Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• przyjemny balsam
  • Najpierw oceniłam produkt na 3.5 gwiazdki, potem podniosłam mu ocenę, bo po prostu lubię ten balsam i choć wiem, że są inne lepsze od niego, to nie w tej cenie. Często do niego wracam, gdy nie ma promocji, lub pomysłów na coś innego. Podkreślam, że nie mam ekstremalnie suchej skóry, lecz wrażliwą i dość skłonną do alergii. Nie lubię też ciężkich balsamów, które tłuszczą mnie i moje ubrania/pościel.

+ nawilża i szybko się wchłania
    + nie klei i nie brudzi ubrań
    + ładnie pachnie
    + nie uczula i nie podrażnia, nawet skóra po depilacji go lubi
    + wydajny

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić alchemiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • przecietny
  • nie jest to produkt moich marzen... ot taki sobie zwykly balsam.. niby do skory bardzo suchej a z moja sobie nie poradzil.. po jakims czasie skra wygladla zupelnie tak samo.. dosc ciezko sie wchlania i jak na mj gust to zbyt tani nie jest jesli chodzi o tak cienki kosmetyk.. tak naprawde w tym wypadku placimy tylko za marke.. jedyne co mi sie w nim podoba to zapach i wydajnosc..

Używam tego produktu od: nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić cosmoshot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Kupiłam to mleczko, ponieważ zimą moja skóra robi się bardzo sucha. Nie widzę w tym mleczku żadnych zalet.
    Wady:
    -długo się wchłania (o ile w ogóle)
    -skóra po umyciu jest tak samo sucha jak była
    -mało fajny skład.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nie dokończone

Chcesz pochwalić Saandraa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę się rozczarowałam
  • Moja skóra nie jest bardzo sucha i mleczko się na niej nie sprawdziło. Owszem, zaraz po użyciu skóra jest nawilżona, jednak stan ten utrzymuje się bardzo krótko. Smarując się wieczorem, rano po nawilżeniu nie ma śladu.
    Cecha ta całkowicie dyskwalifikuje produkt, bo nie mam możliwości i ochoty co kilka godzin go aplikować by podtrzymywać jego działanie.
    Mleczko stosowałam regularnie i nie zauważyłam obiecywanego przez producenta odżywienia i głębokiej odbudowy ( mam bardzo suche łokcie, więc produkt miał na czym się wykazać).

Na plus można zaliczyć to, że:
    - szybko się wchłania
    - nie pozostawia tłustej czy lepkiej warstwy
    - nie podrażnia, nie piecze nałożony na świeżo wydepilowaną skórę
    - ładnie pachnie
    - jest wydajny
    - opakowanie ma fajne zamknięcie, przy którym nie trzeba się martwić o paznokcie
    - nie zapycha

Warto spróbować, bo jak widać wiele osób go chwali

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jestem "szczęśliwą" posiadaczką skóry suchej i skłonnej do podrażnień i alergii. Wybór balsamu to dla mnie pewnego rodzaju wyzwanie. Przez większą część roku używam oliwek dla dzieci, jednak w trakcie upałów muszę postawić na inny kosmetyk.

Tego produktu nie trzeba zbyt obszernie opisywać- chyba każda z nas kiedyś go wypróbowała. Dla mnie to jeden z tych, do których wracam i które chwalę. Do rzeczy:

+dostępny niemalże wszędzie
    +zamknięcie się nie psuje
    +estetyczne opakowanie
    +przyjemny zapach
    +szybko się wchłania
    +nie klei się do ubrań
    +faktycznie nawilża i odżywia! (a to najważniejsze)
    +wart swojej ceny

-potrafi się zrolować w strategicznych miejscach podczas upałów, ale można mu to wybaczyć

Moim zdaniem jest to produkt wart wypróbowania, szczególnie dla posiadaczek suchej skóry.

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
    Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć

Chcesz pochwalić just4now za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne.
  • Nie przepadam za balsamami do ciała, ale z racji tego, że jestem posiadaczką dość suchej skóry to jednak używam ich regularnie. Jestem wybredna jeśli chodzi o ich ocenę. Nienawidzę, kiedy balsam wolno się wchłania, źle rozprowadza, czy zostawia lepką warstwę. Szczególnie jest to dla mnie ważne podczas upałów, bo wtedy zależy mi, żeby czuć się jak najbardziej świeżo.
    Na szczęście Garnier nie przysparza problemów, właśnie skończyłam jego pierwsze opakowanie.

* Konsystencja jest dość gęsta, kremowa, w śnieżnobiałym kolorze. Dobrze rozprowadza się na skórze, nie roluje się. Dobrze wtarte mleczko szybko się wchłania. Zostawia po sobie warstewkę, ale nie na długo. Używam go po wieczornej kąpieli i nie stwierdziłam lepienia się do piżamy, czy pościeli.
    * Po miesiącu stosowania zauważyłam, że skóra jest wyraźnie gładsza i bardzo miękka - szczególnie różnica jest na nogach. Czy regeneruje tak intensywnie, jak obiecuje producent? No nie wiem. W jakimś stopniu na pewno nawilża, ale jest to mleczko do bardzo suchej skóry i ma być swego rodzaju "opatrunkiem". Może nie mam aż takich skórnych problemów, by to właściwie ocenić.
    * Nie powoduje dyskomfortu nawet przy podrażnionej skórze, a także nie wywołuje nowych niespodzianek. Jest delikatne.
    * Zapach jest wspaniały. Właściwie sama nie wiem, czym to mleczko pachnie, ale jest dość słodko i intensywnie. Zapach nie kisi się w opakowaniu, w przypadku wielu balsamów przy końcu mam już tak dość ich aromatów, że mam ochotę zatkać nos. W przypadku Garniera od początku do końca jestem tak samo zadowolona z tego, jak pachnie.
    * Opakowanie jest ładne, poręczne i dobrze leży w dłoni. Szkoda, że jest mało stabilne z racji swojego wąskiego kształtu. Co mnie wkurzało to to, że przy dozowaniu piszczało i pluło powietrzem, mimo że wewnątrz była jeszcze nawet połowa zawartości. Nie da się postawić do góry nogami - wypukłe zamknięcie. Można przy końcu rozciąć.
    * Jest średnio wydajne, opakowanie 250ml zużyłam równo w miesiąc. Jednak o ile wiem są dostępne większe opakowania i przypuszczam, że ich zakup wypadnie bardziej opłacalnie.
    * Nie jest bardzo drogie, małe opakowanie kosztuje ok. 8-10 złotych. Do dostania nawet w Biedronce.

Używałam go z przyjemnością, w związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że kupię je ponownie, a z reguły rzadko wracam do tych samych balsamów.

Używam tego produktu od: Miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 250 ml.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • + ładny delikatny i przyjemny zapach
    + dobrze nawilża
    + szybka doraźna pomoc w momencie dużego wysuszenia skóry

- tępa do rozprowadzenia konsystencja
    - mało wydajny
    - pozostawia na ciele tłusty film = nie nadaje się do stosowania na noc (po myciu głowy) na całe ciało

Ilość zużytych opakowań: 12 x 400ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry balsam dla suchej skóry
  • Cóż więcej napisać o tym produkcie skoro chyba wszystko zostało tu już opisane? )

Jest to jeden z najlepszych balsamów dla bardzo suchej skóry.

-Ładnie pachnie
    -Fajnie się rozsmarowuje i szybko wchłania
    -Rewelacyjnie nawilża skórę
    -Nawet popękana skóra nie szczypie przy rozsmarowywaniu balsamu
    -Tani i łatwo dostępny

WAD BRAK wracam do niego co jakiś czas

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry zakup
  • Balsam całkowicie zaspokoił moje oczekiwania. Faktycznie, jak jest to napisane na opakowaniu, doskonale nawilża, nawet bardzo suchą skórę. Nie potrzeba dużo go użyć przy codziennym balsamowaniu, ponieważ łatwo się rozprowadza i nie jest specjalnie "wodnity". Dodatkowo ma śliczny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 2 400 ml.

Chcesz pochwalić ddarunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer 1!
  • Najlepszy balsam jaki kiedykolwiek miałam Gdy kupiłam go po raz pierwszy,myślałam że będzie jak te inne do skóry bardzo suchej. Przeważnie takie balsamy zostawiały na skórze tłustą warstwę. Jak duże było moje zadziwienie, gdy okazało się że jest zupełnie inaczej
    Balsam bardzo łatwo sie rozsmarowuje, nie jest "ciężki". Dobrze się wchłania i świetnie nawilża. Zawsze miałam szorstkie kolana i łokcie. Po regularnym stosowaniu tego kosmetyku problem ustapił. Skóra jest elastyczna. Zapach super Cena też przystępna. Bardzo wydajny. Według mnie nie ma się do czego przyczepić

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: ciężko powiedziec dużo

Chcesz pochwalić joanna_z87 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij