Garnier, Intensywna Pielęgnacja Ujędrniająca Skórę, Tonizujące mleczko do ciała

Powiększ Garnier, Intensywna Pielęgnacja Ujędrniająca Skórę, Tonizujące mleczko do ciała

Zgłaszająca osoba: MagJa

Tonizujące mleczko do ciała stworzone na wzór prawdziwego koktajlu energii trwale nawilża i skutecznie ujędrnia skórę. Jego cytrusowy zapach i nietłusta formuła mleczka-żelu natychmiast ujędrnia skórę. To udowodnione: już po 7 dniach skóra jest odmieniona. Widocznie bardziej jędrna, zdecydowanie bardziej elastyczna.
Jego bardzo świeża nawilżająca formuła zawiera mieszankę unikalnych wyciągów z owoców (grejpfrut, kiwi, jabłko) znanych ze swoich stymulujących właściwości. Jest wzbogacone w kofeinę, dzięki czemu jego stosowanie ułatwia drenaż limfatyczny skóry dzień po dniu.

Skład: Aqua/Water, Glycerin, Alcohol Denat., Cyclopenthasiloxane, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Actinidia Chinesis/Kiwi Fruit Water, Citrus Grandis/Grapefruit Fruti Water, Pyrus Malus/Apple Fruit Water, Caffeine, Methylsilanol Mannuronate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Carbomer, Disodium EDTA, Sodium hydroxide, Xanthan Gum, Benzyl Benzoate, Imidiazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Inone, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool (F.I.L. B7753/3)

Cena: 14zł / 250ml; 20zł / 400ml

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Przyjemny produkt
  • Nie lubię mleczek. Te dostałam za darmo, więc czemu nie spróbować? Mimo (dla mnie) zbyt rzadkiej konsystencji aplikacja jest przyjemna. Zapach utrzymuje się delikatnie na skórze, jest bardzo miły, orzeźwiający. Wydajność na plus. Czułam lekkie napięcie, z nawilżaniem gorzej ale moja skóra nie ma co do tego specjalnych wymagań. Skóra jest miękka i gładka.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Jak dla mnie to żaden szał. Kompletnie mi nie przypasował. Ma dziwną, lepką konsystencję. Nie jest wydajny. W zapachu bardzo czuć chemię. Nawilżenie jest ok. Cena za wysoka w stosunku do jakości produkru.

Używam tego produktu od: miałam ponad pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • napina ale ma dziwną konsystencję
  • + wydajny
    + spoko cena
    + UJĘDRNIA, mam wrażenie że skóra zyskała przy nim (ale w tym okresie również ćwiczyłam i dbałam o dietę)

- ma dziwną konsystencję, taką lepką i trochę się przez to wchłaniał, ale może dzięki temu miało się wrażenie ujędrnienia

zapach mi nie przeszkadzał

Używam tego produktu od: pare lat temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gargamel88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jeden z gorszych do pielęgnacji ciała z firmy Garnier
    - zapach jak maść na komary,
    - skora sie lepi
    -bardzo wolno się wchłania
    Mi nie przypadł do gustu, ale zastosowałam tylko jedno opakowanie, dlatego nie potrafie stwierdzić, czy by były efekty ujędrniające.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić natalie870 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach lata
  • Bardzo lubiłam ten balsam, a jego zapach zawsze będzie mi się kojarzył z wakacjami na Mazurach
    Jest to produkt idealny na lato. Bardzo szybko się wchłania, pięknie pachnie i daje efekt świeżości, jego działanie jest faktycznie tonizujące. Ma pozytywny wpływ na ciało delikatnie ujędrnia, wygładza i napina skórę. Nie wywołuje podrażnień, nawet po depilacji. Nawilża całkiem porządnie, nawet przy suchej skórze.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 mniejsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kosmetycznyprzekladaniec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy, dla jakiego typu skóry
  • Nie jest to mój typ, jadnak ma swoje zalety.

+cena
    +opkowanie
    + świeży, cytrusowy zapach
    + łatwo się rozprowadza i fantastycznie wchłania
    + przyjemniie się go aplikuje

- nie dla mojej skóry, bo na łydkach skóra była bardzo napięta, nie wysuszona, napięta - ale taki miał być efekt tego balsamu. Może jakbym go użyła mając 40 lat, to wtedy to 'napięcie' nie byłoby tak uciążliwe.
    Dużo jest negatywnych głosów i narzekanie właśnie na to 'ujędrnienie' - może jesteśmy za młode na to mleczko

Nie kupiłabym raczej go ponownie, chyba że tak dla sporadycznego użycia. Dla reguralnej aplikacji zdecydowanie NIE.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Frau G za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Balsam ma swoje plusy i minusy, ale dlam nie liczy się efekt, konsystencja i aplikowanie, a nie zapach i cena.
    Fakt: skóra przy regularnym stosowaniu jest bardziej napięta ( stosowałam 2x dziennie), ale lepkość balsamu na nogach jest uciążliwa, jak po zastosowaniu szybko muszę się ubrać to nie jest to proste. Zapach jest piękny i cena też niska. Wydajność mnie nie zadowala, bo przy masażu bańką musiałam go bardzo dużo wylać, więc przeliczając wydajność do ceny to wychodzi podobnie jak droższe balsamy, których aplikuje sie znacznie mniej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Sandrid za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • produkt ma plusy i minusy a w moim przypadku te drugie przeważyły

+zapach
    +dobrze się rozprowadza
    +cena

- pozostawia na skórze cieniutką klejącą się warstewkę która w moim przypadku nie jest do przyjęcia

Chcesz pochwalić Katokika Spears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Mleczko pozornie ujędrnia, po prostu na swój sposób ściąga skórę i taki efekt utrzymuje się do ok 2 h po użyciu. Niestety po około dwóch tygodniach stosowania moja skóra po tym mleczku stała się wysuszona jak wiór i błagała o nawilżenie. Nie wyobrażam sobie stosowania tego kosmetyku w zimie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić andziaaaaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam
  • Używam go juz wiele lat, uwielbiam nowości, ale to jest balsam który zawsze jest w mojej szafie.

- zapach
    - nawilżenie
    - cena

skora po nim lekko się klei, ale używam go zawsze na noc, więc mi to nie przeszkadza

Ilość zużytych opakowań: ok. 4, może więcej

Chcesz pochwalić merr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na dłuższą metę nic nie robi
  • Na pewno jest stworzony na lato, bo działa tonizująco. I na pewno też nie nadaje się do skóry suchej, bo nie nawilża. Jak Wizażanka poniżej, po prostu opiszę plusy i minusy.

Plusy:
    +szybko się wchłania-dobry dla osób, które ciągle gdzieś się spieszą i nie mają rano czasu na mozolne smarowanie gęstym mazidłem
    +miły, cytrynowy zapach
    +wygodna butelka
    +komfortowa, żelowa konsystencja
    +skóra po użyciu jest bardziej napięta

Minusy:
    -nie zauważyłam ujędrnienia mojej skóry, a że to jest rzekomym zadaniem tegoż balsamu, odejmuję za to aż 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 2 butelki po 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ło taki ło..
  • hymmm, może poprostu wymienię +i-

+ładny zapach
    +szybko się wchłania

-nie nawilża
    -nie ujędrnia
    -ciało jest nieprzyjemne w dotyku
    -na dłoniach zostaje dziwne uczucie "czegoś"

Używam tego produktu od: kilka lat temu 1sze podejście, drugie miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: 2gie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sammyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TO ZDECYDOWANIE BALSAM DLA MNIE
  • Używam "żółtego" Garniera już od wielu lat (pewnie z 5, o ile się nie mylę) i powiem szczerze, że jest to najlepszy balsam ujędrniający, jaki dotąd miałam okazję testować.
    Należę do osób, które nie są zbytnio wierne jednej marce, i chętnie testuję kosmetyki, ale w stosunku do tego jestem wierna - i zrażona innymi balsamami zawsze do niego wracam.
    Ale może coś o zaletach i wadach kosmetyku:

+ bardzo dobra cena w porównaniu z wydajnością (bardzo często są promocje - 14.99 zł za 400 ml)
    + super konsystencja (nie leje się, nie jest też za ciężki - takiw sam raz)
    +ujędrnia i napina wyraźnie skórę
    +szybko się wchłania
    + pięknie pachnie

Co do wad - moim zdaniem brak

Używam tego produktu od: 5 lat lub dłużej
    Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Chcesz pochwalić stokrotkal86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupilam z mysla o ujedrnieniuale niestety zawiodl, nawet efektu minimalnego nie bylo. Nawilzenie tez przecietne takze nie wroce do niego, znam tanszze a duzo lepsze.

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laccky za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mnie sie podoba
  • Jestem leniwa, jesli chodzi o balsamy, mleczka, masla do ciala... Generalnie lubie je sobie wklepywac czasami, i to nie na cale cialo. Coz, leniwa ze mnie bestia.
    Dotychczas najdluzsza rezydentura w mojej lazience i polkach mial Loreal Nutrilift i z pompka i ten bez. I nadal wydaje mi sie,ze najlepiej nawilza
    Ale przejdzmy do Garnierowskiego.
    Skusila mnie najbardziej cena i pojemnosc 250 ml-czyli, jak sie nie spodoba, szybko zuzyje lub nie bedzie mi zal pieniedzy. Otwieram zakretke... i wita mnie cudowny, swiezy grejfrutowo-cytrynowo-jakis tam zapach, ktorego chetnie uzywalabym jako perfum Kupuje.
    Widze,ze producent nadmienil,ze to niby tonik, ze ujedrni mi skore, i takie tam i takie tam...
    Ale nie kupilam go z tych wzgledow i nie oczekiwalam cudow, wiec nie ocenie go surowo.
    Butelka jest poreczne, latwo sie otwiera. Watpie,zeby "korek" sie kiedys odlamal.
    Konsystencja jest leista, pol-wodna jak dla mnie, jesli moge to tak ocenic.. Jednak podoba mi sie. Nie lubie zbyt gestych mazi, jedynie w kremach do rak.
    Wyciskam niewielka ilosc, i jak to mowia w USA "a little goes a long way", wiec rzeczywiscie jest to tutaj: wyciskam nieco i jakos w magiczny sposob starcza mi na brzuch i w gore prawie do szyi
    Prawie blyskawicznie sie wchlania, nie trzeba wcierac, trzec, nic. Dla mnie perfekcyjnie, bo nie mam czasu, a jak go mam, to nie chce mi sie meczyc z balsamami do ciala, ktorych ogolnie nie chce mi sie uzywac
    No i ten cudowny, swiezy zapach!
    I tu plus, bo da sie go wyczuc pozniej na skorze. Tak jakby "nuty" jego, jakos powloczke swiezosci, zaden intensywny ogon, zeby nie bylo. Mleczko Loreala nie dawalo mi tej przyjemnosci, niby nie oczekiwalam, bo robilo swoje, czyli nawilzalo, ale mimo to jakos przyjemniej..
    Nawilzenie: jest. Moja sucha skora po prysznicu jest ladnie nawilzona, koloryt skory odzywiony, jest lekki glow.
    Czuje sie je nastepnego dnia.
    Nie wiem,czy ujedrnia, ale stosujac go ma sie wrazenie,ze byc moze ma cos w skladzie... Napina skore i ma konsystencje mowiaca,ze ma "nie tylko" nawilzac...
    Nie mam czasu przygladac sie skorze dzien w dzien,zeby to ocenic. Co moge powiedziec to to,ze to fajny, tani, swiezo pachnacy i leciutki balsam.
    Na pewno nie dla super suchej skory czy super odzywienia.
    Zapewne idealny na lato!
    Moze nie jest wybitny, nie oszukujmy sie, ale za ta cene i zapach jestem absolutnie na tak

.Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić Ivi 1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni..
  • balsamy zele i inne produkty które maja na celu zmniejszenie naszego celulitu powinne miec w skladzie cos co to uczyni.. a ten ma w sobie alkohol ktory wlasnie daje nam uczycie sciagniecia i liftingu skóry

Plusy: zapach cena
    Minusy: zawartec alkoholu wiec wysusza skore, nie ma działania jak napisal producent.

nie polecam;/

Chcesz pochwalić czarnapoziomka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Plusy:
    + ładny zapach
    + szybko się wchłania
    + dosyć nawilża

Minusy:
    - zupełnie niewydajne
    - ciężko wydostać resztę z buteleczki
    - nie nawilża długotrwale, raczej chwilowo
    - kompletnie NIE UJĘDRNIA, nie napina, nic z tych rzeczy

10zł wyrzucone w błoto, są lepsze kosmetyki tylko nawilżające i w niższej cenie, tutaj oczekiwałam ujędrnienia albo chociaż napięciaUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić la_chica za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, ale bez rewelacji
  • "+"
    - szybko się wchłania
    - jest wydajny
    - fajny zapach (chodź dla niektórych może być zbyt intensywny)

"-" lub "0"
    - napewno nie ujędrnia (raczej nawilża, na szczęście dla mnie nie nastwiałam się na to, więc się nie zawiodłam)

ogólna ocena: 3+/ 4 -
    od czasu do czasu można sięgnąć po niego dla urozmaicenia "balsamowego życia"

Ilość zużytych opakowań: 2 po 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izuuu123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony balsam do ciała.
  • Przekonał mnie do siebie zapachem. Właśnie aromat sprawił, że zdecydowałam się wziąć go z półki sklepowej. Później było już tylko lepiej. Regularne używanie balsamu naprawdę daje efekty, być może nie spektakularne, ale skóra wyrównuje się, jest napięta i gładka. Przepiękny zapach, mogę siedzieć z nosem przy butelce bez końca!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić JustForAthrill za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja bardzo go lubię
  • Używam wielu balsamów na zmianę, ale zawsze staram się, żeby ten stał na mojej półce. Dlaczego? Ponieważ jak dla mnie jest niezastąpiony, gdy chce szybko nawilżyć skórę.
    Lekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącego filmu. Nie mam bardzo suchej skóry, więc większości balsamów nie mogę stosować na dzień, bo cały dzień się potem lepię. Ten sprawdza się w tej roli fantastycznie.
    Poza tym, po nałożeniu skóra od razu wydaje się bardziej napięta.
    Zapach nie każdemu musi odpowiadać, mnie nie urzekł, ale też mi nie przeszkadza.
    Jedną gwiazdkę odejmuję, ponieważ nawet przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam specjalnego ujędrnienia.
    Niemniej jednak, produkt polecam

Używam tego produktu od: kilku lat (5?)
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić agnes3012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie nieporozumienie
  • To mleczko to jakas pomylka. Ma same wady:
    *okropnie smierdzi
    *lepi sie
    *rozmazuje sie po skorze i dlugo sie wchlania
    *nie ujedrnia
    *ma zadka konsystencja
    Zupelny niewypal, pol gwiazdki daje z sentymentu do Firmy bo bardzo lubie inne jej produkty

Ilość zużytych opakowań: nidokonczone jedno

Chcesz pochwalić Chocolate_Rain za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię
  • Przede wszystkim brak ujędrnienia,nie wiem co i komu ujędrnia...ale dla mnie to tylko efekt zwykłego nawilżenia i to mało ciekawym zapachu.Szybko się wchłania i jest wydajny ale w ogóle nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia.

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić nestelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Nie jest zły - przede wszystkim lekki, ładnie pachnący. Nie ujędrnił mojej skóry w jakiś widoczny sposób. Ot taki balsam do ciała. Na pewno nie zaszkodzi

Używam tego produktu od: Kupiłam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe, skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mademoiselle_isu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Bardzo fajny balsam, mam skórę raczej tłustą także szukam produktów o lekkiej konsystencji Garnier taki jest! Poza tym ma bardzo fajny świeży zapach, szybko się wchłania, ujędrnia skórę, ma przystępną cenę.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić ssu87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Używam od jakichś 3 lat na przemian z innymi balasami. Jak dla mnie średnio ujędrnia, o wiele fajniej nawilża, do tego ładnie pachnie, konsystencja i wchłanianie też na plus. Używam raczej z przyzwyczajenia, w sumie to cały czas poszukuje jakiegoś balsamu ujędrniającego dla siebie

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić minciucha za czytelną i pomocną recenzję?