Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• Świetny!
  • Zazwyczaj nie mam suchej skóry, jest raczej normalna (poza przetłuszczającą się cerą), ale używałam żelu pod prysznic z Isanny i on strasznie przesuszył mi skórę. Na nogach mogłam ją zdrapywać Potrzebowałam czegoś, co uratuje sytuację i tak trafiłam na mleczko z Garniera. Maksymalnie po 3 użyciach, sytuacja już była opanowana i miałam wszystko tak jak danwiej Ale spodobało mi się to mleczko, więc używam nadal, choć już mam normalną skórę. I dalej świetnie się sprawdza

Było też bardzo pomocne, gdy sparzyłam się na słońcu i zaczęła mi się łuszczyć skóra na plecach i ramionach. Wystarczyło posmarować tym mleczkiem, a potem lekko przetrzeć się ręcznikiem, a w przepiękny sposób cały łuszczący naskórek złaził i zostawał na ręczniku A jeśli nie miałam na to czasu, to tylko nakładałam mleczko, bo ono pięknie "przyklejało" te łuszczące miejsca i nie było ich widać.

PLUSY:

- Zapach
    - Nawilża
    - Wygładza
    - Szybko się wchłania
    - Nie zostawia tłustego filtra
    - Nie jest lepki
    - Nie zostawia nieprzyjemnego uczucia na dłoniach
    - To ratunek dla przesuszonej skóry
    - Świetnie też wspomaga skórę oparzoną po opalaniu i łuszczącą się
    - Nie przeszkadza mu upał - nie spływa, nie świeci się, nie sprawia, że skóra wygląda na tłustą

MINUSY:

Nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry po opalaniu
  • Na mojej polce stal dosc dlugo, jednak wyjezdzajac na wakacje do Egiptu postanowilam go zabrac razem z soba.
    Plusy:
    +bardzo dobrze nawilza
    +dlugo sie utrzymuje
    +latwo sie wchlania
    +ma dosc przyjemny zapach
    +idealny do bardzo suchej i wymagajacej skory, szczegolnie po opalaniu

Minusy:
    -jak dla mnie troche zbyt wodnisty

Chcesz pochwalić owocowykoktajl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Bez zastanowienia mogę dać 5 gwiazdek.
    W ostatnim czasie przetestowałam kilka balsamów. Moja skóra bardzo ich potrzebowała. Jedynie Garnier się sprawdził. To taki klasyk. Słyszałam o nim od x lat ale dopiero teraz wypróbowałam i nie zawiodłam się! Naprawdę nawilża, a to dla mnie najważniejsze. Kilka godzin po aplikacji czuje że skóra ''napiła się'' wystarczająco dużo i jest nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić xxdxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • bradzo dobry produkt
  • plusy produktu:
    - wchłanianie jest bardzo dobre
    - super nawilża
    - zapach nie jest zbyt intensywny

minusy
    - cena ponieważ bywają tańsze o podobnym działaniu

Używam tego produktu od: używałam go pół roku i wykorzystałam 2 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bezik87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód na suchą skóre
  • Super balsam!
    +skora staje sie po nim elastyczna, gladka, wygladzi kazda sucha skore
    +wydajny
    +szybko sie wchlania
    +cena, 11 zł w promocji za 400ml to b. dobra cena
    Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: poł

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czaryMary5620 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj na zawsze
  • polecam!
    cudowny, idealny dla suchej skóry jak moja

plusy:
    -szybko się wchłania
    -delikatnie pachnie
    -po nim skóra jest delikatna nawilżona
    -duza poręczna butelka

minusów żadnych nie widze

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tego się spodziewałam
  • Wiele dobrego słyszałam o tym produkcie i w końcu na promocji w rosie się na niego skusiłam . Mam skórę suchą a nawet bardzo sucha potrzebuje mega nawilżenia , użyłam go i ok wchłania się szybko pachnie delikatnie ale zapach nie utrzymuje się, cenowo też jest przystępny i możemy go nabyć w każdej naturze bądź tossmannie. Ale moim zdaniem nie nawilża wystarczająco dlatego nie kupię ponownie wolę kupić olej kokosowy za ta sama cenę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić pepuszek04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Mleczko doskonale spełnia swoją funkcję.
    + szybko się wchłania
    + daje gładką i miękką skórę
    + doskonale nawilża
    + ma ładny delikatny zapach
    + łatwo dostępny
    + niedrogi
    + fajna konsystencja

Tego lata moja skóra stała się mocno wysuszona a miejscami wręcz szorstka i już po kilku użyciach cały problem zniknął.
    Dużym plusem jest super szybkie wchłanianie. Mleczko nie zostawia też żadnej lepkiej warstwy.
    Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę do tego produktu. Nie daję maksymalnej oceny, bo na codzień wolę produkty raczej oliwkowe.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wiewioreczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny nawilżacz!
  • Mleczko jest po prostu rewelacyjne. Stosowałam różne balsamy itp. jednak efekt był nieporównywalny do GARNIERA. Świetnie nawilża i koi suchą skórę, jest wydajny, ładnie pachnie. Zawsze do niego wracam, bo nawilża na długo, a nie tylko chwilowo jak inne balsamy i mleczka. Nie jest drogi, dość często jest w promocji!! Warto spróbować, polecam

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karolax112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Balsam zakupionydo skóry suchej, nie nawilża tak jak oczekiwałam.Pomimo regularnego stosowania skóra nie była odpowiednio nawilżona, Bardzo długo się wchłania. Ma przyjemny zapach. Jest niedrogi i ogólnie dostępny.

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jaga00 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij