Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Powiększ Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)
Produkt dostępny w 17 sklepach. Cena już od 26,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: AniaM69

Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.
Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.
Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.
Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.
Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Skład: cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, parfum

Cena: ok. 37zł / 30ml

• rewelacja
  • świetna baza, wygładza, utrwala, nawet matuje. Mój makijaż wygląda o wiele lepiej po jej zastosowaniu do tego nie musze się martwić że coś mi się zepsuje w ciągu dnia.

Chcesz pochwalić karolincia1234 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• Zdecydowane nie
  • Kupiłam ten produkt ,ponieważ głownie mi chodziło o mat.Skóra pod moim podkładem juz od jakiegoś czasu zaczeła się błyszczeć szczególnie przy kącikach nosa .Zakupiłam więc tą baze ,dodatkowo pani w drogerii poleciła mi ją ze wzgledu na opinie wizażystów itd.
    \nDziś gdybym miała cofnąć czas ,w życiu bym się nie skusiła na to coś.Baza praktycznie nie spełniła swojej roli .Owszem matuje lepiej zdecydowanie ale to jedyny plus .A minusy?
    \nSkóra zapchała się strasznie.Tam gdzie już miałam lekko poszerzone pory ,ta baza rozepchała je jeszcze bardziej.Mam pełno zaskórników i wyprysków.Ta baza miała chronić przed makijażem i ukrywać nie doskonałosci,a wogole nie spełniła swojej roli,jedynie mi zaszkodziła.Moja skóra wygląda strasznie,szaro ,staro...Fakt moja skóra nigdy nie była idealna pojawiały mi się pryszcze zaskórniki też ,ale to co stało się z moją skórą po zastosowaniu tej bazy to istny horror.Pogłebiła i to znacznie moje i tak problemy skórne.Zawsze lubiłam się malować,a teraz nie wiem kiedy znowu zaczne.Gdybym mogła pozwała bym tą firme bo oszukują ludzi strasznie.Dziewczyny uważajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: koniec grudnia do połowy stycznia

Chcesz pochwalić anita2015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na imprezę w sam raz
  • Ogólnie na codzien nie uzywam tego typu produktow (wychodze z zalozenia, ze "im mniej tym lepiej".

Baze kupilam z mysla o imprezie sylwestrowej i sprawdzila sie znakomicie. Makijaz trzymal sie cala noc, nic nie musialam poprawiac. Czyli spelnila swoje zadanie.

Nalozylam ja na krem, ale dopiero po jakims czasie, wiec nie walkowala sie. Rozsmarowalam ja bez problemu. Ma gesta "kasmzirowa" konstystencje. Podklad rowniez rozsmarowalam bez problemu.

Moim zdaniem, na impreze sprawdzi sie doskonale. Do tego cena także jest przyjemna (ok.30pln)

Używam tego produktu od: kupilam w grudniu 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 (30ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maddanuf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Właściwie to nic
  • Mam bardzo mieszane uczucia dotyczące tej bazy, tak naprawdę to chyba więcej złego niż dobrego . Stan mojej cery pogorszył się odkąd jej używam, nie matowi, nie widze szczególnego wygładzenia. Nie wiem, nic o tym dobrego nie moźna powiedzieć.

Ilość zużytych opakowań: 2x30ml

Chcesz pochwalić malutkapauli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś za coś.
  • Narażę się swoją opinią ogromnej rzeszy kosmetykoholiczek i analizatorek składów ale na wstępie zaznaczę, że w pełni świadoma konsekwencji używam baz pod makijaż. Plusy dodatnie górują nad plusami ujemnymi .

Baza genialnie wygładza cerę. Używam podkładu Estee Lauder DW Maximum Cover - niesamowicie gęsty, konsystencją przypomina korektor ale na bazie Dax Cosmetics rozprowadza się rewelacyjnie. Z połączenia tych dwóch produktów uzyskujemy długotrwały mat - a na tym bardzo mi zależy szczególnie w cieplejsze dni. Każdy podkład po użyciu tej bazy zyskuje u mnie na trwałości a jest to dla mnie niezwykle istotne - moja praca "wymaga" estetycznego wizerunku i nie mogę pozwolić sobie na spływający makijaż.

Plusom ujemnym 😜 zapobiegam codziennym demakijażem przy użyciu szczoteczki Clarisonic Mia 2. Bardzo dokładnie oczyszczam wieczorem twarz dlatego problem "zapchania" cery w ogóle mnie nie dotyka.

Generalnie produkt spełnia swoje zadanie ale trzeba wziąć pod uwagę, że niektórym z Was może przynieść więcej szkody niż pożytku. Używałam baz wygładzających z różnych półek cenowych i nie widzę sensu przepłacania za silikonowe wygładzenie cery. Dax - biorąc pod uwagę wydajność ( 1 opakowanie przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na ok. 3 miesiące ) - nie obciąża portfela.

Moje wymagania spełnia w 100%. Kupowałam, kupuję i będę kupować

Używam tego produktu od: Kilku lat.
    Ilość zużytych opakowań: 10...może więcej...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kociak902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Utrwala
  • Baza rzeczywiście utrwalała mój makijaż dobrze, plus za opakowanie, w którym widać ile zużyliśmy produktu. Nie wiem czy kupiłabym ponownie bo jak dla mnie cena jest zbyt wygórowana. Minusy? Na pewno skład, ale uzywałam jej okazyjnie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie róbcie tego cerze...
  • Chyba najgorsza baza z jaka miałam do czynienia. Nie dość, ze nie spełnia swojej funkcji - nie wygładza ani nie utrwala makijażu to powoduje fale zaskórników. Niewyobrażalnie zapycha, absolutnie nie polecam

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Jest to najlepsza baza jakiej do tej pory używałam, konsystencja idealna, zapach przyjemny, wydajna, świetnie nakłada się podkład po posmarowaniu twarzy bazą no i co najważniejsze trwałość świetna. Mam dosyć intensywny tryb życia i jestem ciągle poza domem, a makijaż trzyma się cały dzień. Kupiłam w promocji za 28,99, ale jest warta swojej ceny. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: niecały msc.
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 zużyte

Chcesz pochwalić kasiakrzemien811 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny efekt,ale męczarnia dla cery
  • Produkt mam już dosyć długo. Efekt jest powalający, makijaż utrzymuje się świetnie dzięki tej bazie. Niestety popieram opinie poprzedniczek – zapycha i powoduje powstawanie mnóstwa zaskórników, z którymi ciężko poradzić sobie w warunkach domowych. Ja chodziłam regularnie do kosmetyki i trochę mi pomogło, ale nadal mam sporo niefajnych wyprysków na buzi. Z jednej strony kosmetyk rewelacyjnie wpływał na przedłużenie makijażu: wygładzał skórę, sprawiał, że makijaż wydawał się bardzo naturalny. A z drugiej niestety nie jest to zdrowe dla cery. Ja staram się teraz używać go sporadycznie, a bardziej inwestuję w przywracanie naturalnego wyglądu buzi i staram się chodzić bez make-upu.

Na plus: +cena +wydajność +efekt

Na minus: -działanie

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czystesrebro11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapychacz
  • używam go tylko od czasu do czasu na większe wyjścia, ponieważ przy codziennym używaniu powodował wysyp niespodzianek

+ dobrze się aplikuje
    + przedłuża trwałość makijażu
    + dostępny w większości drogerii
    + pozostawia uczucie gładkości

- zapycha okropnie!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić evvivalarte za czytelną i pomocną recenzję?