Faberlic, [A-9] Krem ochronny do twarzy (na mróz i wiatr)

Powiększ Faberlic, [A-9] Krem ochronny do twarzy (na mróz i wiatr)

Zgłaszająca osoba: Pstryczek

Zimą skóra twarzy narażona jest na silne podmuchy mroźnego wiatru i niskie temperatury. Krem A9 doskolale chroni skórę przed pękaniem i pierzchnięciem. Idealny jako baza pod makijaż w chłodne dni. Nie zatyka porów, zmywalny środkami do demakijażu. Należy nakładać 20 minut przed przystąpieniem do makijażu. Nadmiar ścieramy chusteczką. Jeśeli nie stosujemy makijażu krem można nakładać bezpośrednio przed wyjściem z domu.

Cena: 41,00 zł / 40 ml

• skóra pod kołderką
  • Bardzo przyjemny kremik. Szybko się wchłania, skóra jest jakby trochę zmatowiona. Świetnie działa na cerę: bardzo dobrze nawilża, zmiękcza. Czuję się jakby moja twarz była pod jakąś ochronną kołderką, ale jednocześnie nie zapycha i nie powoduje uczucia "nieprzepuszczalności" dla powietrza
    Czy chroni przed mrozem i wiatrem? Nie wiem, jedno jest pewne - skóra nie jest wysuszona, po przebywaniu w tych warunkach.

Konsystencja treściwa - nie za gęsta i nie rzadka, zapach ładny, delikatny. Super wydajność.

Naprawdę fajny krem Jednak nie kupię go więcej, bo zdaje się że nie ma już go w regularnej sprzedaży.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić agusia_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!!!
  • Recenzja: przedewszstkim co mnie zachwycilo to bardzo szybkie wchlaniane sie kremu, nie pozostwaia tlustej warstwy. pozatym faktycznie chroni. Moja buzka co roku cierpiala powaznie w zimie - łuszcząca sie skora, zaczerwienienia, nie moglam sie malowac bo cera nienadawala sie do uzycia podkladu. Od chwili kiedy odkrylam kremy faberlic a w szczegolnosci a9 jestem zachwycona.
    Krem ktory naprawde spelnia moje oczekiwania i obietnice producenta.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: drugie w polowie

Chcesz pochwalić wisnia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij