Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit

Zgłaszająca osoba: guliana

Jest to trzystopniowa kuracja modelująca. Krem wysmukla sylwetkę: modeluje ramiona, uda, brzuch i pośladki. Efektywnie walczy z ''upartym''cellulitem, wygładza rozstępy, zapobiega nawrotom. Redukuje tkanke tłuszczowa. Zawiera w swoim składzie: Isocell Slim, Cantella Asiatica, kofeinę, mentol i wyciąg z bluszczu. Producent zapewnia, że już po 4 tygodniach stosowania nastąpi: redukcja cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud o 2,5cm i aksamitną, gładką, elastyczną i jedrną skórę. Krem jest odpowiedni do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Skład: purified water, cetearyl alcohl, ceteareth-20, mineral oil, isopropyl myristate, petrolatum, cholesterol, propylene glycol, glycerin, dimethicone, cetyl alcohol, ginkgo biloba, caffeine, butylene glycol, laminaria hyperborea, octyldodecanol, glyceryl stearate se, centella asiatica, sodium salicylate, lecithin, silica, carnitine, ubiquinone, hedera helix, hydrolysed collagen, hydrolysed ellastin, carbomer, triethanolamine, dmdm hydantoin, menthol, isopropyl alcohol, edta, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, fragrance

Cena: 13,00 zł / 200 ml

• Swietnie ujedrnia i poprawia wyglad skory
  • Krem naprawde daje efekty. Cellulitu sie nie pozbylam, ale tez nie na to liczylam. Wspaniale ujedrnia i napina, skora wyglada na gladsza. Zapach jak przy inhalacji, do zniesienia
    Gwiazdke odejmuje za to uczucie zimna na skorze. W chlodne dni, po jego nalozeniu, potrafilam sie trzasc przez kilka minut. Dlatego, gdy za oknem snieg, nie bardzo lubie go stosowac.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić kasiunia692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydajny, super ujędrnia skórę
  • Kupiłam go aby ujedrnic brzuszek po ciąży. Zachęciły mnie opinie wizazanek. Stosuje już drugie opakowanie i bardzo dobrze wpływa na ujedrnienie i napięcie skóry. Przyjemnie chłodzi ciało. Nie zauważyłam redukcji centymetrów. Niweluje niewielki cellulitis. Bardzo wydajny. Stosuje od 1 do 2 razy dziennie. Zuzylam tylko pół opakowania na
    miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić angie83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto zainwestować
  • Stosowanie kremu zaczęłam w ubiegłym roku. Skóra stała się bardziej napięta, gładka, zauważyłam poprawę gołym okiem. Wiadomo, że sam kosmetyk cudu nie zdziała, ćwiczyłam podczas stosowania prouktu, więc myślę, że to też miało swój wkład. Produkt ma przyjemną konsystencję. Jest wydajn. Producent zaleca stosowanie 1-2 razy dziennie, ja robię to trochę rzadziej. Serum ma przyjemną zaletę- chłodzenie. Zapach także jest na plus: mieszanka mięty i pieprzu. Warto wspomóc się tym kosmetykiem, polecam !

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Martiniqe Tiffany za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Stosuję ten krem regularnie od tygodnia. Jak narazie zauważyłam, że skóra jest dobrze nawilżona, gładka, może odrobinę napięta. Nie wiem czy ten krem zwalcza celluit, bo takiego nie posiadam, ale jeśli chodzi o codzienną pielęgnacje spełnia swoją rolę.

Plusy:
    +nawilża
    +wygładza
    +lekko napina
    +przyjemne uczucie chłodzenia
    +wydajny (przy stosowaniu na brzuch i pupę)
    (więcej nie mogę powiedzieć po tygodniu stosowania)

Minusy:
    -zapach

Reasumując sam krem na pewno nie zdziała cudów, ale z ćwiczeniami powinien wyszczuplić i zredukować celluit.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić blooondka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Uwielbiam Eveline za jakość, za dopasowanie do mojej skóry i za cenę.
    Działa jak powinien- nawilża ujędrnia i przyjemnie chłodzi. Stosuję go od 2 miesiecy i jestem zachwycona.

Używam tego produktu od: 11.11.2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić anjanoc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tą cenę to rewelacja !
  • Kupiłam ten krem ponad miesiąc temu. Prawde mówiąc nie dawałam mu dużej sznasy, zresztą czego można sie spodziewać po kremie z wyprzedaży za 10, 50 zł, którego opakowanie obsypane jest obietnicami o niesamowitych efektach ? Po prostu postanowiłam spróbować. Tak jak kazali na opakowaniu, dwa razy dziennie kremowalam się tym specyfikiem. Zaskakujące jest to, że po miesiącu naprawdę widac efekty ! No nie mowie, że mój cellulit nagle cudownie zniknął ale jest mniejszy, a moje nogi staly się jędrniejsze. Polecam osobom, które nie chcą wydać dużo kasy, ale chciałyby cos zrobic ze swoim cellulitem

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Agneell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Placebo
  • Według mnie to mazidło z mentolem, od którego jest zimno. U mnie się nie sprawdziło.

-brak nawilżenia
    -brak napięcia skóry

- irytujące zimno na skórze
    - okropny zapach

Używam tego produktu od: męczyłam 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe

Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Uzywam go od tygodnia, ale juz po tak krotkim czasie widze efekty, skora stala sie bardziej napieta i nawilzona, a efekt chlodu w ogole mi nie przeszkadzaUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić dingdong24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ee tam... wyrzucenie kasy
  • krem dla mnie się nie nadaje
    miał zniwelować widocznośc rozstępów a sprawił ze się powiększyły i są jeszcze bardziej widoczne nie zauważyłam po zużyciu 2 opakowań po 250 ml żeby mi coś wysczuplił...
    niby wygładził skórę ale to potrafi zrobić każdy balsam...

chyba kupię go sobie na upały letnie ponieważ mega chłodzi ciało za to dla niego 2 gwiazdki ;p

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Chcesz pochwalić aniusia1792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia ...
  • Mam wrażenie, że właśnie przez te serum moje rozstępy się bardziej uwydatniły zamiast zmniejszyć !!!

Plusy:
    -przyjemne mrowienie - chłodzenie
    -dobrze się wchłania
    -napięta skóra (ale przez chwilę)

Minusy:
    -widoczniejsze rozstępy - a miał je złagodzić!!!
    -krótkotrwały efekt

Nic specjalnego, produkt nie wart uwagi!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij