są warte każdych pieniędzy, a jeszcze tych śmiesznych 30 zł : ))) Tym bardziej Nie będzie KWC ze względu na ból i nadwrażliwość po kuracji, ale za sam efekt dałabym nawet 6!!

Ilość zużytych opakowań: 2, niedługo 3

Chcesz pochwalić laurent93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to działa
  • Powiem tak... moje zęby nie były bardzo żółte... kupiłam paski, by je troszkę rozjaśnić, bo piję dużo kawy i zauważyłam, że straciły dawny blask:/ Po zastosowaniu pasków zęby się ładnie błyszczą, zrobiły się bielsze i efekt mi odpowiada Należy pamiętać, że po tych paskach zęby nie wybielą się tak, jak w gabinecie dentystycznym... Jeżeli ktoś nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań, to będzie zadowolony z efektu jedynym minusem jest to, że żel nie dociera do przestrzeni międzyzębowych:/

Ilość zużytych opakowań: 1 całe normalne i pół luxe

Chcesz pochwalić sylvietta86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNE!!!!!!
  • Mam te paski tylko w większej ilości w opakowaniu i uważam,że są nieziemskie.Stosuję je trochę inaczej niż zaleca się ale efekt jest powalający.Mianowicie nakładam je raz dziennie (mam kurację na 14 dni i powinno się je nosić 2 razy na dobę),ponieważ obawiam się nadwrażliwości zębów.Stosując w ten sposób nie mam uczucia wrażliwych zębów co sprawia,że chętnie ich używam.Doradziła mi pewne stomtolog ze Szwecji,że najlepiej stosować te paski na noc i zostawić je do rana.W nocy można je zdjąć jak się przbudzimy,ale żelu nie usuwać.Wcześniej zęby wyszczotkować przed nałożeniem pasów.Ona tak robi,a biel jej zębów jest powalająca.Stosując raz dziennie taki pasek to ja robię przerwę tydzień lub dwa i znowu 7 dni.Nie uszkadzają mi szkliwa i nie uwrażliwiają zębów!!!!!!!
    Za nim przejdę do konkretnej recenzji dodam,że moje kły były żółte.Nie wiem czemu akurat kły,ale stomatolog mówiła,że to standard.Reszta zębów nie była biała,bo palę papierosy,piję dużo kawy i czasami wino czerwone.Ale po tych paskach moje zęby są biało-białe!!!
    Stosowałam też paski White Strips które zamówiłam prze internet z jakieś duńskiej firmy,ale one chyba "amerykańckie" były.Totalna porażka,beznadzieja w nakładaniu i w efekcie.Szkoda kasy.A kosztowały słono.Na szczęscie zamówiłam tylko próbny zestaw gratis.

+ efekt jest i to widoczny po pary dniach (2-3 dni i tylko na noc stosowane).

+ łatwe do nałożenia

+ nie obsuwają się i nie przemieszczają

+ w smaku całkiem znośne,nie powodują u mnie torsji i nic z tych rzeczy

+ nie uwrażliwiają mi zębów,nie niszczą szkliwa

- NIE STWIERDZAM

Jestem mega zadowolona i zaskoczona ich działaniem.Nie sądziłam,że takie naklejki sprawiają cuda,a jednak.Jest to produkt który będzie ze mną już zawsze.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania duże po 14 paskówna górę i dół

Chcesz pochwalić Sensuel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uśmiech rodem z Hollywood
  • Produkt wybielił moje pożółkłe ząbki

Plusy:
    - dzieła ŚWIETNIE - zęby stały się bialutkie
    - szybki czas działania

Minusy:
    - zęby stają się nadwrażliwe
    - bolą w trakcie stosowania

Pomimo bólu warto wypróbować dla tego efektu

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

Chcesz pochwalić candygirl19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna gwiazdka za cene i dostępność
  • Nabyłam paski wybielające Blend-a-med Whitestrips przypadkowo - skusiła mnie promocyjna cena (39,99 zł) w sklepie. Nie ukrywam, że przed zastosowaniem miałam nadzieję, że produkt ten godnie zastąpi wybielające paski, które sprowadzam spoza Polski.

PLUSY:
    - cena
    - dostępność

MINUSY:
    - brak efektu wybielania
    - nadwrażliwość dziąseł (krwawienie)
    - paski zsuwały się z zębów
    - niemiły smak, który utrzymywał się (nawet po umyciu zębów) w jamie ustnej przez długi czas

Paski Blend-a-med Whitestrips użyłam dokładnie rok po ostatnim wybielaniu. W trakcie ich stosowania wykonałam kilka zdjęć, aby sprawdzić efekt. Niestety u mnie brak pozytywnych skutków.

Używam tego produktu od: września
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie przez czternaście dni

Chcesz pochwalić shibuya za czytelną i pomocną recenzję?