L'Oreal Paris, Brow Artist Genius Kit (Paleta do makijażu brwi)

L'Oreal Paris, Brow Artist Genius Kit (Paleta do makijażu brwi)

Pojemność 3,5 ml

L`oreal paletka wosku oraz cienia do brwi Brow Artist pozostawia brwi w idealnym stanie do 12 godzin od zastosowania. Do zestawu dołączony jest pędzelek ze szczoteczką do brwi oraz specjalistyczna pęseta przeznaczona do regulacji brwi.L`oreal paletka wosku oraz cienia do brwi Brow Artist jest dostępna w dwój wariantach kolorystycznych.

paletki do brwi

Niezawodny duet

Super produkt, zarówno od strony kosmetycznej, jak i wizualnej. Paletka jest poręczna i niezbyt duża. W środku znajdziemy lusterko, małą pęsetę, pędzel z dwoma końcówkami oraz wosk plus dość gęsty cień. Produkt jest trwały i bardzo wydajny. Na pewno zostanie w mojej kosmetyczce na dłużej.

a, taki gadżecik

Kupiłam ten zestaw z polecenia na promocji w rossmanie -50%. Wybrałam najjaśniejszą wersję. Produkt ma poręczne, małe opakowanie, a w środku wosk, cień, pęsetka, a także pędzelek i szczoteczka. Jak na tak mały przedmiot naprawdę niezłe wyposażenie. :D Pęsetka jest dobrej jakości i nieraz uratowała mi życie.

Do rzeczy. Cień jest naprawdę nieźle napigmentowany i dobrze wygląda na jasno brązowych brwiach. Nie jest ani za ciepły, ani za zimny, wpada w neutralne tony, które powinny dobrze wyglądać na większości osób. Trzyma się wiele godzin, za co ogromny plus. Nie przepadam jednak za tym dołączonym pędzelkiem. Zdecydowanie lepiej sprawdza mi się cieńszy, którym można wyrysować kontur.

Nie polecam jednak wosku w tym zestawie. Jest dość tępy i ciężko mi się z nim pracuje. Mimo wielokrotnych prób nie przyniósł pożądanego efektu. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z woskami, ale w przyszłości będę szukać czegoś miękkiego i bardziej komfortowego w użytkowaniu.

Dobry i skuteczny

Paleta zawiera wosk i cień do makijażu brwi, w odcieniach brązu. W kasetce znajduje się penseta do regulacji brwi oraz pędzelek i szczoteczka (2w1). Makijaż brwi i tak wykonuję za pomocy własnych pędzli, ale jest to wygodne, kiedy zabieram cień ze sobą i nie chcę zabierać dodatkowych pędzelków. Makijaż wygląda naturalnie i dzięki woskowi, zapewnia długie utrwalenie na brwiach. Produkt bardzo trwały o dobry jakościowo.

Bardzo dobry produkt do brwi

Cenię go przede wszystkim za ładne opakowanie z lusterkiem i dołączonymi gadżetami- mini pędzelek ze szczoteczką do brwi oraz mini pęseta przeznaczona do regulacji brwi. Ciemniejszy kolor jest dla mnie idealny. Cień jest kremowy, dobrze napigmentowany, świetnie, szybko i bezproblemowo się z nim pracuje. Produkt jest wręcz stworzony do codziennego makijażu, ponieważ daje bardzo naturalny efekt. Sprawdza się w podróży- jedno małe opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujemy, aby wykonać makijaż brwi. Cień jest trwały, nie rozmazuje się i nie spływa. Niestety paletka jest dość droga (bez promocji nie zdecydowałabym się na jej zakup, nawet promocyjna cena wydaje mi się dość wysoka).

dobry produkt :)

Kupiłam ten produkt głównie ze względu na ładne kompaktowe opakowanie, same cienie są świetnej jakości - są bardzo trwałe i łatwe w aplikacji. Niestety mi jako osobie z ciemnymi włosami najciemniejsza wersja kolorystyczna nie podpasowała ponieważ kolory są zbyt ciepłe :(

Brwi

Małe, eleganckie opakowanie z lusterkiem w skład, którego wchodzi wosk, cień, pędzelek ze szczoteczką do rozczesywania oraz pęsetka. Można kupić w dwóch wariantach kolorystycznych. Idealna do codziennego makijażu, kremowy cień jest bardzo delikatny. Paletka bardzo wydajna i wygodna w korzystaniu. Efekt można wzmocnić kredką z tej serii.

Idealne dopełnienie makijażu

Paleta do brwi marki L’Oréal Paris zawiera: kremowy wosk, stylizujący puder – nadający kolor, pędzelek, pęsetę do regulacji brwi i lusterko. Ten kompletny zestaw umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu brwi, w zaciszu domowym bez potrzeby korzystania z salonów kosmetycznych, opakowanie, niezwykle eleganckie, małe, poręczne, zmieści się w każdej torebce i kosmetyczce. W środku znajduję się instrukcja w jakiej kolejności należy używać poszczególnych produktów.

Pędzelek i szczoteczka z zestawu pozwalają precyzyjnie nanieść puder i wosk, którymi możemy nadać odpowiedni odcień i uzyskać trwały kształt makijażu przez cały dzień. Efekt jest bardzo naturalny.
Pęseta pomaga skorygować brwi, a lusterko sprawia dodatkowo, że bez względu gdzie jesteśmy możemy zadbać o dopełnienie naszego makijażu.
Cena może nie należy do najniższych, ale paletka jest niesamowicie wydajna i nawet przy codziennym użytkowaniu powinna starczyć nawet na rok.

Przyzwoity produkt

Tylko dość delikatny i bardziej czasochłonny niż np. pomada z vipera (moja ulubiona) lub spirala z eveline czy wosk w sztyfcie z Bell. Jeżeli chcemy osiągnąć naturalny efekt i mamy wprawe to jest to, w przeciwnym razie będzie irytowal. Ja mam rzadkie, jasne brwi, średnio przepadam za hennowaniem, to jednak osłabia, a mimo regularnego wzmacniania ich np rycyna nadal nie jestem zadowolona z ich wyrazistości (chociaż brwi od szklanki mnie po prostu przerażają :D). Paleta była w promocji, więc skusilam się, wcześniej testowałam catrice i było ok ale bez szału,takze do tego typu zaznaczania brwi nie byłam pierwsza. Do testowania wzięłam odcień light to medium, karnacje i włosy mam jasne. Odcień ok, nie za ciepły, nie za ciemny,w sam raz. Opakowanie i zawartość bardzo solidne, eleganckie, nie psuje się, na pewno lepsze niż catrice i też dość praktyczne. Spirala po jakimś czasie wyrabia się i jest wygodna, pędzelek ok, tylko nie rozumiem idei że służy i do cienia i do wosku. Do pesety trzeba nabrać wprawy,w podróży się przyda. Aplikacja cienia jest łatwa, ale sam cień mało wyrazisty, z woskiem współpracuje się dość trudno, w rezultacie nie jest to chwila moment a rezultat delikatny i może zawieść. Teoretycznie ok, wygląda to naturalnie, ale w praktyce zajmuje za dużo czasu a nie ma to super trwałości, tak do poprawek pod koniec dnia lub przy przecieraniu oka przypadkiem. W ostateczności po ponad miesiącu używania trafiła do mojej mamy, posiadaczki brwi gęstych i ciemnych, ale potrzebujących okielznania i podkreslenia, jest z tej palety bardzo zadowolona a jej wydajność zdaje się bardzo duża, używa jej 3 miesiąc i daleko do dna . Dla mnie to mocne 3,dla mamy co najmniej 4. Cena powinna być niższa,w promocji ujdzie.

Idealne dopełnienie makijażu

Nowa paleta do brwi L’Oréal Paris, Brow Artist Genius Kit to istne cudeńko dopracowane w każdym calu. Po pierwsze opakowanie, niezwykle eleganckie, małe, poręczne, zmieści się w każdej torebce i kosmetyczce. W środku znajduje się lusterko, pęsetka, szczoteczka i pędzelek do brwi oraz jasny napigmentowany wosk i ciemniejszy puder, wszystko czego potrzebujemy aby wyczarować pięknie podkreślone brwi. W środku znajduję się ściąga w jakiej kolejności należy używać poszczególnych produktów. Bardzo podoba mi się, że w paletce jest pęseta, bo do tej pory moją starą zawsze odkładałam w takie miejsce, że później nie mogłam jej znaleźć, a ta będzie przynajmniej zawsze w jednym miejscu. Dodatkowo jest ona mała i niezwykle precyzyjna. Wosk porządkuje i utrwala kształt brwi, zaś puder ładnie je podkreśla i pogłębia ich kolor. Dużym walorem kosmetyku jest jego znakomita jakość - dobrze się rozprowadza i nie osypuje. Ten idealny zestaw polecam każdej pani, która chce dodać twarzy wyrazistości i charakteru.

L`Oreal Paris, Brow Artist Genius Kit

Fajny produkt dający znakomity efekty jednak by je uzyskać potrzebna jest mała wprawa. Ja mam ciemne brwi, ale dość rzadkie a dzięki tej palecie z woskiem udało mi się uzyskać zadowalające efekty dosłownie w minutę. Co prawda na koniec dnia efekt jest już mało widoczny, ale i tak zasługuje na uwagę i docenienie. Ja na pewno do niego wrócę nie raz.

Ulubieniec, ale nie do brwi!

Posiadam produkt w kolorze Medium to dark i cień do uzupełniania brwi spisuje się naprawdę przyzwoicie. Wosk dołączony w zestawie zaś, moim zdaniem, nie daje żadnego efektu.
Ale prawdziwie cudowne zastosowanie dla cienia zauważyłam stosując go jako bronzer do konturowania kości policzkowych! Jest to rozwiązanie niebanalne, ale kto powiedział, że w makijażu są jakieś zasady :)
Mam karnację bladą, oliwkowo/żółtą. Ma on dość ciemny, ale zimny kolor i do tworzenia głębi nadaje się idealnie!
Jego naprawdę niewielką ilość nakładam za ścięty pędzel do konturowania i aplikuję pod kośćmi policzkowymi, dobrze blendując. Na to nakładam jakiś już typowy jaśniejszy bronzer (moim faworytem jest ten z firmy Hean w kolorze Bahama sun), który lepiej połączy cień z podkładem. Następnie "ścinam" policzek poniżej konturowania białym pudrem transparentnym i blenduję, ale ten krok to już osobista preferencja. Owy sposób nigdy nie zrobił mi plam na twarzy. Ale jako cień do brwi również szanuję i stosuję zamiennie z pomadą! Praktykę tę czynię od ponad roku i jeszcze nie udało mi się znaleźć wiernego zastępcy. Dodatkowo dodam, że produkt jest przy tym ogromnie wydajny.
Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć produktu do konturowania będącego zarazem dość zimnym, w ciemniejszym odcieniu i bez pomarańczowych tonów - polecam!

Przyjemna w codziennym użytkowaniu

Z jednej strony to bardzo fajna i praktyczna paleta do makijażu brwi, a z drugiej nie jest na tyle świetna, że nie chciałabym sięgać już więcej po żaden inny produkt. Od kilku miesięcy używam jej regularnie do codziennego makijażu. Wygląda na brwiach ładnie, delikatnie, trudno zrobić sobie nią krzywdę. Dlatego efekt, który dzięki niej uzyskuje u mnie nie do końca sprawdza się w trakcie większych wyjść. Ponadto nie jest to produkt "niezniszczalny" na brwiach ;) upływ czasu działa również na nią i po całym dniu efekt jest mniej zauważalny, brwi są po prostu lekko "wytarte". Oczywiście efekt ten nie tworzy jakiś nieprzyjemnych plam itd. Wszystko w dalszym ciągu wygląda naturalnie, można powiedzieć, że aż za bardzo naturalnie.