Garnier, Fructis, Gęste i Zachwycające, Szampon wzmacniający do włosów (stara wersja)

Innowacyjna molekuła Fibra-Cylane wnika we włókna włosów, wypełniając je i pogrubiając od środka. W efekcie po każdej aplikacji włosy są wyraźnie gęstsze, piękniejsze i wyglądają, jakby było ich więcej. Ekstrakt z granatu ma właściwości odżywcze i jest bogatym źródłem antyoksydantów i kwasów owocowych. Dzięki formułom z tej gamy włosy stają się aksamitnie miękkie w dotyku, bardziej sprężyste i łatwiejsze w rozczesywaniu. Glukoza i fruktoza zawarte w aktywnym koncentracie z owoców stanowi doskonałe źródło energii dla wzrostu włosa. Witaminy B3 i B6 pozytywnie wpływają na jakość i kondycję włosów. Kwasy owocowe AHA wnikają w głąb włosa, wzmacniając międzycząsteczkowe wiązania w strukturze keratyny. Ceramid-R uzupełnia braki naturalnych ceramidów i wzmacnia włókno włosa.
Kremowa formuła z ekstraktem z granatu sprawia, ze włosy stają się wyraźnie piękniejsze, aksamitne, miękkie, sprężyste i łatwe do ułożenia.

Fatalny.

Fajnie pachnie i się pieni, ale OKROPNIE przesusza włosy. Użyłam go raz i gdy włosy wyschły nie mogłam na nie patrzeć. Były strasznie tępe i suche, od razu poszłam je umyć innym szamponem (Pantene). Garnier Fructis oddałam mamie i z jej włosami stało się dokładnie to samo, co z moimi. Nie polecam.

Uwielbiam linię Fructis i właściwie każdy szampon z tej linii jest u mnie strzałem w dziesiątkę i sprawdza się super. Nie inaczej jest z wersją różową,która zdecydowanie zostanie moim fructisowym ulubieńcem

Polecam!

Za produktami do włosów firmy Ganier nidgy nie przepadałam, a ten urzekł mnie kolorem opakowania, stąd kupiłam. I była to świetna decyzja! Szampon ładnie pachnie, jest wydajny, tani i łatwo dostępny, dobrze oczyszcza skórę głowy bez łupieżu czy swędzenia. Włosów wydaje się więcej i są jakby gęstsze. Chętnie kupię ponownie!

Mój ulubiony szampon

Zalety:
-pięknie pachnie
-dobrze domywa skore głowy
-po jego użyciu moje włosy wydają się być grubsze i maja większa objętość
-nie obciąża :)
-jest bardzo tani i wszędzie dostępny
-wydajny

Wady:
Z pewnością opakowanie, zawsze otwieram go zębami, bo nie potrafię tego zrobić pod prysznicem, mokrymi rękami. No i szkoda, ze nie jest przezroczyste - dobrze jest widziec ile zostało nam produktu. Ale fructisy już tak mają. ;)

średniak

Niestety, ale nie jestem fanką tego szamponu.
Zalety:
+ cena - kupiłam go w zestawie z odżywką za 10 zł
+ pojemność - 400 ml - wystarcza na dłuższy czas
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ dobrze się pieni

Wady:
- włosy po umyciu są szorstkie w dotyku, bez odżywki się nie obejdzie
- przy dłuższym stosowaniu przesuszyły mi skórę i leci mi łupież
- nie zauważyłam efektu "gęste i wzmocnione", dla mnie to taki zwykły szampon

Przyjemny szampon..

Nawet go lubię, taki fajny szampon do codziennego użycia.
Plusy :
- ładny zapach,
- dobrze się pieni,
- nie obciąża jakoś bardzo,
- jest wydajny
Minusy :
- jakoś nie widzę po nim efektu wzmocnienia, ani jakiejś nadzwyczajnej gęstości włosów,
Całkiem miły produkt, ale bez efektu WOW!

Fajny :)

Często do niego powracam, włosy fajnie się po nim rozczesuje, sam szampon dobrze się pieni i pięknie pachnie! Nie zauważyłam różnicy w objętości fryzurki, ale czego tu oczekiwać - to tylko szampon ;)

Jestem pozytywnie zakoczona

plusy:
+ ładny owocowy zapach
+ świetnie się pieni
+ zwiększa objętość
+ nie plącze
+ zmiękcza
+ wygładza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
- słaba wydajność
- trudne do otwarcia opakowanie

Jeden z ulubionych

Lubię ten szampon i lubię do niego wracać. Przede wszystkim dobrze domywa włosy. Odpowiednio się pieni i spłukuje, nie zostaje na włosach i nie obciąża ich. Ma cudowny, świeży, słodki zapach, a opakowanie w kolorze fuksji bardzo dobrze do tego zapachu pasuje, podoba mi się. Co do obiecanek producenta: ciężko jest mi powiedzieć czy rzeczywiście po umyciu objętość włosów jest większa. Wiem natomiast, że z całą pewnością szampon nie zabiera mi naturalnej objętości moich włosów, tak jak robi to większość innych szamponów, może po prostu ją podkreśla? Dla mnie to i tak duży plus.
Używam go już drugi rok i mogę powiedzieć, że nie zauważyłam w moich włosach szczególnych zmian, na pewno nie takich jakie obiecuje producent. Ale hej, to tylko szampon ;)
Wracałam do niego nie raz i myślę, że tak taż będzie w przyszłości.

Nie myje włosów

Od szamponu oczekuje, że dobrze zmyje z włosów nieczystości, sebum, oleje, lakier. Przy tum ma nie obciążać włosów i zbytnio ich nie wysuszać aż ''do pisku"

Zalety:
-ładnie się pieni
-zapach, który pozostaje na włosach
-cena, w promocji
-ładne opakowanie

wady:
-obciąża !!! moje włosy po normalnym szamponie są świeże około 2 dni, po tym wytrzymują ok. 8 godzin....
- tłuste włosy - nie zachwycają ani nie są gęste

Dobry szampon.

Szampony z Garniera uwielbiam. Ten również mi się spodobał.
Zalety:
+ wygodne opakowanie o pięknej kolorystyce
+ jest wydajny
+ ma gęstą konsystencję
+ zapach jest świeży i przyjemny, długo utrzymuje się na włosach
+ nie podrażnia skóry
+ po zastosowaniu szamponu włosy są dobrze oczyszczone, nawilżone i wygładzone, a także łatwo się rozczesują.
Nie zaobserwowałam, by przy dłuższym zastosowaniu włosy były wzmocnione czy gęstsze. Mimo to szampon polecam do codziennego stosowania :)

Beznadziejny

W tym szamponie podoba mi się tylko zapach - jak to Fructis, jest intensywny, owocowy i utrzymuje się długo na włosach. Niestety, więcej zalet brak. Szampon już po 1 użyciu podrażnia mi skórę głowy, aż do bolesnych ranek. Włosy bardzo szybko robią się nieświeże, a nawet zaraz po myciu i suszeniu mają połowę normalnej swojej objętości. Końcówki robią się szorstkie i nieprzyjemne w dotyku niezależnie od tego, czy użyję odżywki, serum itd. Zrobiłam kilka podejść do tego szamponu, ale niestety jest to taki bubel, że skończył jako płyn do prania skarpetek. Osobom o wrażliwej skórze głowy lub cienkich włosach nie polecam!