Avon, Tomorrow EDP

Powiększ Avon, Tomorrow EDP

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

• piękny
  • Dla mnie cudowny zapach. Nie za słodki i nie za cięzki-idealny. Długo sie utrzymuje, szczególnie na ubraniach.
    I nie tylko ja jestem nim zachwycona , bo znajomi często wypytywali co to za swietne perfumy Kupilam je na allegro , wiec cena nie byla za wysoka. Polecam.

Chcesz pochwalić tosiuniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Bardzo lubię ten zapach, kojarzy mi się trochę z bond girl,którego już niestety nie ma. Przyjemny, słodki zapach, choć u mnie perfumy muszą pasować do nastroju więc czasem jest dla mnie zbyt słodki. Cena dość wysoka ale czasem uda się gdzieś kupić taniej.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ida_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobiecy, subtelny.
  • Dostałam zapach od mamy, tak bez okazji. Nie byłam na początku nim zachwycona, troszkę mnie dusił- tak, perfumy są ciężkawe. Nie mniej jednak podczas używania na co dzień dostawałam dużo pochlebnych opinii,że ładnie pachnę i każdy pytał co to za perfumy. Od tego czasu coraz bardziej się z nimi ,,polubiłam" i są teraz nierozłącznym elementem wieczornych wyjść. Wydajne, flakonik zgrabny- jedyne co odstrasza czasem to jest cena, nie mniej jednak zapach dorównuje tym drogim zapachom.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, dorównuje dużo droższym
  • Kupiłam w promocyjnej cenie za około 60 zł, zachęcona tym, jak pachniał na koleżance.
    Używam perfumki naprzemiennie z kilkoma innymi zapachami.
    Trwały, uwodzicielski, nienachalny, dorównuje trwałością i zapachem moim ulubionym, a dużo droższym perfumom.
    Zapach- rzecz gustu- dla mnie ideał!!!
    Polecam miłośniczkom zapachów kwiatowych.
    To jedne z niewielu perfum, do których będę wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić monika151174 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, będę do niego wracać.
  • Uwielbiam serię Today, Tomorrow, Always ! Każdy, wypuszczony przez Avon zapach z tej linii jest dla mnie piękny. Zacznę od flakonu - tradycyjnie jest on ciężki, solidny, wykonany z grubego szkła. Pięknie ozdabia toaletkę i zawsze był z niej przechwytywany przez moje koleżanki Tomorrow jest zapachem ciepłym, otulającym, ale ma w sobie odrobinę przyprawowego, pikantnego pazura. Nie jest tak bardzo kwiatowy, jak jego poprzednik Today. Wyczuwam, podobnie jak dziewczyny, brzoskwinię i jest to chyba jedyna owocowa nuta, jaką jestem w stanie w nim wyodrębnić. Pierwszy plan grają kwiaty, peonia, choć nie tak oczywista, jak w większości typowo kwiatowych zapachów. Kwiat pomarańczy dodaje lekkiej "goryczy" i charakteru. Całość jest baaardzo kobiecą, ciepłą i otulającą kompozycją. Mimo, że jest to według mnie zapach bardzo uniwersalny ( "nosiłam" go na uczelni, w pracy, na dyskotekach, kurczę wszędzie ), z pewnością nie jest zapachem dla każdego. Większość zarzuca mu to, że jest zbyt słodki i mocny, dla mnie ta granica nie została jeszcze przekroczona Daję 5* z czyst,a przyjemnością, Today otrzymał ode mnie nawet KWC, bo ma dla mnie szczególną wartość sentymentalną. Cieszę się, że Avon w końcu zszedł z ceny, jeśli chodzi o te serie, będę próbowała resztę familii

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne
  • Perfumy są piękne, zmysłowe i otulające. Zapach cudownie układa się na mojej skórze. Najlepiej rozwijają się w chłodniejsze dni, jednak późnym latem również urzekają swoim zapachem.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trawię ich!
  • Są tak słodkie, że aż obrzydliwe.Nie trawię tego zapachu. Kiedyś zamówiłam je na ślepo, bo miałam je po okazyjnej cenie jako konsultantka. Jakościowo są dobre, bo bardzo długo utrzymują się na skórze.
    Oddałam je siostre, ponieważ było mi od nich tak słabo, że cała się pociłam. Koszmar!

Używam tego produktu od: kilka lat temu miałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecały flakon

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • To są ładne perfumy, eleganckie, przyjemne. Tylko przeznaczone raczej dla kobiet, które lubią mocne, intensywne, cięższe zapachy. Ja wolę coś lżejszego i świeższego. Rzeczywiście czuć brzoskwinię i dużo słodyczy, a także odrobinę pieprzu. Trwałość przyzwoita.
    Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda, że taki mdły
  • Jestem ciekawa pozostałych zapachów z tej serii i na pewno je sobie sprawę. Do "Tomorrow" już raczej nie wrócę, ale kto wie? Generalnie to interesujący, ciepły, przyjemnie otulający ciało zapach. Niestety jednocześnie ma w sobie bardzo mdłe nuty, jest przyciężki i na dłuższą metę trochę mnie męczy. Pewnie będę go miała na bardzo długo, bo mogę go używać co najwyżej w ilości paru kropel. Któraś z recenzentek bardzo trafnie określiła zapach jako "ciastko z brzoskwiniami". Zgadzam się z tą opinią. I ta słodycz, "smaczność" to niewątpliwie pozytywna strona "Tomorrow". Nie ma to dużego znaczenia, ale buteleczka jest bardzo ładna.

Używam tego produktu od: Od końca września
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodko mi
  • Kobiecy, zmysłowo-slodki zapach z pazurem. Na wieczór, na jesień...Otulająco-rozgrzewająca woń...."przyprawowa"...Własnie tak, wyczuwam w niej bukiet trudnych do okrelenia przypraw ...W odróznieniu od Today, nie dla kazdego...Dla mnie jak najbardziej

Używam tego produktu od: ok roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij