Avon, Tomorrow EDP

Powiększ Avon, Tomorrow EDP

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

• Cudo
  • Pierwsze 50ml, które zużyłam w całości i z wielką przyjemnością.

Zapach ciepły, otulający, romantyczny, dyskretny, troszkę ciężki - dokładnie taki, jakie lubię.

"Tomorrow" dość szybko pofrunął na listę moich ulubionych pachnideł.

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ciepły i przytulny
  • Wracam do tego zapachu juz ktorys raz...

Przezylam krotka przygode z CK Truth, zaryzykowalam nawet Avon TT Always - ale te ostatnie byly zbyt owocowe.
    Wiec wrocilam do Tomorrow

Perfumy urzekaja cieplem, ale nie sa przeslodzone. Na poczatku wyczuwam brzoskiwinie, ale potem rozwijaja sie piekne, cieple nuty, orientalno-drzewne. Czuc jasmin, a drzewa baza sprawia, ze perfumy dlugo zostaja na skorze i ubraniach.

Duzym minusem jest cena, ja kupuje na allegro.

Byly to moje pierwsze perfumy, ktore kiedys dostalam od Mamy

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Intrygujacy i orginalny
  • Moj faworyt sposrod trylogi milosci avonu.
    Zawsze do nich powracam. Nie wiem czemu zawsze gdy je kupie mowie sobie ze nastepnym razem poszukam czegos innego swiezszego, ale gdy koncze flakonik kupuje nastepny.Maja w sobie cos hipnotyzujacego.Chyba bardziej niz mi podobaja sie innym a w szczegolnosci plci przeciwnej.Mysle ze cena jest adekwatna do produktu.Z cala pewnoscia nie jest dla wszystkich.
    Plusy:
    -intrygujacy kobiecy zapach
    -dlugo utrzymuja sie i na skorze i ubraniach
    -zwraca na siebie uwage

Chcesz pochwalić milena_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny,kobiecy ,otulający
  • Bardzo podobają mi się te perfumy. Myślę, ze też zimowy chłód wzmaga ich aromat. Testowłam je latem i jakoś nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak teraz. Na otwarciu paczula z brzoskwinia pięknie rozkwita i dominują . Nadają świeżość okraszoną słodyczą. Po jakiejś chwli dochodzą aromaty białych kwiatów wisennych i to takich w dobrym gatunku. Pieprz wspaniale dodaje im ostrości i charakteru. Stają się ciekawsze, nie mdłe. Drzewo sandałowe dodaje orientalnego , magicznego klimatu, a piżmo przytulenia bliskoskórnego utrwalając na dłużej. Bardzo trwałe. Ladny flakonik, klasyczny z grubego szkła. Kosztyja 6o-80 pln, ale sprawiają wrażenie dużo droższych. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: Od 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęty

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne
  • W liceum były obiektem moich perfumowych pragnień :P na początku stać mnie było jedynie na perfumowany olejek do ciała z tej serii, potem zapomniałam o tym zapachu, a po kilku latach w końcu się na niego skusiłam.

Stwierdziłam, że już tak bardzo mnie nie pociągają, ale mimo to podobają mi się. Mają w sobie ciepło, wyczuwam wanilię, lekki orient, słodycz...

Tomorrow są dość eleganckie, myślę, że nie są uniwersalne.
    Trwałość dość dobra- kilka godzin
    Minus- ciężki flakon- ja miałam 30 ml, niedużo, a mimo to noszenie zapachu w torebce nie było komfortowe.

Polecam wielbicielkom słodyczy i wanilii

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30 ml plus kilka próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izzielady za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie moja bajka
  • Kolejny zapach z trylogii, który mając 20 kilka lat wydawał mi się najlepszy z całej trójki. Zawsze lubiłam zapachy słodkie, przyciężkawe, bez wyraźnych nut cytrusowych. Ten taki mi się wydawał. Nie stac mnie było na kupno pełnowymiarowego opakowania, więc zakupiłam balsam i mnóstwo próbek, które wlałam do balsamu i smarowałam się non stop. Prawie dekadę temu zapach podobał mi się, był słodki, wielowymiarowy, kobiecy, na chłodniejsze pory roku nadawał się bardzo dobrze. Potem zaczęłam używać innych zapachów i o tym zupełnie zapomniałam. Ze trzy lata temu sąsiadka przyniosła katalog z avonu w którym była jakaś promocja na niego własnie i zamówiłam dla przypomnienia a i odświeżenia wspomnień.
    Jak już miałam pełnowymiarowe opakowanie, pierwsze psiki i rozczarowanie, oj wielkie rozczarowanie. Zapach bardzo płaski, może i słodki, ale co z tego jak ta słodycz taka sztucznawa i wypłowiała, duszący i strasznie jednostajny, zupełnie pozbawiony charakteru. Używałam kilka dni, ale swoją nijakością bardzo mnie męczył. Resztę oddałam mamie, u której również stał i się kurzył. Przeterminowany wylądował w koszu. Za projekcję "spranego" nie nadawał sie nawet do odświeżania łazienki.

Używam tego produktu od: prawie 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: próbki, balsam i 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ewelinka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny
  • Dla mnie cudowny zapach. Nie za słodki i nie za cięzki-idealny. Długo sie utrzymuje, szczególnie na ubraniach.
    I nie tylko ja jestem nim zachwycona , bo znajomi często wypytywali co to za swietne perfumy Kupilam je na allegro , wiec cena nie byla za wysoka. Polecam.

Chcesz pochwalić tosiuniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Bardzo lubię ten zapach, kojarzy mi się trochę z bond girl,którego już niestety nie ma. Przyjemny, słodki zapach, choć u mnie perfumy muszą pasować do nastroju więc czasem jest dla mnie zbyt słodki. Cena dość wysoka ale czasem uda się gdzieś kupić taniej.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ida_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobiecy, subtelny.
  • Dostałam zapach od mamy, tak bez okazji. Nie byłam na początku nim zachwycona, troszkę mnie dusił- tak, perfumy są ciężkawe. Nie mniej jednak podczas używania na co dzień dostawałam dużo pochlebnych opinii,że ładnie pachnę i każdy pytał co to za perfumy. Od tego czasu coraz bardziej się z nimi ,,polubiłam" i są teraz nierozłącznym elementem wieczornych wyjść. Wydajne, flakonik zgrabny- jedyne co odstrasza czasem to jest cena, nie mniej jednak zapach dorównuje tym drogim zapachom.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, będę do niego wracać.
  • Uwielbiam serię Today, Tomorrow, Always ! Każdy, wypuszczony przez Avon zapach z tej linii jest dla mnie piękny. Zacznę od flakonu - tradycyjnie jest on ciężki, solidny, wykonany z grubego szkła. Pięknie ozdabia toaletkę i zawsze był z niej przechwytywany przez moje koleżanki Tomorrow jest zapachem ciepłym, otulającym, ale ma w sobie odrobinę przyprawowego, pikantnego pazura. Nie jest tak bardzo kwiatowy, jak jego poprzednik Today. Wyczuwam, podobnie jak dziewczyny, brzoskwinię i jest to chyba jedyna owocowa nuta, jaką jestem w stanie w nim wyodrębnić. Pierwszy plan grają kwiaty, peonia, choć nie tak oczywista, jak w większości typowo kwiatowych zapachów. Kwiat pomarańczy dodaje lekkiej "goryczy" i charakteru. Całość jest baaardzo kobiecą, ciepłą i otulającą kompozycją. Mimo, że jest to według mnie zapach bardzo uniwersalny ( "nosiłam" go na uczelni, w pracy, na dyskotekach, kurczę wszędzie ), z pewnością nie jest zapachem dla każdego. Większość zarzuca mu to, że jest zbyt słodki i mocny, dla mnie ta granica nie została jeszcze przekroczona Daję 5* z czyst,a przyjemnością, Today otrzymał ode mnie nawet KWC, bo ma dla mnie szczególną wartość sentymentalną. Cieszę się, że Avon w końcu zszedł z ceny, jeśli chodzi o te serie, będę próbowała resztę familii

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?