Avon, Tomorrow EDP

Powiększ Avon, Tomorrow EDP

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

• Piękny,kobiecy ,otulający
  • Bardzo podobają mi się te perfumy. Myślę, ze też zimowy chłód wzmaga ich aromat. Testowłam je latem i jakoś nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak teraz. Na otwarciu paczula z brzoskwinia pięknie rozkwita i dominują . Nadają świeżość okraszoną słodyczą. Po jakiejś chwli dochodzą aromaty białych kwiatów wisennych i to takich w dobrym gatunku. Pieprz wspaniale dodaje im ostrości i charakteru. Stają się ciekawsze, nie mdłe. Drzewo sandałowe dodaje orientalnego , magicznego klimatu, a piżmo przytulenia bliskoskórnego utrwalając na dłużej. Bardzo trwałe. Ladny flakonik, klasyczny z grubego szkła. Kosztyja 6o-80 pln, ale sprawiają wrażenie dużo droższych. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: Od 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęty

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne
  • W liceum były obiektem moich perfumowych pragnień :P na początku stać mnie było jedynie na perfumowany olejek do ciała z tej serii, potem zapomniałam o tym zapachu, a po kilku latach w końcu się na niego skusiłam.

Stwierdziłam, że już tak bardzo mnie nie pociągają, ale mimo to podobają mi się. Mają w sobie ciepło, wyczuwam wanilię, lekki orient, słodycz...

Tomorrow są dość eleganckie, myślę, że nie są uniwersalne.
    Trwałość dość dobra- kilka godzin
    Minus- ciężki flakon- ja miałam 30 ml, niedużo, a mimo to noszenie zapachu w torebce nie było komfortowe.

Polecam wielbicielkom słodyczy i wanilii

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30 ml plus kilka próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izzielady za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie moja bajka
  • Kolejny zapach z trylogii, który mając 20 kilka lat wydawał mi się najlepszy z całej trójki. Zawsze lubiłam zapachy słodkie, przyciężkawe, bez wyraźnych nut cytrusowych. Ten taki mi się wydawał. Nie stac mnie było na kupno pełnowymiarowego opakowania, więc zakupiłam balsam i mnóstwo próbek, które wlałam do balsamu i smarowałam się non stop. Prawie dekadę temu zapach podobał mi się, był słodki, wielowymiarowy, kobiecy, na chłodniejsze pory roku nadawał się bardzo dobrze. Potem zaczęłam używać innych zapachów i o tym zupełnie zapomniałam. Ze trzy lata temu sąsiadka przyniosła katalog z avonu w którym była jakaś promocja na niego własnie i zamówiłam dla przypomnienia a i odświeżenia wspomnień.
    Jak już miałam pełnowymiarowe opakowanie, pierwsze psiki i rozczarowanie, oj wielkie rozczarowanie. Zapach bardzo płaski, może i słodki, ale co z tego jak ta słodycz taka sztucznawa i wypłowiała, duszący i strasznie jednostajny, zupełnie pozbawiony charakteru. Używałam kilka dni, ale swoją nijakością bardzo mnie męczył. Resztę oddałam mamie, u której również stał i się kurzył. Przeterminowany wylądował w koszu. Za projekcję "spranego" nie nadawał sie nawet do odświeżania łazienki.

Używam tego produktu od: prawie 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: próbki, balsam i 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ewelinka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny
  • Dla mnie cudowny zapach. Nie za słodki i nie za cięzki-idealny. Długo sie utrzymuje, szczególnie na ubraniach.
    I nie tylko ja jestem nim zachwycona , bo znajomi często wypytywali co to za swietne perfumy Kupilam je na allegro , wiec cena nie byla za wysoka. Polecam.

Chcesz pochwalić tosiuniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Bardzo lubię ten zapach, kojarzy mi się trochę z bond girl,którego już niestety nie ma. Przyjemny, słodki zapach, choć u mnie perfumy muszą pasować do nastroju więc czasem jest dla mnie zbyt słodki. Cena dość wysoka ale czasem uda się gdzieś kupić taniej.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ida_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobiecy, subtelny.
  • Dostałam zapach od mamy, tak bez okazji. Nie byłam na początku nim zachwycona, troszkę mnie dusił- tak, perfumy są ciężkawe. Nie mniej jednak podczas używania na co dzień dostawałam dużo pochlebnych opinii,że ładnie pachnę i każdy pytał co to za perfumy. Od tego czasu coraz bardziej się z nimi ,,polubiłam" i są teraz nierozłącznym elementem wieczornych wyjść. Wydajne, flakonik zgrabny- jedyne co odstrasza czasem to jest cena, nie mniej jednak zapach dorównuje tym drogim zapachom.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, będę do niego wracać.
  • Uwielbiam serię Today, Tomorrow, Always ! Każdy, wypuszczony przez Avon zapach z tej linii jest dla mnie piękny. Zacznę od flakonu - tradycyjnie jest on ciężki, solidny, wykonany z grubego szkła. Pięknie ozdabia toaletkę i zawsze był z niej przechwytywany przez moje koleżanki Tomorrow jest zapachem ciepłym, otulającym, ale ma w sobie odrobinę przyprawowego, pikantnego pazura. Nie jest tak bardzo kwiatowy, jak jego poprzednik Today. Wyczuwam, podobnie jak dziewczyny, brzoskwinię i jest to chyba jedyna owocowa nuta, jaką jestem w stanie w nim wyodrębnić. Pierwszy plan grają kwiaty, peonia, choć nie tak oczywista, jak w większości typowo kwiatowych zapachów. Kwiat pomarańczy dodaje lekkiej "goryczy" i charakteru. Całość jest baaardzo kobiecą, ciepłą i otulającą kompozycją. Mimo, że jest to według mnie zapach bardzo uniwersalny ( "nosiłam" go na uczelni, w pracy, na dyskotekach, kurczę wszędzie ), z pewnością nie jest zapachem dla każdego. Większość zarzuca mu to, że jest zbyt słodki i mocny, dla mnie ta granica nie została jeszcze przekroczona Daję 5* z czyst,a przyjemnością, Today otrzymał ode mnie nawet KWC, bo ma dla mnie szczególną wartość sentymentalną. Cieszę się, że Avon w końcu zszedł z ceny, jeśli chodzi o te serie, będę próbowała resztę familii

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • To są ładne perfumy, eleganckie, przyjemne. Tylko przeznaczone raczej dla kobiet, które lubią mocne, intensywne, cięższe zapachy. Ja wolę coś lżejszego i świeższego. Rzeczywiście czuć brzoskwinię i dużo słodyczy, a także odrobinę pieprzu. Trwałość przyzwoita.
    Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda, że taki mdły
  • Jestem ciekawa pozostałych zapachów z tej serii i na pewno je sobie sprawę. Do "Tomorrow" już raczej nie wrócę, ale kto wie? Generalnie to interesujący, ciepły, przyjemnie otulający ciało zapach. Niestety jednocześnie ma w sobie bardzo mdłe nuty, jest przyciężki i na dłuższą metę trochę mnie męczy. Pewnie będę go miała na bardzo długo, bo mogę go używać co najwyżej w ilości paru kropel. Któraś z recenzentek bardzo trafnie określiła zapach jako "ciastko z brzoskwiniami". Zgadzam się z tą opinią. I ta słodycz, "smaczność" to niewątpliwie pozytywna strona "Tomorrow". Nie ma to dużego znaczenia, ale buteleczka jest bardzo ładna.

Używam tego produktu od: Od końca września
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodko mi
  • Kobiecy, zmysłowo-slodki zapach z pazurem. Na wieczór, na jesień...Otulająco-rozgrzewająca woń...."przyprawowa"...Własnie tak, wyczuwam w niej bukiet trudnych do okrelenia przypraw ...W odróznieniu od Today, nie dla kazdego...Dla mnie jak najbardziej

Używam tego produktu od: ok roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij