Kanebo, Cream Finish

Powiększ Kanebo, Cream Finish

Zgłaszająca osoba: chomique

Delikatny, jedwabisty podkład w kremie, pozostawiający twarz świetlistą i gładką. Skutecznie kryje niedoskonałości nie tworząc efektu maski, trwale nawilża -przeznaczony do skóry normalnej i suchej. Zawiera Skin Radiant Factor, dzięki któremu nawet zmęczona buzia wygląda promiennie i dziewczęco oraz SPF 10. Ładne, naturalne kolory. Podkład mianowany przez magazyn URODA najlepszym podkładem roku 2002.

Skład: Water (Aqua), Cyclomethicone, Glycerin, Maltitol, Dipropylene Glycol, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Sorbitan Isostearate, Petrolatum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Silk Powder (Serica), Yuzu Extract, Lauroyl Lysine, Dimethicone, Isopropyl Alcohol, Alcohol, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Dimethicone Copolyol, Squalane, Tribehenin, Octyl Methoxycinnamate, Dried Egg Yolk (Ovum), Distearyldimonium Chloride, Sorbic Acid, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, BHT [May contain: Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Talc, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: 160 zł / 30 ml

• extra
  • Zacznę od tego, że mam dość problemową skórę z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, pękającymi naczynkami, suchą i tłustą w strefie T..... Poprosilam o probke w jednej z drogerii bo zachwalała go moja kosmetyczyka i ....... nie zawiodlam się... jest rewelacyjny ma kremową konsystencje super sie rozprowadza dość długo się utrzymuje na skorze super kryje nie zatyka porów a najwazniejsze.... nie podkresla skórek idealnie się wtapia a skóra wygląda świerzo i promiennie używam go na krem do skóry naczynkowej, wczesniej używałam clarins extra comfort ale ten jest zdecydowanie lepszy... wart swojej ceny!!! Gdy tylko skoncze dość dużą próbkę napewno kupię całe opakowanie...Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić olamikimar za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny kolor
  • Kupiłam ten podkład w promocji na strawberrynet.com jakieś 2 miesiące temu - a teraz czytam na KWC, że to "zapomniany kosmetyk"... hmmmm... może firma coś pozmieniała i ponownie wprowadziła go na rynek?

Jak by jednak nie było, jest to podkład prawie idealny! Prawie, bo ogromnym minusem jest ten nieszczęsny słoiczek,który chociaż wygląda słodko, jest wybitnie mało praktyczny. Nawet pomimo tego, że do opakowania jest dołączona specjalna szpatułka do aplikacji, producent nie pomyślał o tym, żeby zamontować np w nakrętce, jakiś chwytak/zaczep do niej. Także podkład stoi sobie na półeczce a obok wala się ten plastikowy patyczek, brudząc wszystko naokoło, bo nie zawsze pamiętam, żeby go porządnie wytrzec po użyciu. I za to 1 1/2gwiazdki mniej.
    A teraz plusy:
    + bardzo wydajny - używam praktycznie codziennie od ok 2 m-cy i zużyłam może niecałe 1/4 - wystaczy lekkie zanurzenie tej szpatułki, bez specjalnego nabierania, jak łyżeczką, żeby idealnie pokryć całą twarz
    + lekka, kremowa konsystencja; dobrze się rozprowadza, nie smuży, jak krem stapia się ze skórą
    + w końcu trafiłam idealnie w kolor ( co przy zakupach internetowych graniczy z cudem!) mam CF 302 CARAMEL i idealnie stapia się z moim odcieniem skory
    + b.dobre krycie bez efektu maski (pod warunkiem, że się nie przesadzi z ilością - dopiero po kilku podejściach znalazłam odpowiedni sposób wydobycia tego cuda ze słoiczka)

Podsumowując:
    Bardzo dobry podkład w bardzo nie trafionym opakowaniu.
    Byłby moim KWC gdyby nie ta szpatułka - kupię ponownie, jak producent zmieni opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kalima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje rade
  • Podkład kupiłam przez internet skuszona dość dużą promocją. Jestem mega bladziochem nawet najaśniejsze podkłady potrafią być dla mnie za ciemne, dlatego celowałam w najaśniejszy kolor CF101 Pearl Ivory. Niestety okazał się dla mnie za jasny. Kolor w buteleczce jest dużo ciemniejszy niż na skórze.

Po pierwszym użyciu ogarneła mnie czarna rozpacz, w lustrze zobaczyłam maskę. Jednak podkład nie wylądował w koszu, trzeba było znależć na niego sposób.

Do użycia na całą twarz wystarczy malutka kropeczka nałożona na opuszek, delikatnie stempluje nim twarz a nastepnie podkład rozprowadzam pędzlem typu koci język.

Przy zastosowaniu minimalnej ilości kosmetyku, nie ma mowy o masce a krycie nadal pozostaje duże.

Niestety podkład nie jest trwały, w ciągu dnia w magiczny sposób znika, pod koniec dnia przy demakijazu na płatku pozostaje podjerzanie mała ilość kosmetyku.
    Na szczęście znika równomiernie nie tworząc nieestetycznych plam.

Mimo, że podkład jest dość mocno kryjący nie zapycha.

Dużym minusem jest jego cena nieadekwatna do jakości. Na pewno nie zakupiłabym go w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taką cenę
  • Cóż, niestety też się trochę zawiodłam.
    A napalona ściągnęłam aż ze Stanów, żeby to "cudo" wypróbować. Mam cerę mieszaną, w stronę tłustej, miejscami odwodnioną.
    Używałam już różnych podkładów górnopółkowych, ale ten zdecydowanie jest z nich dla mnie najsłabszy.
    Słabo się rozprowadza, jakoś tak tępo. Kryje nawet nieźle, ale przez chwilę. PO 2, 3 godzinach w ogóle nie widzę go już na twarzy. I ten koszmarny słoiczek, fuj...
    Cóż, będę się męczyć z nim aż się skończy, bo szkoda mi kasy.
    Naprawdę, za takie pieniądze można mieć coś zdecydowanie sensowniejszego. Choćby o niebo lepszy kremowy VICHY AERATEINT PURE.Używam tego produktu od: 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Kasia_gol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Wielkie rozczarowanie
  • Podobnie, jak moja "przedmówczyni", kupiłam ten podkład pod wpływem mnóstwa entuzjastycznych opinii w Internecie. Bardzo chciałam go mieć. Wypróbowałam i nie rozumiem zachwytów. Duży plus za odcienie. CF101 - piękny, idealny dla mojej bardzo bladej twarzy. W słoiczku jest dużo ciemniejszy niż po nałożeniu. Dobrze się rozprowadza, ładnie rozświetla cerę. Niestety, na krótko. W moim przypadku bardzo szybko spływa z twarzy (szybciej niż Astor!) i wygląda po prostu jakby go w ogóle nie było - mimo, że mam cerę bardziej suchą, niż tłustą. Po użyciu bibułek matujących, znika całkowicie. Mam wrażenie, że nawet utrwalenie go fixatorem nic nie daje. Wydaje mi się, że odkąd go używam, pogorszył mi się stan cery :/ Moim zdaniem dość słabo kryje. No, powiedzmy, że średnio. Spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego cenę. Dostałam zwyczajny, przeciętny podkład w bardzo niepraktycznym i niehigieniczny słoiku. Nie wiem, jak go będę wybierać za jakiś czas. Fakt, że robi wrażenie zaraz po nałożeniu. Ale dla mnie to za mało. Będę szukać dalej. Używam tego produktu od: 2 m-ce

Chcesz pochwalić Aghul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam ten podkład pod wpływem recenzji na Wizażu. Trudno go dostać, bo podobno został już wycofany. Kiedy o nim czytałam, bardzo chcialam go mieć - brzmiał jak opis podkładu idealnego dla mnie.
    Niestety, bardzo się rozczarowałam
    Przede wszystkim, fatalnie się rozprowadza. Po drugie, słabo kryje. Po trzecie - zwarzył mi się na twarzy, pierwszy raz mi się coś takiego stało.
    Po południu spojrzałam w lustro i po prostu wyglądał jak zsiadłe mleko.
    Użyję go jeszcze kilka razy, dam mu szansę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Mortycja72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny
  • Skusilam sie na zakup podkladu po przeczytaniu wielu pozytywnych opinni.
    Mam cere mieszana, zmeczona, wrazliwa. Puder ja wygladza, nawilza, nadaje ladny koloryt, ni warzy sie ladnie sie trzyma caly dzien, uzywam jedynie bibulek matujacych w ciagu dnia.
    Zdecydowanie najlepszy podklad jaki mialam. Korci mnie zawsze by wyprobowac cos nowego, ale mysle, ze do niego wroce.

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić izabelajulita za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY!
  • Moja cera nie należy do najcudowniejszych ze względu na hormonalną problematyczność nawet w wieku 27 lat, ale ten podkład tak znakomicie tuszuje na niej niedoskonałości, że nie muszę już martwić się o dobór korektora - bo go w ogóle nie potrzebuję! Co najwyżej muskam twarz podkładem w kilku miejscach ponownie...
    Cera świeci się po kilku godzinach, jak to przy tłustej, ale od czego są poręczne bibułki matujące z pudrem...
    Podkład się nie waży, jest w formie kremu, ale płynnie się rozsmarowuje, bez wałkowania na dobrym kremie pod podkład (ja używam bezbarwnej, matującej Cleanance - Avene).
    Choć jest przeznaczony do cery suchej, dobrze się trzyma, nie tworzy efektu maski (oczywiście przy dobranym odcieniu choć i tak ma się wrażenie, że na początku jest ciemny na twarzy by potem się z nią ładnie stopić...) i wciąż nawilża! No i ma w sobie filtr SPF10. Mój hit.
    Cena może zniechęcać (o ile jeszcze się go gdzieś dostanie, ponad 100 zł (?)), ale warto je wydać na tak znakomity produkt, mianowany przez magazyn URODA najlepszym podkładem roku 2002, więc to coś mówi samo za siebie...

Polecam!!

Używam tego produktu od:2 dni
    Ilość zużytych opakowań: na etapie próbki

Chcesz pochwalić shockoloco za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny..jak farbka
  • Zetknęłam sie z nim już kilka lat temu. Pani w sklepie zrobiła mi próbkę i używałam jej przez ponad miesiąc - próbki!!! Wydajność jest wręcz zaskakująca.
    Oprócz tego nie dość, że nawilża, to kryje jak farbka - idealnie wyrównuje koloryt cery i ją wygładza. Ale faktem jest, że nie nadaje się na lato - dlatego musiałam go odstawić. Właściwie to kupiłam go miesiąc temu z zamiarem użycia go dopiero zimą. Wycofali go, Panie zamówiły kilka ostatnich sztuk z magazynu..no i nie mogłam się oprzeć

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: w teakcie pierwszego

Chcesz pochwalić taide za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • tesknie za nim
    --------------------------------------------
    21.maj.2009
    Dziewczyny czy znacie cos równie dobrego?
    podklad b.dobrze kryjący a jednocześnie nawilżajacy i wyrównujacy powierzchnie skóry....
    nie moge natrafic na alternatywe tego podkładu
    orientuje sie ktos czy za granica ten podklad zostal równiez wycofany ??

Używam tego produktu od:uzywalam

Chcesz pochwalić V_e_a za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij