Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Najlepszy
  • Bez zastanowienia mogę dać 5 gwiazdek.
    W ostatnim czasie przetestowałam kilka balsamów. Moja skóra bardzo ich potrzebowała. Jedynie Garnier się sprawdził. To taki klasyk. Słyszałam o nim od x lat ale dopiero teraz wypróbowałam i nie zawiodłam się! Naprawdę nawilża, a to dla mnie najważniejsze. Kilka godzin po aplikacji czuje że skóra ''napiła się'' wystarczająco dużo i jest nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić xxdxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • bradzo dobry produkt
  • plusy produktu:
    - wchłanianie jest bardzo dobre
    - super nawilża
    - zapach nie jest zbyt intensywny

minusy
    - cena ponieważ bywają tańsze o podobnym działaniu

Używam tego produktu od: używałam go pół roku i wykorzystałam 2 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bezik87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód na suchą skóre
  • Super balsam!
    +skora staje sie po nim elastyczna, gladka, wygladzi kazda sucha skore
    +wydajny
    +szybko sie wchlania
    +cena, 11 zł w promocji za 400ml to b. dobra cena
    Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: poł

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czaryMary5620 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj na zawsze
  • polecam!
    cudowny, idealny dla suchej skóry jak moja

plusy:
    -szybko się wchłania
    -delikatnie pachnie
    -po nim skóra jest delikatna nawilżona
    -duza poręczna butelka

minusów żadnych nie widze

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tego się spodziewałam
  • Wiele dobrego słyszałam o tym produkcie i w końcu na promocji w rosie się na niego skusiłam . Mam skórę suchą a nawet bardzo sucha potrzebuje mega nawilżenia , użyłam go i ok wchłania się szybko pachnie delikatnie ale zapach nie utrzymuje się, cenowo też jest przystępny i możemy go nabyć w każdej naturze bądź tossmannie. Ale moim zdaniem nie nawilża wystarczająco dlatego nie kupię ponownie wolę kupić olej kokosowy za ta sama cenę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić pepuszek04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Mleczko doskonale spełnia swoją funkcję.
    + szybko się wchłania
    + daje gładką i miękką skórę
    + doskonale nawilża
    + ma ładny delikatny zapach
    + łatwo dostępny
    + niedrogi
    + fajna konsystencja

Tego lata moja skóra stała się mocno wysuszona a miejscami wręcz szorstka i już po kilku użyciach cały problem zniknął.
    Dużym plusem jest super szybkie wchłanianie. Mleczko nie zostawia też żadnej lepkiej warstwy.
    Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę do tego produktu. Nie daję maksymalnej oceny, bo na codzień wolę produkty raczej oliwkowe.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wiewioreczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny nawilżacz!
  • Mleczko jest po prostu rewelacyjne. Stosowałam różne balsamy itp. jednak efekt był nieporównywalny do GARNIERA. Świetnie nawilża i koi suchą skórę, jest wydajny, ładnie pachnie. Zawsze do niego wracam, bo nawilża na długo, a nie tylko chwilowo jak inne balsamy i mleczka. Nie jest drogi, dość często jest w promocji!! Warto spróbować, polecam

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karolax112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Balsam zakupionydo skóry suchej, nie nawilża tak jak oczekiwałam.Pomimo regularnego stosowania skóra nie była odpowiednio nawilżona, Bardzo długo się wchłania. Ma przyjemny zapach. Jest niedrogi i ogólnie dostępny.

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jaga00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Bez zbędnych wstępów:

+ piękny zapach
    + odpowiednia konsystencja, nie jest za gęsty, ani za rzadki
    + szybko się wchłania
    + fantastycznie nawilża, nie wyobrażam sobie lepszych efektów
    - drobnym minusem jest dla mnie opakowanie, które czasem po naciśnięciu potrafi niekontrolowanie "wystrzelić" balsam, ale przy tak dobrych efektach na mojej skórze jestem w stanie przymknąć na to oko

Zdecydowanie najlepszy balsam na jaki mogłam trafić, wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić inky_xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Dobrze się wchłania, ładnie pachnie, nawilża. Nie wiem czy z bardzo suchą skórą by sobie poradził bo takiej nie mam, ale dla mnie całkiem dobry. Ma też fajne opakowanie, produkt bez problemu można zużyć do końca. Wracam do tego balsamu systematycznie.

Używam tego produktu od: Używam od kilku lat, zamiennie z innymi
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić anton23 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij