Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit

Zgłaszająca osoba: guliana

Jest to trzystopniowa kuracja modelująca. Krem wysmukla sylwetkę: modeluje ramiona, uda, brzuch i pośladki. Efektywnie walczy z ''upartym''cellulitem, wygładza rozstępy, zapobiega nawrotom. Redukuje tkanke tłuszczowa. Zawiera w swoim składzie: Isocell Slim, Cantella Asiatica, kofeinę, mentol i wyciąg z bluszczu. Producent zapewnia, że już po 4 tygodniach stosowania nastąpi: redukcja cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud o 2,5cm i aksamitną, gładką, elastyczną i jedrną skórę. Krem jest odpowiedni do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Skład: purified water, cetearyl alcohl, ceteareth-20, mineral oil, isopropyl myristate, petrolatum, cholesterol, propylene glycol, glycerin, dimethicone, cetyl alcohol, ginkgo biloba, caffeine, butylene glycol, laminaria hyperborea, octyldodecanol, glyceryl stearate se, centella asiatica, sodium salicylate, lecithin, silica, carnitine, ubiquinone, hedera helix, hydrolysed collagen, hydrolysed ellastin, carbomer, triethanolamine, dmdm hydantoin, menthol, isopropyl alcohol, edta, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, fragrance

Cena: 13,00 zł / 200 ml

• Bardzo dobry
  • Jestem zadowolona z tego kremu. Po użyciu skóra jest wyraźnie ujędrniona.
    Bardzo mi się podoba, że krem świetnie chłodzi, co jest dużym plusem szczególnie latem.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Chcesz pochwalić annatp za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mroźny ale skuteczny
  • Produkt jak najbardziej skuteczny już od pierwszego użycia!
    Do tego tani, wydajny i łatwo dostępny.
    Mimo to okropnie go nie lubię.
    Efekt chłodzenia jest zbyt silny i używam go zwykle w naprawdę upalne, letnie dni.
    Świetnie modeluje szyję.

Używam tego produktu od: nie pamiętam.
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić Lucem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 16 raz(y)
  • Świetny kosmetyk za małe pieniądze.
  • Zaczęłam piąte opakowanie i uznałam, że czas na recenzję. Na samym wstępie uprzedzam, że ten produkt jest jedynie dopełnieniem ćwiczeń i zdrowej diety. Żaden krem nie da sobie rady z niedoskonałościami ciała, jeżeli nie ruszymy tyłka z kanapy.
    Jestem osobą szczupłą, nie mam nadwagi, dlatego recenzuję ten kosmetyk jedynie pod względem działania antycellulitowego (mam cellulit na tylnej stronie ud i odrobinę na pośladkach). Pół roku temu postanowiłam wziąć się za siebie i poprawić kondycję. Nie była ona zła, ale ćwiczyłam raczej okazjonalnie. Od tamtego czasu się to zmieniło.
    Moje ćwiczenia: 3 razy w tygodniu ćwiczę przez 25 min na stepperze, 5 razy w tygodniu robię przysiady (standardowo 150, czasem więcej) oraz co drugi dzień wykonuję na ramiona ćwiczenia z ciężarkami. Okazyjnie biegam, jeżdżę na rolkach i rowerze.
    Staram się odżywiać zdrowo, jem sporo owoców i warzyw, piję dużo wody. Raz na tydzień jem coś na mieście (pizza, kebab itd.)
    Używam tego kremu od ok. 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Poprawia stan skóry, ładnie nawilża ją i napina. Stosuję go 2 razy dziennie na ramiona, pośladki, uda i brzuch. Moje ciało wygląda super, jest ujędrnione a cellulit znacznie się zmniejszył. Jak już wcześniej wspomniałam, jest to oczywiście wynik ćwiczeń i diety, ale uważam że ten krem jest ich idealnym dopełnieniem. Warto go wypróbować, szczególnie, że jest tani. Często bywa w promocji i kosztuje wówczas ok. 11zł.
    Dodatkowym plusem jest dla mnie to, że nadaje się do stosowania po depilacji (uda). Nie podrażnia skóry, ale ładnie ją koi. Podoba mi się efekt chłodzący, jest szczególnie przyjemny kiedy ćwiczę wieczorem, od razu biorę prysznic i nakładam krem. Miętowy zapach nie jest moim faworytem, ale nie jest uciążliwy. Produkt jest wydajny, przy stosowaniu 2 razy dziennie opakowanie starcza mi na ok. miesiąc, może nawet dłużej.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić ruthy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry - ale szukam dalej
  • Jak dla mnie działa na +. Napina, ujędrnia POMAGA zwalczyć cellulit. Biegam i używam tego kremu i jest OK!
    Przepraszam bardzo, ale kremy są WSPOMAGACZAMI, nie zredukują tego co same sobie naważyłyśmy i to dosłownie
    śmieszą mnie te opinie, gdzie użytkowniczki oczekiwały wymodelowania/ znacznego wyszczuplenia nóg, aby się np. uda nie stykały. - jak chcecie taki efekt to się zacznijcie RUSZAĆ.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne = 250 ml

Chcesz pochwalić barbarossan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt chłodzący zbyt silny
  • Niestety efekt chłodzący był dla mnie zbyt silny i po posmarowaniu się balsamem robiło mi się po prostu zimno... Efektów wyszczuplających też nie zauważyłam, stosowałam go raczej jako zwykły balsam do ciała ale zdecydowanie wolę jego rozgrzewającą wersję.

Chcesz pochwalić JoaMari za czytelną i pomocną recenzję?
  • codzienny
  • Jako taki codzienny lekko napinający balsam może być.Cudów jednak nie czyni.Lekko nawilża i napina ale specjalnych właściwości nie ma.A o działąniu anty cell można zapomnieć.Chłodzi a nie każdy lubi ten efekt.Mi osobiscie nie wadzi.Spróbować można ale szału nie ma

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona...
  • Jak zwykle przekłamany Eveline! Na opakowaniu jest napisane wiele zalet tego produktu, który nic nie robi! Wręcz przeciwnia podkreśla rozstępy, ma efekt "grzejo-chłodzący", nic nie robi . Jedyne plusy to cena, zapach, dostępność. Ale halo krem nie ma być tani i ładnie pachnieć, tylko choć nawilżać!

Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • i co tu powiedzieć...
  • hmmm... mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. z jednej strony naprawdę poprawia gładkość i modeluje ale wątpię że redukuje tkankę tłuszczową. stosowałam go głównie na uda. skóra jest gładka i miła w dotyku, jednak powiedzmy że wymodelowało mi tak dziwnie uda (mam za grube trochę i chciałam aby się nie stykały ze sobą podczas chodzenia, nie ocierały) to na dole mi wymodelowało a na górze nie i głupio to wygląda... ale sam w sobie dobrze działa. wydaje mi się że mogę z czystym sumieniem polecić może komuś się lepiej sprawdzi

Ilość zużytych opakowań: uno, ein, one, jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietnie ujedrnia i poprawia wyglad skory
  • Krem naprawde daje efekty. Cellulitu sie nie pozbylam, ale tez nie na to liczylam. Wspaniale ujedrnia i napina, skora wyglada na gladsza. Zapach jak przy inhalacji, do zniesienia
    Gwiazdke odejmuje za to uczucie zimna na skorze. W chlodne dni, po jego nalozeniu, potrafilam sie trzasc przez kilka minut. Dlatego, gdy za oknem snieg, nie bardzo lubie go stosowac.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić kasiunia692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydajny, super ujędrnia skórę
  • Kupiłam go aby ujedrnic brzuszek po ciąży. Zachęciły mnie opinie wizazanek. Stosuje już drugie opakowanie i bardzo dobrze wpływa na ujedrnienie i napięcie skóry. Przyjemnie chłodzi ciało. Nie zauważyłam redukcji centymetrów. Niweluje niewielki cellulitis. Bardzo wydajny. Stosuje od 1 do 2 razy dziennie. Zuzylam tylko pół opakowania na
    miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić angie83 za czytelną i pomocną recenzję?