Avon, TTA Tomorrow EDP

Avon, TTA Tomorrow EDP

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

Rekomendacja
jesień / zima, wiosna / lato, na dzień, na wieczór
drzewne, kwiatowe
wody perfumowane

62% jesień/zima 38% wiosna/lato

Ładne :)

W liceum były obiektem moich perfumowych pragnień :P na początku stać mnie było jedynie na perfumowany olejek do ciała z tej serii, potem zapomniałam o tym zapachu, a po kilku latach w końcu się na niego skusiłam.

Stwierdziłam, że już tak bardzo mnie nie pociągają, ale mimo to podobają mi się. Mają w sobie ciepło, wyczuwam wanilię, lekki orient, słodycz...

Tomorrow są dość eleganckie, myślę, że nie są uniwersalne.
Trwałość dość dobra- kilka godzin
Minus- ciężki flakon- ja miałam 30 ml, niedużo, a mimo to noszenie zapachu w torebce nie było komfortowe.

Polecam wielbicielkom słodyczy i wanilii :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30 ml plus kilka próbek

Mam do niego słabość

Z podstawowej trójcy zapachów Today Tomorrow Always to właśnie Tomorrow od lat jest jedynym, z którym dobrze się czuję. I często do niego wracam.

Podoba mi się zarówno flakon (niby prosty, bez fikuśności, a dla mnie ma w sobie to coś), jak i sam zapach.

Zapach orientalno-kwiatowy, ale nie jest ani duszący, ani męczący. W moim odczuciu jest przyjemnie otulający i ciepły. Jest też dość intensywny i niezwykle trwały. Z tego powodu dla mnie jest to zapach typowo jesienno-zimowy (wówczas używam go na dzień) lub wyjściowy (na wieczór). Jest też na tyle charakterystyczny, że potrafię wyniuchać go na innych ;)

Często bywa w promocji, więc warto poczekać, bo cena regularna jest dość wysoka (110 zł za 50 ml).

Świetny

Jeden z najlepszych zapachów Avonu. Kobiecy, pieprzowy, taki z pazurem. Kojarzy mi się ze świętami. Lubię stosować na jakieś wieczorne wyjścia, lub specjalne okazje. Na co dzień do eleganckiej stylizacji też się nadaje. Trwałość bardzo dobra. To jeden z tych zapachów, który zawsze jest w moich zbiorach.

• Flakon: 5

Moja miłość, ale nie od pierwszego wejrzenia

Perfumy zamówiłam dawno temu u konsultantki Avon. Pierwsze co pomyślałam gdy ich powąchałam to "Boże ale to śmierdzi". Nie jestem jednak fanką wyrzucania nietrafionych zakupów, więc stwierdziłam że jakoś je wykorzystam. I tak psikałam się nimi codziennie, aż je pokochałam!
Perfumy są naprawdę mocno otulające i właściwie to dzięki nim pokochałam mocniejsze zapachy. Zdecydowanie czuć nuty drzewne i wanilię. Trwałość naprawdę świetna, czuję je nawet po powrocie z pracy. Pięknie rozwijają się na skórze i są bardzo ciepłe, słodkie i otulające. Za taką cenę nie spodziewałam się takiej trwałości. Zapach długo się utrzymuje na ubraniach czy chustach.
Tak więc zapach raczej nie dla wszystkich. Mówią że to zapach dla dojrzałej kobiety, lecz ja go pokochałam w wieku 24 lat, więc nie do końca się z tym zgodzę. Raczej dla fanek mocnych zapachów, choć polecam przetestować każdemu. To flakon do którego często wracam. Najczęściej kupuję go zimą, ale używam go też w letnie wieczory i ciężkość zapachu nie powoduje u mnie bólu głowy ;)

To mój zdecydowany HIT!

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 3

Za słodki, nie kupie ponownie

Aktualnie go posiadam, kupilam trochę przez przypadek, ponieważ pomyliłam flakony z tej serii. Perfumy słodkie, kwiatowe z nutka slodkiego orientu, lekko duszące. Na pewno ponownie nie kupie. Jeśli ktoś lubi słodkie zapachy Otulajace to może się spodobać. Na sobie nie czuje wcale, ale na innej osobie pol dnia unosił się zapach.

• Flakon: 5

Ten zapach się kocha albo nienawidzi

Znów zaprzyjaźniłam się z zapachami od Avon_polska U mnie jest tak że albo używam perfum tej marki non-stop albo zapominam o nich na bardzo długi czas i znów do nich wracam.

A dziś parę słów o zapachu „ Today Tomorrow Always „ wersja Tomorrow.

Zapach o pojemności 30 ml według mnie idealnie sprawdza się na jesienno zimowy czas. Intensywnie pachnie nuta jaśminu, wanilii i mandarynki który bardzo uwielbiam!
Ten zapach albo się kocha albo nienawidzi.
Jest on dość intensywny, ale również utrzymuje się przez bardzo długi czas
Jest on bardzo wydajny gdyż jedynie dwa maksymalnie trzy psiknięcie wystarcza, żeby pachnieć cały dzień !
Ja najczęściej kupując cokolwiek z marki Avon robię to przez internet, na Allegro gdyż jest o wiele taniej, bo za ten zapach przez internat zapłaciłam około 20 zł, natomiast w katalogu u koleżanki widziałam go za 80 złotych.
Ma piękne proste szklane opakowanie, które jest dość ciężkie.

Lubię je zimą

Tak jak wspomniałam w tytule - bardzo lubię ten zapach, ale tylko zimą, kiedy temperatura spada w okolice zera albo niżej. O każdej innej porze roku perfumy te wydają się mi zbyt ciężkie.

Jeżeli chodzi o nuty, to czuję brzoskwinię, kwiat pomarańczy, piżmo oraz puder. Ta mieszanka na mojej skórze jest jak miękki kaszmirowy sweterek - ciepła, rozgrzewająca, słodka, ale nie za słodka, otulająca i miękka jak ciepły sweterek. Nie jest to zapach dziewczęcy i ulotny - Tomorrow ja sama wyczuwam przez długie godziny.

Warto wspomnieć o flakoniku - masywny i ciężki, ale zarazem fajny.
jeden z moich ulubionych zimowych zapachów od lat.

Idealnie kobiecy

Nie ukrywam że jestem pod wrażeniem co do zapachu. Bardzo lubię zapachy z tej trylogii zapachów. Ten zapach jest dość mocny i intensywny do tego dość trwały. Cena jak jest promocja to jest ok. Mi się bardzo podoba i używam go zawsze na dość ważne okazje.

• Flakon: 4

Przyjemny słodziak

Jestem posiadaczką 50 ml butelki. Zapach kobiecy, słodki, owocowo-kwiatowy. Dość przyjemny, raczej nie dla młodej dziewczyny, ale kobiety dojrzałej. Uniwersalny, nadający się na dzień, jak i na wieczór. Zapach według mnie całoroczny. Cała seria Avon Today Tomorrow Always jest interesująca. W tych perfumach silnie wyczuwam brzoskwinię, bardzo słodką, dojrzałą, w towarzystwie nagietka. Czuję także wanilię, której ku mojemu zaskoczeniu nie ma w składzie. Dla mnie to właśnie ta brzoskwinia jest wymiksowana z wanilią. Zapach Tomorrow utrzymuje się dosyć długo, ma też niezłą projekcję. Nie wyczuwam avonowej nuty, co jest ogólnie zaletą.
Buteleczka ładna, solidnie wykonana, szklana. Korek jest plastikowy, ale jest to gruby, dobrze wykonany plastik.

Dla mnie ładnie pachnie

Kupiłam go przez przypadek, kiedy docelowo chciałam kupić, jak się później okazało Today. Zapach urzekł mnie, choć bardzo długo byłam bardziej wierna Today z Avon. Dla mnie to ładny, pudrowy zapach. Dość intensywny. Mojej mamie podoba się bardzo. Moja siostrzenica powiedziała z kolei, że absolutnie nie. Tak więc zdania są podzielone. Niewykluczone, że jeszcze go kiedyś kupię.

Ciężkie & słodkie.

Uwielbiam ciężkie mocne zapachy. Ten zapach owszem jest mocny intensywny ale za razem bardzo słodki. Pierwsze nuty jakie wyczuwam to wanilia połączona ze słodką brzoskwiniowa wymieszane z orientalnym mocnym zapachem. Zaznaczę ze ten zapach jest ładny elegancki lecz kompletnie to nie moja bajka. Nie są to perfumy na codzień ja raczej używałaby je na wieczór jesienno - zimowy. Trwałość jest bardzo dobra gdyż perfumy są wyczuwalne do końca dnia. Poleciłabym je kobieta które kochają bardzo słodkie i mocne orientalne zapachy.

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 3

Niby Avon, ale nie jest źle

Tomorrow to klasyk Avonu i chyba każda osoba, która ma styczność z produktami tej marki kiedyś go poznała. Jako, że mnie nigdy do Avonu nie ciągnęło to poznałam ten zapach zupełnie nie dawno przez ofiarowaną próbkę. To nie są moje nuty, sama nigdy nie kupiłabym flakonu to tak dla jasności. Jednocześnie twierdzę, że ten zapach może sie podobać, bo jest ciepły, kobiecy i ma dobre parametry. Taki zapach mogłaby wypuścić jakaś modowa marka i pewnie wtedy też były hitem. Czuję tu dużo świeżych brzoskwiń i ogólnie zmieszane ze sobą owoce, ale na całe szczęście bez waniliiowej nuty, której tak w perfumach nie lubię. Brzoskwinia jest otulona drzewem sandałowym i ambrą co nadaje jej ciepłych, słonecznych tonów. Zapach nie jest agresywny, nie ma w nim cukrowych naleciałości i nie męczył mnie, a używałam, bo w ciepłe sierpniowe dni. Ciągnie za sobą ogon i jest charakterystyczny i mimo tego,że nie czułam się w nim dobrze, bo to nie moje klimaty to jest dobre pachnidło jak na tę markę.

Świetny produkt.

Ja: Lubię zapachy słodkie i orzeźwiające. Kwiatowe i owocowe. Zapachy cięższe zazwyczaj mi nie podchodzą, ale zdarzają się wyjątki od reguły. Większość zapachów pachnie na mnie dokładnie jak w opakowaniu.

Flakon: Standardowa pojemność 50 ml, przezroczysty, poręczny i niczym nie wyróżniający się. Ciężki, masywny. Przezroczysta zatyczka, nie otwiera się i nie niszczy wrzucony luzem do torebki. Dodatkowo dostępna pojemność 100 ml i perfumetka 10 ml.

Wrażenia: Zapach jest dość intensywny, owocowo kwiatowy, słodki. Mnie kojarzy się ze świętami, jest ciepły, otulający i nie duszący. Na początku wyczuwalna owocowa słodycz, z nutą gorczycy, wanilii, której w zapachu brak. Później kwiatowa eksplozja, na końcu drzewne nuty. Po aplikacji ciągnie za sobą ogon i przepięknie rozwija się na skórze. Jest to perfum elegancki, ponadczasowy. Sprawdzi się zarówno do pracy jak i na randkę czy specjalne okazje. Nie wyczuwam w nim charakterystycznej amonowej nuty, za co ogromny plus. Cena regularna jak zwykle zawyżona, ale często jest w promocji. Do tego łatwo dostępny na allegro. Ta kompozycja zapachowa bardzo mi odpowiada, dobrze się w niej czuję w jesienno-zimowym okresie. Myślę, że jeszcze wrócę do tego zapachu,

Typ kobiety: Moim zdaniem to zapach dla kobiety 30+, myślę, że to kompozycja do której trzeba dorosnąć, żeby ją pokochać. Nie wydaje mi się żeby trafił w gusta młodszych dziewczyn.

Trwałość: Zapach utrzymuje się na skórze cały dzień, co jest rzadkością w Avonie. Na ubraniach utrzymuje się do kolejnego prania. Jestem pozytywnie zaskoczona.