Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Dla mnie idealny
  • Miałam bardzo duży problem z suchą skórą na nogach. Żaden balsam do ciała na mnie nie działał, niektóre nawet pogarszały mój problem. Mleczko Garniera idealnie nawilżyło i przywróciło zdrowy wygląd mojej skórze. Do tego jest bardzo wydajny i ładnie pachnie.
    Na pewno będę do niego wracać

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy

Chcesz pochwalić pretomel za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarowanie
  • Balsam daje bardzo krótkotrwały efekt nawilżenia. Zaraz po aplikacji skóra jest gładka, miękka, aksamitna przez jakieś pół godziny. Nawet przy regularnej aplikacji nie miało to wpływu na jego działanie. Jednak największym rozczarowaniem jest ... zapach. Wydawało mi się, że tak sławne mleczko będzie pachnieć wręcz obłędnie. Jest to irytujące gdy po kąpieli nasmaruję się, położę do łóżka i zamiast poczuć cudowny zapach na skórze to czuję coś pomiędzy plasteliną a klejem szkolnym ...

Na plus to, że nie uczula, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne i dosyć skutecze mleczko do ciała
  • Dosyć ładnie pachnące mleczko do ciała (piszę dosyć, bo nie wywołuje u mnie aż takiego zachwytu i po jakimś czasie lekko męczy, ale jest nawet ok) z dosyć dobrym/dobrym działaniem. Myślę, że dla mnie działanie pomiędzy 3,5 a 4, bo to zależy, raz działa u mnie tak raz tak. Niemniej dobrze spełnia swoje zadanie na mojej raczej normalnej skórze. Problem z przesuszeniem mam pewnie zwykle tam, gdzie większość osób, łokcie, często łydki, czasem uda też potrzebują pielęgnacji, ręce. Czasem też plecy, bo bywają wrażliwe i potrzebują nawilżenia też, wiadomo. Niemniej to chyba skóra normalna, tak bardzo się nie wysusza, ale czasem potrzebuje tego nawilżenia, bo są lekkie przesuszenia czy czasem większe po depilacji itp czy po niektórych żelach pod prysznic.

Balsam radzi sobie dobrze, ale nie bardzo dobrze, efekt jest w miarę długotrwały, ale te takie największe nawilżenie i wygładzenie nie utrzymuje się u mnie tak długo. Jest optymalnie, a te fajne nawilżenie, takie większe tak parę godzin w sumie nie jest już tak dobrze. Tutaj mogłoby być lepiej, wtedy byłby idealny dla mnie. Mam też obiekcje czy faktycznie będzie taki świetny dla bardzo suchej skóry, dla jakiej jest przeznaczony. Bardziej wydaje mi się, że jest on na potrzeby skóry normalnej jak moja czy lekko przesuszonej czy może suchej, ale nie wiem czy bardzo suchej też. Niemniej tak to jest dobry, tylko po prostu też nie powiedziałabym, że świetny. Zaletą jest, że nie zostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania, a zostawia tę warstwę delikatną. Nie podrażnia, także po goleniu spisuje się dobrze. Łatwo wyciska się z opakowania, jest dosyć gęsty, nie spływa, wygodnie się smaruje.

Mam duże opakowanie 400 ml. Jeszcze mam niecałą połowę, ale używam niesystematycznie, bo nie zawsze jestem sumienna, ale staram się co 3 dni chociażby stosować. Jak stosowałam codziennie jakiś czas, to efekt był dobry, ale też nie świetny, dlatego dla mnie po prostu dobry balsam na 4. Używam jakoś od zimy, no nie zawsze codziennie, ale i tak wydajny, pewnie codziennie stosowany i tak starczy na 4 miesiące albo i pół roku, a u mnie dłużej, bo nie zawsze stosuję codziennie. Pod koniec opakowania może być myślę problem z jego wydobyciem. Cena moim zdaniem trochę za wysoka, no ale na promocjach już lepiej. Nie jest to moje KWC, ale dobry balsam moim zdaniem na pewno, na 4. Także nie idealny, ale polecić mogę.

Używam tego produktu od: jakoś od zimy, nie pamiętam dokładnie, jak pisałam nie używam zawsze codziennie
    Ilość zużytych opakowań: Została mi niecała połowa

Chcesz pochwalić Candy_lips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Mam suchą szorstką skórę, bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień. Liczyłam na regenerację i opatrunek w mleczku. Niestety Garnier totalnie mnie rozczarował.

Plusy:
    + konsystencja - lejąca, dość lekka
    + łatwo rozprowadza się na skórze
    + dość szybko się wchłania
    + ładny zapach

Minusy:
    - słabo nawilża, przy długotrwałym stosowaniu coś tam działa, jednak dla mojej skóry jest to niewystarczające
    - za ciężki przy cieplejszej pogodzie
    - niewygodne opakowanie
    - za wysoka cena w stosunku do działania

Kolejny osławiony kosmetyk, który u mnie się nie sprawdził. Polecam dla skóry normalnej w okresie jesienno - zimowym.

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, nie mogę zmęczyć

Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Ten balsam jest moim ulubionym wśród Garnierów. Bardzo ładnie pachnie, konsystencja jest ok, szybko się wchłania, po aplikacji skóra jest miękka i pachnąca jednak efekt nawilżenia jest krótkotrwały. Opakowanie i cena zachęcają do zakupu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, kótre nadal używam

Chcesz pochwalić DariaN89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Jest to balsam, którego używam od bardzo długiego czasu i jak dla mnie jest po prostu idealny.

Plusy:
    + bardzo wydajny
    + ślicznie pachnie
    + bardzo łatwo się rozsmarowuje
    + szybko się wchłania
    + skóra jest po nim gładka
    + nawilża i regeneruje
    + jest niedrogi

minusów brak

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Balsam ten spełnia moje oczekiwania:
    *nawilża znaczniej lepiej od innych
    * uratował nie raz moją suchą skórę po depilacji bez nieprzyjemnego szczypania
    * ładny zapach
    * nie spływa podczas nakładania na ciało
    * bardzo szybko się wchłania
    * nie lepi się
    * nadaje się na lato - nie tworzy lepkiej warstwy podczas wysokiej temperatury.

Mam lekki niedosyt. Skóra jest w dobrej kondycji, lecz następnego dnia brakuje mi już uczucia idealnego wygładzenia Do póki nie znajdę lepszego będę wciąż go używać

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocne nawilżanie
  • Moja skóra nie jest bardzo sucha, ale są miejsca takie jak np. dłonie, które non stop mam suche, czy stopy. Mleczko bardzo fajnie sprawdziło się w tych przesuszonych partiach ciała.
    +mocne i długotrwałe nawilżanie
    +szybkie wchłanianie i wnikanie w skórę
    +konsystencja lekka, ładnie rozprowadza się po ciele
    +piękny, słodki zapach syropu
    +pielęgnacja ciała wysokiej jakości
    +duża wydajność i korzystna cena

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić organiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Muszę przyznać, że pomimo malutkich minusów produkt jest całkiem niezły.
    całkiem fajnie się aplikuje go i szybko się wchłania. Pozostawia taką przyjemną warstewkę która nie jest lepka, ani nie zostaje na ubraniach. Zapach również przyjemny. taki slodki, ale subtelny i nienachalny. Mam skórę normalną i nawilżenie jest wystarczające nawet na 2 dni.
    Minus jeden malutki to cena. Do tanich nie należy. Ale mimo to kupie ponownie.

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ciekawego
  • Wydawało mi się, że to meczko będzie tak jak w opisie producenta, intensywnie nawilżać i regenerować. Nic z tego.
    minusy
    -miałam wrażenie, że na skórze powstaje jakby warstwa mleczka, która za nic nie chce się wchłonąć w skórę,
    -nie nawilża,
    - często z butelki wylewało się więcej mleczka niż powinno, bardzo nieporęczne,

Używam tego produktu od: 3miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić drHart za czytelną i pomocną recenzję?