Oriflame, Hair Solutions, Nurtre Leave in Cream (odżywczy krem bez spłukiwania)

Oriflame, Hair Solutions, Nurtre Leave in Cream (odżywczy krem bez spłukiwania)

Przywraca miękkość, blask i zdrowy wygląd włosom suchym i zniszczonym, ułatwia ich układanie. Wzmacnia je i chroni przed starzeniem się oraz uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi. Rozprowadź niewielką ilość kremu na włosach osuszonych ręcznikiem. Nie spłukuj!

wydajny

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie, a pewnie następnego jużnie kupię, ponieważ od jakiegoś czasu nie widzialam tego kremu w katalogu. Jest bardzo wydajny, na moje krótkie włosy wystarczy dosłownie odrobina. Oczywiście nie używałam go po każdym myciu bo stanowczo wolę odżywki do spłukiwania. Taki krem bez spłukiwania jest w sytuacjach awaryjnych - np. jak się bardzo spieszę.
W kremie oriflame urzeka zapach. Naprawdę piękny i utrzymuje się na włosach kilka godzin. Konsystencja aksamitna, świetnie się nakłada. Włosy zyskują blask, dobrze sie rozczesują. Pod koniec opakowania zauważyłam, że krem mi trochę zgęstniał na dnie. Nie wpłynęło to jednak na jego jakość.

Używam tego produktu od:ponad rok

Dla mnie super

Jedna z najlepszych jakie miałam. Mam długie włosy i problemy z rozczeswyaniem po umyciu jednak ten krem daje sobie świetnie radę! Włosy bez problemu się rozczesują, pieknie pachną, nie elektryzują się i co ważne jest bardzo wydajna nie trzeba nakładać nie wiadomo ile.

a ja lubię .........

Jak dla mnie fantastyczna odżywka , wspaniale odżywia ,włosy są po niej miękkie i dobrze się układają , ślicznie pachnie i jest bardzo wydajna. Troche droga , ale w promocji można się skusić . Ja polecam !!!! ...

do bani

Wielkie pudło - mało kosmetyku - wielki badziew....tak po króce możnaby skomentować tę odżywkę, ale wiem wiem jestem winnna dłuższą ocenę.
Ponieważ od dłuzszeog czasu preferuje odżywki bez spłukiwania, ucieszyłam się gdy zobaczyłam tę nowość w katalogu Oriflame i bez wahania zakupiłam. Odżywka nie działa w ogóle - fakt: konsystencja w porządku, zapach też - chociaż zbyt ostry, drażniący, ale w ogóle nic dobrego nie robi dla włosów. Pomaga w rozczesywaniu, ale to robi każda pierwsza odżywka.
Nałożona na suche końcwki zamiast je uelastyczniać i nawilżać - tragicznie je usztywnia. W ogóle nie nawilża włosów, prostuje naturalne fale :( Bardzo niewydajna, wnika we włosy niemal bez śladu. Całe szczęście, bo szybko wymeczyłam opakowanie, ale nigdy wiecej tego zakupu nie powtórzę.
ilość zużytych opakowań: 1