Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit

Zgłaszająca osoba: guliana

Jest to trzystopniowa kuracja modelująca. Krem wysmukla sylwetkę: modeluje ramiona, uda, brzuch i pośladki. Efektywnie walczy z ''upartym''cellulitem, wygładza rozstępy, zapobiega nawrotom. Redukuje tkanke tłuszczowa. Zawiera w swoim składzie: Isocell Slim, Cantella Asiatica, kofeinę, mentol i wyciąg z bluszczu. Producent zapewnia, że już po 4 tygodniach stosowania nastąpi: redukcja cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud o 2,5cm i aksamitną, gładką, elastyczną i jedrną skórę. Krem jest odpowiedni do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Skład: purified water, cetearyl alcohl, ceteareth-20, mineral oil, isopropyl myristate, petrolatum, cholesterol, propylene glycol, glycerin, dimethicone, cetyl alcohol, ginkgo biloba, caffeine, butylene glycol, laminaria hyperborea, octyldodecanol, glyceryl stearate se, centella asiatica, sodium salicylate, lecithin, silica, carnitine, ubiquinone, hedera helix, hydrolysed collagen, hydrolysed ellastin, carbomer, triethanolamine, dmdm hydantoin, menthol, isopropyl alcohol, edta, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, fragrance

Cena: 13,00 zł / 200 ml

• Swietnie ujedrnia i poprawia wyglad skory
  • Krem naprawde daje efekty. Cellulitu sie nie pozbylam, ale tez nie na to liczylam. Wspaniale ujedrnia i napina, skora wyglada na gladsza. Zapach jak przy inhalacji, do zniesienia
    Gwiazdke odejmuje za to uczucie zimna na skorze. W chlodne dni, po jego nalozeniu, potrafilam sie trzasc przez kilka minut. Dlatego, gdy za oknem snieg, nie bardzo lubie go stosowac.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić kasiunia692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydajny, super ujędrnia skórę
  • Kupiłam go aby ujedrnic brzuszek po ciąży. Zachęciły mnie opinie wizazanek. Stosuje już drugie opakowanie i bardzo dobrze wpływa na ujedrnienie i napięcie skóry. Przyjemnie chłodzi ciało. Nie zauważyłam redukcji centymetrów. Niweluje niewielki cellulitis. Bardzo wydajny. Stosuje od 1 do 2 razy dziennie. Zuzylam tylko pół opakowania na
    miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić angie83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto zainwestować
  • Stosowanie kremu zaczęłam w ubiegłym roku. Skóra stała się bardziej napięta, gładka, zauważyłam poprawę gołym okiem. Wiadomo, że sam kosmetyk cudu nie zdziała, ćwiczyłam podczas stosowania prouktu, więc myślę, że to też miało swój wkład. Produkt ma przyjemną konsystencję. Jest wydajn. Producent zaleca stosowanie 1-2 razy dziennie, ja robię to trochę rzadziej. Serum ma przyjemną zaletę- chłodzenie. Zapach także jest na plus: mieszanka mięty i pieprzu. Warto wspomóc się tym kosmetykiem, polecam !

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Martiniqe Tiffany za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Stosuję ten krem regularnie od tygodnia. Jak narazie zauważyłam, że skóra jest dobrze nawilżona, gładka, może odrobinę napięta. Nie wiem czy ten krem zwalcza celluit, bo takiego nie posiadam, ale jeśli chodzi o codzienną pielęgnacje spełnia swoją rolę.

Plusy:
    +nawilża
    +wygładza
    +lekko napina
    +przyjemne uczucie chłodzenia
    +wydajny (przy stosowaniu na brzuch i pupę)
    (więcej nie mogę powiedzieć po tygodniu stosowania)

Minusy:
    -zapach

Reasumując sam krem na pewno nie zdziała cudów, ale z ćwiczeniami powinien wyszczuplić i zredukować celluit.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić blooondka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Uwielbiam Eveline za jakość, za dopasowanie do mojej skóry i za cenę.
    Działa jak powinien- nawilża ujędrnia i przyjemnie chłodzi. Stosuję go od 2 miesiecy i jestem zachwycona.

Używam tego produktu od: 11.11.2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić anjanoc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tą cenę to rewelacja !
  • Kupiłam ten krem ponad miesiąc temu. Prawde mówiąc nie dawałam mu dużej sznasy, zresztą czego można sie spodziewać po kremie z wyprzedaży za 10, 50 zł, którego opakowanie obsypane jest obietnicami o niesamowitych efektach ? Po prostu postanowiłam spróbować. Tak jak kazali na opakowaniu, dwa razy dziennie kremowalam się tym specyfikiem. Zaskakujące jest to, że po miesiącu naprawdę widac efekty ! No nie mowie, że mój cellulit nagle cudownie zniknął ale jest mniejszy, a moje nogi staly się jędrniejsze. Polecam osobom, które nie chcą wydać dużo kasy, ale chciałyby cos zrobic ze swoim cellulitem

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Agneell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Placebo
  • Według mnie to mazidło z mentolem, od którego jest zimno. U mnie się nie sprawdziło.

-brak nawilżenia
    -brak napięcia skóry

- irytujące zimno na skórze
    - okropny zapach

Używam tego produktu od: męczyłam 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe

Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Uzywam go od tygodnia, ale juz po tak krotkim czasie widze efekty, skora stala sie bardziej napieta i nawilzona, a efekt chlodu w ogole mi nie przeszkadzaUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić dingdong24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ee tam... wyrzucenie kasy
  • krem dla mnie się nie nadaje
    miał zniwelować widocznośc rozstępów a sprawił ze się powiększyły i są jeszcze bardziej widoczne nie zauważyłam po zużyciu 2 opakowań po 250 ml żeby mi coś wysczuplił...
    niby wygładził skórę ale to potrafi zrobić każdy balsam...

chyba kupię go sobie na upały letnie ponieważ mega chłodzi ciało za to dla niego 2 gwiazdki ;p

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Chcesz pochwalić aniusia1792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia ...
  • Mam wrażenie, że właśnie przez te serum moje rozstępy się bardziej uwydatniły zamiast zmniejszyć !!!

Plusy:
    -przyjemne mrowienie - chłodzenie
    -dobrze się wchłania
    -napięta skóra (ale przez chwilę)

Minusy:
    -widoczniejsze rozstępy - a miał je złagodzić!!!
    -krótkotrwały efekt

Nic specjalnego, produkt nie wart uwagi!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadałby się na upały :P
  • Krem naprawdę spełnia swoją funkcję. W połączeniu ze stosowną dietą, siłownią i basenem po dwóch tygodniach widzę naprawdę diametralną różnicę w gładkości i jędrności skóry. Wcześniej przez 4 miesiące chudłam zgodnie z planem, ale skóra sama z siebie ładna się nie zrobiła, potrzebny był jej ten krem i naprawdę widać poprawę gładkości, napięcia i jędrności.

Jak skończę to opakowanie to kupię z pewnością kolejny krem z tej serii, ale już nie ten zielony z jednego powodu - ten kretyński efekt chłodzenia jest jak dla mnie kompletnie nie do zniesienia! Miałam nadzieję, że po paru smarowaniach skóra się przyzwyczai i będzie spokój, ale gdzie tam. Przez 15-20 minut mam ochotę schować się pod wszystkimi kołdrami w domu. ;p To chłodzenie jest dla mnie bardzo nieprzyjemne i za to odejmuję 0,5 gwiazdki.Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić hardrockeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • baardzo przyjemny
  • Chyba mój ulubiony balsam do ciała, nie tylko ujędrniający ale też nawilżający.
    Skóra jest po nim przyjemna w dotyku, lekko napięta, a do tego przyjemne chłodzenie.

Co do wyszczuplania - nie czarujmy się, nie załatwi się sprawy samym balsamem, cudów nie ma. Krem nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi. Chociaż muszę przyznać, ze cellulit się delikatnie wygładził i to w bardzo krótkim czasie.

Duży plus - nie klei się, szybko się wchłania, nie mam uczucia, jakbym przylepiała się do wszystkiego czego dotknę, jak np w przypadku balsamów Garniera.

Cena również jest przyzwoita, można złapać go na promocjach.
    Polecam!

Chcesz pochwalić czarrnykot za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIC SPECJALNEGO CUDOW NIE ROBI
  • PRODUKT NAPEWNO NIE SPRAWDZI SIE JAKO JEDYNY SRODEK DO ZWALCZANIA CENTYMETROW CZY CELLULITU. WLACIWIE MOZNA GO POTRAKTOWAC JAKOS OSTATNI ETAP POMOCNICZY. NIE MA CO SIE OSZUKIWAC BEZ DIETY I CWICZEN CUDÓW NIE ZDZIALA . CO DO SAMEGO PRODUKTO TO FAK SKORA JEST MIEKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU PO JEGO UŻYCIU I MOZE DELIKATNIE POMOGL MI ZWALCZYC ROZSTEPY NA BIODRACH (CHOC NIE ZNIKNELY CALKOWICIE) TO JEDNAK Z CELLULITEM SOBIE NIE RADZI. MA EFEKT CHLODZACY CZASEM WRECZ MNIE SZCZUPIE CO NIE ZA SPECJALNIE MI SIE PODOBA W NIM. JEST DOSC GESTY ALE DOBRZE SIE GO ROZPROWADZA. WCHLANIA SIE DOSC DLUGO I TROCHE SIE LEPI.

Używam tego produktu od: NIE PAMIETAM
    Ilość zużytych opakowań: JEDNO

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Tylko z ćwiczeniami
  • Po raz kolejny przekonałam się że żaden tego typu kosmetyk nie ma szans zdziałać w pojedynkę czegokolwiek. Trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, wtedy są efekty.

Kupiłam go gdzieś w maju bądź czerwcu z myślą o nadchodzącym lecie. W Rossmannie stałam chyba dobre dziesięć minut przed półką i zastanawiałam się na które serum się zdecydować. Z racji promocji wybór był nieco ułatwiony ale Eveline ma w swojej gamie mnóstwo wariantów serum antycellulitowego. Wahałam się czy wziąć coś wypróbowanego czy sięgnąć po nowe. Skończyło się na tym.

Początkowo używałam go sporadycznie ale jakieś 3 tygodnie temu zawziełam się i zgodnie z zaleceniami producenta stosowałam rano i wieczorem na uda, brzuch, boczki i ramiona. W duchu cieszyłam się że nie wziełam wersji czerwonej bądź czerwono srebrnej bo chyba bym się upiekła Ta chłodzi, choć muszę przyznać że słabiej niż np. serum diamentowe czy to w jasnej tubce z zieloną zakrętką a jednocześnie silniej niż tubka zielona i pomarańczowa.

Efekty baardzo podobne do tej ostatniej. Skóra wyraźnie gładsza, nieco bardziej napięta, ale cellulit jak był tak jest, chociaż przyznaję, mniej widoczny ale to tylko dzięki połączeniu z ćwiczeniami. Niestety wysusza. W to, że ujął centymetrów obwodzie nie wierzę i nie uwierzę. Myślę, że ma szansę się sprawdzić jako kosmetyk pomocniczy, o ukierunkowanym działaniu ujędrniającym, np. przy intensywnym odchudzaniu.

Krem się dobrze rozprowadza ale z wchłanianiem średnio, lubi się trochę lepić po aplikacji. Przy stosowaniu rano i wieczór na problemtyczne strefy takie jak moje raczej średnio wydajny. Zapach mentolowy, charakterystyczny dla Eveline.

Tej wersji nie kupię już na pewno, nie zdziałała nic nadzwyczajnego ale myślę o zakupie czerwonej ale to już gdy temperatura zacznie spadać poniżej zera

Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Chcesz pochwalić Ami92 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • szału nie ma
  • Od razu podkreślam, że używałam raczej samego, bez regularnych ćwiczeń czy diety.

W taki sposób używany nic nie robi. Sama nie wiem dlaczego oczekiwałam od samego kremu ujędrnienia skóry. Jednak nie lubię, kiedy to producent wypisuje niesamowite efektu po zastosowaniu, które nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości i tutaj właśnie tak jest.

Sam krem dobrze nawilża. Zaczęłam stosować gdy miałam dość przesuszoną skóre nóg. Szybko sobie z tym poradził.
    Dodatkowo lubię to uczucie chłodzenia. Idealne na gorące dni.
    Jednak samego ujędrnienia raczej nie zauwazyłam.

Używam tego produktu od: zaczęłam około półtora roku temu
    Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Chcesz pochwalić venis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Kiedyś go używałam i efekty połączone z dietą oraz ćwiczeniami były super. Jędrniejsza skóra, mniej widoczne rozstępy i przede wszystkim bardziej sprężysta skóra. Teraz znów używam i jestem zadowolona. Działa, a za tę cenę jest po prostu znakomitym rozwiązaniem) Wiadomo jednak, że bez ćwiczeń i diety efekty same nie przyjdą) Krem jest wydajny i tani)

Używam tego produktu od: teraz od miesiąca

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie robi
  • Cena stosunkowo niska, ale super efektów nie ma sie co spodziewać.

Dość intensywny zapach, ale nawet mi się spodobał.

Rozstępów i cellulitu praktycznie nie rusza, trochę ujędrnia i wyszczupla.

Uczucie chłodzenia - jak dla mnie zagadka - czasem jest, czasem nie :P

Smarowałam regularnie i trochę się zawiodłam, no ale cóż, cudów nie ma :P

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
    + ładny zapach
    + dostępność
    + cena
    + wydajny

- nie zauważyłam poprawy jeżeli chodzi o pozbywanie się cellulitu
    - napięcie skóry nie utrzymuje się długo

Nie dla mnie

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić peepa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • najlepszy krem antycellulitowy jaki używałam. uwaga bo daje mocne uczucie chłodzenia! na początku trzeba się przyzwyczaić

zaznaczam, że skarowała, 2x dziennie, regularnie!

skóra napięta, widocznie mniejszy cellulit

polecam zdecydowanie. no i jeszcze super cena, w promocji można za 10zl dostac

Używam tego produktu od: lat

Chcesz pochwalić gargamel88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cellulitowi stop!
  • Zobaczyłam go u koleżanki z yogi i musiał być mój. Stosuje go 2 razy dziennie+ ćwiczenia jak wspominały recenzentki, zła dieta i brak ruchu, a jedyna aktywność w postaci smarowania się nic nie dadzą. Bardzo ładnie pachnie, a to uczucie mrowienia bardzo fajne. Szybko się wchłania. Zimą stosuje tradycyjnej oliwki z cynamonem i pomarańczą Naturalis.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić veronica02022 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Kosmetyk kupiłam przez przypadek, skusiła mnie cena i to, że moja skóra na udach ucierpiała trochę na kondycji. W pierwszych tygodniach nie było żadnego efektu, ale miło chłodził skórę, ładnie pachniał i w miarę rozsądnym czasie się wchłaniał. Po skończeniu jednego opakowania, dałam mu drugą szansę i nie żałuję! Po jakiś dwóch - trzech miesiącach, ja i mój mężczyzna zaczęliśmy zauważać zmiany. Pomarszczona skóra na udach robiła się coraz gładsza i elastyczniejsza! Potem już poleciało z górki, kończyło się jedno opakowanie i kupowałam kolejne - uzależniłam się od niego! Naprawdę działa!

Jak go stosowałam? Na początku rano i wieczorem, a gdy efekty już zaczęły być dla mnie zadowalające, smarowałam się tylko wieczorem po prysznicu. Miejsca, na które go używam to: piersi, brzuch, pupa i uda. Teraz jedno opakowanie starcza mi na ok. 2 miesiące.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    lość zużytych opakowań: Powyżej 14

Chcesz pochwalić xywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny...
  • Popełniłam jeden błąd kupując ten balsam...mianowicie kupiłam go w zimie ;d po nasmarowaniu się nim przez jakieś 20 min było mi przeraźliwie zimno,choć od razu wskakiwałam pod kocyk;p Po ponad tygodniu przestałam go używać z tego powodu i odłożyłam na "cieplejsze czasy" ;p jednak mogę stwierdzić po tak krótkim czasie,że fajnie "napina" skórę Czy wyszczupla?nie wiem, ale ujędrnia na pewno

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madzia0980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spisał się.
  • - Nie edukuje tkanki tłuszczowej, pomimo tego ze regularnie ćwiczę.
    - Czy wysmukla? Może chwilo napina skórę, ale to wszystko.
    - Nie walczy z celulitem. Rozstępów nie mam, więc nie wiem jak sobie radzi w tej kwestii.

Fajnie nawilża,fajnie chłodzi, dlatego poleciłabym go głownie na lato. Szybko sie wchłania, ładnie pachnie.

Wydajność jest tu dużym plusem, bo już niewielka ilość balsamu wystarcza do posmarowania ud i pupy

Ja już nie kupię go ponownie. Ide szukać dalej swojego ideału

Używam tego produktu od: wrzesień 2012

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozstępoczyńca!
  • Plusy:
    +naprawdę wyszczupla, widać po spodniach
    +przyjemne uczucie chłodzenia, szczególnie latem
    +skóra jest fantastycznie ujędrniona i gładka
    +dość szybko się wchłania (bez szału, ale też bez tragedii)
    Minusy:
    - jeden zasadniczy i ogromny, na udach, łydkach, podkolanach, całych nogach porobiły mi się okropne rozstępy. Wcześniej nie były specjalną zmorą, jedynie właśnie na łydkach były niewielkie, stąd też tę część ciała potraktowałam kosmetykiem. Efekt koszmarny. Beczeć mi się chce, bo mam nogi jak zaniedbana 40-latka
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić nana_kleinfrankenheim za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • plusy:
    + cena
    + konsystencja
    + orzeźwiający zapach kremu antycellulitowego
    + wydajny
    + duże opakowanie, pod koniec zawsze je rozcinam, bo w zakamarkach zostaje dużo kremu na kilka kolejnych aplikacji
    + nawilża skórę
    + ładnie ją ściąga, napina, efekt ujędrnionej skóry
    + nie chłodzi tak strasznie jak serum
    + delikatnie wysmukla sylwetkę
    + idealny na lato

minusy:
    - nie zauważyłam działania antycellulitowego
    - mocno chłodzi

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić invisibletouches za czytelną i pomocną recenzję?