Avon, Tomorrow EDP

Powiększ Avon, Tomorrow EDP

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

• nie moja bajka
  • Kolejny zapach z trylogii, który mając 20 kilka lat wydawał mi się najlepszy z całej trójki. Zawsze lubiłam zapachy słodkie, przyciężkawe, bez wyraźnych nut cytrusowych. Ten taki mi się wydawał. Nie stac mnie było na kupno pełnowymiarowego opakowania, więc zakupiłam balsam i mnóstwo próbek, które wlałam do balsamu i smarowałam się non stop. Prawie dekadę temu zapach podobał mi się, był słodki, wielowymiarowy, kobiecy, na chłodniejsze pory roku nadawał się bardzo dobrze. Potem zaczęłam używać innych zapachów i o tym zupełnie zapomniałam. Ze trzy lata temu sąsiadka przyniosła katalog z avonu w którym była jakaś promocja na niego własnie i zamówiłam dla przypomnienia a i odświeżenia wspomnień.
    Jak już miałam pełnowymiarowe opakowanie, pierwsze psiki i rozczarowanie, oj wielkie rozczarowanie. Zapach bardzo płaski, może i słodki, ale co z tego jak ta słodycz taka sztucznawa i wypłowiała, duszący i strasznie jednostajny, zupełnie pozbawiony charakteru. Używałam kilka dni, ale swoją nijakością bardzo mnie męczył. Resztę oddałam mamie, u której również stał i się kurzył. Przeterminowany wylądował w koszu. Za projekcję "spranego" nie nadawał sie nawet do odświeżania łazienki.

Używam tego produktu od: prawie 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: próbki, balsam i 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ewelinka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny
  • Dla mnie cudowny zapach. Nie za słodki i nie za cięzki-idealny. Długo sie utrzymuje, szczególnie na ubraniach.
    I nie tylko ja jestem nim zachwycona , bo znajomi często wypytywali co to za swietne perfumy Kupilam je na allegro , wiec cena nie byla za wysoka. Polecam.

Chcesz pochwalić tosiuniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Bardzo lubię ten zapach, kojarzy mi się trochę z bond girl,którego już niestety nie ma. Przyjemny, słodki zapach, choć u mnie perfumy muszą pasować do nastroju więc czasem jest dla mnie zbyt słodki. Cena dość wysoka ale czasem uda się gdzieś kupić taniej.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ida_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobiecy, subtelny.
  • Dostałam zapach od mamy, tak bez okazji. Nie byłam na początku nim zachwycona, troszkę mnie dusił- tak, perfumy są ciężkawe. Nie mniej jednak podczas używania na co dzień dostawałam dużo pochlebnych opinii,że ładnie pachnę i każdy pytał co to za perfumy. Od tego czasu coraz bardziej się z nimi ,,polubiłam" i są teraz nierozłącznym elementem wieczornych wyjść. Wydajne, flakonik zgrabny- jedyne co odstrasza czasem to jest cena, nie mniej jednak zapach dorównuje tym drogim zapachom.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, będę do niego wracać.
  • Uwielbiam serię Today, Tomorrow, Always ! Każdy, wypuszczony przez Avon zapach z tej linii jest dla mnie piękny. Zacznę od flakonu - tradycyjnie jest on ciężki, solidny, wykonany z grubego szkła. Pięknie ozdabia toaletkę i zawsze był z niej przechwytywany przez moje koleżanki Tomorrow jest zapachem ciepłym, otulającym, ale ma w sobie odrobinę przyprawowego, pikantnego pazura. Nie jest tak bardzo kwiatowy, jak jego poprzednik Today. Wyczuwam, podobnie jak dziewczyny, brzoskwinię i jest to chyba jedyna owocowa nuta, jaką jestem w stanie w nim wyodrębnić. Pierwszy plan grają kwiaty, peonia, choć nie tak oczywista, jak w większości typowo kwiatowych zapachów. Kwiat pomarańczy dodaje lekkiej "goryczy" i charakteru. Całość jest baaardzo kobiecą, ciepłą i otulającą kompozycją. Mimo, że jest to według mnie zapach bardzo uniwersalny ( "nosiłam" go na uczelni, w pracy, na dyskotekach, kurczę wszędzie ), z pewnością nie jest zapachem dla każdego. Większość zarzuca mu to, że jest zbyt słodki i mocny, dla mnie ta granica nie została jeszcze przekroczona Daję 5* z czyst,a przyjemnością, Today otrzymał ode mnie nawet KWC, bo ma dla mnie szczególną wartość sentymentalną. Cieszę się, że Avon w końcu zszedł z ceny, jeśli chodzi o te serie, będę próbowała resztę familii

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • To są ładne perfumy, eleganckie, przyjemne. Tylko przeznaczone raczej dla kobiet, które lubią mocne, intensywne, cięższe zapachy. Ja wolę coś lżejszego i świeższego. Rzeczywiście czuć brzoskwinię i dużo słodyczy, a także odrobinę pieprzu. Trwałość przyzwoita.
    Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda, że taki mdły
  • Jestem ciekawa pozostałych zapachów z tej serii i na pewno je sobie sprawę. Do "Tomorrow" już raczej nie wrócę, ale kto wie? Generalnie to interesujący, ciepły, przyjemnie otulający ciało zapach. Niestety jednocześnie ma w sobie bardzo mdłe nuty, jest przyciężki i na dłuższą metę trochę mnie męczy. Pewnie będę go miała na bardzo długo, bo mogę go używać co najwyżej w ilości paru kropel. Któraś z recenzentek bardzo trafnie określiła zapach jako "ciastko z brzoskwiniami". Zgadzam się z tą opinią. I ta słodycz, "smaczność" to niewątpliwie pozytywna strona "Tomorrow". Nie ma to dużego znaczenia, ale buteleczka jest bardzo ładna.

Używam tego produktu od: Od końca września
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodko mi
  • Kobiecy, zmysłowo-slodki zapach z pazurem. Na wieczór, na jesień...Otulająco-rozgrzewająca woń...."przyprawowa"...Własnie tak, wyczuwam w niej bukiet trudnych do okrelenia przypraw ...W odróznieniu od Today, nie dla kazdego...Dla mnie jak najbardziej

Używam tego produktu od: ok roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny zapach
  • Ta perfuma jest po prostu boska. Ma wspaniały uwodzicielski, nienachalny zapach. Jest bardzo trwała. To już kolejny flakon. Wracam po raz kolejny do tej perfumy. Bardzo często w avonie są atrakcyjne promocje tej perfumy. Właśnie kolejny flakonik do mnie jedzie.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 flakony 50 ml

Chcesz pochwalić iwonka4007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jestem zakochana w tych perfumach, mam ich już kolejne opakowanie, chociaż zawsze równo z nimi używam także innych perfum z Avonu, również mojemu narzeczonemu przypadły do gustu i mówi, że ślicznie pachnę, gdy mam je na sobie.

Plusy:
    - piękny, słodkawy zapach
    - długo się utrzymuje jak na Avon
    - nie plami ubrań

Minusy:
    - ładny flakonik, choć dla mnie za grube szkło, ciężko nosić w torebce a lubię mieć perfumy przy sobie
    - kupowane na allegro nie kosztują na szczęście tak drogo jak w katalogu i takiej ceny są warte

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy po 50 ml

Chcesz pochwalić Magda_86 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij