Lacote, Guam Fanghi d'Alga, Guam

Powiększ Lacote, Guam Fanghi d'Alga, Guam

Zgłoszony przez Arleta:

Rewelacyjna metoda błyskawicznego spalania komórek tłuszczowych. Redukuje obwód talii, ud, bioder, poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca rozstępy i cellulit. Odtruwa organizm z toksyn, regeneruje i odmładza organizm. Sprawdziłam, działa rewelacyjnie. Puszka starcza na 10 zabiegów, które u kosmetyczki kosztują fortunę. Zamawia się telefonicznie i przysyłają do domku, adres jest czasami w gazetach a czasami są promocje w marketach. Polecam gorąco miałam już wszystko, ale tylko to mi pomogło. Zamawiam co rok przed wakacjami.

Cena ok.300zł / 1kg guam+250ml żel

• CUDO! Dotychczas nie znalazłam niczego lepszego
  • Może i trochę śmierdzi, aplikacja jest trochę uciążliwa, trzeba poświęcić sporo czasu, do tego "po zabiegu" jest spoooro mycia wszystkiego wokół siebie... ale WARTO!!!
    Nie jestem osobą grubą- wręcz przeciwnie, mam niedowagę, ale cellulit jednak mam... co tu nie mówić spory powstał przy pierwszym opakowaniu tabletek anty i mimo, że nie biorę ich już ponad 3 lata cellulit zagościł u mnie na stałe... chociaż teraz mogę powiedzieć w czasie przeszły... cellulit MIAŁAM, bo jestem po 4 zabiegach guamem i naprawdę z cellulitem jestem prawie pożegnana od kilku dobrych lat męczyłam się i stosowałam praktycznie wszelkie balsamy, mleczka, cuda, maseczki, peelingi... wypróbowałam już prawie wszystko. I dopiero guam, w połączeniu z bańkami chińskimi naprawdę pomógł. Oczywiście ważny jest też preparat który wklepuje się "po", wtedy gdy skóra jest rozgrzana do czerwoności i w tej chwili moim hitem jest collistar krioterapia, bo ochładza rozgrzane przez guam ciało, wręcz mrozi
    naprawdę warto- niech nie przeraża Was cena, ja bym zapłaciła jeszcze więcej, bo JEST EFEKT!!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 1kg, dziś zaczynam drugie

Chcesz pochwalić Brazylijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Guam i endermologia to niezawodny duet w walce z cellulitem.
  • Doskonale ujędrnia, napina skórę i poprawia jej koloryt jednak po zakończeniu zabiegów stan początkowy powraca. Ja zaczynam serię w marcu i tak do września się obkładam 2 razy w tygodniu w połączeniu z 2o zabiegami endermologii czyni cuda. Kocham czekoladę, BMI 21 a mąż 191cm wzrostu, który może jeść wszystko nie ułatwia mi życia mimo, że ja mam 176cm ale ten duet pomaga mi zatuszować moje grzeszki. Polecam Paniom w ciąży ja swój brzuch na pewno będę tym obkładać, żeby nie oklapł. Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 7 x 1 kg

Chcesz pochwalić Alegoria86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Pierwszy raz zetknęłam się z Guam, kiedy tylko weszło na krajowy rynek, od tego czasu nieprzerwanie mam o nim dobre zdanie, bo to po prostu jeden z nielicznych produktów, który działa i zazwyczaj daje natychmiastowy efekt, może nie za każdym razem spektakularny, ale zawsze poprawia jakość i sprężystość skóry.
    Guam bardzo ładnie wygładza ciało, skóra staje się miła w dotyku, jędrna, napięta, niweluje cellulit, niestety po skończonej serii jakość skóry po jakimś czasie wraca do poprzedniego stanu, jeśli chodzi o jędrność i wygładzenie ale cellulit w moim przypadku niweluje na długi czas. Najlepsze efekty są u osób, które nie mają dużej nadwagi a problemy wynikają z siedzącego trybu życia.
    Nie polecam "Gel Anticellulite", który jest proponowany jako uzupełnienie do zabiegów Guam- nie było po nim żadnych efektów i bardzo się cieszyłam, kiedy się wreszcie skończył (nie chciałam wcześniej przerywać licząc, że może zadziała z opóźnieniem), natomiast ostatnio miałam możliwość wypróbowania kremu wyszczuplającego "Fangocrema Pancia e Girovita" i efekt był widoczny już po pierwszym użyciu (ale przez godzinę byłam czerwona - normalna reakcja?), więc chyba dam ich kremom do ciała jeszcze jedną szansę.

Ten zabieg bez problemu można zrobić samemu w domu i takie rozwiązanie polecam, po pierwsze cała praca ogranicza się tu do nałożenia i zdjęcia, a te dłużące się 45 minut trzeba jednak cierpliwie przeleżeć, często w bólu ;-D więc zacisze własnego domu da Wam większy komfort, po drugie zaoszczędzone pieniądze możecie wykorzystać na zabiegi, których nie wykonacie same, a po trzecie z mojego doświadczenia uważam, że wdrapywanie się w tych foliach na łóżko u kosmetyczki bardzo je rozluźnia - a powinny być mocno opięte.

Wydajność: kładąc Guam na nogi od kolan, biodra, pośladki i brzuch, opakowanie 1kg mam na ok 8 zabiegów.

Klasyczne błotko mnie szczypie...pierwsze 15 minut jest torturą, ale działa, więc mu to wybaczam.... i zostawia lekkie zaczerwienienie ciała, które znika po kilkunastu minutach. Teraz kupiłam błoto Guam Pancia e Girovita, nic mnie po nim nie szczypie, skóra nie jest zaczerwieniona a przy tym przyjemniej pachnie... tylko czy działa (jestem po 3-cim zabiegu)...mam wrażenie, że jest dużo słabsze, efekty nie są tak dobre i szybkie jak po klasycznym Guam.

Edit:..........
    Pancia e Girovita też zaczął mnie szczypać.....o słodka torturo................ być może dlatego, że zaczęłam naprzemiennie używać go z klasycznym.

Nie wiem, który z nich to sprawił, ale moje rozstępy bardzo się zmniejszyły. Bardziej jestem skłonna uznać, że to Pancia e Girovita, bo dawniej po używaniu samego klasycznego, nie było szczególnych zmian, jeśli chodzi o rozstępy.

Ilość zużytych opakowań: kilka kilogramów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić atena81pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIDOCZNE REZULTATY
  • TAK! Ten produkt na prawdę działa! na mój uporczywy (2gi stopień) cellulit zadziałał znakomicie.
    Używam od miesiąca, 2 razy w tygodniu (właśnie skończyłam 0,5 kg opakowanie). Skóra po nim jest zdecydowania gładsza niż po innych produktach na ten tym problemu (wcześniej używałam głównie tych aptecznych).
    W zasadzie ma tylko dwa minusy
    - STRASZNIE szczypie i to jest dla mnie uporczywe (ale, jeśli szczypie to podobno działa)
    - CENA- wysoka, chociaż wart jest takich pieniędzy

RESZTA SAME +

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (0,5 kg)

Chcesz pochwalić magdalenakm za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Cudowny prezent !!!
  • Dostałam GUAM w prezencie, okazał się naprawdę rewelacyjny! Przede wszystkim bardzo łatwo się go nakłada. Konsystencja jest znakomita! Nie spływa ze skóry, doskonale się utrzymuje przez 60 minut, a na koniec wystarczy zmyć wodą. Działanie jest równie znakomite, skóra gładka i napięta. Juz po 2 razie zauważyłam jej jędrność. Po kolejnych razach zaczęło ubywać po bokach fałdek i zauważyłam wcięcie w talii.. Polecam każdej kobiecie taką bombę, która pomaga rozbić tłuszczyk. 100 % zadowolenia! Szkoda ze po porodzie minęło 5 lat i dopiero po zastosowaniu GUAMu wzięłam sie za mój brzuch... CUD..MIÓD...

Ilość zużytych opakowań: 1 opk

Chcesz pochwalić Moni@ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Pierwszy raz kupiłam kilkanascie lat temu, jeszcze w firmie Inter Biomedika, gratis przy zakupie 2 opakowań otrzymywało się 10 saszetek.Kupiłam, bo poszłam na 10 zabiegów do kosmetyczki i faktycznie zadziałał. Nie zlikwidował oczywiście problemu, ale sądzę, że kuracja guamowa trzyma moją skórę (juz po 30 ) w dobrej kondycji.Używałam też zelu guam Fangocrema (taki bez zawijania), ale ten klasyk jest najlepszy.Koszmar uzywania: WSZYSTKO WOKÓŁ BRUDNE!!!!!!!Chciałabym przetestować jeszcze Guam Notte (chyba jakoś tak), ale narazie zrujnowałam się na klasyka w promocji 2 w cenie 1.Idą wakacjeAha, grzanie mi nie przeszkadza,nie mam tez uczulenia

Chcesz pochwalić smyk03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt jakby nie w tą stronę
  • Myślałam, że już dawno napisałam mu recenzję - nic to, nadrabiam zaległości

W moim przypadku zdecydowanie na NIE.

Krótko mówiąc:
    - duży dyskomfort stosowania (swędzi jak jasna cholera) i "kupa zabawy" żeby niczego nie pobrudzić
    - efekty specjalne - jeśli po zmyciu z siebie tego błota nieopatrznie się podrapiesz, masz gotową charakteryzację do horroru. Krwawe pręgi utrzymują się przez prawie tydzień
    - nic nie daje w moim odczuciu... a jak każdy psycholog wie, jeśli zainwestujemy w coś pieniądze (niemałe), dużo czasu i w dodatku fizyczny dyskomfort z marszu jesteśmy skłonni dostrzegać efekty, choćby ich nie było. W moim przypadku względem tego produktu to nie działa
    - grozi wypatrzeniem gałek ocznych, gdy usiłujemy dojrzeć efekt po uczciwej serii zabiegów
    - a także grozi potężnymi próbami samookłamywania pt "a może tak po tym kątem jednak lepiej..?" "A jak się tak patrzy z boku, to może jednak tu jakby mniej..?" "A w tym świetle to hmm... mniejszy..?"

Plusy:
    - w moim przypadku to błoto radykalnie otwarło mi oczy na rzeczywistość - cellulit to po prostu w przypadku wielu z nas element bycia kobietą, dwa pokolenia wstecz nikt o nim nie słyszał i ludzie żyli szczęśliwie; po co więc katować się takimi "cudami", które i tak nie zwalczą tego, czego zwalczyć się nie da? I najważniejsze - po co w ogóle to robić, trwoniąc czas i środki?
    - zdecydowanie pozytywnie wpływa na budowanie charakteru; to, co przeżyłam pod kocem trzymając na sobie to błocko, to był szczyt mojej siły woli.

Używam tego produktu od: używałam sumiennie przed latem

Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Recenzja otrzymała 10 pochwał. Chcesz pochwalić dociekliwy wredniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Przetestowałam na sobie już bardzo dużo różnych produktów antycellulitowych . Ten jest zdecydowanie najlepszy . Niesamowicie działa na skórę , poprawia jej napięcie i faktycznie zmniejsza cellulit . Składniki to sama natura .Robię co jakiś czas serię , a potem zabieg raz w tygodniu dla podtrzymania efektu . Robie te zabiegi w domu , na cale cialo łącznie z ramionami . Wcześniej pilinguje ciało z gąbką syrenką ( mój drugi KWC) potem nakładam błotko , zawijam się folią i pod kocyk . Wystarcza mi taki słój na ok 12 zabiegów . Nie piecze mnie raczej , może to kwestia przyzwyczajenia się skóry . Dla mnie to relaks . Lubię ten zapach jakby pizzy no i bardzo się cieszę z efektów . On faktycznie odtoksycznia chyba i pomaga na problemy , trzyma moją skórę w ryzach ,a schudłam wcześniej wiele kilo i nie mam lat 20 , więc muszę bardzo dbać o ciało.
    Wiadomo ruch , dieta , ale do tego własnie guam chociaż raz w tygodniu i w między czasie masaże z innymi kosmetykami i są rzeczywiscie efekty . Polecam

Używam tego produktu odrugi rok
    Ilość zużytych opakowań:już kilka zestawów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosiazlodzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Ja od lat walczę z cellulitem i wg mnie jest to najlepszy kosmetyk na tą przypadłość. Stosuję go systematycznie (średnio 2 razy w tygodniu) i efekty są świetne: skóra jest milutka, ujędrniona i cellulit praktycznie nie widoczny. Urodziłam dwoje dzieci i myślę, że w dużej mierze dzięki temu kosmetykowi mogę bez żadnego problemu chodzić po plaży w bikini Na aplikację tego kosmetyku trzeba poświęcić ponad godzinę czasu, ale ja to lubię. Kiedy wszyscy już śpią, a ja mam wreszcie chwilę wolnego czasu tylko dla siebie, owijam się jak kokon i tak sobie siedzę godzinkę, cudowny relaks

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Igor333333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kicha
  • wydane pieniadze i nic wiecej.skóra po zabiegu jest fajna,ale na chwile...zadnych specjalnych efektow pojedrniania i tymbardziej wyszczuplania nie zauważylam.
    dobrze że nie byly to zabiegi w gabinecie za ktore wybulilabym razy 5!!!!
    eh
    ogolnie bez rewelacji,na mnie nie dziala

Używam tego produktu od:....
    Ilość zużytych opakowań:1 kg

Chcesz pochwalić martela za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij