Powiększ Barwa, Barwa Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: nan

Ziołowy szampon przeznaczony do mycia włosów łamliwych i zniszczonych. Zawiera wyciągi z chmielu i tataraku, które mają wzmacniać włosy i zapobiegać ich łamaniu. Szampon ma postać przezroczystego płynu, w kolorze bursztynowym, pachnie ziołowo.

Skład: Aqua, Sodium C 12-15 Pareth-3 Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Acorus Calamus, Humulus Lupulus, Citric Acid, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, 2-(4-tert-Butylbenzyl)propionaldehy de, Limonene, CI 15985, CI 42090, (17.09.2007)

Cena: ok. 4zł / 250ml

• Chwalona: 19 raz(y)
  • idealny oczyszczacz
  • zacznę od zdziwienia, dlaczego ktokolwiek oczekuje nawilżenia, wygładzenia czy poprawy stanu włosów po szamponie? szampon ma myć i koniec.

ten oto jest jednym z moich ulubieńców oczyszczaczy, jest za silny do codziennego stosowania i włosy po nim aż "skrzypią", ale ja go używam raz na 2-3 tyg i sprawdza sie idealnie, Zmywa z włosa wszystkie subsrtancje które się nadbudowują, nie ma na nich nic, są kompletnie gołe i bez dobrej mocnej maski po nim ani rusz ale właśnie tego po nim oczekiwałam i sprawdził się w 100%

zapach jest bardzo miły dla mojego noska, taki ziołowy, odpowiada mi konsystencja ok, choć strasznie się ciągnie i ciężko nie przesadzić z wylaniem na rękę. pieni się idealnie, oczywiście plącze włosy no ale który mocny szampon tego nie robi.

ja jestem na tak

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno przeciętny
  • Tak, jak w tytule, szampon jest przeciętny. Nie wyrządza włosom krzywdy, ale też nie poprawia ich stanu. Spodziewałam się po nim czegoś więcej, choćby połysku, czy wygładzenia, jednak szampon ten nie wyróżnia się absolutnie niczym. Być może dla włosów normalnych będzie ok, dla suchych jest niewystarczający.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Bardzo dobry szampon myjący. Jeśli ktoś oczekuje od szamponu czegoś ponadto to może się zawieść.

Na plus:
    + świetnie myje
    + przyjemny zapach utrzymujący się po wysuszeniu
    + cena !! 2.99zł w Tesco

Minusy:
    - plącze włosy - bez użycia odżywki się nie obędzie
    - słabo się pieni
    - niewygodne opakowanie

Nie wiem czy szampon w jakikolwiek sposób polepsza stan włosów, bo zawsze nakładam odżywkę i/lub maskę.

Chcesz pochwalić ssqu za czytelną i pomocną recenzję?
  • polska perełka pośród szamponów
  • Rewelacja!!! to idealne słowo na mikro recenzję działania tego szamponu. Bardzo dobry produkt kosmetyczny za grosze. Kupuje go w tesco za 2.99zł albo w osiedlowej drogerii za 4zł. Może nie jest zbyt wydajny i brakuje mu \'dziubka\' przez co czasem wylewa nam się za dużo, ale to tylko małe minusy. Przede wszystkim świetnie oczyszcza włosy, tak że aż skrzypią! co prawda konieczne jest użycie odżywki bo możemy mieć problem z rozczesaniem. Dla moich suchych kręconych włosów ten szampon jest wybawieniem, wspaniale myje, oczyszcza, włosy są niesamowicie miękkie i puszyste! Uwielbiam i zawsze do niego wracam. Zresztą pokrzywowy szampon z tej samej serii jest również doskonały. Takie perełki kosmetyczne warto mieć zawsze pod ręką Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla włosów zniszczonych
  • Krótka i konkterna recenzja, bez zbednego pisania

+ubogi skład
    +przyjemny ziołowy, naturalny zapach
    +idealne oszczyszczanie
    +wygodna butelka
    +niska cena
    +dostępność (każdy sklep Tesco i Super Sam )
    +dodatkowy atut to fakt, że firma posiada ISO 9001, co jest potwierdzeniem tego, że dbają o jakość produktów
    +polska firma
    +nie uczula, nie wywołuje łupieżu (a jestem posiadaczką baaaaaardzo wrażliwej skóry głowy)

-minusem ejst jedynie to, że słabo się pieni, ale to pewnie przez mało składników(co akurat ejst plusem ) i tylko za to odejmuję 0,5 gwiazdki

Polecam wszystkim, którzy mają dość sztucznych i drogich szamponów, które tylko pozornie pomagają.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić nierudeRude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włsosy kochają ten szampon
  • Mam włosy suchę które myję codziennie. Ten szampon jest stworzony do moich włosów;-)
    Zalety
    -włosy są:
    *miękkie
    *błyszczące
    *puszyste
    -włosy się lepiej układają
    -nie plącze włosów

Do wad mogę zaliczyć tylko to że się źle pieni.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Dobre oczyszczenie
  • Szampon kupiłam kiedy zaczęłam wymieniać kosmetyki do włosów na bardziej naturalne. Na początku byłam nim nie za bardzo zadowolona, bo włosy po nim ciężko się rozczesują. Ale gdy już jestem bardziej zorientowana w naturalnych kosmetykach to wiem że jest to dobry ziołowy szampon. Raz w tygodniu używam go żeby bardzo dobrze oczyścić głowę. Polecam, ale nie do codziennego używania.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mmia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry ziołowy szampon, szkoda, że ma duży otwór
  • Lubię szampony ziołowe. Testowałam ich sporo. Barwa z tatarakiem i chmielem jest kolejnym kupionym po pokrzywowym z tej serii.

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturlanych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choc trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażań, wiśnia), przez brąz po poraz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana masakrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację.

Zapch jest przyjemny, ziołowy. Podoba mi się konsystencja, żelowa. Dobrze się pieni. Mocno oczyszcza włosy. Skrzypią po nim, są suche, ciężkie do roczczesania. Ale w końcu to ziołowy szampon - ma myć, oczyszczać. Lubię ten efekt. Usuwa tłuszcz, zanieczyszczenia. Nie podrażnia, nie uczula. Nie robi efektu "przykalpu". Włosy są świeższe, nie obciążone. Są pełne życia. Właśnie cenię takie szampony za to.

Szkoda, że produkt posiada duży otwór. Czekam, aż Barwa go zmieni. Zmieniony jest już: lniany, żurawinowy, pokrzywowy, czarna rzepa czy skrzyp polny. Czekam na zmiany w tym szamponie. Dlaczego? Otwór jest za duży, lub się z niego wylewać. Dwa, korzystanie z klapki jest znacznie wygodniejsze.

Cena jest śmieszna. Kupiłam w Tesco na Gocławiu. Dostępny jest w dużych marketach. Polecam maniaczkom ziołowych szamponów. Chętnie go kupię nie raz. Dobry, tani, Polski ziołowy szampon. Brawa dla Brawy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet ok
  • +szampon dobrze oczyszcza
    +nawet wydajny

-mega plącze włosy
    -troche wysuszał moje włosy
    -niewygodne opakowanie
    -przetłuszcza skórę głowy
    szampon nie zmniejszył łamliwości włosów ani nie poprawił ich kondycji.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sosna11111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywne zaskoczenie
  • Szampon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, przede wszystkim dlatego, że włosy były po nim niesamowicie miękkie i lśniące. Produkt dobrze oczyszczał.
    Odejmuje gwiazdkę za niewygodny dozownik i nakrętkę oraz za opakowanie, które nie cieszy oka. Wiem, że szampony ziołowe mają nieco "prl-owski design", ale gdyby opakowanie było atrakcyjniejsze, zdecydowanie szampon kupiłoby więcej klientów.

Używam tego produktu od: kilkanaście dni

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • przesusza
  • Mam włosy przetłuszczające się, długie i ciemne.

Plusy:
    -naprawdę dobrze myje
    -cena
    -przede wszystkim skład, bez silikonów

Minusy
    -przesusza
    -włosy się nie układają
    -baby hair odstają we wszystkie strony
    -nieciekawy zapach
    -włosy matowe, bez blasku
    -na drugi dzień już się przetłuszczają
    -opakowanie tragiczne

Nie polecam, chociaż moja mama ma blond włosy i jest zachwycona.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do oczyszczania jak najbardziej
  • Kupiłam ten szampon po przeczytaniu paru recenzji blogerek. Służy mi tylko do oczyszczania raz w tygodniu i w tym celu jest znakomity. Włosy są mega oczyszczone, aż szorstkie, ale zaraz nakładam nawilżającą maskę i po tym zabiegu włosy są cudowne - miękkie, nawilżone, gładkie.
    Czy wzmacnia włosy i zapobiega ich łamaniu?
    Szczerze nie sądze, ale może za rzadko go używam.
    Dodatkowy plus za fajny skład i cenę.
    Do zapachu i butelki się nie przyczepiam bo jest mi to całkowicie obojętne.

Podejrzewam, że jak skończy mi się ten szampon, to kupię jakiś inny, ale też z Barwy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża, ale nie przetłuszcza
  • Raz na jakiś czas muszę, MUSZĘ używać któregoś z szamoponów Barwy Ziołowej. W przeciwnym razie moje włosy się buntują. Nawet jeśli myję je szamponem dla dzieci. Powodów nie odkryłam, ale takie są fakty - niepozorne szampony o brzydkich etykietkach i kiepskim aplikatorze ratują mnie przed przetłuszczaniem skalpu.

Nie są zbyt wydajne, to prawda. Pewnie są kiepskiej jakości i nie pachną zachęcająco. Ale każdy inny szampon zapewnia mi góra 24 godziny ładnych, uniesionych, czystych u nasady włosów. Natomiast z rególarnie stosowaną Barwą potrafię dotrwać nawet do trzech dni!

Ogólnie: używam jednego z szamponó Barwy raz na trzy/cztery miesiące przez miesiąc, a potem co jakiś czas na zmianę z innymi szamponami - czymś dla dzieci, jakąś panią Potter i czymś fryzjerskim

Używam tego produktu od: dwóch lat Ilość zużytych opakowań: około ośmiu opakowań/ jedno opakowanie co trzy miesiące

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do oczyszczania
  • Nieprzyciągający oka design butelki, dziwny kolor oraz brzydki, chemiczny zapach zdecydowanie odrzucały mnie podczas używania tego szamponu. Papierowa etykieta darła się pod wpływem wody i miałam wrażenie, że do mycia włosów używam taniego badziewia. Myliłam się-szampon ratował moje włosy, kiedy już krzyczały "POMOCY!" z powodu nadmiaru silikonów. Barwa idealnie oczyszcza skórę głowy, włosy podczas spłukiwania wodą są aż szorstkie z czystości. Nie obciąża włosów, sprawia że wolniej się przetłuszczają. Średnio się pienił, lecz miałam na to sposób - metoda kubeczkowa. Używałam również szamponu "Czarna Rzepa" i oba mają podobne działanie. Tak czy inaczej-nie dajcie się zwieść tym co na zewnątrz, warto go przetestować, a nuż będzie waszym KWC

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić papillonoir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny szampon do oczyszczania włosów.
  • Zakupiłam go zaraz po jabłkowej wersji Barwy. Równie dobry, pachnie ładnie, jest tani, łatwo dostępny, ma krótki skład INCI, jest delikatny i bezpieczny dla włosów. Powtórzę się, napiszę to samo co do recenzji jabłkowej wersji: szampon ma zły dozownik, za dużo się go ulewa i szybko się kończy, to zaliczam jako minus.

I chciałabym coś zaznaczyć. W wielu miejscach przeczytałam, że szampony Barwa nie posiadają SLS. To jest nieprawda. Szampony z Barwy posiadają SLS, tyle, że w delikatniejszej odmianie. Szampon ma służyć do oczyszczania, a bez SLS i tym podobnych by ich dobrze nie oczyścił. Dlatego w tytule napisałam, że jest to świetny szampon do oczyszczania włosów.

Używam tego produktu od: używałam go rok temu, zużył się w miesiąc

Chcesz pochwalić nyankasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty spróbowania na raz..
  • Szampon używałam jakiś czas temu.

Plusy:
    -dobrze oczyszcza
    -przyjemny ziołowy zapach
    -prosty skład
    -przezroczysta buteleczka - widać zużycie

Minusy:
    -nie wygładza włosów
    -nie zwiększa objętości włosów
    -nie zmniejsza wypadania włosów

Uważam że szampon jest do stosowania raz w tygodniu, ale raczej nie do codziennej pielęgnacji, gdyż mocno oczyszcza (co jest jednocześnie plusem i minusem )

Edit: po jakimś czasie zauważyłam swędzące krostki na skórze głowy! Nigdy czegoś takiego nie miałam. Szampon zbyt agresywny dla mojej skóry głowy i pewnie więcej go nie kupie...
    Używam tego produktu od: kilka myć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Stosuję go na zmianę z Skrzypem Polnym i Brzozowym i jets z całej trójki najłagodniejszy.
    Włosy po umyciu są miękkie,błyszczące, nie są wysuszone. Po tym szamponie moje naturalnie czarne włosy nabrały blasku i koloru - wyglądają jak farbowane, pomimo że z natury są mocno kręcone i prostuje na wysokich tempraturach kilka razy w tygodniu.
    Jak pozostała dwójka z Barwy dobrze myje włosy, zmywa wszystkie odżywki, silikony i cuda - dobrze radzi sobie z olejem kokosowym chciaż bywa że muszę myć wtedy włosy 2x.

Nie zawiera silikonów - moje włosy są od nich wolne od roku i dopiero teraz wygladaja zdrowo i normlanie mimo prostowania .

*Fajny zapach.
    *Średnio wydajny.
    *Włosy po umyciu są cudownie puszyste i maja zabójczą objętość.
    +Bajecznie tani
    +Super się pieni

Zdecydowanie najlepszy z seri ziołowej Barwy jeśli posiadasz naturalnie ciemne włosy lub fabowane.

Żaden szampon, za żadną cenę z drogerii nie może nawet sobie koło niego stanąc jesli chcecie mieć zdrowe i błyszczące włosy.

POLECAM !

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić Cleo86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od czasu do czasu ok
  • Szamponu nie używam za każdym razem do mycia włosów, jedynie raz na czas(np. miesiąc) gdy chcę je porządnie oczyścić.W tej roli spisuje się świetnie.Włosy po umyciu aż skrzypią, jest bardzo tani i wydajny, do tego łatwo go dostać w większości supermarketów.Nie wiem czy kupię ponownie ,może wytestuję jakieś inne, ale w razie czego wracam do niego

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietnie oczyszcza
  • Szampony Barwa są bardzo dobre, swietnie oczyszczaja wlosy, podoba mi sie ich specyficzny, ziołowy(?) zapach. Prawie kazda wersjajak dla mnie pachnie tak samo (no rumiankowa do blond wlosow ma niecy inny zapach).
    Dobrze sie pieni (w porównaniu do podobnego w składzie i nawet opakowaniu szamponu z bingo spa...) no nie jest to piana jak z szamponu "drogeryjnego" ale jak ktos ogarnia temat wlosomaniactwa, to wie, ze one naprawde dobrze sie pienia Są dosc wydajne i nie drogie, minusem jest otwor w butelce, ja dokrecilam sobie pompke z innego szamponu i jest cacy polecam do stosowania jako oczyszczasz, 1-2 w tygodniu, idealnie sie do tego nadaje, wlosy az "skrzypia"
    Używam tego produktu od: lato 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie tej wersji

Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani i dobry
  • Bardzo lubię te szampony Barwy, miałam już kilka rodzajów i szczerze powiedziwszy niczym się nie różnią, każdy sprawdza się u mnie podobnie

Nie używam ich codziennie, to z pewnością bardzo wysuszyło by mi włosy.
    raz w tygodniu do oczyszczani nadają się doskonale i dlatego mają stałe miejsce w mojej łazience.
    Po ich używciu włosy są tak czyste, że aż skrzypiące

Szampony są tanie jak barszcz (ja je kupuję za 2ł) i łatwo dostępne w mojej okolicy

Jedynym minusem jest opakowanie: otwór jest zdecydowanie za duży a papierowa etykietka natychmiast się niszczy.

Chcesz pochwalić pink_pocket za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zabójczo skuteczny
  • Szampony ziołowe Barwy mają opinię kosmetyków dość silnych i są często używane jako szampony oczyszczające czyli dokładnie wymywające resztki produktów do stylizacji, składniki, które potrafią się nadbudować (parafina i silikony) oraz oleje. Ja kupiłam ten szampon właśnie z myślą o zmywaniu oleju na porost włosów. Wybrałam wersję do włosów zniszczonych, bo takie w dużej części wtedy miałam.

Mała analiza
    Szampon zawiera trzy substancje myjące:
    -Sodium C 12-15 Pareth-3 Sulfate - średnio łagodny detergent
    -Lauramidopropyl Betaine - łagodny detergent
    -Cocamide DEA - bardzo łagodnie myjący i renatłuszczający
    Po nich jest emulgator (PEG-75 Lanolin), zagęstnik (Sodium Chloride), stabilizator i antystatyk (Cocamidopropylamine Oxide). Dalej znajdują się składniki odżywcze i aktywne:
    -Hydrolyzed Keratin - proteina, składnik wbudowujący się w miejsce ubytków we włosie, odżywia, regeneruje
    -Acorus Calamus - korzeń tataraku, wzmacnia cebulki
    -Humulus Lupulus - chmiel, działa przeciwłupieżowo i zapobiega wypadaniu włosów; można też znaleźć informację, że rozjaśnia włosy oraz nadaje im blask
    Potem są już zwykłe wypełniacze czyli zapach, konserwant (2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol), substancje zapachowe (2-(4-tert-Butylbenzyl)propionaldehyde, Limonene) oraz barwniki (CI 15985, CI 42090).

Skład jest prosty, ale nie dla każdego będzie to zaleta, o czym poniżej.

Konsystencja, zapach
    Szampon dobrze się rozprowadza i mocno pieni.
    Pachnie ziołowo, dosyć ostro. Kojarzy mi się z dzieciństwem, kiedy tego typu szampony stanowiły większość asortymentu sklepów.

Działanie
    Szampon dobrze wywiązywał się ze swojego głównego zadania. Wymywał wyjątkowo upierdliwy olej Bhringraj, chociaż musiałam to robić dwukrotnie, bo olej mocno trzymał się skóry głowy. Włosy po użyciu szamponu aż skrzypiały w dotyku.
    Zadowolona z efektów używałam Barwy codziennie. I to był błąd, bo szampon zaczął bardzo przesuszać. Nie skórę głowy - tę mam dość nosorożcową i nic jej nie szkodzi. Zaczął przesuszać moje biedne, doświadczone przez los włosy, zwłaszcza najmocniej zniszczone końcówki pomimo stosowania odżywek i masek po każdym myciu. Wcale mnie to nie zdziwiło a przyczyn takiego stanu widzę tu kilka:
    1. Szampon może mieć duże stężenie substancji myjących (ze składu się tego nie wyczyta, a producent nie musi podawać takiej informacji)
    2. Zioła (prawie wszystkie) wysuszają włosy
    3.Keratyna to składnik regenerujący, ale nie każde włosy dobrze na nią reagują. Na niektórych (zwłaszcza stosowana często) może prowadzić do wysuszenia i kruchości włosa. Moje włosy jej nie lubią, zwłaszcza te podniszczone.
    Od tego czasu stosowałam ten szampon od przypadku do przypadku, głównie po to, żeby go wreszcie skończyć. Raz na kilka myć nie szkodził.

Opakowanie i inne
    Tu się nie ma za bardzo nad czym rozwodzić. Szampon jest tani, łatwo dostępny (swój kupiłam w osiedlowym markecie). Butelka nie cieszy oka, ale nie znam kosmetyku za 3 złote, który by to robił.

Na pewno nie wrócę do tego szamponu. Jest za silny dla moich włosów, zwłaszcza że myję je prawie codziennie.

Używam tego produktu od: mam pół roku, używałam od czasu do czasu

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam go do oczyszczania włosów raz na dwa tygodnia i sprawdza się znakomicie. Włosy po nim są puszyste i ładnie błyszczą. Niestety trochę plącze włosy, ale po użyciu odżywki ten problem znika.
    Szampon ma przyjemny ziołowy zapach i dość rzadką konsystencję, ale mi odpowiada. Znajduje się w przeźroczystej butelce, dzięki czemu dokładnie widać ile jeszcze go zostało, niestety ma dość duży otwór i często można wylać zbyt dużo szamponu.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Chcesz pochwalić Katharsis91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon oczyszzcający
  • jest on bardzo tani, zawiera sles, ma prosty skład - idealnie nadaje się do użycia jako szampon oczyszczający! ja używam go 1 raz na tydzień
    w takim użytkowaniu jest godny polecenia

Chcesz pochwalić kwitnacykwiatpustyni za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • tragedia!
  • Używałam szamponu tataro-chmielowego od dawna. Teraz widzę zmienił nazwę na tatarako-chmielowy. Niestety zmienili także skład, porównałam z tym wcześniejszym. Miałam ten z brązową etykietą i zdjęciem chmielu, teraz jest ten z tatarakiem. Takiego przyklapu w życiu nie miałam. Włosy wyglądają jak tłuste. Nigdy więcej go nie kupię. Mam nadzieję, że nie zmienią chociaż składu szamponu ze skrzypem, bo to mój ulubiony.

Ilość zużytych opakowań: jeśli chodzi o ten nowy, to w trakcie pierwszego, tego wcześniejszego zużyłam z 10 butelek

Chcesz pochwalić Keket za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba jakaś pomyłka.
  • Mam wrażenie, że mając szampon z barwy ziołowej, tataro-chmielowy, mam coś zupełnie innego niż wszystkie osoby, które piszą tutaj te cudowne recenzje. nazywa się identycznie, butelka taka sama, trochę inna, bo brązowa, etykietka. i inny skład. zaczyna się od SLS - w moich oczach zupełnie go to skreśla. Śmierdzi. włosy po nim są jak patyki, jakby zdzierał z nich po prostu wszystko co na nich jest: stają się szorstkie, suche, nie układają się. boję się nim myć włosy, bo mam właśnie słabe, delikatne, zniszczone. silikonów nie ma, jedyny plus. 4zł nie pieniądze, ale stoi na półce już długo i nie wiem co z nim zrobić, chyba pójdzie do kosza.
    \njednym słowem - przykre rozczarowanie.

Chcesz pochwalić panna_cynamon za czytelną i pomocną recenzję?