Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zgłaszająca osoba: martaa2

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

Skład: Aqua, paraffinum liquidum/mineral oil, glycerin, cyclopentasiloxane, elaeis guineensis/palm oil, petrolatum, butyrospermum parkii/shea butter, cetearyl alcohol, aluminum starch octenylsuccinate, acer saccharinum/sugar maple extract, allantoin, coco-glucoside, ammonium polyacrylodimethyl taurate, xanthan gum, disodium EDTA, imidazolidinyl, BHT, parfum/fragrance

Cena: 12zł / 250ml; 17zł / 400ml

• spodziewałam się czegoś więcej
  • O mleczku Garniera przypomniałam sobie mając ostatnio kłopot z bardzo suchą i suchą skórą. Doskonale pamiętałam jego świetny zapach, więc bez wahania zakupiłam go dodatkowo zachęcona obietnicami producenta.
    Efekt jakiś jest, ale spodziewałam się czegoś więcej.

Plusy

+ zapach, który jest po prostu cudowny
    +opakowanie z którego dobrze dozuje się produkt
    +mleczko nawilżyło suchą skórę i sprawiło, że jest bardziej gładka
    +faktycznie szybko się wchłania

Minusy

- jeden największy minus, to taki, że mleczko nie radzi sobie z bardzo suchą skórą nawet po 3 czy 4 tygodniach codziennego używania (producent zapewnia,że po tym czasie skóra będzie gładka)

Dla mnie produkt jest przeciętny i kupiłabym go ponownie tylko dla zapachu mleczka, niestety nie dla jego działania.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Delikatny zapach, lekka formuła ale treściwa. Dobrze nawilża skórę przez cały rok. Ja używam go wiosną i latem, bo zimową porą preferuję balsamy, które intensywniej pachną.

Niestety z bardzo przesuszoną skórą nie radzi sobie za dobrze i za to minus bo przeznaczony jest do bardzo suchej skóry.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 2 już kończe

Chcesz pochwalić Olusiaa2410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Balsam ma bardzo szybko się wchłania dzięki czemu jest idealny do zastosowania po porannym prysznicu. Po użyciu mam pewność, że moja skóra jest doskonale nawilżona przez cały dzień. Duże opakowanie starcza mi na około 2 miesiące.
    Wraz z masłem kokosowym z Ziaji to moje ideały, zawsze kupuje je na zmianę i nie szukam innych, bo po co skoro są to produkty idealne.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Najlepszy balsam, po prostu. Skóra po nim nie ma śladu suchości, sama nie wiem czemu ciągle próbuję innych, skoto ten zawsze wygrywa.
    Do tego ma super zapach, bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić wzoorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • numer 1!
  • Postanowiłam wziąć się za siebie i odpowiednio nawilżyć moje ciało. Przestałam kombinować z coraz to nowszymi balsamami,mleczkami, olejkami i kupiłam właśnie garniera. Dawno temu miałam z nim styczność ale dalam się wciągnać w nowości sklepowe, które wcale nie działały dobrze na moją skórę, a jest ona bardzo sucha.

Mleczko wchłania sie natychmiastowo. Nie pozostawia na ciele tłustego filmu, nie brudzi ubrań. Doskonale nawilża skórę. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajne. Cena nie jest wygórowana jak na taką dużą butelkę.

Nakładam mleczko przed snem na całe cało i nastpnego dnia przed kąpielą nadal czuję, że skóra jest nawilżona! Zauwazyłam poprawę skory odkąd stosuję mleczko.

Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić labrunette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Święty Grall <3
  • Zawsze uważałam, że kremowanie ciała jest zabiegiem zbędnym i nudnym. Robiłam to tylko w wyjątkowych sytuacjach - najczęściej po opalaniu. Dodatkowo czynnikiem, który wpływał na moją awersję do balsamów, było klejenie się ciała, ohyda.

Uważałabym tak nadal, gdybym nie odkryła tego cuda! Zakupił go TŻ, jako pomoc po całodniowym smażeniu się na łódce w wakacje.

Na chwilę obecną zużyłam już 2 prawie całe butelki. Stosuję go codziennie, bez wyjątku. Po 3 tygodniach zauważyłam niesamowitą poprawę stanu mojej skóry: jest miękka, jędrna, niesamowicie nawilżona, gładka, napięta i ma jednolity koloryt! Najważniejsze dla mnie jest to, że balsam całkowicie się wchłania, nie klei się, nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Ponadto pięknie pachnie i jest wydajny. Cenowo również wypada bardzo dobrze.

Pozostanę z tym balsamem pewnie już na zawsze

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Przetestowałam na swojej suchej skórze bardzo wiele balsamów i ten zdecydowanie jest moim ulubieńcem.
    Dobrze nawilża, wygładza i dotego miło pachnie. Przede wszystkim się nie klei i szybko się wchłania.
    Minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: całe 5 opakowań

Chcesz pochwalić iwonme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Zazwyczaj nie mam suchej skóry, jest raczej normalna (poza przetłuszczającą się cerą), ale używałam żelu pod prysznic z Isanny i on strasznie przesuszył mi skórę. Na nogach mogłam ją zdrapywać Potrzebowałam czegoś, co uratuje sytuację i tak trafiłam na mleczko z Garniera. Maksymalnie po 3 użyciach, sytuacja już była opanowana i miałam wszystko tak jak danwiej Ale spodobało mi się to mleczko, więc używam nadal, choć już mam normalną skórę. I dalej świetnie się sprawdza

Było też bardzo pomocne, gdy sparzyłam się na słońcu i zaczęła mi się łuszczyć skóra na plecach i ramionach. Wystarczyło posmarować tym mleczkiem, a potem lekko przetrzeć się ręcznikiem, a w przepiękny sposób cały łuszczący naskórek złaził i zostawał na ręczniku A jeśli nie miałam na to czasu, to tylko nakładałam mleczko, bo ono pięknie "przyklejało" te łuszczące miejsca i nie było ich widać.

PLUSY:

- Zapach
    - Nawilża
    - Wygładza
    - Szybko się wchłania
    - Nie zostawia tłustego filtra
    - Nie jest lepki
    - Nie zostawia nieprzyjemnego uczucia na dłoniach
    - To ratunek dla przesuszonej skóry
    - Świetnie też wspomaga skórę oparzoną po opalaniu i łuszczącą się
    - Nie przeszkadza mu upał - nie spływa, nie świeci się, nie sprawia, że skóra wygląda na tłustą

MINUSY:

Nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry po opalaniu
  • Na mojej polce stal dosc dlugo, jednak wyjezdzajac na wakacje do Egiptu postanowilam go zabrac razem z soba.
    Plusy:
    +bardzo dobrze nawilza
    +dlugo sie utrzymuje
    +latwo sie wchlania
    +ma dosc przyjemny zapach
    +idealny do bardzo suchej i wymagajacej skory, szczegolnie po opalaniu

Minusy:
    -jak dla mnie troche zbyt wodnisty

Chcesz pochwalić owocowykoktajl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Bez zastanowienia mogę dać 5 gwiazdek.
    W ostatnim czasie przetestowałam kilka balsamów. Moja skóra bardzo ich potrzebowała. Jedynie Garnier się sprawdził. To taki klasyk. Słyszałam o nim od x lat ale dopiero teraz wypróbowałam i nie zawiodłam się! Naprawdę nawilża, a to dla mnie najważniejsze. Kilka godzin po aplikacji czuje że skóra ''napiła się'' wystarczająco dużo i jest nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić xxdxx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij