Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu
Produkt dostępny w 14 sklepach. Cena już od 11,72 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Tragedia
  • Poza twarzą mam skórę normalną lekko odwodnioną (nieważne ile pije), więc szukałam balsamu który ją nawilży. Wybrałam wersje kakaową 200 ml.

- po 10 min od posmarowania czuje się brudna
    - "nawilża" na około 4 godziny, potem skóra jest wysuszona na wiór (czyli dużo gorzej niż gdybym się niczym nie posmarowała)
    -na ciele pojawia się mnóstwo małych, twardych, białych krostek

+ wchłania się
    + pojemność

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

Chcesz pochwalić GorzkaRzeka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Nie wiem nad czym się zachwycać
  • Balsam jak balsam, łatwo dostępny, wydajny, dość tani, ale...
    Parafina w składzie bardzo wysoko, konsystencja dosyć tępa, na koniec tragicznie wydobywa się kosmetyk do końca.Nie zauważyłam żeby regenerował skórę.Nie mam skóry bardzo suchej czy też atopowej, aczkolwiek w zimie lubi zaszaleć...niestety ten balsam nie zagwarantował jej regeneracji, teraz używam balsamu z Evre czy jakoś tak i jest o niebo lepiej...

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skóra wreszcie Ci podziękuje!
  • Ile kobiet, tyle opinii.
    Jednak dla mnie to mleczko to jedna wielka rewelacja.
    Pokochałam go szczególnie za zapach, który jest bardzo subtelny i delikatny.
    Mleczko szybko się wchłania, nie pozostawia śladów na ubraniach, przy czym zapach pozostaje na skórze, a nawet na ubraniach.
    Skóra widocznie jest odżywiona, ale efekty daje jedynie regularne stosowanie.
    Naskórek jest wygładzony, przyjemnie napięty i zregenerowany.
    Wydaje mi się, że produkt jest warty swojej ceny (14 zł)
    Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Chcesz pochwalić Maddelleine za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • w okresie jesienno zimowym zawsze zmagam się z przesuszoną skórą na całym ciele, do tej pory mleczka, olejki czy balsamy dawały uczucie chwilowe lub były tak natłuszczające, że trzeba było zmagać się z niekomfortowym uczuciem na ciele... myślę, że latem sprawdzi się równie dobrze

Regenerujące mleczko od Garniera bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło:
    -niska cena
    -delikatny zapach
    -działanie!!! (już po pierwszym użyciu)
    -trwałośc

minusów brak, polecam każdej osobie zmagającej się z problemem suchej skóry

Chcesz pochwalić angelook717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wrył się w moje serce na zawsze
  • Należę do osób, których skóra źle reaguje na takie specyfiki jak balsamy, a to z tej prostej przyczyny, że szybko się pocę , dlatego wybór balsamu dla mnie jest wyborem ostrożnym.

Ten balsam jest kosmetykiem, który mnie uwiódł.
    Zalety:
    - wydajny
    - uwielbiam to uczucie, gdy latem przed wyjściem na imprezę smaruję sobie nim nogi, a one wyglądają na nabłyszczone, lśniące, a przy okazji nielepiące się - dla mnie cudo
    - zauważyłam, że gdy systematycznie smarowałam tym balsamem szyję i dekolt -to prezentowała się ona rewelacyjnie, tak jakby się chciało dotykać te miejsca non stop - po prostu skóra zaprasza do dotyku
    - sprawia, że skóra po depilacji dobrze reaguje, gdy go zastosuje
    - czasami smaruję nim dłonie- jako substytut kremu do rąk - i także sprawdza się pod tym kątem, bo dłonie są nawilżone

minusy:
    - od 2013 roku znacznie podrożał i teraz wolę wyhaczyć go na promocji i mieć na zapas

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: ponad 3

Chcesz pochwalić inesseni90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy. Efekty są błyskawiczne
  • Przetestowałam wiele balsamów i różnych mazidel, ale ten Lubie szczególnie!
    Zawsze do niego wracam
    Mimo tego że mam kilka Garnier zawsze jest w pogotowiu
    Wad nie zauważam!
    Plusem jest ładny zapach
    Szybkość wchłaniania
    Bardzo niska cena
    Poręczne opakowanie
    Nawilżenie natychmiastowe !

Gorąco polecam

Używam tego produktu od: Wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: 10-15?

Chcesz pochwalić Kasiek2702 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często do niego wracam
  • Lubię testować nowe balsamy do ciała, ale do swoich ulubionych i już sprawdzonych produktów często wracam. I to jest właśnie jeden z takich zaufanych balsamów. Uwielbiam jego orientalny zapach (trochę jak kadzidełka), wydajność i działanie. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, dobrze nawilża (pomaga uporać się z krostkami na ramionach), nie podrażnia. Balsam jest łatwo dostępny, często można go znaleźć w promocyjnej cenie. Podoba mi się kolor butelki - pełna energii czerwień akurat na jesień i zimę (bo w takich porach roku najczęściej go stosuję ze względu na ciepły, orientalny zapach). Podsumowując - bardzo przyjemny balsam warty wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić wisienka_na_torcie27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Miałam nogi, z którymi nie potrafiłam sobie poradzić. Byly szorstkie matowe z wypryskami,krostkami,fu, wstyd pokazywać. To się zmieniło do czasu...kiedy dostałam ten produkt na urodziny od siostry. Momentalnie wszystko się zmieniło, nogi stały się gładkie i idealne w dotyku. Cudenko,i w koncu moglam wychodzic spokojnie w spodenkach na dwor.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić koniara0001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK przy regularnym stosowaniu...
  • ...bo na dłuższą metę nie nawilża. Zostawia spoko wrażenie, niby nawilżonej skóry, jednak gdy przestaniemy się balsamować skóra wraca do swojego poprzedniego stanu. Nie ma on działania długofalowego, więc na swój sposób uzależnia nas od siebie. Buteleczka wygodna, choć mogła by stać odwrotnie, bo balsam przy wyciskaniu trochę "pierdzi" zanim wyleci powietrze. Cena jak na takie opakowanie jest ok. 12zł to nie majątek.

Plusy:
    szybko się wchłania
    wygodne opakowanie
    wydajny

Jako takich minusów mega rzucających się w oczy nie ma.

Chcesz pochwalić spiritualself za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • + Dość intensywny, ale jak dla mnie przyjemny zapach.
    + Przystępna cena.
    + Dobra dostępność.

- Nie wchłania się w pełni - pozostawia tłustawą warstwę.
    - Czasami waży się na skórze (zwłaszcza, gdy jest ciepło) i roluje.
    - Niespecjalnie nawilża.

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?