Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Powiększ Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Zgłaszająca osoba: AniaM69

Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.
Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.
Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.
Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.
Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Skład: cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, parfum

Cena: ok. 37zł / 30ml

• Dobra
  • Kupiłam ją z myślą o weselu latem. Produkt spełnił moje oczekiwania.

+ makijaż wytrzymał wieeele godzin pląsów i upału, że o całusach od hordy ludzi nie wspomnę ,
    + nie uczula,
    + ma aksamitną konsystencję, która bardzo wygładza twarz,
    + jest wydajna,
    + cena znośna, średniopółkowa (33zł w Rossmannie),
    + ma miły zapach.

Minusów nie zauważyłam. Nie daje natomiast maximum gwiazdek, bo to jedyna baza, jaką dane mi było testować.

Dodam, że bazę stosuję od święta, na większe wyjścia, bo nie chcę zapychać twarzy silikonami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lokowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • duże rozczarowanie
  • baza ma głównie za zadanie przedłużać trwałość makijażu,
    a ta tego nie robi!!!
    mam wrażenie, że działa wręcz odwrotnie-skraca trwałość,
    w każdym razie w moim przypadku-cera ekstremalnie mieszana (łatwo się przetłuszcza i łatwo przesusza),
    jeżeli chodzi o plusy to baza faktycznie jest miła w użyciu i wygładza skórę, ale na krótko, ma również ładne i wygodne opakowanie, uczulenia nie zauważyłam, ale użyłam jej tylko kilka razy i już do niej nie wrócę, bo moje minerałki lepiej trzymają się same

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie,nie i jeszcze raz nie!
  • Kupiłam bazę Dax bardzo zachwalaną przez Pania w drogerii...i to był błąd.
    Co prawda wygładza pięknie skórę,ale trwałość makijażu jest znikoma. Po zastosowaniu bazy makijaż bardzo szybko znikał z mojej twarzy. Okazało się,że bez niej jest trwalszy.
    Mozliwe, że na innych rodzajach skóry daje lepsze efekty,ale na pewno nie nadaje się do cer mieszanych.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno - wyrzuciłam w trakcie używania

Chcesz pochwalić mendela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak trwałości.
  • Mam cerę lekko mieszaną w strefie T i często mój dzień trwa piętnaście godzin - siłą rzeczy potrzebuję wsparcia dobrych kosmetyków, aby nosek i czółko nie świeciły niczym bombka choinkowa
    Nie mogę powiedzieć, że ta baza nie działa... coś tam robi, ale zastrzeżeń trochę mam i nie kupię jej ponownie, nie jest to to wsparcie, którego potrzebuje moja cera.

Konsystencja: transparenty żel, aksamitna, gładka formuła.

Zalety:
    *fajnie wygładza buzię i przygotowuje ją do dalszych etapów makijażu, tworzy aksamitną siateczkę, wyrównuje strukturę
    *mimo, że to czysty silikon o dziwo nie zauważyłam zapychania porów
    *ma przyjemny zapach
    *łatwa aplikacja

Neutralnie:
    *cena - średnia półka
    *wydajność - znika w normalnym tempie

Wady:
    *niestety, mat wytrzymuje około 4-5h, potem nosek zaczyna się błyszczeć, baza więc nie daje rady tak jak powinna, czyli przynajmniej 12h, tak jak obiecuje producent (a dodam jeszcze, że nie mam bardzo przetłuszczającej się strefy T) - to największa wada, która dla mnie raczej dyskwalifikuje ten kosmetyk

Mimo całej sympatii do aksamitnej formuły i świetnego wygładzenia ta baza niestety nie spełnia ona mojego głównego wymagania - nie utrwala mi makijażu, równie dobrze mogłabym jej nie nakładać, bo makijaż przeważnie daje radę przez 5-6h bez żadnej bazy.
    Po co więc nakładać na buzię kolejną warstwę i faszerować skórę silikonem? Nie widzę większego sensu.

Może sprawdzi się do skóry suchej. Daję dwie gwiazdki za brak zapychania i ten aksamit

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Używam tego produktu tylko od wielkiego dzwonu, czyli 1-2 razy w tygodniu, kiedy mam zajęcia na uczelni, a akurat wyskoczy mi jakaś krosta czy inne przebarwienie, które chcę jednolicie, trwale i równomiernie zakryć podkładem. Poza tymi przypadkami, czyli na co dzień, w ogóle nie używam makijażu twarzy. Wystarczy krem.

I tak używana baza Daxa działa cuda:

- nie zapycha (a mojej skórze wystarczy czasem jedynie samo pomyślenie o nowym kremie czy podkładzie, żeby ją zapchać :/ )

- idealnie wygładza cerę sprawiając, że krostki i zmarszczki są o połowę mniej widoczne i denerwujące (coś tam się uwypukla, ale bez bazy wyglądałoby jak wybuchający neon w środku nocy na pustyni)

- podkład, puder, bronzer i róż trzymają się na tej bazie jak nigdy w całym moim życiu. A używam produktów za 6-12 zł kupionych na targu i z najtańszych szaf w Rossmanie!
    Szczerze? Jestem w szoku, bo nie wiedziałam, że po 10-12 godzinach na uczelni mogę wyglądać tak dobrze

- nie roluje się pod makijażem

- super wydajność

- polska firma

- niska cena jak na takie działanie (wcześniej miałam bazę Shiseido, równie dobrą, ale horrendalnie drogą).

Minus daję tylko za to, że chciałabym używać tej bazy codziennie, tak ładnie w niej wyglądam. A nie mogę, bo tego typu produkty trzeba szanować, wtedy i one szanują nasze potrzeby i oczekiwania.

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej tego typu produktów - .-
  • Pierwszy raz użyłam tak fatalnego produktu . Rozsmarowalam bazę na twarzy po chwili moja buzia była zaczerwieniona dałam tej bazie szanse nałożyłam podklad ... Jakas masakra skóra zaczęła mi sie łuszczyć oraz strasznie piec.... Na dodatek po użyciu jej dostalam wyprysków . Co strasznego . Nigdy wiecej

Minusy

- przesusza twarz
    - dziwny zapach
    - mocno podrażnia wrażliwa skore
    - zapycha
    - daje uczucie mocno ściągniętej skory

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedna czwarta opakowania

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Doskonały produkt, który używam od paru lat. Świetnie się rozprowadza, zachowuje swoje właściwości przez wiele godzin, idealny także dla dojrzalszej cery. Bardzo polecam

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 5 standardowe

Chcesz pochwalić TheEyesWideShut za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra baza
  • To dopiero moja druga baza, a w porównaniu z ostatnią (rimmel) jest o niebo lepsza.

+bardzo fajne silikonowe wykończenie
    +wygładza twarz
    +ułatwia rozprowadzanie podkładu

-nie zauważyłam dużej różnicy w trwałości makijązu, ale ogólnie nigdy nie mam z tym problemu

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić helpxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt tak naprawdę mnie nie potrzebny
  • Kupiłam z czystej ciekawości a potem żałowałam straconych pieniędzy bo tak naprawdę taki produkt nie jest mi na nic potrzebny.
    Ma nie tłustą formułę i odrazu czuć w dotyku że ma silikonową formułę. Bardzo ładny zapach. Opakowanie mnie nie urzekło. Nie zawiera barwników i za to duży plus. Wygladza buzię i daje poślizg do podkładu. Przezroczyste opakowanie sprawia , że widać ile produktu zostało. Nie zapycha i jest wporzadku do tłustej skóry. Czy przedłuża trwałość makijażu? Nie znacznie. Oddałam go mamie i była zadowolona z tego, że makijaż jest o wiele trwalszy. Uważam jednak że nie jest to produkt nie zbędny szczególnie za taką cenę.

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Kupiłam tę bazę w zeszlym roku latem, szukając wspomożenia w matowieniu skóry. Mam wobec tego produktu skrajne odczucia.

Baza poprawiala wydajność podkładu, pozostawia skórę gładką, satynową, jest bezwonna i niewielka jej ilość pozwala osiągnąć zamierzony efekt. Znacząco przedłużała stan zmatowienia skóry... jednak.

Przy regularnym, codziennym stosowaniu produkt ten nie zdał egzaminu. Pogorszył mi się stan skóry, zaczęły pojawiać się wypryski. Nie była to jakaś masowa ilość i zresztą nie zaobserwowałam niczego takiego, stosując tę bazę tylko na tzw. "wielkie wyjścia".

Nie wiem, czy kupiłabym ten produkt ponownie. Wolę jednak bazy, których skład i konsystencja umożliwiają codzienną aplikację.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij