Powiększ A-Z Medica, No-Scar, Perła Inków, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom

Zgłaszająca osoba: przygoda

Krem zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.
Uwaga: krem można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.
Perła Inków zajęła pierwsze miejsce w rankingu najskuteczniejszych kremów w londyńskim tygodniku \"The Sunday Times\" w marcu 2002 r.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate

Cena: ok. 40zł / 50ml

• Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość...
  • No-Scar poradziła mi kuzynka, która też zmagała się z bliznami potrądzikowymi. Teraz już nie mam takiego problemu, ale kiedyś nie mogłam patrzeć na swoją twarz usianą trądzikiem i bliznami. Stosowałam go razem z innymi kosmetykami na trądzik jak i na blizny i w sumie to ciężko mi stwierdzić, jaki procent udziału z ich zniknięciem miał ten krem. Odstawiałam go wiele razy, tak samo jak wiele razy do niego wracałam, ale wydaje mi się, że N-Scar pomaga, ale wymaga ogromnej cierpliwości i długiego stosowania, a ja niestety mam z tym problem. Nie jestem też pewna czy on sam też nie był przyczyną powstawania nowych pryszczy, gdyż po jego stosowaniu czasami budziłam się z nowymi niespodziankami - nie zawsze, ale jednak.

Używam tego produktu od: jakiś dwóch lat (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Chcesz pochwalić Delicja1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie dla mnie
  • Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami, postanowiłam kupić ten krem z nadzieją, że pomoże mi pozbyć się blizn po trądziku. Niestety w moim przypadku tylko pogorszył sprawę. Używałam go przez ok. 3 miesiące, na początku po prostu smarowałam nim twarz na noc zamiast kremu nawilżającego, ale nie zauważyłam żadnych rezultatów (a wręcz miałam wrażenie że stan mojej cery się pogorszył), dlatego postanowiłam (zgodnie z zaleceniami na opakowaniu) po każdej aplikacji robić pięciominutowy masaż, aby składniki kremu dobrze się wchłonęły. I to był błąd. Niestety mam cerę trądzikową, ze skłonnościami do drobnych krostek, i przez ten właśnie masaż rozniosłam krostki na całą twarz... Od tej przygody minęły już jakieś dwa miesiące a ja nadal mam problemy z doprowadzeniem mojej cery do porządku. Wierzę, że tyle dobrych recenzji tego produktu to nie przypadek, jednak myślę, ze powinien on być używany raczej w przypadku blizn pooperacyjnych lub rozstępów, niż na blizny potrądzikowe (chyba że ma się już całkowicie wyleczoną cerę i nie ma ryzyka rozniesienia krostek na całą twarz).

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoaMari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wymaga cierpliwości ale warto
  • Krem zakupiłam tuż po wypadku, miałam głęboką ranę ciętą na twarzy i poszukiwałam kremu do zatuszowania blizny.

Kupiłam w cenie 45zł.

Krem rozjaśnił bliznę dopiero po ok 5-6mcy, codziennego stosowania grubej warstwy przed snem i rannym masowaniu. Mimo to nie zdziałał u mnie cudów-szrama bez dobrego podkładu jest widoczna...

Ale mogę polecić ten krem osobom z poparzeniem 2stopnia po którym zostaje czerwona skóra po całkowitym wygojeniu. Wymaga systematycznego stosowania ale już po ok 3 miesiącach, miejsce poparzenia jest coraz bledsze.

Krem bardzo wydajny- stosuję od 6mcy codziennie, a mam nadal pół opakowania.

Nie rozumiem opinii wcześniej że pozatykał komuś pory bo zawiera silikon i oleje. Zawiera je ze względu na to że składniki wyżej wymienione stosuje się do walki z bliznami i rozstępami. Nie jest to zwykły krem do użytku codziennego!

Stosowany wg zaleceń czyli przeciw bliznom i rozstępom wymaga cierpliwości ale jest tego wart

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić kosta6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomógł
  • Stosowałam No-Scar na bliznę po szyciu łuku brwiowego, początkowo była bardzo widoczna. Stosowałam ten produkt regularnie przez ok 2 miesiące i efekty są naprawde zadowalające, blizna badzo się rozjaśniła, w tym momencie jest praktycznie niewidoczna. No-Skar jest przy tym niesamowicie wydajny, przez tak długi okres uzywania codziennego zużyłam niewielką część opakowania ok 1/5.

Chcesz pochwalić edimini za czytelną i pomocną recenzję?
  • perłowy geniusz
  • Kupiłam ten produkt przede wszystkim z myślą o moich przebarwieniach potrądzikowych na plecach.Zdziwiłam się gdy zobaczyłam efekty już po paru użyciach. Posiadam też całkiem znaczne rozstępy na udach, lecz nie z myslą o ich usunięciu kupiłam no scar, gdyż szczerze mówiąc używałam wielu specyfików z marnym skutkiem, niestety. Teraz stosuje go również na rozstępy i nie chcąc zapeszać widzę delikatne ich rozjaśnienie, może to zapowiedź uwolnienia się od pasków tygrysa.
    Podsumowując, produkt skuteczny lecz tylko systematyczne i długotrwałe stosowanie przyniesie korzyści. Jest bardzo wydajny i szybko się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • mniej więcej w połowie opakowania tak pozatykał mi pory, że później przez kilka tygodni nie mogłam doprowadzić twarzy do normalnego stanu. No, ale co sie dziwić - olej mineralny i silikon to wrogowie mojej tłustej i skłonnej do zapychania cery. Wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam. O ile dobrze pamiętam, to chyba właśnie po przygodzie z tym kremem zaczęłam dokładniej przyglądac się składom kosmetyków.

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mela_em za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • Potrzebowałam czegoś na blizny potrądzikowe, które są moją zmorą. Dobrą opinię o produkcie wyczytałam własnie na wizażu Warto wspomnieć że przed Noscarem używałam przez pół roku Bio oilu- również na blizny potrądzikowe.

Plusy:
    - widoczne efekty - rozjaśnia i zmiękcza bliznę
    - konsystencja, szybko się wchłania
    - wydajny, jeden słoiczek, mój był 30 ml, starczył na około 7 miesięcy
    -przyjemny zapach
    -nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje alergii

Minusy:
    -jedynym minusem jakim znalazłam jest to że trzeba cierpliwości.Za to odejmuje gwiazdkę. Lecze już moje blizny przez ponad rok (przed tym kremem używałam bio oilu) i wiem że jeszcze długa droga przede mną, aby uzyskać pożądany efekt. Zostanę jednak z Noscarem, ponieważ widzę postęp, a to najważniejsze

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie ( 30 ml )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem do twarzy trądzikowej!
  • Dla mnie to najlepszy krem dla cery trądzikowej! Pięknie pachnie, kolor też ma ładny, delikatnie matuje, nawilża skórę. No ale na efekty jakie daje producent tego kremu trzeba trochę poczekać, od razu się nie zauważy. Po 2-3 miesiącach u mnie pojawiły się pierwsze efekty, blizny zaczynały się 'zmiękczać' coraz mniej ich było, i krostki mniej wyskakiwały. To jest mój hit! Polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marta005951 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem na niedoskonałości skóry
  • Pierwszy raz używalam krem no scar jakieś dwa lata temu by spróbowac spłycić niewielą bliznę, jakos tak w między czasie polubiłyśmy się z moją blizną i dałam spokój z próbami pozbycia sie jej... przyzwyczaiłam się i przestałam pilnować regularnosci stosowania.
    Pare miesięcy temu zrobiłam drugie podejście do no scara ( w związku z inną mniej lubianą blizną).
    No i jestem mile zaskoczona. Blizna spłyciła się, jest rozjaśniona... poprostu mniej widoczna.
    Nie spodziewałam się takiego efektu po produkcie kosmetycznym, pomyślałam posmaruję dla spokoju,że próbowałam coś z nia zrobić i tyle.

Używam tego produktu od: Patu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Peppermint oil za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem matuje, zapobiega przed nowymi niedoskonałościami, wyrównuje koloryt
  • Mam cerę tłustą z mocnym trądzikiem i bardzo dużo sinych przebarwień po nich. Krem nakładałam rano, bo zauważyłam, że doskonale matuje moją cerę na 5-6 godzin, a do tej pory żaden krem nie był w stanie tego dokonać na tak długo. Sine przebarwienia trochę się zmniejszyły. Używając tego kremu nie pojawiały się nowe niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić rebeccah za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij