Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Najlepszy drogeryjny balsam
  • Moja atopowa skóra jest bardzo wymagająca. Ten balsam nadaje się do niej świetnie

+nawilża
    +niweluje suchość i szorstkość
    +skóra jest miła w dotyku, zregenerowana
    + efekt jest dość dobry, wystarczy by raz dziennie posmarować się nim (w moim przypadku to super wynik)
    +delikatny i przyjemny zapach
    +wydajność (ma lekką konsystencję, więc nieduża ilość starcza na całe ciało)
    +cena- apteczne balsamy są droższe, a dzialanie tego od Garniera jest podobne

Jestem nim zauroczona i myślę, że na lato będzie idealny dla mojej wymagającej skóry

Używam tego produktu od: dwóch lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić szamaana za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• genialny
  • Najlepszy balsam dla mnie jaki do tej pory używałam. Mam delikatną, suchą skórę i ten balsam idealnie pomógł mi odzyskać gładkość i nawilżenie.

+bardzo nawilża i odżywia
    +dobrze się rozprowadza
    +szybko się wchłania
    +ładne opakowanie
    +konsystencja
    +wydajny
    +zapach
    +cena

-efekt nie jest bardzo długotrwały

Balsam bardzo polecam dla każdego typu skóry. Szczególnie że można go zakupić na fajnych promocjach w drogeriach. Na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić magda_poz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre!
  • Zimą moja skóra okropnie się przesuszyła, szczególnie na nogach i plecach. Strasznie swędziała i nie dawało mi to zasnąć Poszukałam wtedy najlepszego Balsamu nawilżającego w KWC i padło na czerwonego Garniera traf chciał że akurat był na promocji
    Po pierwszym użyciu poczułam ulgę: przestało swędzieć a skóra było zdecydowanie mniej szorstka. Po kilku dniach regularnego stosowania miałam najbardziej gładką skórę w życiu! ( i nawet jeśli odstawiłam go na 3-4 dni to skóra i tak była pięknie nawilżona)
    Zapach bardzo fajny; nie lubię intensywnie perfumowanych kosmetyków.
    Najlepszy drogeryjny balsam, jednak nie wiem czy teraz do niego wrócę ponieważ odkryłam niezwykłe zdolności olejków i teraz to one królują w mojej łazience
    Polecam szczególnie jeśli można go upolować w promocji już za 13zł/400ml

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iza13131332 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zgodnie z opisem producenta - komfort na 24h
  • Mleczko kupiłam na promocji w Naturze za ok. 10-11zł. Używaliśmy je z chłopakiem już kiedyś, bodajże w 2013 roku, ale pozostawiłam je bez recenzji, więc postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę .

Zapach specyficzny - syrop klonowy. Z jednej strony dość subtelny, ale z drugiej strony może być nużący.

Konsystencja bardzo mi odpowiadała. Mleczko nie było lejące i nie spływało z dłoni. Dobrze się rozprowadzało na skórze i wchłaniało. Pozostawiało na skórze delikatną warstewkę, ale ciało nie kleiło się do piżamy.

Efekt ukojenia i nawilżenia skóry utrzymuje się niestety krótko... Następnego wieczoru po kąpieli muszę znowu aplikować mleczko, bo skóra jest sucha. Paradoksalnie efekt komfortu utrzymuje się deklarowane przez producenta 24 godziny.

Produktu używaliśmy z chłopakiem wiosną, czyli w czasie, kiedy mamy najbardziej przesuszoną i wymagającą regeneracji skórą w ciągu roku. Niestety, ale mleczko nie spełniło naszych oczekiwań. Gdyby jego działanie było długofalowe zapewne zagościłoby u nas po raz kolejny, a w tym przypadku mówimy mu definitywne żegnaj.

Używam tego produktu od: koniec lutego 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić martul3k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny
  • Miałam bardzo duży problem z suchą skórą na nogach. Żaden balsam do ciała na mnie nie działał, niektóre nawet pogarszały mój problem. Mleczko Garniera idealnie nawilżyło i przywróciło zdrowy wygląd mojej skórze. Do tego jest bardzo wydajny i ładnie pachnie.
    Na pewno będę do niego wracać

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy

Chcesz pochwalić pretomel za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarowanie
  • Balsam daje bardzo krótkotrwały efekt nawilżenia. Zaraz po aplikacji skóra jest gładka, miękka, aksamitna przez jakieś pół godziny. Nawet przy regularnej aplikacji nie miało to wpływu na jego działanie. Jednak największym rozczarowaniem jest ... zapach. Wydawało mi się, że tak sławne mleczko będzie pachnieć wręcz obłędnie. Jest to irytujące gdy po kąpieli nasmaruję się, położę do łóżka i zamiast poczuć cudowny zapach na skórze to czuję coś pomiędzy plasteliną a klejem szkolnym ...

Na plus to, że nie uczula, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne i dosyć skutecze mleczko do ciała
  • Dosyć ładnie pachnące mleczko do ciała (piszę dosyć, bo nie wywołuje u mnie aż takiego zachwytu i po jakimś czasie lekko męczy, ale jest nawet ok) z dosyć dobrym/dobrym działaniem. Myślę, że dla mnie działanie pomiędzy 3,5 a 4, bo to zależy, raz działa u mnie tak raz tak. Niemniej dobrze spełnia swoje zadanie na mojej raczej normalnej skórze. Problem z przesuszeniem mam pewnie zwykle tam, gdzie większość osób, łokcie, często łydki, czasem uda też potrzebują pielęgnacji, ręce. Czasem też plecy, bo bywają wrażliwe i potrzebują nawilżenia też, wiadomo. Niemniej to chyba skóra normalna, tak bardzo się nie wysusza, ale czasem potrzebuje tego nawilżenia, bo są lekkie przesuszenia czy czasem większe po depilacji itp czy po niektórych żelach pod prysznic.

Balsam radzi sobie dobrze, ale nie bardzo dobrze, efekt jest w miarę długotrwały, ale te takie największe nawilżenie i wygładzenie nie utrzymuje się u mnie tak długo. Jest optymalnie, a te fajne nawilżenie, takie większe tak parę godzin w sumie nie jest już tak dobrze. Tutaj mogłoby być lepiej, wtedy byłby idealny dla mnie. Mam też obiekcje czy faktycznie będzie taki świetny dla bardzo suchej skóry, dla jakiej jest przeznaczony. Bardziej wydaje mi się, że jest on na potrzeby skóry normalnej jak moja czy lekko przesuszonej czy może suchej, ale nie wiem czy bardzo suchej też. Niemniej tak to jest dobry, tylko po prostu też nie powiedziałabym, że świetny. Zaletą jest, że nie zostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania, a zostawia tę warstwę delikatną. Nie podrażnia, także po goleniu spisuje się dobrze. Łatwo wyciska się z opakowania, jest dosyć gęsty, nie spływa, wygodnie się smaruje.

Mam duże opakowanie 400 ml. Jeszcze mam niecałą połowę, ale używam niesystematycznie, bo nie zawsze jestem sumienna, ale staram się co 3 dni chociażby stosować. Jak stosowałam codziennie jakiś czas, to efekt był dobry, ale też nie świetny, dlatego dla mnie po prostu dobry balsam na 4. Używam jakoś od zimy, no nie zawsze codziennie, ale i tak wydajny, pewnie codziennie stosowany i tak starczy na 4 miesiące albo i pół roku, a u mnie dłużej, bo nie zawsze stosuję codziennie. Pod koniec opakowania może być myślę problem z jego wydobyciem. Cena moim zdaniem trochę za wysoka, no ale na promocjach już lepiej. Nie jest to moje KWC, ale dobry balsam moim zdaniem na pewno, na 4. Także nie idealny, ale polecić mogę.

Używam tego produktu od: jakoś od zimy, nie pamiętam dokładnie, jak pisałam nie używam zawsze codziennie
    Ilość zużytych opakowań: Została mi niecała połowa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Candy_lips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Mam suchą szorstką skórę, bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień. Liczyłam na regenerację i opatrunek w mleczku. Niestety Garnier totalnie mnie rozczarował.

Plusy:
    + konsystencja - lejąca, dość lekka
    + łatwo rozprowadza się na skórze
    + dość szybko się wchłania
    + ładny zapach

Minusy:
    - słabo nawilża, przy długotrwałym stosowaniu coś tam działa, jednak dla mojej skóry jest to niewystarczające
    - za ciężki przy cieplejszej pogodzie
    - niewygodne opakowanie
    - za wysoka cena w stosunku do działania

Kolejny osławiony kosmetyk, który u mnie się nie sprawdził. Polecam dla skóry normalnej w okresie jesienno - zimowym.

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, nie mogę zmęczyć

Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Ten balsam jest moim ulubionym wśród Garnierów. Bardzo ładnie pachnie, konsystencja jest ok, szybko się wchłania, po aplikacji skóra jest miękka i pachnąca jednak efekt nawilżenia jest krótkotrwały. Opakowanie i cena zachęcają do zakupu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, kótre nadal używam

Chcesz pochwalić DariaN89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Jest to balsam, którego używam od bardzo długiego czasu i jak dla mnie jest po prostu idealny.

Plusy:
    + bardzo wydajny
    + ślicznie pachnie
    + bardzo łatwo się rozsmarowuje
    + szybko się wchłania
    + skóra jest po nim gładka
    + nawilża i regeneruje
    + jest niedrogi

minusów brak

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?