Powiększ A-Z Medica, No-Scar, Perła Inków, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom

Zgłaszająca osoba: przygoda

Krem zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.
Uwaga: krem można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.
Perła Inków zajęła pierwsze miejsce w rankingu najskuteczniejszych kremów w londyńskim tygodniku \"The Sunday Times\" w marcu 2002 r.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate

Cena: ok. 40zł / 50ml

• Dluuuga droga
  • Koncze 4 lub nawet 5 opakowanie i to te wieksze bo zawsze biore 50ml... Dopiero od niedawna widze efekty i jestem zadowolona, poprawa jest o ok 60% ale naprawde wazne jest konsekwentne i systematyczne stosowanie go i trzeba bardzo duzo go zuzyc na jeden raz i codziennie lub bardzo czesto co 3 dni np. stosowac. Przy pierwszym i drugim opakowaniu co jakis czas dostawalam pryszczy i musialam odstawiac... Teraz juz w ogole nic sie nie dzieje widze jak cera z dnia na dzien jest piekniejsza. Ja robie masaz na wieczor czasem nawet godzine albo dluzej masuje twarz do momentu az krem calkowicie sie zroluje i skruszy, dokładam co chwile nową porcje... Rozjasnia blizny, wygladza cere, zmiekcza, zmniejsza pory. Generalnie wygladza cere przede wszystkim. Sa efekty ale naprawde jest to dluga droga przez meke no i sporo wydanej kasy bo nie jest tanio przy kilku opakowaniach...

Używam tego produktu od: 1.5roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 duzych

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA MEGA SKUTECZNY DOBRY KREM NA PRZEBARWIENIA!!!!!
  • rewelacja! najlepszy jeśli wybierać z wszystkich dostępnych na rynku kremów na przebarwienia, Idealny dla mojej cery. Używam systematycznie raz w ciągu dnia. Nie pomijam żadnego dnia i zauważam z dnia na dzień że wyrównuje niesamowicie koloryt cery. Przebarienia stają się mniej widoczne. Mam cere potrądzikową zaczerwienioną zostały się tylko małe przebarwienia. krem sprawdza się idealnie. Cera jest ładniejsza ujednolicona. Nie wyskakują po tym kremie żadne krostki co uważam za bardzo duży plus. Krem powinno się stosować na całkowicie wygojoną cerą i to jest jeden warunek żeby cokolwiek zadziałał. Stosowałam go jeszcze pare lat temu przy trądziku i nie dawał takiego efektu, bo praktycznie cały czas tworzyły się nowe krosty teraz ani śladu po krostach natomiast cera wygląda o niebo lepiej. Stworzyli świetny krem na przebarwienia w dodatku skuteczny. Twarz po nim się nie świeci można wychodzić bez obaw na dwór nadaje się także jako baza pod makijaż. POLECAM GORĄCO. NUMER 1 kremów na przebarwienia. Na pewno zamieszczę za jakiś czas efekty po stosowaniu tego kremu, żeby każdy uwierzył w to co piszę dla tych którzy nie wierzą w działanie tego kremu.

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wierzę w ten krem
  • Moim problemem są blizny po trądziku.
    Krem stosuję dwa razy dziennie, rano i wieczorem zaraz po myciu twarzy.
    Wzięłam sobie do serca zalecenie wmasowywania kremu, więc robię to przez minimum 20 minut, gdy pierwsza warstwa się wchłonie, nakładam kolejną, trę, wklepuję i masuję blizny, na resztę twarzy nanoszę cienką warstwę produktu wykonując masaż skóry. Gdy nie mam makijażu w ciągu dnia zwliżam dłonie wodą i rozpuszczając w ten sposób pozostałości kremu na skórze ponownie go wklepuję.
    Przez ten krótki okres stosowania pięknie rozjaśniła mi się (dotąd ziemista) cera, znikły przebarwienia wokół ust i nosa oraz wszelkie zaczerwienienia, a rozjaśnienie blizn oceniam jak narazie na jakieś 15%.

Odjęłabym całą gwiazdkę za trudną konsystencję na której nie trzyma się podkład, ilość w stosunku do ceny i czas oczekiwania na efekty, ale moim zdaniem za pozbycie się takiego paskudztwa na twarzy, nawet jeśli miałoby to trwać rok czy dwa, naprawdę da się wybaczyć takie "wady".

Jednak gwiazdka poleci za co innego
    Dopatrzyłam się w składzie substancji zapobiegającej wysychaniu skóry, która faktycznie może zatykac pory, co jest jest sprzeczne z ideą leczenia cery narażonej na trądzik... Czyżby czekała mnie syzyfowa praca?

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Catrial za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt godny polecenia
  • Krem No-Scar stosuję na bliznę po oparzeniu. Wcześniejsza maść w ogóle mi nie pomogła, No-Scar widocznie poprawia wygląd mojej blizny.

Jest jaśniejsza, co prawda cały czas widoczna bo było to głębokie poparzenie II stopnia. Jednak systematyczne stosowanie tego kremu bardzo mi pomogło. Na pewno kupię następne opakowanie.

PLUSY:
    - wydajność,
    - skuteczność,
    - przyjemny zapach,
    - dobra konsystencja.

MINUSY:
    - cena (chociaż patrząc na wydajność, nie jest aż tak wysoka),
    - aplikacja wymagająca wmasowywania.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Dysia1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zatyka pory
  • Moim problemem były lekkie blizny/przebarwienia po trądziku. Używałam No scaru kilka razy dziennie wmasowując przez kilka minut, jak zalecono na opakowaniu. Niestety po około miesiącu musiałam przerwać, ponieważ krem BARDZO zatkał mi pory, a efekty wybielenia blizn były bardzo znikome...
    \n
    \nPLUSY:
    \n+przyjemny zapach
    \n+dosyć wydajny
    \n+ładne opakowanie
    \n
    \nMINUSY:
    \n-bardzo zatyka pory, pod palcamy czuć grudki - zaskórniki
    \n- czasochłonny - trzeba go używać kilka razy dziennie i za każdym razem poświęcić kilka minut na wsmarowanie
    \n-zbyt tłusty pod makijaż
    \n- nie widać większych efektów wybielenia blizn
    \n- zbyt wysoka cena

Chcesz pochwalić Domnia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • konieczna regularnosc
  • uzywajac tego kremu trzeba zachowac absolutna regularnosc, w przeciewnm razie nie ma co sie spodziewac rezultatow. na efekt tez trzeba poczekac. ale jezeli bedziemy stosowac ten krem sumiennie mozna sie spodziewac calkiem zadowalajacego efektu.
    Jego niewatpliwym plusem jest to ze bardzo dobrze nawilza skore, po paru tygodniach staje sie tez wyraznie gladsza a przebarwienia faktycznie staja sie mniej widoczne.
    Problematyczne jest natomiast to ze na aplikacje trzeba poswiecic dobrych pare chwil. Nie można go niedbale naniesc i na tym zakonczyc pielegnacje. Zeby osiagnac widoczne efekty trzeba wcierac i masowac twarz przez dluzsza chwile.
    Podsumowujac- nie dla roztrzepanych leniuchow

Chcesz pochwalić evikus001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Plusy:
    +krem usuwa blizny potrądzikowe - jednak na efekt trzeba trochę poczekać. Nie jest to działanie natychmiastowe
    +lekka konsystencja
    +nawilża
    +doskonale się spisuje jako krem do twarzy - cera staje się miękka i delikatna

Minusy:
    - cena

Raz zdradziłam go z innym kremem na blizy, jednak działanie no scar było znacznie lepsze.

Używam tego produktu od: ok. 4 lat z roczną przerwą
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić aleksiss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • No-scar pomógł mi wyleczyć blizny potrądzikowe, ładnie rozjaśnić twarz i w pewnym stopniu zniwelować trądzik, z którym męczę się od dobrych paru lat.
    Działa, pod warunkiem że jest regularnie stosowany i trzeba zużyć conajmniej dwa opakowania żeby zauważyć różnicę. zapach delikatny, przyjemny i nie drażniący. łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie matowi skóry ale także nie natłuszcza nadmiernie

niestety cenowo trochę drogo, ale myślę że warto kolejny minus produktu to w moim przypadku wydajność, stosowałam go także na plecy więc jedno większe opakowanie ledwo starczyło na miesiąc, ale nakładałam go dość dużo

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić moniek330 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapycha
  • Kupiłam go żeby zlikwidować blizny i przebarwienia po trądziku, głównie na jednym policzku. Niestety okazało się że strasznie zapycha, podchodziłam do niego kilka razy i cały czas to samo - następnego dnia wychodzą mi ropne pryszcze. Nie mam pojęcia jak działa, bo po prostu nie mogę go używać. Nie polecam osobom, które mają cery skłonne do zapychania

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić pr0tea za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość skuteczny choć nie powala
  • Stosowałam no-scar na rozstępy tylko że już wtedy były jasne. Skóra po nim była miękka, przez to rozstępy się aż tak nie rzucały w oczy, ale jednak nadal pozostały - wiem, nie da się z tym nic zrobić za pomocą kosmetykow. Jednak na różowe blizny jak najbardziej pomaga. Stają się jaśniejsze, aż w końcu prawie znikają - np te po trądziku. Jak dla mnie dobry tylko oczywiście cena jest jak na moją kieszeń za wysoka.
    Krem dobrze się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: dwa małe

Chcesz pochwalić bacchi za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • W ogóle nie rozjaśnia, podrażnia, zapycha i w żadnym razie nie spłyca blizn. Zapach babciny, ale nie tak drażniący. Gwiazdkę daję za to, że wygładza cerę, w sumie teraz stosuję No scar jako peeling.
    Za taką cenę- masakra. Toż maseczki z aspiryny w cztery dni poradziły sobie już z niektórymi przebarwieniami, a to "cudo" w parę miesięcy nie dało żadnych skutków. Nie polecam

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Polecam ten krem ponieważ bardzo szybko widac efekty. Męcze sie z trądzikiem od 3 lat ponieważ wyciskałam i drapałam , powstały brzydkie ciemne przebarwienia i nic nie działało (np.cepan ,propolis troszeczke mi pomógł ) jak zauwazyłyście stosuje go od 4 dni 5 razy dziennie i juz widać efeky przebarwienia robią się jaśniejsze a wręcz znikają GORĄCO POLECAM ! PS.jeżeli chcecie osiągnąć efekt to wklepujcie krem bo jak masujecie to sie strasznie wałkuje ;<

Używam tego produktu od: 17 czerwca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Lolka7x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawił wygląd mojego czoła.
  • Powody dla którego kupiłam ten krem są proste. Miałam poważny problem z trądzikiem na czole i brodzie. Brałam doustne retinoidy, potem smarowałam czoło maściami. Od roku nie biorę tabletek, nawet odstawiłam antykoncepcję, drżąc o stan mojej cery.

Rok chodziłam z blinami, bo dermatolog obiecała, że rumień zejdzie i na pewno te blizny będą wyglądały inaczej. Na próbę na allegro kupiłam duże opakowanie kremu (50 ml) dosłownie za grosze, bo tam chyba ze 30 złotych wyszło za krem. Smaruję nim tylko czoło i brodę, ponieważ policzki trądzik mi oszczędził.

Szczerze mówiąc?! Smaruję się chyba z miesiąc i naprawdę jest o wiele lepiej niż początkowo. zdaję sobie sprawę z tego, że moje czoło nie będzie wyglądało jak pupcia niemowlęcia, ale myślę, że blizny są znacznie płytsze i pod makijażem nie rzucają się już tak w oczy jak wcześniej.

Krem jest wydajny. Nie zużyłam nawet połowy, a smaruję się 2x dziennie. Zapach jest super, perłowa konsystencja pozwala rozsmarować małą ilość kremu na całe czoło. Oczywiście staram się go pożądanie wsmarować, aż do momentu wchłonięcia jak zalecano na ulotce.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić brenda89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • Używam kremu na bliznę pooperacyjną. Miał za zadanie zmiękczyć bliznę, uelastycznić i rozjaśnić.

Używałam go jako trzeciego preparatu na bliznę i ten zdecydowanie jest najlepszy.

Plusy:
    - działa (!!!!) - zmiękczył, uleastycznił (rewelacyjnie, ale teba pamiętać, że krem trzeba wmasować w bliznę) i bardzo dobrze rozjaśnił
    - poradził sobie z blizną znacznie szybciej niż inne kremy w pdobnej lub nieco niższej cenie
    - wydajny - używam od 4 miesięcy i zużyłam może 1/5
    - tani w kontekście wydajności
    - ślicznie pachnie i wygląda
    - nie brudzi ubrań (poprzednie zaplamiły mi trwale ubrania)

Minusów nie ma. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio go stosować. I najlepiej oczywiście będzie działał ma świeże blizny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić okocim00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mało wydajny
  • kupiłam żeby wpomóc swój problem z kilkoma rozstępami po ciąży, i cóż efekt wydawało mi się że nawet zaczął się pojawiać- że krem działa- ale jakież było moje rozczarowanie gdy po kilku dniach intensywnej aplikacji rano i wieczorem zobaczyłam dno słoiczka.....

jak na taka pojemność i brak jakiejkolwiek wydajności no to cena dla mnie za wysoka

wydaje mi się że do twarzy albo na pojedyńcza bliznę się nada, ale np na kilka pojedyńczych pasm rozstępów na pupie to już było go za mało w słoiczku..

fakt lubie nakładać kosmetyki chojnie, no ale jak dla mnie sa pewne granice

u mnie niestety zabrakło kosmetyku żeby dokładnie sprawdzić działanie, a szkoda bo tak się napaliłam i biegiem leciałam do apteki po ten krem .. szkoda..

Używam tego produktu od: przez kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale trzeba wiedzieć, kiedy go użyć
  • Pierwszy raz uzyłam tego kremu w trakcie kuracji Izotekiem (bardzo silna doustna przeciwtrądzikowa). Okazało się, że krem zatyka pory i tworzą mi się małe krostki podobne do popularnych potówek. Po skończeniu opakowania odstawiłam więc krem, nie widziałam poprawy.

Okazało się jednak, że w złym momencie używałam kremu. Ten krem można stosować tylko jeśli w całości wyleczy się trądzik i nie robią się już żadne zmiany trądzikowe (chyba, że mała krostka raz na 2 tyg, które schodzi w pół dnia). To BARDZO WAŻNE! Gdy zaczęłam korzystać z tego kremu PO kuracji Izotekiem, po 3 miesiącach zauważyłam znaczne poprawienie i blizny prawie w większości znikły (a miałam trądzik ponad 10 lat i nierównomierną powierzchnię skóry). Mam jedną głęboką bliznę na prawym policzku i ona jedynie się ostała, ale mam nadzieję, że też niedługo zniknie. Smaruje go raz dziennie, na noc, pod krem nawilżający.

Jeśli zaś chodzi o wymagany masaż przy aplikacji - na początku troszkę mnie to irytowało, ale uwaga kochane kobietki, po takim masażu napewno w przyszłości będziemy miały mniej widoczne zmarszczki od koleżanek, które go nie robią, więc w ten sposób to przełknełam i już nawet go lubię .

Cena - dość wysoka, ale jest wydajny.

Jak dla mnie podsumowując - wybawienie od przeszłości i naprawdę działający kosmetyk!Używam tego produktu od: 3 miesięcy (i kiedyś chwilkę rok temu)Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić miakusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Używam go w sumie od niedawna, bo dopiero jakiś miesiąc. Czy widać zmiany? Ja ich nie dostrzegam, jednakże rodzina wmawia mi, że jakieś nieiwlekie nastąpiły. Nie wiem - moze za krótko używam tego kremu. Lub za rzadko. Na etykiecie pisze, żeby stosować 5 razy dziennie, ja używam dwa. Nie mam czasu na więcej, tym bardziej, że trzeba wmasowywac go ok. 5 minut w każdym miejscu, a ja smaruję nim całą twarz - blizny potrądzikowe. Od tamtego czasu może się trochę wybieliły, ale za to cerę mam jakby bardziej tłustą i pojawiają mi się krosty. Jednakże...

+ ładnie pachnie
    + dobra konsystencja
    + ładnie rozprowadza się na skórze
    + wydajność - starcza na długo
    + jeśli długo się stosuje - pomaga - ale trzeba być bardzo cierpliwym

- natłuszcza skórę
    - wywołuje krosty
    - trzeba długo czekać na efekt działania

Ilość zużytych opakowań: 1/6 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Chiave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Używałam kremu na blizny potrądzikowe, jednak bez większych efektów. Kiedy zaczęłam stosować kilka razy dziennie pojawiły się jakieś efekty, ale bez rewelacji. Spodziewałam się więcej po tym kremie ze względu na popularność i cenę. Po odstawieniu kremu blizny jakby z powrotem się ujawniły. Polecam jedynie osobom mega cierpliwym :P

Używam tego produktu od: 2 mięsięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Ania2412 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem no-scar stosuję od 7 miesięcy na przebarwienia potrądzikowe. Używam go codziennie wieczorem wmasowując krem przez 5 minut. Dzięki niemu przebarwienia znacznie zbladły! Krem jest bardzo wydajny - kończę dopiero drugie opakowanie. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić mk1708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem po prostu nie działa !
  • Krem kupiłam, zaraz po tym jak poparzyłam się woskiem do depilacji, na nodze zrobiła się blizna, po cąłkowitym wygojeniu postanowiłam smarować nogę kremem. Niestety po długim okresie stosowania oraz masażach (stosowałam się do instrukcji na ulotce) krem nic mi nie pomógł. Przy okazji postanowiłam smarować nim także inne blizny, nieco starsze a także małe potrądzikowe ktopki na twarzy, nie zauważyłam ani ich zmniejszenia ani wybielenia skóry.

Plusy:
    - bardzo wydajny
    - dość ładny zapach
    - konsystencja
    - opakowanie

Minusy:
    - uciążliwe stosowanie (masaże), krem należy masować kilka minut a już po kilku sekundach wchłania się całkowicie i masuje się suchą skóre co powoduje jej naciąganie (na twarzy powoduje to zmarszczki),
    - brak jakichkolwiek efektów działania

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić normalna1860 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Usuwa blizny, ale zapycha pory
  • Kupiłam ten krem w celu pozbycia się blizn po trądziku, które są w moim przypadku dość widoczne. I rzeczywiście pomaga. Nawet moja rodzina zauważyła sporą poprawę, choć używam go od niedawna. Niestety zauważyłam też, że zapycha pory przez co tworzą się pryszcze. Dlatego stosuje go punktowo raz dziennie, a nie 5-6 tak jak zaleca producent.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić adziaaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem
  • ma doskonałą konsystencje
    piękne pachnie
    naprawde pomaga
    wyczytałam o nim tu na wizaz
    jestem naprawde zadowolona
    wybiela blizny, wyrównuje koloryt skóry minusów tu brakuje jakich kolwiek

Używam tego produktu od: 16 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić dzieci2731 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • stosowałam 3 razy dziennie przez miesiąc, wmasowywując przez kilka minut kosmetyk tak jak zaleca producent, ale:
    - nie zmniejszyły mi się blizny (potrądzikowe), ale to pewnie głównie dlatego że za krótko go stosowałam,
    - strasznie zapchał mi pory przez co znów męczę się z nawrotem trądziku !!!
    - podczas aplikacji rolował się przez co nakładanie stawało się nieprzyjemne i niehigieniczne
    - mała ilość produktu jak na taką cenę
    - jednym słowem jak dla mnie kompletnie nie spełnia swojej roli.

Mimo wszystko znalazłam kilka plusów ;p
    + cudowny zapach i konsystencja
    + matuje skórę (ale na krótko)
    + lekko nawilża
    + jest bardzo wydajny
    I za to właśnie dostaje ode mnie 1 gwiazdkę ;p

Jeśli ktoś nie ma tendencji do powstawania zaskórników, myślę że mogę polecić ten produkt, w przeciwnym razie zdecydowanie odradzam. Ale i tak jest niewart swojej ceny.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno ledwo napoczęte

Chcesz pochwalić angela1621 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale trzeba uważać na skutki uboczne
  • Używałam tego produktu dawno temu, gdy byłam w liceum jeszcze. Przeznaczałam go na twarz oraz plecy - miałam dużo plam i blizn po pryszczach. Odstawiłam go, bo po pierwsze zapycha - niestety dosyć szkodliwa parafina w składzie (mieneral oil), a także dlatego, że jest go mało w słoiczku, a jest dosyć drogi.

Plusy:
    + działa po dłuższym stosowaniu - wybiela blizny, wyrównuje koloryt skóry
    + fajnie się go nakłada, do dzisiaj pamiętam ten mięciutki mus, o perłowym wyglądzie
    + przyjemnie pachnie
    + trochę nawilża skórę

Minusy:
    - zapycha - mineral oil w składzie, wychodziły mi po nim kolejne pryszcze, chociaż nie dużo
    - mała ilość w słoiczku przy wysokiej cenie produktu
    - czasem się dziwnie kleił na twarzy i rolował

Największy plus za działanie, bo faktycznie z czasem likwiduje przebarwienia, ale zapycha, dlatego lepiej go stosować punktowo na twarzy, wmasować, a po jakimś czasie zmyć. Nie używałam go na rozstępy, które mam na biodrach od zbyt szybkiego wzrostu, bo było go za mało w pudełku, po prostu było mi go szkoda, wolałam go użyć do twarzy.

Używam tego produktu od: używałam go kiedyś, co jakiś czas kupowałam pudełko i stosowałam przez najwyżej miesiąc, może mniej
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić JoannaStirling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale zapycha pory :/
  • Używam do wygojenia strupków i przebarwień po niespodziankach. Rzeczywiście działa, skóra już po dwóch dniach wygląda lepiej, miejsce po wyprysku jest jaśniejsze. Niestety zapycha pory (o czym zorientowałam się jak kończyłam pierwsze opakowanie :/) dlatego teraz stosuję rzadko i tylko punkowo, na noc. Gdyby w składzie nie miał parafiny byłoby super.

Ilość zużytych opakowań: 1, jestem w trakcie drugiego gdzie została ponad połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PieknaPaniP za czytelną i pomocną recenzję?