Powiększ A-Z Medica, No - Scar, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom `Perła Inków`

Zgłaszająca osoba: przygoda

Krem No - Scar Perła Inków zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.
Uwaga: krem A - Z Medica No Scar można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate.

Cena: ok. 40zł / 50ml

• Porażka
  • Zakupiłam krem zachęcona pozytywnymi opiniami o jego cudownym wręcz działaniu. No i klapa, ale muszę przyznać dobrą reklamę mu zrobiono, także nie ja jedyna się nadziałam... Krem ten to zwykły krem słabo nawilżający. Blizny, przebarwienia, trądzik jak były tak są. Jest to kolejny krem który ma u mnie plus za ładny, miły zapach.
    Mam wrażenie, że ten kremik został przereklamowany. Na mojej cerze mieszanej, ze skłonnościami do trądziku, nie sprawdził się.

PLUSY
    -ładny zapach
    -delikatna perłowa kosystencja kremu (tu plus za fajną konsystencję kremu)
    -dobrze się wchłania
    -buzia się po nim nie świeci

MINUSY
    -nie usuwa blizn, przebarwień, trądziku, ani nawet nie zmniejsza,
    -bardzo NIE wydajny

Zużyłam tylko jeden słoiczek kremu, podobno trzeba to stosować długo, lecz... ja uważam, że jak coś jest dobre to pierwsze opakowanie da choćby namiastkę tego co ma robić, choć odrobinę wygładzi, rozjaśni itp. W przypadku tego kremu tak nie było

Używam tego produktu od: 1 soiczek zużyłam ledwo przez 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek 50 ml

Chcesz pochwalić malinatruskawka za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• strata piniędzy
  • Krem ten kupiłam, aby usunąć lub chociaż rozjaśnić bliznę po trądziku. Niestety produkt nie podołał ani trochę temu zadaniu mimo regularnego stosowania i masażu, który było trudno wykonać, ponieważ produkt wchłaniał się bardzo szybko. Dodatkowo zapychał i powodował wysyp krostek w miejscu smarowania.
    Próbowałam także stosować na bliznę na nodze po zabiegu chirurgicznym jako, że producent również zaleca, ale także nie poskutkowało.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie działa
  • Używam codziennie pod półtora miesiąca.
    Niestety nie zauważyłam żeby krem działał. Wiem że za krótko używam ale miałam nadzieję że chociaż te lekkie przebarwienia mi rozjaśni.
    Z bliznami kompletnie nic nie robi. Zużyję opakowanie do końca a potem się zastanowię czy kupię ponownie.
    Piszecie o zapychaniu - u mnie wygląda to tak że kilka dni mam czystą cerę a potem codziennie po kilka syfów. Potem mi zejdą, kilka dni spokoju i od nowa wysyp syfów.

Krem ma 2 plusy i za to 2 gwiazdki na razie.
    1 plus taki że daję podkład na krem ale gdzies po 2 godzinach kiedy lekko świeci się cera bo od razu jak dam to podkład jest tępy na tym kremie, w końcu to nie krem pod podkład ale chcę napisać że cera wtedy pięknie wygląda, jest promienna, młodsza i w ogóle świetnie wygląda. A jak dam zwykły krem pod podkład to tego efektu nie ma. Może to zasługa perłowego kolou kremu.
    2 plus zapach no ale zapach nie ma działania tylko tyle że ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AnulkaSmerfulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Ten krem przepisała mi moja dermatolog ponieważ po trądziku zostało mi sporo blizn, i jak blizny były tak są.

Minusy:
    -skład
    -bardzo zapycha
    -wysypało mnie po nim
    -coś nie zauważyłam rozjaśnienia
    Plusy:
    -całkiem fajna konsystencja

+/-szybko się wchłaniał (więc nie wiem jak producent wyobraża sobie że będę kilka minut masować skórę)

Niczego nie rozjaśnił, nie kupie go więcej. Może dlatego że używam go dopiero 3,5 tygodnia ale na tyle starczyło mi opakowanie. Nie kupie go więcej.
    Za 30ml zapłaciłam 48zł

Używam tego produktu od: 3,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić EmiliaKumorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo zapycha
  • Mam mnóstwo blizn po trądziku. Co prawda ostatnio bez mojej ingerencji zaczęły się same goić jednak dawniej bardzo mi przeszkadzały.
    No-scar kupiłam zachęcona opinią farmaceutki, która wychwalała go pod niebiosa.
    Miał usunąć wszystkie blizny, nawilżyć skórę, pomóc w walce z trądzikiem.
    No cóż, nic z tego nie zdziałał.
    Blizny są, pomimo stosowania codziennie na noc przez ponad rok. Cera po nim była wysuszona, wiec musiałam ratować się innymi kremami. Najgorsze jednak było to, że krem zapycha i spowodował ogromny wysyp na mojej twarzy.
    Póki go używałam myślałam, że po protu dalej zmagam się z trądzikiem, nie wiązałam tego z kremem. Jednak kiedy przestałam się nim smarować niemal wszystkie "niespodzianki" zniknęły.
    Lubiłam jego konsystencję. Taka perłowa, delikatna. Krem wchłania się dość długo, a na skórze tworzy film, który wysusza.
    Wydajność jest niezła. Słoiczek starczał mi na ponad dwa miesiące.
    Cena jak dla mnie w stosunku do działania zdecydowanie za wysoka. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 6-7 słoiczków

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość...
  • No-Scar poradziła mi kuzynka, która też zmagała się z bliznami potrądzikowymi. Teraz już nie mam takiego problemu, ale kiedyś nie mogłam patrzeć na swoją twarz usianą trądzikiem i bliznami. Stosowałam go razem z innymi kosmetykami na trądzik jak i na blizny i w sumie to ciężko mi stwierdzić, jaki procent udziału z ich zniknięciem miał ten krem. Odstawiałam go wiele razy, tak samo jak wiele razy do niego wracałam, ale wydaje mi się, że N-Scar pomaga, ale wymaga ogromnej cierpliwości i długiego stosowania, a ja niestety mam z tym problem. Nie jestem też pewna czy on sam też nie był przyczyną powstawania nowych pryszczy, gdyż po jego stosowaniu czasami budziłam się z nowymi niespodziankami - nie zawsze, ale jednak.

Używam tego produktu od: jakiś dwóch lat (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Chcesz pochwalić Delicja1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie dla mnie
  • Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami, postanowiłam kupić ten krem z nadzieją, że pomoże mi pozbyć się blizn po trądziku. Niestety w moim przypadku tylko pogorszył sprawę. Używałam go przez ok. 3 miesiące, na początku po prostu smarowałam nim twarz na noc zamiast kremu nawilżającego, ale nie zauważyłam żadnych rezultatów (a wręcz miałam wrażenie że stan mojej cery się pogorszył), dlatego postanowiłam (zgodnie z zaleceniami na opakowaniu) po każdej aplikacji robić pięciominutowy masaż, aby składniki kremu dobrze się wchłonęły. I to był błąd. Niestety mam cerę trądzikową, ze skłonnościami do drobnych krostek, i przez ten właśnie masaż rozniosłam krostki na całą twarz... Od tej przygody minęły już jakieś dwa miesiące a ja nadal mam problemy z doprowadzeniem mojej cery do porządku. Wierzę, że tyle dobrych recenzji tego produktu to nie przypadek, jednak myślę, ze powinien on być używany raczej w przypadku blizn pooperacyjnych lub rozstępów, niż na blizny potrądzikowe (chyba że ma się już całkowicie wyleczoną cerę i nie ma ryzyka rozniesienia krostek na całą twarz).

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoaMari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wymaga cierpliwości ale warto
  • Krem zakupiłam tuż po wypadku, miałam głęboką ranę ciętą na twarzy i poszukiwałam kremu do zatuszowania blizny.

Kupiłam w cenie 45zł.

Krem rozjaśnił bliznę dopiero po ok 5-6mcy, codziennego stosowania grubej warstwy przed snem i rannym masowaniu. Mimo to nie zdziałał u mnie cudów-szrama bez dobrego podkładu jest widoczna...

Ale mogę polecić ten krem osobom z poparzeniem 2stopnia po którym zostaje czerwona skóra po całkowitym wygojeniu. Wymaga systematycznego stosowania ale już po ok 3 miesiącach, miejsce poparzenia jest coraz bledsze.

Krem bardzo wydajny- stosuję od 6mcy codziennie, a mam nadal pół opakowania.

Nie rozumiem opinii wcześniej że pozatykał komuś pory bo zawiera silikon i oleje. Zawiera je ze względu na to że składniki wyżej wymienione stosuje się do walki z bliznami i rozstępami. Nie jest to zwykły krem do użytku codziennego!

Stosowany wg zaleceń czyli przeciw bliznom i rozstępom wymaga cierpliwości ale jest tego wart

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić kosta6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomógł
  • Stosowałam No-Scar na bliznę po szyciu łuku brwiowego, początkowo była bardzo widoczna. Stosowałam ten produkt regularnie przez ok 2 miesiące i efekty są naprawde zadowalające, blizna badzo się rozjaśniła, w tym momencie jest praktycznie niewidoczna. No-Skar jest przy tym niesamowicie wydajny, przez tak długi okres uzywania codziennego zużyłam niewielką część opakowania ok 1/5.

Chcesz pochwalić edimini za czytelną i pomocną recenzję?
  • perłowy geniusz
  • Kupiłam ten produkt przede wszystkim z myślą o moich przebarwieniach potrądzikowych na plecach.Zdziwiłam się gdy zobaczyłam efekty już po paru użyciach. Posiadam też całkiem znaczne rozstępy na udach, lecz nie z myslą o ich usunięciu kupiłam no scar, gdyż szczerze mówiąc używałam wielu specyfików z marnym skutkiem, niestety. Teraz stosuje go również na rozstępy i nie chcąc zapeszać widzę delikatne ich rozjaśnienie, może to zapowiedź uwolnienia się od pasków tygrysa.
    Podsumowując, produkt skuteczny lecz tylko systematyczne i długotrwałe stosowanie przyniesie korzyści. Jest bardzo wydajny i szybko się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?