Gosh, X-Ceptional Wear Make-up (stara wersja)

Powiększ Gosh, X-Ceptional Wear Make-up (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Isahra

Idealnie kryje niedoskonałości cery, daje naturalne wykończenie. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin w idealnym stanie. Zawiera witaminę E o działaniu antyrodnikowym oraz filtry ochronne UV. Delikatnie odbija światło, dzięki czemu sprawia wrażenie promiennej i wygładzonej.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, CI 77891, Glycerin, Nylon-1,2, Polyglyceryl-4-Isostearate, CI 1-12 Isoparaffin, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Diethylhexyl Adipate, Titanium Dioxide, Dimethicone, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, CI 77492, Hydroxyethylcellulose, Synthetic Beeswax, Tocopheryl Acetate, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Alumina, CI 77491, Methylparaben, Talc, CI 77499, Alcohol Denat., Simethicone, Benzoic Acid, Butylpapaben, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Isobutylparaben, Propylparaben

Cena: ok. 45zł / 35ml

• Świetny!!
  • ten podkład jest idealny jak dla mojej cery
    -świetnie kryje
    -dobra cena - zazwyczaj trafie na okazje, ok 35 zł
    -bez efektu maski
    -nie podkreśla skórek
    -dość długo trzyma się na skórze przy dobrej aplikacji.
    -nawilża
    -mniejsza ilość wyprysków - może to dziwne, ale jak go odstawiłam na chwilkę ( bo mi sie skończył) to powoli zaczęły mi się pojawiać wypryski. wydaje mi się , że działa antybakteryjnie bardzo dobrze

troszkę denerwuje mnie opakowanie jak odkręcam to wylewa się niepotrzebnie duża ilość fluidu, ale już sobie z tym radzę, idzie przeżyć.

nie jest to fluid dla każdego, ale dla większości osób na pewno, koleżanka miała skórę bardzo wrażliwą i naczyńkową i stwierdziła , że jej skórę ten fluid jeszcze bardziej wysusza, ja niczego takiego u siebie nie zauważyłam także..

Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie 4

Chcesz pochwalić Karolinaa176 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowalajacy.
  • Fajna,przyjemna konstystencja podkladu sprawia,ze jego aplikacja nalezy do dosyc przyjemnych. Podoba mi sie to uczucie jakby \'przylepial sie\'do naszej buzi Utrzymuje sie na twarzy dosyc dlugo,nie zbiera sie w zalamaniach,nie brudzi ubran. Twarz wyglada swiezo i promiennie.
    +cena
    +trwalosc
    +konsystencja
    +nie podkresla suchych skorek

Jak kazdy ma jednak i swoje wady,a do tych naleza....

- bladolice chwala sobie to,co mi osobiscie nie odpowiada,mianowicie kolory. Mam odcien16 Golden i jest zbyt jasny.... Po nalozeniu podkladu na cala buzie,niestety rozjasnia sie(?)
    -dosyc szybko buzia zaczyna sie swiecic
    -jak juz dziewczyny spominaly trudno go dostac.

Podsumowujac,jest to podklad,ktorego warto sprobowac. Ja posiadam go w swojej kosmetyczce i uzywam na przemian z innym. Posiadam i posiadac go bede,poniewaz po prostu go lubieUżywam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 2, trzecie w trakcie.

Chcesz pochwalić mlonek7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiony po przeczytaniu recenzji na Wizażu. Liczyłam na coś lepszego. Niestety, nie kryje tak dobrze, jak się tego spodziewałam. Jeżeli chodzi o trwałość, to 3-4 godziny i już go nie ma. Do tego podkreśla pory, ale nie plusem jest to, że nie podkreśla skórek. Potrzeba też trochę wprawy w nakładaniu.
    Póki co, zostaję z Revlonem ColorStay.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (i ostatnie) w trakcie

Chcesz pochwalić krysiuniunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • moj kwc! polecam dziewczynom, które szukają bardzo jasnego odcienia. Od lat próbowalam znalezc idealny podklad. Przede wszystkim zależało mi na odcieniu (b. jasnym). Podkład ten nadaje skórze aksamitne, matowe wykonczenie. Cera wygląga jak u porcelanowej laleczki. Jest bardzo trwały, dobrze się do nakłada i kryje. Uzywam odcienia nr 11.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nati777ify za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • -świetny odcien dla mnie
    -dlugo sie utrzymuj
    -swietnie kryje
    -ładnie sie komponuje z cerą
    -najlepszy jak do tej pory

szkoda, ze tak ciezko go teraz dostac w sklepach stacjonarnych...kiedyz byl w naturze ale niestety juz nie maja tej marki...a szkoda...

Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić czajnaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • porcelanowa laleczka
  • Kryje tak mocno, że używając go czuję się jak porcelanowa laleczka. Bez problemu radzi sobie z przebarwieniami, plamkami, cieniami pod oczami i nierównym kolorytem skóry. Jest bezzapachowy, nie wysusza skóry, nie utlenia się na pomarańczowo, ma duży wybór odcieni. Nie jest drogi. Niestety bardzo słabo dostępny za co odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaileight za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porcelanowa buźka
  • Bardzo dobry podkład.
    Mam 11 Porcelain. Jest to naprawdę chyba najjaśniejszy ogólnodostępny (drogerie Natura) podkład w tej cenie (oprócz Dermacolu 208). Nie daje świnkowej twarzy, tylko naprawdę porcelankę.
    Trzyma się dobrze - u mnie 4h to dobry wynik (porównywalnie z Revlon Colorstay Normal/Dry ale nie jest tak różowy), kryje idealnie ale nie robi maski. Jest raczej matowy. Mi nie wysusza cery.

PS. Najlepiej go delikatnie wklepywać, na nie tłusty krem. Na to daję puder rozpraszający światło z Vipery (też bardzo polecam).

Używam tego produktu od: dłuuuugo (bardzo wydajny)
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znośny, ale nie dla mnie
  • Od dawna poszukuję zadowalającego podkładu. Mam cerę suchą, trądzikową i bardzo jasną karnację. Kupuję masę podkładów, które okazują się za ciemne, lub słabo kryjące.

PLUSY
    - jasne odcienie, idealne dla osób z jasną karnacją
    - treściwa konsystencja, jednak nie ciężka
    - dobrze kryjący (w skali 1-10: 7)

MINUSY
    - po 2-3 godzinach zaczyna się błyszczeć
    - rozpływa się na twarzy, wciąż musiałam go poprawiać
    - bardzo podkreśla suche skórki

Mimo jasnego koloru za bardzo podkreśla skórki i szybko spływa z twarzy.

Chcesz pochwalić Benihime_chan za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ideal ale poki co nie znam lepszego
  • kupilam pod wplywem desperacji i dobrych opinii na wizazu.
    desperacja - bo ostatnio nic mi sie na mojej skorze nie podobalo i nie chcialam kupic kolejnego bubla.
    postanowilam do zakupu pzrygotowac sie jak nalezy i przewertowalam opinie wizazanek .
    i zdecydowalam sie.
    pierwsze aplikacje - nie powiem - klelam jak szewc,
    ale jak juz zalapalam jak nalezy sie z nim obchodzic - to jak w tytule.
    ideal to nie jest - nie oszukujmy sie, ale poki co chyba najlepszy jaki mi sie trafil.
    i dlaczego:
    dobrze sie nosi - nie ciemnieje, nie swieci sie (choc i tak oproszam go purem mienralnym), ciutke wchodzi w pory, ale nie jakos fatalnie,
    i- co najwazniejsze - twazr mi sie pod niem nie morduje, nie powstaja zadne niespodzianki, nie wysusza, nie pzretluszcza, kryje na tyle mocno, zeby ukryc i na tyle slabo zeby wygladac jakby go nie bylo

kolor na zimie - naturalny - na lato moze byc za jasny, ale tym to sie bede martwic w lecie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić laudik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały Czaruś
  • Bardzo dobry, ale trzeba go uważnie używać. Niewielka ilość w zupełności wystarcza do osiągnięcia oczekiwanego efektu, należy uważać by nie przesadzić bo może wyjść efekt "sztucznej maski".
    - nie spotkałam lepiej kryjącego niedoskonałości cudeńka,
    - nie wysusza cery,
    - dobrze się rozprowadza, nie roluje
    - warty swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe opakowanie

Chcesz pochwalić Aniuta06 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Całkiem, całkiem...
  • Najłatwiej będzie mi wydać o nim opinie na zasadzie porównania z Revlonem Colorstayem, który mimo iż nie spełnia wszystkich moich wymogów stale gości w mojej kosmetyczce.

Wydaje mi się, że kryje nieco lepiej niż Revlon, na pewno jest też łatwiejszy w użyciu. Buteleczka, w której umieszczony jest colorstay doprowadza mnie nieraz do szału. Niestety buzia po użyciu gosha solo bardzo szybko zaczyna się "błyszczeć", poprawki z użyciem pudru matującego są niezbędne. Odcień 11 porcelain jest idealny dla bladolicych.

Na chwilę obecną mieszam oba podkłady zapewniając sobie matowe wykończenie, idealny kolor i w miarę zadowalające krycie. Używając podkładów osobno nie osiągnęłabym takiego efektu.

Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: niecałe 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie
  • Do podkladu Gosha,wracam co jakis czas,po pomylkach z nowymi podkladami...
    Nie jest idealny,ale uwazam,ze warty uwagi i ceny.
    W Angli kosztuje ok.7 funtów.

PLUSY
    +idealny do mojej cery kolor-natural
    +dobrze kryje
    +nawilza
    +raczej nie zapycha,choc to i tak zalezy od cery
    +swietnie chroni skóre naczynkowa
    +nie drogi
    +wydajny
    +nie zostawia plam
    +nie wazy sie
    +nie tworzy efektu maski

MINUSY
    -czasem zdazy mu sie podkreslic suche skórki
    -fluid jest podobno z filtrem,ale nie mam na opakowaniu jaki to filtr ,czy silny,czy slaby,kompletnie nic
    - po kilku godzinach buzia lekko sie swieci

Tak jak pisala moje poprzedniczka,
    trzeba pamietac o tym ,ze ten podklad sie wklepuje!!!

Mam cere problemowa w strefie T oraz policzki z rumiencami,z tendecja do naczynek.

Na policzku pod podklad uzywam zielonej bazy ,równiez Gosha.

Efekt zadowalajacy jak na taki przedzial cenowych.
    Ale cudów nie ma i szukam dalej

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie piatego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kasiaczek_ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • świetny dla wprawionych
  • Po pierwsze do wszytkich użytkowniczek przyszłych i obecnych tego podkładu- JEGO SIĘ NIE ROZSMAROWUJE tylko WKLEPUJE!!! delikatnie opuszkami palców ewentualnie gąbeczką. Inaczej nie dziwię się że może coś nbie wyjść, bo sam w sobie ma dość gęstą, pudrową konsystencję. Potrzeba go naprawdę mało, żeby przykryć całą twarz. Jest bardzo wydajny, ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie. Dobrze wklepany nie odznacza się na twarzy, nie robi efektu maski.
    GOSH nie posiada typowej, standardwej kolorystyki dlatego też można znaleść ciekawy odcień, nawet jasny( dla mnie idealny jest 12)
    Polecam dla osób o cerze mieszanej, z niedoskonałościami. I jeszcze taka ciekawostka- podczas deszczu krople spływające z twarzy były przejrzyste, podklad zostawał na swoim miejscu, nie spływał. polecam!

Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić qqlka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny
  • W poszukiwaniu podkładu pierre rene skin balance pani z drogerii ze względu na brak odpowiedniego dla mnie odcienia zaoferowała ten podkład gosh'a. Jestem bardzo mile zaskoczona efektem używania: matowa skóra, przede wszystkim zakryte dwa rumienie na policzkach, nie tworzy maski, długo się trzyma. Oczywiście z tym matowieniem to też ma pewne ograniczenia czasowe, po jakiś 7h fajnie jest sobie delikatnie przypudrować czółko i nosek pod podkład stosuję jeszcze silikonową bazę pierre rene
    ten podkład nauczył mnie sztuki wklepywania a nie rozsmarowywania podkładu po twarzy, bo jego konsystencja zupełnie na to nie pozwala. Tam gdzie mam mocniejsze zaczerwienienia na policzkach wklepuję dwie, max tezy warstwy i nawet wtedy nie daje efekty maski! Jest bardzo bardzo wydajny co dla mnie jest ogromnym plusem (już nie wspomnę o tych niespotykanych 35ml w opakowaniu)
    kupiłam go niedawno - koniec wakacji, mniej słoneczka - pani doradziła mi odcień golden - pomyślałam, że na tę porę będzie dobry, okazało się, że jest ciut jaśniejszy niż powinien stąd odjęłam pół gwiazdki... myślę, że na dniach wybiorę się jeszcze raz do tej drogerii z myślą kupienia o ton albo dwa tony ciemniejszego gosh'a (już nie pierre rene;P), wtedy będę mogła spokojnie mieszać te dwa odcienie i otrzymam optymalny dla mnie jeden odcień

gorąco polecam osobom z cerą mieszaną z tendencją do tłustej oraz z przebarwieniami, rumieniem - naprawdę doskonale kryje! odrzuciłam nawet zielony korektor inglota z którego de facto jestem bardzo zadowolona, ale ,na ten czas nie potrzebuję go

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić samidam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny, szybko go nie zmienię!
  • Jestem nastolatką, toteż mój budżet na kosmetyki zawsze wygląda kiepsko. Zawsze starałam się trafić w coś dobrego -> niestety później okazywało się to jedną, wielką porażką. Począwszy od kremów tonujących, przez excipial pigmentcream, aż do sypkich podkładów "mineralnych".
    Na początku tych wakacji wybrałam się do drogerii z tatą i po obejrzeniu wieeelu różnych podkładów, poprosiłam ekspedientkę o opinię. Ona zaoferowała mi podkłady, które niedawno przyszły, właśnie z Gosha. Jestem dość blada, ale odcień 16 GOLDEN okazał się być trafiony idealnie. Może przez to, że podkład fajnie stapia się ze skórą.

Początkowo miałam problemy z aplikacją, bo moim zdaniem dość szybko wysycha, ale w tym momencie nie wymieniłabym go na żaden inny. *.*
    Dobrze kryje (cera trądzikowa, więc to naprawdę duża zaleta), nawet odrobinę matuje, bo ostatnio zaczęłam oszczędzać na pudrze . Nie uczula (w każdym razie, jeszcze nie uczulił), wygląda b. ładnie na twarzy.

Cóż, poleciłabym go każdej dziewczynie/kobiecie . Mimo, że nie należy do najtańszych (szczególnie dla nastolatek; 54,90 zł w miejscowej drogerii), wydaje mi się, że warto wydać te kilka złotych więcej i mieć coś, co jest naprawdę godne polecenia.

To tyle ode mnie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Chcesz pochwalić Keiri za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jak dla mnie bomba. Mam bardzo jasną cerę i trudno mi było znaleźć odpowiedni podkład, a testowałam już ich wiele.
    Spędziłam w drogerii pół godziny, a pani ekspedientka próbowała na mnie kolejne podkłady i ich odcienie.
    Świetnie kryje, dobrze się rozprowadza nie warzy się na twarzy. Trzyma się przez dobre kilka godzin, potem trzeba się trochę poprawić albo przypudrować.
    Podoba mi się zapach, bo nie jest intensywny. Do tego meeega wydajny. Przy prawie codziennym stosowaniu miałam go 3 miesiące!

Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno

Chcesz pochwalić astrid_broxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ci on!
  • W końcu znalazłam idealny dla mnie podkład! Mam tłustą cerę, z małymi śladami po trądziku oraz rozszerzonymi porami, sporadycznie coś wyskoczy. W dodatku jestem bledziochą która nie lubi się opalać A Gosh sobię z moją buzią świetnie radzi. Kolor 12 natural jest idealny, a mi bardzo trudno jest trafić na odpowiedni kolor. Podoba mi się konsystencja taka nie za gęsta. Świetnie kryje plamki po pryszczach i matuje. Nie zapycha również. Pory są dużo mniej widoczne. Cera wygląda ślicznie, ma równy kolor. Dodatkowy plus to wydajność. Chyba 3 albo 4 miesiąc męczę 1 tubkę (35 ml to wiecej niż standardowe 30) chociaż pod uwagę należy wziąć fakt iż w lecie nie używałam go często. Jednak aby pokryć ładnie twarz potrzebujemy go malutko.
    Cena jest ok ja kupiłam go za ok 30zł w promocji. U mnie w drogerii bez promocji kosztuje chyba ok. 50 zł.
    Tubka także wygodna można postawić na zakrętce dzięki temu można go maksymalnie wykorzystać.

Najlepszy jaki miałam i zostanę z nim na dłuugo )

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić Blondie993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie znam działania tego podkładu.
  • Pomyliłam podkłady myślałam, że czarny to ten sam, ale widze, że to jest stara wersja więc tej wersji nie znam z nowej jestem bardzo zadowolona, ale nie będę temu już zaniżać oceny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem przyjemny
  • Fajny dobrze kryjący podkład, nie nadaje efektu maski, rozprowadzam go pędzlem do podkładu i wtedy komponuje się z cerą idealnie. Mam odcień 16-golden, który dodatkowo zostawia śliczną złotą poświatę i nadaje cerze promiennego wyglądu.
    Niestety produkt jest mało wydajny i po 8h nie mam go już na skórze prawie :/ Bardzo mi odpowiada jego konsystencja, gdyż lubię podkłady, które są bardziej gęste niż płynne. Nie zapycha.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Klutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • Jak dla mnie - idealne kolory Dotychczas używałam odcienia Porcelain, teraz na lato sprawię sobie o ton ciemniejszy. Pojemność jest nieco większa od innych podkładów, których używałam wcześniej. Ma ładne czarne opakowanie i moim zdaniem bardzo praktyczne. Bardzo dobrze kryje, więc rzadko używam korektora Mam cerę mieszaną i nie narzekam też na matowienie - od tego są przede wszystkim pudry. Ale jak na podkład matuje przyzwoicie. No i co najważniejsze - używając go nie pogorszył mi się stan cery, a wręcz poprawił.

Chcesz pochwalić Dirael za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdej cery
  • Zacznę od tego, że odcień podkładu wybrałam trochę za ciemny (16 golden) i to moze mieć wpływ na moją ocenę. Generalnie podkład ma za zadanie pokrycie wszelkich niedoskonałości i to mu faktycznie nieźle wychodzi. Na tym koniec pozytywów. Nie dość, że odcień kupiłam za ciemny to po jakiejś 1 h ściemniał. Konsystencja wydawała się fajna, ale tylko przez chwile, po jakimś czasie świeciłam się jak latarnia, matu żadnego. Na pewno nie jest to podkład do cer mieszanych i tłustych.Zachęcona opinią pani w drogerii i jego ceną w promocji 34 zł, zakupiłam go, niestety popełniłam błąd, którego już nie powtórze.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić gwizaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły
  • Oceniam kolor 12 naturalny. Jest to podkład dość ciężki, ale wbrew pozorom nie kryje wcale rewelacyjnie. Ładnie stapia się ze skórą i raczej nie tworzy efektu maski, ale jeśli chcemy by ukrył ciut więcej i nałożymy więcej niż jedną warstwę, może się warzyć i zbierać w porach i w zmarszczkach. Niestety ma tendencję do ciemnienia w ciągu dnia i nie matuje na dłużej niż 2-3 godziny. Nie współpracuje z pudrami sypkimi czy w kamieniu - to znaczy za pierwszym razem jest ok, ale każda próba poprawienia makijażu gąbeczką w ciągo dnia kończy się warzeniem się podkładu z pudrem. Na plusy zaliczam mu filtr (ale producent nie podaje jaki faktor), fakt, że nie zapycha mi porów i że wygląda naturalnie na twarzy. Cena też jest do przeżycia. Wygodne opakowanie z dzubkiem. Ogólnie dość dobry podkład, ale nie rewelacyjny.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa - odcień sand i natural

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rekin315 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raz kocham, raz nienawidzę
  • Zacznę od płusów:
    + kolor Natural był strzałem w 10! (nie jestem bladziochem, ale też nie wyglądam na opaloną)
    podkład po nałożeniu ciemniejsze na skórze,
    podczas pierwszej aplikacji byłam przerażona bardzo jasnym odcieniem i pomyślałam, że to katastrofa (kupiłam przez internet), ale po czasie kolor idealnie dopasował się do odcienia mojej skóry, dosłownie idealnie zlał się z moją twarzą.
    To jest taki mega plus za tą paletę dla kobiet mniej opalonych
    + opakowanie jest poręczne
    + jest bardzo wydajny

A teraz minusy:
    - ciężki w aplikacji, trzeba dojść do wprawy, bo szybko zasycha
    - delikatnie kryje, no właśnie DELIKATNIE a szkoda
    - średnio matuje

Używam tego produktu od: luty/marzec 2011

Chcesz pochwalić Sincere za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna pomyłka
  • podkład kupiłam po tym jak pani w drogerii namówiła mnie na niego że on takie cuda działa... do tej pory nie wiem jak mogłam się tak dać nabrać. Nie dość że szłam po revlon CS to zapłaciłam za to "coś" prawie50zł! na pewno nie wart swojej ceny
    Za taką cenę? hmmm
    + ok opakowanie ładne. czarne wygląda jak z serii profesjonalnych kosmetyków, ale niestety.
    - nie nawilża tylko doskonale podkreśla suche skórki
    -waży się
    - spływa po 2-3 godzinach cera wygląda gorzej niż bez makijażu ( mam lekko mieszaną cerę)
    -cena kompletnie nieadekwatna do zawartości
    co do krycia się nie wypowiem nakładam jedną warstwę podczas "dawania szansy" a potem tony pudru żeby przedłużyć trwałość i nic. Oprócz małego szczegółu że zapchał i pogorszył stan mojej cery poprzez wysyp pryszczy!
    na wiosnę się nie nadał to podczas letnich upałów też się nie spisze
    totalna pomyłka.

Używam tego produktu od: męczę od ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i napewno ostatnie

Chcesz pochwalić wewelinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkreślacz suchych skórek!
  • W ogóle nie rozumiem tych zachwytów. Podkład jest bardzo toporny, trzeba go dobrze rozcierać żeby nie porobić sobie jakiś plam. Kupiłam niestety odcień "natural" który wygląda trupio blado. Widziałam opinie że podkład nadaje twarzy blasku ? W którym momencie ja się pytam ? Zobaczyłam się w lusterku w świetle dzienny po kilku godzinach z tym podkładem na twarzy i się wystraszyłam, cera postarzała sie o 5 lat, była sucha, blada, widziałam każdą swoją zmarszczkę i wszystkie suche skórki. Kiepski produkt.
    Na plus dodam że nie zapycha i matuje aż za bardzo niestety, poza tym w miarę dobrze kryje, niestety w podkreślaniu suchych skórek i wysuszaniu twarzy nie ma sobie równych. A pisze to osoba której twarz jest przetłuszczająca się w strefie "T".
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić patycek za czytelną i pomocną recenzję?