Manhattan, Cuticle Remover (płyn do zmiękczania skórek)

Powiększ Manhattan, Cuticle Remover (płyn do zmiękczania skórek)

Zgłaszająca osoba: rzyrafka

Delikatny płyn do skórek. Zawiera olejek z awokado. Należy go nanieść na skórki, następnie odczekać około minutki i usunąć patyczkiem. Zawiera alkalia szkodliwe przy bezpośrednim kontakcie z oczami.

Cena: ok. 14zł / 11ml

• Niezastąpiony przy usuwaniu skórek
  • Fajny, poręczny preparat, który rozpuszcza nawet najtwardsze skórki i fenomenalnie pomaga w ich usuwaniu.

PLUSY:

+ Łatwy w użyciu
    + Wydajny
    + Tani
    + Skuteczny - skórki się rozpuszczają i można je potem delikatnie usunąć patyczkiem
    + Wystarczy go użyć raz w tygodniu

MINUSY:

- Skórki odrastają szybciej niż po wycięciu radełkiem

U mnie nie wpłynął na paznokcie, nie zżółkły i nie stały się słabsze. Może dlatego, że nałogowo używam odżywki z Eveline i ona jest moim panaceum na całe paznokciowe zło

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam go od lat i buteleczka w ogóle się nie kończy.

Plusy:
    + bardzo dobrze zmiękcza skórki, które wystarczy potem wyciąć
    + szybko działa, ja nakładam go po kolei na wszystkie paznokcie, a potem zaczynam usuwac skórki -> dzięki temu nie musze wcale czekać, aż zacznie działać
    + nie podrażnia paznokci, skóry na palcach itp. itd., jest wbrew pozorom bardzo łagodny
    + nie ma drażniącego zapachu, jest neutralny dla nosa
    + wygodny w użyciu, nakłada się go na skórki pędzelkiem dokładnie takim jak w lakierach do paznokci, ma szczelne, praktyczne opakowanie
    + wydajny, mam go od 5-6 lat, nadal nie wysechł, nie zgęstniał, nic złego sie z nim nie dzieje, ciągle świetnie działa
    + cena (w stosunku do wydajności jest wręcz jak za darmo)
    + dostępność, można go kupić w każdej drogerii

Wady:
    - brakUżywam tego produktu od: 5-6 latIlość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Bdb
  • Przede wszystkim dobrze spełnia swoje zadanie. Po jego zastosowaniu skórki i inne błonki bardzo łatwo jest odciągnąć. Paluszki wyglądają jak od manikiżystki. Nie podrażnia i nie wysusza skórek. Nie zauważyłam u siebie żadnych negatywnych efektów. Plusem jest też wydajność. Swojego używam od ponad roku i jeszcze mam spory zapas, z nim też nic złego się nie dzieje.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Rosea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zastrzeżeń
  • Bardzo dobry produkt. Zmiękcza skórki porządnie i łatwo bardzo je usunąć W dodatku jest bezzapachowy. Konsystencja idealna. Moich paznokci nie zażółca ani nie uszkadza, pomimo, że nakładam jak mi ręka poleci więc i czasem na płytkę też Zostaje ze mną na długo!

Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Tylko on!!!!
  • Uwielbiam go!!!

Nie wyobrażam sobie bez niego manicure, dzięki niemu łatwo i szybko usuwam skórki. 1 min po nałożeniu płynu z łatwością pozbywam się skórek (odsunięte wycinam cążkami). Odkąd go regularnie używam, mam paznokcie piękne i zadbane, koniec z "zadziorkami" i ranami na palcach! fakt, przebarwia troszkę płytkę, ale ja i tak cały czas maluję paznokcie, wiec w ogóle mi to nie przeszkadza.

Mój MUST HAVE!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Mutya za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawdziwy kiler
  • Od zawsze borykałam się z suchymi, twardymi skórkami które bardzo trudno było usunąć a co dopiero odsunąć! Od czasu kiedy przeglądając internet natknęłam się na wzmiankę o tym kosmetyku i natychmiast pobiegłam go kupić problem zniknął (a na pewno znacznie się zmniejszył). Skórki o wiele łatwiej odsunąć. Wydajny, wystarczy, że użyję go raz w tygodniu. Niestety, preparat jest bardzo mocny, co wiąże się z ryzykiem uszkodzenia paznokci, dlatego używam go głównie wtedy gdy mam jeszcze stary lakier na paznokciach. Na szczęście, aby zadziałał nie trzeba go trzymać dłużej niż zaleca producent. Polecam, ale to prawdziwy kiler!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki

Chcesz pochwalić Doris Day za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ...
  • Na ten produkt z pewnością trzeba znaleźć sposób... bo inaczej będziemy właścicielkami żółtych, kruchych paznokci.

Produkt jest bardzo silny i jeżeli odpowiednio się go nałoży doskonale rozpuszcza skórki - wystarczy je odsunąć patyczkiem bez większych problemów.

Ogólnie produkt spełnia swoje zadanie ponieważ doskonale sprawdza się przy usuwaniu skórek jednak jego dużym minusem jest to,że jeśli dostanie się na płytkę paznokciową może powodować jego zażółcenie,a w niektórych przypadkach nawet zwiększać łamliwość jeżeli będzie nakładany przez dłuższy czas w nieprawidłowy sposób.

Spróbować można i przy ostrożnym użytkowaniu sprawdza się świetnie.

Ja jednak poszukam czegoś co nie będzie tak dobijało paznokci w sytuacji przypadkowego nałożenia nadmiernej ilości takiego preparatu.

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MegMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Duży plus tego produktu: rzeczywiście usuwa skórki. Po dość długim jego uzywaniu i przy zaprzestaniu używania cążek, jedyny mój problem 'skorkowy' to delikatne blonki na plytce paznokcia, z którymi plyn świetnie sobie radzi. Skórki same w sobie nie rosną już w ogóle, co bardzo mnie cieszy.
    Niestety płyn ten jest bardzo silnym preparatem i mocno zażółca plytke paznokcia i wysusza skórki (ja znalazłam na to sposób- używam go, kiedy mam pomalowane paznokcie i od razu po nalozeniu na paznokcie wkładam dłonie do ciepłej wody, wtedy przesuszenie nie jest tak duże).
    Płyn ten spełnia swoje zadanie naprawdę świetnie, ale robi przy tym dużo szkód, wiec poszukam czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: Dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zetuzetia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale trzeba mieć wprawę
  • Ten preparat mam od pół roku. Zaznaczam, że mam twarde skórki i jak o nich zapomnę to szybko zaczyna to być widać. Używam go w sytuacjach kryzysowych, kiedy nie mam czasu na porządny manicure. W takich sytuacjach sprawdza się świetnie - nie wysusza skóry i dobrze usuwa skórki. Ja lubię najpierw przygotować dłonie do "zabiegu", tzn wymoczyć przez ok 2 minuty (czyli krócej niż potrzebuję bez preparatu). Potem usuwam patyczkiem - usuwam, nie odsuwam, a na koniec robię jeszcze peeling dłoni, który usuwa ewentualne resztki a potem olejek/krem i po krzyku.

Produkt ma jednak małą wadę - przy nakładaniu trzeba uważać, żeby nie za dużo dostało się go na płytkę paznokcia, bo może go uszkodzić, ale to preparat do skórek a nie na paznokcie, więc jak się go stosuje zgodnie z przeznaczeniem i trochę się go dostanie na paznokieć to mu nie szkodzi (mam łamliwe pazurki).

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • już nie dla mnie
  • Poczytałam opinie dziewczyn na temat tego produktu
    i teraz już wiem skąd się wzięły moje brzydkie żółte paznokcie. Faktem jest, że skórki usuwa rewelacyjnie i to jest jego jedyny plus.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Montika za czytelną i pomocną recenzję?