Tangle Teezer, The Original Detangling Hairbush (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, The Original Detangling Hairbush (Szczotka do włosów)

Średnia ocena: 3.68/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Tangle Tezeer The Original to oryginalna szczotka zaprojektowana przez fryzjera gwiazd Shauna P. Szczotka umożliwia rozczesywanie włosów od nasady aż po końce, nawet przy mokrych włosach. Tajemnica jej skuteczności tkwi w ząbkach zrobionych z niezwykle elastycznego tworzywa i ustawionych na szczotce w wyjątkowy sposób. Dzięki temu włosy nie elektryzują się i są zdrowsze. Jej wyjątkowy kształt sprawia, że pasuje idealnie do ręki jak i kształtu głowy. Perfekcyjnie rozczesuje włosy, nie ciągnąć ich i nie wyrywając. A te kolory! Dostępna w różach, fioletach, marmurkach, czerniach i czerwieniach!

szczotki

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Nie

Jeśli chodzi o sprawdzenie dzialani szczotki daje ok afekty ale skutki widoczne na włosach to tragedia. Te szczotki zamiast rozczesywać wlosy to je rozrywają przez co są uszkodzę miałam to szczotki jakiś 3 lata temu i to co mogę powiedzieć to to że pi tym miała bardzo dużo odstających włosków które jakby została w połowie uszkodzenie i się rozdwajala. Dlatego zdecydowanie odradzam

• Design produktu: 5

Hit nad hitami wśród szczotek

Fantastyczna szczotka dla długich plączących się włosów . Sprawdzałam różne szczotki i do teezerów najczęściej wracam. Miałam już różne wersje ale obecnie używam tej czarnej . Szczotka nie ciągnie włosów , używam jej najczęściej podczas mycia włosów . Jest super kompaktowa i łatwa do czyszczenia. Staram się ją wymieniać co kilka miesięcy , ponieważ kiedy jej „igiełki” się zniszczą - ta zaczyna niszczyć włosy .
Absolutnie nie ma co sięgać po jej podróbki , ponieważ można po pierwszym użyciu poczuć różnicę

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Tangle Teezer, The Original Detangling Hairbush (Szczotka do włosów

Kiedyś był to hit i uwielbiałam tą szczotkę bo była poręczna.
Jednak po czasie, gdy przestałam jej używać zauważyłam dużą zmianę.
W momencie gdy przez kilka lat używałam Tangle teezera, moje końcowi kruszyły się na potęgę, pogodzona byłam z tym losem. Kilka miesięcy po przerzuceniu się na klasyczną szczotkę okazało się, że moje końcówki nie wymagają tak częstego podcicnania jak kiedyś.
Niestety ta szczotka bardzo źle wpłynęła na wyrywanie i łamanie włosów, przez co miałam problem z zapuszczeniem długich włosów.
Na ten moment od lat nie korzystam z niej i mam najdłuższe włosy jakie kiedykolwiek miałam i podcinam końcówki 2/3 razy do roku, a nie min co 2 miesiące jak kiedyś.
Szczerze to za mniejsze pieniądze można kupić o wiele lepszą szczotkę, która nie zrobi krzywdy włosom.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Nie polecam

Zakupiłam szczotkę przez polecenia z internetu i nie była to dobra decyzja. Szczotka poniszczyła mi włosy i podrażniła skórę głowy, a z recenzji które czytałam wynikało, że ma być wręcz przeciwnie. Bardzo ciężko myje się szczotkę ponieważ w jej złączenia dostaje się woda, którą bardzo ciężko wydostać. Szczotka jest w 100% plastikowa i niestety plastik nie jest dobrej jakości i bardzo szybko wygląda jakby szczotka miała conajmniej kilka lat.
W drogerii znajdziemy dużo lepszych i tańszych rozwiązań.
Osobiście odradzam zakupu.

• Design produktu: 5

Dobrze mi służyła przez lata

Dobra szczotka. Idealnie rozczesuje długie, srednie i krótkie włosy.

Wyprofilowana tak fajnie, że nie wypada z dłoni.
Chodzila ze mną przez kilka lat na basen.

Igielki trochę się z biegiem czasu wyginaly, ale dalej dobrze sluzyla.

Latwo bylo ją wyczyscić z resztek kosmetykow do stylizacji, ktore lubily osadzac die na igielkach. Wystarczylo idielki pokryc pianką do golenia na jakis czas, a pozniej wyszorowac miękką szczotką.

Teraz dalej służy do ...wyczesywania wlodow kota :D Kot zadowolony, ja rownież :D

• Trwałość / wykonanie: 4

Uniwersalna

Plus za kształt i wielkość.
Nie plącze włosów, dobrze je rozczesuje i nie elektryzuje.
Kolorów do wyboru nieskończona ilość.
Co do czyszczenia, trzeba się tego nauczyć.
Jeśli chodzi o trwałość - to moja druga szczotka tej firmy na przestrzeni 7-8 lat. Pierwsza po którymś upadku rozwaliła się doszczętnie i nie dało rady jej już złożyć. Druga też już zaliczyła kilka upadków i rozdzieliła na dwa, ale póki co, nadal jeszcze pozwala się złożyć w całość

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Rozczesuje włosy, ale...

Szczotkę kupiłam już naprawdę dawno. W czasie gdy modne były te szczotki u każdy o nich marzył ????. Szczotka daje radę z grubymi włosami jakie są u mnie jak i trochę cieńszymi. Opinie że niszczy włosy kruszy i takie tam niewiem ale od jakiegoś czasu praktycznie przestałam jej używać. Uważam że na ten moment są naprawdę dużo fajniejsze opcje.
Oczywiście nie wyrzuciłam jej ???? jest to szczotka awaryjna gdzieś w samochodzie, gdy czasem potrzebuje przeczesać, uważam że krzywdy nie zrobi więc.
Napewno na plus czyszczenie może nie wygląda że łatwo można to zrobić i po urywać ale naprawdę fajnie się ja czyści co też jest plus. Trzyma się już parę lat także napewno wytrzymała.

• Design produktu: 3

Mini szczotka do zadań specjalnych

Zamówiłam w cenie promocyjnej wersję fioletowo-różową. Na początku musiałam przyzwyczaić moje włosy do plastiku, ale nie zajęło to dużo czasu. Szczotka dobrze rozczesuje kołtuny, wbrew pozorom jest łagodna i nie szarpie (do czasu - ale o tym zaraz), mam wrażenie, że... jakby... nabłyszczała? W każdym razie efekt tafli był w zasięgu ręki. Bardzo pięknie prezentowały się moje włosy po kilkurazowym przejechaniu teezerem, który ma jeszcze jedną zaletę - jest bardzo praktyczna (zmieści się do torebki), a w ręku leży dość stabilnie, jednak potrafi się wyślizgnąć (wielokrotnie mi upadła na podłogę).

Wady? - Ma! Po dłuższym czasie używania (mówię o paru latach) zaczęła 'głaskać' włosy, matowić je i wyrywać splątane pasma... Co ciekawe - nie miała żadnych uszczerbków, igiełki nie odpadały, ani nie odkształcały się. Dziwne...

Moja/nasza ulubiona szczotka

To hit!
Wygoda czesania/szczotkowania w pełni przekonuje mnie że tą szczotkę mogę nazywać hitem. Ergonomiczne dopasowanie obudowy szczotki do ręki sprawdza się w każdej sytuacji. Szczotka nie pląta włosów, pięknie je rozczesuje, nie elektryzuje. Szczotka ma wiele wersji kolorystycznych- dopasujesz ją do swoich preferencji. Trzeba nauczyć się ją czyścić, ale jak to opanujesz będziesz miała zawsze najlepszą szczotkę czystą i przy sobie. Polecam. Warto

• Design produktu: 5

Albo ją kochasz albo nienawidzisz

Używam TT chyba od 2014r z małymi przerwami na testowanie innych szczotek. Pamiętam jej lata świetności na youtube-każda dziewczyna musiała mieć tę szczotkę. W ostatnich latach wylał się na nią okropny hejt, że niszczy włosy, kruszy końcówki. Ja takiego czegoś u siebie nie zauważyłam. W zamian mogę powiedzieć, że to jest jedyna szczotka, która radzi sobie z moimi kołtunami. Ma swoje niedoskonałości, ale ja ją uwielbiam :)

Opinia

Moje włosy są bardzo wymagające, długie, kruche oraz ciężkie do rozczesania. Tangle teezer jako jedna z nielicznych daje sobie z nimi radę. Rozczesywanie jest zdecydowanie szybsze i mimo wielu kołtunów szczotka nie wyrywa włosów. Rozczesywanie jest ekspresowe, końcówki nie są poszarpane i połamane, włosy się nie elektryzują. Szczotka dzięki swoim kształtom idealnie pasuje do dłoni, a jej niewielkie rozmiary to zdecydowanie jej atut, mieszczą się w każda torebkę, plecak i zawsze można z niej skorzystać.

• Trwałość / wykonanie: 3

Mieszane odczucia

Używałam szczotki kilka lat, wykonywała swoje zadanie rozczesywała moje niesforne włosy, lecz po takim czasie użytkowania zauważyłam że wykrusza mi włosy. Niestety ale musiałam ją wymienić na inną bardziej łagodniejsza szczotkę. Moim zdaniem ta szczotkę albo się kocha albo się nienawidzi ????????