Lacote, Guam Fanghi d'Alga, Guam

Powiększ Lacote, Guam Fanghi d'Alga, Guam

Zgłoszony przez Arleta:

Rewelacyjna metoda błyskawicznego spalania komórek tłuszczowych. Redukuje obwód talii, ud, bioder, poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca rozstępy i cellulit. Odtruwa organizm z toksyn, regeneruje i odmładza organizm. Sprawdziłam, działa rewelacyjnie. Puszka starcza na 10 zabiegów, które u kosmetyczki kosztują fortunę. Zamawia się telefonicznie i przysyłają do domku, adres jest czasami w gazetach a czasami są promocje w marketach. Polecam gorąco miałam już wszystko, ale tylko to mi pomogło. Zamawiam co rok przed wakacjami.

Cena ok.300zł / 1kg guam+250ml żel

• CUDO! Dotychczas nie znalazłam niczego lepszego
  • Może i trochę śmierdzi, aplikacja jest trochę uciążliwa, trzeba poświęcić sporo czasu, do tego "po zabiegu" jest spoooro mycia wszystkiego wokół siebie... ale WARTO!!!
    Nie jestem osobą grubą- wręcz przeciwnie, mam niedowagę, ale cellulit jednak mam... co tu nie mówić spory powstał przy pierwszym opakowaniu tabletek anty i mimo, że nie biorę ich już ponad 3 lata cellulit zagościł u mnie na stałe... chociaż teraz mogę powiedzieć w czasie przeszły... cellulit MIAŁAM, bo jestem po 4 zabiegach guamem i naprawdę z cellulitem jestem prawie pożegnana od kilku dobrych lat męczyłam się i stosowałam praktycznie wszelkie balsamy, mleczka, cuda, maseczki, peelingi... wypróbowałam już prawie wszystko. I dopiero guam, w połączeniu z bańkami chińskimi naprawdę pomógł. Oczywiście ważny jest też preparat który wklepuje się "po", wtedy gdy skóra jest rozgrzana do czerwoności i w tej chwili moim hitem jest collistar krioterapia, bo ochładza rozgrzane przez guam ciało, wręcz mrozi
    naprawdę warto- niech nie przeraża Was cena, ja bym zapłaciła jeszcze więcej, bo JEST EFEKT!!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 1kg, dziś zaczynam drugie

Chcesz pochwalić Brazylijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Guam i endermologia to niezawodny duet w walce z cellulitem.
  • Doskonale ujędrnia, napina skórę i poprawia jej koloryt jednak po zakończeniu zabiegów stan początkowy powraca.Ja zaczynam serię w marcu i tak do września się obkładam 2 razy w tygodniu w połączeniu z 2o zabiegami endermologii czyni cuda.Kocham czekoladę, nie lubię ćwiczyć nie mam nadwagi a mąż 191cm wzrostu, który może jeść wszystko nie ułatwia mi życia mimo, że ja mam 176cm ale ten duet pomaga mi zatuszować moje grzeszki.Polecam Panią w ciąży ja swój brzuch na pewno będę tym obkładać, żeby nie oklapł.

Ilość zużytych opakowań: 7 x 1 kg

Chcesz pochwalić Alegoria86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Pierwszy raz zetknęłam się z Guam, kiedy tylko weszło na krajowy rynek, od tego czasu nieprzerwanie mam o nim dobre zdanie, bo to po prostu jeden z nielicznych produktów, który działa i zazwyczaj daje natychmiastowy efekt, może nie za każdym razem spektakularny, ale zawsze poprawia jakość i sprężystość skóry.
    Guam bardzo ładnie wygładza ciało, skóra staje się miła w dotyku, jędrna, napięta, niweluje cellulit, niestety po skończonej serii jakość skóry po jakimś czasie wraca do poprzedniego stanu, jeśli chodzi o jędrność i wygładzenie ale cellulit w moim przypadku niweluje na długi czas. Najlepsze efekty są u osób, które nie mają dużej nadwagi a problemy wynikają z siedzącego trybu życia.
    Nie polecam "Gel Anticellulite", który jest proponowany jako uzupełnienie do zabiegów Guam- nie było po nim żadnych efektów i bardzo się cieszyłam, kiedy się wreszcie skończył (nie chciałam wcześniej przerywać licząc, że może zadziała z opóźnieniem), natomiast ostatnio miałam możliwość wypróbowania kremu wyszczuplającego "Fangocrema Pancia e Girovita" i efekt był widoczny już po pierwszym użyciu (ale przez godzinę byłam czerwona - normalna reakcja?), więc chyba dam ich kremom do ciała jeszcze jedną szansę.

Ten zabieg bez problemu można zrobić samemu w domu i takie rozwiązanie polecam, po pierwsze cała praca ogranicza się tu do nałożenia i zdjęcia, a te dłużące się 45 minut trzeba jednak cierpliwie przeleżeć, często w bólu ;-D więc zacisze własnego domu da Wam większy komfort, po drugie zaoszczędzone pieniądze możecie wykorzystać na zabiegi, których nie wykonacie same, a po trzecie z mojego doświadczenia uważam, że wdrapywanie się w tych foliach na łóżko u kosmetyczki bardzo je rozluźnia - a powinny być mocno opięte.

Wydajność: kładąc Guam na nogi od kolan, biodra, pośladki i brzuch, opakowanie 1kg mam na ok 8 zabiegów.

Klasyczne błotko mnie szczypie...pierwsze 15 minut jest torturą, ale działa, więc mu to wybaczam.... i zostawia lekkie zaczerwienienie ciała, które znika po kilkunastu minutach. Teraz kupiłam błoto Guam Pancia e Girovita, nic mnie po nim nie szczypie, skóra nie jest zaczerwieniona a przy tym przyjemniej pachnie... tylko czy działa (jestem po 3-cim zabiegu)...mam wrażenie, że jest dużo słabsze, efekty nie są tak dobre i szybkie jak po klasycznym Guam.

Edit:..........
    Pancia e Girovita też zaczął mnie szczypać.....o słodka torturo................ być może dlatego, że zaczęłam naprzemiennie używać go z klasycznym.

Nie wiem, który z nich to sprawił, ale moje rozstępy bardzo się zmniejszyły. Bardziej jestem skłonna uznać, że to Pancia e Girovita, bo dawniej po używaniu samego klasycznego, nie było szczególnych zmian, jeśli chodzi o rozstępy.

Ilość zużytych opakowań: kilka kilogramów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić atena81pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIDOCZNE REZULTATY
  • TAK! Ten produkt na prawdę działa! na mój uporczywy (2gi stopień) cellulit zadziałał znakomicie.
    Używam od miesiąca, 2 razy w tygodniu (właśnie skończyłam 0,5 kg opakowanie). Skóra po nim jest zdecydowania gładsza niż po innych produktach na ten tym problemu (wcześniej używałam głównie tych aptecznych).
    W zasadzie ma tylko dwa minusy
    - STRASZNIE szczypie i to jest dla mnie uporczywe (ale, jeśli szczypie to podobno działa)
    - CENA- wysoka, chociaż wart jest takich pieniędzy

RESZTA SAME +

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (0,5 kg)

Chcesz pochwalić magdalenakm za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Cudowny prezent !!!
  • Dostałam GUAM w prezencie, okazał się naprawdę rewelacyjny! Przede wszystkim bardzo łatwo się go nakłada. Konsystencja jest znakomita! Nie spływa ze skóry, doskonale się utrzymuje przez 60 minut, a na koniec wystarczy zmyć wodą. Działanie jest równie znakomite, skóra gładka i napięta. Juz po 2 razie zauważyłam jej jędrność. Po kolejnych razach zaczęło ubywać po bokach fałdek i zauważyłam wcięcie w talii.. Polecam każdej kobiecie taką bombę, która pomaga rozbić tłuszczyk. 100 % zadowolenia! Szkoda ze po porodzie minęło 5 lat i dopiero po zastosowaniu GUAMu wzięłam sie za mój brzuch... CUD..MIÓD...

Ilość zużytych opakowań: 1 opk

Chcesz pochwalić Moni@ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Pierwszy raz kupiłam kilkanascie lat temu, jeszcze w firmie Inter Biomedika, gratis przy zakupie 2 opakowań otrzymywało się 10 saszetek.Kupiłam, bo poszłam na 10 zabiegów do kosmetyczki i faktycznie zadziałał. Nie zlikwidował oczywiście problemu, ale sądzę, że kuracja guamowa trzyma moją skórę (juz po 30 ) w dobrej kondycji.Używałam też zelu guam Fangocrema (taki bez zawijania), ale ten klasyk jest najlepszy.Koszmar uzywania: WSZYSTKO WOKÓŁ BRUDNE!!!!!!!Chciałabym przetestować jeszcze Guam Notte (chyba jakoś tak), ale narazie zrujnowałam się na klasyka w promocji 2 w cenie 1.Idą wakacjeAha, grzanie mi nie przeszkadza,nie mam tez uczulenia

Chcesz pochwalić smyk03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt jakby nie w tą stronę
  • Myślałam, że już dawno napisałam mu recenzję - nic to, nadrabiam zaległości

W moim przypadku zdecydowanie na NIE.

Krótko mówiąc:
    - duży dyskomfort stosowania (swędzi jak jasna cholera) i "kupa zabawy" żeby niczego nie pobrudzić
    - efekty specjalne - jeśli po zmyciu z siebie tego błota nieopatrznie się podrapiesz, masz gotową charakteryzację do horroru. Krwawe pręgi utrzymują się przez prawie tydzień
    - nic nie daje w moim odczuciu... a jak każdy psycholog wie, jeśli zainwestujemy w coś pieniądze (niemałe), dużo czasu i w dodatku fizyczny dyskomfort z marszu jesteśmy skłonni dostrzegać efekty, choćby ich nie było. W moim przypadku względem tego produktu to nie działa
    - grozi wypatrzeniem gałek ocznych, gdy usiłujemy dojrzeć efekt po uczciwej serii zabiegów
    - a także grozi potężnymi próbami samookłamywania pt "a może tak po tym kątem jednak lepiej..?" "A jak się tak patrzy z boku, to może jednak tu jakby mniej..?" "A w tym świetle to hmm... mniejszy..?"

Plusy:
    - w moim przypadku to błoto radykalnie otwarło mi oczy na rzeczywistość - cellulit to po prostu w przypadku wielu z nas element bycia kobietą, dwa pokolenia wstecz nikt o nim nie słyszał i ludzie żyli szczęśliwie; po co więc katować się takimi "cudami", które i tak nie zwalczą tego, czego zwalczyć się nie da? I najważniejsze - po co w ogóle to robić, trwoniąc czas i środki?
    - zdecydowanie pozytywnie wpływa na budowanie charakteru; to, co przeżyłam pod kocem trzymając na sobie to błocko, to był szczyt mojej siły woli.

Używam tego produktu od: używałam sumiennie przed latem

Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Recenzja otrzymała 10 pochwał. Chcesz pochwalić dociekliwy wredniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Przetestowałam na sobie już bardzo dużo różnych produktów antycellulitowych . Ten jest zdecydowanie najlepszy . Niesamowicie działa na skórę , poprawia jej napięcie i faktycznie zmniejsza cellulit . Składniki to sama natura .Robię co jakiś czas serię , a potem zabieg raz w tygodniu dla podtrzymania efektu . Robie te zabiegi w domu , na cale cialo łącznie z ramionami . Wcześniej pilinguje ciało z gąbką syrenką ( mój drugi KWC) potem nakładam błotko , zawijam się folią i pod kocyk . Wystarcza mi taki słój na ok 12 zabiegów . Nie piecze mnie raczej , może to kwestia przyzwyczajenia się skóry . Dla mnie to relaks . Lubię ten zapach jakby pizzy no i bardzo się cieszę z efektów . On faktycznie odtoksycznia chyba i pomaga na problemy , trzyma moją skórę w ryzach ,a schudłam wcześniej wiele kilo i nie mam lat 20 , więc muszę bardzo dbać o ciało.
    Wiadomo ruch , dieta , ale do tego własnie guam chociaż raz w tygodniu i w między czasie masaże z innymi kosmetykami i są rzeczywiscie efekty . Polecam

Używam tego produktu odrugi rok
    Ilość zużytych opakowań:już kilka zestawów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosiazlodzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Ja od lat walczę z cellulitem i wg mnie jest to najlepszy kosmetyk na tą przypadłość. Stosuję go systematycznie (średnio 2 razy w tygodniu) i efekty są świetne: skóra jest milutka, ujędrniona i cellulit praktycznie nie widoczny. Urodziłam dwoje dzieci i myślę, że w dużej mierze dzięki temu kosmetykowi mogę bez żadnego problemu chodzić po plaży w bikini Na aplikację tego kosmetyku trzeba poświęcić ponad godzinę czasu, ale ja to lubię. Kiedy wszyscy już śpią, a ja mam wreszcie chwilę wolnego czasu tylko dla siebie, owijam się jak kokon i tak sobie siedzę godzinkę, cudowny relaks

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Igor333333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kicha
  • wydane pieniadze i nic wiecej.skóra po zabiegu jest fajna,ale na chwile...zadnych specjalnych efektow pojedrniania i tymbardziej wyszczuplania nie zauważylam.
    dobrze że nie byly to zabiegi w gabinecie za ktore wybulilabym razy 5!!!!
    eh
    ogolnie bez rewelacji,na mnie nie dziala

Używam tego produktu od:....
    Ilość zużytych opakowań:1 kg

Chcesz pochwalić martela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Straciłam masę pieniędzy na błoto, myślałam, że po jednym opakowaniu kolejny pojemnik coś zdziała. Ale nie zdziałał. Błotko nie zrobiło kompletnie nic. Wyrzucone pieniądze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Ines1974 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WYSZCZUPLA
  • Jeśli ktoś potrzebuje wyszczuplić sobie to i owo, to jest naprawdę bardzo dobry. Stosowałam go sumiennie zgodnie z instrukcją, faktycznie przez pierwsze chwile piecze jak nie wiem co (nie daj Boże jakąś rankę), ale potem już było OK. Niestety inne efekty poza wyszczupleniem były ledwo widoczne, a jeszcze do tego nabawiłam się rozstępów (żałowałam potem, że nie wzięłam też do kompletu żelu na rozstępy).

Używam tego produktu od: kiedyś seria zabiegów

Chcesz pochwalić parotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Jestem bardzo zadowolona z produktu. Robie serie po 10 co drugi dzien i juz po 3-4 zabiegu skora jest wyraznie bardziej jedrna, napieta i ma rowny koloryt. Owszem po zabiegu troszke zawsze piecze i jest bardzo zaczerwieniona, ale nie zeby bylo to nie do przezycia. Jesli chodzi o cene to troszke duzo jak na jeden wydatek, ale jest odpowiednik za polowe ceny, efekt- ten sam. Firma belnatur cena 1kg ok 110zl( ja kupilam w hurtowni z wyposazeniem salonow kosmetycznych, ale na allegro na pewno bedzie taniej). Polecam bo naprawde nie widze zadnej roznicy. Mi tez zostal polecony przez Pania ktora od lat stosuje.Używam tego produktu od: dluzszego czasu
    Ilość zużytych opakowań: prawie 3

Chcesz pochwalić Magdalor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, działa...
  • Po użyciu go przez około 2 tygodnie zauważyłam pierwsze efekty... Skóra była gładka i sprężysta... Cellulit w moim przypadku nie był aż tak zaawansowany, ale lekko widoczny (kuracja odchudzająca dała się we znaki)... Skóra pozbawiona rozstępów i pomarańczowej skórki to coś czego oczekiwałam i się doczekałam Z pewnością wrócę do tego kosmetyku, jak dla mnie jest rewelacyjny, a opłaca się wytrwale doszukiwać się efektów. Zapach mi absolutnie nie przeszkadza, wąchało się bardziej "odrzucające" produkty kosmetyczne :P jeszcze raz polecam...

Chcesz pochwalić Carmenka001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pieniądze wyrzucone w błoto
  • Żałuję że nie można dać zero gwiazdek. Po pierwszym opakowaniu, które starczyło na 8 zabiegów (owijałam całe ciało: nogi, pośladki, brzuch,ramiona) popełniłam błąd i kupiłam następne. Na całe ciało miałam 12 zabiegów, a na pośladki 21.
    Cellulit ani drgnął, nawet w miejscach gdzie jest mały. W ogóle nie ujędrnia. Nie wygładza. Nic a nic nie zmieniło się w wyglądzie mojej skóry.

Ciężko wytrzymać pierwsze 15 minut, ponieważ zabieg wywołuje okropny ból, ale pomyślałam czego nie robi się by być piękną. No i okazało się że na darmo się męczyłam (

Najbardziej szkoda mi kasy bo straciłam prawie 600 zł, które długo zbierałam.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Chcesz pochwalić lolka123456 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skalpelem nie jestes
  • ...i nie bedziesz, bo nie sprzedawaliby cie w sloiku. Najlepszy z dotychczas stosowanych antycellulitow i zabiegow. W przeciwienstwie do reszty, w ogole dziala. Oczywiscie tylko trochę, tylko w czasie stosowania, ale w ogole. Sam zabieg nieprzyjemny i wrecz bolesny. Nie dam 5, bo moze kiedys trafie na jakis cud.

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić pushit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem, czy warto...
  • Stosowałam guam przez ponad miesiąc, najpierw co 2 dni (przez ok. 1,5 tyg.), następnie co drugi dzień (przez ok.1,5 tyg.) a potem codziennie przez ponad tydzień (w sumie było to ponad 20 zabiegów, do których zużyłam jedno opakowanie 750ml) Być może powodem takiej wydajności było to, że nakładałam tylko na pośladki i uda (do kolan), a jestem drobna, niewysoka i szczupła, więc za wiele nie potrzeba Po kilku pierwszych zabiegach rzeczywiście skóra była wyraźnie gładsza i napięta, ale niestety teraz wygląda po prostu źle...Przy codziennym używaniu skóra po ok.20 min piekła i szczypała, a po spłukaniu wodą była mocno zaczerwieniona i bolała przy dotyku. Teraz jest taka gąbczasta i ma nierówną powierzchnię. Właściwie mam wrażenie, że nogi są w gorszej kondycji niż były..Nie wiem, czym to wytłumaczyć (zaznaczam, że od kilku lat regularnie 3-4 razy w tyg.ćwiczę i nie jadam żadnych chipsów ani fastfoodów, a słodycze sporadycznie raz na kilka dni niewielką porcję np. kilka kostek gorzkiej czekolady )

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 750 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić atena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciezko powiedziec
  • Produkt stosowalam przez miesiac, najpierw kilka dni pod rzad, potem co drugi, trzeci dzien. Guam kladlam tylko na nogi i pupe - najpierw kladlam tam guam przeznaczony na brzuch i jakos wytrzymywalam szczypanie. Po kilku zabiegach skora byla gladka i napieta. Potem zaczelam klasc Guam przeznaczony na nogi - katastrofa, nie wiem czy bylam tak wrazliwa, czy tak malo wytrzymala, ale moje uda po zmyciu alg wygladaly jak przeorane. Byly cale czerwone z bruzdami - tak pieklo ze plakalam z bolu. Tego guamu juz na pewno na nogi nie naloze bo mam na calych udach popekane naczynka i siniaki. Po kilkunastu zabiegach cellulit jest nadal taki sam, choc kuracje wspieralam basenem i dieta.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań:1,2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwiataania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Od dobrych 8 lat walczyłam z Cellulitem, kremy (które tylko naciągały mi skórę do pierwszego prysznica, ćwiczenia z dietami - niestety dłużej niż miesiac nie potrafiłam już ćwiczyć), straciłam nadzieje gdy widziałam jak cellulit schodzi jeszcze niżej z pupy na uda

Mieszkając w UK, weszłam na KWC , tam znalazłam recenzje tego kosmetyku, postanowiłam kupić. Dałam ok. 32 funtów z przesyłką za pół kg.

Jestem po 5 zabiegu, z ud zszedł mi wszędzie cellulit - był widoczny gołym okiem gdy stałam (nie jestem ani gruba, ani chuda - 54 kg ) , został mi tylko "troszkę" na pupci ale powoli też się zmniejsza. Stosuje ten produkt co tydzień/ półtora.

Zapach mi nie przeszkadza, dla nie których może być nie przyjemny.

Jestem bardzo szcześliwa, bo szczerze nie wierzyłam już w to, że mogę wrócić do gładkiej skóry! a teraz nie wstydze się wyjść na basen/ wodę.. tym bardziej, jeśli sam powiedział mi o tym własny mężczyzna- nawet nie pytany o zdanie - że widzi, jak znikło

niestety jest drogi, ale warty swojej cenyUżywam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie

Chcesz pochwalić lui_sa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ploecem dla wytrwałych
  • Guam w wersji chłodzącej uzywałam już kilkakrotnie i naprawdę są efekty. Najlepsze efekty przynosi zmasowany atak, czyli ok.10 zabiegów dzień po dniu a później raz, dwa razy w tygodniu. Skóra robi się jędrniejsza i taka bardziej "zwarta". Guam stosowałam również na ramiona, miałam problem z "kaszką, po kilku owijaniach nie było po niej śladu. Jedyny minus to aplikacja tego błotka i czasochłonność, ale i tak warto.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6 opakowań 1 kilogramowych

Chcesz pochwalić bozenajadwiga za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!!!
  • Swietny produkt na poprawienie kondycji skóry i spłycenie wszelkich niedoskonałosci i cellulitu. Co do chudnięcia to nie wierze, choć nie wiem nie mierzyłam obowdu nóg i takie tam haha Cwicze 3 x w tyg i pływam wiec nie wymagam od błotka zeby odchudzało :P Śmierdzi niesamowicie ale warto )

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:poczatek 1kg

Chcesz pochwalić jun za czytelną i pomocną recenzję?
  • YES YES YES
  • Boooze wreszcie kosmetyk, ktory naprawde usuwa cellulit!!!!!!! Nie wierzylam juz w nic bo nie ma chyba kosmetyku, ktoregobym na cellulit nie wyprobowala a teraz - nie moge sie nadziwic, non stop ogladam moje nogi w lustrze, jest bosko a nalozylam blotko dopiero 3 razy. Zapewniam, ze juz po pierwszym razie zobaczycie efekty!!!! Kocham to blotko bo DZIALA. Zaznaczam, ze regurlanie min 2x tygodniowo cwicze (spinning) i staram sie jesc z glowa.
    Zakupilam opakowanie kilogramowe;-)Używam tego produktu od: tydzien

Chcesz pochwalić Nikita... za czytelną i pomocną recenzję?
  • MISTRZ JEST TYLKO JEDEN!!!
  • Z walczącymi z cellulitem jest najczęściej tak: tanie drogeryjne mazidła, droższe, apteczne specyfiki aż w końcu trzeba stanąć w prawdzie, i powiedzieć sobie, że one nie działają!!! Człowiek wyda fortunę, aż dojdzie do wniosku,że już nie ma innej opcji jak tylko wypróbować Guam.
    Tak też było i ze mną. Czym to ja się już nie mazałam... Uwaga! Nie należę do osób, której leżą do góry brzuchem na kanapie i czekają, że krem zdziała cuda. Od zawsze ćwicze, masuję się itd a cellulit mało co drgnął. Jedyne efekty to lepsze napięcie skóry.
    W końcu odżałowałam 268 zł i kupiłam zestaw błoto +żel. Proszę drogich Pań - TO DZIAŁA!!! Już po pierwszym razie wygładza skórę! Nie wierzyłam, że już po 1 zabiegu można poczuć na sobie jakby lużniejsze spodnie ale to prawda. Guam wypaca ze skóry nagromadzoną wodę, toksyny i daje również popalić tym znienawidzonym przez kobiety komórkom tłuszczowym. Oczywiście do pełni szczęścia potrzeba ok 10 zabiegów ale WARTO WARTO WARTO! Ja błotka Guam nie zdradzę na pewnoUżywam tego produktu od:miesiąc
    Ilość zużytych opakowań:błotko 1 kg

Chcesz pochwalić mm1215 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żaden cud ale działa...
  • Na początku muszę powiedzieć, że miałam niezły ubaw po przeczytaniu recenzji. Wizaż powinien wprowadzić nakaz mierzenia tkanki tłuszczowej przed każdym wpisem w kwc.
    Jeśli jakikolwiek preparat wyraźnie odchudzi brzuch, boczki czy pupę po 3 użyciach to ja jestem święta Klementyna.

Ale do rzeczy...
    Mam za sobą już 16 sesji z Guam. Mam też sporo w talii i boczki, więc mam co zbijać.

I tak... Pierwsze użycia dają efekt jak placebo, przynoszą nadzieję i widzimy więcej niż mamy do oglądania. Po 5-7 sesjach widać różnicę w stanie skóry. Jest bardziej napięta, zmniejszają się podskórne kulki cellulitowe, jest jakby bardziej zwarta i zbita.
    Razem z ćwiczeniami Guam wyraźnie zmniejszył mój brzuch. Nad pępkiem, po bokach pojawiły się wyraźne jamki, jakie mają panie z umięśnionymi brzuchami, więc idzie ku lepszemu. Niestety z boczkami jest trudniej, ale na boczki nie stosuję żadnych specjalistycznych ćwiczeń (kręgosłup mi nie pozwala) i pewnie stąd ta różnica.
    Generalnie Guam lubię i na pewno nadal będę używać.

Jeśli ktoś szuka cudownego środka na prawdziwy problem z brzuszkiem, odradzam. Jeśli wspomagania ćwiczeń i czegoś na poprawienie stanu skóry - polecam.

Pomaga. Cudów nie działa i na pewno nie odchudza sam z siebie!

Ilość zużytych opakowań: ileś tam saszetek

Chcesz pochwalić kropka75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobry
  • kupilam caly zestaw-wyszczuplił uda i pupę-z brzuchem nie ma szału trzeba ćwiczyćnajpiew wieelkie dziury cellulity zmienily sie w male dziurki i coraz mniejsze i mniejsze.poprostu rozbija ta zle odlozona tkanke tluszczowa i sprawia,że celullit z.nika

Używam tego produktu od:miesiaca

Chcesz pochwalić niufk7 za czytelną i pomocną recenzję?