Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Świetny
  • Kupiłam małą buteleczkę zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj. Po kilku użyciach poleciałam po duże opakowanie!

+ fajna konsystencja - nie jest za rzadka, ale nie jest też jak masło,
    + faktycznie czuć nawilżenie i odżywienie,
    + szybko się wchłania,
    + nie uczula,
    + ślicznie pachnie, ale zapach znika i nie kłóci się z np. perfumami.

- minusem może być wydajność, ale warto.

Dużą butlę kupiłam w Biedronce za 14,99zł.

Chcesz pochwalić Lokowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne
  • Nie cierpię się smarować. Zawsze tak miałam - musiałam się do tego zmuszać już w momencie kiedy moja skóra zaczynała się przesuszać. A ponieważ ogromnych problemów z nią nigdy nie miałam to po prostu średnio o to dbałam.

Z racji tego że w tym roku stuknie mi 30-stka postanowiłam się zabrać za codzienną pielęgnację bo pewnego dnia obudzę się zasuszona jak rodzynka.

Od 3 miesięcy dzień w dzień, bez względu na to jak bardzo padam na pysk po całym dniu w pracy smaruję całe ciało balsamem Garniera. Moja skóra jest tak gładka że nie mogę się oprzeć okazjonalnemu "przejechaniu" po niej ręką. Coś przecudownego. Balsam wspaniale się rozprowadza, świetnie wchłania i nie jest drogi. Odejmuję pół gwiazdki za zapach - niby jest ok ale wolałabym coś innego.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić natalsien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnienie marzeń!
  • To mleczko jest cudowne:
    + konsystencja
    + wydajność
    + dostępność
    + szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki na skórze
    + efekt odżwywienia i nawilżenia - NATYCHMIASTOWY
    + zapach - mnie odpowiada,ale nie każdemu może przypaść do gustu

+/- cena - po promocji jak najbardziej,a bez to już trochę gorzej.. I dlatego odjęłam te pół gwiazdki

Minusów nie zauważyłam I oczywiście, polecam

Używam tego produktu od: ciężko określić
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 400 ml

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Lubię mleczka Garniera To także okazało się świetne.

Na plus:

*wydajność
    *delikatny zapach
    *szybkie wchłanianie
    *nawilżenie
    *wygładzenie

Minusów brak

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z niewielu balsamów, które poradziły sobie z moją suchą skórą. Szybko się wchłania, długotrwale nawilża. Jedynie zapach nie do końca mi odpowiada ale to kwestia gustu. Trochę drogi ale swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Niestety zawiera parabeny i PEG-40.

Ilość zużytych opakowań: 10 sztuk

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się czegoś więcej
  • O mleczku Garniera przypomniałam sobie mając ostatnio kłopot z bardzo suchą i suchą skórą. Doskonale pamiętałam jego świetny zapach, więc bez wahania zakupiłam go dodatkowo zachęcona obietnicami producenta.
    Efekt jakiś jest, ale spodziewałam się czegoś więcej.

Plusy

+ zapach, który jest po prostu cudowny
    +opakowanie z którego dobrze dozuje się produkt
    +mleczko nawilżyło suchą skórę i sprawiło, że jest bardziej gładka
    +faktycznie szybko się wchłania

Minusy

- jeden największy minus, to taki, że mleczko nie radzi sobie z bardzo suchą skórą nawet po 3 czy 4 tygodniach codziennego używania (producent zapewnia,że po tym czasie skóra będzie gładka)

Dla mnie produkt jest przeciętny i kupiłabym go ponownie tylko dla zapachu mleczka, niestety nie dla jego działania.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Delikatny zapach, lekka formuła ale treściwa. Dobrze nawilża skórę przez cały rok. Ja używam go wiosną i latem, bo zimową porą preferuję balsamy, które intensywniej pachną.

Niestety z bardzo przesuszoną skórą nie radzi sobie za dobrze i za to minus bo przeznaczony jest do bardzo suchej skóry.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 2 już kończe

Chcesz pochwalić Olusiaa2410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Balsam ma bardzo szybko się wchłania dzięki czemu jest idealny do zastosowania po porannym prysznicu. Po użyciu mam pewność, że moja skóra jest doskonale nawilżona przez cały dzień. Duże opakowanie starcza mi na około 2 miesiące.
    Wraz z masłem kokosowym z Ziaji to moje ideały, zawsze kupuje je na zmianę i nie szukam innych, bo po co skoro są to produkty idealne.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Najlepszy balsam, po prostu. Skóra po nim nie ma śladu suchości, sama nie wiem czemu ciągle próbuję innych, skoto ten zawsze wygrywa.
    Do tego ma super zapach, bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić wzoorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • numer 1!
  • Postanowiłam wziąć się za siebie i odpowiednio nawilżyć moje ciało. Przestałam kombinować z coraz to nowszymi balsamami,mleczkami, olejkami i kupiłam właśnie garniera. Dawno temu miałam z nim styczność ale dalam się wciągnać w nowości sklepowe, które wcale nie działały dobrze na moją skórę, a jest ona bardzo sucha.

Mleczko wchłania sie natychmiastowo. Nie pozostawia na ciele tłustego filmu, nie brudzi ubrań. Doskonale nawilża skórę. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajne. Cena nie jest wygórowana jak na taką dużą butelkę.

Nakładam mleczko przed snem na całe cało i nastpnego dnia przed kąpielą nadal czuję, że skóra jest nawilżona! Zauwazyłam poprawę skory odkąd stosuję mleczko.

Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić labrunette za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij