Shiseido, The Makeup, Fluid Foundation

Powiększ Shiseido, The Makeup, Fluid Foundation

Zgłaszająca osoba: Anja

Lekki, płynny podkład. Daje matowe, półtransparentne wykończenie makijażu. Rekomendowany dla cery normalnej, mieszanej i tłustej. Rozświetla i "rzeźbi" twarz, doskonale nawilża a przy tym pochłania nadmiar sebum. Twarz jest niesamowicie gładka, przyjemna w dotyku i naturalna.

Cena ok. 160zł / 30ml

• dno
  • zgadzam sie z poprzedniczka. do tej pory myślałam ze mój jest przeterminowany, bo źle się rozprowadza zapycha itd. co juz było wspomniane, a ze kupiłam go w zestawie na allegro ,to cuż..mógł być, a data starta. teraz widzę że jest po prostu do bani, jak nakładam widać ze mam maskę z niego na twarzy a nie podkład. najgorszy jaki miałam ever.

Używam tego produktu od:kilka razy i lezy

Chcesz pochwalić Avenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj słabiutko
  • Ogromna pomyłką jest nazwanie tego kosmetyku podkładem według mnie to zdecydowanie krem koloryujący!!

- Fatalnie się rozprowadza- trzeba aż trzeć (!!)
    - Nie zauważam żadnego krycia, no chyba że kryciem nazwe wyrównanie kolorytu

Jedyne co się sprawdza to mat ale taki mat że wszystkie suche skórki są uwidocznione.. dlatego też podziękuje i tylko jedną gwiazdke dla niego zostawiam.. Nikomu nie polecam

Używam tego produktu od:zakupiony przed wakacjami 2008
    Ilość zużytych opakowań: 1 w życiu go nie opróżnie

Chcesz pochwalić thelila za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Jak dla mnie rewelacja:

-lekka i przyjemna konsystencja
    -super stapia sie z cera
    -kryje bardzo dobrze
    -rozswietla i matowi jednoczesnie
    -wydajny!
    -zapach bardzo delikatny, tak jak lubie
    -duzy wybor odcieni

gwiazdke odejme za opakowanie, ladne ale ciezko wydobyc czasem odpowiednia ilosc...

ogolnie polecam bo to najlepszy podklad na jaki narazie natrafilamUżywam tego produktu od: 7 niesiacy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dziewczynka z zapalkami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki
  • Podklad- a raczej krem tonujacy, gdyz jest bardzo lekki. Bardzo plynny, opakowanie jest bardzo niewygodne, trzeba czasami bardziej potrzasc zeby cos wyplynelo. Kolor bardzo delikatny, niewidoczny. Krycia raczej nie dostrzeze sie. Zapachu brak.
    Skora po uzyciu jest bardzo gladka i miekka.
    Duzym plusem jest filtr przeciwsloneczny 15.
    Podklad na lato.Używam tego produktu od:2mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anrylka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Recenzja:
    Kupiłam ponownie shiseido ponieważ sądziłam,iż fluid będzie doskonałym specyfikiem na lato (wcześniej używałam creame foundation) niestety rozczarowanie.
    Krótko podsumowując jak na shiseido to jest niestety kiepski, aczkolwiek jakieś tam plusiki posiada.
    Plusiki:
    -ładne naturalne kolorki,
    -stapia sie z twarzą nie tworząc efektu maski,
    -niesłychanie lekki,
    Minusiki:
    -zbyt mała trwałość,
    -wyjęcie fluidu ze słoika graniczy z cudem,
    -okropnie wysusza skórę,
    Podsumowując... być moze jest to dobry fluid na lato dla osób, które mają tłustą cerę, niestety w moim przypadku sie nie sprawdził.

Używam tego produktu od:krótko,musiałam odstawić ponieważ niszczył mi skórę
    Ilość zużytych opakowańdrobina pierwszego

Chcesz pochwalić ***Nina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go....
  • Recenzja: Wprost uwielbiam ten podkad.. Jest taki gladki, delkatny... swietnie sie rozprowadza, nie zostawia smug.. Prawie nie ma zapachu. Mam cere mieszana - nosek, czolo i broda przetluszczaja sie, a policzki sa ok. Podklad ladnie kryje i jednoczesnie matuje - przez caly dzien nie mam potrzeby poprawiania makijazu. Dobralam idealny odcien I 40 i wreszcie jestem zadowolona.

Ma rewelacyjna cene - 143 zl.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i beda nastepne

Chcesz pochwalić bella_margo za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi
  • Recenzja: ...
    Swietny podkład, doskonały na lato, gdyż ma płynna, lekka konsystencje. Super sie naklada- nie zostawia smug, bardzo wydajny i przepieknie pachnie) Trwały i dobrze się "nosi".Minus za opakowanie- kształt słoiczka nie pozwala na jego dokładne wydobycie, szpatułka do nakładania spelnia swoje zadanie tylko wtedy, gdy podkładu jest ddużo. To jego jedyna wada, a mam buzke wymagajaca...i testowałam rozne cudenka, z gornej polki, w swojej klasie jeden z lepszych. Polecam!!
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ok 8 m-cy, wciaz pierwsze )
    Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić gosiqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kremowy

• Moim zdaniem, bardziej odpowiada cechom kremu koloryzującego niż podkładu.
    Ma wyraźnie kremową konsystencję, tak też się rozprowadza. Po nałożeniu, część wchłaniana jest przez skórę, na jej powierzchni pozostaje zaś warstewka koloru.
    Wyraźnie nawilża skórę, sprawia, że wygląda zdrowo i świeżo.
    Własciwości kryjące natomiast- żadne.
    Sprawdza się w przypadku zdrowej cery o równomiernym kolorycie, poniważ nałozenie ilości wiekszej niż "maleńka", powoduje wałkowanie ( efekt , jakbyśmy nakładały kilka warstw barwnego kremu jedna na drugą).
    To nie jest pokład kryjący, to produkt dla szcześliwych posiadaczek zdrowej cery, które pragną podkreslić jej naturalny urok
    I jeszcze słowo o kolorystyce- zdecydowanie przeznaczona w większoścoi dla jasnej karnacji, kolory są pastelowe, z przewagą bazową odcienia różowego.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:2

Chcesz pochwalić Anett_ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nothin' special
  • Nie tego się spodziewałam po tak gonej zaufania firmie jak Shiseido. Fluid prawie wcale nie ma krycia. Matuje na dość długo i nie jest to sztuczny mat, ale efektu rozświetlenia nie zauważyłam. Ma zbyt wodnistą konsystencję, przez co trudno go rozprowadzić na twarzy. Zapach neutralny. Duża paleta odcieni. Nie wchodzi w pory. Jednakże wcale nie daje wrażenia upiększenia cery, a przecież to gł. zadanie podkładów!
    Jak na podkład za 180 zł prezentuje się kiepsko.

Używam tego kosmetyku od - / ilość zużytych opakowań: kilka próbek z Douglasa.

Chcesz pochwalić Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry.....
  • Recenzja:
    ... ale dla cer bezproblemowych...niestety.
    Delikatnie matuje, bez efektu maski, troszkę rozświetla, nie wchodzi w pory i nie waży sie, ale niestety dla mnie, daje półtransparentny efekt, bardziej wyrównujący koloryt niz kryjący.
    Naprawde polecam go osobom chcącym uzyskać naturalny efekt pięknej cery. Jeśli uda mi sie uporać z moją buzią, na pewno go kupię.
    Co do kolorów: seria O ma odcień żółty, B - różowy, a I (Ivory) najbardzije neutralna, beżowy

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nathii za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm
  • Podkład lekki, naturalny, średnio kryjący i matujący, ale za to trwały. Nie wazy sie, nie sciąga skory (moze dlatego ze kladlam go na krem z wysokimi filtrami - wspolpracuje z nim swietnie)

wada jedna i podstawowa - nie moge znaleźć odcienia - już od dawna nie udało mi się trafić na no 10 (testowalam 20 ktora jest troche za ciemna) Kiedys 10 bylo w ofercie, a teraz albo sie mijamy albo juz nie sprowadzają - co z mojego punktu widzenia jest wielkim minusem dla firmy (szczegolnie selektywnej)

Ilość zużytych opakowań: probka z sephory

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić palomino za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale ...
  • Piękne opakowanie, szlachetne, pomimo braku dozownika odpowiada mi. Podkład super trwały, trzyma się mojej tłusto-mieszanej cery bardzo długo. Fajne kolory, łatwo coś sobie dobrać. ALE > ma dwie wady 1. strasznie tępo rozprowadza sie na twarzy, nawet po kremie mam wrażenie, ze muszę mocno trzeć, żeby dokładnie go rozmarować. 2. wysusza!!!! skóra na nosie mi się łuszczyła Generalnie >>> po tak ekskluzywnym, drogim kosmetyku selektywnym spodziewalam się wiekszej spektakularności. Używam tego produktu od 3 m-cy / Ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ignis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ostatnio mój faworyt
  • Podkład łatwo się rozprowadza, przy nakładaniu zaraz stapia się ze skórą, ujednolica i rozświetla cerę. Kryje lekko ale dla mnie wystarczająco.Nie czuć go na buzi.Matuje średnio (ale może być). Kolorki do wyboru ładne i dość dużo ich.Twarz wygląda ładnie prawie cały dzionek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Amelianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Testowałam ten podkład przez tydzień. Dość miałam go już po pierwszym dniu, ale postanowiłam uzbroić się w cierpliwość i testować dalej, no bo podkład takiej firmy to na pewno nie bubel. No i tak: jest lekki, ale nie kryjący, ładnie się rozprowadza, bardzo skutecznie matuje na cały dzień. Niestety chyba przez tę skuteczność w matowaniu niemiłosiernie wysusza skórę. Dyskomfort odczuwam już w chwilę po nałożeniu, a po tygodniu stosowania skóra wysuszona na wiór schodziła mi z twarzy całymi płatami. Aż tak skutecznego podkładu to ja jednak nie chcę :-(

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ofelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobry!
  • Jest jeden trik w związku z tym podkładem.
    Jeszcze lepiej wygląda nałożony wigotną gąbeczką.
    Wtedy faktycznie efekt jest świetny.
    Ale znam podkłady zdecydowanie lepsze niż ten (pod każdym względem), więc wszelkie zachwyty wydają mi się lekko przesadzone.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić balbinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam na 5.00
  • Dołożyłam i potwierdzam) Tak to czasem jest, że coś się wydaje rewelacyjne, a po kilku miesiącach człowiek odkrywa coś nowego. Polecam, polecam, polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić AniazZielonego za czytelną i pomocną recenzję?