Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• świetny produkt
  • Mleczka używałam wręcz obsesyjnie przez ok. pół roku. Jego zapach jest świetny, bardzo zachęcający. Samorowałam regularnie dłonie i nogi – w tych miejscach skóra jest nawilżona, zregenerowana i jedwabista.

+bardzo wydajny produkt
    + wygładza

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • używam od dawna i nie zamierzam zmieniać, super regeneruje moją suchą skórę i jak na razie jest niezastąpiony
    zapach - dla jednych fajny dla innych nie, kwestia gustu

ostatnio zaczęłam używać również do twarzy, ponieważ inne kremy przestały pomagać.. i również miłe zaskoczenie, ładnie nawilża, specjalnie nie zapycha porów, likwiduje suche skórki

podsumowują jest idealny i wielozadaniowy

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten balsam , długo się na skórze utrzymuje . Gwarantuje długotrwały efekt i komfort nawilż
  • Balsamu pielęgnacji bardzo suchej skóry stosuje od kilku lat nieprzerwanie . Jak dla mnie świetny . Zapewnia długotrwały komfort i uczucie nawilżenia . Idealny dla osób które maja bardzo suchą skórę . Zapach ładny , delikatny .

Zalety ;
    Łatwo się rozprowadza
    Długotrwały efekt nawilżenia
    Przyjemny i bardzo delikatny zapach
    Najważniejsze , że nie uczula .

Minusem jest ;
    Jak dla mnie opakowanie , ciężko resztę balsamu ''wycisnąć '' myślę , że lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie pompki .

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Kasia 40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam małą buteleczkę zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj. Po kilku użyciach poleciałam po duże opakowanie!

+ fajna konsystencja - nie jest za rzadka, ale nie jest też jak masło,
    + faktycznie czuć nawilżenie i odżywienie,
    + szybko się wchłania,
    + nie uczula,
    + ślicznie pachnie, ale zapach znika i nie kłóci się z np. perfumami.

- minusem może być wydajność, ale warto.

Dużą butlę kupiłam w Biedronce za 14,99zł.

Chcesz pochwalić Lokowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne
  • Nie cierpię się smarować. Zawsze tak miałam - musiałam się do tego zmuszać już w momencie kiedy moja skóra zaczynała się przesuszać. A ponieważ ogromnych problemów z nią nigdy nie miałam to po prostu średnio o to dbałam.

Z racji tego że w tym roku stuknie mi 30-stka postanowiłam się zabrać za codzienną pielęgnację bo pewnego dnia obudzę się zasuszona jak rodzynka.

Od 3 miesięcy dzień w dzień, bez względu na to jak bardzo padam na pysk po całym dniu w pracy smaruję całe ciało balsamem Garniera. Moja skóra jest tak gładka że nie mogę się oprzeć okazjonalnemu "przejechaniu" po niej ręką. Coś przecudownego. Balsam wspaniale się rozprowadza, świetnie wchłania i nie jest drogi. Odejmuję pół gwiazdki za zapach - niby jest ok ale wolałabym coś innego.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić natalsien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnienie marzeń!
  • To mleczko jest cudowne:
    + konsystencja
    + wydajność
    + dostępność
    + szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki na skórze
    + efekt odżwywienia i nawilżenia - NATYCHMIASTOWY
    + zapach - mnie odpowiada,ale nie każdemu może przypaść do gustu

+/- cena - po promocji jak najbardziej,a bez to już trochę gorzej.. I dlatego odjęłam te pół gwiazdki

Minusów nie zauważyłam I oczywiście, polecam

Używam tego produktu od: ciężko określić
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 400 ml

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Lubię mleczka Garniera To także okazało się świetne.

Na plus:

*wydajność
    *delikatny zapach
    *szybkie wchłanianie
    *nawilżenie
    *wygładzenie

Minusów brak

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z niewielu balsamów, które poradziły sobie z moją suchą skórą. Szybko się wchłania, długotrwale nawilża. Jedynie zapach nie do końca mi odpowiada ale to kwestia gustu. Trochę drogi ale swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Niestety zawiera parabeny i PEG-40.

Ilość zużytych opakowań: 10 sztuk

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Delikatny zapach, lekka formuła ale treściwa. Dobrze nawilża skórę przez cały rok. Ja używam go wiosną i latem, bo zimową porą preferuję balsamy, które intensywniej pachną.

Niestety z bardzo przesuszoną skórą nie radzi sobie za dobrze i za to minus bo przeznaczony jest do bardzo suchej skóry.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 2 już kończe

Chcesz pochwalić Olusiaa2410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Balsam ma bardzo szybko się wchłania dzięki czemu jest idealny do zastosowania po porannym prysznicu. Po użyciu mam pewność, że moja skóra jest doskonale nawilżona przez cały dzień. Duże opakowanie starcza mi na około 2 miesiące.
    Wraz z masłem kokosowym z Ziaji to moje ideały, zawsze kupuje je na zmianę i nie szukam innych, bo po co skoro są to produkty idealne.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij