Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Idealny dla suchej skóry
  • Kupilam ten produkt na promocji w rossmanie, potrzebowalam produktu intensywnie nawilzajacego, ktory poradzilby sobie z zaczerwienionymi i swedzacymi plamkami na moich nogach ( pojawiającymi się od jakiegos czasu po kąpieli...)
    \n
    \nUżywałam już wielu mleczek i maseł w walce z podrażnieniami i zadne nie pomagały.. garnier natomiast w moim przypadku jest rewelacyjny!
    \n Juz po tygodniu codziennego stosowania wszystkie plamki zniknęły, natomiast po pierwszych 2-3 aplikacjach skora przestała swędzieć.
    \nWypróbowałam go również na podrażnienia po goleniu- sprawdzil sie dobrze, jedynie na mojej wrazliwej skorze pod pachami powodował szczypanie, wiec zrezygnowałam z aplikowania go tam.
    \nŁącznie daje mu 4,5 gwiazdki, pół gwiazdki odejmuję za powodowanie szczypania pod pachami i w moim wypadku małą wydajność ( a moze to ja uzywam go za duzo haha)

Chcesz pochwalić nuthatch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry!
  • Przystępna cena, dobra jakość.
    \nKupiłam go bardzo dawno temu, byłam zadowolona a później znalazłam inne kosmetyki i poszedł w odstawkę.
    \nWróciłam po przerwie i muszę przyznać, że niewiele stracił na swojej jakości.
    \nBardzo dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, odpowiednią konsystencje. Do tego poręczne opakowanie.
    \nDość szybko się wchłania.
    \nŁatwo dostępny w przystępnej cenie.

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Balsam odkryłam dzięki mojej mamie.
    Bardzo spodobał mi się zarówno zapach jak i widoczne efekty. Skóra jest miękka, delikatna, nawilżona, elastyczna. Wiem już, że kupię kolejny egzemplarz
    Szybko się wchłania, nie podrażnia, idealna konsystencja, łagodzi i odzywia moją przesuszoną skórę.
    Wydajny - starcza na bardzo długo, cena przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opak.

Chcesz pochwalić Natkat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsza pomoc dla skóry zimą..
  • Jak do tej pory, jest to jedyny kosmetyk, który radzi sobie z moim zimowym uczuleniem na chlor. Pojęcia nie mam, co jest nie tak z moją skórą dłoni, ale - jak twierdzi moja dermatolog - mam szczęście, że pozostałe pory roku są dla mnie łaskawe i alergia ogranicza się tylko do dłoni

Dopóki nie trafiłam na ten produkt, żadne kremy/balsamy/mleczka nie dawały rady a Garnier? Ulga od pierwszego nałożenia

ZALETY:
    + wspaniale nawilża,
    + bezproblemowo się wchłania i nie zostawia śladów na ubraniu,
    + w moim przypadku koi i likwiduje uczucie pieczenia(do tej pory każde mycie rąk zimą było torturą),
    + niska cena,
    + duże, wydajne opakowanie,
    + przyjemny zapach.

MINUSY:
    - tworzywo, z którego wykonano opakowanie utrudnia wykorzystanie mleczka do końca.

Szczerze polecam - w szczególności na skórę narażoną na działanie mrozu

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy nawilżacz do tej pory
  • Nie jestem fanką balsamów do ciała. Dawniej denerwowało mnie, że nie wchłaniają się zbyt szybko.
    Jakiś czas temu zmieniłam nawyki odżywiania, ćwiczę i zauważyłam, że kolor skóry mi się zmienił. Tego balsamu używam codziennie i widzę poprawę w nawilżeniu ciała, dodatkowo skóra wygląda lepiej, ale tak jak wspomniałam to też zaleta zmiany diety.
    Wcześniej wyskakiwały mi wypryski na ramionach, ale teraz balsam nic takiego nie wywołuje.
    Polecam też ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk w przystępnej cenie
  • Mleczko Garniera bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia uczucia lepkości na skorze, ładnie się wchłania i dobrze nabłyszcza. Skóra wyglada na zdrową i młodszą. Często poddaje swoje nogi maszyce do golenia, a mimo to skóra jest aksamitna
    4 i 1/2 bo, mój pies też lubi Garniera, zlizuje go z nóg . Jak tylko poczuje to leci za mną i ma ochotę schrupoać, więc musiałam odstawić produkt na półkę

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Alinkad za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne nawilżenie
  • Mój numer jeden przy suchej skórze, której brakuje nawilżenia. Mleczko całkowicie spełnia swoje zadanie, przywraca skórze blask i doskonale nawilża. Jedyny minus to trudności z wydobyciem końcówki produktu.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić PlasticBeach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża.
  • mleczka używałam po kąpieli.
    PLusy:

+nawilża
    +ładnie pachnie
    +dostępność
    +cena(często jest w promocji)
    +dobrze się wchłania
    + fajna konsystencja

Minusów brak

Chcesz pochwalić tisane15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • mleczko kupiła moja mama ,ucieszyłam się że będę mieć okazję do wytestowania osławionego czerwonego garniera

plusy
    - nawilża
    - koi podrażnioną skórę
    - nie podrażnia
    - wydajny
    - delikatny zapach
    - dostępność
    - zostawia skórę mięciutką

Minusy
    - opakowanie (trudno wydobyć resztkę produktu)

Używam tego produktu od: jesieni

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny nawilżacz!
  • Mam problem z przesuszajacą się skórą i jestem co do balsamów wymagająca!
    Ten oceniam na 5 gwiazdek bez żadnego podciągania

Zapach delikatny, przyjemny, długo pozostaje na skórze. Opakowanie wygodne, cena za pojemność taką jaka jest- odpowiednia.
    Balsam super nawilża, skóra po nim jest gładka i widocznie zmienia kondycję na lepszą!
    Jest wydajny. Nie zasycha u wylotu butelki, szybko się wchłania

Polecam !!!!

Dodatkowy atut to to, ze moja skłonna do alergii skóra zaakceptowała mleczko całkowicie!!!

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Przyjemny zapach. Balsam nawilża skórę. Jest jedym z niewielu balsamów, który dobrze nawilża moją suchą skórę. Szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Jest wydajny, gdyż opakowanie 250ml zuzywam z mamą przez ponad miesiąc, stosując bardzo często.
    Minusów nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: około 10, w trakcie 11

Chcesz pochwalić Bujanka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Mam bardzo przesuszoną skórę i długo szukałam balsamu, który by mi odpowiadał. Ten bardzo lubię i złożyłam wiele opakowań. Ma dobrą konsystencje i szybko się wchłania. Dobrze nawilża skórę. Obecnie przerzuciłam się na kosmetyki bardziej naturalne i organiczne i używam 100%-ego masła shea. Ale balsam polecam .

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 8 standardowych

Chcesz pochwalić glamcoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejaaa
  • Niestety ale balsamy z garniera mi nie pasują, próbowałam też innych z tej firmy i tragedia, jednym słowem zero nawilżenia a bardziej potrafią podrażniać skórę (po goleniu jest jeszcze gorzej), ale po recenzjach widzę, że jestem chyba wyjątkiem, której nie odpowiada ten kosmetyk minusem za opakowanie :/

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 różne balsamy

Chcesz pochwalić kasiaaa_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go ja i mama.
  • W tej chwili używam jego, do dłoni, łokci, stóp, w sumie do wszystkiego oprócz twarzy, w dłonie wsmarowuje 3 razy na dzień i mam z nimi całkowity spokój, są nawilżone, miękkie, ładnie pachną.
    Lubi go także mama, której go poleciłam, mamy dwa opakowania, ona ma osobne bo ja swój zabieram do pracy by dosmarować w ręce, a w resztę ciała wystarczy raz na dobę.
    Zamknięcie takie sobie, póki dobre to można ze sobą w torebce nosić, ale jest groźba że się kiedyś urwie i balsam wyleje.

Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • ładny, niedrażniący zapach
    konsystencja, łatwo się wchłania i nie maże
    nawilża więcej niż na 1 dzień
    wydajny
    w miarę przystępna cena

trochę niewygodne opakowanie
    mam pewne zastrzeżenia do składu (olej mineralny na 2 miejscu)
    nie nawilża idealnie, ale to chyba mi robi tylko czyste masło shea, które czasem jest zbyt ciężkie

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Kot Kotkowaty za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem jest naprawdę fajny. Doskonale nawilża, skóra jest po nim mieciutka, delikatna. Wielkim plusem jest przyjemny zapach. Konsystencja kremu jest w sam raz.
    Cena przystępna do jakości kremu.
    Minusów żadnych nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo udany kosmetyk
  • Mleczko idealnie pomaga mojej przesuszonej skórze, nawilża ją i koi podrażnienia, skóra jest mięciutka i delikatna. Wchłania się szybko, nie zostawia tłustej warstwy.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Intensywna pielęgnacja
  • Miałam wiele balsamów i żaden nie pomógł tak mojej skórze jak ten Razem z kremem z tej serii tworzą naprawdę świetny duet.
    Mam bardzo sucha skórę wymagającej intensywnej pielęgnacji. Ten balsam sprawdza się świetnie

DZIAŁANIE
    Balsam głęboko i długotrwale nawilża skórę. Dzięki niemu mogłam pożegnać się z sucha skórą szczególnie na nogach. Chodzę na basen, przez co moje nogi i ręce dodatkowo narażone są na chemię :/ Wcierając balsam można czuć przyjemne ukojenie dla skóry
    Skuteczny w zimę i lato. Poprawił stan mojej delikatnej skóry, za co zasłużył na 5 gwiazdek

OPAKOWANIE I KONSYSTENCJA
    Do opakowania nic nie mam, jest poręczne i otwieranie nie jest uciążliwe. Konsystencja jest lekko lejąca, ale dzięki temu łatwiej się wchłania. Czas wchłaniania zależny jest od stanu skóry - jeśli jest nawilżona wchłania się dłużej niż kiedy jest sucha. Ma przyjemny zapach. Bardzo wydajny

PLUSY
    - cena
    - przyjemnie koi
    - długotrwale nawilża
    - poprawia stan skóry
    - dobrze się wchłania
    - wydajny
    - daje radę nawet mocno suchej skórze

MINUSY
    nie odnotowano

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbawienny.
  • Regenrujące właściwości klonu mobilizując komórki naskórka do namnażania, skóra leczy się sama.

Bardzo dobrze wchłanialny. Przyjemnie pachnący. Spełnia swoje zadanie; nawilża i nawadnia.

Produkt polecany przy ekstremalnych przesuszeniach spowodowanych utratą wody ze środowiska skórnego, lub po urazie i wyleczeniu, nawilżanie blizn (jedynie nawodni i spowoduje mniejsze uczucie ściągania).

Wydajny, lekko mleczny. Cena godna produktu. Dobrze spisuje się zimą jak również latem. Przyjemny zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo. Właściwości kojące skóre nie uzależniają jej od produktu - mozna w każdej chwili zaprzestać stosowania produktu bez efektu ściągania czy pieczenia.

Polecany do skóry suchej i bardzo suchej. Przyjemny nie tylko do nacierania po kąpieli, ale na spierzchnięte łokcie czy stopy. Wielowymiarowy i godny zaufania.

Nie inwazyjny, bez parabenów, pozbawiony uczulających składników.

Zasługuje na uznanie.
    Stosowany awaryjne na skrajne przesuszenia.

Nie sotosować na oparzoną i przesuszoną skróę promieniami słonecznymi. Wiąże wode w naskórku, przy oparzeniach słonecznych może pogorszyć stan.

Używam tego produktu od: ponad dwa lata.
    Ilość zużytych opakowań: około 3 opakowania pełnowymiarowe.

Chcesz pochwalić radkon za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Zadowolona
  • Balsam Garniera używam od kilku lat z małymi przerwami. Uważam, że to przyzwoity balsam. Kilkakrotnie pod wpływem reklam, opinii koleżanek czy zwykłego impulsu kupowałam inne balsamy. Jednak wracam nieustannie do Garniera. Zapewne jego przystępna cena i częste promocje zachęcają mnie do tego, ale tak czy siak to dobry balsam.
    Odpowiednio nawilża moją suchą skórę, dobra konsystencja, wydajność. Idealnie łagodzi uczucie szczypania skóry jaki odczuwam po kąpieli. Szybko się wchłania co dla mnie jest bardzo ważne bo nie lubię czuć kosmetyku na skórze. Chcę go wetrzeć i zapomnieć a skóra pozostaje gładka i nawilżona.
    Jedyny minus jak dla mnie to zapach. Nie do końca mi pasuje, ale nie przeszkadza aż tak bym musiała rezygnować kosztem wszystkich ważniejszych jego atutów.
    Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: niezliczona

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Fotos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Świetny balsam do ciała!
    Koi skórę, jest delikatny, ładnie pachnie, szybko się wchłania i jak dla mnie ma idealną konsystencję
    Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić nikki_09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo dobry balsam.
    kupiłam z polecenia mojej siostry, która mieszka w mieście, w którym woda z kranu po wzięciu prysznica wywołuje u niej zmiany ropne na skórze. Jedynie ten balsam ratuje sytuację. I wiem, że zużywa go na litry.
    Ostatnio mam bardzo suchą skórę, więc w drogerii sięgnęłam po ten balsam.
    Stosuję go po wieczornym prysznicu i skóra jest gładziutka i nawilżona aż do kolejnego prysznica w dniu następnym. Od razu ustępuje swędzenie i uczucie napięcia.
    Balsam ładnie się wchłania, nie jest ani za gęsty ani za rzadki. Ładnie i delikatnie pachnie i nie gryzie się z perfumami.
    Jest bardzo wydajny. Nie jest drogi ( u mnie 400mlkosztuje ok. 10 zl) . Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 400 ml

Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Niezbędnik kosmetyczny, od lat ze mną.
    Regularnie do niego wracam po mniej lub bardziej udanych testach innych balsamów.

+ konsystencja: lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego "filmu" na skórze
    + nawilżenie i odżywienie: regularnie stosowany sprawia że skóra jest miękka, gładka i elastyczna
    + nie podrażnia, nie uczula
    + bardzo wydajny - duże opakowanie (400ml) przy codziennym stosowaniu wystarczy na 2 miesiące
    + cena - szczególnie, że często można spotkać go w promocji w różnych drogeriach
    + delikatny, "nieinwazyjny" zapach

Minusów żanych nie widzę. Na upartego - mało "naturalny" skład, ale też żadna ze mne fanka eko/bio produktów.

Używam tego produktu od: od wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić sosulik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Mleczko świetnie nawilża, regeneruje i koi suchą skóre.
    Co jakiś czas zmieniam balsamy do ciała i próbuje nowości, do tego jednak stale wracam bo działa rewelecyjnie, ma ładny delikatny zapach i szybko się wchłania pozostawiając uczucie nawilżenia i gładkości.
    Warte polecenia i miana KWC !

Używam tego produktu od: pare lat

Chcesz pochwalić Aljo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do bardzo suchej skóry
  • Kupiłam go z nadzieją, że pomoże mojej bardzo suchej skórze. Niestety nie sprawdził się. Nawilża i natłuszcza, ale tylko na niewielki okres czasu, po kilku godzinach skóra znowu jest sucha i napięta. Może po prostu nie miałam do niego szczęścia.Używam tego produktu od: raz użyłamIlość zużytych opakowań: 1 duże (400 ml)

Chcesz pochwalić iorwethowa za czytelną i pomocną recenzję?