Manhattan, Cuticle Remover (Płyn do zmiękczania skórek)

Manhattan, Cuticle Remover (Płyn do zmiękczania skórek)

Delikatny płyn do skórek. Zawiera olejek z awokado. Należy go nanieść na skórki, następnie odczekać około minutki i usunąć patyczkiem. Zawiera alkalia szkodliwe przy bezpośrednim kontakcie z oczami.

zjadł mi paznokcie

Nałożyłam, odczekałam, zaczęłam usuwać... i zdziwiłam się bardzo na widok cienkich paseczków, jakie zaczęły mi schodzić z paznokcia. Zupełnie jakby się złuszczał. Fakt, skórki też usunęło, ale żeby doprowadzić paznokcie do porządku musiałam użyć polerki. Nie podoba mi się.

Naprawdę dobry

Mam skórki z tendencją do szybkiego narastania, przy braku pielęgnacji robią się zgrubiałe i strzępią się, co powoduje bolesne zadziory. Przez bardzo długi czas używałam radełka, ponieważ żaden preparat do usuwania skórek nie sprawdzał się w moim przypadku- po prostu nie dawały żadnego efektu. Miałam też przygodę z wycinaniem cążkami, ale niezależnie czy robiłam to sama, czy u kosmetyczki, zawsze robiły mi się takie "cienkie paseczki zadartych skórek", które potrafiły sięgać nawet centymetr w dół płytki. Na preparat ten trafiłam przypadkiem, dorzuciłam go do innych zakupów kosmetycznych na Allegro. Kosztował parę zł, po wcześniejszych negatywnych doświadczeniach podchodziłam do niego bez entuzjazmu- ale okazało się, że jest naprawdę dobry! Przy pierwszym zastosowaniu miałam mocno narośnięte skórki, więc oprócz drewnianego patyczka pomogłam sobie cążkami, ale już przy następnych, regularnych użyciach, nie są one potrzebne (chyba, że do naprawdę drobnej kosmetyki). Preparat nie podrażnia skórek ani paznokci (dodam, że moje są bardzo mocne i twarde), usuwa wszystkie błonki z płytki, nic nie żółknie, wreszcie po manicure nie powstają żadne zadziorki! Efekt bardzo mi się podoba, skórki są usunięte do samej podstawy- tego mi właśnie brakowało w preparatach i dlatego też męczyłam się z radełkiem (brrr, nigdy więcej). Po zabiegu myję ręce i smaruję skórki oliwką, która pielęgnuje również paznokcie, dlaczego nie pojawia się wysuszenie. Uważam, że kosmetyk ten jest naprawdę wart wypróbowania, nawet przez zdeklarowane zwolenniczki metod mechanicznych czy posiadaczki twardych, problematycznych skórek.

Całkiem ok

Lubię go, przede wszystkim za to, że działa.
Zmiękcza skórki, łatwo jest je odsunąć. Jest delikatny i nie wysusza skóry w okół paznokci. W żaden sposób nie działa, też na płytkę paznokcia. Jest wydajny i bezzapachowy.
Duży plus za opakowanie i pomysł z nakładaniem pędzelkiem.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Na produkt skusiłam się na allegro za jakies niewielkie pieniądze 2-5 zł. Miałam dość spore problemy z usunięciem skórek. Próbowałam użyć olejków kremów, namaczania i nic. Ten produkt przyszedl mi z pomocą.

ŚWIETNY !

Płyn jest świetny:
+ faktycznie bardzo zmiękcza skórki
+ dość tani
+ wydajny
+ łatwy w użyciu
+ dobra konsystencja
+ jest raczej bezzapachowy

Jak dla mnie produkt jest na prawdę świetny i nie zamienię go na żaden inny .

Używam tego produktu od: niecałych 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Niezastąpiony przy usuwaniu skórek

Fajny, poręczny preparat, który rozpuszcza nawet najtwardsze skórki i fenomenalnie pomaga w ich usuwaniu.

PLUSY:

+ Łatwy w użyciu
+ Wydajny
+ Tani
+ Skuteczny - skórki się rozpuszczają i można je potem delikatnie usunąć patyczkiem
+ Wystarczy go użyć raz w tygodniu

MINUSY:

- Skórki odrastają szybciej niż po wycięciu radełkiem

U mnie nie wpłynął na paznokcie, nie zżółkły i nie stały się słabsze. Może dlatego, że nałogowo używam odżywki z Eveline i ona jest moim panaceum na całe paznokciowe zło ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Używam go od lat i buteleczka w ogóle się nie kończy.

Plusy:
+ bardzo dobrze zmiękcza skórki, które wystarczy potem wyciąć
+ szybko działa, ja nakładam go po kolei na wszystkie paznokcie, a potem zaczynam usuwac skórki -> dzięki temu nie musze wcale czekać, aż zacznie działać
+ nie podrażnia paznokci, skóry na palcach itp. itd., jest wbrew pozorom bardzo łagodny
+ nie ma drażniącego zapachu, jest neutralny dla nosa
+ wygodny w użyciu, nakłada się go na skórki pędzelkiem dokładnie takim jak w lakierach do paznokci, ma szczelne, praktyczne opakowanie
+ wydajny, mam go od 5-6 lat, nadal nie wysechł, nie zgęstniał, nic złego sie z nim nie dzieje, ciągle świetnie działa
+ cena (w stosunku do wydajności jest wręcz jak za darmo)
+ dostępność, można go kupić w każdej drogerii

Wady:
- brak

Bdb

Przede wszystkim dobrze spełnia swoje zadanie. Po jego zastosowaniu skórki i inne błonki bardzo łatwo jest odciągnąć. Paluszki wyglądają jak od manikiżystki. Nie podrażnia i nie wysusza skórek. Nie zauważyłam u siebie żadnych negatywnych efektów. Plusem jest też wydajność. Swojego używam od ponad roku i jeszcze mam spory zapas, z nim też nic złego się nie dzieje.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bez zastrzeżeń;)

Bardzo dobry produkt. Zmiękcza skórki porządnie i łatwo bardzo je usunąć;) W dodatku jest bezzapachowy. Konsystencja idealna. Moich paznokci nie zażółca ani nie uszkadza, pomimo, że nakładam jak mi ręka poleci więc i czasem na płytkę też;) Zostaje ze mną na długo!

Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

Tylko on!!!!

Uwielbiam go!!!

Nie wyobrażam sobie bez niego manicure, dzięki niemu łatwo i szybko usuwam skórki. 1 min po nałożeniu płynu z łatwością pozbywam się skórek (odsunięte wycinam cążkami). Odkąd go regularnie używam, mam paznokcie piękne i zadbane, koniec z "zadziorkami" i ranami na palcach! fakt, przebarwia troszkę płytkę, ale ja i tak cały czas maluję paznokcie, wiec w ogóle mi to nie przeszkadza.

Mój MUST HAVE!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

prawdziwy kiler

Od zawsze borykałam się z suchymi, twardymi skórkami które bardzo trudno było usunąć a co dopiero odsunąć! Od czasu kiedy przeglądając internet natknęłam się na wzmiankę o tym kosmetyku i natychmiast pobiegłam go kupić problem zniknął (a na pewno znacznie się zmniejszył). Skórki o wiele łatwiej odsunąć. Wydajny, wystarczy, że użyję go raz w tygodniu. Niestety, preparat jest bardzo mocny, co wiąże się z ryzykiem uszkodzenia paznokci, dlatego używam go głównie wtedy gdy mam jeszcze stary lakier na paznokciach. Na szczęście, aby zadziałał nie trzeba go trzymać dłużej niż zaleca producent. Polecam, ale to prawdziwy kiler!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki

działa ...

Na ten produkt z pewnością trzeba znaleźć sposób... bo inaczej będziemy właścicielkami żółtych, kruchych paznokci.

Produkt jest bardzo silny i jeżeli odpowiednio się go nałoży doskonale rozpuszcza skórki - wystarczy je odsunąć patyczkiem bez większych problemów.

Ogólnie produkt spełnia swoje zadanie ponieważ doskonale sprawdza się przy usuwaniu skórek jednak jego dużym minusem jest to,że jeśli dostanie się na płytkę paznokciową może powodować jego zażółcenie,a w niektórych przypadkach nawet zwiększać łamliwość jeżeli będzie nakładany przez dłuższy czas w nieprawidłowy sposób.

Spróbować można i przy ostrożnym użytkowaniu sprawdza się świetnie.

Ja jednak poszukam czegoś co nie będzie tak dobijało paznokci w sytuacji przypadkowego nałożenia nadmiernej ilości takiego preparatu.

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy

sama nie wiem

Duży plus tego produktu: rzeczywiście usuwa skórki. Po dość długim jego uzywaniu i przy zaprzestaniu używania cążek, jedyny mój problem \'skorkowy\' to delikatne blonki na plytce paznokcia, z którymi plyn świetnie sobie radzi. Skórki same w sobie nie rosną już w ogóle, co bardzo mnie cieszy.
Niestety płyn ten jest bardzo silnym preparatem i mocno zażółca plytke paznokcia i wysusza skórki (ja znalazłam na to sposób- używam go, kiedy mam pomalowane paznokcie i od razu po nalozeniu na paznokcie wkładam dłonie do ciepłej wody, wtedy przesuszenie nie jest tak duże).
Płyn ten spełnia swoje zadanie naprawdę świetnie, ale robi przy tym dużo szkód, wiec poszukam czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: Dwa