Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Powiększ Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Zgłaszająca osoba: AniaM69

Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.
Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.
Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.
Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.
Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Skład: cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, parfum

Cena: ok. 37zł / 30ml

• Ideał
  • Używam tego produktu tylko od wielkiego dzwonu, czyli 1-2 razy w tygodniu, kiedy mam zajęcia na uczelni, a akurat wyskoczy mi jakaś krosta czy inne przebarwienie, które chcę jednolicie, trwale i równomiernie zakryć podkładem. Poza tymi przypadkami, czyli na co dzień, w ogóle nie używam makijażu twarzy. Wystarczy krem.

I tak używana baza Daxa działa cuda:

- nie zapycha (a mojej skórze wystarczy czasem jedynie samo pomyślenie o nowym kremie czy podkładzie, żeby ją zapchać :/ )

- idealnie wygładza cerę sprawiając, że krostki i zmarszczki są o połowę mniej widoczne i denerwujące (coś tam się uwypukla, ale bez bazy wyglądałoby jak wybuchający neon w środku nocy na pustyni)

- podkład, puder, bronzer i róż trzymają się na tej bazie jak nigdy w całym moim życiu. A używam produktów za 6-12 zł kupionych na targu i z najtańszych szaf w Rossmanie!
    Szczerze? Jestem w szoku, bo nie wiedziałam, że po 10-12 godzinach na uczelni mogę wyglądać tak dobrze

- nie roluje się pod makijażem

- super wydajność

- polska firma

- niska cena jak na takie działanie (wcześniej miałam bazę Shiseido, równie dobrą, ale horrendalnie drogą).

Minus daję tylko za to, że chciałabym używać tej bazy codziennie, tak ładnie w niej wyglądam. A nie mogę, bo tego typu produkty trzeba szanować, wtedy i one szanują nasze potrzeby i oczekiwania.

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej tego typu produktów - .-
  • Pierwszy raz użyłam tak fatalnego produktu . Rozsmarowalam bazę na twarzy po chwili moja buzia była zaczerwieniona dałam tej bazie szanse nałożyłam podklad ... Jakas masakra skóra zaczęła mi sie łuszczyć oraz strasznie piec.... Na dodatek po użyciu jej dostalam wyprysków . Co strasznego . Nigdy wiecej

Minusy

- przesusza twarz
    - dziwny zapach
    - mocno podrażnia wrażliwa skore
    - zapycha
    - daje uczucie mocno ściągniętej skory

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedna czwarta opakowania

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Doskonały produkt, który używam od paru lat. Świetnie się rozprowadza, zachowuje swoje właściwości przez wiele godzin, idealny także dla dojrzalszej cery. Bardzo polecam

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 5 standardowe

Chcesz pochwalić TheEyesWideShut za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra baza
  • To dopiero moja druga baza, a w porównaniu z ostatnią (rimmel) jest o niebo lepsza.

+bardzo fajne silikonowe wykończenie
    +wygładza twarz
    +ułatwia rozprowadzanie podkładu

-nie zauważyłam dużej różnicy w trwałości makijązu, ale ogólnie nigdy nie mam z tym problemu

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić helpxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt tak naprawdę mnie nie potrzebny
  • Kupiłam z czystej ciekawości a potem żałowałam straconych pieniędzy bo tak naprawdę taki produkt nie jest mi na nic potrzebny.
    Ma nie tłustą formułę i odrazu czuć w dotyku że ma silikonową formułę. Bardzo ładny zapach. Opakowanie mnie nie urzekło. Nie zawiera barwników i za to duży plus. Wygladza buzię i daje poślizg do podkładu. Przezroczyste opakowanie sprawia , że widać ile produktu zostało. Nie zapycha i jest wporzadku do tłustej skóry. Czy przedłuża trwałość makijażu? Nie znacznie. Oddałam go mamie i była zadowolona z tego, że makijaż jest o wiele trwalszy. Uważam jednak że nie jest to produkt nie zbędny szczególnie za taką cenę.

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Kupiłam tę bazę w zeszlym roku latem, szukając wspomożenia w matowieniu skóry. Mam wobec tego produktu skrajne odczucia.

Baza poprawiala wydajność podkładu, pozostawia skórę gładką, satynową, jest bezwonna i niewielka jej ilość pozwala osiągnąć zamierzony efekt. Znacząco przedłużała stan zmatowienia skóry... jednak.

Przy regularnym, codziennym stosowaniu produkt ten nie zdał egzaminu. Pogorszył mi się stan skóry, zaczęły pojawiać się wypryski. Nie była to jakaś masowa ilość i zresztą nie zaobserwowałam niczego takiego, stosując tę bazę tylko na tzw. "wielkie wyjścia".

Nie wiem, czy kupiłabym ten produkt ponownie. Wolę jednak bazy, których skład i konsystencja umożliwiają codzienną aplikację.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Dla mnie rewelacja, matuje nawet moją tłustą i błyszczącą cerę, bez względu na to, jakiego wcześniej kremu użyłam. Znacznie przedłuża trwałość makijażu. Latem zwykle podkład mi spływał z twarzy, ale odkąd stosuję tę bazę to się już praktycznie nie zdarza. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, konsystencja przyjemna, podkład można nakładać od razu po nałożeniu bazy, bez czekania. Efekt jest naprawdę fajny, cera gładka, matowa i zero plam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kratka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Bazę zakupiłam w SP za ok. 20 zł.
    Pomyślałam, że skuszę się na inną (używam bazy Ingrid), wypróbuję, przetestuję. I niestety.
    Baza była pomyłką. Nic nie robi. Nie wygładza, nie matuje, nie przedłuża trwałości makijażu.
    Mam cerę mieszaną (świecąca strefa T, suche policzki). Po krótkim czasie pokład schodził z nosa, czoła,brody. Mogłabym powiedzieć, że podkład gorzej się zachowywał niż bez bazy.
    Na plus jedynie konsystencja (przyjemna) i szybkie wchłanianie.
    Zużyłam pół opakowania i wróciłam do sprawdzonej bazy Ingrid. Niestety, ale nie dam jej więcej szansy, ponieważ psuje makijaż.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę może być
  • Kupiłam Cashmere, ponieważ nie mogłam sobie pozwolić na bazę kanebo, a jakąś musiałam mieć.
    Nie żałuję zakupu, ale nie używam codziennie. Obecnie mam dwa podkłady: kanebo sensai LV i Bobbi Brown Long-Wear; pod kanebo nie używam bazy, ponieważ ten podkład świetnie się rozprowadza, nawilża i długo się utrzymuje, pod BB muszę użyć bazy, bo bez niej podkład spływa po kilku godzinach, poza tym bez nawilżenia i bazy nakłada się dość tępo.

Skóra po Cashmere jest gładka, baza szybko się wchłania, podkład się na niej nie roluje.
    Czy niweluje optycznie niedoskonałości? Ja nie zauważyłam takiego efektu, ale na pewno dłużej utrzymuje makijaż.
    Po trzech tygodniach stosowania nie stwierdziłam, żeby Cashmere zapychał, powodował powstawanie zaskórniaków/grudek/krostek itp., ale jak już wspomniałam, nie używam bazy codziennie.

Myślę, że biorąc pod uwagę cenę i wydajność, produkt jest całkiem niezły.Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko
  • Spełnia swoje zadanie, tzn. przedłuża żywotność makijażu. Mój ostatni podkład po dwóch godzinach "uciekał" z twarzy, z tą bazą ładnie się trzyma.
    Super się nakłada - jest taka śliska, aksamitna.
    Ślicznie pachnie, opakowanie solidne i wygląda jak z wysokiej półki.
    Podkład dobrze się nakłada zaraz po nałożeniu bazy - nie zauważyłam rolowania i mazania się fluidu.
    Mam cerę suchą i nie wysusza, nie zapycha mi też porów, używam jej jednak nie codziennie, tylko 2-3 razy w tygodniu.

Gwiazdkę odejmuje, ponieważ potrafi podkreślić zmorę cery naczynkowej czyli rumieńce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij