L`Oreal, L`Oreal Professionnel, Infinium, Lakier do włosów

Powiększ L`Oreal, L`Oreal Professionnel, Infinium, Lakier do włosów

Zgłaszająca osoba: Systematica

Lakier służący do końcowego utrwalania fryzury, o przedłużonym działaniu. Nie obciąża ani nie skleja włosów, chroni przed wilgocią.

Skład: DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT., PENTANE, VA/VINYL BUTYL BENZOATE/CROTONAOTES COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PPG-3 METHYL ETHER, LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL,CITRONELL OL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYD,. GERANIOL, PARFUM

Cena: 45zł/ 300ml

• Użytkownik
    Chwalona: 229 raz(y)
  • Idealny
  • Mam długie, blond, farbowane włosy. Trenuję zawodowo kulturystykę, dlatego ważne jest dla mnie aby podczas treningów moje wlosy były zdyscyplinowane i nie odstawały.

Posiadam lakier o pojemności 500ml, cena w salonie dość szokująca 60zł, jednak w sklepie fryzjerskim można go kupić za ok 20zł.

Mój lakier to utrwalenie- 4, czyli bardzo mocny.

Mimo iż mam długie włosy to łatwo go wyczesać,

nie skleja włosów,

nie powoduje łupieżu,

bardzo wydajny.

przyjemny zapach, nie duszący.

Utrwalenie jest naprawdę mocne, lecz włosy nie są posklejane, chroni również fryzurę przed wilgocią.

Jest to mój faworyt wśród lakierów do włosów, polecam naprawdę.

Używam tego produktu od: kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2, 500ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem udany. Dobrze utrwala i nie obciąża włosów.
  • Używałam i nigdy się na nim nie zawiodłam. W mojej opinii produkt godny polecenia. Ma wszystko co porządny lakier mieć powinien. Przyjemny zapach. Dobra jakość i cena idą w parze z wydajnością.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Sago za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny!
  • Jak dla mnie lakier o mocy 4 jest świetny. Jedynym minusem to dość duże opakowanie ale można nabyć też mniejsze (ja posiadam duże które jest niewygodne) i cena. Ale za to plusów jest sporo: przede wszystkim naturalny EFEKT, nie matowi włosów, nie skleja, utrwala bardzo dobrze przy tym jak wiatr zawieje to włosy zachowują się naturalnie tz. Nie są usztywnione tak że nic się nie rusza, zapach nie dusi jak inne drogeryjne lakiery, łatwo się wyczesuje ale fryzura dalej się trzyma jak powinna, rewelacyjny "psikacz" który rozprasza kropelki lakieru tak że trudno przesadzić z ilością, wydajny. Wiadomo że lakiery do włosow przesuszaja je, lecz tutaj też mam wrażenie że nie tak bardzo (może przez ten super psikacz)

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • z numerem 4 idealny
  • Lakier kupiłam w promocji u fryzjera. Nie zastanawiałam się nawet chwili, gdyż mój fryzjer często go używał czesząc mnie i co mi się w nim najbardziej podobało bez problemu mogłam rozczesać po nim włosy i nie miałam siana na głowie.
    Lakier z 4 nie jest ciężki, nie skleja włosów, nie matowi ich!!!
    POLECAM

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Jedyny lakier, który daje się rozczesać (!!!) z moich włosów, a jednocześnie trzyma mi fryzurę. Działa na tyle dobrze, że nawet nadmorskie wiatry nie popsuły mi loczków. Pachnie normalnie, na szczęście nie dusi. Cena adekwatna do jakości. Czasem w hurtowniach można go kupić już za 17 zł. Moim zdaniem jest wydajny.
    Polecam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze

Chcesz pochwalić ameliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, fajny ^^
  • Posiadam lakier w wersji nr 4.

PLUSY:
    - bardzo dobrze utrwala włosy
    - łatwo się go wyczesuje
    - nie skleja włosów, nie robi tzw. "hełmu"
    - nie obciąża włosów
    - daje naturalny efekt, włosy nie stają się sztywne i są nadal elastyczne
    - przyjemnie pachnie

MINUSY:
    - cena

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Używam "czwórki", tej mocniejszej, kupionej przez internet za ok. 30 PLN.
    Lakier należy raczej do tych suchych, nie skleja włosów, jest właściwie niewyczuwalny, natomiast doskonale utrwala i unosi, mimo że moje włosy są raczej grube, ciężkie i mało kooperatywne. Jest lekki, wydajny i ładnie pachnie, ma estetyczne opakowanie oraz kilka wersji i pojemności do wyboru.
    Myślę, że jest po prostu bardzo dobry i doskonale spełnia swoje zadanie. Ja też pewnie nie jestem ekspertem, bo choć jakiegoś lakieru używam od zawsze prawie codziennie, to raczej zachowawczo, tu i ówdzie. Niemniej jednak, ten chyba pasuje mi najbardziej ze wszystkich dotąd przetestowanych i zostanę przy nim na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500 ml

Chcesz pochwalić stonka ziemniaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lakier jak każdy inny
  • Nie rozumiem zachwytów nad tym lakierem. Już dawno przestałam używać tego typu produktów, ale zachęcona opiniami postanowiłam go zamówić na aukcji internetowej - ot, przyda się utrwalić fryzurę od czasu do czasu. I co? Strasznie się zawiodłam.

Minusy:
    - wysusza włosy!
    - utrwala jak każdy inny lakier, może nie robi hełmu jak co poniektóre drogeryjne specyfiki, ale trwałość pozostawia wiele do życzenia - po 15 minutach mam wrażenie, że nie psikałam niczym na włosy!
    - cena.

Plusy? Nie zauważyłam. Zaznaczam, że oceniam poziom utrwalenia 4 - więc wydaje mi się, że powinien być jednak jakiś efekt na włosach.

Chcesz pochwalić a_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny !
  • Posiadam ten mocniejszy nr. 4

- świetnie utrwala fryzurę na bardzo długo
    - chroni przed wilgocią
    - nie obciąża włosów i nie skleja
    - nie matuje
    - ślicznie pachnie ( nie dusi)
    - dość wydajny
    - przez internet można nabyć w korzystnej cenie
    - włosy nie kołtunią się przy przeczesaniu palcami, są elastyczne

Co dla mnie bardzo ważne po użyciu na drugi dzień włosy nadal są lekkie i świeże, co przy innych lakierach było nie możliwe ponieważ na drugi dzień po dokładnym umyciu, nie mogłam sobie poradzić bo były bardzo zmęczone i w złej kondycji.

Także polecam go z czystym sercem

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić cosmetikworld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Lakier występuje w kilku opcjach. Ja lubię super mocny. W końcu raz a dobrze się psiknie i lakier zostanie na dłuzej.
    Świetnie utrwala fryzurę. Mam włosy podatne na falowanie, puszenie się itd., a ten lakier utrzymuje je w ryzach.
    Stosuję rzadko, żeby niepotrzebnie nie przeciążać włosów.
    Nie zauważyłam, żeby im szkodził.
    Cena nie jest wysoka. Kupuję w sklepach internetowych.

Zabieram punkt za zapach .

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij