Maybelline, Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Powiększ Maybelline, Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Zgłaszająca osoba: asinek

Najnowszy produkt firmy Maybelline - lekki podkład w formie pianki. Zapewnia doskonałe krycie, niezawodny mat, niezwykły komfort noszenia i utrzymuje się wiele godzin. Dzieki polimerom silikonowym wygładza cerę i nie czuć go na twarzy! Opakowany w ładny słoiczek.
W USA dostępny w 12 odcieniach, w Europie niestety tylko w sześciu.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Squalane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hydrogenated Jojoba Oil, Polymethylsilsesquioxane, Polymethyl Methacrylate, Silica, Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol, Phenyl Trimethicone, Disodium Stearoyl Glutamate, Methylparaben, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Silica, BHT, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77492, CI 77499, CI 77491/Iron Oxides, CI 77163/Bismuth Oxychloride/Mica].

Cena: 30zł/ 18ml

• bie koniecznie
  • fajna, lekka konsystencja, dobrze się nakłada, przyjemnie pachnie i... na tym kończą się zalety. Podkład sprawiał, że twarz mi się błyszczała, nic nie krył, rolował się. Po kilku użyciach oddałam go w dobre ręce.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

Chcesz pochwalić pinkaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mój typ
  • U mnie się nie sprawdził, skóra wyglądała po nim po prostu źle. Zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Używałam go stosunkowo dawno więc ciężko mi podać wszystkie jego wady i zalety ale spróbuję wymienić kilka

Plusy:
    -opakowanie które umożliwia całkowite wydobycie produkt
    - konsystencja

Minusy:
    -uboga paleta kolorów
    -moją skórę zapychał
    - nie krył wystarczająco i szybko znikał z twarzy

Chcesz pochwalić laylala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • doskonały
  • +matuje
    +długo się utrzymuje
    +posiada bardzo jasny odcień, który tuszuje zaczerwienienia
    +nie zatyka porów
    +efekt pudru

Dla mojej mimeszanej cery- doskonały.

Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej dobry
  • Fajny produkt, mam nadzieję używać (nadal) kiedy stan mojej cery się poprawi jako podkład

Ciekawy produkt- jak dla mnie nie nadaje się jako podkład w okresie jesień-zima, raczej typowo letni -dla opalonej cery, podczas upału

Plusy:
    -lekka konsystencja
    -przyjemne rozprowadzanie
    -świetne krycie zaczerwienienia (naczynkowa cera) '
    -nieżle kryje cienie pod oczami
    -bardzo wydajny
    -świetny do utrwalenia i wykończenia makijażu wieczorowego- mam pewność, że nie będę się świecić ani czerwienić

Minusy:
    -cena
    -nie kryje niedoskonałości-wyprysków
    -nie nadaje się jako podkład (oprócz opalonej cery latem)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kryje za dobrze
  • Miałam okazję przekonać się jak działa ten podkład dwa lata temu. Nie pamiętam już jaki to był dokładnie odcień, ale na pewno był jasny.
    Opakowanie przyciąga uwagę. Konsystencja w formie musu jest bardzo lekka i nie zatyka porów. Ja nakładałam go gąbeczką. Rozprowadza się dobrze, ale nie kryje niedoskonałości tak jak obiecuje producent. Minusem jest też to, że niestety nie jest trwały, a efekt matu bardzo krótki. Dość wydajny. Za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej. Niestety, ale zawiodłam się.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanna_z87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Dream matte jest lekki, dobrze rozprowadza sie po twarzy, moge dobrac odcien pasujacy do mojej skory jednakze troszke ciemnieje na twarzy z czasem uzytkowania... niestety po pomalowaniu widac suche miejsca na twarzy. Nie do konca zakrywa niedoskonalosci. Lubie ten podklad mysle ze jest idealny na cieple wiosenne i letnie dni,wyglada dosc naturalnie i nie tworzy efektu maski, jednak na zime nie jest dobrym wyborem.Plus za matowanie cery !!

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3

Chcesz pochwalić innersoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Podkład kupiłam zachęcona zachwytami kuzynki. I to był błąd.
    Podkład nie matowił cery, wręcz ją przetłuszczał. Nietrwały, błyskawicznie znikał z twarzy. Za to wyśmienicie trzymał sie na ubraniach, niestety. Mało higieniczna forma aplikacji. Mały wybór kolorów. Ciemniał na twarzy i to bardzo.
    Plus to wydajność i opakowanie.
    Nie zużyłam go do końca, oddałam kuzynce.

Używam tego produktu od: Używałam dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Podkład niestety, ale nie ma dobrych właściwości kryjących niesodkonałości. Przy mojej problematycznej cerze nie zdał egzaminu. Jest to kosmetyk dobry, ale wyłącznie dla osób o nieskazitelnie gładkiej skórze. Ma ciekawą konsystencję i bardzo ładne opakowanie. Ja łączyłam go z innym podkładem.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Jak dla mnie jest idealny. Największy plus to lekka i delikatna konsystencja, którą idealnie się rozprowadza oraz zaskakujące do tego typu konsystencji dość dobre krycie Moja cera jest tłusta więc naprawdę ciężko jest znaleźć zadowalające kosmetyki z długotrwałym efektem ale ten od maybelline polecam w 100% każdemu! ! NO I BARDZO BARDZO WYDAJNY, spokojnie wystarcza mi na 6 miesięcy

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić dw94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do cery normalnej i bez wyprysków
  • Używałam odcienia 021 Nude

- ładny długotrwały matowy efekt, bez brokatu czy innych dodatków
    - wygładza, skóra jest aksamitna w dotyku
    -wyrównuje koloryt
    - można stopniować krycie, nawet przy większej ilości wygląda ok
    - troszkę ciemnieje w ciągu dnia
    - nie potrzeba przypudrowywać,
    -ładnie współpracuje z różami/ bronzerami w kamieniu czy sypkimi, z kremowymi produktami wypada raczej słabo - mogą tworzyć się plamy
    - z racji tego że w ciągu roku zmienia się stan mojej cery- raz sucha, raz tłusta, czasem normalna- mogę powiedzieć że :
    *do skóry suchej nadaje się jako tako, podkreśla suche skórki i ciężko go nałożyć. Jak poświecimy trochę czasu i nałożymy go wklepującym ruchem, powoli po kolei na kolejne partie twarzy to daje bardzo fajny aksamitny efekt. Niestety po kilku godzinach znika i zostaje tylko na suchych skórkach co wygląda.. delikatnie mówiąc źle.
    * do skóry normalnej i bez wyprysków - świetny. Ładnie wyrównuje koloryt, utrzymuje się długo a znika równomiernie. Cera w dotyku jest aksamitna, nic się nie lepi, nie powoduje świecenia się cery, po prostu wow.
    * do skóry tłustej.. pamiętam że łatwo można było osiągnąć efekt maski, po 2 h świecenie wracało z podwójną siłą, twarz zaczynała się lepić, na wypryskach znikał z prędkością światła (wiem wiem, od tego są korektory..), ogólnie do skóry tłustej nie polecam.

Poza tym:
    - solidne opakowanie
    - wydajny
    - cena troszke wysoka, ale ja zawsze kupowałam na promocji w rossmannie albo naturze
    - przyjemnie się go nakłada

Używam tego produktu od: 5 lat temu pierwsze opakowanie, drugie rok temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe , drugie właśnie kończę

Chcesz pochwalić Cobraa za czytelną i pomocną recenzję?