Powiększ A-Z Medica, No-Scar, Perła Inków, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom

Zgłaszająca osoba: przygoda

Krem zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.
Uwaga: krem można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.
Perła Inków zajęła pierwsze miejsce w rankingu najskuteczniejszych kremów w londyńskim tygodniku \"The Sunday Times\" w marcu 2002 r.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate

Cena: ok. 40zł / 50ml

• nie dla mnie
  • mniej więcej w połowie opakowania tak pozatykał mi pory, że później przez kilka tygodni nie mogłam doprowadzić twarzy do normalnego stanu. No, ale co sie dziwić - olej mineralny i silikon to wrogowie mojej tłustej i skłonnej do zapychania cery. Wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam. O ile dobrze pamiętam, to chyba właśnie po przygodzie z tym kremem zaczęłam dokładniej przyglądac się składom kosmetyków.

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mela_em za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • Potrzebowałam czegoś na blizny potrądzikowe, które są moją zmorą. Dobrą opinię o produkcie wyczytałam własnie na wizażu Warto wspomnieć że przed Noscarem używałam przez pół roku Bio oilu- również na blizny potrądzikowe.

Plusy:
    - widoczne efekty - rozjaśnia i zmiękcza bliznę
    - konsystencja, szybko się wchłania
    - wydajny, jeden słoiczek, mój był 30 ml, starczył na około 7 miesięcy
    -przyjemny zapach
    -nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje alergii

Minusy:
    -jedynym minusem jakim znalazłam jest to że trzeba cierpliwości.Za to odejmuje gwiazdkę. Lecze już moje blizny przez ponad rok (przed tym kremem używałam bio oilu) i wiem że jeszcze długa droga przede mną, aby uzyskać pożądany efekt. Zostanę jednak z Noscarem, ponieważ widzę postęp, a to najważniejsze

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie ( 30 ml )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem do twarzy trądzikowej!
  • Dla mnie to najlepszy krem dla cery trądzikowej! Pięknie pachnie, kolor też ma ładny, delikatnie matuje, nawilża skórę. No ale na efekty jakie daje producent tego kremu trzeba trochę poczekać, od razu się nie zauważy. Po 2-3 miesiącach u mnie pojawiły się pierwsze efekty, blizny zaczynały się 'zmiękczać' coraz mniej ich było, i krostki mniej wyskakiwały. To jest mój hit! Polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marta005951 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem na niedoskonałości skóry
  • Pierwszy raz używalam krem no scar jakieś dwa lata temu by spróbowac spłycić niewielą bliznę, jakos tak w między czasie polubiłyśmy się z moją blizną i dałam spokój z próbami pozbycia sie jej... przyzwyczaiłam się i przestałam pilnować regularnosci stosowania.
    Pare miesięcy temu zrobiłam drugie podejście do no scara ( w związku z inną mniej lubianą blizną).
    No i jestem mile zaskoczona. Blizna spłyciła się, jest rozjaśniona... poprostu mniej widoczna.
    Nie spodziewałam się takiego efektu po produkcie kosmetycznym, pomyślałam posmaruję dla spokoju,że próbowałam coś z nia zrobić i tyle.

Używam tego produktu od: Patu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Peppermint oil za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem matuje, zapobiega przed nowymi niedoskonałościami, wyrównuje koloryt
  • Mam cerę tłustą z mocnym trądzikiem i bardzo dużo sinych przebarwień po nich. Krem nakładałam rano, bo zauważyłam, że doskonale matuje moją cerę na 5-6 godzin, a do tej pory żaden krem nie był w stanie tego dokonać na tak długo. Sine przebarwienia trochę się zmniejszyły. Używając tego kremu nie pojawiały się nowe niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić rebeccah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dluuuga droga
  • Koncze 4 lub nawet 5 opakowanie i to te wieksze bo zawsze biore 50ml... Dopiero od niedawna widze efekty i jestem zadowolona, poprawa jest o ok 60% ale naprawde wazne jest konsekwentne i systematyczne stosowanie go i trzeba bardzo duzo go zuzyc na jeden raz i codziennie lub bardzo czesto co 3 dni np. stosowac. Przy pierwszym i drugim opakowaniu co jakis czas dostawalam pryszczy i musialam odstawiac... Teraz juz w ogole nic sie nie dzieje widze jak cera z dnia na dzien jest piekniejsza. Ja robie masaz na wieczor czasem nawet godzine albo dluzej masuje twarz do momentu az krem calkowicie sie zroluje i skruszy, dokładam co chwile nową porcje... Rozjasnia blizny, wygladza cere, zmiekcza, zmniejsza pory. Generalnie wygladza cere przede wszystkim. Sa efekty ale naprawde jest to dluga droga przez meke no i sporo wydanej kasy bo nie jest tanio przy kilku opakowaniach...

Używam tego produktu od: 1.5roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 duzych

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA MEGA SKUTECZNY DOBRY KREM NA PRZEBARWIENIA!!!!!
  • rewelacja! najlepszy jeśli wybierać z wszystkich dostępnych na rynku kremów na przebarwienia, Idealny dla mojej cery. Używam systematycznie raz w ciągu dnia. Nie pomijam żadnego dnia i zauważam z dnia na dzień że wyrównuje niesamowicie koloryt cery. Przebarienia stają się mniej widoczne. Mam cere potrądzikową zaczerwienioną zostały się tylko małe przebarwienia. krem sprawdza się idealnie. Cera jest ładniejsza ujednolicona. Nie wyskakują po tym kremie żadne krostki co uważam za bardzo duży plus. Krem powinno się stosować na całkowicie wygojoną cerą i to jest jeden warunek żeby cokolwiek zadziałał. Stosowałam go jeszcze pare lat temu przy trądziku i nie dawał takiego efektu, bo praktycznie cały czas tworzyły się nowe krosty teraz ani śladu po krostach natomiast cera wygląda o niebo lepiej. Stworzyli świetny krem na przebarwienia w dodatku skuteczny. Twarz po nim się nie świeci można wychodzić bez obaw na dwór nadaje się także jako baza pod makijaż. POLECAM GORĄCO. NUMER 1 kremów na przebarwienia. Na pewno zamieszczę za jakiś czas efekty po stosowaniu tego kremu, żeby każdy uwierzył w to co piszę dla tych którzy nie wierzą w działanie tego kremu.

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wierzę w ten krem
  • Moim problemem są blizny po trądziku.
    Krem stosuję dwa razy dziennie, rano i wieczorem zaraz po myciu twarzy.
    Wzięłam sobie do serca zalecenie wmasowywania kremu, więc robię to przez minimum 20 minut, gdy pierwsza warstwa się wchłonie, nakładam kolejną, trę, wklepuję i masuję blizny, na resztę twarzy nanoszę cienką warstwę produktu wykonując masaż skóry. Gdy nie mam makijażu w ciągu dnia zwliżam dłonie wodą i rozpuszczając w ten sposób pozostałości kremu na skórze ponownie go wklepuję.
    Przez ten krótki okres stosowania pięknie rozjaśniła mi się (dotąd ziemista) cera, znikły przebarwienia wokół ust i nosa oraz wszelkie zaczerwienienia, a rozjaśnienie blizn oceniam jak narazie na jakieś 15%.

Odjęłabym całą gwiazdkę za trudną konsystencję na której nie trzyma się podkład, ilość w stosunku do ceny i czas oczekiwania na efekty, ale moim zdaniem za pozbycie się takiego paskudztwa na twarzy, nawet jeśli miałoby to trwać rok czy dwa, naprawdę da się wybaczyć takie "wady".

Jednak gwiazdka poleci za co innego
    Dopatrzyłam się w składzie substancji zapobiegającej wysychaniu skóry, która faktycznie może zatykac pory, co jest jest sprzeczne z ideą leczenia cery narażonej na trądzik... Czyżby czekała mnie syzyfowa praca?

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Catrial za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt godny polecenia
  • Krem No-Scar stosuję na bliznę po oparzeniu. Wcześniejsza maść w ogóle mi nie pomogła, No-Scar widocznie poprawia wygląd mojej blizny.

Jest jaśniejsza, co prawda cały czas widoczna bo było to głębokie poparzenie II stopnia. Jednak systematyczne stosowanie tego kremu bardzo mi pomogło. Na pewno kupię następne opakowanie.

PLUSY:
    - wydajność,
    - skuteczność,
    - przyjemny zapach,
    - dobra konsystencja.

MINUSY:
    - cena (chociaż patrząc na wydajność, nie jest aż tak wysoka),
    - aplikacja wymagająca wmasowywania.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Dysia1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zatyka pory
  • Moim problemem były lekkie blizny/przebarwienia po trądziku. Używałam No scaru kilka razy dziennie wmasowując przez kilka minut, jak zalecono na opakowaniu. Niestety po około miesiącu musiałam przerwać, ponieważ krem BARDZO zatkał mi pory, a efekty wybielenia blizn były bardzo znikome...
    \n
    \nPLUSY:
    \n+przyjemny zapach
    \n+dosyć wydajny
    \n+ładne opakowanie
    \n
    \nMINUSY:
    \n-bardzo zatyka pory, pod palcamy czuć grudki - zaskórniki
    \n- czasochłonny - trzeba go używać kilka razy dziennie i za każdym razem poświęcić kilka minut na wsmarowanie
    \n-zbyt tłusty pod makijaż
    \n- nie widać większych efektów wybielenia blizn
    \n- zbyt wysoka cena

Chcesz pochwalić Domnia91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij