Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Powiększ Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Zgłaszająca osoba: maljozmaz

Maseczka na bazie glinki przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej, z zanieczyszczonymi porami, podatnej na strey. Ma za zadanie usuwać zaniczyszczenia i resztki makijażu. Można używać na całą twarz lub tylko na obszary przetłuszczające się. Działanie maski może być dwojakie:
- błyskawiczne oczyszczanie - pozostawiona na 5 min.
- dogłębne oczysczanie plus łagodzenie podrażnień i leczenie wyprysków - 20 min.
Można ją stosować w zależności od potrzeb kilkakrotnie w ciągu tygodnia.

Skład: water, kaolin, butylene glycol, sodium lauroyl sarcosinate, corn starch modified, cyclodextrin, salicylic acid, kola (cola acuminata) nut extract, aloe (aloe barbadensis), rosemary (rosmarinus officinalis) extract, modified heteropolysaccharides, menthol, xanthan gum, sodium magnesium silicate, disodium edta, phenoxyethanol, imidazolidynyl urea, methylparaben, titanium dioxide (ci 77891)

Cena: 120 zł / 100 ml

• ukochana maseczka
  • Maseczka świetnie oczyszcza, małe syfki wysusza, po zmyciu buzia gładka, miła w dotyku, matowa, pory zwężone... stosuje ją razem z peelingiem clinique 7 day scrub a na koniec maseczka kojąco-nawilżająca Avene lub La Roche-Posay w celu złagodzenia uczucia lekkiego ściągnięcia i ukojenia.

Mój ABSOLUTNY KWC w kategorii maseczki.

Maski używam prawie 3 lata, w międzyczasie wypróbowałam mnóstwo innych, ale żadna nie jest doskonała, jak ta.

Fakt,nie jest tania, ale niesamowicie wydajna. Ja swoją kupiłam na truskawie za ok.90 zł.

Polecam każdemu na większe problemy z cerą. Znakomicie wspomaga leczenie problemowej cery.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań 1 x 100 ml plus pół opak. 100 ml

Chcesz pochwalić kamkaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna ale...
  • przy wrażliwej skórze trzeba ją stosować omijając z daleka najbardziej delikatne partie twarzy choćby były one bardzo zanieczyszczone (np policzki) potrafi bardzo podrażnić i przesuszyć, niestety. Ale ogólnie rzecz biorąc to najlepsza maseczka oczyszczająca jaką miałam do tej pory: bardzo dobrze oczyszcza pory i ładnie je ściąga, ma konsystencję emulsji przez co jest wydajna i nie trzeba kłaść grubej warstwy, szybko zasycha, zmywa się nienajgorzej. Bardzo dobrze działa punktowo położona na wypryski (nawet na całą noc) łagodzi i zasusza zmiany. polecam, chociaż uważam że polska cena za ten produkt jest zdecydowanie za wysoka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić panna_franka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogólnie dobry
  • Kupiłam ponad rok temu i dalej używam jedną tubkę. Ogólnie maseczka jest dobra ale jak dla mnie tylko do krótkotrwałego nałożenia na twarz. Kilka razy zdarzyło mi się przedłużyć aplikację o parę minut i skóra od razu zrobiłą się zaczerwieniona i ściągnięta. Dobry efekt daje zastosowanie po niej silnego kremu/serum nawilżającego. A przed maseczką oczywiście peeling. W sumie jestem zadowolona, kosmetyczka poradziła mi oczyszczanie twarzy glinką. Być może kiedyś spróbuję glinki z innej firmy ale nie tak dużo ich produkuje glinkę.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić tulipanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba!
  • Swietna maseczka. Uwielbiam ja! Dobrze oczyszcza, ladnie zweza pory, odswieza skore, a wszystko to nie wysuszajac jej. Zdarza mi sie uzywac jej pare dni pod rzad, bez zadnych skutkow ubocznych. Jestem bardzo zadowolona z rezultatow.
    Przy okazji pozwole sobie na mala dygresje. Zastanawia mnie bowiem bardzo polityka cenowa firmy Clinique. Dlaczego w USA kazda zwykla nastolatka/studentka jest w stanie sobie pozwolic na ich zakup, a w Polsce / Europie te same kosmetyki kosztuja (w porownaniu do cen amerykanskich) krocie ?!?! Nie chodzi tu juz chyba tylko o slaby kurs dolara, bo przebicie bywa niekiedy trzykrotne ... moze sie myle? Tak czy inaczej - rece opadaja.
    Niemniej jednak, wracajac do tematu - za $19 maseczka jest idealna.Nie wiem czy kupie ponownie bo:
    a) jest bardzo wydajna,
    b) lubie eksperymentowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: wciaz w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eres za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie odpada
  • takie samo dzialanie jak ireny eris lirene tylko ze tansza i sadze,ze lepsza. clinique podraznia i przesusza, ciezko zmyc, rzeczywiscie zweza pory, ale nie kupie znowu bo strasznie szczypie od razu po nalozeniu no i za wysoka cena, a efekt sredni. nie polecam.

Używam tego produktu od: od stycznia

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Zacznę od tego że jest bardzo wydajny.
    Ma orzeźwiający zapach
    Ładnie oczyszcza skórę, wysusza wypryski, oczyszcza pory.
    Spełnia swoja role w 99%

Trzymam go 0kolo 30-40 min czyli dłużej niż jest zalecane- daje to lepszy efekt Przy regularnym stosowaniu widać efekty

Używam tego produktu od:9 msc

Chcesz pochwalić Asiulak za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Dopiero doceniłam ją gdy mi się skończyła... Doskonale oczyszczała cerę, odświeżała, często stosowana poprawiała jej kondycję. Odejmuję gwiazdkę za uczucie ściągnięcia twarzy i lekkie wysuszenie. Jeśli zostanie przetrzymana zbyt długo na twarzy to następnego dnia można się spodziewać łuszczenia i zaczerwienienia. Natomiast jeśli używałam od razu po niej maskę nawilżającą, np. Avene, to było super. Używam tego produktu od: roku

Chcesz pochwalić Burbery za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętna
  • Maseczka ładnie zwęża pory i oczyszcza, ale niestety wysusza i podrażnia. Zuważyłam że nie łagodzi ewentualnych niedoskonałości, zasycha na twarzy, tworząc skorupę, którą cieżko zmyć. Po takim zabiegu moja skóra była ściagnięta i w paru miejscach podrażniona. Dlatego najlepiej trzymać ją nie dłużej niż 5 minut bo można naprawdę przedobrzyć. W tej cenie oczekiwałam świetnrgo efektu a jest mizerny. Nie polecam szczególnie osobom z wrażliwą skórą!Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe

Chcesz pochwalić vanilia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Skuszona świetnymi opiniami na wizażu pobiegłam do douglasa i kupiłam. Uzywałam ze dwa miesiące, kilka razy w tygodniu, i stwierdzam że ta maska wcale nie jest warta swojej ceny.
    Zasycha na masakryczną skorupę, bardzo cięzko zmyć. Owszem, wygładza skórę i to przyzwoicie ale tylko na kilka godzin- o żadnym trwałym efekcie używania jej nie ma mowy. Oczyszcza- może troszkę... ale bez rewelacji, po prostu skóra ładnie wygląda przez jakiś czas po jej zmyciu. Jest szalenie wydajna, ale zważywszy na to że słabo działa, nie ma to dla mnie znaczenia. Aha, dodam też że koleżanki-wizażanki pisały o zmniejszeniu ilości tzw. "niedoskonałosci"- niczego takiego nie zauważyłam.
    W zasadzie ta maska jest całkiem całkiem, można być z niej zadowolonym, ale po clinique i kwc na wizażu oczekiwałam czegoś więcej. Moim zdaniem w niczym nie jest lepsza od planet spa avonu, za niecałe 20zł. Tymczasem ja szukam dalej.Używam tego produktu od: 2mce
    Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2
    EDYCJA: mam drugie opakowanie, ta maska ratuje moją twarz od niedoskonałości. Dopiero kiedy przestałam jej używać zobaczyłam jak duzo dawała polecam!

Chcesz pochwalić servillia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Poniewaz swoja ulubienice - Charcoal Cleansing Mask Sanctuary zostawilam w domu, na lotnisku (bo cena w Polsce jest zwyczajnie zbojecka), postanowilam sie skusic na produkt Clinique.
    Niestety nie bedzie to moj faworyt
    Oczyszczac to moze i oczyszcza ale nie w takim stopniu jak Sanctuary. W dodatku piecze a chlodzace dzialanie, dobre jest chyba tylko dla klientow Clinique o skorze nosorozca, mnie ta maseczka najzwyczajniej w swiecie lekko podraznia.Nie zauwazylam poprawy cery ani zlagodzenia jednego takiego paskudy, ktorego mam nad brwia, po wyrwaniu wloska...Ba! Powiedzialabym nawet, ze ta maseczka go zaognila!
    Zaleta moze byc jednynie duza pojemnosc i malo gwaltowne zasychanie (Sanctuary nie zasycha wcale) i dzieki temu latwosc zmycia po przepisowych 5 minutach - maseczka nie zasycha bowiem w skorupe.Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie, wystarcza niewielka ilosc produktu do rozxprowadzenia po calej twarzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylwiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Najlepsza maseczka oczyszczająca jaką miałam. Całkiem dobrze oczyszcza, skóra jest po niej bardzo gładka. Pory faktycznie są zwężone ale na całkowite ich zniknięcie bym nie liczyła. Ładnie pachnie, nie wysusza. Leczy zaskórniki (choć na początku mnie troszkę zsypało ale to pewnie jej eoczyszczające działanie bo teraz buzia jest czyściutka).

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić 2103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona!
  • Przezywam wlasnie okres totalnej fascynacji kosmetykami Clinique wiec mam nadzieje, ze bede wystarczajaco obiektywna hehe. W tej maseczce sie zakochalam, ma fajna konsystencje (nie jest zbytnio zbita jak wiekszosc glinek), zapach jest dosyc intensywny, apteczny ale nie mam z tym zadnych problemow. Po zmyciu skora jest rozjasniona, gladziutka, pory pozamykane, po prostu cod miod!!! Syfki sa ladnie zasuszone ale sama maseczka nie przesusza cery. Jak dla mnie bomba!!!!!
    Cena do przelkniecia tylko w sklepach lotniskowych;-)

Używam tego produktu od:tydzien

Chcesz pochwalić Nikita... za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Dla mnie to rewelacyjna maseczka, działa ale nie podrażnia skóry.
    Pory są po niej pozamykane, cera wygląda zdrowiej i wraca do równowagi.
    Stosuję ją 2 razy w tygodni zgodnie z zaleceniami producenta i widzę efekty.

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobra
  • Bardzo dobra maseczka.
    Efekty widać już po pierwszym użyciu - skóra rozjaśniona, wygładzona i fajnie oczyszczona. Widać, że odpoczywa pod tą maseczką i czuje się nią dopieszczona. Używam w tandemie z peelingiem Biopur i efekt jest lepszy niż po oczyszczaniu u kosmetyczki.
    Lubię po tym zabiegu dotykać swoją buzię i oglądać się w lustrze Pory są zwężona, skóra promienieje.
    Polecam.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić noseknosek za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia oczekiwania
  • Znakomita maseczka oczyszczająca!!!!!!!!
    Duże opakowanie.
    Łagodny lekko apteczny zapach raczej z kategorii tych przyjemnych
    Maseczka łatwo sie nakłada, nie spływa z twarzy
    Przy pozostawieniu na 20 min po ok 15 min lekko zaczyna szczypać
    Jednak po zmyciu skóra nie jest podrażniona a zaskakująco oczyszczona, wygładzona i pozbawiona zanieczyszczeń!!!
    Efekty widać juz po pierwszym użyciu

Używam tego produktu od:4 tyg
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kasiasiar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Właśnie ją zmyłam . Maseczka ma dość zwartą konsystencję (moim zdaniem w sam raz ), łatwo ją rozprowadzić. Zasycha w skorupkę i dlatego trochę gorzej się zmywa, zwłaszcza przy linii włosów, ale nie jest to bardzo uciążliwe. Dość dobrze oczyszcza pory, łagodzi drobne wypryski, wygładza cerę, niestety trochę wysusza . Zapach stanowczo zbyt intensywny, mentolowy, nie pasuje do niej. Nakładam ją tylko na strefę T, zawsze na 20 minut (lub trochę dłużej) i po zrobieniu peelingu.
    Regularnie stosowana pomaga walczyć z zanieczyszczaniem się twarzy, ale to jeszcze nie KWC .
    Do zalet zaliczam też dużą wydajność.

Używam tego produktu od: grudnia 2006
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Miramej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Lubie ta konsystencje, lubie jak zasycha i tworzy taka skorupke na twarzy.
    Dziala swietnie ale tylko po dobrym peelingu (Avon w moim przypadku), skora robi sie taka gladziutka...
    Czuje, ze dziala bo delikatnie szczypie - co jest oznaka ze wchodzi w pory i rozprawia sie z zanieczyszczeniami, szczypanie ustaje po paru minutach.
    A efekt.. same sprobujcie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Nesca77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów
  • Mimo długiego i regularnego stosowania, nie odnotowałam ani oczyszczenia skóry, ani zmniejszenia widoczności porów. Ewentualne efekty widać tylko bezpośrednio po użyciu - rozszerzone pory, szczególnie na policzkach w okolicy nosa, są zdecydowanie mniej widoczne. Niestety jest to jedynie wynik masakrycznego ściągnięcia skóry, którą wystarczy przetrzeć tonikiem bądź nawilżyć kremem, aby efekt "cudownego zniknięcia porów" znikł...
    Oprócz braku działania, odczuwam brak przyjemności stosowania (kiepski zapach, szybkie zastyganie w skorupę, bardzo ciężkie zmywanie, okropne napięcie skóry).
    Jedyne, co mnie pozytywnie zaskoczyło w tej maseczce, to że wystarczyła na tak długo przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu (no ale w sumie na niewielkie obszary twarzy).

Chcesz pochwalić vaninilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO DOBRA
  • Witam, mam cere mieszana i w zaleznosci od pory miesiaca - tlusta. Moj cera szybko sie goi i nalezy raczej do tych odporniejszych. Maseczki uzywam co 2-3 dzien na 30min, po peelingu, a po maseczce nakladam EL Night Repair. Maseczka zdecydowanie -przy regularnym stosowaniu- poprawila kondycje skory, jest mocniejsza, gladsza i czysta.
    Jesli ktos chce wyczyscic sobie zaskorniki - polecam kosmetyczke, a nie maseczke. Zadaniem tej jest oczyszczenie cery, na mojej skorze spelnia swoje zadanie bez zarzutu, dobrze radzi sobie z zalazkami wyprykow.
    Zasycha szybko, kolor zielony, zapach normalny.

Używam tego produktu od: 4 msc

Chcesz pochwalić SPECTRA za czytelną i pomocną recenzję?
  • chowa sie
  • maseczka chowa sie przy oczyszczajacej guerlaina. Ta porownalabym do oczyszczajacej erisa za 20 zl;/ czyli oczyszczenie srednie - wygladza nieco skore i poprawia efekt ogolny, w szczegolach jest slaba, nie rozjasnia skory i nie usuwa pozadnie zaskornikow. Ma intensywny zapach, uciazliwy wrecz, ciezko sie zmywa (choc nie tak, jak erisa, pod tym wzgledem - i chyba jedynym - jest lepsza), szczypie - a ja do jakis szczegolnych wrazliwcow nie naleze. Poza tym, to Clinique! spodziewalam sie czegos znacznie, znacznie lepszego. Nie ta polka moi mili

ps. dodam jeszcze ze moja siostra, ktora ma tlusta skore po uzyciu tej maseczki walczylam z przesuczeniem pt. schodzaca skora :/ bubel straszny.
    Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić kasia5558 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Odkryłam tę maseczkę pół roku temu, przy okazji mojego zafascynowania firmą Clinique. Maseczka jest z serii tych ściągających i wygładzających. Jest porównywalna do maseczki Lirene, jednakże ta nie zastyga tak na twarzy, nie robi skorypu, łatwo się ją zmywa. Cudownie wygładza skórę, po maseczce staje się ona jaśniejsza , deliaktniejsza, pory są ściągnięte. Póki co daję cztery gwiazdki, nie wykluczone że za jakiś czas dołożę piątą
    Bardzo wydajna!

Używam tego produktu od:pól roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej tuby

Chcesz pochwalić madziarra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam tlusta, sklonna do wypryskow cere i z powodzeniem stosowalam glinki w przeszlosci. Nie wiem jednak, jak tlusta musialaby byc moja cera, by uzywac tej maseczki Clinique. Wlasnie walcze z bolesnym przesuszeniem skory po kolejnym daniu szansy temu specyfikowi. Juz po 3 min moja skora byla okropnie sciagnieta, przesuszona i pieczaca. Regulaminowe 5 min jest udreka, a zalecane tutaj 20 min w ogole nie wchodzi rachube.
    Moze faktycznie przy mega tlustej cerze i stosowaniu punktowym maseczka pomaga.
    Nie dla mnie, a szkoda, bo lubie Clinique .Używam tego produktu od:3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić alinarda za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC? Bardzo mozliwe !!!
  • Stosuje co 3 - 4 dni po peelingu z Gommage doux purifiant (Gentle puryfying scrub) Avene i jestem bardzo zadowolona z dzialania tego duetu.
    Zawsze pozostawiam maseczke na 25 minut (wtedy smiac sie nie moge - bo calkowicie zasycha i sciaga, a moj maz probuje mnie dodatkowo rozsmieszac.... ), po tym czasie zmywam letnia woda i mam buzke rewelacyjnie oczyszczona, niesciagnieta i wszelkie podraznienia - zlagodzone.
    Opakowanie 100ml starczylo mi na 3 miesiace uzywania, a zaznacze ze jeszcze kilka razy moja druga polowka skusila sie na nia
    Zapach? Normalny

Na razie jest to moje KWC wsrod maseczek oczyszczajacych, ale jeszcze kusi mnie guerlainowska ISSIMA...
    Ciekawe ktora okaze sie lepsza dla mojej mieszanej buzki...

Używam tego produktu od:5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Chcesz pochwalić Misiowa Jagodka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maseczka
  • Jedyna maseczka, która potrafiła pozamykać moje pory i wyleczyć krostki. Jest świetna w połączeniu z tonikiem 3-Step III. Miesiąc walki z "problemami" i prawie bez śladu. Efekt ściągnięcia dla tłustej skóry to nic strasznego - następnego dnia nie trzeba przynajmniej osypywać się pudrem.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić cary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Ściągnięta do bólu skóra to jej efekt. I to po zaledwie 3 minutach. W żaden sposób nie mogę niczym jej po takim zabiegu nawilżyć i uspokoić Mimo iż moja skóra lubi glinki, to tej wyjątkowo nie polubiła... Próbowałam parę razy i za każdym razem efekt był niestety taki sam.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Chcesz pochwalić Aszku73 za czytelną i pomocną recenzję?