Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Święty Grall <3
  • Zawsze uważałam, że kremowanie ciała jest zabiegiem zbędnym i nudnym. Robiłam to tylko w wyjątkowych sytuacjach - najczęściej po opalaniu. Dodatkowo czynnikiem, który wpływał na moją awersję do balsamów, było klejenie się ciała, ohyda.

Uważałabym tak nadal, gdybym nie odkryła tego cuda! Zakupił go TŻ, jako pomoc po całodniowym smażeniu się na łódce w wakacje.

Na chwilę obecną zużyłam już 2 prawie całe butelki. Stosuję go codziennie, bez wyjątku. Po 3 tygodniach zauważyłam niesamowitą poprawę stanu mojej skóry: jest miękka, jędrna, niesamowicie nawilżona, gładka, napięta i ma jednolity koloryt! Najważniejsze dla mnie jest to, że balsam całkowicie się wchłania, nie klei się, nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Ponadto pięknie pachnie i jest wydajny. Cenowo również wypada bardzo dobrze.

Pozostanę z tym balsamem pewnie już na zawsze

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Przetestowałam na swojej suchej skórze bardzo wiele balsamów i ten zdecydowanie jest moim ulubieńcem.
    Dobrze nawilża, wygładza i dotego miło pachnie. Przede wszystkim się nie klei i szybko się wchłania.
    Minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: całe 5 opakowań

Chcesz pochwalić iwonme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Zazwyczaj nie mam suchej skóry, jest raczej normalna (poza przetłuszczającą się cerą), ale używałam żelu pod prysznic z Isanny i on strasznie przesuszył mi skórę. Na nogach mogłam ją zdrapywać Potrzebowałam czegoś, co uratuje sytuację i tak trafiłam na mleczko z Garniera. Maksymalnie po 3 użyciach, sytuacja już była opanowana i miałam wszystko tak jak danwiej Ale spodobało mi się to mleczko, więc używam nadal, choć już mam normalną skórę. I dalej świetnie się sprawdza

Było też bardzo pomocne, gdy sparzyłam się na słońcu i zaczęła mi się łuszczyć skóra na plecach i ramionach. Wystarczyło posmarować tym mleczkiem, a potem lekko przetrzeć się ręcznikiem, a w przepiękny sposób cały łuszczący naskórek złaził i zostawał na ręczniku A jeśli nie miałam na to czasu, to tylko nakładałam mleczko, bo ono pięknie "przyklejało" te łuszczące miejsca i nie było ich widać.

PLUSY:

- Zapach
    - Nawilża
    - Wygładza
    - Szybko się wchłania
    - Nie zostawia tłustego filtra
    - Nie jest lepki
    - Nie zostawia nieprzyjemnego uczucia na dłoniach
    - To ratunek dla przesuszonej skóry
    - Świetnie też wspomaga skórę oparzoną po opalaniu i łuszczącą się
    - Nie przeszkadza mu upał - nie spływa, nie świeci się, nie sprawia, że skóra wygląda na tłustą

MINUSY:

Nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry po opalaniu
  • Na mojej polce stal dosc dlugo, jednak wyjezdzajac na wakacje do Egiptu postanowilam go zabrac razem z soba.
    Plusy:
    +bardzo dobrze nawilza
    +dlugo sie utrzymuje
    +latwo sie wchlania
    +ma dosc przyjemny zapach
    +idealny do bardzo suchej i wymagajacej skory, szczegolnie po opalaniu

Minusy:
    -jak dla mnie troche zbyt wodnisty

Chcesz pochwalić owocowykoktajl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Bez zastanowienia mogę dać 5 gwiazdek.
    W ostatnim czasie przetestowałam kilka balsamów. Moja skóra bardzo ich potrzebowała. Jedynie Garnier się sprawdził. To taki klasyk. Słyszałam o nim od x lat ale dopiero teraz wypróbowałam i nie zawiodłam się! Naprawdę nawilża, a to dla mnie najważniejsze. Kilka godzin po aplikacji czuje że skóra ''napiła się'' wystarczająco dużo i jest nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić xxdxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • bradzo dobry produkt
  • plusy produktu:
    - wchłanianie jest bardzo dobre
    - super nawilża
    - zapach nie jest zbyt intensywny

minusy
    - cena ponieważ bywają tańsze o podobnym działaniu

Używam tego produktu od: używałam go pół roku i wykorzystałam 2 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bezik87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód na suchą skóre
  • Super balsam!
    +skora staje sie po nim elastyczna, gladka, wygladzi kazda sucha skore
    +wydajny
    +szybko sie wchlania
    +cena, 11 zł w promocji za 400ml to b. dobra cena
    Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: poł

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czaryMary5620 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj na zawsze
  • polecam!
    cudowny, idealny dla suchej skóry jak moja

plusy:
    -szybko się wchłania
    -delikatnie pachnie
    -po nim skóra jest delikatna nawilżona
    -duza poręczna butelka

minusów żadnych nie widze

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tego się spodziewałam
  • Wiele dobrego słyszałam o tym produkcie i w końcu na promocji w rosie się na niego skusiłam . Mam skórę suchą a nawet bardzo sucha potrzebuje mega nawilżenia , użyłam go i ok wchłania się szybko pachnie delikatnie ale zapach nie utrzymuje się, cenowo też jest przystępny i możemy go nabyć w każdej naturze bądź tossmannie. Ale moim zdaniem nie nawilża wystarczająco dlatego nie kupię ponownie wolę kupić olej kokosowy za ta sama cenę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić pepuszek04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Mleczko doskonale spełnia swoją funkcję.
    + szybko się wchłania
    + daje gładką i miękką skórę
    + doskonale nawilża
    + ma ładny delikatny zapach
    + łatwo dostępny
    + niedrogi
    + fajna konsystencja

Tego lata moja skóra stała się mocno wysuszona a miejscami wręcz szorstka i już po kilku użyciach cały problem zniknął.
    Dużym plusem jest super szybkie wchłanianie. Mleczko nie zostawia też żadnej lepkiej warstwy.
    Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę do tego produktu. Nie daję maksymalnej oceny, bo na codzień wolę produkty raczej oliwkowe.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wiewioreczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij