Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Powiększ Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Zgłaszająca osoba: maljozmaz

Maseczka na bazie glinki przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej, z zanieczyszczonymi porami, podatnej na strey. Ma za zadanie usuwać zaniczyszczenia i resztki makijażu. Można używać na całą twarz lub tylko na obszary przetłuszczające się. Działanie maski może być dwojakie:
- błyskawiczne oczyszczanie - pozostawiona na 5 min.
- dogłębne oczysczanie plus łagodzenie podrażnień i leczenie wyprysków - 20 min.
Można ją stosować w zależności od potrzeb kilkakrotnie w ciągu tygodnia.

Skład: water, kaolin, butylene glycol, sodium lauroyl sarcosinate, corn starch modified, cyclodextrin, salicylic acid, kola (cola acuminata) nut extract, aloe (aloe barbadensis), rosemary (rosmarinus officinalis) extract, modified heteropolysaccharides, menthol, xanthan gum, sodium magnesium silicate, disodium edta, phenoxyethanol, imidazolidynyl urea, methylparaben, titanium dioxide (ci 77891)

Cena: 120 zł / 100 ml

• ukochana maseczka
  • Maseczka świetnie oczyszcza, małe syfki wysusza, po zmyciu buzia gładka, miła w dotyku, matowa, pory zwężone... stosuje ją razem z peelingiem clinique 7 day scrub a na koniec maseczka kojąco-nawilżająca Avene lub La Roche-Posay w celu złagodzenia uczucia lekkiego ściągnięcia i ukojenia.

Mój ABSOLUTNY KWC w kategorii maseczki.

Maski używam prawie 3 lata, w międzyczasie wypróbowałam mnóstwo innych, ale żadna nie jest doskonała, jak ta.

Fakt,nie jest tania, ale niesamowicie wydajna. Ja swoją kupiłam na truskawie za ok.90 zł.

Polecam każdemu na większe problemy z cerą. Znakomicie wspomaga leczenie problemowej cery.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań 1 x 100 ml plus pół opak. 100 ml

Chcesz pochwalić kamkaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna ale...
  • przy wrażliwej skórze trzeba ją stosować omijając z daleka najbardziej delikatne partie twarzy choćby były one bardzo zanieczyszczone (np policzki) potrafi bardzo podrażnić i przesuszyć, niestety. Ale ogólnie rzecz biorąc to najlepsza maseczka oczyszczająca jaką miałam do tej pory: bardzo dobrze oczyszcza pory i ładnie je ściąga, ma konsystencję emulsji przez co jest wydajna i nie trzeba kłaść grubej warstwy, szybko zasycha, zmywa się nienajgorzej. Bardzo dobrze działa punktowo położona na wypryski (nawet na całą noc) łagodzi i zasusza zmiany. polecam, chociaż uważam że polska cena za ten produkt jest zdecydowanie za wysoka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić panna_franka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogólnie dobry
  • Kupiłam ponad rok temu i dalej używam jedną tubkę. Ogólnie maseczka jest dobra ale jak dla mnie tylko do krótkotrwałego nałożenia na twarz. Kilka razy zdarzyło mi się przedłużyć aplikację o parę minut i skóra od razu zrobiłą się zaczerwieniona i ściągnięta. Dobry efekt daje zastosowanie po niej silnego kremu/serum nawilżającego. A przed maseczką oczywiście peeling. W sumie jestem zadowolona, kosmetyczka poradziła mi oczyszczanie twarzy glinką. Być może kiedyś spróbuję glinki z innej firmy ale nie tak dużo ich produkuje glinkę.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić tulipanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba!
  • Swietna maseczka. Uwielbiam ja! Dobrze oczyszcza, ladnie zweza pory, odswieza skore, a wszystko to nie wysuszajac jej. Zdarza mi sie uzywac jej pare dni pod rzad, bez zadnych skutkow ubocznych. Jestem bardzo zadowolona z rezultatow.
    Przy okazji pozwole sobie na mala dygresje. Zastanawia mnie bowiem bardzo polityka cenowa firmy Clinique. Dlaczego w USA kazda zwykla nastolatka/studentka jest w stanie sobie pozwolic na ich zakup, a w Polsce / Europie te same kosmetyki kosztuja (w porownaniu do cen amerykanskich) krocie ?!?! Nie chodzi tu juz chyba tylko o slaby kurs dolara, bo przebicie bywa niekiedy trzykrotne ... moze sie myle? Tak czy inaczej - rece opadaja.
    Niemniej jednak, wracajac do tematu - za $19 maseczka jest idealna.Nie wiem czy kupie ponownie bo:
    a) jest bardzo wydajna,
    b) lubie eksperymentowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: wciaz w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eres za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie odpada
  • takie samo dzialanie jak ireny eris lirene tylko ze tansza i sadze,ze lepsza. clinique podraznia i przesusza, ciezko zmyc, rzeczywiscie zweza pory, ale nie kupie znowu bo strasznie szczypie od razu po nalozeniu no i za wysoka cena, a efekt sredni. nie polecam.

Używam tego produktu od: od stycznia

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Zacznę od tego że jest bardzo wydajny.
    Ma orzeźwiający zapach
    Ładnie oczyszcza skórę, wysusza wypryski, oczyszcza pory.
    Spełnia swoja role w 99%

Trzymam go 0kolo 30-40 min czyli dłużej niż jest zalecane- daje to lepszy efekt Przy regularnym stosowaniu widać efekty

Używam tego produktu od:9 msc

Chcesz pochwalić Asiulak za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Dopiero doceniłam ją gdy mi się skończyła... Doskonale oczyszczała cerę, odświeżała, często stosowana poprawiała jej kondycję. Odejmuję gwiazdkę za uczucie ściągnięcia twarzy i lekkie wysuszenie. Jeśli zostanie przetrzymana zbyt długo na twarzy to następnego dnia można się spodziewać łuszczenia i zaczerwienienia. Natomiast jeśli używałam od razu po niej maskę nawilżającą, np. Avene, to było super. Używam tego produktu od: roku

Chcesz pochwalić Burbery za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętna
  • Maseczka ładnie zwęża pory i oczyszcza, ale niestety wysusza i podrażnia. Zuważyłam że nie łagodzi ewentualnych niedoskonałości, zasycha na twarzy, tworząc skorupę, którą cieżko zmyć. Po takim zabiegu moja skóra była ściagnięta i w paru miejscach podrażniona. Dlatego najlepiej trzymać ją nie dłużej niż 5 minut bo można naprawdę przedobrzyć. W tej cenie oczekiwałam świetnrgo efektu a jest mizerny. Nie polecam szczególnie osobom z wrażliwą skórą!Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe

Chcesz pochwalić vanilia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Skuszona świetnymi opiniami na wizażu pobiegłam do douglasa i kupiłam. Uzywałam ze dwa miesiące, kilka razy w tygodniu, i stwierdzam że ta maska wcale nie jest warta swojej ceny.
    Zasycha na masakryczną skorupę, bardzo cięzko zmyć. Owszem, wygładza skórę i to przyzwoicie ale tylko na kilka godzin- o żadnym trwałym efekcie używania jej nie ma mowy. Oczyszcza- może troszkę... ale bez rewelacji, po prostu skóra ładnie wygląda przez jakiś czas po jej zmyciu. Jest szalenie wydajna, ale zważywszy na to że słabo działa, nie ma to dla mnie znaczenia. Aha, dodam też że koleżanki-wizażanki pisały o zmniejszeniu ilości tzw. "niedoskonałosci"- niczego takiego nie zauważyłam.
    W zasadzie ta maska jest całkiem całkiem, można być z niej zadowolonym, ale po clinique i kwc na wizażu oczekiwałam czegoś więcej. Moim zdaniem w niczym nie jest lepsza od planet spa avonu, za niecałe 20zł. Tymczasem ja szukam dalej.Używam tego produktu od: 2mce
    Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2
    EDYCJA: mam drugie opakowanie, ta maska ratuje moją twarz od niedoskonałości. Dopiero kiedy przestałam jej używać zobaczyłam jak duzo dawała polecam!

Chcesz pochwalić servillia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Poniewaz swoja ulubienice - Charcoal Cleansing Mask Sanctuary zostawilam w domu, na lotnisku (bo cena w Polsce jest zwyczajnie zbojecka), postanowilam sie skusic na produkt Clinique.
    Niestety nie bedzie to moj faworyt
    Oczyszczac to moze i oczyszcza ale nie w takim stopniu jak Sanctuary. W dodatku piecze a chlodzace dzialanie, dobre jest chyba tylko dla klientow Clinique o skorze nosorozca, mnie ta maseczka najzwyczajniej w swiecie lekko podraznia.Nie zauwazylam poprawy cery ani zlagodzenia jednego takiego paskudy, ktorego mam nad brwia, po wyrwaniu wloska...Ba! Powiedzialabym nawet, ze ta maseczka go zaognila!
    Zaleta moze byc jednynie duza pojemnosc i malo gwaltowne zasychanie (Sanctuary nie zasycha wcale) i dzieki temu latwosc zmycia po przepisowych 5 minutach - maseczka nie zasycha bowiem w skorupe.Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie, wystarcza niewielka ilosc produktu do rozxprowadzenia po calej twarzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylwiasta za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij