Avon, Tomorrow EDP

Powiększ Avon, Tomorrow EDP

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

• Kobiecy, subtelny.
  • Dostałam zapach od mamy, tak bez okazji. Nie byłam na początku nim zachwycona, troszkę mnie dusił- tak, perfumy są ciężkawe. Nie mniej jednak podczas używania na co dzień dostawałam dużo pochlebnych opinii,że ładnie pachnę i każdy pytał co to za perfumy. Od tego czasu coraz bardziej się z nimi ,,polubiłam" i są teraz nierozłącznym elementem wieczornych wyjść. Wydajne, flakonik zgrabny- jedyne co odstrasza czasem to jest cena, nie mniej jednak zapach dorównuje tym drogim zapachom.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, dorównuje dużo droższym
  • Kupiłam w promocyjnej cenie za około 60 zł, zachęcona tym, jak pachniał na koleżance.
    Używam perfumki naprzemiennie z kilkoma innymi zapachami.
    Trwały, uwodzicielski, nienachalny, dorównuje trwałością i zapachem moim ulubionym, a dużo droższym perfumom.
    Zapach- rzecz gustu- dla mnie ideał!!!
    Polecam miłośniczkom zapachów kwiatowych.
    To jedne z niewielu perfum, do których będę wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić monika151174 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, będę do niego wracać.
  • Uwielbiam serię Today, Tomorrow, Always ! Każdy, wypuszczony przez Avon zapach z tej linii jest dla mnie piękny. Zacznę od flakonu - tradycyjnie jest on ciężki, solidny, wykonany z grubego szkła. Pięknie ozdabia toaletkę i zawsze był z niej przechwytywany przez moje koleżanki Tomorrow jest zapachem ciepłym, otulającym, ale ma w sobie odrobinę przyprawowego, pikantnego pazura. Nie jest tak bardzo kwiatowy, jak jego poprzednik Today. Wyczuwam, podobnie jak dziewczyny, brzoskwinię i jest to chyba jedyna owocowa nuta, jaką jestem w stanie w nim wyodrębnić. Pierwszy plan grają kwiaty, peonia, choć nie tak oczywista, jak w większości typowo kwiatowych zapachów. Kwiat pomarańczy dodaje lekkiej "goryczy" i charakteru. Całość jest baaardzo kobiecą, ciepłą i otulającą kompozycją. Mimo, że jest to według mnie zapach bardzo uniwersalny ( "nosiłam" go na uczelni, w pracy, na dyskotekach, kurczę wszędzie ), z pewnością nie jest zapachem dla każdego. Większość zarzuca mu to, że jest zbyt słodki i mocny, dla mnie ta granica nie została jeszcze przekroczona Daję 5* z czyst,a przyjemnością, Today otrzymał ode mnie nawet KWC, bo ma dla mnie szczególną wartość sentymentalną. Cieszę się, że Avon w końcu zszedł z ceny, jeśli chodzi o te serie, będę próbowała resztę familii

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne
  • Perfumy są piękne, zmysłowe i otulające. Zapach cudownie układa się na mojej skórze. Najlepiej rozwijają się w chłodniejsze dni, jednak późnym latem również urzekają swoim zapachem.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trawię ich!
  • Są tak słodkie, że aż obrzydliwe.Nie trawię tego zapachu. Kiedyś zamówiłam je na ślepo, bo miałam je po okazyjnej cenie jako konsultantka. Jakościowo są dobre, bo bardzo długo utrzymują się na skórze.
    Oddałam je siostre, ponieważ było mi od nich tak słabo, że cała się pociłam. Koszmar!

Używam tego produktu od: kilka lat temu miałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecały flakon

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • To są ładne perfumy, eleganckie, przyjemne. Tylko przeznaczone raczej dla kobiet, które lubią mocne, intensywne, cięższe zapachy. Ja wolę coś lżejszego i świeższego. Rzeczywiście czuć brzoskwinię i dużo słodyczy, a także odrobinę pieprzu. Trwałość przyzwoita.
    Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda, że taki mdły
  • Jestem ciekawa pozostałych zapachów z tej serii i na pewno je sobie sprawę. Do "Tomorrow" już raczej nie wrócę, ale kto wie? Generalnie to interesujący, ciepły, przyjemnie otulający ciało zapach. Niestety jednocześnie ma w sobie bardzo mdłe nuty, jest przyciężki i na dłuższą metę trochę mnie męczy. Pewnie będę go miała na bardzo długo, bo mogę go używać co najwyżej w ilości paru kropel. Któraś z recenzentek bardzo trafnie określiła zapach jako "ciastko z brzoskwiniami". Zgadzam się z tą opinią. I ta słodycz, "smaczność" to niewątpliwie pozytywna strona "Tomorrow". Nie ma to dużego znaczenia, ale buteleczka jest bardzo ładna.

Używam tego produktu od: Od końca września
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodko mi
  • Kobiecy, zmysłowo-slodki zapach z pazurem. Na wieczór, na jesień...Otulająco-rozgrzewająca woń...."przyprawowa"...Własnie tak, wyczuwam w niej bukiet trudnych do okrelenia przypraw ...W odróznieniu od Today, nie dla kazdego...Dla mnie jak najbardziej

Używam tego produktu od: ok roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfuma...trzymajcie mnie!
  • Bardzo lubię te PERFUMY i nie wiem dlaczego tak strasznie razi mnie recenzja poniżej... litości nie ma takiego słowa jak "perfuma"

Co do zapachu to jak najbardziej polecam,kobiecy i nienachalny.

Bardzo długo sie utrzymuje.

Za ta cene szczególnie na allegro-rewelacja

Używam tego produktu od: długo

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny zapach
  • Ta perfuma jest po prostu boska. Ma wspaniały uwodzicielski, nienachalny zapach. Jest bardzo trwała. To już kolejny flakon. Wracam po raz kolejny do tej perfumy. Bardzo często w avonie są atrakcyjne promocje tej perfumy. Właśnie kolejny flakonik do mnie jedzie.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 flakony 50 ml

Chcesz pochwalić iwonka4007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jestem zakochana w tych perfumach, mam ich już kolejne opakowanie, chociaż zawsze równo z nimi używam także innych perfum z Avonu, również mojemu narzeczonemu przypadły do gustu i mówi, że ślicznie pachnę, gdy mam je na sobie.

Plusy:
    - piękny, słodkawy zapach
    - długo się utrzymuje jak na Avon
    - nie plami ubrań

Minusy:
    - ładny flakonik, choć dla mnie za grube szkło, ciężko nosić w torebce a lubię mieć perfumy przy sobie
    - kupowane na allegro nie kosztują na szczęście tak drogo jak w katalogu i takiej ceny są warte

Ilość zużytych opakowań: trzy po 50 ml

Chcesz pochwalić Magda_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słodka wanilia
  • Miałam perfumowany balsam tomorrow,który zrobił na mnie dobre wrażenie ,pieknie pachniał i nawilżał ,wiec postanowiłam kupic perfum tomorrow ,zapach dosyc fajny trwały aczkolwiek w perfumie bardziej czuc wanilie niz w balsamie i tu sie troche zawiodłam,gdyby ta wanilia była mniej wyczuwalna to byłoby idealnie,polecam dla osób lubiących słodkie zapachy

Używam tego produktu od: od dwóch miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xxxnickyxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od czasu do czasu
  • Wracam do tego zapachu co 2-3 flakony - dla mnie jak najbardziej spełnia oczekiwania.

Ma w sobie nutę uwodzicielską ale ma też nutę zmysłowej elegancji.

Ilość zużytych opakowań: 8 dużych

Chcesz pochwalić MDream79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwodzicielski
  • Mój ulubiony Avonowski zapach, często do niego wracam.
    Tomorrow jest dosyć słodki, bardzo kobiecy, stworzony na wieczór lub chłodne pory roku. Nie poleciłabym go do pracy, gdyż jest mocny i długo sie trzyma na skórze więc może być męczący dla otoczenia, ale na wieczór są idealne. Nie są ''chemiczne'' jak niektóre zapachy Avonu. Jak sie utrafi ciekawą promocję, to za 70-80 zł można mieć piękne perfumki, nie ustępujące trwałością innym oryginalnym perfumom znanych marek.

Biorąc pod uwage fakt, że strona perfumowana często rózni się od faktycznego zapachu, polecam poprosic konsultantke o próbkę, która zdecydowanie lepiej oddaje prawdziwy zapach.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach luksusu i hollywoodzkiego przepychu w przyzwoitej cenie
  • Witam, to moja pierwsza recenzja, więc czuję lekką tremę i proszę o wyrozumiałość Ten zapach za mną "chodził" od czasu ukazania się w katalogu, najpierw nabyłam miniaturkę, a następnie - korzystając z atrakcyjnej ceny - pełną pojemność. Zapach jest zdecydowanie dla kobiet, nie dla dziewczynek - nie wyobrażam sobie nastolatki pachnącej tym zapachemJet ciepły, otulający, raczej jesienno - zimowy, no i czuć w nim to piżmo, czuć...Bardzo dobra trwałość - zalecam umiar w stosowaniu, by nie zamęczyć otoczenia
    Jedynie buteleczka jest, jak dla mnie, zbyt ciężka - ale na toaletce prezentuje się ładnie.
    Ponieważ uwielbiam zmieniać zapachy, jestem pod tym względem niespokojnym duchem i wciąż poszukuję i nabywam nowe, więc nie mam dużego zużycia, ale to przez tą "rotację"
    A na marginesie, od jakiej ilości posiadanych perfum zaczyna się uzależnienie?

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 5ml; ok.1/3 z 50ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić agafilip2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Kupiłam ten zapach skuszona promocją w katalogu Avon. Początkowo bardzo przypadł mi do gustu, jednak po dłuższym użytkowaniu muszę przyznać, że zapach jest wg mnie nijaki. Nie jest ani duszący, ani za słodki. Nie jest też bardzo delikatny, bardziej wypośrodkowany między wszystkimi określeniami zapachów. Używam go raczej na wieczór, ale już wiem, że kiedy się skończy nie kupię następnego opakowania.

Używam tego produktu od: stycznia 2012

Chcesz pochwalić kreollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadziwił mnie
  • kupiłam w ciemno, po rzeczytaniu kilku recenzji stwierdziłam, że może być ciekawy. choc z drugiej strony znalam kilka zapachów z avonu i wiedzialam, ze nie powinnam sobie robic zadnych zludzen. ich zaachy sa plaskie, jednostajne, syntetyczne.
    jednak tomorrow to dla mnie inna bajka. jest jak dla mnie bogaty w sposob dla avonu niespotykany. soczysty, intensywny, raczej nie dla kogos, kto nie chce zostawiac ogona.
    Lubie go od czasu do czasu uzyc, choc niestety nie na co dzien, bo w pracy nie moge zbyt intensywnie pachniec.
    Nie wiem, czy jeszcze kiedys kupie, bo flakonik 50ml stoi od 3 lat w polowie pelny. Pewnie wystarczy mi na kolejne 3 lata.

Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sernik z brzoskwiniami
  • Tomorrow dostalam w perezencie od dobrej kolezankiznam Today,lubie ale mnie drazni(w tym juz 2 flakony poslalam w swiat)
    Tomorrow to zapach cieply,ogrzewajacy i otulajacy puchowa kolderka.Jest slodki,waniliowy i troche syntetycznyprzypomina mi zpach swiezo upieczonego sernika...brzoskwinie czuc dobrze,ona wraz z wanilia zdominowala zapach.Tomorrow jest prostym zapachem,raczej bez pazurka,ulagodzonym,ale eleganckim i kobiecym.Jest taki nieavonowyBardzo seksowny i zmyslowy.Fajnie nadaje sie rowniez do snu.To rowniez "cichy"zapach,nie przytlaczajacy,spokojny i klasyczny.
    Z czasem do glosu dochodzi jasmin i jakies drzewne akordy ,ale i tak przytlacza i detronizuje je wanilia.
    Wspaniale bedzie pachnial zimowa pora,w letnie wieczory jest niesamowity,radosny i magiczny.Przyciaga meskie nosy,dostalam ju mnostwo kompelmentow noszac ten zapach.Nawet \'chanelki\' nie sa tak komplementowane
    Trawlosc jest rewelacyjna nawet do 12 h...chociaz ja zraszam sie bardzo obficie,bo lubie czuc perfumy na sobie.
    Butelka ladna,prosta...Używam tego produktu od: kilka tygIlość zużytych opakowań: 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Małe cudeńko
  • Małe cudeńko zapach pamietałam jeszcze z lat szkolnych, postanowiłam zakupić próbki , okazało sie że to jest to co uwielbiam słodycz i cos co nie da się opisać.Wiadomo każdy ma inne gusta Długo się utrzymuje i to jest najważniejsza zaleta. Jestem posiadaczką wielu perfum Avonu jako konsultantka. Perfum strzał w dziesiatke.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić soniagk86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś fantastycznego!polecam!
  • Do plusów tego zapachu zaliczam doslownie wszystko, piekny zapach trwałość (nawet gdy spryskam sie rano wieczorem inni mówią ze mam piekne perfumy) , itp. Do minusow zaliczę- to że baardzo szybko je zużywam (chyba mnie uzalezniaja ;p) - co za tym prowadzi dosc czesty zakup tych perfumów ktore do tanich raczej niezbyt naleza, no cóz pozostało mi oczekiwanie aż firma AVON , obniży cene produktu - co pewnie szybko nie nastąpi - W POROWNANIU DO INNYCH PRODUKTOW ZAPACHOWYCH ;( ;D polecam jeszcze raz!

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy

Chcesz pochwalić alutka869 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciepły, piękny,kobiecy
  • Jeden z lepszych zapachów Avonu, zaliczyłabym go w całej okazałości do zapachów z wyższej półki, u mnie sprawdza sie doskonale
    + trwałość bardzo dobra kilka godzin na ciele, na ubraniach do następnego dnia, na szaliku kilka dni,
    +kobiecy, elegancki, niczym zapachy "z górnej półki"
    +flakon ładny
    Wypsikana tym zapachem zewsząd słyszę miłe komentarze

POLECAM )

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić marrzenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny zapach
  • kupiłam go za ok. 7 zł ponieważ spełniłam warunki w programie dla konsultantek i jestem bardzo zadowolona, zapach idealny dla mnie na wieczorne wyjścia, ponieważ na codzień wole zapachy bardzo delikatne, ale na wieczór jest super i co najważniejsze długo go czuć, tzn ja czuje tylko na początku ale mój narzeczony czuje bardzo długo a o to chodzi w perfumach żebym ja go nie czuła a inni czuli, taki właśnie zapach jest idealny wtedy kiedy my nie czujemy a wszyscy wokół czują. Polecam ale wiadomo każdy odczuwa zapachy inaczej dlatego polecam najpierw kupić próbkę i będzie wszystko jasne

Używam tego produktu od: pare miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

Chcesz pochwalić agula001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciepłe ciastko z brzoskwinią
  • dziś dostałam w prezencie wodę Tommorow.Buteleczka klasyczna jednakże dla mnie liczy się zawartość. Po zaaplikowaniu poczułam ciepłą słodkawą woń z mieszkanką kwiatów i "tą ciepłą jadalną brzoskwinią". Zapach przypomina mi ciepłe ciasto brzoskwiniowe. Nie jest typowym słodziakiem, ale jednak nie robi ogromnego wrażenie. Po tygodniach stosowania zapach niestety znudził mi się i stał nijaki;/;/na mnie trzymał się bardzo blisko ciała i nie robił ogonka. Nie zakupięwięcej gdyż szukam moich must have

Chcesz pochwalić xyzgirl86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma w sobie to coś
  • ja generalnie czuję w nim tylko nutę wanilii mocno i piżma, ale wierzę, że reszta zapachowa, wypisana w bazie, nadaje właśnie ten niezwykły wymiar zapachowi. I nie noszę go tylko w zimne miesiące, lecz zawsze, kiedy mój nos podpowiada, że dziś dobry dzień na ten zapach

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić antonina_bielska za czytelną i pomocną recenzję?
  • słodko-gorzki
  • Bardzo mocna, trwała woda
    Nadająca się tylko na jesień, zimę, bo jest ciężka, dla Pań z klasa, na wieczorowe wyjścia

Zapach bardzo ciekawy czuć delikatny zapach,
    a jednocześnie gdzieś mocny akcent
    Unosi się cudny a blisko ciała nie koniecznie, bo wydaje mi się, że śmierdzi
    Nie mogę rozgryźć do czego mi przypomina ten zapach?

Na początku wydawało mi się ze czuje wanilie po tych nutach nie widzę jej może któreś z tych składników się mieszają
    i dlatego dają taki zapach

Słodki zapach ale nie do przesady przeplatający się z piżmem,
    którego nie trawie,bo jest taki zgoryczowany zapach
    a jednak tutaj daje inaczej o sobie znać, ciekawe ..

wystarczy jeden „psik”, co za dużo to nie zdrowo (wtedy będzie dusił)

Zapachowo jestem zaskoczona ze mi sie podoba,
    może to kwestia tego ze jest zimno, jesień...

Nie moje nuty zapachowe, choć bardzo kobiece romantyczne, zmysłowe

Minusem jest cena;( 99zł;(
    To już moja druga woda z trylogii Today Tomorrow Always
    Jeszcze mam chrapkę na Today, ale to w swoim czasie,
    Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: zaczęłamIlość zużytych opakowań: 1 zaczete

Chcesz pochwalić wera2604 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij