Garnier, Intensywna Pielęgnacja Ujędrniająca Skórę, Tonizujące mleczko do ciała

Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Ujędrniająca Skórę, Tonizujące mleczko do ciała

Zgłaszająca osoba: MagJa

Tonizujące mleczko do ciała stworzone na wzór prawdziwego koktajlu energii trwale nawilża i skutecznie ujędrnia skórę. Jego cytrusowy zapach i nietłusta formuła mleczka-żelu natychmiast ujędrnia skórę. To udowodnione: już po 7 dniach skóra jest odmieniona. Widocznie bardziej jędrna, zdecydowanie bardziej elastyczna.

Jego bardzo świeża nawilżająca formuła zawiera mieszankę unikalnych wyciągów z owoców (grejpfrut, kiwi, jabłko) znanych ze swoich stymulujących właściwości. Jest wzbogacone w kofeinę, dzięki czemu jego stosowanie ułatwia drenaż limfatyczny skóry dzień po dniu.

Skład: Aqua/Water, Glycerin, Alcohol Denat., Cyclopenthasiloxane, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Actinidia Chinesis/Kiwi Fruit Water, Citrus Grandis/Grapefruit Fruti Water, Pyrus Malus/Apple Fruit Water, Caffeine, Methylsilanol Mannuronate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Carbomer, Disodium EDTA, Sodium hydroxide, Xanthan Gum, Benzyl Benzoate, Imidiazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Inone, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool (F.I.L. B7753/3)

Cena: 14zł / 250ml; 20zł / 400ml

• Idealny
  • Jeden z moich ulubionych balsamów do ciała. Mogę go polecić osobą które nie lubią zbyt długo czekać aż balsam się dokładnie wchłonie.

*przyjemny zapach
    *bardzo wydajny
    *łatwo się rozprowadza
    *przystępna cena, często można go kupić również na promocji w różnych drogeriach
    *ciało widocznie ujędrnione już po pierwszej aplikacji
    *dobrze nawilża nawet bardzo suchą skórę

według mnie brak
    Osoby które lubią zrobić masaż ciała przy użyciu balsamu raczej nie będą z niego zadowolone, ponieważ nie nadaje się do tego.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić paciaaq za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

• KWC
  • Jestem absolutnie zachwycona tym balsamem, rzadko spotykam się z tak dobrą jakością kosmetyku w cenie nie przekraczającej 100zł. Nie należy do tych najtańszych, ale jak na swoją jakość to kosztuje niewiele. Jedyny minus to zamknięcie, kiedy przypadkiem sobie zamknę butelkę w trakcie smarowania, to potem klejącymi rękami ciężko ją otworzyć; do tego kiedy mleczka jest już połowa, to koniecznie trzeba go położyć w pozycji leżącej albo nawet do góry nogami (co nie jest łatwe - trzeba go podeprzeć), bo inaczej nie ma szans wydobyć preparatu. Pachnie cudownie, cytrusowo, cytrynowo najbardziej, ale naprawdę intensywnie, jeszcze nie spotkałam kosmetyku, który tak pięknie pachniałby cytryną. Silnie działa, czuć ujędrnienie praktycznie już po pierwszym posmarowaniu. Niestety, zostawia taką delikatnie lepką warstwę na ciele, ale znika po dosłownie paru minutach. Zapach na ciele utrzymuje się bardzo długo, czasem nawet do następnego dnia. Jak do tej pory nie spotkałam się z tak przyjemnym i dobrym mleczkiem. Bardzo dobra konsystencja, rozprowadza się idealnie.

Plusy
    - delikatny
    - dobrze się rozprowadza
    - ładny zapach
    - regeneruje
    Minusy
    - cena
    - klei się

1 butelka wystarcza na około 2 miesiące

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • Przyjemny produkt
  • Nie lubię mleczek. Te dostałam za darmo, więc czemu nie spróbować? Mimo (dla mnie) zbyt rzadkiej konsystencji aplikacja jest przyjemna. Zapach utrzymuje się delikatnie na skórze, jest bardzo miły, orzeźwiający. Wydajność na plus. Czułam lekkie napięcie, z nawilżaniem gorzej ale moja skóra nie ma co do tego specjalnych wymagań. Skóra jest miękka i gładka.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Jak dla mnie to żaden szał. Kompletnie mi nie przypasował. Ma dziwną, lepką konsystencję. Nie jest wydajny. W zapachu bardzo czuć chemię. Nawilżenie jest ok. Cena za wysoka w stosunku do jakości produkru.

Używam tego produktu od: miałam ponad pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • napina ale ma dziwną konsystencję
  • + wydajny
    + spoko cena
    + UJĘDRNIA, mam wrażenie że skóra zyskała przy nim (ale w tym okresie również ćwiczyłam i dbałam o dietę)

- ma dziwną konsystencję, taką lepką i trochę się przez to wchłaniał, ale może dzięki temu miało się wrażenie ujędrnienia

zapach mi nie przeszkadzał

Używam tego produktu od: pare lat temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gargamel88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jeden z gorszych do pielęgnacji ciała z firmy Garnier
    - zapach jak maść na komary,
    - skora sie lepi
    -bardzo wolno się wchłania
    Mi nie przypadł do gustu, ale zastosowałam tylko jedno opakowanie, dlatego nie potrafie stwierdzić, czy by były efekty ujędrniające.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić natalie870 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach lata
  • Bardzo lubiłam ten balsam, a jego zapach zawsze będzie mi się kojarzył z wakacjami na Mazurach
    Jest to produkt idealny na lato. Bardzo szybko się wchłania, pięknie pachnie i daje efekt świeżości, jego działanie jest faktycznie tonizujące. Ma pozytywny wpływ na ciało delikatnie ujędrnia, wygładza i napina skórę. Nie wywołuje podrażnień, nawet po depilacji. Nawilża całkiem porządnie, nawet przy suchej skórze.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 mniejsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kosmetycznyprzekladaniec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy, dla jakiego typu skóry
  • Nie jest to mój typ, jadnak ma swoje zalety.

+cena
    +opkowanie
    + świeży, cytrusowy zapach
    + łatwo się rozprowadza i fantastycznie wchłania
    + przyjemniie się go aplikuje

- nie dla mojej skóry, bo na łydkach skóra była bardzo napięta, nie wysuszona, napięta - ale taki miał być efekt tego balsamu. Może jakbym go użyła mając 40 lat, to wtedy to 'napięcie' nie byłoby tak uciążliwe.
    Dużo jest negatywnych głosów i narzekanie właśnie na to 'ujędrnienie' - może jesteśmy za młode na to mleczko

Nie kupiłabym raczej go ponownie, chyba że tak dla sporadycznego użycia. Dla reguralnej aplikacji zdecydowanie NIE.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Frau G za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Balsam ma swoje plusy i minusy, ale dlam nie liczy się efekt, konsystencja i aplikowanie, a nie zapach i cena.
    Fakt: skóra przy regularnym stosowaniu jest bardziej napięta ( stosowałam 2x dziennie), ale lepkość balsamu na nogach jest uciążliwa, jak po zastosowaniu szybko muszę się ubrać to nie jest to proste. Zapach jest piękny i cena też niska. Wydajność mnie nie zadowala, bo przy masażu bańką musiałam go bardzo dużo wylać, więc przeliczając wydajność do ceny to wychodzi podobnie jak droższe balsamy, których aplikuje sie znacznie mniej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Sandrid za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • produkt ma plusy i minusy a w moim przypadku te drugie przeważyły

+zapach
    +dobrze się rozprowadza
    +cena

- pozostawia na skórze cieniutką klejącą się warstewkę która w moim przypadku nie jest do przyjęcia

Chcesz pochwalić Katokika Spears za czytelną i pomocną recenzję?