L'Oreal, L'Oreal Professionnel, Infinium, Lakier do włosów

Powiększ L'Oreal, L'Oreal Professionnel, Infinium, Lakier do włosów

Zgłaszająca osoba: Systematica

Lakier służący do końcowego utrwalania fryzury, o przedłużonym działaniu. Nie obciąża ani nie skleja włosów, chroni przed wilgocią.

Skład: DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT., PENTANE, VA/VINYL BUTYL BENZOATE/CROTONAOTES COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PPG-3 METHYL ETHER, LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL,CITRONELL OL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYD,. GERANIOL, PARFUM

Cena: 45zł/ 300ml

• z numerem 4 idealny
  • Lakier kupiłam w promocji u fryzjera. Nie zastanawiałam się nawet chwili, gdyż mój fryzjer często go używał czesząc mnie i co mi się w nim najbardziej podobało bez problemu mogłam rozczesać po nim włosy i nie miałam siana na głowie.
    Lakier z 4 nie jest ciężki, nie skleja włosów, nie matowi ich!!!
    POLECAM

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Jedyny lakier, który daje się rozczesać (!!!) z moich włosów, a jednocześnie trzyma mi fryzurę. Działa na tyle dobrze, że nawet nadmorskie wiatry nie popsuły mi loczków. Pachnie normalnie, na szczęście nie dusi. Cena adekwatna do jakości. Czasem w hurtowniach można go kupić już za 17 zł. Moim zdaniem jest wydajny.
    Polecam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze

Chcesz pochwalić ameliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, fajny ^^
  • Posiadam lakier w wersji nr 4.

PLUSY:
    - bardzo dobrze utrwala włosy
    - łatwo się go wyczesuje
    - nie skleja włosów, nie robi tzw. "hełmu"
    - nie obciąża włosów
    - daje naturalny efekt, włosy nie stają się sztywne i są nadal elastyczne
    - przyjemnie pachnie

MINUSY:
    - cena

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Używam "czwórki", tej mocniejszej, kupionej przez internet za ok. 30 PLN.
    Lakier należy raczej do tych suchych, nie skleja włosów, jest właściwie niewyczuwalny, natomiast doskonale utrwala i unosi, mimo że moje włosy są raczej grube, ciężkie i mało kooperatywne. Jest lekki, wydajny i ładnie pachnie, ma estetyczne opakowanie oraz kilka wersji i pojemności do wyboru.
    Myślę, że jest po prostu bardzo dobry i doskonale spełnia swoje zadanie. Ja też pewnie nie jestem ekspertem, bo choć jakiegoś lakieru używam od zawsze prawie codziennie, to raczej zachowawczo, tu i ówdzie. Niemniej jednak, ten chyba pasuje mi najbardziej ze wszystkich dotąd przetestowanych i zostanę przy nim na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500 ml

Chcesz pochwalić stonka ziemniaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lakier jak każdy inny
  • Nie rozumiem zachwytów nad tym lakierem. Już dawno przestałam używać tego typu produktów, ale zachęcona opiniami postanowiłam go zamówić na aukcji internetowej - ot, przyda się utrwalić fryzurę od czasu do czasu. I co? Strasznie się zawiodłam.

Minusy:
    - wysusza włosy!
    - utrwala jak każdy inny lakier, może nie robi hełmu jak co poniektóre drogeryjne specyfiki, ale trwałość pozostawia wiele do życzenia - po 15 minutach mam wrażenie, że nie psikałam niczym na włosy!
    - cena.

Plusy? Nie zauważyłam. Zaznaczam, że oceniam poziom utrwalenia 4 - więc wydaje mi się, że powinien być jednak jakiś efekt na włosach.

Chcesz pochwalić a_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny !
  • Posiadam ten mocniejszy nr. 4

- świetnie utrwala fryzurę na bardzo długo
    - chroni przed wilgocią
    - nie obciąża włosów i nie skleja
    - nie matuje
    - ślicznie pachnie ( nie dusi)
    - dość wydajny
    - przez internet można nabyć w korzystnej cenie
    - włosy nie kołtunią się przy przeczesaniu palcami, są elastyczne

Co dla mnie bardzo ważne po użyciu na drugi dzień włosy nadal są lekkie i świeże, co przy innych lakierach było nie możliwe ponieważ na drugi dzień po dokładnym umyciu, nie mogłam sobie poradzić bo były bardzo zmęczone i w złej kondycji.

Także polecam go z czystym sercem

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić cosmetikworld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Lakier występuje w kilku opcjach. Ja lubię super mocny. W końcu raz a dobrze się psiknie i lakier zostanie na dłuzej.
    Świetnie utrwala fryzurę. Mam włosy podatne na falowanie, puszenie się itd., a ten lakier utrzymuje je w ryzach.
    Stosuję rzadko, żeby niepotrzebnie nie przeciążać włosów.
    Nie zauważyłam, żeby im szkodził.
    Cena nie jest wysoka. Kupuję w sklepach internetowych.

Zabieram punkt za zapach .

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały wybór dla cienkowłosych
  • Włosy cienkie i delikatne rządzą się własnymi prawami i tylko Te z Was, których pukle, podzielają właściwości wyżej opisane, będą w stanie zrozumieć o czym piszę, bo taki rodzaj owłosienia jest niestety wymagający pod względem stylizacji, a jeśli z kolei takowa nie nastąpi, ...efekt zawsze wygląda tak samo - czyli ulizana, przyklejona do głowy, smętna "czupryna"
    W lakierach wystrzegam się przede wszystkim sklejania, gdyż na cienkich włosach następuje to o wiele szybciej, niż u reszty użytkowniczek. Mile widziane są natomiast właściwości usztywniające, ponieważ to jedyna możliwość, by tak miękki rodzaj włosa został jakkolwiek trwale wymodelowany.
    Infinium daje mi właśnie dokładnie to..., czego oczekuję, ...ni mniej ni więcej.
    Używam czwóreczki i mimo, iż jest to najsilniejsza odsłona tego produktu, sprawdza się doskonale, nie sklejając i NIE OBCIĄŻAJĄC! - co wg mnie jest zdecydowanym ewenementem, z którym jak dotąd spotkałam się raz, może dwa razy w całej gamie "przerobionych" specyfików.
    Mało tego! - na drugi dzień, włosy są w jeszcze lepszej formie, bowiem miejscowe usztywnienie spokojnie i bez trudu można wyczesać, jednym pociągnięciem szczotki, a fryzura jest jeszcze podatniejsza na nową stylizację, przy czym całość wyglądają bardzo, bardzo świeżo - jednym słowem - REWELACJA!
    Dozownik rozpyla ciecz bardzo precyzyjnie i przede wszystkim kropelki są mikroskopijne, dzięki czemu unikamy efektu "chlapnięcia", nawet gdy przyjdzie nam pryskać z bardzo bliskiej odległości.
    Trwałość? - napiszę tylko tyle, że zdarza mi się w pracy spędzać nawet 15 godzin dziennie i poprawki absolutnie nie są mi w tym przypadku do szczęścia potrzebne, a moim zdaniem jest to wynik co najmniej zadowalający
    Polecam wypróbować - bo na Allegro cena za 500ml jest wręcz śmieszna i niczym nie ustępuje całej reszcie drogeryjnych promocji.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy - niestety dopiero

Ilość zużytych opakowań: ok 3 opak po 300ml - ale ja sobie raczej nie żałuję

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sygnatura za czytelną i pomocną recenzję?
  • nr 2 na 5
  • Jest to jedyny lakier który naprawde utrwala wlosy a przy tym ich nie skleja. Sa nadal sypkie ale utrwalone. Zapach cudny. Wszysko z nim jest w jak najlepszym porzadku poza cena. Ale i tak uwazam ze jest to najlepszy lakier na rynku. Polecam -wlosy nim utrwalone przetrwaja jesli nie wszystko to napewno wiele Używam tego produktu od: od dawnaIlość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Zdecydowanie najlepszy lakier, jaki w życiu miałam. Zawsze, gdy skusze się na jakiś inny, pokornie do niego wracam.
    Nie skleja, nie pachnie intensywnie, utrwala fryzurę tak, jak należy. Szkoda tylko, że ostatnio trudno go dostać w małych, podróżnych opakowaniach.Używam tego produktu od: z pewnością ponad 10 latIlość zużytych opakowań: nie zliczę nawet

Chcesz pochwalić meskalina777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ocena numeru 3
  • Jest na pewno lepszy niż wszystkie lakiery jakich używałam do tej pory, ale to i tak chyba jeszcze nie to. Nie skleja włosów w zależności od tego jak się go rozpyli. Jeśli psiknie się choć ociupinkę za dużo w jednym miejscu efekt sklejenia murowany więc na początek radzę go wypróbować w domu jak się nigdzie nie wychodzi lub jak jest czas na ponowne umycie głowy. Wyczesać się da, ale to boli. Fryzura się trzyma, najgorszy problem zawsze miałam z grzywką - ten lakier daje rade.

Używam tego produktu od: 2ch tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eMeczkaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Poprostu ideal
  • Zastanawiam sie,jak moglam bez niego zyc...
    Posiadam 4
    -nie skleja wlosow,
    -nie robi helmu,jednoczesnie mocno utrwalajac,
    -bardzo latwo sie wyczesuje,
    -cudnie pachnie.jednak najwieksza zaleta jest to,ze w 100% chroni wlosy przed wilgocia,nawet moje krecone wlosy gdy nim popsikam po wyprostowaniu nawet w czasie mzawki sie nie skrecaja-cud!!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić king4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Nie trzyma
  • Używałam go jedynie do korekty pojedynczych niesfornych pasm i mimo to nie zdał egzaminu. Fakt, moje włosy są ciężkie ale mimo wszystko spodziewałam się, że jednak z takimi łatwymi zadaniami da sobie radę.. Generalnie nie polecam.

Chcesz pochwalić agacm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam numeru 2 - Regular. Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami na Wizażu. Zależało mi na bardzo delikatnym efekcie utrwalenia fryzury oraz - od czasu do czasu - na delikatnym dodatniu fryzurze objętości.

Plusy:
    - delikatnie utrwala fryzurę
    - delikatnie dodaje objętości (przy zastosowaniu u nasady włosów)
    - pozostawia naturalny efekt świeżo umytych włosów
    - włosy po użyciu pozostają miłe w dotyku
    - nie skleja, nie powoduje, że włosy stają się sztywne
    - nie obciąża
    - nie powoduje przetłuszczania, przesuszenia ani swędzenia skóry głowy
    - nie powoduje efektu hełmu/kasku
    - ma delikatny, niedrażniący, lekko pudrowy zapach
    - przy dużej wilgotności powietrza zapobiega puszeniu się włosów

Minusy:
    - przy użyciu większej ilości lekko matowi włosy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić taka pani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy lakier do włosów
  • Używam tego lakieru od dawna i wątpię abym kiedykolwiek zamieniła go na inny. Polecam jednak 4 a nie 2, gdyż ta daje średni efekt utrwalenia.
    Utrzymuje każdą fryzurę przez cały dzień, przy czym nie mam większych problemów z późniejszym rozczesaniem włosów. Kupuje go w hurtowni fryzjerskiej za cenę 30zl

Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić shoegal07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • szukalam tego lakieru dosc dlugo, najpierw raz nie wiedzialam jeszcze co to, fryzjer mi spryskal tym wlosy, trzymaly sie niesamowicie, potem wszedzie gdzie patrzylam (nawet na bazarku) dzika cena, potem odkrylam w miescie mojej babci hurtownie fryzjerska gdzie 500ml jest za 24zl

teraz o samym lakierze,
    dla mnie jest to najlepszy lakier jakiego uzywalam, wlosy trzymaja sie neisamowicie a nie mam na glowie chelmu. Wiekszosc lakierow ktorych uzywalam sklejaly usztywnialy wlosy, a tym swietnie moge sobie utrwalic objetosc, tapir, prosty kucyk i wlosy nie są sztywne jak wykrochmalone.
    Dodatkowo cena-pojemność-jakość idealna.
    Polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić kaja2301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Ten lakier polecił mi mój fryzjer, który twierdził, że to absolutnie niezawodny kosmetyk. Kupiłam i mogę w pełni podpisać się pod jego słowami. Lakier jest zdecydowanie najlepszy sposród wszystkich lakierów, jakich do tej pory używałam. Rozpyla się bezproblemowo i no świetnie utrwala fryzurę. Nieważne czy to deszcz, czy śnieg czy wiatr- włosy trzymają się na sztywno, każdy leży na swoim miejscu. Rzeczywiscie jak się go napsika za dużo- może sklejac, ale bez przesady da się potem delikatnie włosy rozplątac. Nie zauważyłam matowienia, fryzura wygląda jak prosto od fryzjera. Nie jest to jednak lakier dla zwolenniczek naturalnego looku włosów- bo bardzo usztywnia włosy. Ale ja akurat tak lubię Plus za wydajność- mnie opakowanie 300 ml starczyło na ponad rok.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml, zaczynam 2- 500ml

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla moich włosów fatalny
  • Jestem bardzo niezadowolona z tego lakieru. Miałam numerek najwyższy. Używałam głównie do utrwalania grzywki.

Po pierwsze: lakier strasznie skleja, w miejscu psiknięcia momentalnie robiła się skorupa, z którą już nic nie dało się zrobić. Próbowałam psikać z różnych odległości, efekt zawsze ten sam. We włosy nie dawało się nawet palca włożyć.

Po drugie: ten lakier jak chyba żaden do tej pory wysuszył mi włosy. Były matowe, takie jakby chropowate. Ma tu na myśli stan już po umyciu włosów.

Nie mam pojęcia, czemu ten tak dobrze oceniany lakier tak mi nie podpasował. Ale biorąc pod uwagę cenę, spodziewałam się czegoś lepszego.

Edit. Zapomniałam dodać, że pozostawiał coś białego na włosach, jakiś nalot. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, więc nie wiem co.

Chcesz pochwalić Loouisse za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc
  • Hmm...ciezko cos jednoznacznie powiedziec.Ten lakier jest dobry zaleznie od oczekiwanego efektu.Ja posiadam 2 i wg mnie jest za slaby. Na poczatku wogole nie trzymal nic, a rozpylalam go mega duzo...chcialam dac sobie z nim spokoj, albo go uzywac jako ochronnego przed wilgocia i wiatrem, ale z czasem(jak to lakiery maja) lakie sie "zageszcza" i staje sie bardziej lakierowy
    zaczal troche trzymac,i mysle ze na tym etapie z moimi wlosami moze by.
    Natomiast jesli chodzi o mocniejsze utrwalenie to wybiore inny lakier.
    Plus za cene (15 zl/500 ml); za nie robienie skorupy na glowie,przez co fryzura wyglada naturalnie;poreczna butla;da sie latwo wyczesac z wlosow
    Minus to zapach,okropny duszacy; i za brak efektu utrwalenia fryzury.
    Natomiast polecam osobom ktore nie potrzebuja duzego utrwalenia

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: nie calej jedno (500 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karinam6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Jak dla mnie jest świetny. Mam numer 2 - regular i nie zamieniłabym go na nic innego. Daje efekt o który mi chodziło, czyli nie skleja włosów, nie tworzy "skorupy", żadnych białych nalotów na włosach tez nie pozostawia... Używam go po kożdym prostowaniu, włosy nie puszą się ani nie rozprostowywują, a jeśli nawet to po długim czasie. Mam włosy bardzo niezdyscyplinowanie, czyli takie, które cięzko jest ułożyć, a jak już się uda, to efekt krótko pozostaje widoczny.
    Lakier ten sprawia, że moje włosy trzymają się jak powinny, jak najbardziej na +.
    Bardzo przyjemnie pachnie, w porównaniu Elnett, których zapachu nie znoszę.
    Jedyny minus to cena, ale radzę kupić go na allegro od pewnych sprzedawców-lakier jest jak z salonu, fabrycznie zapakowany i można zaoszczęscić nawet kilkadziesiąt złotych, więc polecam Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 500ml w trakcie

Chcesz pochwalić Frutti za czytelną i pomocną recenzję?
  • MI NIE PODESZEDŁ
  • Zakupiłam go 4 lata temu i już po pierwszym użyciu mi nie podszedł taki nijaki zwyczajny....
    Nie udał się ten produkt marce L oreal.
    Suchy, sypki, bez połysku przeciętny.
    Nie kupię więcej tego lakieru.

Używam tego produktu od: 4 lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić INTER KICIU za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieporozumienie
  • Kupiłam ponieważ szukałam lakieru, który spełnia podstawowe warunki: jest mocny, nie skleja i trochę nabłyszcza. Wybrałam nr 4 jako ten niby najmocniejszy. I cóż moje drogie o utrwaleniu fryzury radzę zapomnieć - w ogóle nie jest mocny, poza tym obrzydliwie matuje dając przy tym jakiś paskudy, biały nalot. Myślałam, że może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz ale mój fryzjer używa tych lakierów i po ostatniej wizycie zastosował go na moje włosy i ... dokładnie tem sam, opisany wcześniej efekt. Nie polecam i odradzam. To wstyd dla firmy wypuścić na rynek taki bubel.Używam tego produktu od: kilku tygodni. Ilość zużytych opakowań: 1/2 pojemnika

Chcesz pochwalić TerraMare za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjny
  • Używam tego lakieru od bardzo dawna, od czasów gdy dostępny był jeszcze w srebrnym opakowaniu.
    Mam długie włosy z grzywką i dla nich jest świetny. Nie skleja, nie obciąża włosów, ma przyjemny, niedrażniacy zapach, łatwo go wyczesać z włosów, nie przyspiesza przetłuszczania się włosów i utrzymuje się naprawdę długi czas. Fryzura po nim jest utrwalona i ma zachowany kształt, chociaż na włosach nie widać, że stosowany był na nie lakier.

Niedawno gdy skończył mi się lakier i miałam ograniczone środki, zdecydowałam się na kupno lakieru drogeryjnego (wellaflex większa objętość) i to była totalna pomyłka! Czułam się jakbm miała oblepione włosy watą cukrową, a fryzura i tak nie wytrzymała długo. Dla mnie Loreal Infinium jest bezkonkurencyjny.

Rozumiem opinie dziewczyn, które skarżą się na to, że słabo utrwala. Ale dostępne są aż 4 stopnie utrwalenia. Ja używam "4" i dla moich włosów sprawdza się w 100%. Ważne też jest jaką kto ma fryzurę. Jak już wspomnialam, ten lakier nie skleja włosów, wiec raczej nie sprawdzi się przy krótkich wystrzępionych fryzurach np typu "irokez".

Używam tego produktu od: 6-7 lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwoooo

Chcesz pochwalić pokahontazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Do kupna tego lakieru namówił mnie mój fryzjer, który używa go od dłuższego czasu i bardzo go chwali. Kupiłam i się nie zawiodłam. Lakier świetnie utrwala fryzurę, włosy są ujarzmione, dobrze ułożone, niestraszny im wiatr czy deszcz. Jednoczesnie fryzura jest lekka, nie przypomina sztywnego kasku, a sam lakier nie skleja włosów. Pomimo, że kosmetyk jest droższy od innych lakierów, warto wydać na niego więcej pieniędzy Bardzo polecam

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić monika_weronika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Witam
    Ja zakupiłam ten lakier ale stopień 4, i jestem bardzo zadowolona, dawno żaden kosmetyk tak miło mnie nie zaskoczył, mimo ze dałam za niego trochę kasiory ale jest wart swej ceny, mam włosy kręcone po umyciu nakładam pianke susze dyfuzatorem a na koniec pryskam tym lakierem i rewelacja, skręt trzyma mi się ładnych pare dni w dobrym stanie a nie jak to było bez niego że po trzech dniach szopa mi się zaczynała robić bo sie puszyły, ładnie pachnie i NIE SKLEJA WŁOSÓW, i dobrze sie rozczesuje

Używam tego produktu od:czerwiec 2010
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić dusiamag za czytelną i pomocną recenzję?