Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• dobry
  • Muszę przyznać, że pomimo malutkich minusów produkt jest całkiem niezły.
    całkiem fajnie się aplikuje go i szybko się wchłania. Pozostawia taką przyjemną warstewkę która nie jest lepka, ani nie zostaje na ubraniach. Zapach również przyjemny. taki slodki, ale subtelny i nienachalny. Mam skórę normalną i nawilżenie jest wystarczające nawet na 2 dni.
    Minus jeden malutki to cena. Do tanich nie należy. Ale mimo to kupie ponownie.

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ciekawego
  • Wydawało mi się, że to meczko będzie tak jak w opisie producenta, intensywnie nawilżać i regenerować. Nic z tego.
    minusy
    -miałam wrażenie, że na skórze powstaje jakby warstwa mleczka, która za nic nie chce się wchłonąć w skórę,
    -nie nawilża,
    - często z butelki wylewało się więcej mleczka niż powinno, bardzo nieporęczne,

Używam tego produktu od: 3miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić drHart za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Bardzo fajny balsam do ciała

+nawilża
    +szybko się wchłania
    +ładny delikatny zapach
    +duża butelka

Generalnie spełnia funkcję nawilżającą tak jak powinien

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić judia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny całkiem
  • PLUSY:
    - idealna konsystencja
    - sprawia , że skóra staje się gładka
    - dobrze się rozprowadza
    - wydajny
    - przyjemny zapach
    - przystępna cena

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: Oj, trudno powiedzieć, na pewno dużo.

[physiogel_balsam]1323557[/physiogel_balsam]

Chcesz pochwalić mb_2612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze wracam
  • Gdy wychodzi coś nowego, sprawdzam, jednak nic nie daje efektu na mojej skórze jak ten Garnier. Mam bardzo nieznośną skórę, zwłaszcza na nogach, ale i z nimi da sobie radę. Idealny w trakcie i po zimie.

+ świetnie nawilża,
    + dobrze się wchłania,
    + nie zostaje tłusta warstwa na skórze,
    + dobrze się smaruje,
    + w miarę neutralny zapach,
    + wydajny,
    + dostępny,
    + nie uczula,

+/- cena - ale na promocjach się opłaca,

- opakowanie - mało stabilne, gdy produkt się kończy, nie da się go postawić odwrotnie.

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić smykel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamierzam go zmieniać na żaden inny. Mam nadzieję tylko że się nie zepsuje,
  • Jak dla mnie bomba. uznałam że przed ślubem czas zadbać o siebie, jest rewelacyjny. Bardzo dużym plusem ( według mnie ) jest cena ja kupiła 12 zł za 400 ml.
    Dodatkowe plusy
    Szybko się wchłania
    zapach jest kwestią gustu, ale nie jest za laminowany więc można wąchać
    Duże opakowanie
    Poprawia jakość skóry, nie napinając jej

Używam tego produktu od: Luty 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kandao za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Mleczka używałam wręcz obsesyjnie przez ok. pół roku. Jego zapach jest świetny, bardzo zachęcający. Samorowałam regularnie dłonie i nogi – w tych miejscach skóra jest nawilżona, zregenerowana i jedwabista.

+bardzo wydajny produkt
    + wygładza

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • używam od dawna i nie zamierzam zmieniać, super regeneruje moją suchą skórę i jak na razie jest niezastąpiony
    zapach - dla jednych fajny dla innych nie, kwestia gustu

ostatnio zaczęłam używać również do twarzy, ponieważ inne kremy przestały pomagać.. i również miłe zaskoczenie, ładnie nawilża, specjalnie nie zapycha porów, likwiduje suche skórki

podsumowują jest idealny i wielozadaniowy

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten balsam , długo się na skórze utrzymuje . Gwarantuje długotrwały efekt i komfort nawilż
  • Balsamu pielęgnacji bardzo suchej skóry stosuje od kilku lat nieprzerwanie . Jak dla mnie świetny . Zapewnia długotrwały komfort i uczucie nawilżenia . Idealny dla osób które maja bardzo suchą skórę . Zapach ładny , delikatny .

Zalety ;
    Łatwo się rozprowadza
    Długotrwały efekt nawilżenia
    Przyjemny i bardzo delikatny zapach
    Najważniejsze , że nie uczula .

Minusem jest ;
    Jak dla mnie opakowanie , ciężko resztę balsamu ''wycisnąć '' myślę , że lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie pompki .

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Kasia 40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam małą buteleczkę zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj. Po kilku użyciach poleciałam po duże opakowanie!

+ fajna konsystencja - nie jest za rzadka, ale nie jest też jak masło,
    + faktycznie czuć nawilżenie i odżywienie,
    + szybko się wchłania,
    + nie uczula,
    + ślicznie pachnie, ale zapach znika i nie kłóci się z np. perfumami.

- minusem może być wydajność, ale warto.

Dużą butlę kupiłam w Biedronce za 14,99zł.

Chcesz pochwalić Lokowana za czytelną i pomocną recenzję?