Powiększ John Frieda, Sheer Blonde, Instant Conditioner and Highlight Enhancer (odżywka podkreślająca kolor blond) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: pixie7

Seria `Sheer Blonde` przeznaczona jest specjalnie dla blonynek, zarówno tych naturalnych jak i `wzbogacanych`, również w pasemka. :)
Odżywka wzbogacona składnikami rozświetlającymi i podkreślającymi jasne pasemka, natychmiast zamienia suche wlosy w gładki, lśniący jedwab, chroniąc jednocześnie kolor blond przed matowiącymi go lub przyciemniającymi osadami. Sprawia, że włosy są błyszczące, ale ich nie obciąża. Formuła wzbogacona prowitaminą B5 i olejkiem z nasion słonecznika pomaga odbudwać włosy zniszczone chemicznymi zabiegami.
Odżywka, podobnie jak szampon, występuje w dwóch wersjach:
- Wzbogacona ekstraktami naturalnej skórki cytrynowej, rumianku i nasion słonecznika, dla blondynek platynowych i tych w odcieniu szampana; aktywuje szeroki wachlarz kolorów w blond-pasemkach: od czystej platyny, aż po jasne złoto;
- Wzbogacona ekstraktami karmelu, miodu i nasion pszenicy, dla miodowych i karmelowych blondynek; aktywuje pasemka od złotych aż po jasno-miedziane.
Niestety niedostępny na polskim rynku, jak cała seria i inne produkty John Frieda :(. Mozna go kupić w większości krajów `starej Europy`, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech.

Skład: Water, Cetyl Alcohol, Cyclomethicone, Stearyl Octyldimonium Methosulfate, Stearyl Alcohol, Sunflower (helianthus annuus) Seed Oil, Sunflower (helianthus annuus) seed extract, Matricaria (chamomilla recutita) Extract, Lemon (citrus midica Linonum) Peel Extract, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydroxyethylcellulose, Behenamidopropyl Ethyldimonium Ethosulfate, Propylene Glycol, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Panthenol, Amodimethicone, Benzophenone-4 (Sunscreen), Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Caramel, Fragrance. May contain Yellow 10, Formula #2132, or Yellow 6 Annatto, Formula #2142.

Cena: 6,00 euro / 250 ml

• Świetny!
  • Byłam ostatnio w rossmannie i zauważyłam gamę produktów z tej serii. Zastanawiałam się, który wybrać i wybrałam odżywkę ze słonecznikiem i białą herbatą.

+ dobra konsystencja
    + nawilża
    + wygładza
    + włosy po umyciu są przyjemne w dotyku
    + pomaga plączącym się włosom
    + uczucie, jakby się było w salonie (profesjonalny)
    + jak na tak dobry produkt - warty swojej ceny

- zapach (nienawidzę owocowych zapachów, ale to sprawa gustu)
    - niewydajny (ale to jak prawie każda odżywka i znam mniej wydajne)
    - bardzo drogi, przez co tylko raz na jakiś czas mogę sobie na nią pozwolić

Odżywka jest świetna, teraz tylko muszę wypróbować szampon : )

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1 250 ml

Chcesz pochwalić Sodomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Miałam wersję do platynowego odcienia blondu i jestem bardzo z niej zadowolona. Odżywiała włosy nie obciążając ich, nadawała piękny połysk, moje rozjaśnione włosy nie żółkły, kolor był świeży i piękny, koleżanki pytały co za farby używam, że mam taki cudny kolor, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało, a kolor od miesięcy miałam taki sam. Do tego pięknie pachniał. Odstrasza jedynie cena

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Gloryy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Tak, lepsza od szamponu
  • Samego szamponu nie polecam. Szampon przesusza.

Ta odżywka + szampon = fajnie, ładnie podkreślone błyszczące blond włosy

Ja mam ciemny NATURALNY blond, odżywka delikatnie rozświetla włosy, przestają być takie jednolite, smutne, wydobywa różne odcienie blond.

Moja siostra ma FARBOWANE jasne blond włosy
    i jest BARDZIEJ zadowolona ode mnie. Mówi,że schładza żółte refleksy (używamy odżywki do zimnych blondów) i ogólnie jest b. zadowolona.

To się nazywa odżywka, ale oczywiście z prawdziwą odżywką nie ma nic wspólnego, nie poprawi ogólnego stanu Twoich włosów, jedynie ładnie je rozświetli.

Używam tego produktu od: Jakieś pół roku (nie stosuję przy każdym myciu)

Chcesz pochwalić Gugha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywia zniszczone włosy
  • Kupiłam ją niedawno, już po pierwszym użyciu moje zniszczone rozjaśnianiem i wielokrotną koloryzacją włosy nabrały miękkości i głodkości. Niestety nie zauważyłam, by bardziej lśniły. Myślę, że na włosach naturalnych będzie się sprawdzać o wiele lepiej, podkreśli refleksy i da pożadany efekt rozjaśnienia. Jest mocniejsza od odżywek Loreal, Pantene, Dove itd., które na mnie już w ogóle nie działają. Polecam

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić koneserek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dorasta do szamponu
  • Szamponu z tej serii uzywałam pare lat temu gdy mieszkałam w Niemczech. Szampon sprawował się dobrze, ładnie podkreślał naturalny kolor włosów.

Po długim stosowaniu włosy robiły się sztywne, bez wyrazu, bez blasku. Zakupiłam więc odżywkę (oba produkty w wersji "VOLUME". I o ile z szamponu suma sumarum byłam zadowolona to odzywka dała efekt wymęczonych włosów.

Szampon starczy.

Używam tego produktu od: ok 2 lata

Chcesz pochwalić anialisek za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nie...
  • O ile szampon jest taki nawet nawet, o tyle odżywka jest beznadziejna. Po pierwsze- kompletnie nie odżywia. Miałam po jej zastosowaniu mega suche włosy, brzydkie, matowe, bez wyrazu. Po drugie- nie podkreśla blond kolorku w żaden sposób, chyba jest obojętna dla jego ochrony. Jest niewydajna, trzeba jej nakładać sporo. Zupełnie się zawiodłam. Jedyny jej plus, to fakt, że włosy nie są splątane i szorstkie, ale to faktycznie, jak już ktoś napisał- potrafi prawie każda odżywka. Tak więc, bubel.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Martuniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Odżywka droga i w przypadku moich włosów nieskuteczna. Żeby były jakiekolwiek efekty, musiałam nakładać jej bardzo dużo. W sumie jedyny plus to to, że włosy dały się rozczesać, ale większość odżywek to potrafi i to za niższą cenę.

Używam tego produktu od: 3 lata temu w Anglii

Chcesz pochwalić elag7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona!
  • Moja ulubiona odzywka, zawsze mam ja w lazience.
    Dobrze nawilza, wlosy sa miekkie i dobrze sie rozczesuja. Nie zauwazylam specjalnych wlasciwosci ozywiajacych kolor.
    Poreczne opakowanie, jednak malo ekonomiczna.

Chcesz pochwalić A.S. za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Podobnie jak szampon z tej serii-odżywka jest ok aczkolwiek bez rewelacji. Odżywia ale nie jakoś genialnie, włosy łatwo się rozczesują, są miękkie ale to jednak nie to. Plus za poręczne opakowanie. Można znaleźć odżywki tańsze i bardziej skuteczne.

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • jak dla mnie to nie bardzo,niestety ale jest niewydajny,drogi,włosy po umyciu owczem ożywiaja kolor pasemek ale nic poza tym ,sa o wiele lepsze w tej samej cenie i zdecydowanie lepsze,ni epolecam

Używam tego produktu od:miesiac

Chcesz pochwalić GiGa007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to czego szukałam!
  • Drogie Panie, włoski są jedwabiście miękkie, lekkie i pachnące a kolor wręcz lśni. Włosy układają się fantastycznie. Po umyciu rozczesują się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od:3 mieśięcy

Chcesz pochwalić AnnaSverige za czytelną i pomocną recenzję?
  • odżywka lepsza
  • Jak dla mnie odżywka jest jednak lepsza od szamponu, ładnie nawilża i wygładza włosy, dobrze się po niej rozczesują, nie są w ogóle przesuszone, a nawet bym powiedziała, że szybciej sie po niej przetłuszczają, ale za to po użyciu jej ładnie błyszczą, a przede wszystkim odżywka zapobiega żółknięciu jasnych pasemek.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Barby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Jest o wiele treściwsza niż szampon, gęsta i wygodnie się ją nakłada(jednak więcej zużywa niż szamponu), włosy są po niej bardzo gładkie ale na tym koniec. Nie rozczesują się wcale z łatwością. Rozświetlenie oraz podkreślenie koloru nie powala. Mam naturalny, jasny blond ze słonecznymi pasemkami i nie zauważyłam aby ta odżywka działała na moje włosy w jakiś cudowny sposób.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weezie za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jestem bardzo zadowolona z kosmetyku. przepiękny zapach. Włosy są naprawdę sprężyste i odzywione, miekkie. Używam na rozjasniane włosy i maja się dzięki temu kosmetykowi barzoz dobrze. Uzywam wersji do włosów suchych.rewelacyjne nawilzenie.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Chcesz pochwalić ila78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkresla kolor
  • Mieszkam w Londynie wiec dostep do produktow johna fridy jest wielki.Mialam zestaw do platynowego odcienia blond,moje wlosy byly ciemniejsze i mialam nadzieje,ze sie lekko rozjasnia.Niestety nie.Byly za to twarde,szampon slabo sie pienil.Kiedy jednak doszlam juz do platynowego koloru znow postanowilam siegnac po ten szampon i bylam zachwycona,wlosy byly miekkie i blyszczace.Mysle,ze trzeba po prostu dopasowac dokladnie kolor do szamponu.S dostepne rozne odcienie blodu,a rowniez brazy i czerwienie.

Używam tego produktu od:2lata

Chcesz pochwalić anialobo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Połysk&sprężystość
  • Fajna rzecz dla moich kapryśnych włosów! Mam blond pasemka, które wymagaja lekkiego wspomagacza z zewnątrz by mogły utrzymać swą blond poświate, lecz mało co do tego się nadaje, a to obciąża, a to wysusza, a w najlepszym wypadku daje zero efektu. Ta odżywka jest bajeczna - pozostawia włosy takie jak lubię: błyszczące, zdrowo nawilżone, miękkie, mile dla oka rozświetlone. Prawdziwa gwiazdka z nieba (szkoda, ze nie dostepna w Polsce)! Zaraz po aplikacji wydaje sie byc zlepiajaca i obciazajaca włosy, jednak gdy tylko wyschna i gdy je rozczeszemy wychodzi ten "hollywoodzki" efekt blondu! Fajny zapach, miła aplikacja (trzeba umyc rece bo sie tłuszcza!), ale nie ma co oczekiwac jakiegos specjalnego rozjaśnienia - cudów nie ma: albo pielegnujaca odżywka albo kasujacy włosy rozjaśniacz.
    Sama nie wiem jak ten cały John Frieda zdołał połączyć dość treściwą, odżywiajaca zawartość z ultra lekkim, fantastycznym wyglądem włosów w końcowym efekcie, bo jakoś większości producentom za chiny się to nie udaje.

Używam tego produktu od: 2005

Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczym mnie nie powaliła
  • Stosowałam tę odzywkę podczas wakacji , w trakcie kiedy przebywałam w Niemczech.Spodziewałam sie po niej więcej, ma dobra konsystencje , fajny zapach , latwo sie rozprowadza i spłukuje, włosy sa po niej miekkie, ale nie powala( w kwestii jakiegoś rozświetlenia, podkreslenia blond nic nie zauwazyłam), bardziej cenię sobie inne typu Matrix czy profesjonalny loreal. A cena jak na jakosć ciut zbyt wysoka.

Używam tego produktu od: ok półtora miesiąca

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pieeekne refleksy....
  • Recenzja: Ochh tak, to byla moja ukochana odzywka jak bylam blondynka(pol roku temu)..Wprawdzie malo wydajna, strasznie mi szybko schodzila-to jedyny minus, no ale w sumie mam dlugie wlosy wiec moze sie tym wytlumaczyc.Ale wlosy po niej mialam pelne refleskow, niesamowicie blyszczaly jak raz jej nie uzylam to kazdy to takze zauwarzal..I dziki niej schodzila mi ta okropna zólć ktora czasem sie pojawiala po farbowaniu.Baaardzo polecam!!!Achh mi tez sie zrobilo milo na serduchu jak zobaczylam ze ktos ja zasugerowal.Bardzo dziekuje

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić urszulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Jedna z moich ukochanych odżywek.
    Ucieszyła mnie "formuła specjalnie dla blondynek" (było to na dłuuugo przed pojawieniem się "Got2b Blonde" Schwarzkopf'a), choć absolutnie nie zauważyłam żadnego rozjaśniania włosów, więc ostrożnie poleciłabym ją także np. szatynkom.
    Przepięknie za to rozświetla, dodaje niesamowitego blasku włosom i może w tym to "podkreślenie koloru".

Odżywka jest leciutka, nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania, szybko się wypłukuje. Dzięki tym cechom "lekkości" sprawia jednak, że trochę trudniej rozczesać włosy niż przy tradycyjnej odżywce - trzeba działać delikatnie.

Żałuję, że nie ma jej u nas, może kiedyś... Na razie dokańczam ostatnią flaszkę i testuję "Got2b Blonde" - wydają się bardzo zbliżone.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kilka, chyba z 5, w ciągu 4 lat, na przemian z innymi

Chcesz pochwalić pixie7 za czytelną i pomocną recenzję?