Kanebo, Cream Finish

Powiększ Kanebo, Cream Finish

Zgłaszająca osoba: chomique

Delikatny, jedwabisty podkład w kremie, pozostawiający twarz świetlistą i gładką. Skutecznie kryje niedoskonałości nie tworząc efektu maski, trwale nawilża -przeznaczony do skóry normalnej i suchej. Zawiera Skin Radiant Factor, dzięki któremu nawet zmęczona buzia wygląda promiennie i dziewczęco oraz SPF 10. Ładne, naturalne kolory. Podkład mianowany przez magazyn URODA najlepszym podkładem roku 2002.

Skład: Water (Aqua), Cyclomethicone, Glycerin, Maltitol, Dipropylene Glycol, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Sorbitan Isostearate, Petrolatum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Silk Powder (Serica), Yuzu Extract, Lauroyl Lysine, Dimethicone, Isopropyl Alcohol, Alcohol, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Dimethicone Copolyol, Squalane, Tribehenin, Octyl Methoxycinnamate, Dried Egg Yolk (Ovum), Distearyldimonium Chloride, Sorbic Acid, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, BHT [May contain: Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Talc, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: 160 zł / 30 ml

• extra
  • Zacznę od tego, że mam dość problemową skórę z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, pękającymi naczynkami, suchą i tłustą w strefie T..... Poprosilam o probke w jednej z drogerii bo zachwalała go moja kosmetyczyka i ....... nie zawiodlam się... jest rewelacyjny ma kremową konsystencje super sie rozprowadza dość długo się utrzymuje na skorze super kryje nie zatyka porów a najwazniejsze.... nie podkresla skórek idealnie się wtapia a skóra wygląda świerzo i promiennie używam go na krem do skóry naczynkowej, wczesniej używałam clarins extra comfort ale ten jest zdecydowanie lepszy... wart swojej ceny!!! Gdy tylko skoncze dość dużą próbkę napewno kupię całe opakowanie...Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić olamikimar za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny kolor
  • Kupiłam ten podkład w promocji na strawberrynet.com jakieś 2 miesiące temu - a teraz czytam na KWC, że to "zapomniany kosmetyk"... hmmmm... może firma coś pozmieniała i ponownie wprowadziła go na rynek?

Jak by jednak nie było, jest to podkład prawie idealny! Prawie, bo ogromnym minusem jest ten nieszczęsny słoiczek,który chociaż wygląda słodko, jest wybitnie mało praktyczny. Nawet pomimo tego, że do opakowania jest dołączona specjalna szpatułka do aplikacji, producent nie pomyślał o tym, żeby zamontować np w nakrętce, jakiś chwytak/zaczep do niej. Także podkład stoi sobie na półeczce a obok wala się ten plastikowy patyczek, brudząc wszystko naokoło, bo nie zawsze pamiętam, żeby go porządnie wytrzec po użyciu. I za to 1 1/2gwiazdki mniej.
    A teraz plusy:
    + bardzo wydajny - używam praktycznie codziennie od ok 2 m-cy i zużyłam może niecałe 1/4 - wystaczy lekkie zanurzenie tej szpatułki, bez specjalnego nabierania, jak łyżeczką, żeby idealnie pokryć całą twarz
    + lekka, kremowa konsystencja; dobrze się rozprowadza, nie smuży, jak krem stapia się ze skórą
    + w końcu trafiłam idealnie w kolor ( co przy zakupach internetowych graniczy z cudem!) mam CF 302 CARAMEL i idealnie stapia się z moim odcieniem skory
    + b.dobre krycie bez efektu maski (pod warunkiem, że się nie przesadzi z ilością - dopiero po kilku podejściach znalazłam odpowiedni sposób wydobycia tego cuda ze słoiczka)

Podsumowując:
    Bardzo dobry podkład w bardzo nie trafionym opakowaniu.
    Byłby moim KWC gdyby nie ta szpatułka - kupię ponownie, jak producent zmieni opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kalima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje rade
  • Podkład kupiłam przez internet skuszona dość dużą promocją. Jestem mega bladziochem nawet najaśniejsze podkłady potrafią być dla mnie za ciemne, dlatego celowałam w najaśniejszy kolor CF101 Pearl Ivory. Niestety okazał się dla mnie za jasny. Kolor w buteleczce jest dużo ciemniejszy niż na skórze.

Po pierwszym użyciu ogarneła mnie czarna rozpacz, w lustrze zobaczyłam maskę. Jednak podkład nie wylądował w koszu, trzeba było znależć na niego sposób.

Do użycia na całą twarz wystarczy malutka kropeczka nałożona na opuszek, delikatnie stempluje nim twarz a nastepnie podkład rozprowadzam pędzlem typu koci język.

Przy zastosowaniu minimalnej ilości kosmetyku, nie ma mowy o masce a krycie nadal pozostaje duże.

Niestety podkład nie jest trwały, w ciągu dnia w magiczny sposób znika, pod koniec dnia przy demakijazu na płatku pozostaje podjerzanie mała ilość kosmetyku.
    Na szczęście znika równomiernie nie tworząc nieestetycznych plam.

Mimo, że podkład jest dość mocno kryjący nie zapycha.

Dużym minusem jest jego cena nieadekwatna do jakości. Na pewno nie zakupiłabym go w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taką cenę
  • Cóż, niestety też się trochę zawiodłam.
    A napalona ściągnęłam aż ze Stanów, żeby to "cudo" wypróbować. Mam cerę mieszaną, w stronę tłustej, miejscami odwodnioną.
    Używałam już różnych podkładów górnopółkowych, ale ten zdecydowanie jest z nich dla mnie najsłabszy.
    Słabo się rozprowadza, jakoś tak tępo. Kryje nawet nieźle, ale przez chwilę. PO 2, 3 godzinach w ogóle nie widzę go już na twarzy. I ten koszmarny słoiczek, fuj...
    Cóż, będę się męczyć z nim aż się skończy, bo szkoda mi kasy.
    Naprawdę, za takie pieniądze można mieć coś zdecydowanie sensowniejszego. Choćby o niebo lepszy kremowy VICHY AERATEINT PURE.Używam tego produktu od: 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Kasia_gol za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Wielkie rozczarowanie
  • Podobnie, jak moja "przedmówczyni", kupiłam ten podkład pod wpływem mnóstwa entuzjastycznych opinii w Internecie. Bardzo chciałam go mieć. Wypróbowałam i nie rozumiem zachwytów. Duży plus za odcienie. CF101 - piękny, idealny dla mojej bardzo bladej twarzy. W słoiczku jest dużo ciemniejszy niż po nałożeniu. Dobrze się rozprowadza, ładnie rozświetla cerę. Niestety, na krótko. W moim przypadku bardzo szybko spływa z twarzy (szybciej niż Astor!) i wygląda po prostu jakby go w ogóle nie było - mimo, że mam cerę bardziej suchą, niż tłustą. Po użyciu bibułek matujących, znika całkowicie. Mam wrażenie, że nawet utrwalenie go fixatorem nic nie daje. Wydaje mi się, że odkąd go używam, pogorszył mi się stan cery :/ Moim zdaniem dość słabo kryje. No, powiedzmy, że średnio. Spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego cenę. Dostałam zwyczajny, przeciętny podkład w bardzo niepraktycznym i niehigieniczny słoiku. Nie wiem, jak go będę wybierać za jakiś czas. Fakt, że robi wrażenie zaraz po nałożeniu. Ale dla mnie to za mało. Będę szukać dalej. Używam tego produktu od: 2 m-ce

Chcesz pochwalić Aghul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam ten podkład pod wpływem recenzji na Wizażu. Trudno go dostać, bo podobno został już wycofany. Kiedy o nim czytałam, bardzo chcialam go mieć - brzmiał jak opis podkładu idealnego dla mnie.
    Niestety, bardzo się rozczarowałam
    Przede wszystkim, fatalnie się rozprowadza. Po drugie, słabo kryje. Po trzecie - zwarzył mi się na twarzy, pierwszy raz mi się coś takiego stało.
    Po południu spojrzałam w lustro i po prostu wyglądał jak zsiadłe mleko.
    Użyję go jeszcze kilka razy, dam mu szansę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Mortycja72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny
  • Skusilam sie na zakup podkladu po przeczytaniu wielu pozytywnych opinni.
    Mam cere mieszana, zmeczona, wrazliwa. Puder ja wygladza, nawilza, nadaje ladny koloryt, ni warzy sie ladnie sie trzyma caly dzien, uzywam jedynie bibulek matujacych w ciagu dnia.
    Zdecydowanie najlepszy podklad jaki mialam. Korci mnie zawsze by wyprobowac cos nowego, ale mysle, ze do niego wroce.

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić izabelajulita za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY!
  • Moja cera nie należy do najcudowniejszych ze względu na hormonalną problematyczność nawet w wieku 27 lat, ale ten podkład tak znakomicie tuszuje na niej niedoskonałości, że nie muszę już martwić się o dobór korektora - bo go w ogóle nie potrzebuję! Co najwyżej muskam twarz podkładem w kilku miejscach ponownie...
    Cera świeci się po kilku godzinach, jak to przy tłustej, ale od czego są poręczne bibułki matujące z pudrem...
    Podkład się nie waży, jest w formie kremu, ale płynnie się rozsmarowuje, bez wałkowania na dobrym kremie pod podkład (ja używam bezbarwnej, matującej Cleanance - Avene).
    Choć jest przeznaczony do cery suchej, dobrze się trzyma, nie tworzy efektu maski (oczywiście przy dobranym odcieniu choć i tak ma się wrażenie, że na początku jest ciemny na twarzy by potem się z nią ładnie stopić...) i wciąż nawilża! No i ma w sobie filtr SPF10. Mój hit.
    Cena może zniechęcać (o ile jeszcze się go gdzieś dostanie, ponad 100 zł (?)), ale warto je wydać na tak znakomity produkt, mianowany przez magazyn URODA najlepszym podkładem roku 2002, więc to coś mówi samo za siebie...

Polecam!!

Używam tego produktu od:2 dni
    Ilość zużytych opakowań: na etapie próbki

Chcesz pochwalić shockoloco za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny..jak farbka
  • Zetknęłam sie z nim już kilka lat temu. Pani w sklepie zrobiła mi próbkę i używałam jej przez ponad miesiąc - próbki!!! Wydajność jest wręcz zaskakująca.
    Oprócz tego nie dość, że nawilża, to kryje jak farbka - idealnie wyrównuje koloryt cery i ją wygładza. Ale faktem jest, że nie nadaje się na lato - dlatego musiałam go odstawić. Właściwie to kupiłam go miesiąc temu z zamiarem użycia go dopiero zimą. Wycofali go, Panie zamówiły kilka ostatnich sztuk z magazynu..no i nie mogłam się oprzeć

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: w teakcie pierwszego

Chcesz pochwalić taide za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • tesknie za nim
    --------------------------------------------
    21.maj.2009
    Dziewczyny czy znacie cos równie dobrego?
    podklad b.dobrze kryjący a jednocześnie nawilżajacy i wyrównujacy powierzchnie skóry....
    nie moge natrafic na alternatywe tego podkładu
    orientuje sie ktos czy za granica ten podklad zostal równiez wycofany ??

Używam tego produktu od:uzywalam

Chcesz pochwalić V_e_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry - po prostu
  • Bardzo dobry podklad , daje ladny efekt / choc znam lepsze w tej dziedzienie - stad minus jedna gwiazdka / ladnie tuszuje drobne niedoskonalosci , jest trwaly , skora nie blyszczy , jednym slowem kosmetyk bardzo przyzwoity i mysle ze jeszcze kiedys do niego wroce . Zasluzone *****

Używam tego produktu od:uzywalam ok 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wiolek27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale nieidealny:/
  • Zacznę od tego jak wygląda moje cera:
    -gładka, bez zmarszeczek
    -bez żadnych krostek, porów
    -gładka, tu wręcz idealna
    -nie błyszczy się, nie przetłuszcza
    -mam skłonność do przesuszania skóry
    -mam bardzo wrażliwą, alergiczną skórę, dużo produktów mnie uczula
    -nie mam naczynek, ale częto rumienie się (jestem typem wiosny a to typowe dla wiosny)

Od podkładu oczekuję: dobrego nawilżenia, aby nie uczulał, lekkiego kolorku-barziej kremu tonującego, lubię jak ozświetla buzię

Podkład Kanebo:
    -nie uczula
    -mocno nawilża i zaraz wchłania się jego kremowa konsystencja
    -nie przesusza
    -ale kryje zbyt mocno i nie rozświetla
    -kolory bardzo naturalne, ale bardzo mocno kryje przez to czuję jakby mi twarz nie oddychała. Myślę, że będzie idealny dla dziewczyn, które mają niedoskonałości na twarzy a mają raczej suchą twarz. Szkoda, że nie występuje w wersji kremu tonującego a tak mocno nawilżającego. Wtedy byłby KWC

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić johnw57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUUUUPPPERRRR!!!!!
  • Najpierw streszczę ogólny wygląd mojej cery:
    -drobne krostki,
    -rozszerzone naczynka,
    -zaskórniki;
    -przebarwienia,
    -bardzo jasna karnacja;
    -bardzo sucha; ( ale ze skłonnością do błyszczenia w strefie T pomimo schodzenia w tym samym momencie skóry
    Ogólnie posiadaczką podobnej sedrecznie współczuje.
    Dlartego potrzebowałam podkładu mocno kryjacego ale nie podkreślającego skórek.
    Wypróbowałam wiele pudrów z najwyższej półki. Np. Este aluder double wear dior skin Icone, lancome teint idole, gualeriane ale ten puder pobił je wszystkie na głowe. Jest poprostu świetny w każdym calu.
    Dior ogólnie wogóle mi nie podpadł...najaśniejszy odcień zaciemny, wszytskie sórki na wierzchu, nie kryje dobrze itd.
    Po kilku jeszcze innych podkładach znalazłam lancoma i odcieńnajaśniejszy pasował acz nie całkowicie bo troszke zm ienia się po kilku godzinach, cera była po nim gładka i w sumie mysłałam, że nawet nie podkreśla suchości skóry dopóki nie okryłam Kanebo.

Nakłada się super jak krem. Od razu znikają skórki jakby ich nie było. Dobrze kryje ale nie daje efektu maski bardzo ładny odcień idealnie dopasowujący się do skóry ( rzadne żółte odcienie). Cera wygląda prominiście świeżo poprostu cud miód orzeszki..,
    Jeszcze rzadnym kosmetykiem nie byłam tak zachwycona a przetestowaąm ich naprawde dużo.
    Polecam !!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Paszczak1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny podkład
  • Bardzo długo poszukiwałam idealnego podkładu do swojej buzki no i udało się ! IDEALNY czyli taki który będzie ładnie ukrywał wszelkie niedoskonałości a mam ich troche a także nawilżał przesuszoną miejscami cerę i co jest bardzo istotne trzymał sie na buziaczku cały dzien. Przestestowałam wiele wysoko półkowych podkładów i obecnie przekonałam się że nie ma dla mnie lepszego KWC!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić Monika24d za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały!!!
  • Po długim czasie znalazłam podkład, który doskonale mi odpowiada.
    Bardzo dobrze kryje zaczerwienienia i drobne niedoskonałości.
    Świetnie radzi sobie z moją odwodnioną skórą (do tego stopnia dobrze, że mogłam zrezygnować z systematycznego stosowania kremu mocno nawilżającego, bez którego wcześniej nie mogłam się obejść).
    Jest bardzo trwały, nie tworzy plam i ładnie wyrównuje skórę. Używam koloru 203 i 204 - są bardzo naturalne i dobrze wtapiające się w skórę.
    Minusem jest to, że podkład nie nadaje się na lato - jest zbyt ciężki i kremowy.
    Natomiast na zimę to doskonały kosmetyk.
    ...i bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić m@dziara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bliski ideału
  • Podkład prawie idealny, niestety prawie oznacza ze jest idealny dla całej mojej twarzy z wyjątkiem nosa, z którego spływa i na którym niemiłosiernie podkreśla pory (normalnie niewidoczne) Poza tym nieszczęsnym nosem jest moim KWC - doskonale kryje, rozświetla, jest lepszy nawet niż Spectacular H. Rubinstein, oczarował mnie do tego stopnia, że poważnie rozważałam kupienie go i używanie w parze np. ze Spectacularem (Spectacular na nos, Kanebo na resztę). Na razie zwyciężył zdrowy rozsądek, ale to tylko bitwa - jeszcze nie cała wojna . Na pewno mu jeszcze nie odpuszczę i za jakiś czas podejmę kolejną próbę.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:2 ogromne próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niebieska.Kredka za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • mam bardzo sucha skore zaczerwienienia naczynka na dodatek mialam chorobe skory łuszczenie sie i takie tam masakra i nie moge uzywac byle jakiego podkładu a było ich juz wiele szczegolnie aptecznych LRP isadory w piance w ciagu samego pol roku było ich az 3 wszystkie wyladowały na targowisku byłam załamana albo słabo kryły albo podkreslały suche skorki masakra no i sie zdecydowalam słyszałam ze kanebo mimo duzej ceny maja bardzo dobre kosmetyki i sie nie zawiodłam swietnie kryje nawilza rozswietla skora jest promienna gładka a kolorek idealnie stapia sie z cera nie ma mowy o masce najlepiej uzywac do niego gabeczki tak robie i jest naprawde extra super buzka polecam

Używam tego produktu odd miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Mam sucha cerę, a on, jako jeden z nielicznych, nie tylko doskonale kryje, ale również bardzo dobrze nawilża. Wszystkie niedoskonałości znikają, nie tworzy efekt maski. Stapia sie doskonale ze skora.
    Fakt- ma gęstą konsystencje, ale wymaga ona tylko wprawy w nakładaniu i efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Wreszcie mam idealna cerę, nawet po nieprzespanej nocy. Przez długie godziny pozostaje na twarzy w niezmienionej postaci.
    Jest bardzo wydajny.
    Czy ponowie zakup? Szczerze mówiąc- nie wiem. Słoiczek wystarczy mi na bardzo długo, a ja pewnie skusze sie na jakieś nowości znowu

Edit: Sama nie wiem, coś sie ostatnio dzieje z podkładem. W miarę jak go ubywa w słoiczku, coraz trudniej mi go nałożyć, źle sie rozprowadza. Obniżam ocenę.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mariolasl za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie wiem ...
  • Kupilam CF103 jako "grubszy" podklad na sezon jesien-zima, taki bardziej ochronny (przed zimnem, wiatrem i kaloryferami), bogatszy, z silniejszym kryciem niz Adaptive. I po calym sezonie codziennego stosowania (na filtry UV) nadal mam watpliwosci czy to byl dobry zakup. Byc moze nie utrafilam do konca we wlasciwy odcien, ale gama kolorystyczna jest zaskakujaco skapa jak na tak ekskluzywna firme i nie bardzo bylo sposrod czego wybierac (w Douglasie).
    Podklad rzeczywiscie jest kremowy (konsystencja stała), kryje dobrze, rozprowadza sie bezproblemowo, nadaje gladkosc, nie splywa, ale nie jest subtelny jak oczekiwalam. Caly czas ma sie wrazenie grubej maski pokrywajacej twarz. Gromadzi sie w zmarszczkach wokol oczu. Nie zauwazam tez rozswietlenia skory czy tym bardziej jej ozywienia. Wrecz porzeciwnie - twarz robi sie taka jakas ... plaska. Po pewnym czasie sciaga nieco (a zdaje sie, ze mial byc rich and moist i do skory suchej) i trzeba go tez nieco przypudrowac. Mam wrazenie, ze ten podklad bardzo postarza i sprawia ze twarz wyglada na zmeczona.
    Pouzywam go jeszcze w tym sezonie - moze cos sie wyklaruje. Podklad jest bardzo drogi, ale i przerazajaco wrecz wydajny. Nie wiem czy kiedykolwiek skoncze opakowanie, zas nastepnego nie zamierzam kupowac.
    Używam tego produktu od: zeszlej jesieni przez caly sezon grzewczy
    Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze

Korekta marzec 2011: wróciłam do niego z przymusu ok. 2 miesiące temu ze względu na konieczność zamaskowania pewnych, czasowo występujących, defektów skóry i jestem zmuszona podnieść ocenę o 1 gwiazdkę, ponieważ okazał się kryć bardzo skutecznie. Nadal uważam, że jest mało subtelny i zbyt toporny jak na produkt luksusowy, ale właściwości kryjące ma OK. Dodatkowy plus to fakt, ze przez prawie 4 lata trzymania w lodowce nie zmienil swoich wlasnosci - jest nadal jak nowy.

Chcesz pochwalić PotworPimpusPierwszy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dyskwalifikacja
  • Na początek plus: kosmetyk jest nie do pojęcia wydajny, próbka z Sephory (bynajmniej nie wypchana po brzegi) starczyła mi na trzy tygodnie i jeszcze coś zostało.
    A teraz minusy: podkład jest straszliwie widoczny na twarzy i podkreśla wszystko! Suche skórki (nawet minimalne), każdą maleńką nierówność, wchodzi w pory, nijak nie chce się wtopić w skórę.
    Niezależnie od stopnia nawilżenia i odżywienia skóry efekt zawsze był ten sam: podkreślone wszystkie mankamenty i jeszcze trochę;-)
    Jedną gwiazdkę daję za wydajność - aż żal, że podkład nie nadaje się do użytku, przy takiej wydajności cena jest do przyjęcia.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Cayetana za czytelną i pomocną recenzję?
  • ambiwalentne odczucia
  • Hmn....początkowo byłam zachwycona tym podkładem...twrz wyglądał po tym pięknie.... idelanie dobrany kolorek świetnie wtapiał sie w skóre nie tworząc efektu maski. Myślałam, że już sie z nim nie rozstanę... po pewnym czasie juz nie było tak kolorowo! Nie wiem, czy skóra się do niego przyzwyczaiła, ale nie krył już jak powinien a najgorsze było to, ze zaczął podkreślac mi suche skórki... oj kończę go z wrodzonej oszczedności ale podczas nastepnych zakupów już nawet nie spojrzę w jego stronę!

Używam tego produktu od:2 lata
    Ilość zużytych opakowań:koniec 1

Chcesz pochwalić junikat za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragniczne rozprowadzanie
  • mam cere sucha, faktycznie podklad nie powoduje przesuszen, ale za to fatalnie sie rozprowadza.
    nie wtapia sie ze skora, daje efekt maski
    takze zauwazylam ze podkresla suche skorki,
    schodzi bardzo szybko, po okolo 4godz, i to plamiscie
    plusy to ladne kolorki(almond beige) idealnie dopasowuja sie do karnacji, oraz bardzo fajny efekt rozswietlenia
    jednak z powodu zlego rozprowadzania i szybkiego znikania z twarzy oraz tego ze czuje sie go na twarzy nie kupie go juz nigdy.

Używam tego produktu od:tyg

Chcesz pochwalić kamilagda1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Jestem bardzo zadowolona z tego podkladu, wg mnie to najlepszy podklad, jaki mialam. Mam raczej mieszana cere, czasem gdzies sie przesuszy, czasem zaswieci - na to sie nic nie poradzi i trzeba sie ratowac raz kremem nawilzajacym, raz pudrem. Bardzo cenie marke Kanebo, a ten podklad w szczegolnosci. Jest bardzo wydajny, dobrze kryje, ale nie jest ciezki, maskuje problemy, stanowi swietna baze pod makijaz jednoczesnie. Wcale nie tworzy maski, tylko trzeba umiec go nalozyc. Ja jestem zachwycona i mysle, ze znalazlam wreszcie podklad dla siebie

Używam tego produktu od:3 tyg.

Chcesz pochwalić ropuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na 6
  • W końcu zdecydowałam się zakupić upragniony podkład Kanebo Cream Finish. Żałuję, że tak długo zwlekałam, bo to najlepszy podkład z jakim miałam do czynienia! Należy mu się szóstka. Od kilku dni to jest mój KWC w dziedzinie podkładów i już na stałe zagości w mojeje kosmetyczce zimą, wiosną i jesienią. Teraz piszę dlaczego. To absolutna rewelacja, bo:
    - nawilża i kryje !!! (cienie pod oczami znikają na długie godziny, także drobne defekty skóry - dużych nie poiadam, ale też by ukrył), przy czym nie tworzy efektu maski
    - na mojej suchej cerze trzyma się cały dzień (pod koniec dnia buzia troszeczkę się świeci, ale to akurat uznaję za zaletę)
    - ma piękny naturalny odcień (mam almond beige),jest on bardzo dobry dla ciemnej karnacji
    - nie podkreśla suchych skórek
    - wcale nie żałuję, że jest w słoiczku, bo to pozwala nabrać go właściwą ilość
    - bardzo wydajny.
    Czego więcej chcieć?

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić martuś78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały !!!
  • Boszeeee on jest cudowny !!!
    Najlepszy podkład jaki w życiu miałam a miałam ich naprawdę sporo Moja buzia jest biedna, mam popękane naczynka a co częto idzie w parze także i rumień, bardzo łatwo się przesusza i podrażnia. Podkład poleciła mi kosmetyczka z salonu Kanebo i jest idealny dla mojej buzi. Najbardziej istotne jest to że nie tworzy maski, bardzo dobrze kryje, idealnie się wchłania, jest delikatny jak masełko mmmm cudo! aaaaaa i jest bardzo, bardzo wydajny!! Używam koloru 204 i prawie go nie widać na buzi, wcale nie zapycha porów i to własnie po nim buzinka wyglada na zdrową i szczęśliwą
    NAPRAWDĘ POLECA TEN KOSMETYK!!! KIEDYŚ GO ZDRADZIŁAM ALE JUŻ PO KILKU DNIACH STRASZNIE ŻAŁOWAŁAM I POBIEGŁAM PO NOWY SŁOICZEK
    Acha i jeszcze sposób nakładania, proponuję nie rozsmarowywać tylko wklepywać delikatnie opuszkiem raz przy razie naprawdę efekt murowany Polecam również puder sypki, transparentny Kanebo też rewelacja!!! Buzia matowa przez calutki dzień!!!Używam tego produktu od: 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:1 a 2 właśnie zaczynam

Chcesz pochwalić taka za czytelną i pomocną recenzję?