Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Świetny
  • Produkt poradził sobie z moją suchą skórą zapach utrzymuje się długo jednak nie jest on najpiękniejszy za to traci pół gwiazdki. Mimo to dobrze działa łatwo rozprowadza się na skórze oraz wystarcza na dość długo polecam !

Chcesz pochwalić ibumbumm za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Średniak
  • Balsam nie jest intensywnie nawilżający, trzeba go używać codziennie, by działał. Jeden dzień przerwy i skóra na moich nogach robiła się sucha na wiór. Wydajność jest niezła, ale zostawia nieprzyjemny film na skórze, a do tego jak dla mnie zapach jest zbyt intensywny i sztuczny.
    Opakowanie zupełnie niepraktyczne, zużycie produktu do końca to niezła gimnastyka.
    O wiele lepiej nawilża i pachnie żółty balsam z tej firmy, do tego już nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • To mleczko do ciała jest naprawdę cudowne! Najlepsze z najlepszych. Zaraz po nałożeniu moja skóra jest odżywiona i gładka. Mleczko szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych plam.

Plusy:
    +doskonale nawilża
    +dość szybko się wchłania, o ile nie nałoży się go zbyt dużo
    +ładny zapach

Minusy:
    -gęsta konsystencja

Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Chcesz pochwalić Maczkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała pielęgnacja suchej skóry
  • Skóra mojego ciała od zawsze była sucha - ciężko było mi to zwalczyć. Pierwszy raz kupiłam to mleczko cztery lata temu i od tamtej pory pozostałam mu wierna. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się miękka, nawilżona i przepięknie pachnie. Mleczko jest baaaardzo wydajne. Po aplikacji szybko się wchłania i co najważniejsze skóra nie lepi się i nie klei. Lubię próbować nowości, ale zawsze wracam do ego cudeńka. Z całkowitą pewnością polecam je wszystkim kobietom które mają problemy z sucha skórą.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 400 ml

Chcesz pochwalić malenka93161 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny balsam
  • Balsam dobrze nawilża. Łagodzi przesuszenie skóry
    i napięcie. Przynosi ulgę po opalaniu. Nie lepi się i szybko się wchłania. Balsam moim zdaniem nie przynosi odżywienia po 24 godzinach.
    A po 3 tygodniach na pewno nie jest zmniejszona szorstkość. Wszystkie pozytywne efekty przynosi bezpośrednio po użyciu. Ma przyjemny, delikatny zapach, który nie drażni. Jest to przyzwoity balsam, ale na pewno nie daje żadnych długofalowych rezultatów. Ci którzy mają skórę skłonną do zapychania, powinni wiedzieć, że w składzie jest parafina. Ja już więcej nie kupię tego balsamu.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 400 ml

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !!!!
  • Używam go już długo i jest to mój ulubieniec

+ doskonale nawilża
    + ładny zapach
    + efekt utrzymuje sie długo
    + jest wydajny

Nie mogłabym bez niego żyć POLECAM !

Używam tego produktu od: ponad ROK
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych

Chcesz pochwalić mkucka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy drogeryjny balsam
  • Moja atopowa skóra jest bardzo wymagająca. Ten balsam nadaje się do niej świetnie

+nawilża
    +niweluje suchość i szorstkość
    +skóra jest miła w dotyku, zregenerowana
    + efekt jest dość dobry, wystarczy by raz dziennie posmarować się nim (w moim przypadku to super wynik)
    +delikatny i przyjemny zapach
    +wydajność (ma lekką konsystencję, więc nieduża ilość starcza na całe ciało)
    +cena- apteczne balsamy są droższe, a dzialanie tego od Garniera jest podobne

Jestem nim zauroczona i myślę, że na lato będzie idealny dla mojej wymagającej skóry

Używam tego produktu od: dwóch lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić szamaana za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Najlepszy balsam dla mnie jaki do tej pory używałam. Mam delikatną, suchą skórę i ten balsam idealnie pomógł mi odzyskać gładkość i nawilżenie.

+bardzo nawilża i odżywia
    +dobrze się rozprowadza
    +szybko się wchłania
    +ładne opakowanie
    +konsystencja
    +wydajny
    +zapach
    +cena

-efekt nie jest bardzo długotrwały

Balsam bardzo polecam dla każdego typu skóry. Szczególnie że można go zakupić na fajnych promocjach w drogeriach. Na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić magda_poz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre!
  • Zimą moja skóra okropnie się przesuszyła, szczególnie na nogach i plecach. Strasznie swędziała i nie dawało mi to zasnąć Poszukałam wtedy najlepszego Balsamu nawilżającego w KWC i padło na czerwonego Garniera traf chciał że akurat był na promocji
    Po pierwszym użyciu poczułam ulgę: przestało swędzieć a skóra było zdecydowanie mniej szorstka. Po kilku dniach regularnego stosowania miałam najbardziej gładką skórę w życiu! ( i nawet jeśli odstawiłam go na 3-4 dni to skóra i tak była pięknie nawilżona)
    Zapach bardzo fajny; nie lubię intensywnie perfumowanych kosmetyków.
    Najlepszy drogeryjny balsam, jednak nie wiem czy teraz do niego wrócę ponieważ odkryłam niezwykłe zdolności olejków i teraz to one królują w mojej łazience
    Polecam szczególnie jeśli można go upolować w promocji już za 13zł/400ml

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iza13131332 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zgodnie z opisem producenta - komfort na 24h
  • Mleczko kupiłam na promocji w Naturze za ok. 10-11zł. Używaliśmy je z chłopakiem już kiedyś, bodajże w 2013 roku, ale pozostawiłam je bez recenzji, więc postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę .

Zapach specyficzny - syrop klonowy. Z jednej strony dość subtelny, ale z drugiej strony może być nużący.

Konsystencja bardzo mi odpowiadała. Mleczko nie było lejące i nie spływało z dłoni. Dobrze się rozprowadzało na skórze i wchłaniało. Pozostawiało na skórze delikatną warstewkę, ale ciało nie kleiło się do piżamy.

Efekt ukojenia i nawilżenia skóry utrzymuje się niestety krótko... Następnego wieczoru po kąpieli muszę znowu aplikować mleczko, bo skóra jest sucha. Paradoksalnie efekt komfortu utrzymuje się deklarowane przez producenta 24 godziny.

Produktu używaliśmy z chłopakiem wiosną, czyli w czasie, kiedy mamy najbardziej przesuszoną i wymagającą regeneracji skórą w ciągu roku. Niestety, ale mleczko nie spełniło naszych oczekiwań. Gdyby jego działanie było długofalowe zapewne zagościłoby u nas po raz kolejny, a w tym przypadku mówimy mu definitywne żegnaj.

Używam tego produktu od: koniec lutego 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić martul3k za czytelną i pomocną recenzję?