Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Powiększ Dax Cosmetics, Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Zgłaszająca osoba: AniaM69

Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.
Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.
Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.
Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.
Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Skład: cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, parfum

Cena: ok. 37zł / 30ml

• przeciętniak
  • Kupiłam tę bazę w zeszlym roku latem, szukając wspomożenia w matowieniu skóry. Mam wobec tego produktu skrajne odczucia.

Baza poprawiala wydajność podkładu, pozostawia skórę gładką, satynową, jest bezwonna i niewielka jej ilość pozwala osiągnąć zamierzony efekt. Znacząco przedłużała stan zmatowienia skóry... jednak.

Przy regularnym, codziennym stosowaniu produkt ten nie zdał egzaminu. Pogorszył mi się stan skóry, zaczęły pojawiać się wypryski. Nie była to jakaś masowa ilość i zresztą nie zaobserwowałam niczego takiego, stosując tę bazę tylko na tzw. "wielkie wyjścia".

Nie wiem, czy kupiłabym ten produkt ponownie. Wolę jednak bazy, których skład i konsystencja umożliwiają codzienną aplikację.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Dla mnie rewelacja, matuje nawet moją tłustą i błyszczącą cerę, bez względu na to, jakiego wcześniej kremu użyłam. Znacznie przedłuża trwałość makijażu. Latem zwykle podkład mi spływał z twarzy, ale odkąd stosuję tę bazę to się już praktycznie nie zdarza. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, konsystencja przyjemna, podkład można nakładać od razu po nałożeniu bazy, bez czekania. Efekt jest naprawdę fajny, cera gładka, matowa i zero plam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kratka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Bazę zakupiłam w SP za ok. 20 zł.
    Pomyślałam, że skuszę się na inną (używam bazy Ingrid), wypróbuję, przetestuję. I niestety.
    Baza była pomyłką. Nic nie robi. Nie wygładza, nie matuje, nie przedłuża trwałości makijażu.
    Mam cerę mieszaną (świecąca strefa T, suche policzki). Po krótkim czasie pokład schodził z nosa, czoła,brody. Mogłabym powiedzieć, że podkład gorzej się zachowywał niż bez bazy.
    Na plus jedynie konsystencja (przyjemna) i szybkie wchłanianie.
    Zużyłam pół opakowania i wróciłam do sprawdzonej bazy Ingrid. Niestety, ale nie dam jej więcej szansy, ponieważ psuje makijaż.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę może być
  • Kupiłam Cashmere, ponieważ nie mogłam sobie pozwolić na bazę kanebo, a jakąś musiałam mieć.
    Nie żałuję zakupu, ale nie używam codziennie. Obecnie mam dwa podkłady: kanebo sensai LV i Bobbi Brown Long-Wear; pod kanebo nie używam bazy, ponieważ ten podkład świetnie się rozprowadza, nawilża i długo się utrzymuje, pod BB muszę użyć bazy, bo bez niej podkład spływa po kilku godzinach, poza tym bez nawilżenia i bazy nakłada się dość tępo.

Skóra po Cashmere jest gładka, baza szybko się wchłania, podkład się na niej nie roluje.
    Czy niweluje optycznie niedoskonałości? Ja nie zauważyłam takiego efektu, ale na pewno dłużej utrzymuje makijaż.
    Po trzech tygodniach stosowania nie stwierdziłam, żeby Cashmere zapychał, powodował powstawanie zaskórniaków/grudek/krostek itp., ale jak już wspomniałam, nie używam bazy codziennie.

Myślę, że biorąc pod uwagę cenę i wydajność, produkt jest całkiem niezły.Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko
  • Spełnia swoje zadanie, tzn. przedłuża żywotność makijażu. Mój ostatni podkład po dwóch godzinach "uciekał" z twarzy, z tą bazą ładnie się trzyma.
    Super się nakłada - jest taka śliska, aksamitna.
    Ślicznie pachnie, opakowanie solidne i wygląda jak z wysokiej półki.
    Podkład dobrze się nakłada zaraz po nałożeniu bazy - nie zauważyłam rolowania i mazania się fluidu.
    Mam cerę suchą i nie wysusza, nie zapycha mi też porów, używam jej jednak nie codziennie, tylko 2-3 razy w tygodniu.

Gwiazdkę odejmuje, ponieważ potrafi podkreślić zmorę cery naczynkowej czyli rumieńce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem spoko
  • Bazę kupiłam po pochlebnych recenzjach koleżanki.
    Szłam akurat na jakąś imprezę i stwierdziłam - a co tam, skoro taka dobra i jest OK

Plusy:
    + ładnie wygładza cerę,
    + meeeeega wydajna - mam już chyba rok, i jeszcze ponad pół opakowania (używam 1 - 2 w tygodniu),
    + cena w porównaniu z wydajnością - jak najbardziej OK,
    + łatwo dostępna (w każdym Rossmanie),
    + poprawia trwałość podkładu,
    + mam wrażenie, że przykrywa niedoskonałości (maskuje czerwone plamki na twarzy).

Za ci odjęłam pół gwiazdki?

A za to, że muszę po aplikacji długo czekać, żeby nałożyć podkład lub puder.
    Puder zaraz po nałożeniu na bazę marze się i zostają smugi...
    Nakładam dopiero po ok. 15 min, a nie zawsze mam na to czas.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić stokrotkal86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedwabista cera.
  • Opakowanie sprawia bardzo dobrze pierwsze wrażenie. Cera jest kaszmirowo gładka, tak jak obiecuje producent. Przedłuża trwałość makijażu, a podczas aplikacji towarzyszy nam delikatny zapach. Łatwo się rozprowadza i jest wydajna. Jedynym minusem jest skład, w którym znajdziemy same silikony.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe 30ml.

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Schocolatex za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra baza
  • Opakowanie bardzo estetyczne, precyzyjnie wykonane i bardzo praktyczne, miarka z dozownikiem ułatwia wydobycie bazy i idealnie dozuje ilość. Przezroczyste opakowanie daje nam podgląd na zawartość i stan zużycia. Konsystencja bazy to bezbarwna maź dość tłusta i gęsta , po nałożeniu idealnie się wchłania, wręcz nie pozostawia śladów i daje poczucie aksamitnej wręcz idealnie gładkiej skóry. Bardzo ładnie pachnie. Stanowi to profesjonalny wstęp do makijażu właściwego. Zastosowanie bazy ułatwia wykonanie makijażu i faktycznie przedłuża jego żywotność, daje poczucie świeżości. Można zauważyć, że produkt jest bardzo wydajny, gdyż używa się przy jednorazowym stosowaniu niewielką ilość. Przy zmywaniu makijażu bez problemu usuwa się i nie podrażnia skóry. Polecam i oceniam bardzo wysoko produkt.

Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie 30 ml

Foto recenzja
Chcesz pochwalić zosiolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • Do stalam do wyprobowania i jestem szczesliwa ze udalo mi sie trafic na tak cudowny kosmetyk.
    Baza jest lekka, ma przyjemny zapach.
    Wydluza trwalosc makijazu.
    Jak to silikon moze zatykac, wiec radze nie uzywac codziennie

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić Justynneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • superrrr))
  • Bardzo długo szukałam odpowiedniej bazy pod podkad,na tą trafiłam przypadkiem kiedy otrzymałam próbke do testowania.I efekt mnie zaskoczył bardzo pozytywnie.Ta baza swietnie utrwala makijaż,naprawdę byłam zdziwiona tym jak długo makijaż był trwały.Mogę z czystym sumieniem polecic ten produkt każdemu.Pieknie pachnie,swietnie się rozprowadza i daje długotrwały efekt.Mój makijaż w ciągu dnia wymagał jedynie niewielkich poprawek po ok 7godzinach.I jeszcze jedna wazna sprawa,jest bardzo wydajny.

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić mili73 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij