Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Powiększ Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Zgłaszająca osoba: AniaM69

Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.
Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.
Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.
Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.
Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Skład: cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, parfum

Cena: ok. 37zł / 30ml

• super
  • Dla mnie rewelacja, matuje nawet moją tłustą i błyszczącą cerę, bez względu na to, jakiego wcześniej kremu użyłam. Znacznie przedłuża trwałość makijażu. Latem zwykle podkład mi spływał z twarzy, ale odkąd stosuję tę bazę to się już praktycznie nie zdarza. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, konsystencja przyjemna, podkład można nakładać od razu po nałożeniu bazy, bez czekania. Efekt jest naprawdę fajny, cera gładka, matowa i zero plam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kratka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Bazę zakupiłam w SP za ok. 20 zł.
    Pomyślałam, że skuszę się na inną (używam bazy Ingrid), wypróbuję, przetestuję. I niestety.
    Baza była pomyłką. Nic nie robi. Nie wygładza, nie matuje, nie przedłuża trwałości makijażu.
    Mam cerę mieszaną (świecąca strefa T, suche policzki). Po krótkim czasie pokład schodził z nosa, czoła,brody. Mogłabym powiedzieć, że podkład gorzej się zachowywał niż bez bazy.
    Na plus jedynie konsystencja (przyjemna) i szybkie wchłanianie.
    Zużyłam pół opakowania i wróciłam do sprawdzonej bazy Ingrid. Niestety, ale nie dam jej więcej szansy, ponieważ psuje makijaż.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę może być
  • Kupiłam Cashmere, ponieważ nie mogłam sobie pozwolić na bazę kanebo, a jakąś musiałam mieć.
    Nie żałuję zakupu, ale nie używam codziennie. Obecnie mam dwa podkłady: kanebo sensai LV i Bobbi Brown Long-Wear; pod kanebo nie używam bazy, ponieważ ten podkład świetnie się rozprowadza, nawilża i długo się utrzymuje, pod BB muszę użyć bazy, bo bez niej podkład spływa po kilku godzinach, poza tym bez nawilżenia i bazy nakłada się dość tępo.

Skóra po Cashmere jest gładka, baza szybko się wchłania, podkład się na niej nie roluje.
    Czy niweluje optycznie niedoskonałości? Ja nie zauważyłam takiego efektu, ale na pewno dłużej utrzymuje makijaż.
    Po trzech tygodniach stosowania nie stwierdziłam, żeby Cashmere zapychał, powodował powstawanie zaskórniaków/grudek/krostek itp., ale jak już wspomniałam, nie używam bazy codziennie.

Myślę, że biorąc pod uwagę cenę i wydajność, produkt jest całkiem niezły.Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko
  • Spełnia swoje zadanie, tzn. przedłuża żywotność makijażu. Mój ostatni podkład po dwóch godzinach "uciekał" z twarzy, z tą bazą ładnie się trzyma.
    Super się nakłada - jest taka śliska, aksamitna.
    Ślicznie pachnie, opakowanie solidne i wygląda jak z wysokiej półki.
    Podkład dobrze się nakłada zaraz po nałożeniu bazy - nie zauważyłam rolowania i mazania się fluidu.
    Mam cerę suchą i nie wysusza, nie zapycha mi też porów, używam jej jednak nie codziennie, tylko 2-3 razy w tygodniu.

Gwiazdkę odejmuje, ponieważ potrafi podkreślić zmorę cery naczynkowej czyli rumieńce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem spoko
  • Bazę kupiłam po pochlebnych recenzjach koleżanki.
    Szłam akurat na jakąś imprezę i stwierdziłam - a co tam, skoro taka dobra i jest OK

Plusy:
    + ładnie wygładza cerę,
    + meeeeega wydajna - mam już chyba rok, i jeszcze ponad pół opakowania (używam 1 - 2 w tygodniu),
    + cena w porównaniu z wydajnością - jak najbardziej OK,
    + łatwo dostępna (w każdym Rossmanie),
    + poprawia trwałość podkładu,
    + mam wrażenie, że przykrywa niedoskonałości (maskuje czerwone plamki na twarzy).

Za ci odjęłam pół gwiazdki?

A za to, że muszę po aplikacji długo czekać, żeby nałożyć podkład lub puder.
    Puder zaraz po nałożeniu na bazę marze się i zostają smugi...
    Nakładam dopiero po ok. 15 min, a nie zawsze mam na to czas.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić stokrotkal86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedwabista cera.
  • Opakowanie sprawia bardzo dobrze pierwsze wrażenie. Cera jest kaszmirowo gładka, tak jak obiecuje producent. Przedłuża trwałość makijażu, a podczas aplikacji towarzyszy nam delikatny zapach. Łatwo się rozprowadza i jest wydajna. Jedynym minusem jest skład, w którym znajdziemy same silikony.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe 30ml.

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Schocolatex za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra baza
  • Opakowanie bardzo estetyczne, precyzyjnie wykonane i bardzo praktyczne, miarka z dozownikiem ułatwia wydobycie bazy i idealnie dozuje ilość. Przezroczyste opakowanie daje nam podgląd na zawartość i stan zużycia. Konsystencja bazy to bezbarwna maź dość tłusta i gęsta , po nałożeniu idealnie się wchłania, wręcz nie pozostawia śladów i daje poczucie aksamitnej wręcz idealnie gładkiej skóry. Bardzo ładnie pachnie. Stanowi to profesjonalny wstęp do makijażu właściwego. Zastosowanie bazy ułatwia wykonanie makijażu i faktycznie przedłuża jego żywotność, daje poczucie świeżości. Można zauważyć, że produkt jest bardzo wydajny, gdyż używa się przy jednorazowym stosowaniu niewielką ilość. Przy zmywaniu makijażu bez problemu usuwa się i nie podrażnia skóry. Polecam i oceniam bardzo wysoko produkt.

Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie 30 ml

Foto recenzja
Chcesz pochwalić zosiolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • Do stalam do wyprobowania i jestem szczesliwa ze udalo mi sie trafic na tak cudowny kosmetyk.
    Baza jest lekka, ma przyjemny zapach.
    Wydluza trwalosc makijazu.
    Jak to silikon moze zatykac, wiec radze nie uzywac codziennie

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić Justynneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • superrrr))
  • Bardzo długo szukałam odpowiedniej bazy pod podkad,na tą trafiłam przypadkiem kiedy otrzymałam próbke do testowania.I efekt mnie zaskoczył bardzo pozytywnie.Ta baza swietnie utrwala makijaż,naprawdę byłam zdziwiona tym jak długo makijaż był trwały.Mogę z czystym sumieniem polecic ten produkt każdemu.Pieknie pachnie,swietnie się rozprowadza i daje długotrwały efekt.Mój makijaż w ciągu dnia wymagał jedynie niewielkich poprawek po ok 7godzinach.I jeszcze jedna wazna sprawa,jest bardzo wydajny.

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić mili73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna silikonowa konsystencja
  • Jak do tej pory jest to najlepsza baza jaką używałam.
    Świetna silikonowa konsystencja, która zasługuje na brawa, samo nakładanie jej na twarz to przyjemność.
    Podkład fajnie się rozprowadza bez żadnych kłopotów
    Makijaż przedłuża swoje życie na twarzy ..
    Wygodne, fajne opakowanie z pompką, widać ile jeszcze produkt zostało.
    Wydajność w miarę.
    Cena oddana jakości.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niej wracasm
  • Tą bazę odkryłam przypadkiem dawno temu przy odkryciu super kryjącego Dermacol. Baza jest super praktycznie do każdego podkładu ale twardszego, który może cięzko sie rozprowadzać. Bardzo dobra dla mojej b suchej skóry, nie pozpstawia filmu a powoduje, że podkład idealnie się rozprowadza. Jestem zadowolona i zawsze wracam. Według mnie bardzo wydajna, ostatnia miałam 1.5 roku.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowania

Chcesz pochwalić funpic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra na wyjścia.
  • PLUSY:
    -Wyrównuje, wygładza i daje jedwabisty efekt.
    -Trwała.
    -Nie podrażnia.
    -Przedłuża makijaż o parę godzin.
    -Pompka.

WADY:
    -Jest z sylikonem, więc zapycha. Dlatego polecam ją na wyjścia.

Jestem z niej zadowolona, przedłuża mi makijaż o spokojnie parę godzin. Szczególnie kiedy wychodzę "na miasto" bądź do znajomych. Na co dzień staram się jej nie używać, choć efekt jest super. :P

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić xKami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt spełnia swoje zadanie
  • Zdecydowanie plusem tej bazy jest to, że spełnia wszelkie swoje założenia.
    + wyrównuje skóre, która jest ''jedwabista"
    +dobrze trzyma makijaż
    +szybki efekt
    +łatwa w aplikacji
    +nie podrażnia i nie wysusza
    +opakowanie z pompka, wygodne i umożliwia pełne wykorzystanie produktu

Wad jako takich nie zauważyłam, cena nie jest dość wygórowana ze ze względu na to, iż produkt jest dość wydajny.
    Jeśli dobrze pamiętam jest obecnie na bazy z Dax promocja w Super Pharm.

Ilość zużytych opakowań: jedno, zuzycie ok 75%

Chcesz pochwalić magda2672 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jestem bardzo zadowolona z tej bazy
    słyszałam o niej wiele dobrego i postanowiłam ją wypróbować

plusy:
    makijaż zdecydowanie dlużej sie utrzymuje
    łatwo sie rozprowadza
    szybko sie wchłania
    buzia jest satynowa
    dobrze sie rozprowadza podkład, nie wałkuje się
    dzięki pompce można wydobyć z opakowania wszystko
    łatwodostępna

minusy:
    jedynie cena

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magdawk1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam
  • Efekt po zastosowaniu był widoczny od razu. Makijaż faktycznie lepiej się utrzymywał w ciągu dnia, po uprzednim użyciu bazy. Skóra była wygładzona, a fluid równomiernie się rozłożył, dzięki czemu nie było widać nierówności skóry. Natomiast był to efekt tylko chwilowy.

W rzeczywistości po zmyciu bazy skóra zareagowała alergią, stała się podrażniona, drażliwa i pojawiła się wysypka. To już nie pierwszy kosmetyk dax do twarzy, który mnie uczulił. Odradzam używanie tej bazy do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Kosmetyk zapycha i niestety skóra nie oddycha, przez co pojawia się niemiłe swędzenie, uczulenie i powstają zaczerwienienia na skórze oraz robią się pryszcze.

Nie polecam bazy z dax, jak i innych kosmetyków do twarzy tej firmy. Zauważyłam już stały motyw, że jakiś składnik w tej linii kosmetyków działa na niekorzyść i niestety chociaż bardzo bym chciała używać tych kosmetyków (podoba mi się cena, opakowanie, efekt, zapach) to nie mogę z uwagi na te właściwości uczulające. Nie chce narażać swojej skóry na takie uszkodzenia, dlatego doradzam eksperymentowania z tą marką!

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić dzoanax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza baza, jaką kiedykolwiek miałam
  • Stosowałam w życiu parę różnych baz i nigdy nie byłam zadowolona. Baza Dax to jedyna baza, która mi odpowiada.

+ świetnie wygładza
    + bardzo łatwo rozprowadzić podkład
    + nie uczula (a ja mam bardzo wrażliwą cerę)
    + ekonomiczna

- cena (ale ja kupuję za 23 zł w promocji w Super-Pharm - jest min. raz na 2 miesiące)

Ilość zużytych opakowań: trudno mi policzyć, z 7? 8? 12?

Chcesz pochwalić Osmiornica_11_macek za czytelną i pomocną recenzję?
  • szukam dalej...
  • Bazę tę zakupiłam w Rossmannie na promocji za niecałe 30 zł. Zależy mi na trwałym makijażu, ponieważ nie cierpię i nie zawsze mam możliwość nanosić poprawek w ciągu dnia.
    Oczy ze względu na cudowną moc bazy ArtDeco utrzymują mi się w nienaruszonym stanie przez cały dzień, dlatego też szukam czegoś podobnego do całej twarzy.
    I na pierwszy ogień poszła baza z Dax'a.

1) Ogromnym jej plusem jest fakt, że po jej nałożeniu skóra jest przyjemnie wygładzona, dzięki czemu fajnie rozprowadza się podkład i nie ma podkreślonych żadnych suchych skórek czy wągrów.
    Jednak zmarszczki mimiczne tak czy siak pozostaną w nienaruszonym stanie.

2) Matowi, choć na tym mi kompletnie nie zależy.

3) Wydłuża trwałość makijażu, ale nie w jakiś spektakularny sposób. Oczekuję zdecydowanie dłuższego czasu działania.

4) Bardzo fajne opakowanie z pompką wypychającą produkt pozwala na wykorzystanie produktu do samego końca.

5) Zapycha. Podczas codziennego stosowania przez jakiś czas niestety niemiłosiernie wysypało mnie przykrymi niespodziankami.

6) Szybko się wchłania, przyjemnie pachnie, nie roluje się

PODSUMOWUJĄC: Dobra, ale nie do codziennego stosowania. Szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: dwa misiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych
  • Chetnie bym do niej wrocila gdyby byla dostepna w uk Baza jest jedna z nielicznych baz pod makijaz jaka u mnie naprawde sie sprawdzila do tego kosztowala jakies grosze.Baza przychodzi do nas w superfajnym przezroczystym prozniowym opakowaniu z pompka.Mozna wykorzystac idealnie 100 % produktu! Strasznie fajnie mi sie z nia pracowalo.Wspolgrala z wiekszoscia moich podkladow-duzo lepiej sie rozprowadzaly na twarzy i rzeczywiscie byly trwalsze.Twarz z ta baza byla jakby wygladzona,wszelkie suche skorki czy pory kolo nosa idealnie schowane Mega wydajna! Zabralam ja jeszcze z polski i mialam ja ze soba ok 1.5 roku a uzylawam ja praktycznie co 2 dni Jeszcze kiedys sobie ja kupie

Używam tego produktu od: ok 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: mialam jedna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety NIE!
  • Na początku był zachwyt: wygładzenie, delikatne rozświetlenie, fajne, higieniczne opakowanie. Na prawdę lubię firmę Dax C. Niestety po dwóch dniach stosowania tejże bazy nastąpił wysyp pryszczy i wągrów na mojej cerze - nie wiedziałam co siędzieje. Moja cera wybitnie nie toleruje tego produktu. Po odstawieniu, w ciągu kilkui dni wszystko wróciło do normy...

Chcesz pochwalić piilu za czytelną i pomocną recenzję?
  • ''Ja, uwielbiam ją...''
  • Najpierw zetknęłam się z bazą wygładzająco-rozświetlającą z serii Cashmere, jednak nie pasowały mi w niej brokatowe drobinki. Zdecydowanie stawiam na zmatowienie mojej mieszanej cery niż na jej dodatkowe rozświetlenie. Ale sama formuła bazy i to co robiła z moją skórą bardzo przypadło mi do gustu.
    Dlatego, gdy w Super-Pharm wyczaiłam na nią promocję, nawet się nie zastanawiałam. I nie zawiodłam się, jest świetna!
    Nazwa Cashmere jest bardzo trafiona, rzeczywiście kiedy posmarujemy bazą twarz uczucie jest aksamitne, niczym skórka niemowlaczka. Rozprowadzanie podkładu stało się łatwością, żadnych suchych skórek czy wystających z nosa wągrów.
    Konsystencja - jakby żelowa, bardzo przyjemna w dotyku, szybko się wchłania, już po chwili można wykonywać makijaż.
    Opakowanie z pompką, które ubóstwiam, dzięki niemu możemy wykorzystać kosmetyk w całości, w dodatku jest higieniczne. Dodatkowo jest pięknie wykonane, wygląda stylowo i klasycznie, ma poręczny kształt.
    Jestem prawdziwą fanką tej bazy, jest to mój KWC, dzięki niej mój makijaż utrzymuje się cały dzień, wygląda świetnie, nic się nie roluje, nie spływa, same plusy.
    Polecam każdemu, można upolować na promocji nawet za 19 zł.
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niej jest źle
  • Baza świetnie kryje, nie trzeba czekać zbyt długo aby położyć fluid, wystarczy dosłownie kilka minut. Mam cerę tłustą i jak większość osób z tym typem skóry zaczynam się świecić w strefie Ti nie tylko bardzo szybko. Po użyciu tej bazy, miałam około 4 godzin spokoju, dobry efekt matowienia. Podkład nie roluje się.
    Ale...
    Niestety mam skłonność do różnego rodzaju wyprysków i innych ''niespodzianek''
    Używam jej od około tygodnia, a na twarzy wiele wiele widocznych wągrów i krostek. Jako jedyny aczkolwiek bardzo znaczący minus uznaję bardzo duże zapychanie porów.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LeahLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest super
  • Pierwszy raz zaproponowala mi znajoma kosmetyczka,pomalowala mnie na zabawe karnawalowa,twarz byla rozswietlona aksamitna w dotyku.makijaz sie trzymal cala noc I na zdjeciach pieknie,i od tamtej pory pod makijarz stosuje tylko tej bazy

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Stokrotka40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No średnio...
  • Kupiłam tę bazę, bo mam dość przetłuszczającą się skórę i chciałam uzyskać efekt matu na dłużej, by nie spływał mi makijaż z twarzy w ciągu dnia.

Z tym matem szału nie ma... Ale zakładam, że żaden kosmetyk nie zapewnił by mi idealnego makijażu cały dzień. Ale!! Zauważyłam po dwukrotnym zastosowaniu, że zaczęły pojawiać mi się na twarzy zaskórniki, czego nie miałam stosując wcześniej inną bazę. Dlatego też znacznie ograniczyłam stosowanie tej bazy...

Plus za zapach i opakowanie. Natomiast cena, moim zdaniem, jest zbyt wysoka jak na ten produkt. Ja akurat kupiłam ją w promocji za ok. 20 zł.

Używam tego produktu od: 4 dni.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brenda89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale nie idealna
  • Bazę kupiłam jakieś pół roku temu i używam jej codziennie. Jest to całkiem przyjemny produkt.
    Plusy:
    + To co najbardziej w niej lubię to efekt jaki uzyskuje moja cera tuż po posmarowaniu nią twarzy. Moja skóra jest wtedy taka jedwabista, miękka niczym kaszmir a jednocześnie matowa. Żaden kosmetyk nie dawał w przypadku mojej cery takiego efektu.
    + Nie wysusza
    + Ma ładny i delikatny zapach
    + Sprawia, że podkład dobrze się rozprowadza i nie roluje.
    + Szybko się wchłania
    + Jest bardzo wydajna. Stosuję ją od pół roku a zużyłam około połowę

+/- Moim zdaniem nie przedłuża trwałości makijażu w znaczący sposób

- Słabo wygładza
    - Mat jest dość krótkotrwały

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adziaaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Z uwagi na to, że mam cerę mieszaną nie stosowałam tego typu produktów z obawy przed zapychającymi porami. Jednak wypróbowałam tę bazę parę razy u mojej siostry i zaryzykowałam kupując. Po 3 miesiącach niecodziennego stosowania, stwierdzam że warto jest mieć coś takiego w swojej kosmetyczce. Czy uzyskałam obiecany rezultat? Niestety nie do końca.
    Na pewno za plus uznałam:
    + nie zapycha porów (mam porównanie z bazą z firmy sephora)
    + wygładza zmarszczki
    + matowi
    + nie uwidacznia suchych skórek
    + chyba też rozświetla
    + dobrze się rozprowadza i po całym dniu nie zbija się w jednym miejscu twarzy
    + cera jest miękka i gładka w dotyku
    + szybko się wchłania
    + dobrze "współpracuje" z kremem
    + wydajność, ale myślę, że akurat to cechuje każdą bazę, przy zbyt dużej ilości nadmiar się "złuszcza"
    + przyjemny, nie drażniący zapach

Niestety wadą jest:
    - krótka trwałość, szybko zaczynam się świecić w strefie T, nawet chyba bardziej niż bez stosowania bazy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (30ml)

Chcesz pochwalić Science za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij