Constance Carroll, Natural Lash Mascara (stara wersja)

Powiększ Constance Carroll, Natural Lash Mascara (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: 1Kobietka

Bezbarwna i bezzapachowa odżywka do rzęs i brwi o konsystencji żelu. Bogaty w pantenol i keratynę z gliceryną skład zapewnia rzęsom optymalne odżywienie i jednocześnie chroni rzęsy. Ponadto odżywka stosowana jako bezbarwna maskara podkreśla naturalny wygląd naszych rzęs. Można jej oczywiście używać do nadawania brwiom pożądanego kształtu.

Skład: Aqua, Alcohol Denat. Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, PVP, Triethanolamine, Panthenol, Hydrolized Kreatin, Glycerin, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Parfum. (18.02.2012)

• Może być
  • Produkt dostałam od siostry, która pracuje w małej osiedlowej drogerii. Nie używam jako alternatywy tuszu do rzęs (w dzień wolę paradować z dobrze podkreślonym okiem ), ale jako odżywki i sprawdza się w tej roli nawet dobrze Jestem szczęśliwą posiadaczką długich, dość grubych rzęsisk,więc staram się o nie dbać. Ten kosmetyk przyczynił się do ich zagęszczenia i ograniczył ich wypadanie (chociaż i tak nie mam z tym problemu )

Plusy :
    + zagęszcza i minimalnie wydłuża rzęsy
    + stają się błyszczące, elastyczne
    + jest tani
    + dość wydajny
    + nawet ładnie podkreśla , chociaż wiadomo,że nie ma się co spodziewać jakiegoś efektu sztucznych rzęs, po takim bezbarwnym "glutku"

Minusy :
    - na początku strasznie piekły mnie po nim oczy (mimo,że produkt wcale się do nich nie dostawał)
    - trudno dostępny (nie widziałam go w żadnej drogerii,np. Rossmann, Natura)
    - po dłuższym użytkowaniu kolor kosmetyku ulega zmianie - przestaje być przezroczysty, a jest tak jakby mętny

Nie wrócę raczej do niego, gdyż wolę przetestować inne odżywki.

Używam tego produktu od: ok.dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pickled_berries za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Jakbym ją gdzieś znalazła to bym kupiła. MIałam ją raz, rzęsy mniej wypadały i były odżywione) Kupiłam ją wtedy za 7-8zł. Była poręczna i nie sklejała rzęs.

Używam tego produktu od: raz miałam i starczyła na rok

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra i tania
  • Stawiam na naturalnosc - dlatego nie tuszuje rzes. Dzieki tej odzywce moge sobie na to pozwolic -podkresla moje rzesy bez koniecznosci uzywania maskary.

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Konwalia11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam .
  • Kupiłam w jakiejś niewielkiej drogerii za całe 6,20. I ten zakup okazał się być dobrym pomysłem

Nienawidziłam odżywek do rzęs. Zawsze kleiły się nie miłosiernie i sklejały rzęsy. Dlatego zawsze używałam tuszu i ostatnio zauważyłam, że rzęsy trochę zmarniały. Postanowiłam zacząć używać odżywki.

Ta spełniła swoją rolę,bo je zregenerowała. W końcu zaczęły być trochę podwinięte. Jak za tą cenę są bardzo przyzwoita. Nie lubię tylko jej efektu na lewej rzęsie, która jest mniej podwinięta. Czasami ją skleja, ale można to przeboleć, bo potem rzęsa jest ładnie podwinięta. Raz z ciekawości pomalowałam rzęsy tuszem i od jednego pociągnięcia miałam piękne firanki. Nie polecam używania odżywki i na nią mascary - okropny efekt.

Poza tym wydajność jest na plus. Używam ją codziennie rano i wieczorem, a niewiele ubyło z opakowania. Nie kupię jej ponownie, bo chciałabym spróbować lash & brow z Natury.
    Używam tego produktu od: 1 msc.

Chcesz pochwalić MissCosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie.
  • Mi jakoś ten produkt się nie spodobał. Bardzo sklejał moje rzęsy, nie nadawał im pożądanego efektu, nie rozdzielał ich, no nie robił nic.. Jednakże sprawdził się do dobrego ułożenia brwi.

Używam tego produktu od: paru miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

Chcesz pochwalić k_aaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna jeśli chodzi o poskromienie niesfornych brwi
  • Odżywki używam jedynie jako usztywniacza do brwi, gdyż mam nieładny kształt i sterczą W tej roli nie znam lepszego specyfiku, ładnie "przylizuje brwi" i nadaje im pożądany kształt przez cały dzień.
    Nie dałam 5 gwiazdek bo jednak mogła by też przy okazji chociaż troszkę odżywiać brwi, nie oszukujmy się za 10 złotych nie będzie szału w kwesti regeneacji czy odżywienia.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić _cherry_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Ogólnie mam dość długie i grube rzęsy, więc stwierdziłam, że zamiast malować je tuszem będę nakładać odżywkę. Kupiłam pierwszą lepszą z powodu niskiej ceny, nie oczekując żadnych rewelacji. A tu niespodzianka! Moje rzęsy są trochę grubsze i dłuższe, bardzo ładnie wyglądają. Jestem bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: narazie zużywam pierwsze

Chcesz pochwalić PannaKot97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUUUPER
  • Świetna rzecz! Bardzo ładnie "modeluje" brwi, ale to nie jedyna zaleta....
    Użyta jako baza do malowania rzęs powoduje, że rzęsy po pomalowaniu tuszem są ładnie podkręcone, rozdzielone i widocznie dłuższe. Nie wpływa na trwałość tuszu - tzn.nie powoduje jego rozmazywania czy kruszenia. nie uczula
    Produkt godny polecenia!!!

Używam tego produktu od: 2 lat (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ssquirrel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Kupiłam ta odżywkę, bo ostatnio moje gestę i długie rzęsy jakby zmizerniały, dużo naczytałąm sie w prasie o tej odżywce wiec sie skusiłam, stosowałam ją na noc, bo na codzień nie malowałam rzęs tuszem, ale niestety usztywniał mi je tak że po przebudzeniu miałam je powyginane w różne strony, wprawdzie dobrze usztywniał i przyciemniał brwi, ale moje są pokorne wiec nie było sensu ją nakładać, zawiodłam się bo pomimo tego ze miałam je powyginane po dłuższym stosowaniu nie dało widocznych efektów, dodatkowo zmętniała i zaczęła śmierdzieć wiec ja wyrzuciłam, a teraz stosuje olejek rycynowy na noc i widze efekty

Używam tego produktu od:4 mcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepotrzebna
  • Koleżanka kosmetyczka stwierdziła niedawno, że ma wrażenie, iż moje okazałe rzęsy zrobiły się mniej okazałe... Jakby rzadsze i jaśniejsze i nakazała zakup odżywki. W związku z jej poleceniem pobiegłam do pierwszej drogerii jaka się natrafiła i zakupiłam tę odżywkę.

Niestety pomimo początkowego systematycznego używania 2 razy dziennie nie zauważyłam żadnych zmian. Jedynym efektem było szczypanie oczu i usztywnienie rzęs. Nadal nakładam ją na rzęsy przynajmniej 3razy w tygodniu licząc na efekty przy dłuższym stosowaniu jednak poprawy nie widać.
    Na dodatek po około 3tygodniach stosowania zaczęła mętnieć i wygląda mało apetycznie. Do tego dosyć szybko jej ubywa w opakowaniu.

Zapewne przy układaniu brwi sprawdziłaby się doskonale ze względu na efekt usztywnienia, jednak moje brwi są posłuszne i same dobrze się układają.

Poużywam jeszcze trochę bo nie mam w zwyczaju wyrzucać kosmetyków i mam cichą nadzieję na jakieś działanie. Jednak w mojej kosmetyczce jest całkowicie zbędna i jak tylko się skończy lub całkowicie zmieni kolor zacznę używać niebieskiej essence, którą juz kupiłam po przeczytaniu dobrych recenzji na Wizażu.

Używam tego produktu od: wiosny

Chcesz pochwalić SexiChic za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC do brwi
  • pirwszy raz uzylam tej odzywki bedac jeszcze w podstawowce jako odzywke do rzes [wtedy jeszcze sie nie malowalam]. uzywam jej ponad 10 lat i jest rewelacyjna. dodac musze ze uzywam glownie do UKLADANIA BRWI a przed snem jako odzywke do rzes [ktore na codzien maluje tuszem]. to najlepsza odzywka ktora mialam. kiedys byla ciezko dostepna w sklepie [teraz jest na allegro] wiec jak tylko ja gdzies zobaczylam kupowalam na zapas. 1 szt starcza mi na jakies 4-6 miesiecy. pozniej niestety robia sie grudki i sie brudzi. probowalam innych i zadna nie byla taka rewelacyjna. dla mnie KWC!!! uzywam codzinnie nawet gdy nie wychodze z domu z makijazu. Moj narzeczony mowi ze brwi rosna mi jak szalone a rzesy mam piekne. wiec jak widac dziala!!!

plusy
    + rewelacyjnie utrwala
    + poreczne opakowanie
    + bardzo dobra szczoteczka

minusy
    - ciezko dostepna
    - po jakims czasie metnieje i robia sie smierdzace grudki

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: sama juz nie wiem ale napewno ponad 15 a moze i wiecej!

Chcesz pochwalić Smieti za czytelną i pomocną recenzję?
  • poskromi niesforne włoski
  • Kiedyś próbowałam poprawić nią kondycję rzęs i nie sprawdziła się, podobnie zresztą jak kilka innych bezbarwnych odżywek z drogerii. Do tego celu polecam raczej organiczne maskary z naturalnych składników. Dla odżywki CC znalazłam inne zastosowanie - układanie brwi. Jeśli się pamięta o usuwaniu nadmiaru żelu ze szczoteczki i nie przeczesywaniu wiele razy tego samego miejsca brwi wyglądają perfekcyjnie, a zarazem naturalnie.

Odżywkę da się zużyć co najwyżej do połowy, bo robi się glutowata, mętna i pozostawia na włoskach grudki, ale za taką cenę (ostatnio płaciłam 6zł) mogłabym kupować nową co miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Chcesz pochwalić sok z brzozy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • swietna
  • swietna odzywka.rzeczywiscie odzywia rzesy a do tego nadaje im suuuuuuuuuuper wyglaad niczym tusz do rzes.wydluza podkreca sprawia ze rzesy nabieraja pieknego czarnego koloru.jednak troszke skleja zresy co mi akurat nie przeszkadza.i powazny minus-okropny zapach blee

Używam tego produktu od:2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LoneL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do brwi
  • Odżywka na pewno nie na daje się do rzęs - skleja je i stoją sztywne jak po kiepskim tuszu. Dlatego raczej nie pomaluje się już po niej rzęs. Do tego trochę szczypie w oczy podczas nakładania. Za to przyjemnie pachnie i ładnie podkręca, chociaż przy moich krótkich i rzadkich rzęsach wygląda to marnie. Ale dzięki temu sklejaniu i usztywnianiu dobrze modeluje się nią brwi, nabłyszcza je, można je ładnie ułożyć i nic ich nie ruszy ;]

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić mmm87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...tylko po co?
  • Miałam kiedyś jazdę na transparentne kosmetyki (taki makijaż-nie makijaż) i stąd w mojej kosmetyczce ta odżywka. Jeśli chodzi o "natural lash" dla rzęs - o taaaak, jest bardzo natural. Tak bardzo, że na moich czarnych rzęsach nie widać żadnego efektu wizualnego. Czy odżywia? Nie wiem. Nie zauważyłam różnicy.
    Jeśli chodzi o układanie brwi - jasne, tu jest ok. Nie wpadam w paranoję na punkcie swoich brwi, chociaż są z natury mocne i ciemne. Wicherki koło nosa po prostu wyrwałam i na tym się moje problemy z brwiami skończyły. Żel rzeczywiście je układa, ale nie jest mi to jakoś bardzo potrzebne, nikt by nie zauważył różnicy, gdybym go nie zastosowała. Ale jak kto woli.
    Opakowanie takie sobie, złote napisy bardzo szybko się zcierają, tusz mętnieje... Ale za to szczoteczka wygląda na taką, która po umyciu dobrze by rozczesywała rzęsy po użyciu normalnej maskary

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie w połowie 1

Chcesz pochwalić Aarktica za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA ZA GROSZE
  • Uzywam tej odżywki jako utrwalacza do kształu brwi.najpierw modeluje brwi cieniem a potem czesze odzywką carrolla.Efekt?Brwi uczesane,nabłyszczone i ukształtowane na cały dzień.bez zapachi i nie podrażnia oka.uzywałam na rzęsy ale raczej usztywniał je a ja mam krótkie sztywne więc zrezygnowałam.Ale gorąco polecam do brwi!!!!!!

Używam tego produktu odk 8 lat
    Ilość zużytych opakowań:pewnie ok 20

Chcesz pochwalić japan72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak prawdziwy tusz
  • Mam z natury gęste,czarne rzęsy. Ładne,jak dla mnie. Nie kupiłam sobie w życiu żadnego tuszu, kiedyś testowałam od koleżanki Gosha i było jeszcze lepiej,niż jest Ciągle kupuję odżywki,bo trochę boję się efektu czarnego tuszu ;P
    Tą akurat dostałam pod choinkę przez przypadek Zamawiałam odżywkę Miss Sporty,ale nie było i dostałam ten produkt.
    Ucieszyłam się,bo opakowanie jest przezroczyste. Lubię wiedzieć,ile mam kosmetyku. Nie jest to malutkie opakowanie,bo 8 ml to spokojnie starcza na jakieś 4-5 miesięcy.
    Szczoteczka jest bardzo precyzyjna! Rozczesuje i rozdziela rzęsy.
    I w końcu ten efekt-Jak prawdziwe rzęsy umalowane tuszem... Wydłuża je,podkęca...I stają się twarde,jakby nażelowane.
    Jedyne,co mi nie odpowiada,to strasznie chemiczny zapach. Jest on na tyle ostry,że oczy pierwszy raz łzawiły. Jak po cebulce ;P
    Nie kupię,bo wolę inne odżywki,ale tą bardzo polecam. Tyle,że odjęłam gwiazdki za to łzawiące pierwsze użycie.

Używam tego produktu od:Pocżatku roku 2009
    Ilość zużytych opakowań:1/10 pierwszego

Chcesz pochwalić Alexandraa303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDEŃKO
  • Używam tego cuda odkąd pamiętam - chyba około 15 lat. Od dziecka miałam problem z brwiami - były krzaczaste i grube. Teraz oczywiście je reguluję i mają ładny kształt, ale nadal są niesforne. Tak więc odkąd zaczelam bardziej zwracać uwagę na swój wygląd, zakupiłam za małe pieniążki odżywkę CC. Nie stosowałam jej nigdy na rzęsy, więc nie napiszę nic o jej właściwościach odżywczych. Ale moje brwi nie mogą się bez niej obyć! Gdy kiedyś w całym mieście nie mogłam dostać cudeńka CC wpadłam w rozpacz! No i wybróbowałam wtedy kilka innych specyfików, które miały utrzymać moje brwi w porządku. Nie działały..... Albo po kilku minutach moje brewki były znów w nieładzie, albo podrapałam się szczoteczką, albo żel odbijał sie na szkłach okularów. Nigdy juz nie popełnię tego błędu, odżywkę CC kupuję w hurtowych ilościach. Takie moje małe uzależnienie To jeden z niewielu kosmetyków, bez których nie wobrazam sobie porannego makijażu.

Używam tego produktu od: ok. 15 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić klara78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • dobrze odżywia i ładnie nabłyszcza, ale ja ją stosuję głównie do brwi bo mocno je utrwala tak że trzymają się cały dzień w idealnym kształcie. ale może to być minus dla kogoś kto oczekuje po odżywce miękkich włosków bo ta raczej je skleja stąd efekt utrwalenia.

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić yamo12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie KWC
  • odkąd pamiętam a będzie to z dobre kilka lat używałam tej właśnie odzywki do rzęs i brwi.

Zalety:
    - nabłyszcza brwi
    - odżywia rzęsy
    - szczoteczka ułatwia układanie rzęs
    - nie powoduje uczulenia
    - nie kruszy się
    - zelowa nie lejąca się konsystencja

Wad- nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:kilka lat
    Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Chcesz pochwalić lemoorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Odżywka rzeczywiscie odżywia rzęsy - zauwazyłam ze sa gęściejsze,dłuższe i odrastaja mi nowe.
    NIe zostawia białej poświaty na moich rzęsach ( tak jak to pisała inna wizażanka).
    Po pomalowaniu rzęsy sa fajnie rozczesane i w moim przypadku podkręcone.Mam czarne rzęsiska takze nadaje intensywniejszy odcien .Bardzo dobrze mozna nią wymodelowac brwi, utrwala kształt i lekko usztywnia takze nie ma mowy o opadania włosków.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Cashmeere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brwi pod kontrolą
  • Osobiście używam tej odżywki przy każdym makijażu do utrwalenia linii brwi aby włoski nie latały w te i we wte przy każdym ich dotknięciu. Ładnie je usztywnia, ale są elastycznie utrwalone, więc nie ma efektu jakby mi ktoś je usztywnił betonem czy jakimś cud-klejem

Jako odżywkę na rzęsy stosuję ją rzadko (z czystego lenistwa) a jak już to tylko na noc. Nie lubię obciążać rzęsy a kolejna warstwa na nich oprócz tuszu mogłaby być o jedną za dużo aby czuć się komfortowo.

Ogólnie polecam, bo jest to bardzo tania i równocześnie bardzo dobra odżywka zarówno do rzęs jak i brwi.

Chcesz pochwalić Izunia2306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co myśleć
  • jak dla mnie nadaj esie tylko do układnia brwi
    jak nalozy sie ciut wiecj widac białą poświatę co jest naprawdę nieeleganckie
    ale ładnie rozczesuje brwi i utrzymuje ich porzadek
    do rzes tylko dla osob które nia maluja rzes na co dzie

Używam tego produktu od:4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić belluci2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Towarzyszy mi od wczesnych klas podstawówki. Jedyny kosmetyk, którego nie zdradzam i bez którego nie moge żyć. Jest absolutnie cudowny, utrwala, lekko nabłyszcza, jest doskonały i do rzęs i do brwi.
    Czy odżywia nie wiem, bo używam go stale i nie mam porównania. Mogę nie zrobić makijżu czy nie ułożyć włosów, ale bez użycia tego cuda nie wyjde z domu

Używam tego produktu od: ohohoho, 1996, 97..
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo... a bedzie więcej

Chcesz pochwalić ola__fm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Zaczęło się od używania tuszu bez składników odżywczych. Rzęsy wypadały (nie tylko podczas demakijazu) wręcz garściami Chciałam sobie kupić już wypróbowaną odżywkę P.Arthes albo P.Rene, ale w sklepach gdzie zawsze były- tym razem nie było Przypomniałam sobie dobre recenzje o Natural Lash CC i na nią się zdecydowałam, gdy podała mi ją pani z drogerii.

Zdecydowanie poprawił się stan moich rzęs i to w całkiem krótkim czasie. Używam dość regularnie, staram się chociaż codziennie na noc. Czasem wypadnie kilka rzęs nawet przy łagodnym demakijażu To mi się nie podoba, dlatego -1 gwiazdka. Bardzo wydajna, aż mi się nudzi, bo chcę wypróbować Lash Booster Oriflame :P Dlatego zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupią ponownie.

Jednym słowem - polecam, dobry produkt, ale jeszcze nie KWC

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić revontulet_ za czytelną i pomocną recenzję?